Miłosniczki zary- bez klótni! - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-18, 21:09   #3931
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez funkystar87 Pokaż wiadomość
Rozumiem rozumiem, sama bardzooo dużo kupuje w zarze i nie chciałabym używanej bluzki czy spodni.
Nie o to mi chodziło, zresztą moja mama jest nią zachwycona to dostanie w prezencie może



Przepraszam jeszcze raz te dziewczyny którym przeze mnie "wlaczyła sie czerwona lampa" jestem sobie winna zle napisałam. Dam sobie spokój z udzielaniem sie tutaj, nie chce z nikim sie kłócić
Miałyście rację.
Pozdrawiam.
Oj, daj spokoj. Nie ma co strzelac focha. Nikt Cie stad nie wyrzuca. Zarowno watek jak i forum sa publiczne i tworzone przez wszystkich. Nie chcesz sie z nikim klocic. My tez nie. Po prostu zostala zwrocona Ci uwaga na pewne zachowanie. Przyjelas to do wiadomosci i koniec tematu. Nikt sie z nikim nie klocil.
Nie ma wiec potrzeby, abys "dala sobie spokoj z udzielaniem sie tutaj". Wiecej dystansu .

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Piękna torba!
Piekna. Ciekawe tylko czy lepiej wykonana niz "ten" shopper .

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Cytat:
Napisane przez chupa90 Pokaż wiadomość
A co to za nowa torebka?? ile kosztuje?
529 zl.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 21:29   #3932
sratatatka
Raczkowanie
 
Avatar sratatatka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 345
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez mandarynka7 Pokaż wiadomość
A ja chyba właśnie kupiłam taką używaną bluzkę w kazimierzu nie miała metek (ostatni rozmiar), wzielam bo mi sie spodobala, a dopiero w mieszkaniu w lepszym swietle zobaczylam ze ma dwie dosc spore plamy (wygladaly troche jak tluste), bylam wsciekla no ale juz nic nie moglam zrobic, wypralam i jest ok. Lepiej jednak bardziej uwazac
Też ostatnio natrafiłam na "używkę" w zarze. Dokładnie na tę torbę:
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...%2BWITH%2BFLAP
Dawno już ich nie widziałam, poluję na kremową, ale z ciekawości się jej przyjrzałam - oczywiście była bez metki i miała z daleka widoczne otarcia
__________________
sratatatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 21:34   #3933
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez sratatatka Pokaż wiadomość
Też ostatnio natrafiłam na "używkę" w zarze. Dokładnie na tę torbę:
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...%2BWITH%2BFLAP
Dawno już ich nie widziałam, poluję na kremową, ale z ciekawości się jej przyjrzałam - oczywiście była bez metki i miała z daleka widoczne otarcia

To dobrze, że zauważyłaś ja staram się oglądać rzeczy dokładnie, ale światło w zarze mają średnie, a moje oczy bez okularów prawie ślepe Głupio mi było jednak ją oddawać, bo pewnie ekspedientki by pomyślały, że sama ją pobrudziłam i zwracam;/ kiedyś widziałam w zarze podobną akcję - dziewczyna oddawała koszulę z bardzo widoczną plamą i upierała się, że taką kupiła.. sama wtedy pomyslałam, że ściemnia
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 21:42   #3934
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez mandarynka7 Pokaż wiadomość
To dobrze, że zauważyłaś ja staram się oglądać rzeczy dokładnie, ale światło w zarze mają średnie, a moje oczy bez okularów prawie ślepe Głupio mi było jednak ją oddawać, bo pewnie ekspedientki by pomyślały, że sama ją pobrudziłam i zwracam;/ kiedyś widziałam w zarze podobną akcję - dziewczyna oddawała koszulę z bardzo widoczną plamą i upierała się, że taką kupiła.. sama wtedy pomyslałam, że ściemnia
Swiatlo jest do dupy, to prawda. Kupilam ta bialo-czarna sukienke z wyszytym nitka krzyzem na srodku. Sukienka w sklepowym swietle wydawala sie kremowa a nie biala. Gdy przytargalam ja do mieszkania okazalo sie, ze ma spora plame jakby sie komus kawa z duza iloscia mleka wylala. Ktos widocznie probowal usunac plame bo nie byla zbyt widoczna w tym marnym swietle. Calosc wydawala sie kremowa i plama zlala sie z sukienka. Na szczescie udalo sie doprac.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 21:50   #3935
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez funkystar87 Pokaż wiadomość
]A metki nie było widać. Była schowana w ten worek i byłam w sklepie u znajomej. Koniec tematu ok? Bo nie chce mi sie tłumaczyć. Oddam ją w prezencie albo sprzedam!
Funky, spróbuj ją opylić na allegro. Jak torba ma metkę i tylko raz ją gdzieś miałaś to jest w zasadzie jak nowa, nie straci dużo na wartości.Szkoda żeby torba leżała i żebyś straciła kasę.

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;31124945]Widziala ktoras u siebie tego shoppera?[/QUOTE]


nie widziałam jej. Torba prosta w formie, klasyczna. Ale nie wiem czy bym się na nią porwała za ponad 5 stów.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 21:59   #3936
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość
Już abstrahując od shoppera (którego jednak wolałabym kupić nowego, niż mało używanego) - pamiętam jak kiedyś zbierałam szczękę z podłogi po tym, jak jedna z często udzielających się wizażanek chwaliła się, że zarówno ona jak i jej latorośl noszą ciuchy z Zary, a po miesiącu je oddają. Bleee.
ohydne! mnie brzydzą upaćkane fluidem/pudrem bluzki, swetry itd. sprzedawane, jako nowe w super zarowych cenach
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2011-12-18 o 22:01
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 22:05   #3937
funkystar87
Rozeznanie
 
Avatar funkystar87
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 857
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;31125793]Oj, daj spokoj. Nie ma co strzelac focha. Nikt Cie stad nie wyrzuca. Zarowno watek jak i forum sa publiczne i tworzone przez wszystkich. Nie chcesz sie z nikim klocic. My tez nie. Po prostu zostala zwrocona Ci uwaga na pewne zachowanie. Przyjelas to do wiadomosci i koniec tematu. Nikt sie z nikim nie klocil.
Nie ma wiec potrzeby, abys "dala sobie spokoj z udzielaniem sie tutaj". Wiecej dystansu .



Piekna. Ciekawe tylko czy lepiej wykonana niz "ten" shopper .

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------



529 zl.[/QUOTE]

Nie fochuje się dziewczyny troszkę mi się głupio zrobiło. Dzięki za takie podejscie , to jesli pozwolicie to czasem bede sie udzielać. Napisałam tak bo nie chce być nie chciana, np. ze bede pisac a żadna dziewczyna nie skomentuje lub mi nie pomoże.

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Funky, spróbuj ją opylić na allegro. Jak torba ma metkę i tylko raz ją gdzieś miałaś to jest w zasadzie jak nowa, nie straci dużo na wartości.Szkoda żeby torba leżała i żebyś straciła kasę.

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------




nie widziałam jej. Torba prosta w formie, klasyczna. Ale nie wiem czy bym się na nią porwała za ponad 5 stów.
Własnie myśle jeszcze nad nia, kurde sama nie wiem co zrobić, wszystkich po kolei pytam moj TŻ juz nie chce słuchać hehe... na razie z mojej ulubionej torebki przepakowałam sie do tej co dostałam od przyjaciółki.

Edytowane przez funkystar87
Czas edycji: 2011-12-18 o 22:09
funkystar87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-18, 22:11   #3938
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Niebieska.Kredka
Nosić na sobie ubrania z metkami a potem oddawać jako nowe...
Jeszcze potem sie tym chwalić, to trzeba mieć tupet
Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
ohydne! mnie brzydzą upaćkane fluidem/pudrem bluzki, swetry itd. sprzedawane, jako nowe w super zarowych cenach
Mnie również
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 22:28   #3939
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość
Niebieska.Kredka
Nosić na sobie ubrania z metkami a potem oddawać jako nowe...
Jeszcze potem sie tym chwalić, to trzeba mieć tupet

Mnie również
No właśnie w Zarze można oddawać bez metek - właściwie to nie wiem czemu. To chyba jest tak, że te osoby nie widzą w takim postępowaniu nic złego, uważają że są sprytne.
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 22:36   #3940
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość
No właśnie w Zarze można oddawać bez metek - właściwie to nie wiem czemu. To chyba jest tak, że te osoby nie widzą w takim postępowaniu nic złego, uważają że są sprytne.
Mnie osobiście w takich kwestiach już drażnią nawet przypadki, kiedy niektóre blogerki wyjdą w jakimś ciuchu na miasto, a potem sprzedają na all jako "nowe, bez metek", a czasami nawet z metkami
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 22:54   #3941
chupa90
Rozeznanie
 
Avatar chupa90
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 514
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

O kurka znów pokazna sumka
Ale jest piękna, klasyczna a więc może długo posłużyć
__________________
Żaden dzień sie nie powtórzy,
Nie ma dwóch podobnych nocy,
Dwóch tych samych pocałunków,
Dwóch jednakich spojrzeń w oczy.



...

Edytowane przez chupa90
Czas edycji: 2011-12-18 o 22:56
chupa90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-18, 23:01   #3942
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość
Mnie osobiście w takich kwestiach już drażnią nawet przypadki, kiedy niektóre blogerki wyjdą w jakimś ciuchu na miasto, a potem sprzedają na all jako "nowe, bez metek", a czasami nawet z metkami

Ale to nie tylko blogerki tak robią, ale też stylistki wypożyczają ubrania do sesji zdjęciowych, a potem je zwracają....
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 23:04   #3943
fake illusion
Rozeznanie
 
Avatar fake illusion
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 762
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Czy mogłybyście mi powiedzieć, czy warto wybrać się pierwszego dnia wyprzedaży do Zary ? Mamy ją u siebie w Rzeszowie dopiero od niedawna i nie orientuję się na tyle, jak duże są wówczas zniżki i czy obejmują cały asortyment (?) Muszę sobie zaplanować czas a nie ukrywam, że obawiam się tłumów, które na pewno zastanę na miejscu..
__________________

"If you really want to do something, you'll find a way.
If you don't, you'll find an excuse"

fake illusion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 23:53   #3944
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez fake illusion Pokaż wiadomość
Czy mogłybyście mi powiedzieć, czy warto wybrać się pierwszego dnia wyprzedaży do Zary ? Mamy ją u siebie w Rzeszowie dopiero od niedawna i nie orientuję się na tyle, jak duże są wówczas zniżki i czy obejmują cały asortyment (?) Muszę sobie zaplanować czas a nie ukrywam, że obawiam się tłumów, które na pewno zastanę na miejscu..
Trudno mi powiedzieć czy się opłaca. W pierwsze dni wyprzedaży z pewnością będzie sporo ludzi już od samego rana. Pierwsza tura to przeceny tak 30%,a więc niewiele. Ale jak się chce coś konkretnego , co jeszcze jest mocno chodliwe to raczej nie ma się co nastawiać, że przetrwa do końca. Jest sporo też handlarzy którzy wykupują masowo ciuchy i póżniej je wystawiają dwa razy drożej na allegro.
W każdym razie ja stawiam na drugi dzień wyprzedaży.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 06:50   #3945
kama-hh
Zakorzenienie
 
Avatar kama-hh
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 8 242
GG do kama-hh
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez funkystar87 Pokaż wiadomość
Nie fochuje się dziewczyny troszkę mi się głupio zrobiło. Dzięki za takie podejscie , to jesli pozwolicie to czasem bede sie udzielać. Napisałam tak bo nie chce być nie chciana, np. ze bede pisac a żadna dziewczyna nie skomentuje lub mi nie pomoże.
na pewno każda dziewczyna Ci dalej chętnie pomoże
ja chętnie, aczkolwiek co się dzieje w zarze to nie wiem, bo nie mam jej u siebie

a powiedz mi funky, jaki kolor masz tego shopperka? zastanawialam sie nad karmelowym ale nigdzie nie znalazlam
kama-hh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 08:40   #3946
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez wizjaa Pokaż wiadomość
sory, ale dostalas torebke za 500 zl od przyjaciolki?
Pytanie trochę nie na miejscu...

Cytat:
Napisane przez funkystar87 Pokaż wiadomość
Nie fochuje się dziewczyny troszkę mi się głupio zrobiło. Dzięki za takie podejscie , to jesli pozwolicie to czasem bede sie udzielać. Napisałam tak bo nie chce być nie chciana, np. ze bede pisac a żadna dziewczyna nie skomentuje lub mi nie pomoże
Zawsze możesz się tu udzielać i na pewno pomożemy Chociaż może istnieje jakaś "tajna czarna lista", ale ja nic o niej nie wiem

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
ohydne! mnie brzydzą upaćkane fluidem/pudrem bluzki, swetry itd. sprzedawane, jako nowe w super zarowych cenach
Też uważam, że powinni coś z tym zrobić, albo czyścic albo obniżyć cenę. Tymczasem oczekuje się, że klient nie zauważy i weźmie, a jak zauważy w domu i będzie chciał zwrócić to się zrobi z niego oszusta i nie przyjmie zwrotu. Już to przerabiałam i nie raz zdarzyło mi się samej coś w domu po odkryciu wady wyczyścić/ zeszyć tylko po to żeby oddać ze świętym spokojem. W Zarze faktycznie jest takie światło, że trzeba dobrze oglądać. Kiedyś widziałam spódnicę, która miała na sobie rozlane jajko (żółty błyszczący nalot) i normalnie sobie wisiała...
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 08:56   #3947
funkystar87
Rozeznanie
 
Avatar funkystar87
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 857
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

egow Arkadii
Cytat:
Napisane przez kama-hh Pokaż wiadomość
na pewno każda dziewczyna Ci dalej chętnie pomoże
ja chętnie, aczkolwiek co się dzieje w zarze to nie wiem, bo nie mam jej u siebie

a powiedz mi funky, jaki kolor masz tego shopperka? zastanawialam sie nad karmelowym ale nigdzie nie znalazlam
Kupiłam czarnego, ale w piatek widziałam carmelowego w Arkadii

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Pytanie trochę nie na miejscu...



Zawsze możesz się tu udzielać i na pewno pomożemy Chociaż może istnieje jakaś "tajna czarna lista", ale ja nic o niej nie wiem


Też uważam, że powinni coś z tym zrobić, albo czyścic albo obniżyć cenę. Tymczasem oczekuje się, że klient nie zauważy i weźmie, a jak zauważy w domu i będzie chciał zwrócić to się zrobi z niego oszusta i nie przyjmie zwrotu. Już to przerabiałam i nie raz zdarzyło mi się samej coś w domu po odkryciu wady wyczyścić/ zeszyć tylko po to żeby oddać ze świętym spokojem. W Zarze faktycznie jest takie światło, że trzeba dobrze oglądać. Kiedyś widziałam spódnicę, która miała na sobie rozlane jajko (żółty błyszczący nalot) i normalnie sobie wisiała...
funkystar87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 09:08   #3948
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Ale to nie tylko blogerki tak robią, ale też stylistki wypożyczają ubrania do sesji zdjęciowych, a potem je zwracają....
No niestety
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 09:24   #3949
aangellaa
Raczkowanie
 
Avatar aangellaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 350
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Dziewczyny jak myslicie na ile mogą zostać przecenione te buty

http://www.zara.com/webapp/wcs/store...WITH%2BFRINGES
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...PPED%2BCAP-TOE

Widzialyscie je w Silesi?
__________________
Chłopaki mówią byś uważał na serce Jego połowa jest już w mojej torebce... <3
aangellaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-19, 09:51   #3950
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;31124945]Widziala ktoras u siebie tego shoppera?[/QUOTE]
Czy jest on na stronie, nie mogę go znaleźć?
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 10:22   #3951
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Czy jest on na stronie, nie mogę go znaleźć?
Dzial meski .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 10:36   #3952
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
ohydne! mnie brzydzą upaćkane fluidem/pudrem bluzki, swetry itd. sprzedawane, jako nowe w super zarowych cenach
Ja również tego nie lubię, ale kij ma zawsze dwa końce i te plamy nie biorą się znikąd.
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 12:01   #3953
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;31130630]Dzial meski .[/QUOTE]
Dzięki! Widzę, że na dziale męskim mają świetne torby!!!
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 12:04   #3954
maciejka83
Rozeznanie
 
Avatar maciejka83
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 679
Smile Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Dziewczyny chciałabym abyście mi doradziły!
będąc w Krakowie wypatrzyłam oficerki http://www.zara.com/webapp/wcs/store...BRIDING%2BBOOT -rude , ale wiem że tuż po świętach rusza wyprzedaż więc się wstrzymałam.
Jestem z Lublina - musiałabym się wybrać po nie do Warszawy i stąd moje pytanie:
czy wyprzedaż obowiązuje wszystkie modele?
czy wszystkie są dostępne czy też są "chowane"?
o ile mniej więcej % obniżają ceny?
czy mogę np. zadzwonić i zarezerwować konkretny rozmiar,czy w okresie wyprzedaży zara nie praktykuje odkładania towaru?
z góry dziękuję za odpowiedź
maciejka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 12:25   #3955
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez aangellaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak myslicie na ile mogą zostać przecenione te buty

http://www.zara.com/webapp/wcs/store...WITH%2BFRINGES
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...PPED%2BCAP-TOE

Widzialyscie je w Silesi?
te drugie już mają obniżoną cenę. wcześniej kosztowąły 329 (albo nawet i więcej) złotych. nie mam pojęcia, czy je przecenią ani czy są w silesii
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 14:15   #3956
funkystar87
Rozeznanie
 
Avatar funkystar87
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 857
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez maciejka83 Pokaż wiadomość
Dziewczyny chciałabym abyście mi doradziły!
będąc w Krakowie wypatrzyłam oficerki http://www.zara.com/webapp/wcs/store...BRIDING%2BBOOT -rude , ale wiem że tuż po świętach rusza wyprzedaż więc się wstrzymałam.
Jestem z Lublina - musiałabym się wybrać po nie do Warszawy i stąd moje pytanie:
czy wyprzedaż obowiązuje wszystkie modele?
czy wszystkie są dostępne czy też są "chowane"?
o ile mniej więcej % obniżają ceny?
czy mogę np. zadzwonić i zarezerwować konkretny rozmiar,czy w okresie wyprzedaży zara nie praktykuje odkładania towaru?
z góry dziękuję za odpowiedź
Też chce je kupić, i właśnie wstrzymałam sie do wyprzedaży mam nadzieje ze chociaż troszke je przecenią
funkystar87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 14:32   #3957
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Właśnie dlatego, ze Zara jest tak bardzo otwarta na zwroty nigdy nie kupuję rzeczy bez metki i zawsze upewniam się, że nie ma oznak noszenia.
Zdarzyło mi się słyszeć jedną dziewczynę w przymierzalni, rozmawiała chyba z mamą o sukience:
"jest droga ale to co, potrzebuję ją na jedną okazję, potem oddam i wyjdę na zero"

Pracowałam też w dyrekcji jednego Centrum Handlowego i wielokrotnie rozmawiałam z kierownikiem Zary w tym centrum i wiem, że trzeba niestety liczyć się z tym że większość zwrotów to używane rzeczy.
Widziałam jak w Bershce sprzedawca przyjmował zwrot i rzeczy skanował a potem rzucał na podłogę, inny sprzedawca potem po prostu przesunął je nogą w kąt żeby nie przeszkadzały. Potem trafiły na wieszak.

Na lekkie ślady używania jestem w stanie przymknąć oko tylko podczas wyprzedaży i tylko kiedy coś mi się podoba.

Raz zdarzyło mi się, że w zwykłym sklepie sprzedawczyni odmówiła mi możliwości przymierzenia swetra bo "pudrujecie się a potem wszystko ufajdane"

Ja akurat podkładów i pudrów nie używam, czasem od wielkiego święta coś tam nałożę. Na codzień krem i tusz do rzęs
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 14:44   #3958
Pani_Pusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Pani_Pusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 016
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

2 karmelowe i 2 turkusowe szopery sa w Kazimierz

ogladalam dzis te spodnie ala legginsy
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...NNY%2BTROUSERS
nie zachwycily mnie, odpuszczam kupno

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

Cytat:
Napisane przez julka910 Pokaż wiadomość
Właśnie dlatego, ze Zara jest tak bardzo otwarta na zwroty nigdy nie kupuję rzeczy bez metki i zawsze upewniam się, że nie ma oznak noszenia.
Zdarzyło mi się słyszeć jedną dziewczynę w przymierzalni, rozmawiała chyba z mamą o sukience:
"jest droga ale to co, potrzebuję ją na jedną okazję, potem oddam i wyjdę na zero"

Pracowałam też w dyrekcji jednego Centrum Handlowego i wielokrotnie rozmawiałam z kierownikiem Zary w tym centrum i wiem, że trzeba niestety liczyć się z tym że większość zwrotów to używane rzeczy.
Widziałam jak w Bershce sprzedawca przyjmował zwrot i rzeczy skanował a potem rzucał na podłogę, inny sprzedawca potem po prostu przesunął je nogą w kąt żeby nie przeszkadzały. Potem trafiły na wieszak.

Na lekkie ślady używania jestem w stanie przymknąć oko tylko podczas wyprzedaży i tylko kiedy coś mi się podoba.

Raz zdarzyło mi się, że w zwykłym sklepie sprzedawczyni odmówiła mi możliwości przymierzenia swetra bo "pudrujecie się a potem wszystko ufajdane"

Ja akurat podkładów i pudrów nie używam, czasem od wielkiego święta coś tam nałożę. Na codzień krem i tusz do rzęs
zgadzam sie, raz zdarzylo mi sie widziec w przymierzalni w Zarze, ze Panu sprzedawcy upadly ciuchy na podloge, a widocznie nie chcialo mu sie az tak bardzo schylac wiec ciagnal jasna sukienke po podlodze.
Uwazam ze ciuch jesli jest juz zwracany to ze wszystkimi metkami glownie zewnetrznymi. Swoja droga metki powinny byc tak doszyte aby nie mozna bylo ich schowac.
A czy jak ktos w takim ciuchu pojdzie na jakis event to nie bedzie widac zadnych sladow uzytkowania, chocby pod pachami?
Jakie sa Wasze patenty na sprawdzanie czy ciuch nie byl uzywany, w ktorych miejscach najlepiej to sprawdzic? Nie mowie o widocznych, rzucajacych sie w oczy sladach noszenia.
Bodajze w Simple daja takie apaszki na twarz przy mierzeniu aby nie zabrudzic podkladem, szminka.
Nie mowie juz jak mnie obrzydza przymierzanie butow na gola stope, czy ludzie to robiacy nie boja zarazic sie grzybica??
__________________
Perełki cruelty - free - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=478181

Wygoogluj sobie "animal testing" - od razu przestawisz się na kupowanie towarów nie testowanych

Edytowane przez Pani_Pusia
Czas edycji: 2011-12-19 o 14:47
Pani_Pusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 14:53   #3959
nie z tej bajki
Zadomowienie
 
Avatar nie z tej bajki
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 408
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez funkystar87 Pokaż wiadomość
Napisałam tak bo nie chce być nie chciana, np. ze bede pisac a żadna dziewczyna nie skomentuje lub mi nie pomoże.

Własnie myśle jeszcze nad nia, kurde sama nie wiem co zrobić, wszystkich po kolei pytam moj TŻ juz nie chce słuchać hehe... na razie z mojej ulubionej torebki przepakowałam sie do tej co dostałam od przyjaciółki.
napewno by tak nie było a co do torebki: ja bym ją oddała, bo skoro już teraz zujesz że jest z nią coś nie tak to w przyszłości też tak będzie - wg mnie
Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Też uważam, że powinni coś z tym zrobić, albo czyścic albo obniżyć cenę. Tymczasem oczekuje się, że klient nie zauważy i weźmie, a jak zauważy w domu i będzie chciał zwrócić to się zrobi z niego oszusta i nie przyjmie zwrotu. Już to przerabiałam i nie raz zdarzyło mi się samej coś w domu po odkryciu wady wyczyścić/ zeszyć tylko po to żeby oddać ze świętym spokojem. W Zarze faktycznie jest takie światło, że trzeba dobrze oglądać. Kiedyś widziałam spódnicę, która miała na sobie rozlane jajko (żółty błyszczący nalot) i normalnie sobie wisiała...
ja to czasami myśle, że oni specjalnie takie światło zakładali żeeby nie było wszystkiego tak dokładnie widać
a z tym jajkiem to już naprawde trzeba mieć tupet.. żeby takei ubrudzone oddawać do sklepu

dziewczyny pamiętacie jak było na kolekcji wiosennej w 1. dzień wyprzedaży? Tzn, ja byłam po południ i dziki szał. Ale zastanawiam się jakbym pojechała zaraz po otwarciu to chyba spokojniej jest?

i mam pytanie, czy jest jakas dobra duszyczka która posiada lub może sie wypowiedzieć nt torby: http://www.zara.com/webapp/wcs/store...SKET%2BSHOPPER?
planuje ją kupić w kolorze czarnym i modle się że ją znajde
nie z tej bajki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 15:14   #3960
VeroniczkaA
Zadomowienie
 
Avatar VeroniczkaA
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 143
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

kidy zaczynaja sie wyprze w zarze? prosze tylko nie biczujcie...
VeroniczkaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:54.