Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post! - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-04-04, 09:11   #241
Kateczka_05
Raczkowanie
 
Avatar Kateczka_05
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 425
GG do Kateczka_05
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

na pewno po ka¿dym zabiegu bardziej ¶mierdzi
na przyliza polecam puder z syossa...w³osy sa w tym miejscu têpe troche ale praktycznie ca³y dzieñ masz fryzure a¿ do nieba

co do elektryzowania...ja mam równe fazy..czasem bez lakieru z domu nie wychodze...i w sumie nic innego nie dzia³a...mój fryzjer te¿ jest tego zdania..przy tej porze roku...dziwnych temperaturach...wiatrach. ..ogrzewaniu i czapkach w³os ma prawo co jaki¶ czas wariowaæ
__________________
Nawet najd³u¿sza noc nie trwa wiecznie...
Przysz³o¶æ ja¶nieje blaskiem ¶witu...
Kateczka_05 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-04, 09:12   #242
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomo¶ci: 4 186
GG do olkie
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Beth77 Poka¿ wiadomo¶æ

Szkoda mi podci±æ hahaha - zapuszczam i jak to podczas zapuszczania ka¿dy cm sie liczy bo to miesi±c
niestety zmartwie Cie. wlosy zniszczone na koncach bez podciecia beda sie rozdwajac caly czas w kierunku nasady wlosow. przez to beda sie lamac i urywac bez konca. bedziesz miala wrazenie ze wlosy stoja w miejscu . zeby to zahamowac potrzebne jest podciecie ostrymi nozyczkami by miejsce ciecia bylo gladkie , rowne i malo "chropowate" przez co malo podatne na urazy mechaniczne i nie beda sie rozszczepiac a puzniej lamac i urywac. zapewniam Cie ze o wiele szybciej zauwazysz przyrost niz przy uzilnym trzymaniu ciagle rozszczepiajacych sie koncowek. mowie to z doswiadczenia mojej wspolokatorki ktora tez usilnie trzymala strasznie zniszczone koncowki - "bo szkoda..", miala na glowie mop ktory stal w miejscu i mowila ze jej wlosy poprostu nie rosna. dziwne bo na ta ilosc wlosow co jej wypadaly juz po miesiacu powinna byc lysa))


a na elektryzowanie potrzebny jest jakis emolient nakladany na wilgotne wlosy. polecam sera silikonowe bez alkoholu np leo lub green pharmacy. dodatkowo jakos tam wzglednie zabezpieczy te Twoje nieszczesne koncowki.....
__________________
mgr in¿. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-04, 09:21   #243
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 426
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez olkie Poka¿ wiadomo¶æ
niestety zmartwie Cie. wlosy zniszczone na koncach bez podciecia beda sie rozdwajac caly czas w kierunku nasady wlosow. przez to beda sie lamac i urywac bez konca. bedziesz miala wrazenie ze wlosy stoja w miejscu . zeby to zahamowac potrzebne jest podciecie ostrymi nozyczkami by miejsce ciecia bylo gladkie , rowne i malo "chropowate" przez co malo podatne na urazy mechaniczne i nie beda sie rozszczepiac a puzniej lamac i urywac. zapewniam Cie ze o wiele szybciej zauwazysz przyrost niz przy uzilnym trzymaniu ciagle rozszczepiajacych sie koncowek. mowie to z doswiadczenia mojej wspolokatorki ktora tez usilnie trzymala strasznie zniszczone koncowki - "bo szkoda..", miala na glowie mop ktory stal w miejscu i mowila ze jej wlosy poprostu nie rosna. dziwne bo na ta ilosc wlosow co jej wypadaly juz po miesiacu powinna byc lysa))


a na elektryzowanie potrzebny jest jakis emolient nakladany na wilgotne wlosy. polecam sera silikonowe bez alkoholu np leo lub green pharmacy. dodatkowo jakos tam wzglednie zabezpieczy te Twoje nieszczesne koncowki.....
ale ja nie mam zniszczonych koñcówek. mam w³osy zdrowe, tyle ¿e nierówne i dlatego musze podci±æ

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

[QUOTE=Kateczka_05;4012165 7]na pewno po ka¿dym zabiegu bardziej ¶mierdzi
na przyliza polecam puder z syossa...w³osy sa w tym miejscu têpe troche ale praktycznie ca³y dzieñ masz fryzure a¿ do nieba


ooo a jak sie go nak³ada? na mokre czy suche? nie przet³uszczaj± sie bardziej - zaciekwai³as mnie tym pudrem.....
Beth77 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-04, 09:37   #244
Kateczka_05
Raczkowanie
 
Avatar Kateczka_05
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 425
GG do Kateczka_05
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

na suche
to taki puderek który sypiesz na d³oñ i nak³adasz przy skórze g³owy...w³osy sie unosz± piêknie...ale jak sporo posypiesz to tam ju¿ w³osów nie przeczeszesz palcami :P
przet³uszczaæ na pewnie sie nie przet³uszczaj±...puder wrêcz "poch³ania" to co siê ¶wieci
https://wizaz.pl/Fryzury/Nowosci-kos...o-wlosow-Syoss

podobno sa te¿ innych fairm ale cenowo syossa nie pzrebij±
__________________
Nawet najd³u¿sza noc nie trwa wiecznie...
Przysz³o¶æ ja¶nieje blaskiem ¶witu...
Kateczka_05 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-04, 09:59   #245
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 426
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Kateczka_05 Poka¿ wiadomo¶æ
na suche
to taki puderek który sypiesz na d³oñ i nak³adasz przy skórze g³owy...w³osy sie unosz± piêknie...ale jak sporo posypiesz to tam ju¿ w³osów nie przeczeszesz palcami :P
przet³uszczaæ na pewnie sie nie przet³uszczaj±...puder wrêcz "poch³ania" to co siê ¶wieci
https://wizaz.pl/Fryzury/Nowosci-kos...o-wlosow-Syoss

podobno sa te¿ innych fairm ale cenowo syossa nie pzrebij±
no to ekstra dziêki kochana, mo¿e to bêdzie dla mnie zbawienne zaraz sobie go kupie dzis lub jutro i zdam relacje.
Beth77 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-04, 13:07   #246
Villemo.
Raczkowanie
 
Avatar Villemo.
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 390
GG do Villemo.
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

dziêki za odpowiedz. W takim razie sprobuje wyprostowaæ wlosy od ucha, mam nadzieje ze wyjdzie. czy która z was mo¿e poleciæ wiarygodnego sprzedawcê na ebay? Duzo piszecie o allegro ale ja mieszkam w uk i allegro mi ju¿ niedostêpne( czego bardzo ¿a³ujê to mój ulubiony polski "sklep" )
Villemo. jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-04, 14:21   #247
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 426
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

kateczka a Ty uzywa³as tego syosa? bo opinie ma takie ¶rednie, laski na KWC pisz± ¿e trzeba myc na drugi dzieñ, i ¿e w³osy skleja...

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

a mia³a która¶ z was szampon na sucho? mo¿e on mi od¶wiezy w³osy na dzieñ po umyciu a przez to tez jakos je "rozpulchni" ¿eby przyliz i str±ki zniknê³y?

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

a jak± macie opiniê nt zio³owych farb np tej
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...color-gel.html
jest tam sklad ¿e bez amonikau i alkoholu - stosowa³y¶cie? faktycznie nie niszcza w³osow i jak one sie maja do encanto?
Beth77 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-04-04, 14:27   #248
Suszarka86
Przyczajenie
 
Avatar Suszarka86
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomo¶ci: 18
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Za wasz± "namow±" tez kupi³am od¿ywkê Garniera i jestem mega zadowolona. Kupiam równie¿ maskê keratynow± kallosa i bardzo mi odpowiada.
W poniedzialek ¶wi±teczny znalaz³am w koñcu czas aby zrobiæ sobie encanto (przy ma³ym dziecku ciezko o wolny czas)
Pomog³a mi trochê siostra z nak³adaniem produków i suszeniu.
Podziwiam te z was co same daj± radê. Ten smród jest straszny... Ja trzyma³am wilgotny rêcznik na twarzy a ona dzia³a³a :p

Mam jeszcze pytanko. Mojej kolezance zrobi³am encanto w piatek, w sumie niemal juz tydzien ma. W³oski proste, idealnie, tylko mowi ze szybko jej sie przet³uszczaj±....
Czy tez wam sie szybciej przet³uszczajê? Dodam ze ma duzo jesnych pasemek na naturalnych w³osach, a zabieg robi±c zostawialam ok 2cm odrostu.
Sama nie zauwazylam przet³uszczania na wlasnej g³owie, moze dlatego ze codziennie rano myjê w³osy
Suszarka86 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-04, 16:24   #249
Kateczka_05
Raczkowanie
 
Avatar Kateczka_05
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 425
GG do Kateczka_05
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

tak u¿ywam tego syossa regularnie :P praktycznie codziennie od czasu jak mam prostowane w³osy :P
owszem w³osy sa ciezki w rozczesaniu ale ¿eby zaraz myc? chyba, zê opakowanie na raz k³ada -wszytsko u¿ywane umiejêtnie nie powinno szkodzic ja ten puder po prostu wyczesuje...spróbuj z ma³± ilosci± i zobaczysz czy Ci odpowiada...cena nie jest jakas mega wysoka wiec warto zaryzykowac

co do suchego szamponu to te¿ uzywam z syossa ten niebieski na zwiekszenie gestosci...tylko trzeb auwa¿aæ bo w³osy siwe mog± byc :P trzeba dobrze wyczesac ale dodatkowy dzieñ bez mycia masz w prezencie plus uniesion± fryzurke
__________________
Nawet najd³u¿sza noc nie trwa wiecznie...
Przysz³o¶æ ja¶nieje blaskiem ¶witu...
Kateczka_05 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-04, 17:49   #250
Kasiiek
Rozeznanie
 
Avatar Kasiiek
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Starachowice/Kraków
Wiadomo¶ci: 704
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

No dobra dziewczyny czas na moje 'przed i po'. Wynik - od 23:30 do 6:30

Powiem Wam, ¿e to co opowiadacie odno¶nie smrodu jest nieporównywalne z rzeczywisto¶ci±. Chryste przenaj¶wiêtszy skarpety chyba z rok nie prane to ma³o ¿eby to opisaæ. W oczach po¿ar, w gardle szpilki jeszcze po przelaniu keratyny do pojemniczka pomy¶la³am ¿e co Wy chcecie nawet ³adnie pachnie i inteligentnie wsadzi³am nos do ¶rodka... generalnie nie polecam
Dla tych, które dopiero bêd± robiæ encanto po raz pierwszy polecam zakupienie maseczki. Bez niej nie ma mowy o czymkolwiek!

Ach i pozdrawiam Pana, który obserwowa³ mnie jak stoj±c jedn± nog± na balkonie w zielonych podkolanówkach w ¿ó³te paski, fioletowych spodniach i maseczce na twarzy suszy³am sobie w³osy o 5 rano

1 zdjêcie - i chyba taki komentarz wystarczy - podsuszone po keratynie
2 zdjêcie - wyprostowane po keratynie
3 i 4 zdjêcie - efekt koñcowy
5 zdjêcie - po umyciu szamponem (chodzi³o mi o skrêt ale strasznie siê napuszy³y)

Kolor trochê siê zmieni³, jest ja¶niejszy ale nie ma tragedii. Blond to na szczê¶cie nie jest i ró¿ te¿ nie wiêc nie wiem czemu na jednym zdjêciu tak to wygl±da
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (109,6 KB, 331 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (107,5 KB, 304 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (81,5 KB, 237 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (15,9 KB, 327 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (116,2 KB, 246 za³adowañ)

Edytowane przez Kasiiek
Czas edycji: 2013-04-04 o 17:59
Kasiiek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-04, 17:54   #251
justyss1991
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss1991
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 2 395
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Odk±d wyczyta³am na blogu jednej z w³osomaniaczek o Facelle i zakupi³am go, to w³osy tak szybko mi siê nie przet³uszczaj± i w ogóle by³am w szoku, ze moim niesfornym w³osom ten ¿el przypad³ do gustu! Jakby mniej siê te¿ elektryzowa³y Ostatnio mam równie¿ fazê na olejek kokosowy-Dabur,Vatika


Kasiiek
-maseczka te¿ ma³o pomaga :P
__________________
"Cz³owiek jest tylko raz m³ody. Pó¼niej musi ju¿ szukaæ sobie innej wymówki"

Wielkie zmiany...

By³o 84kg
Jest 50 kg

-34kg

Chodakowska : 20.03.2015

Edytowane przez justyss1991
Czas edycji: 2013-04-04 o 17:57
justyss1991 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-04, 18:08   #252
Kasiiek
Rozeznanie
 
Avatar Kasiiek
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Starachowice/Kraków
Wiadomo¶ci: 704
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Wiadomo, ¿e i tak cuchnie niemi³osiernie ale zapomnia³am sobie jej za³o¿yæ przy nak³adaniu keratyny to my¶la³am ¿e padnê
Kasiiek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-04, 18:16   #253
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Super efekt! I kolor chyba nie zszed³ ?
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-04, 18:23   #254
Margox
Raczkowanie
 
Avatar Margox
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 201
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Muszê mieæ ten puder z Syossa

Kassiek efekt wow
__________________
0 -5 -10 -15 -20 -25
************************
Margox jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-04, 19:12   #255
teaLady
Raczkowanie
 
Avatar teaLady
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 68
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Mam kilka wa¿nych pytañ odno¶nie keratynowego prostowania i z góry dziêkuje za odp

1.Otó¿, czy po prostowaniu np jaki¶ tydzieñ, mo¿na pokreæiæ w³osy lokówk± ?
2.Czy mo¿na je ple¶æ w warkocz, k³os lub robiæ koczka ?
3.I czy po prostu one maj± byæ ca³y czas rozpuszczone czy jednak mo¿na od czasu do czasu zrobiæ sobie jak±¶ inn± fryzurkê ? Proszê o odp bo w³a¶nie zamierzam zrobiæ ten zabieg i nie wiem czy takie czynno¶ci bêde mog³a wykonaæ. I jeszcze jedno pytanko

Mam w³osy ogólnie proste ale puszace sie strasznie dlatego robie ten zabieg ( w domu) i czy wystarczy 200 stopni ? nie jestem pewna czy skombinuje prostownice do 230 ;/
teaLady jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-04, 21:04   #256
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Suszarka86 Poka¿ wiadomo¶æ
Za wasz± "namow±" tez kupi³am od¿ywkê Garniera i jestem mega zadowolona. Kupiam równie¿ maskê keratynow± kallosa i bardzo mi odpowiada.
W poniedzialek ¶wi±teczny znalaz³am w koñcu czas aby zrobiæ sobie encanto (przy ma³ym dziecku ciezko o wolny czas)
Pomog³a mi trochê siostra z nak³adaniem produków i suszeniu.
Podziwiam te z was co same daj± radê. Ten smród jest straszny... Ja trzyma³am wilgotny rêcznik na twarzy a ona dzia³a³a :p

Mam jeszcze pytanko. Mojej kolezance zrobi³am encanto w piatek, w sumie niemal juz tydzien ma. W³oski proste, idealnie, tylko mowi ze szybko jej sie przet³uszczaj±....
Czy tez wam sie szybciej przet³uszczajê? Dodam ze ma duzo jesnych pasemek na naturalnych w³osach, a zabieg robi±c zostawialam ok 2cm odrostu.
Sama nie zauwazylam przet³uszczania na wlasnej g³owie, moze dlatego ze codziennie rano myjê w³osy
Te¿ mam t± maskê kallosa i jestem z niej mega zadowolona - jedna z lepszych jak± mia³am a mia³am ich wiele
Mi siê te¿ niestety szybciej przet³uszczaj± ale to nie problem bo i tak myjê codziennie.

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasiiek Poka¿ wiadomo¶æ
No dobra dziewczyny czas na moje 'przed i po'. Wynik - od 23:30 do 6:30

Powiem Wam, ¿e to co opowiadacie odno¶nie smrodu jest nieporównywalne z rzeczywisto¶ci±. Chryste przenaj¶wiêtszy skarpety chyba z rok nie prane to ma³o ¿eby to opisaæ. W oczach po¿ar, w gardle szpilki jeszcze po przelaniu keratyny do pojemniczka pomy¶la³am ¿e co Wy chcecie nawet ³adnie pachnie i inteligentnie wsadzi³am nos do ¶rodka... generalnie nie polecam
Dla tych, które dopiero bêd± robiæ encanto po raz pierwszy polecam zakupienie maseczki. Bez niej nie ma mowy o czymkolwiek!

Ach i pozdrawiam Pana, który obserwowa³ mnie jak stoj±c jedn± nog± na balkonie w zielonych podkolanówkach w ¿ó³te paski, fioletowych spodniach i maseczce na twarzy suszy³am sobie w³osy o 5 rano

1 zdjêcie - i chyba taki komentarz wystarczy - podsuszone po keratynie
2 zdjêcie - wyprostowane po keratynie
3 i 4 zdjêcie - efekt koñcowy
5 zdjêcie - po umyciu szamponem (chodzi³o mi o skrêt ale strasznie siê napuszy³y)

Kolor trochê siê zmieni³, jest ja¶niejszy ale nie ma tragedii. Blond to na szczê¶cie nie jest i ró¿ te¿ nie wiêc nie wiem czemu na jednym zdjêciu tak to wygl±da
Kasiiek - super efekt je¶li chodzi o kolory to aparat przek³amuje, ja na moich widzê inny kolor a jak robiê zdjêcie to jest jeszcze inny.

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

[QUOTE=Beth77;40127239]kateczka a Ty uzywa³as tego syosa? bo opinie ma takie ¶rednie, laski na KWC pisz± ¿e trzeba myc na drugi dzieñ, i ¿e w³osy skleja...

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

a mia³a która¶ z was szampon na sucho? mo¿e on mi od¶wiezy w³osy na dzieñ po umyciu a przez to tez jakos je "rozpulchni" ¿eby przyliz i str±ki zniknê³y?

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

a jak± macie opiniê nt zio³owych farb np tej
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...color-gel.html
jest tam sklad ¿e bez amonikau i alkoholu - stosowa³y¶cie? faktycznie nie niszcza w³osow i jak one sie maja do encanto?[/Q
UOTE]

Farba na KWC ma super opiniê , my¶lê ¿e mo¿e byæ ca³kiem dobra. Do encanto pewnie ma siê nijak je¶li mo¿na farbowaæ chemicznymi to tym bardziej te delikatne bez amoniaku krzywdy nie zrobi±- ja farbujê henn± i nic z³ego siê nie dzieje.

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Cytat:
Napisane przez teaLady Poka¿ wiadomo¶æ
Mam kilka wa¿nych pytañ odno¶nie keratynowego prostowania i z góry dziêkuje za odp

1.Otó¿, czy po prostowaniu np jaki¶ tydzieñ, mo¿na pokreæiæ w³osy lokówk± ?
2.Czy mo¿na je ple¶æ w warkocz, k³os lub robiæ koczka ?
3.I czy po prostu one maj± byæ ca³y czas rozpuszczone czy jednak mo¿na od czasu do czasu zrobiæ sobie jak±¶ inn± fryzurkê ? Proszê o odp bo w³a¶nie zamierzam zrobiæ ten zabieg i nie wiem czy takie czynno¶ci bêde mog³a wykonaæ. I jeszcze jedno pytanko

Mam w³osy ogólnie proste ale puszace sie strasznie dlatego robie ten zabieg ( w domu) i czy wystarczy 200 stopni ? nie jestem pewna czy skombinuje prostownice do 230 ;/
Z tym krêceniem lokówk± mo¿e byæ problem - w³osy s± tak ¶liskie ¿e loki czy fale mog± siê d³ugo nie utrzymaæ, koczki czy warkocze pewnie tak bo i tak u¿ywasz do tego spinek czy gumki która to podtrzyma.
Je¶li masz i tak proste w³osy i chodzi ci tylko o wyg³adzenie wg mnie te 200 stopni powinno wystarczyæ.
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933

Edytowane przez sylwka37
Czas edycji: 2013-04-04 o 21:01
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-04, 21:14   #257
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomo¶ci: 4 186
GG do olkie
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Kasiiek Poka¿ wiadomo¶æ
No dobra dziewczyny czas na moje 'przed i po'. Wynik - od 23:30 do 6:30

Powiem Wam, ¿e to co opowiadacie odno¶nie smrodu jest nieporównywalne z rzeczywisto¶ci±. Chryste przenaj¶wiêtszy skarpety chyba z rok nie prane to ma³o ¿eby to opisaæ. W oczach po¿ar, w gardle szpilki jeszcze po przelaniu keratyny do pojemniczka pomy¶la³am ¿e co Wy chcecie nawet ³adnie pachnie i inteligentnie wsadzi³am nos do ¶rodka... generalnie nie polecam
Dla tych, które dopiero bêd± robiæ encanto po raz pierwszy polecam zakupienie maseczki. Bez niej nie ma mowy o czymkolwiek!

Ach i pozdrawiam Pana, który obserwowa³ mnie jak stoj±c jedn± nog± na balkonie w zielonych podkolanówkach w ¿ó³te paski, fioletowych spodniach i maseczce na twarzy suszy³am sobie w³osy o 5 rano

1 zdjêcie - i chyba taki komentarz wystarczy - podsuszone po keratynie
2 zdjêcie - wyprostowane po keratynie
3 i 4 zdjêcie - efekt koñcowy
5 zdjêcie - po umyciu szamponem (chodzi³o mi o skrêt ale strasznie siê napuszy³y)

Kolor trochê siê zmieni³, jest ja¶niejszy ale nie ma tragedii. Blond to na szczê¶cie nie jest i ró¿ te¿ nie wiêc nie wiem czemu na jednym zdjêciu tak to wygl±da

tak pacze i pacze i nie kojarze Cie chyba;D no ale nic dziwnego pewnie jestem conajmniej kilka lat starsza wiec nawet z busa krk-stce tez nie ma mozliwosci bym kojarzyla
__________________
mgr in¿. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-04, 21:18   #258
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

A mnie siê trzymaj± wszelkie mo¿liwe upiêcia, fryzury... Wiêc mam wra¿enie, ¿e bardziej trwale ni¿ przed encanto
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-04, 21:35   #259
Kasiiek
Rozeznanie
 
Avatar Kasiiek
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Starachowice/Kraków
Wiadomo¶ci: 704
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka¿ wiadomo¶æ
Super efekt! I kolor chyba nie zszed³ ?
Troszkê s± ja¶niejsze ale nie wiele wiêc jestem przeszczê¶liwa

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka¿ wiadomo¶æ

Kasiiek - super efekt je¶li chodzi o kolory to aparat przek³amuje, ja na moich widzê inny kolor a jak robiê zdjêcie to jest jeszcze inny..
Dok³adnie! Tutaj moje wygl±daj± na br±z i niemal platyne a tak na prawde wszystko jest utrzymane w rudo-miedzianej tonacji

Cytat:
Napisane przez Margox Poka¿ wiadomo¶æ
Kassiek efekt wow
Dziêkujê

Cytat:
Napisane przez teaLady Poka¿ wiadomo¶æ
Mam kilka wa¿nych pytañ odno¶nie keratynowego prostowania i z góry dziêkuje za odp

1.Otó¿, czy po prostowaniu np jaki¶ tydzieñ, mo¿na pokreæiæ w³osy lokówk± ?
2.Czy mo¿na je ple¶æ w warkocz, k³os lub robiæ koczka ?
3.I czy po prostu one maj± byæ ca³y czas rozpuszczone czy jednak mo¿na od czasu do czasu zrobiæ sobie jak±¶ inn± fryzurkê ? Proszê o odp bo w³a¶nie zamierzam zrobiæ ten zabieg i nie wiem czy takie czynno¶ci bêde mog³a wykonaæ. I jeszcze jedno pytanko

Mam w³osy ogólnie proste ale puszace sie strasznie dlatego robie ten zabieg ( w domu) i czy wystarczy 200 stopni ? nie jestem pewna czy skombinuje prostownice do 230 ;/
1,2 jak najbardziej co do 3 to z w³osami mo¿esz robiæ co tylko chcesz odno¶nie temperatury prostownicy producent zaleca 205 - 230 i absolutne minimum to te 205 bo inaczej keratyna nie zostanie odpowiednio wprasowana we w³osy

Cytat:
Napisane przez olkie Poka¿ wiadomo¶æ
tak pacze i pacze i nie kojarze Cie chyba;D no ale nic dziwnego pewnie jestem conajmniej kilka lat starsza wiec nawet z busa krk-stce tez nie ma mozliwosci bym kojarzyla
Miasto mo¿e du¿e nie jest ale malutkie te¿ nie, po za tym ryj bez makija¿u wiêc my¶lê ¿e nawet po³owa znajomych by mnie nie pozna³a a busem nie je¿d¿ê wiêc z busa to zupe³nie nie ma ja ja na drugim roku dopiero.

Edytowane przez Kasiiek
Czas edycji: 2013-04-04 o 21:38
Kasiiek jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-04, 21:46   #260
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomo¶ci: 4 186
GG do olkie
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Kasiiek Poka¿ wiadomo¶æ


Miasto mo¿e du¿e nie jest ale malutkie te¿ nie, po za tym ryj bez makija¿u wiêc my¶lê ¿e nawet po³owa znajomych by mnie nie pozna³a a busem nie je¿d¿ê wiêc z busa to zupe³nie nie ma ja ja na drugim roku dopiero.
a ja 2 juz po ;D to byly pieeeeeeekne czasy! wiecc korzystaj bo pozniej jest masakra;/ gdybym mogla to bym cofnela czas jeszcze raz wrocila do krk ;p
__________________
mgr in¿. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-05, 00:33   #261
msd16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 119
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Kasiiek Poka¿ wiadomo¶æ
No dobra dziewczyny czas na moje 'przed i po'. Wynik - od 23:30 do 6:30

Powiem Wam, ¿e to co opowiadacie odno¶nie smrodu jest nieporównywalne z rzeczywisto¶ci±. Chryste przenaj¶wiêtszy skarpety chyba z rok nie prane to ma³o ¿eby to opisaæ. W oczach po¿ar, w gardle szpilki jeszcze po przelaniu keratyny do pojemniczka pomy¶la³am ¿e co Wy chcecie nawet ³adnie pachnie i inteligentnie wsadzi³am nos do ¶rodka... generalnie nie polecam
Dla tych, które dopiero bêd± robiæ encanto po raz pierwszy polecam zakupienie maseczki. Bez niej nie ma mowy o czymkolwiek!

Ach i pozdrawiam Pana, który obserwowa³ mnie jak stoj±c jedn± nog± na balkonie w zielonych podkolanówkach w ¿ó³te paski, fioletowych spodniach i maseczce na twarzy suszy³am sobie w³osy o 5 rano

1 zdjêcie - i chyba taki komentarz wystarczy - podsuszone po keratynie
2 zdjêcie - wyprostowane po keratynie
3 i 4 zdjêcie - efekt koñcowy
5 zdjêcie - po umyciu szamponem (chodzi³o mi o skrêt ale strasznie siê napuszy³y)

Kolor trochê siê zmieni³, jest ja¶niejszy ale nie ma tragedii. Blond to na szczê¶cie nie jest i ró¿ te¿ nie wiêc nie wiem czemu na jednym zdjêciu tak to wygl±da
Czeka³am na te zdjêcia Efekt super! Te 3 i 4 zdjêcie to po myciu ju¿ ?
msd16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-05, 08:52   #262
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 426
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Kateczka_05 Poka¿ wiadomo¶æ
tak u¿ywam tego syossa regularnie :P praktycznie codziennie od czasu jak mam prostowane w³osy :P
owszem w³osy sa ciezki w rozczesaniu ale ¿eby zaraz myc? chyba, zê opakowanie na raz k³ada -wszytsko u¿ywane umiejêtnie nie powinno szkodzic ja ten puder po prostu wyczesuje...spróbuj z ma³± ilosci± i zobaczysz czy Ci odpowiada...cena nie jest jakas mega wysoka wiec warto zaryzykowac

co do suchego szamponu to te¿ uzywam z syossa ten niebieski na zwiekszenie gestosci...tylko trzeb auwa¿aæ bo w³osy siwe mog± byc :P trzeba dobrze wyczesac ale dodatkowy dzieñ bez mycia masz w prezencie plus uniesion± fryzurke
oki to dzisiaj zakupie ten puder

co do szamponu to czyta³am sobie wczoraj o tych suchych i jednak sie nie zdecydujê bo ja mam cirmne w³osy i raz ¿e mo¿e byc widac, dwa ¿e wysuszaja skóre glowy i ¼le dzia³aja na cebuli a trzy ¿e mozna sie ³upiezu nabwic wiec póki co sobie odpuszczê.

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

Cytat:
Napisane przez justyss1991 Poka¿ wiadomo¶æ
Odk±d wyczyta³am na blogu jednej z w³osomaniaczek o Facelle i zakupi³am go, to w³osy tak szybko mi siê nie przet³uszczaj± i w ogóle by³am w szoku, ze moim niesfornym w³osom ten ¿el przypad³ do gustu! Jakby mniej siê te¿ elektryzowa³y Ostatnio mam równie¿ fazê na olejek kokosowy-Dabur,Vatika


Kasiiek -maseczka te¿ ma³o pomaga :P
a cóz to za wynalazek ten facelle?
Mam ów olejek kokosowy Vatiki fajniutki, nawet mojego mê¿a przekona³am do niego ale musze mu masaz g³owy robic ¿eby go wetrzec co bardziej sprawia mu przyjemno¶æ niz chce tej wcierki dla efektu)

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

sylwka a jestes w stanie powiedziec czym ró¿ni sie taka farbka zio³owa jak poda³am w linku od henny? prócz trwa³o¶ci - bardziej chodzi mi o sk³ad i jego wp³yw na strukture w³osa
Beth77 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-05, 09:03   #263
gwiazdkadg
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdkadg
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: D&G
Wiadomo¶ci: 6 844
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Kasiiek - efekt wow troszkê Ci zesz³o, ale na pewno by³o warto bêdziesz mia³a spokój a w³osy faktycznie naturalnie masz bardzo krêcone - podobaj± mi siê :P hehe

teaLady ja Ci mogê napisaæ tyle - fryzury, loki itp... robiê wszystko, a w³osy idealnie siê poddaj±, fotkê wstawiê poni¿ej je¶li jeste¶ ciekawa... Loki mam po wa³kach i to nawet przez dwa dni - jak umyjê w³osy to siê prostuj± idealnie wiêc nie ma siê co martwiæ - efekty s± 'zapisane' do czasu wyp³ukania keratyny - ja to tak odbieram
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg loki.jpg (56,6 KB, 88 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg w³oy1.jpg (52,8 KB, 86 za³adowañ)
__________________
Zapraszam do ogl±dania moich pazurków:
http://marlenails.blogspot.com

Pozdrawiam serdecznie
gwiazdkadg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-05, 10:11   #264
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Beth77 Poka¿ wiadomo¶æ
oki to dzisiaj zakupie ten puder

co do szamponu to czyta³am sobie wczoraj o tych suchych i jednak sie nie zdecydujê bo ja mam cirmne w³osy i raz ¿e mo¿e byc widac, dwa ¿e wysuszaja skóre glowy i ¼le dzia³aja na cebuli a trzy ¿e mozna sie ³upiezu nabwic wiec póki co sobie odpuszczê.

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------



a cóz to za wynalazek ten facelle?
Mam ów olejek kokosowy Vatiki fajniutki, nawet mojego mê¿a przekona³am do niego ale musze mu masaz g³owy robic ¿eby go wetrzec co bardziej sprawia mu przyjemno¶æ niz chce tej wcierki dla efektu)

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

sylwka a jestes w stanie powiedziec czym ró¿ni sie taka farbka zio³owa jak poda³am w linku od henny? prócz trwa³o¶ci - bardziej chodzi mi o sk³ad i jego wp³yw na strukture w³osa



facelle to p³yn do higieny intymnej- wiele dziewczyn u¿ywa go zamiast szamponu.
Je¶li chodzi o t± farbê to ciê¿ko mi powiedzieæ czym dok³adnie siê ró¿ni i na jakiej zasadzie wp³ywa na w³os bo nie znam siê na sk³adach, Na mój ³eb to po prostu jest delikatniejsza ni¿ zwyk³a farba bo jest bez amoniaku i alkoholu posiada jakie¶ ekstrakty zió³ i olejków ale jakie¶ chemikalia musi mieæ bo s± nawet kolory blondu wiêc ¿eby móc rozja¶niæ w³os co¶ musi mieæ. Henna to czyste zio³o bez dodatków chemicznych- nie rozja¶ni w³osa. Henna ³±czy siê z keratyn± w³osa przez co w³os staje siê mocniejszy i farbowanie jest trwalsze.
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-05, 11:25   #265
Kasiiek
Rozeznanie
 
Avatar Kasiiek
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Starachowice/Kraków
Wiadomo¶ci: 704
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez msd16 Poka¿ wiadomo¶æ
Czeka³am na te zdjêcia Efekt super! Te 3 i 4 zdjêcie to po myciu ju¿ ?
Jeszcze nie, to by³o zaraz po wyprostowaniu my³am dzisiaj - 15 minut i fryzura gotowa a powiem szczerze ¿e nie wierzy³am, my¶la³am ¿e i tak siê bêd± upierdliwce trochê krêciæ a tu nic i nie s± przyklapniête!

Cytat:
Napisane przez gwiazdkadg Poka¿ wiadomo¶æ
Kasiiek - efekt wow troszkê Ci zesz³o, ale na pewno by³o warto bêdziesz mia³a spokój a w³osy faktycznie naturalnie masz bardzo krêcone - podobaj± mi siê :P hehe
Dziêki Krêcone cholerstwa jak nie wiem co. Ale nigdy wiêcej

Edytowane przez Kasiiek
Czas edycji: 2013-04-05 o 11:26
Kasiiek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-05, 12:57   #266
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 426
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka¿ wiadomo¶æ
[/B]

facelle to p³yn do higieny intymnej- wiele dziewczyn u¿ywa go zamiast szamponu.
Je¶li chodzi o t± farbê to ciê¿ko mi powiedzieæ czym dok³adnie siê ró¿ni i na jakiej zasadzie wp³ywa na w³os bo nie znam siê na sk³adach, Na mój ³eb to po prostu jest delikatniejsza ni¿ zwyk³a farba bo jest bez amoniaku i alkoholu posiada jakie¶ ekstrakty zió³ i olejków ale jakie¶ chemikalia musi mieæ bo s± nawet kolory blondu wiêc ¿eby móc rozja¶niæ w³os co¶ musi mieæ. Henna to czyste zio³o bez dodatków chemicznych- nie rozja¶ni w³osa. Henna ³±czy siê z keratyn± w³osa przez co w³os staje siê mocniejszy i farbowanie jest trwalsze.
powaznie? tak mysla³am ¿e gdzies juz ta nazwe s³ysza³am ale ¿eby wpa¶æ na pomys³ uzycia p³ynu do higieny zamiast szamponu to bym nie wpad³a? a co on ma takiego czego nie ma szampon ¿e jest lepszy???????
farbke chyba kupiê... zaraz poszukam sk³adu tej farby
Beth77 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-05, 13:57   #267
Suszarka86
Przyczajenie
 
Avatar Suszarka86
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomo¶ci: 18
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Sylwka a t± maskê z keratyn± mialas w niebieskim czy fioletowym opakowaniu? Ja kupi³am obydwie, narazie uzywam tej w fioletowym. Zastanawiam sie czym one sie ró¿ni± od siebie, na allegro widzê ze niebieska jest wszedzie troche tansza od tej drugiej...? Moze któras z was wie?

Tak z ciekawosci, czemu myjecie w³osy w plynie do higien intymnej...?
Suszarka86 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-05, 16:53   #268
justyss1991
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss1991
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 2 395
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Ca³kiem przypadkiem na blogu jednej dziewczyny przeczyta³am o Facelle, te¿ by³am w wielkim szoku dlaczego kto¶ myje w³osy ¿elem do higieny intymnej Bardzo du¿o osób sobie go zachwala, nawet w¶ród moich kole¿anek. Ma bardzo delikatny sk³ad, nie podra¿nia skóry g³owy, a z tym mia³am nie raz du¿e problemy i tak jak pisa³am ju¿, mniej mi siê przet³uszczaj±. To, ¿e jest napisane ¿el do higieny intymnej nie oznacza jednego, bo dziewczyny stosuj± go równie¿ do twarzy Czyta³am o ró¿nych przypadkach gdzie np jakie¶ balsamy/olejki do cia³a stosuj± jako odzywki albo wcieraj± koñcówki :P To oczywi¶cie kwestia sk³adu kosmetyków
__________________
"Cz³owiek jest tylko raz m³ody. Pó¼niej musi ju¿ szukaæ sobie innej wymówki"

Wielkie zmiany...

By³o 84kg
Jest 50 kg

-34kg

Chodakowska : 20.03.2015
justyss1991 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-05, 18:08   #269
msd16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 119
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Kasiiek Poka¿ wiadomo¶æ
Jeszcze nie, to by³o zaraz po wyprostowaniu my³am dzisiaj - 15 minut i fryzura gotowa a powiem szczerze ¿e nie wierzy³am, my¶la³am ¿e i tak siê bêd± upierdliwce trochê krêciæ a tu nic i nie s± przyklapniête!



Dziêki Krêcone cholerstwa jak nie wiem co. Ale nigdy wiêcej
Super Warto pocierpieæ dla takich efektów

Jestem ciekawa ile mi efekt utrzyma, bo jako¶ nie mogê siê zmusiæ do stosowania odpowiednich szamponów i myje moim ulubionym z sodium chloride

Edytowane przez msd16
Czas edycji: 2013-04-05 o 18:10
msd16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-05, 19:49   #270
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Suszarka86 Poka¿ wiadomo¶æ
Sylwka a t± maskê z keratyn± mialas w niebieskim czy fioletowym opakowaniu? Ja kupi³am obydwie, narazie uzywam tej w fioletowym. Zastanawiam sie czym one sie ró¿ni± od siebie, na allegro widzê ze niebieska jest wszedzie troche tansza od tej drugiej...? Moze któras z was wie?

Tak z ciekawosci, czemu myjecie w³osy w plynie do higien intymnej...?
hmm ja mam zielon± o tak±
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...#review-759554
Ja p³ynem do higieny intymnej myjê twarz - nie podra¿nia jej , jest delikatny. Jak mi siê skoñczy mój BD to spróbujê myæ nim w³osy i oceniê jaki jest.

Dzisiaj na³o¿y³am resztkê samej keratyny siostrze - ona ma takie pusz±ce niepokorne w³osy- zobaczymy czy u niej sama keratyna bez od¿ywki da sobie radê z jej w³osami. Muszê powiedzieæ ¿e komu¶ siê lepiej nak³ada ni¿ samej sobie. Nak³ada³am szczoteczk± do zêbów , my¶la³am ¿e starczy na sam przód a zrobi³am jej ca³± g³owê
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:33.