Panny Młode 2012 :) - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-30, 09:20   #4981
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Hej!

Cytat:
Napisane przez m_martka Pokaż wiadomość
A ja właśnie nabywam nowych kompleksów-ogladam miss Polski
Też wczoraj oglądałam, ale strasznie mnie irytowało zachowanie tych lasek. Zero spontaniczności, wyuczone gesty, wyuczony uśmiech. Ta która wygrała nie pokazała żadnych emocji...
Cytat:
Napisane przez moniczka_2010 Pokaż wiadomość
PaniZolniez pochwal się pomysłem szwagra.
Jeśli chodzi o nowy wątek to ja myślę, że powinna założyć go Chatka albo Tenebrosa one są na wątku dzień i noc więc się nadają
Dziewczyny chyba będę chora... mało że ja to i TŻ, zimno mi jak diabli i gardło mnie zaczyna boleć.... porażka kompletna bo ja jak już zacznę chorować to nie przestaję przez kilka miesięcy
Biedactwo, kuruj się
Cytat:
Napisane przez anusia-girl Pokaż wiadomość
Cześć kochane

Nadrobiłam weekendowe zaległości!
W ogóle nie miałam czasu w weekend by tu zajrzeć... wszystko przez przeprowadzkę... siedzę teraz wśród stosów pudeł, pudełeczek, toreb, reklamówek.... czuje się jak w jakichś koszarach heheheh
W ogóle myślałam, że jak dziś wejdę tu to zawitam na nowym wątku... a tu widzę że jeszcze dało radę by nie przegapić tego wydarzenia
Dziś pierwszy dzień w mojej nowej pracy... zobaczymy co to będzie... chociaż jestem bardzo pozytywnie nastawiona
Kochane... jestem pewna, że dziś już będzie nowy wątek... i boje się, że mnie nie będzie, bo po południu TŻ załatwił samochód do przeprowadzek i będziemy się przewozić już na nowe gniazdko
Do zobaczenia na nowych rozmowach bez endu (bo podejrzewam że zostanie ta opcja, która mnie się zresztą bardzo podoba)

BUZIAKI

---------- Dopisano o 06:42 ---------- Poprzedni post napisano o 06:41 ----------

Jeszcze 24 posty!!!!!!!!!!!
Powodzenia w nowej pracy
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 09:24   #4982
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755
Dot.: Panny Młode 2012 :)

jeszcze 18 postów a ja zaraz idę z mama na zakupy i co ominie mnie otwarcie
__________________
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 09:25   #4983
Chatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Chatka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 444
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
Też wczoraj oglądałam, ale strasznie mnie irytowało zachowanie tych lasek. Zero spontaniczności, wyuczone gesty, wyuczony uśmiech. Ta która wygrała nie pokazała żadnych emocji...
Pewnie ćwiczyła też reakcje na wygraną

Eh, z zębami mam chwilowo spokój (bo nie bolą), ale ciągle mam w pamięci, ze 3 ósemki są do wyrwania... I musze się za to zabrać, bo mi się psują i nie ma z nich pożytku.

Ja dziś Kochane już muszę skonczyć ten rozdział. Po prostu muszę skończyć, jeszcze jakies 2, 3 strony, a ciąąąąąąągnie się jak gluty. Także będę zaglądać i założę wątek, jak będzie już trzeba.

Powiedzcie mi tylko, w wątku ma być powitanie, poprzednia część i kalendarz. Coś jeszcze? kalendarz mam skopiować z posta m_martki i wkleić bezpośrednio w pierwszy post?
__________________

"Starych szanuj, młodych ucz, mądrych słuchaj, a głupich znoś cierpliwie."


Edytowane przez Chatka
Czas edycji: 2010-08-30 o 09:29
Chatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 09:28   #4984
olajak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 32
GG do olajak
Dot.: Panny Młode 2012 :)

wow szybko się rozpisujecie hihi a ja dzisiaj pędzę pracę licencjacką drukować...bo jutro muszę złożyć na umcs...a 10 września obrona
olajak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 09:30   #4985
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Cytat:
Napisane przez Chatka Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi tylko, w wątku ma być powitanie, poprzednia część i kalendarz. Coś jeszcze? kalendarz mam skopiować z posta m_martki i wkleić bezpośrednio w pierwszy post?
i wkleić link do pierwszej części(tak jak np u pm2010)

dokładnie to co napisałaś
__________________
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 09:35   #4986
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Cytat:
Napisane przez Chatka Pokaż wiadomość
Pewnie ćwiczyła też reakcje na wygraną

Eh, z zębami mam chwilowo spokój (bo nie bolą), ale ciągle mam w pamięci, ze 3 ósemki są do wyrwania... I musze się za to zabrać, bo mi się psują i nie ma z nich pożytku.

Ja dziś Kochane już muszę skonczyć ten rozdział. Po prostu muszę skończyć, jeszcze jakies 2, 3 strony, a ciąąąąąąągnie się jak gluty. Także będę zaglądać i założę wątek, jak będzie już trzeba.

Powiedzcie mi tylko, w wątku ma być powitanie, poprzednia część i kalendarz. Coś jeszcze? kalendarz mam skopiować z posta m_martki i wkleić bezpośrednio w pierwszy post?
Współczuję, ja też mam 3 ósmki do wyrwania i strasznie się boję. Na szczęście resztę zębów juz wyleczyłam. Chciałabym jeszcze wyprostować, ale nie chcę mieć stałęgo aparatu (mam 25 lat i dość reprezentacyjną pracę).
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 09:37   #4987
jussi89
Raczkowanie
 
Avatar jussi89
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 369
Dot.: Panny Młode 2012 :)

m_martka - już pokazywałam, ale pokażę jeszcze raz żebyś nie musiała szukać http://karczowiska.pl wybraliśmy salę balową, największą
na 2011 rok cena to 140zł/os

anusia - gratuluję przeprowadzki i nowej pracy trzymam kciuki

moniczka - kuruj się , skarpetki, gorąca herbatka, koc i wizaz

dziewczyny jak tak piszecie o tych swoich przyszłych teściowych, to ja muszę chyba codziennie modły składać za to jaka mi się trafiła cudowna kobieta. Ona tylko mówi: to wasz ślub i róbcie tak, żeby wam się podobało a nie mi. Wiem, że chyba jedynym lekarstwem na "złą" teściową jest po prostu mieszkanie w odpowiedniej odległości. I dobrze jest też mieć wsparcie w Tżcie.

Co do zębów - trzeba chodzić regularnie, mój tż jakoś zaniedbał i zaczął go boleć ząb, poszedł do dentysty okazało się, że ma 6 zębów do leczenia za co łącznie zapłacił 1,5tys :O Ja nigdy nic nie miałam wiercone, żadnych plomb, wyrywania, leczenia, takie mam mocne szkliwo:P Tylko aparat nosiłam bo miałam trochę krzywe. Mój tż mi nie wierzył i aż się swojego dentysty spytał czy to możliwe:P



chatka - powodzenia w pisaniu pracy i gratuluję nowej, odpowiedzialnej fuchy jaką jest założenie 2 części

olajak - trzymam kciuki co by wszystko dobrze się wydrukowało

carmelova - jeśli zęby nie są równe, lepiej założyć aparat (teraz jest taki wybór, że na prawdę ich prawie w ogóle nie widać!) i zadbać o ładny uśmiech niż mieć krzywe. Teraz wszędzie spotykam ludzi 20+, którzy też zajmują reprezentacyjne stanowisko i noszą aparat

Edytowane przez jussi89
Czas edycji: 2010-08-30 o 09:43
jussi89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-30, 09:39   #4988
Chatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Chatka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 444
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
Współczuję, ja też mam 3 ósmki do wyrwania i strasznie się boję. Na szczęście resztę zębów juz wyleczyłam. Chciałabym jeszcze wyprostować, ale nie chcę mieć stałęgo aparatu (mam 25 lat i dość reprezentacyjną pracę).
A miałaś już może dolną wyrywaną? Bo ja na razie tylko górną, która wyszła niemal bez problemu, a i tak potem ryjek bolał 2 tygodnie... Strasznie się boję wyrywać dolną, bo to chirurgicznie trzeba, a muszę przynajmniej jedną, żeby wyleczyć siódemkę obok niej...

m_martka, to se chyba poradzę
__________________

"Starych szanuj, młodych ucz, mądrych słuchaj, a głupich znoś cierpliwie."

Chatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 09:51   #4989
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
Współczuję, ja też mam 3 ósmki do wyrwania i strasznie się boję. Na szczęście resztę zębów juz wyleczyłam. Chciałabym jeszcze wyprostować, ale nie chcę mieć stałęgo aparatu (mam 25 lat i dość reprezentacyjną pracę).
moja siostra kiedyś nosiła taki aparat zdejmowany ale nie wiem na ile on pomaga bo w końcu przestała go nosić bo ja bolało.

Cytat:
Napisane przez jussi89 Pokaż wiadomość
m_martka - już pokazywałam, ale pokażę jeszcze raz żebyś nie musiała szukać http://karczowiska.pl wybraliśmy salę balową, największą
na 2011 rok cena to 140zł/os
bardzo ładna sala

Cytat:
Napisane przez Chatka Pokaż wiadomość
A miałaś już może dolną wyrywaną? Bo ja na razie tylko górną, która wyszła niemal bez problemu, a i tak potem ryjek bolał 2 tygodnie... Strasznie się boję wyrywać dolną, bo to chirurgicznie trzeba, a muszę przynajmniej jedną, żeby wyleczyć siódemkę obok niej...

m_martka, to se chyba poradzę
jak cos to pisz jak bede potrafiła to pomoge

mój TŻ będzie miał wyrywana dolna właśnie i mama moja już miała mówiła ze nie było tak źle. Ja mam taki problem ze na obydwie dolne siódemki nachodzą mi dziąsła i jedna dało się wyleczyć ale druga jest tak przykryta ze nie dość ze trudno ja porządnie umyć szczoteczka to jeszcze leczyć się jej nie będzie dało tylko będzie trzeba wyrwać

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

o jeszcze tylko 10

Chatko myślę ze można już nowa część załozyc dopisać te 10 wiadomości i napisać do moda żeby zamknął ten watek
__________________
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 10:20   #4990
tynkusia
Rozeznanie
 
Avatar tynkusia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 706
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Kobitki wy mi tu o żebolkach nie mowcie bo mnie tez czeka dlugie leczenie kanalowe lub wyrwanie nigdy w życiu nie mialam usowanego zeba:P

Jeszcze chwilkaa
tynkusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 10:29   #4991
blondynka22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 187
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Witajcie
Rozłożyło mnie na weekend i dalej mnie męczy a najgorsze jest to że TŻ też jest chory a nie ma nic gorszego nić chory facet

tynkusia mnie czeka dokładnie to samo co Ciebie.

Mój brat miał usuwane chirurgicznie ósemki bo mu się przez nie szczęka blokowała czy coś takiego. Przy jednej ósemce jak mu chirurg zszył tam chyba dziąsło to z rozpędu przyszył do policzka od środka. Biedny przez dwa dni nie mógł się śmiać a potem zapomniał o tym i ktoś mu odpowiedział kawał tak że jak się roześmiał to wreszcie oderwał się od policzka
blondynka22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-30, 10:32   #4992
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Hej Dziewczyny!

Nie było mnie wczoraj wieczorem i myślałam, że dziś rano już będzie 2. część Mieliśmy wieczorem małe spotkanko rodzinne, a potem jeszcze sobie miło spędzaliśmy czas z moim rodzeństwem rodzonym, którego przez większość roku nie widuję, więc miło się rozmawiało przy szwajcarskim winku... Sierpień to zawsze taki czas, że cała rodzina się zjeżdża, a przez większość roku mieszkam niestety sama. Chociaż teraz być może to się zmieni i mama zjedzie do domku.

Chatko, jako, że ja zakładałam już nowe wątki, a Ty jeszcze nie, to z chęcią oddam Ci tę zaszczytną funkcję, co byś nowe forumowe umiejętności zdobyła! Tylko aby w tym samym dziale założyć co ten. A co do nazwy to bez endu jak najbardziej mi się podoba.
I trzymam kciuki za ukończenie rozdziału.

olajak, obronka licencjatu to pikuś Ja tylko weszłam, a już wyszłam i była 5 na dyplomie, także to formalność. Oczywiście zależy od promotora/promotorki. Dali Wam pytania?

moniczka, zdrowiej!
__________________

Edytowane przez tenebrosa
Czas edycji: 2010-08-30 o 10:41
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 10:38   #4993
Magdzia0108
Zadomowienie
 
Avatar Magdzia0108
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 411
Dot.: Panny Młode 2012 :)

a ja widziałam takie fontanny w Selgrosie za 100 ileś złoty

Nosiłam kiedyś aparat ściągany, zęby bolą, bo aparat działa i je prostuje, ale wiecie co, ja chyba z 3-4 lata nosiłam i jak przestałam, to wszystko się cofło

W sobotę byłam na urodzinach przyszłej teściowej w tym lokalu gdzie my będziemy mieli wesele i przetestowałam jedzenie. Wszystko ok, wszystko wszystkim smakowało, podobało się, więc chyba nie mamy czego się bać w tej kwestii
Ja chyba niestety zrezygnuję i z fontanny i stołu wiejskiego, bo miejsca nie będzie... przeznaczymy najwyżej kasę na coś innego.
Umowa podpisana, wszystkie szczegóły mamy omawiać miesiąc przed ślubem
__________________
Ty jesteś mną i sobą, a tobą jestem ja i ty

Filcowo, biżutowo:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365901&p age=12


06.07.2004r razem
01.01.2010r zaręczyny
23.06.2012r Żonka
Magdzia0108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 10:45   #4994
tusia_m
Zakorzenienie
 
Avatar tusia_m
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 151
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Witam, witam
Widzę, że przygotowania do II cz. idą pełną parą
Jestem zadowolona, bo kupiłam sukienkę na 2 dzien wesela i buty Najpierw myślałam, że pójdę w spódnicy i bluzce, ale jak zobaczyłam tą sukienkę, która w dodatku była b. tania (49 zł) to musiałam kupić + do tego granatowe buty na wyyyysokim obcasie

Dobra, a teraz poczytam co napisałyście
__________________
I ślubuję Ci...

Can you feel the love tonight?
It is where we are...
tusia_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 10:46   #4995
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Cytat:
Napisane przez m_martka Pokaż wiadomość
ja miałam to samo w tym roku tez zaczął mnie ząb bolec w niedziele i w poniedziałek rano pojechałam do dentysty ale na szczęście mojego dało się wyleczyć chociaz jak policzyłam ile za niego łącznie zapłaciłam to taniej byłoby usunac Później zrobiłam jeszcze jednego ale pewnie coś tam jeszcze mam do zrobienia ale to się wybiorę jak będzie mnie na to stać-czyli nieprędko
Najważniejsze ze poszedł mam nadzieje ze zanim zapomni o bólu zdążymy zrobić wszystkie zęby bo potem znowu powie ze nic go nie boli i nie pójdzie do dentysty.

edit: hurra zaczęłam ostatnia stronę
jak czytam o tych zębach to aż mnie moje zaczęły boleć a tak serio to od wczoraj mnie boli ząb... chyba trzeba w końcu odwiedzić dentystę ja się nie boję ze będzie bolało, bardziej mnie przeraża ile to kasy może kosztować

Cytat:
Napisane przez jussi89 Pokaż wiadomość
m_martka - już pokazywałam, ale pokażę jeszcze raz żebyś nie musiała szukać http://karczowiska.pl wybraliśmy salę balową, największą
na 2011 rok cena to 140zł/os
super miejsce gratuluję wyboru i ciesz się że w Twoich okolicach można taką piękna salę za taką dobrą cenę wynająć bo u mnie nie ma takiej opcji


Cytat:
Napisane przez jussi89 Pokaż wiadomość




carmelova - jeśli zęby nie są równe, lepiej założyć aparat (teraz jest taki wybór, że na prawdę ich prawie w ogóle nie widać!) i zadbać o ładny uśmiech niż mieć krzywe. Teraz wszędzie spotykam ludzi 20+, którzy też zajmują reprezentacyjne stanowisko i noszą aparat
ja też w dzisiejszych czasach aparat na zębach już nikogo nie dziwi
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 10:47   #4996
blondynka22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 187
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Magdzia0108 gratulacje podpisania umowy
blondynka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 10:50   #4997
Basiek19
Zakorzenienie
 
Avatar Basiek19
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 831
GG do Basiek19 Send a message via Skype™ to Basiek19
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Hej

Tusia_m pochwal się sukienką


Jeszcze dwa posty Gdzie nowy wątek?
__________________
Basiek19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 10:50   #4998
Chatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Chatka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 444
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Cytat:
Napisane przez blondynka22 Pokaż wiadomość
Magdzia0108 gratulacje podpisania umowy
I ja gratuluję

Chyba jak się napisze 5000 post, to temat sam się zamknie tak? To raz dwa pisać i już zakładam nowy
__________________

"Starych szanuj, młodych ucz, mądrych słuchaj, a głupich znoś cierpliwie."

Chatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 10:52   #4999
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Magdzia, też gratuluję podpisania umowy i fajnie, że mieliście okazję sprawdzić lokal.

Czyżby 5000?

TAK! Chatko, do dzieła!
__________________
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-30, 10:53   #5000
tusia_m
Zakorzenienie
 
Avatar tusia_m
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 151
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Cytat:
Napisane przez Basiek19 Pokaż wiadomość
Hej

Tusia_m pochwal się sukienką


Jeszcze dwa posty Gdzie nowy wątek?
ok, zrobię fotki i wrzucę
__________________
I ślubuję Ci...

Can you feel the love tonight?
It is where we are...
tusia_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 10:54   #5001
martuha20
Rozeznanie
 
Avatar martuha20
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 689
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Cześć dziewczyny!!
Długo mnie nie było... Byłam na upragnionym urlopie w 3mieście ) Więcej napiszę juz na nowym wątku
Do zobaczenia!
__________________

Maniaczka Yankee Candle

Jestem kierowcą
martuha20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 10:56   #5002
Basiek19
Zakorzenienie
 
Avatar Basiek19
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 831
GG do Basiek19 Send a message via Skype™ to Basiek19
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Cytat:
Napisane przez Chatka Pokaż wiadomość
I ja gratuluję

Chyba jak się napisze 5000 post, to temat sam się zamknie tak? To raz dwa pisać i już zakładam nowy
Wątek sam sie nie zamyka

Po prostu załóż już nowy wątek i się przenosimy
__________________
Basiek19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 10:57   #5003
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Cytat:
Napisane przez tusia_m Pokaż wiadomość
Witam, witam
Widzę, że przygotowania do II cz. idą pełną parą
Jestem zadowolona, bo kupiłam sukienkę na 2 dzien wesela i buty Najpierw myślałam, że pójdę w spódnicy i bluzce, ale jak zobaczyłam tą sukienkę, która w dodatku była b. tania (49 zł) to musiałam kupić + do tego granatowe buty na wyyyysokim obcasie

Dobra, a teraz poczytam co napisałyście
pokaż sukienkę
Cytat:
Napisane przez Chatka Pokaż wiadomość
I ja gratuluję

Chyba jak się napisze 5000 post, to temat sam się zamknie tak? To raz dwa pisać i już zakładam nowy
jak już założysz to wklej w tym wątku linka do nowego i napisz do modki prośbę o zamknięcie tego wątku
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 11:02   #5004
Chatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Chatka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 444
Dot.: Panny Młode 2012 :)

LINK DO NOWEGO WĄTKU!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=462898

Proszę, niech ktoś napiszę do moda z prosbą o zamknięcie tego, bo ja naprawdę nie wiem, gdzie to
__________________

"Starych szanuj, młodych ucz, mądrych słuchaj, a głupich znoś cierpliwie."

Chatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 11:02   #5005
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Nio to ja też jeszcze na koniec napisze pościka Widze ze nie tylko ja mam problemy z uzebieniem...
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 11:02   #5006
evoonia86
Zakorzenienie
 
Avatar evoonia86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 589
Dot.: Panny Młode 2012 :)

hallo ja tez czekam na nowy watek i zaczynam się rozpisywać
__________________
Jako mąż i żona
evoonia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 11:07   #5007
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Cytat:
Napisane przez Chatka Pokaż wiadomość
A miałaś już może dolną wyrywaną? Bo ja na razie tylko górną, która wyszła niemal bez problemu, a i tak potem ryjek bolał 2 tygodnie... Strasznie się boję wyrywać dolną, bo to chirurgicznie trzeba, a muszę przynajmniej jedną, żeby wyleczyć siódemkę obok niej...

m_martka, to se chyba poradzę
Chatka ja jeszcze nie miałam żadnej ósemki usuwanej....Dlatego tak panikuję.

m_martka co do zdjemowanego aparatu, to podobno niewiele daje i jak się go przestanie nosić to ząbki wracają na swoje miejsce ;/ Na szczęście nie mam bardzo krzywych, ale wiadomo, każdy marzy o holywoodzkim uśmiechu
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 13:25   #5008
olajak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 32
GG do olajak
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Cytat:
Napisane przez tenebrosa Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!



olajak, obronka licencjatu to pikuś Ja tylko weszłam, a już wyszłam i była 5 na dyplomie, także to formalność. Oczywiście zależy od promotora/promotorki. Dali Wam pytania?

!
niestety ale u nas nie jest tak lekko...moja grupa ktora bronila sie w czerwcu ledwo co obronili sie i to nie wszyscy najwyzsza ocena to 3+ wiec lipa...niby byly 3 pytania glowne ale milion dodatkowych i w ogole opieprzali za wymowe itd..wiec nie bedzie ciekawie...a boje sie jak nie wiem i pora sie zaczac uczyc
olajak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 19:17   #5009
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Panny Młode 2012 :)

zamykam i zapraszam tutaj:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=21745380
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:48.