krem i mydło bambino - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-22, 17:20   #1
Aneta(anecia)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 315

krem i mydło bambino


odstawiłam wszystko co "anty tradzikowe" kupiłam mydło i krem dla dzieci bambino..myślicie że to dobry pomysł?????bo ja już mam dośc walki z tymi wszystkimi niespodziankami
Aneta(anecia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 18:21   #2
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: krem i mydło bambino

Nie sądzę. Krem bambino może zapychać pory ze względu na skład, a mycie twarzy mydłem jest jednym z najgorszych pomysłów na jaki można wpaść w akcie desperacji.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 18:49   #3
bąbelek_82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 605
Dot.: krem i mydło bambino

Jeśli chcesz odstawić wszystko co teoretycznie powinno leczyć trądzik, to ja proponuję, żebyś kupiła sobie jakiś bardzo łagodny, nawilżający żel oczyszczający, tonik i nawilżający krem.
Ja używam żelu Ireny Eris do cery alergicznej (choć takowej nie mam), i kremu nawilżającego Bielendy z aloesem, a na noc kremu witaminowego Avonu (Multi Boost). 2 razy w tygodniu peeling. Na wypryski punktowo tylko alantan i penaten.
__________________

bąbelek_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 19:42   #4
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: krem i mydło bambino

Mi z kolei mydełko służy, cera nie jest wysuszona(choć na początku tak było, ''naprawiło'' się samo ) , jest dobrze oczyszczona, matowa, ale oczywiście zależy czy Tobie podpasuje. Co do kremu -kiedyś używałam, ale sporadycznie i na kilka godzin, może dlatego mnie nie wywypało, tak ogólnie zgadzam się z przedmówczyniami-ma mnóstwo zapychaczy, choć moja przyjaciółka go używała i ma cerę jak niemowlę , a również ma skórę mieszaną(skłonnośc do błyszczenia, ale nie pryszczy, szczęściara...)
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 19:55   #5
heya
Raczkowanie
 
Avatar heya
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 135
Dot.: krem i mydło bambino

Jesli juz koniecznie mydło to spróbuj mydła siarkowego (ok. 3 zl w aptece).
Ja polecam naprawde dobry zel antytrądzikowy- Acne Line firmy Świt. Kosztował coś koło 5 zł a jest bardzo dobry, nie wysusza skóry i jest skuteczny!
A krem najlepszy jaki znam dla skóry tradzikowej to BIODERMINE (poczytaj recenzje), kosztuje 20 zł ale naprawde warto, ma w składzie drożdże i kwas salicylowy i myśle ze może Ci ten zestaw pomóc.
pozdrawiam
heya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 20:59   #6
falkka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 457
Dot.: krem i mydło bambino

heya a mi biodermine nie pomógł tak jak piszesz. wysypało mnie po nim okropnie ale to co komu pasuje
__________________
Mój kramik

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=474228
falkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 10:49   #7
Aneta(anecia)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 315
Dot.: krem i mydło bambino

mnie jak na razie służy ten zestawik wiem że to niezbyt mądre.. ale zaryzykuje nie opsypało mnie, podrażnienia znikają..może to dlatego że mam dość młodą cere w końcu 16lat to nie tak dużo
Aneta(anecia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-23, 11:21   #8
szisza
Przyczajenie
 
Avatar szisza
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10
Dot.: krem i mydło bambino

ja uzywam kremu bambino i jakos narazie zadnych niespodzianek nie mam, narazie sluzy zaobaczymy co dalej kiedys uzywalam do cery wrazliwei i z tradzikiem kremu E-45 jest dostepny w aptece. bardzo dobry i jak skoncze bambino napewno sie na niego przerzuce
__________________
Pozdrawiam
szisza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 11:52   #9
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: krem i mydło bambino

Ja uzywam do twarzy trzech rzeczy Mydło dave (świetne) Krem dla dzieci i krem na naczynka z Ziaji w zimie Moja cera jest miekka i w niezłym stanie
naprawde polecam absolutne minimum Czyli ja robie tak: myje mydelkiem Dave i smaruje kremem J&J dla dzieci W zimie zamieniłam go na krem na naczynka
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 12:47   #10
paliziomka
Zadomowienie
 
Avatar paliziomka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 077
GG do paliziomka
Dot.: krem i mydło bambino

Jeżeli chcesz już tak zmienić swoją pielegnacje, postawiłabym na mydło siarkowe + lekki krem bez zapychaczy. Myślę, że bambino odpada w100%. Jak coś to polecam nie drogi krem Bielenda z aloesem ( recenzje znajdziesz w KWC ). Mnie przynajmiej nie zapycha ( sama się zdziwiłam.. ).

Pozdrawiam i zyczę cierpliwości, której każdemu chyba już brakuje w walce z tymi paskudztwami
__________________
Prowadzisz firmę? Chcesz efektywnej reklamy?

http://znajdzfirme.org
paliziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 14:40   #11
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
bardzo dobry pomysl kremy dla dzieci sa bardzo delikatne.. nie powoduja podraznien lekko nawilzaja badz natluszczaja.. jest to bardza dobra kuracja raz na jakis czas po wlasnie takich experymentalnych kosmetykach przeciwtradzikowych ktore so nieublagalne dla cery.. bardzo dobrze takim kremikiem dla dzieci posmarowac sobie buzke na noc zeby odpoczela nie zaszkodza na pewno ja sama tak uzywam mimo ze mam dostep do profecjonalnych kosmetykow w okresie zimowym sa rewelacyjne przynajmniej dla mnie

aha co do mydelka to moze racja lepiej zastapic je jakims delikatnym zelem do mycia twarzy.. ale nie sadze zeby mydlo bambino tak wysuszalo ale jesli by tak bylo warto siegnac bo jakis zelik delikatny.. np do cery wrazliwej

Edytowane przez agusia_1
Czas edycji: 2006-02-22 o 15:56 Powód: post pod postem
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-19, 21:55   #12
Kraczitka
Raczkowanie
 
Avatar Kraczitka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 438
Dot.: krem i mydło bambino

Cytat:
Napisane przez Aneta(anecia)
mnie jak na razie służy ten zestawik wiem że to niezbyt mądre.. ale zaryzykuje nie opsypało mnie, podrażnienia znikają..może to dlatego że mam dość młodą cere w końcu 16lat to nie tak dużo

A czemu tak uwazasz...ze niemadre??
Ja tez uzywam kremu bambino , mydelka i mydelka siarkowego i niezauwazylam zeby zatykal pory (no jak?? przeciez to jest seria dla malutkich dzieci i powinno byc NAJ )
Kraczitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 17:12   #13
OstokrotkaO
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 10
Dot.: krem i mydło bambino

Do niedawna miałam tez problem z trądzikiem :/ ale teraz już prawie znikł Mydełko bambino poleciła mi moja pani dermatolog i odkąd je uzywam ok 2 mieś prawie nic nowego nie pojawiło mi się na buzi troszeczke ściąga ono skóre po myciu ale tak powinno byc ( wystarczy potem posmarowac sie kremikiem nawilżającym). Wcześniej używałam żelu do mycia buzi firmy Garnier z serii czysta skóra ( ten z cynkiem) ale niestety moja skórka się do niego przyzwyczaiła i przestał przynosić efekty a były one znaczne:/ Obecnie oprócz mydełka bambino używam toniku clerasil na wągry gdyż niestety mam takie czarne kropeczki w okolicy noska i kremiku sorayi miód i mleko bardzo dobre nawilża mi moją buziuchne, a musze powiedziec ze mam bardzo wysuszoną po tych wszystkich kosmetykach na trądzik. To by było na tyle Podsumowując mydełko bambino bardzo polecam w koncu jest delkiatne bo stworzone dla dzieci
OstokrotkaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 17:35   #14
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: krem i mydło bambino

Czy krem Bambino NAPRAWDĘ ZAPYCHA???
Też się chciałam na nie przestawić, ale mam problemu z porami,
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 21:15   #15
Kraczitka
Raczkowanie
 
Avatar Kraczitka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 438
Dot.: krem i mydło bambino

Cytat:
Napisane przez anakonda
Czy krem Bambino NAPRAWDĘ ZAPYCHA???
Też się chciałam na nie przestawić, ale mam problemu z porami,
on wsumie jest tłustawy..wiec tez sie nad tym zastanawiam... hmm
a moze lepszybybył nivea soft..nawilza ale nie jest tlusty...uzywacie?? jak tak to pisać
Kraczitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 10:33   #16
Aneta(anecia)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 315
Dot.: krem i mydło bambino

ja używam cały czas kremu bambino i wcale nie zatyka porów...do tego jeszcze mydełko siarkowe i jest coraz lepiej...tylko qrde mam jeden problem, po pryszczach które znikaja w zawrotnym tempie zostaja mi fioletowe sine plamki które nie chca sie zagoić;(macie coś na to??
Aneta(anecia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 16:13   #17
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: krem i mydło bambino

Cytat:
Napisane przez Aneta(anecia)
ja używam cały czas kremu bambino i wcale nie zatyka porów...do tego jeszcze mydełko siarkowe i jest coraz lepiej...tylko qrde mam jeden problem, po pryszczach które znikaja w zawrotnym tempie zostaja mi fioletowe sine plamki które nie chca sie zagoić;(macie coś na to??
I mi też takie plamki zostają.
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 17:03   #18
Ewuńka
Rozeznanie
 
Avatar Ewuńka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 728
GG do Ewuńka
Dot.: krem i mydło bambino

właśnie dzisiaj kupilam sobie krem i mydelko troche sie obawiam skutkow zastosowania kremu, bo mam cere mieszana
__________________




Ewuńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 15:45   #19
amook
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 10
Dot.: krem i mydło bambino

Cytat:
Napisane przez Ewuńka Pokaż wiadomość
właśnie dzisiaj kupilam sobie krem i mydelko troche sie obawiam skutkow zastosowania kremu, bo mam cere mieszana
A ja uzywam kremu bambino juz prawie rok. Musze przyznac ze zauwazylam znaczna poprawe mojej cery Jest swietny i wcale nie taki tlusty, a mam cere mieszana. Od czasu do czasu wyskakuja mi pryszcze ale nie jest ich juz tak duzo jak kiedys. Skora jest miekka i odpowiednio nawilzona. Na wypryski uzywam masci Tormentiol, Klindacin, i Bactroban - od dermatologa. Zalecala mi takze aby Tormentiol smarowac na dzien. Poczekac az sie wchlonie i normalnie nalozyc makijaz. Jednak nie stosuje sie do tego. Nie mam czasu na czekanie az mi "wsiaknie". Kilka dni temu zakupilam sobie to mydelko Bambino. Po pierwszym umyciu twarzy jestem mile zaskoczona. Cera stala sie delikatna, odtluszczona dosc, ale tez nie sucha. Uzylam pozniej kremu i wszystko ok. Mysle, ze juz nie rozstane sie z tymi produktami
amook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:14.