CLARENA - kwasy gabinetowe, APTECZNE - antytrądzikowe, VICHY podkłady i inne. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-03, 23:46   #1
falkka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 457
Przekupka: 36 pkt / 100% pozyt.
Smile

CLARENA - kwasy gabinetowe, APTECZNE - antytrądzikowe, VICHY podkłady i inne.


Zapraszam serdecznie do mojego kramiku

Z chęcią wymienię się na książki, a w szczególności na książki do nauki języka angielskiego na każdym poziomie!!!

Nie chce się za bardzo za kosmetyki wymieniać bo lekarz zakazał mi używania w związku z moją problematyczną cerą, ale proponujcie

Zdjęcia kosmetyków są zdjęciami z Internetu. Pożyczyłam aparat, więc swoich zrobić nie mogłam w tej chwili, ale jeśli ktoś sobie życzy proszę pisać zrobię zdjęcie danego kosmetyku.


Nie wish listy. Z chęcią się wymienię na kosmetyki i ubrania (rozmiar XS lub S).

Z chęcią zrobię odlewkę 2 kremów gabinetowych firmy CLARENA. Kupiłam je o pojemności 200 ml i chwale je sobie bardzo, ale nie zużyję ich chyba nigdy Kremy kosztowały po 115 zł za jeden. Z chęcią podziele się 100 ml lub trochę więcej. Proponuje odlewkę zrobić w pojemniczek kupiony w aptece, chyba że ktoś ma lepszy pomysł

CLARENA - Krem z kwasami owocowymi AHA do kuracji domowej

Krem na bazie kwasów owocowych AHA do pielęgnacji domowej. Przeznaczony dla każdego typu skóry w tym skóry naczynkowej i wrażliwej z problemami typu: zmarszczki, łojotok, plamy pigmentacyjne, przesuszenie. Wspomaga eksfoliację, wygładza, biostymuluje mechanizmy energetyczne regulujące metabolizm komórkowy, pobudza syntezę kolagenu, wzmacnia mechanizmy obronne skóry i podwyższa nawilżenie. Już w pierwszym tygodniu stosowania zauważalna jest poprawa w wyglądzie skóry.

CLARENA - Krem normalizująco-łagodzący

Beztłuszczowy kremo – żel o lekkiej konsystencji przeznaczony dla cery mieszanej, tłustej i trądzikowej. Preparat nawilża przesuszające się obszary jednocześnie normalizując tłuste partie twarzy. Działa bakteriobójczo i złuszczająco przyspieszając gojenie stanów zapalnych i systematycznie zwężając pory, łagodzi podrażnienia i nie obciąża skóry. Doskonale nadaje się jako codzienna baza pod makijaż.

Pielęgnacja twarzy:

VICHY - Skin Set - krem stabilizujący nawilżający (z 50 ml zostało z 75 %)
Innowacja: Lycogene pomaga stymulować odnowę komórkowa skóry, aby naskórek mógł się prawidłowo odnawiać równomiernie i regularnie.Lekka, intensywnie nawilżająca konsystencja, szybko się wchłania i daje uczucie świeżości i miękkości skóry. Nie powoduje błyszczenia, nie klei się.Natychmiast po użyciu skóra jest nawilżona i matowa. Jest miękka i aksamitnie gładka w dotyku. Po 2 tygodniach skóra ma gładką i jednorodną powierzchnię. Cera jest jednolita i promienna. Drobne niedoskonałości zmniejszają się.Nietłusty, hipolaregiczny, zawiera wodę termalną z Vichy.

OLAY – Skin adapt – mleczko oczyszczające do cery mieszanej lub tłustej

Delikatnie oczyszcza skórę z makijażu oraz zanieczyszczeń, zapewniając odpowiednią pielęgnację zarówno przetłuszczającym się jak i suchym partiom skóry.
Wyciąg z trawy cytrynowej pomaga w skutecznym oczyszczaniu przetłuszczających się obszarów cery. Natomiast hydroperełki z niacynamidem i prowitaminą B5 pielęgnują i nawilżają suche partie skóry.
dla skóry mieszanej lub tłustej


OLAY – Hydro żel aktywnie nawilżający (z 50 ml zostało 40 %)
Olay Hydro-żel aktywnie nawilżający na dzień dla cery mieszanej i tłustej
Hydro-żel dzięki unikalnej formule zapewnia skórze optymalny poziom nawilżenia, jednocześnie nie przetłuszczając jej.
Hydro-żel powoduje, że cera staje się bardziej miękka, promienna i odświeżona. Lekka i przezroczysta formuła nie zawiera perfum i barwników.Hydro-żel natychmiast się wchłania, nie pozostawiając na skórze tłustej warstwy, jest więc idealny jako podkład pod makijaż.

DERMEDIC – Acne expert – Kuracja przeciw trądzikowa – Tonik oczyszczający (z 200 zł zostało 50%)
Preparat głęboko oczyszcza i skutecznie usuwa zanieczyszczenia z powierzchni skóry. Aktywny kompleks składników normalizuje proces rogowacenia w naskórku, reguluje wydzielanie sebum, przeciwdziała zatykaniu ujść gruczołów łojowych. Wykazuje aktywność przeciwbakteryjną i przeciwzapalną, zapobiega powstawaniu nowych zmian trądzikowych i wspomaga gojenie. Pozostawia niewidoczną barierę antybakteryjną.

DERMEDIC - NORMATIVE krem matujący (z 50 g zostało 40 – 50 %)
Normalizujący krem o działaniu przeciwzapalnym zapobiega powstawaniu niedoskonałości skóry. Reguluje procesy nadmiernego rogowacenia naskórka, które są główną przyczyną tworzenia wykwitów na skórze. Systematyczne stosowanie kremu ogranicza namnażanie drożdżaków i bakterii w obrębie gruczołów łojowych i przeciwdziała tworzeniu się zaskórników. Dodatkowo krem działa matująco wiążąc nadmiar sebum i przy jednoczesnym ograniczeniu jego wydzielania. Wyciągi roślinne doskonale nawilżają i regenerują komórki naskórka oraz działają kojąco. Skóra staje się doskonale oczyszczona, gładka i matowa

NIVEA – Visage – Odżywczy krem nawilżający na dzień (z 50 ml zostało z 50 – 60 %)

Odżywczy krem nawilżający na dzień Nivea Visage został stworzony specjalnie z myślą o wymagającej skórze suchej i wrażliwej. Zawiera naturalną dla skóry HYDRAMINĘ, dzięki czemu zapewnia skórze optymalne nawilżenie oraz wyciąg z aloesu, który doskonale wzmacnia i wygładza cerę. Ponadto został wzbogacony o filtry UVA/UVB oraz witaminę E chroniące skórę przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. DZIAŁANIE: · skutecznie i długotrwale nawilża chroniąc skórę przed wysuszeniem, · zapewnia uczucie komfortu na cały dzień,czyni skórę gładką i miękką.

COMPEED – plastry na opryszczkę (z 15 szt zostało 8 szt)
Plaster na opryszczkę Compeed to nowoczesny, niewidoczny plaster, w którym wykorzystano zgłoszony do opatentowania, ultra cienki hydrokoloid-075, który leczy opryszczkę wargową we wszystkich fazach rozwojowych. Plaster na opryszczkę Compeed nakłada się przy pomocy aplikatora (zgłoszona do opatentowania technologia bezdotykowa), co eliminuje ryzyko powtórnego zakażenia związane z dotykaniem opryszczki. Po nałożeniu plaster zakrywa opryszczkę i zapewnia jej właściwe leczenie w każdej fazie rozwoju: - Łagodzi pieczenie i swędzenie
- Przyspiesza leczenie*
- Jest dyskretny
- Pomaga zapobiegać zakażeniu i infekcji wtórnej

KOLORÓWKA

VICHY – DERMABLEND – Podkład korygujący , odcień NUDE (z 30 ml zostało z 50 – 60% jest bardzo „wydajny”)

VICHY – NORMATEINT – Podkład do skóry z niedoskonałościami spf 20, odcień NUDE (z 30 ml zostało z 30 – 40 %)

EXCIPIAL - Pigmentcreme Krem kryjący do skóry trądzikowej (20 ml – 1 raz użyty), odcień do cery ciemniejszej

Wysokiej jakości krem o właściwościach kryjących przeznaczony dla osób z różnymi postaciami trądziku. Bardzo dobrze maskuje widoczne zmiany trądzikowe. Łatwo rozprowadza się na skórze i pozwala jej oddychać. Nie posiada właściwości zaskórnikotwórczych.

ZIAJA – Nuno – antytrądzikowy krem tonujący, odcień naturalny 01 (z 60 ml zostało 80 %)

IWOSTIN – Purritin – Korektor maskujący, likwiduje i maskuje wykwity trądzikowe (15 ml , 2 razy użyty)

MAYBELLINE – New Superstay Silky, odcień 21 NUDE (30 ml , 5 razy użyty)
Długotrwały podkład (16-godzinna trwałość podkładu, który pokrywa niedoskonałości) . Dwufazowy, razem z bazą. leci do tompoli

MAXFACTOR – Lasting Performance , odcień 105 SOFT BEIGE (z 35 ml zostało z 75 – 80%)


Zapraszam serdecznie!
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  1253-big.jpg
Wyświetleń: 23
Rozmiar:  36,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  1206-big.jpg
Wyświetleń: 23
Rozmiar:  36,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  vichy-skinset-stabilizujacy-krem-nawilzajacy-50-mllarge.png
Wyświetleń: 22
Rozmiar:  14,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  c00a276137dfbab1a9feb18b806f80e4130x130.jpg
Wyświetleń: 10
Rozmiar:  2,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  1c7965d79c36396ff66fabb6eafdcfeb.jpg
Wyświetleń: 12
Rozmiar:  45,9 KB  


Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
Załączone zdjęcia
 
__________________
Mój kramik

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=474228

Edytowane przez falkka
Czas edycji: 2008-05-04 o 20:40
falkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 23:47   #2
falkka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 457
Przekupka: 36 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CLARENA - kwasy gabinetowe, APTECZNE - antytrądzikowe, VICHY podkłady i inne.

zdjęcia
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  c00a276137dfbab1a9feb18b806f80e4130x130.jpg
Wyświetleń: 7
Rozmiar:  2,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  44151.jpg
Wyświetleń: 7
Rozmiar:  3,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  1_88b4d38f7e82.jpg
Wyświetleń: 7
Rozmiar:  35,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  dermablend_D.jpg
Wyświetleń: 8
Rozmiar:  5,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  maquillage-1098-87-300x300.jpg
Wyświetleń: 13
Rozmiar:  24,8 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  57511b.jpg
Wyświetleń: 9
Rozmiar:  10,5 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
Mój kramik

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=474228
falkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 23:47   #3
falkka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 457
Przekupka: 36 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CLARENA - kwasy gabinetowe, APTECZNE - antytrądzikowe, VICHY podkłady i inne.

zdjęcia2
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  457648_l.jpg
Wyświetleń: 11
Rozmiar:  19,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  z10.jpg
Wyświetleń: 10
Rozmiar:  11,5 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
Załączone zdjęcia
  
__________________
Mój kramik

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=474228
falkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 23:48   #4
falkka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 457
Przekupka: 36 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CLARENA - kwasy gabinetowe, APTECZNE - antytrądzikowe, VICHY podkłady i inne.

dokładka2
__________________
Mój kramik

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=474228
falkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 00:04   #5
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
Przekupka: 58 pkt / 100% pozyt.
GG do paprak
Dot.: CLARENA - kwasy gabinetowe, APTECZNE - antytrądzikowe, VICHY podkłady i inne.

moze cos u mnie za odlewke:
CLARENA - Krem normalizująco-łagodzący
pozdrawiam
paprak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 00:18   #6
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Przekupka: 291 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CLARENA - kwasy gabinetowe, APTECZNE - antytrądzikowe, VICHY podkłady i inne.

cos za dermablend?
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 00:26   #7
słonik
Zakorzenienie
 
Avatar słonik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11 747
Przekupka: 288 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CLARENA - kwasy gabinetowe, APTECZNE - antytrądzikowe, VICHY podkłady i inne.

coś u mnie za odlewkę 50 ml ?

CLARENA - Krem z kwasami owocowymi AHA do kuracji domowej


__________________
KOSMETYKI
UBRANIA
KSIĄŻKI
słonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-04, 07:42   #8
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Przekupka: 108 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CLARENA - kwasy gabinetowe, APTECZNE - antytrądzikowe, VICHY podkłady i inne.

CLARENA - Krem z kwasami owocowymi AHA do kuracji domowej - czy byłaby mozliwość dostania tylko 50 ml ? jesli tak, zapraszam do siebie
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 09:12   #9
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Przekupka: 107 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CLARENA - kwasy gabinetowe, APTECZNE - antytrądzikowe, VICHY podkłady i inne.

cos u mnie za ten krem
CLARENA - Krem z kwasami owocowymi AHA do kuracji domowej
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 09:13   #10
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Przekupka: 43 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CLARENA - kwasy gabinetowe, APTECZNE - antytrądzikowe, VICHY podkłady i inne.

interesuje mnie krem Clareny normalizujacy..jednak bylabym zainteresowana tylko poj 50ml
Pozdrawiam
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 09:21   #11
bzuz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 162
Przekupka: 13 pkt / 81% pozyt.
GG do bzuz
Dot.: CLARENA - kwasy gabinetowe, APTECZNE - antytrądzikowe, VICHY podkłady i inne.

ęęłęóVICHY - Skin Set
ęęłęóDERMEDIC - NORMATIVE
ęęłęóVICHY – NORMATEINT



cos u mnie?
bzuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-04, 09:35   #12
zaakrecona
Zakorzenienie
 
Avatar zaakrecona
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 227
Przekupka: 66 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CLARENA - kwasy gabinetowe, APTECZNE - antytrądzikowe, VICHY podkłady i inne.

cos u mnie za:
VICHY – DERMABLEND – Podkład korygujący , odcień NUDE (z 30 ml zostało z 50 – 60% jest bardzo „wydajny”)

VICHY – NORMATEINT – Podkład do skóry z niedoskonałościami spf 20, odcień NUDE (z 30 ml zostało z 30 – 40 %)


MAYBELLINE – New Superstay Silky, odcień 21 NUDE (30 ml , 5 razy użyty)
Długotrwały podkład (16-godzinna trwałość podkładu, który pokrywa niedoskonałości) . Dwufazowy, razem z bazą.

?
__________________
BLOG
zaakrecona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 09:43   #13
RedButterfly
Zadomowienie
 
Avatar RedButterfly
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 533
Przekupka: 121 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CLARENA - kwasy gabinetowe, APTECZNE - antytrądzikowe, VICHY podkłady i inne.

Coś u mnie za:
VICHY – DERMABLEND – Podkład korygujący , odcień NUDE (z 30 ml zostało z 50 – 60% jest bardzo „wydajny”)
VICHY - Skin Set - krem stabilizujący nawilżający (z 50 ml zostało z 75 %)
OLAY – Hydro żel aktywnie nawilżający (z 50 ml zostało 40 %)


coś u mnie?
RedButterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 11:30   #14
guniagusia
Zakorzenienie
 
Avatar guniagusia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 526
Przekupka: 153 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CLARENA - kwasy gabinetowe, APTECZNE - antytrądzikowe, VICHY podkłady i inne.

moze cos u mnie? mi sie podobają:

OLAY – Hydro żel aktywnie nawilżający (z 50 ml zostało 40 %)

DERMEDIC – Acne expert – Kuracja przeciw trądzikowa – Tonik oczyszczający (z 200 zł zostało 50%)


COMPEED – plastry na opryszczkę (z 15 szt zostało 8 szt)
guniagusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 12:59   #15
tompola
Zakorzenienie
 
Avatar tompola
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 10 120
Przekupka: 220 pkt / 99% pozyt.
Dot.: CLARENA - kwasy gabinetowe, APTECZNE - antytrądzikowe, VICHY podkłady i inne.

Witam Ciebie Spodoba cos Ci sie u mnie za:
MAXFACTOR – Lasting Performance , odcień 105 SOFT BEIGE (z 35 ml zostało z 75 – 80%)

CLARENA - Krem normalizująco-łagodzący
zapraszam
tompola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 14:51   #16
siek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 141
Przekupka: 60 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CLARENA - kwasy gabinetowe, APTECZNE - antytrądzikowe, VICHY podkłady i inne.

coś za dermablend?
siek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 16:27   #17
kasia1922
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wyszkow
Wiadomości: 6
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: CLARENA - kwasy gabinetowe, APTECZNE - antytrądzikowe, VICHY podkłady i inne.

Interesuje mnie

MAXFACTOR – Lasting Performance , odcień 105 SOFT BEIGE (z 35 ml zostało z 75 – 80%)

Może znajdziesz coś u mnie?
__________________
Wymiana - kosmetyki

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=246463
kasia1922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 10:17   #18
falkka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 457
Przekupka: 36 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CLARENA - kwasy gabinetowe, APTECZNE - antytrądzikowe, VICHY podkłady i inne.

Hej dziewczyny A odlewki moge zrobić kto jaką sobie życzy, bo ja mam słój 200 ml! (polecam na przyszłość kupować mniejsze, bo na prawde nie da się tego zużyć )

paprak - nic sobie nie znalazłam

buzichocho - bardzo interesuje mnie -La Roche Posay Effaclar H Kojący krem nawilżający NOWY , napisz co o tym myślisz

słonik - nic mnie niezainteresowało

Madlaine - nic nie znalałam

vilandra - interesuje mnie
BIODERMA Sensibio H2O Płyn micelarny do oczyszczania twarzy i zmywania makijażu, do cery wrażliwej - ok. 1/2

milena72 - u ciebie interesuje mnie :
* RHEA -Pearl beauty- mineralny preparat pielegnacyjny -idealny dla skor problematycznych-czyste mineraly
*NEUTROGENA- Cleanser redukujacy rozszerzone pory ( zawiera kwasy i delikatne drobinki scierajace)- ubytek 20-25%

bzuz - u ciebie interesuje mnie

-Maybelline Wonder Finish make up pudrowy fluid nr010 ivory
(https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5397,wonder-finish-fluid.html) doskonaly
Givenchy, Matmate (Powder Foundation, Permanent Mat Color SPF 20)

-Max Factor- Creme Puff(podklad w kompakcie 2w1) 065 Translucent- 21g pare razy mazniety z gabeczka\\

-IsaDora-Hydralight odcien 61 ok 40% z 30ml

bzuz interesuje mnei któryś z tych podłkadów , napisz co o tym myślisz , a ja sprawdze odcienie.

zaakrecona - niestety nic

RedButterfly - nic nie znalazłam

guniagusia - niestety nic

tompola - u ciebie wpadło mi w oko:
BIOTHERM- BIOPUR Fluide Fondant Hydratant Matifiant-Emulsja nawilżająco-matująca

siek - niestety nic

kasia - do twojego wątku nie moge się dostać
__________________
Mój kramik

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=474228
falkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 11:19   #19
tompola
Zakorzenienie
 
Avatar tompola
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 10 120
Przekupka: 220 pkt / 99% pozyt.
Dot.: CLARENA - kwasy gabinetowe, APTECZNE - antytrądzikowe, VICHY podkłady i inne.

tompola - u ciebie wpadło mi w oko:
BIOTHERM- BIOPUR Fluide Fondant Hydratant Matifiant-Emulsja nawilżająco-matująca

Witam CiebieA mnie interesują dwa kosmetyki,jak wyżej pisałam,ale to nie byłaby równa cenowo wymiana.Ciekawi mnie baaardzo:
CLARENA - Krem normalizująco-łagodzący

Ale to jest nowy krem?? Moze coś jeszcze oprócz Biothermu dobierzesz?? Co myslisz,napisz.
tompola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-05, 11:53   #20
falkka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 457
Przekupka: 36 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CLARENA - kwasy gabinetowe, APTECZNE - antytrądzikowe, VICHY podkłady i inne.

Tompola - nowy jak najbardziej. Kupiłam u kosmetyczki, bo to gabinetowe kremy, ale pomysłam że jak kupie te wielkie słoje to mi starczą na bardzo długo Ale one są wydajne powolutku się marnurą i prędzej data ważności się skończy niż je zużyje
A wejdź sobie na strone clareny to zobaczysz dokładnie jaki to krem

Ja teraz wychodze ale wieczorkiem wejdę raz jeszcze na wizaz i obejrzę twój kramik.

Pozdraiwam
__________________
Mój kramik

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=474228
falkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 17:49   #21
falkka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 457
Przekupka: 36 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CLARENA - kwasy gabinetowe, APTECZNE - antytrądzikowe, VICHY podkłady i inne.

tompola

obejrzałam twój wątek i spodobało mi się


BIOTHERM- BIOPUR Fluide Fondant Hydratant Matifiant-Emulsja

SHISEIDO-Pureness Fluide Hydratant Matifiant Oil-Free.Emulsja nawilż.-

CLINIQUE- Stay Perfect Lightweight Compact. Duży tester kompaktu.

ISADORA- COMPACT FOUNDATION POWDER- Podkład w kompakcie z osobnym pojemniczkiem na gąbkę lateksową+lusterko.
Próbki:

CLINIQUE -PODŁAD W PŁYNIE TIENT HYDRATION MAXIMUM NR 04 IVORY.SKÓRA NORMALNA/MIESZANA

Jakiej są one wartości ? Najbardziej podoba mi się biotherm.Ja wiem że wybrałąm za dużo, ale chce się dowiedzieć co byś dołożyła do kremu biotherm za te kosmetyki które chcesz ode mnie?

A próbek mam mase , więc jeśłi interesuje ciebie jakiś produkt np na zmarszki to sprawdze co mam w tym zakresie
__________________
Mój kramik

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=474228
falkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 18:01   #22
bzuz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 162
Przekupka: 13 pkt / 81% pozyt.
GG do bzuz
Dot.: CLARENA - kwasy gabinetowe, APTECZNE - antytrądzikowe, VICHY podkłady i inne.

Hej nie zauwazylam ze odpisalas
Maybelline Wonder Finish make up pudrowy fluid nr010 ivor-Max Factor- Creme Puff(podklad w kompakcie 2w1) 065 Translucent- 21g pare razy mazniety z gabeczka\\

cetnie wymienie na to co u ciebie upatrzylam
spodobalo mi sie jeszcze MAYBELLINE – New Superstay Silky, odcień 21 NUDE (30 ml , 5 razy użyty)
co ty na to?
bzuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 18:47   #23
tompola
Zakorzenienie
 
Avatar tompola
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 10 120
Przekupka: 220 pkt / 99% pozyt.
Dot.: CLARENA - kwasy gabinetowe, APTECZNE - antytrądzikowe, VICHY podkłady i inne.

Witam Ciebie Chciałabym, żebysmy obie były zadowolone
Jesli dobrze rozumiem,dla mnie byłoby:
-MAXFACTOR – Lasting Performance , odcień 105 SOFT BEIGE (z 35 ml zostało z 75 – 80%)
-CLARENA - Krem normalizująco-łagodzący

Dla Ciebie:
BIOTHERM- BIOPUR Fluide Fondant Hydratant Matifiant-Emulsja
Do pielęgnacji skóry mieszanej i tłustej,sprawia,że skóra jest matowa,zamknięte pory, komórki skóry obkurczone, optymalne nawilżenie, optymalne ukojenie.20ml.Zawartośc ok.połowy.B.wydajny.
i proponuję:
CLINIQUE- Stay Perfect Lightweight Compact. Duży tester kompaktu.Lekki, beztłuszczowy podkład matujący typu 2 w 1. Zapewnia długotrwały efekt zmatowienia cery.testowany 1x
KOMPLET BIŻUTERII-NOWY!! Posrebrzany w odcieniu fioletu(kolczyki+naszyjni k)
CLINIQUE -PODŁAD W PŁYNIE TIENT HYDRATION MAXIMUM NR 04 IVORY.SKÓRA NORMALNA/MIESZANA-próbka

Co myslisz???Nie myslę o pełnowymiarowym kremie Clarena,chociaz kto wie...zalezy od Ciebie rzecz jasna
Wartość Biothermu- 50ml kosztuje ok.100zł,tu jest 10ml-15ml,cięzko wycenić,ok 25zł,Clinique tester podkładu ma 8g,niektóre kompakty są takie,więc prawie jest jak pełnowymiarowy.Ceny rózne ok. 60zł. czekam na odp
Ja byłabym zainetesowana próbkami kremów/żeli pod oczy(na cienie,podkrązone oczy)jesli oczywiście posiadasz?? Pozdrówka!

Edytowane przez tompola
Czas edycji: 2008-04-05 o 21:16
tompola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 19:55   #24
Doma17
Rozeznanie
 
Avatar Doma17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Biiałystok
Wiadomości: 633
Przekupka: 1 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CLARENA - kwasy gabinetowe, APTECZNE - antytrądzikowe, VICHY podkłady i inne.

znalazłabyś coś u mnie?
__________________

Doma17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 20:09   #25
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Przekupka: 195 pkt / 99% pozyt.
Dot.: CLARENA - kwasy gabinetowe, APTECZNE - antytrądzikowe, VICHY podkłady i inne.

Byłabym chetna na skinset i hydro zel olay, znajdziesz cos u mnie?
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 20:57   #26
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Przekupka: 43 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CLARENA - kwasy gabinetowe, APTECZNE - antytrądzikowe, VICHY podkłady i inne.

hej
ja wyceniam neutrogene na ok 22zl a pearl beauty na prawie 60...bardziej wiec pasowaloby mi oddanie neutrogeny za niecale 50ml clareny...
Co ty na to?
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 21:11   #27
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
Przekupka: 31 pkt / 100% pozyt.
GG do olcia7
Dot.: CLARENA - kwasy gabinetowe, APTECZNE - antytrądzikowe, VICHY podkłady i inne.

-VICHY - Skin Set - krem stabilizujący nawilżający (z 50 ml zostało z 75 %)
-VICHY – NORMATEINT – Podkład do skóry z niedoskonałościami spf 20, odcień NUDE (z 30 ml zostało z 30 – 40 %)

Coś u mnie?
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 22:04   #28
falkka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 457
Przekupka: 36 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CLARENA - kwasy gabinetowe, APTECZNE - antytrądzikowe, VICHY podkłady i inne.

Cytat:
Napisane przez bzuz Pokaż wiadomość
Hej nie zauwazylam ze odpisalas
Maybelline Wonder Finish make up pudrowy fluid nr010 ivor-Max Factor- Creme Puff(podklad w kompakcie 2w1) 065 Translucent- 21g pare razy mazniety z gabeczka\\

cetnie wymienie na to co u ciebie upatrzylam
spodobalo mi sie jeszcze MAYBELLINE – New Superstay Silky, odcień 21 NUDE (30 ml , 5 razy użyty)
co ty na to?
Wiesz ja musze tylko sprawdzić odcienie. w poniedziałek przejde się do drogerii i ci odpisze, bo tak na oko to ciężko ocenić kolor
__________________
Mój kramik

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=474228
falkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 22:06   #29
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Przekupka: 36 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CLARENA - kwasy gabinetowe, APTECZNE - antytrądzikowe, VICHY podkłady i inne.

może coś u mnie za odlewkę CLARENA - Krem normalizująco-łagodzący ?
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 22:08   #30
falkka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 457
Przekupka: 36 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CLARENA - kwasy gabinetowe, APTECZNE - antytrądzikowe, VICHY podkłady i inne.

Cytat:
Napisane przez tompola Pokaż wiadomość
Witam Ciebie Chciałabym, żebysmy obie były zadowolone
Jesli dobrze rozumiem,dla mnie byłoby:
-MAXFACTOR – Lasting Performance , odcień 105 SOFT BEIGE (z 35 ml zostało z 75 – 80%)
-CLARENA - Krem normalizująco-łagodzący

Dla Ciebie:
BIOTHERM- BIOPUR Fluide Fondant Hydratant Matifiant-Emulsja
Do pielęgnacji skóry mieszanej i tłustej,sprawia,że skóra jest matowa,zamknięte pory, komórki skóry obkurczone, optymalne nawilżenie, optymalne ukojenie.20ml.Zawartośc ok.połowy.B.wydajny.
i proponuję:
CLINIQUE- Stay Perfect Lightweight Compact. Duży tester kompaktu.Lekki, beztłuszczowy podkład matujący typu 2 w 1. Zapewnia długotrwały efekt zmatowienia cery.testowany 1x
KOMPLET BIŻUTERII-NOWY!! Posrebrzany w odcieniu fioletu(kolczyki+naszyjni k)
CLINIQUE -PODŁAD W PŁYNIE TIENT HYDRATION MAXIMUM NR 04 IVORY.SKÓRA NORMALNA/MIESZANA-próbka

Co myslisz???Nie myslę o pełnowymiarowym kremie Clarena,chociaz kto wie...zalezy od Ciebie rzecz jasna
Wartość Biothermu- 50ml kosztuje ok.100zł,tu jest 10ml-15ml,cięzko wycenić,ok 25zł,Clinique tester podkładu ma 8g,niektóre kompakty są takie,więc prawie jest jak pełnowymiarowy.Ceny rózne ok. 60zł. czekam na odp
Ja byłabym zainetesowana próbkami kremów/żeli pod oczy(na cienie,podkrązone oczy)jesli oczywiście posiadasz?? Pozdrówka!
Hej,

Jeśli o próbki chodzi to ja zawsze do wymiany dodaje jako gratis, to poszukam takich żeby tobie pasowały.

A całego kremu Clareny nie mogę oddać bo sama używam i jestem bardzo zadowolona

Wszytsko z tego co napisałaś się zgadza tylko że ja kopletu biżuteri to nie chce Chyba pomyliłaś się. Ale za to to chętnie bym się z tobą wymieniła za reszte rzeczy, tylko musze kolorek sprawdzić kompaktu i poczytać coś o nim. W poniedziałek wybiorę się do drogerii i zobacze jak to wygląda. Popatrze jeszcze na twój wątek może coś jeszcze mi się spodoba, ale póki co to krem i puder mnie interesuje.
__________________
Mój kramik

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=474228
falkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:00.