Janeusz - pierwsze kroki wrapera ;) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-15, 08:14   #91
Aillil
Rozeznanie
 
Avatar Aillil
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łapy/..............
Wiadomości: 758
Dot.: Janeusz - pierwsze kroki wrapera ;)

Słoneczne z łańcuszkami są świetne, bardzo oryginalny pomysł. Mam tylko jedno pytanie, jakiej grubości drutu używasz na bazę, ponieważ wydaje się bardzo cieniutka i nie wiem czy tak jest w rzeczywistości, czy to może spowodowane jest kontrastem z wielkością kolczyków?
Aillil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 19:15   #92
Janeusz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 80
Dot.: Janeusz - pierwsze kroki wrapera ;)

Witam , na wstępie podziękuje wszystkim za wypowiedzi .Może niedługo coś wywrapuje narazie nie mam czasu .

Aillil: Dzięki , na orginalność tych kolczyków złożył się taki fakt że miały one mieć formę jak coś alla "Vintage weddind- nagaLy" ale jak skapnąłem się że mnie uprzedziła , a miałem już zlutowaną bazę czyli dwa pierścienie jeden w drugim to wpadł mi do głowy taki pomysł który na początku aż tak bardzo mi się nie podobał dopiero jak zakończyłem oby dwa kolczyki i założyła je moja żona to dopiero zaliczyłem ten projekt do udanych .
Co do drutu użytego na bazy w ostatnim wrzucie używałem 1,0-930, a w ostatnich kolczykach 1,0-930 i młotkowany 0,7 -999 w środek. Co do wielkości to dwie ostatnie pary mają po 3,5 cm średnicy.

Pozdrawiam all i życzę natchnienia
__________________
Zapraszam do mnie ....na moje biżuuu...
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=471953
Janeusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 23:31   #93
lunamin
Zadomowienie
 
Avatar lunamin
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 658
Dot.: Janeusz - pierwsze kroki wrapera ;)

Jesteś tak otwarty na komentarze, że aż przyjemnością jest je pisać!
Bardzo ciekawe projekty! W pierwszych końcówki drutu serduszek z kuleczkami zawinęłabym luźno na siebie. W drugich brawo za umiejętność zrobienia czegoś innego, kiedy przed oczami ma się czyjś projekt! A w trzecich świetne zeszlifowanie drucików, równe, jakby z maszyny!
__________________
Moja biżuteria- wątek wizażowy
lunamin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 23:45   #94
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Janeusz - pierwsze kroki wrapera ;)

Janeusz, jak spojrzałam na Twoje kolce, to wierz lub nie, przeleciała mi przez głowę myśl, że bardzo podobne formą do moich i że prędzej czy później pójdziesz w tym kierunku
Gwoli ścisłości (i jasności): nie mam monopolu na tę formę. Jest ona (może nie szeroko, ale jednak) stosowana w pracach kilku artystek, których prace miałam okazję podziwiać, czyli większe i mniejsze kółko, w środku kamień / inna ozdoba - i oplot. Tak więc - śmiało, chętnie zobaczę jaki efekt będzie u Ciebie Niby każdy stosuje to samo, a jednak wychodzi inaczej - zupełnie jak z ciastem
__________________



nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 10:29   #95
Janeusz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 80
Dot.: Janeusz - pierwsze kroki wrapera ;)

Dzięki nagaLy aczkolwiek nie chciałbym być posadzony na tym forum o zbyt mocna inspiracje czyimiś pracami ale pewno skorzystam z zachęcenia.
Czasem jest tak ze szukam inspiracji przeglądając czyjeś prace tak długo ze za kilka dni nie widząc ich kreślę coś bardzo podobnego, ale to chyba normalne , później staram się to przeinaczyć żeby nie rzucało podejrzeć o inspiracje .
Np. te kolczyki inspirowane pracami Sunflower u niej w dużej iloci prac jest motyw przewodni kuleczek nawijanych na łańcuszek itp. Te kolczyki i te inspirowane pracami Litori, ma dożo prac opartych na trzech obręczach gdzie jedna jest z młotkowana i razem są zaplecione drutem. ale gdzie tym moim do prac Litori, ho ho i jeszcze dallejjj. Ale chyba mi się jakoś udało nie ulec ''za duzej inspiracji''. Staram się wyciągnąć coś dobrego z każdego dodając coś swojego .
A i powiem ze ja oglądając twoje prace pomyślałem raz ( możne tu sobie schlebiam aczkolwiek nie chciałbym publicznie ) że zainspirowałem Cie choć trochę przy robieniu księżyca którego użyłaś w ''Kwiacie agatu''. Ale to tylko moje przypuszczenie niczym nie potwierdzone a i jakby tak było, był bym z tego faktu zadowolony jako zultodziub początkujący w wrapkach.
To na razie tyle przerwa mi się kończy na kursie czas wracać do nauki .
Znowu muszę się chyba napatrzeć na wasze prace i nie tylko żeby mi coś przyszło do głowy jak sobie ze dwa dni popatrzę to może na tydzień natchnienia starczy
__________________
Zapraszam do mnie ....na moje biżuuu...
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=471953

Edytowane przez Janeusz
Czas edycji: 2010-11-17 o 10:36
Janeusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 15:13   #96
Janeusz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 80
Dot.: Janeusz - pierwsze kroki wrapera ;)

Mialem troche czasu w oststni weekend i zrobilem co nie co , 3 pary
1-srebro + swarovskie bicone 4mm 3 kolory czerwony, rozowy(zbytnio go nie widac na tym zdieciu ) ,crystal
2- srebro + swarovskie+ lancuszek
3- srebro +swarovskie +wisior(ek) moj pierwszy zestaw

2 i 3 -Wysokich lotow to one nie sa ale czasem i zwyklakow tez trzeba narobic .
Ostatnio dalem sosiadce pracujacej w restauracji zestaw moich 16 par kolczykow i od razu sprzedala 5 par ( pierwsze zarobione pieniadze ) Jak zwykle prosze o komentarze i pozdrawiam...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1030423.JPG (96,4 KB, 158 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1030468.jpg (41,7 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1030463.jpg (42,3 KB, 118 załadowań)
__________________
Zapraszam do mnie ....na moje biżuuu...
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=471953
Janeusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 15:52   #97
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Janeusz - pierwsze kroki wrapera ;)

Komplet uroczy, skromny i odpowiednio błyszczący
Kolczyki z dużymi Swarkami mi nie pasują - do tak skromnej, klasycznej formy nie pasują mi tak obfite oploty - ale to tylko moja prywatna ocena - albo za mało ulepszeń, takie jakby ściśnięte są
Kolczyki z biconami bardzo udane, mam tylko jedno "ale" - ogniwo łańcuszka bardzo łatwo spadnie ze spiralki, wystarczy, że Klientka położy je niezgrabnie, będą się przewalać, czy po prostu wylecą z ręki. Najlepiej robić wtedy duże kulki albo zrobić z tego loop i dodatkowo obwiązać drucikiem łącząc z bazą. Nawet, jeśli sprawdziłeś i trzymają się - to na zdjęciu wyglądają wątpliwie, dla Klienta to sygnał, że kolczyki mogą być niedorobione, więc i inne elementy mogą się trzymać na tzw. "słowo honoru".
__________________




Edytowane przez nagaLy
Czas edycji: 2010-12-01 o 15:58
nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-01, 16:00   #98
Eilo
Rozeznanie
 
Avatar Eilo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 798
Dot.: Janeusz - pierwsze kroki wrapera ;)

Zwyklaków powiadasz... chciałabym robić takie zwyklaki Niestety, wire wrapping jest jednak poza moim zasięgiem, póki co.
Ten wątek za to podziwiam od samego początku i jestem pod wielkim wrażeniem tempa, w jakim się rozwijasz. Gratuluję pierwszych udanych sprzedaży!
Eilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 17:43   #99
Kejcik87
Raczkowanie
 
Avatar Kejcik87
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 85
Dot.: Janeusz - pierwsze kroki wrapera ;)

Również obserwuje twoje poczynania i muszę powiedzieć że bardzo szybko się rozwijasz. Wszystko ładne. Jak najbardziej ci kibicuję
__________________
ZAPRASZAM NA CANDY!!!
http://lafraise87.blogspot.com/


mój wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=482040
Kejcik87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 20:58   #100
agnieszkamundra
Rozeznanie
 
Avatar agnieszkamundra
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 579
GG do agnieszkamundra
Dot.: Janeusz - pierwsze kroki wrapera ;)

Jejciu, żeby mój mąż miał tyle cierpliwości co ty i takie prezenty mi robił Świetne bez wyjątku!
agnieszkamundra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 08:27   #101
Janeusz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 80
Dot.: Janeusz - pierwsze kroki wrapera ;)

Dzieki wszystkim po koleji i z osobna , za kibicowanie , sledzenie i nie tylko
nagaLy: jak zawsze konkretnie twoje komentarze potrafia zmotywowac, zachecic a jak trzeba to i sprowadzic na ziemie. Co do pierwszych kolczyków to lancuszek raczej nie spadnie bo ciasno przeszedl przez kulke i jest zplaszczony nieco na ostatnim oczku czego nie widac w tej perspektywie na zdieciu. Co do tych drugich kolczykow z duzymi swarkami to i moze zeczywiscie moze za malo ulepszen jak to ujelas moze to dlatego ze po raz pierwszy widzialem tak duze swarki i uzekly mnie ich kolor i nietypowy ksztaut i pomyslalem ze to wlasnie te swarki ''zrobia tu robote,, swoim wygladem no i moze robia moim zdaniem , kolczyki blyszcza sie i swieca , czasem i takie zwykle blyskotki tez znajda klijeta szczegolnie w IRL. No ale byc moze ,,za malo ulepszen,, dlatego nazwalem je wczesniej zwyklakami ale to chyba pojecie wzgledne
__________________
Zapraszam do mnie ....na moje biżuuu...
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=471953
Janeusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-02, 16:15   #102
heurek
Wtajemniczenie
 
Avatar heurek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 648
Dot.: Janeusz - pierwsze kroki wrapera ;)

Wszystko zostało już powiedziane dodam tylko, że jestem pod wrażeniem staranności i estetyki. Brawo
__________________
Biżuteria mojego pomysłu
Inne różności

Fikcja to prawda ukryta w jądrze kłamstwa, a prawdę tę można wyrazić bardzo prosto- magia istnieje



heurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 23:12   #103
biernacka4
Zakorzenienie
 
Avatar biernacka4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 5 369
Dot.: Janeusz - pierwsze kroki wrapera ;)

Bardzo mi się podobają drugie kolczyki i komplecik. Skromne a jednocześnie eleganckie.
Gratuluję tak szybkich postępów. Masz się już czym chwalić.
Pozdrawiam.

Moja biżuteria: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=471599
moje malowanie:https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=11602
biernacka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 09:28   #104
biatka88
Raczkowanie
 
Avatar biatka88
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wilkocin/Przemków dolnośląskie
Wiadomości: 89
GG do biatka88
Dot.: Janeusz - pierwsze kroki wrapera ;)

Oj kolego śliczne cudności wyprawiasz pozazdrościć talentu i ostatni komplecik śliczny
__________________
Moja Biżuteria początki i cd
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=473479
Mój blog:
http://beatamichalak.wordpress.com/
Zapraszam
biatka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 00:50   #105
almien
Rozeznanie
 
Avatar almien
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 550
GG do almien
Dot.: Janeusz - pierwsze kroki wrapera ;)

Nie wiem czemu mogę zobaczyć tylko zdjęcia z ostatniego wrzutu, reszta jest niewidoczna a adblockera nie mam. No trudno... Zatem skupię się na tych https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1291216364 kolczykach.... REWELA!!!! Pozazdrościć takiego początku, i to facet wrappowicz! Chylę czoła!
__________________
"Magic moments, that's what we're living for..."

Mój wrappkowy chaos i nie tylko:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=418993
almien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 10:36   #106
Janeusz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 80
Dot.: Janeusz - pierwsze kroki wrapera ;)

Witam i pozdrawiam wszystkich, dziekuje za wypowiedzi.
Dzis wkoncu cos opublikuje , przed swietami nie mam za wiele czasu na wrapki dlatego tylko dzis dwie pary,
1-kola , 19x swarowski rozowy svarowski na kazdym
2-kolejna proba postawienia malego kroku do przodu w wywijaniu drutu

Sami ocencie , jak zwykle wszelkie komentaze mile widziane a noz moze mnie cos zacheci do natychmiastowej tworczosci
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1030527.jpg (97,9 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1030600.jpg (34,8 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1030595.jpg (107,6 KB, 141 załadowań)
__________________
Zapraszam do mnie ....na moje biżuuu...
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=471953

Edytowane przez Janeusz
Czas edycji: 2010-12-21 o 12:08
Janeusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 11:15   #107
kanioska
Raczkowanie
 
Avatar kanioska
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 181
GG do kanioska
Dot.: Janeusz - pierwsze kroki wrapera ;)

Witam, zaglądam tutaj od pewnego czasu i bardzo podobają mi się Twoje prace, ostatnio nie widzę wszystkich zdjęć w wątku (nie wiedzieć dlaczego bo wszystko co możliwe mam ustawione prawidłowo) ale ostatnia strona wyświetliła mi się poprawnie i mogłam popodziwiać, ostatnie kolczyki mnie urzekły, śliczne są. Od strony technicznej nie pomogę bo dopiero co sama zajęłam się wrapkami, ale tylko na miedzi, a i tak nie ma co pokazywać W każdym razie Tobie kibicuję i będę zaglądała dalej, pozdrawiam

P.S. Jakby Ci się chciało kiedyś wykonać coś podobnego jak ostatnie tylko z zielonymi kropelkami to chętnie oglądnę - bo chciałam kiedyś coś podobnego popełnić, a zielony tak bardzo mi pasował pod sztyfty z ostatnich kolczyków
__________________
Mój zakurzony wątek zapraszam https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...hlight=potwory

Wymianka książki: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=691852
kanioska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 11:36   #108
wilczex
Zadomowienie
 
Avatar wilczex
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk/Szczytno
Wiadomości: 1 931
Dot.: Janeusz - pierwsze kroki wrapera ;)

Obie pary świetne, w sumie nie umiem powiedzieć, które mi się bardziej podobają, bo pierwsze mają super formę a drugie ciekawe zawijaski
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=430626 --> Moja biżuteria

Zapraszam na bloga: http://wilczejagody.blogspot.com/
wilczex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 11:52   #109
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Janeusz - pierwsze kroki wrapera ;)

Te pierwsze mało widoczne (małe zdjęcie) więc ciężko ocenić, choć z daleka prezentują się świetnie; drugie bardzo mi się podobają
__________________



nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-21, 12:44   #110
lunamin
Zadomowienie
 
Avatar lunamin
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 658
Dot.: Janeusz - pierwsze kroki wrapera ;)

Świetne kolczyki! Ogromnie mi się podobają drugie, bardzo ciekawa kompozycja.
Do ideału proponowałabym dopieścić mocowanie małych kuleczek, bo na zdjęciach widać mały bałagan drucikowy i może jakieś "mocniejsze" w charakterze bigle?
__________________
Moja biżuteria- wątek wizażowy
lunamin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-24, 16:12   #111
kageki
Raczkowanie
 
Avatar kageki
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 478
Dot.: Janeusz - pierwsze kroki wrapera ;)

Przeczytałem 1 post w temacie i sobie myślę, "facet chce robić wrapki? hum... no dobra zobaczymy czy to możliwe ;] ". Osobiście bym to porównywał trochę do dziergania, a to raczej mało męskie poza tym sam sobie nie wyobrażam jak się za coś takiego nawet zabrać xD.
Niestety jak już zostało wcześniej zauważone, nie ma początkowych prac, mógłbyś je uzupełnić? Strasznie jestem ciekawy jak Ci to na początku wychodziło. Teraz już Ci to naprawdę świetnie wychodzi, aż się trochę dziwie.

P.S. Sprzedajesz może już te swoje prace? (jeżeli o tym pisałeś to uprzedzę, że nie czytałem całego wątku ;] )
Wszystko przez te "baby" nie? Ja też zacząłem tą "zabawę" przez swoja żonkę hehe ;]
kageki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-24, 20:09   #112
Aillil
Rozeznanie
 
Avatar Aillil
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łapy/..............
Wiadomości: 758
Dot.: Janeusz - pierwsze kroki wrapera ;)

Druga para jest rewelecyjna
Aillil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 22:29   #113
Janeusz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 80
Dot.: Janeusz - pierwsze kroki wrapera ;)

Witam wszystkich ,
Ogólnie chcialem poinformowa zaiinteresowanych moim wątkiem o wstawieniu brakujących wcześniej zdięć, (powodem zaginiecia - niewyświetlania się zapewne była awaria forum).
kageki : zrobiłem narazie jakieś 20 par kolczyków i udalo mi się sprzedać 8 par poprzez koleżanke pracującą w malej irlandzkiej restauracji i poprzez sąsiadkę robiącą pazury gelowe , ogólnie trudna sprawa coś sprzedać ;( , narazie zwolnilem tempo bo nie mam za wiele czasu ale bedę staral się rozwijać i z pary na parę kolejnych kolczyków podnosić poziom i jakość bez pośpiechu , co narobię może leżeć jeść nie woła, wyprzedać za bezcen zawsze się można, zresztą narazie jakoś nie mam rozmaszystych planów sprzedaży. Aczkolwiek próbowałem nawet chodzić z mojimi kolczykami po jubilerach owszem było zainteresowanie , każdy chwalił, podziwiał, ale oni sami teraz mają wielki kryzys wszedzie przeceny po 50% powywalali a sklepy i tak puste - nie tędy droga tu trzeba skierować się w strone galeri artystycznych , Narazie dam se spokuj popracuję troche w zaciszu a jak już bede miał coś porządnego to spróbuje znów sprzedać coś wykraczając poza tzw. poczte pantoflową , bo ciężko coś w ten sposób sprzedać za właściwe pieniądze.
Dzięki wszystkim za komentarze i odwiedzanie wątku .
__________________
Zapraszam do mnie ....na moje biżuuu...
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=471953

Edytowane przez Janeusz
Czas edycji: 2010-12-27 o 19:50
Janeusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 23:33   #114
E_W
Wtajemniczenie
 
Avatar E_W
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Opolszczyzna
Wiadomości: 2 693
Dot.: Janeusz - pierwsze kroki wrapera ;)

Fiu fiu coraz ładniejsze Twoje prace. Te ostatnie naprawdę są piękne!
Ps.
Wszystkiego dobrego w N0wym Roku! Coraz lepszych pomysłów i zapału do realizacji

Edytowane przez E_W
Czas edycji: 2010-12-30 o 23:35
E_W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 00:51   #115
Killa Ree
Wtajemniczenie
 
Avatar Killa Ree
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 607
Dot.: Janeusz - pierwsze kroki wrapera ;)

przypadkiem tu trafiłam... i zaciekawiłeś mnie
ze strony na stronę widać, że komentarze dziewcząt wykorzystujesz
mnie osobiście najbardziej spodobały się TE kolczyki
nie wiem, czy dziewczęta już pisały, ale do zaciskania tych małych kółek między bigielkiem czy sztyftem a kolczykiem - częścią ozdobną postaraj się używać szczypców płaskich (zagiętych lub bocianów, czy innych) ale o gładkiej powierzchni - karbowane zostawiają ślady na srebrze, których długie piłowanie nawet nie usunie. I to właściwie jedyna uwaga z mojej strony - i czekam na kolejne "zwyklaki"
__________________
Listen,smile,agree,and than do whatever the fuck you were gonna do anyway!
Robert Downey Jr.


Wymianka tanecznie wakacyjna - Zapraszam


Killa Ree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 21:54   #116
FK
przyczajona tygrysica
 
Avatar FK
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: z czarnego fotela
Wiadomości: 1 445
GG do FK
Dot.: Janeusz - pierwsze kroki wrapera ;)

O kurcze! Pamiętam, że wpadłam tu jakoś na początku Twojego wrappowania i widziałam, że masz zdolności i zaparcie , ale takich i tak szybko rezultatów się nie spodziewałam! Ostatnie kolczyki są rewelacyjne - tylko sztyfty bym zmieniła na jakieś bardziej symetryczne albo po prostu zwykłe kulki. Ale jeszcze raz wielkie brawa
FK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 22:05   #117
Yaollinka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 682
Dot.: Janeusz - pierwsze kroki wrapera ;)

Wprawdzie wrapki to nie moja działka, ale ładnie pleciesz i wywijasz. I widac, że się rozwijasz, a to chyba najważniejsze. I chyba sprawia Ci to ogromną przyjemność, bo z taką pasją o tym piszesz...
Yaollinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:12.