Amber Planet - ekspresowe zamówienie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-01, 20:31   #31
iwogg
Zadomowienie
 
Avatar iwogg
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 103
Dot.: Amber Planet - ekspresowe zamówienie

nagaLy czyli nie można zamawiać dwóch kaboszonów tego samego rodzaju?
__________________
Mój wątek wizażowy
iwogg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 20:42   #32
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Amber Planet - ekspresowe zamówienie

Jeśli wejdziesz w dany produkt - sprawdź dostępność. Nie ma 2 identycznych kamieni - Amber fotografuje każdy osobno.
W miejscu, gdzie masz wpisać na podstronie żądaną ilość - wpisz "2" i wyskoczy info, jak przy tym, że taka ilość nie jest dostępna.
__________________



nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 20:45   #33
iwogg
Zadomowienie
 
Avatar iwogg
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 103
Dot.: Amber Planet - ekspresowe zamówienie

Ok. Dzięki
__________________
Mój wątek wizażowy
iwogg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 21:39   #34
ollccia
Zadomowienie
 
Avatar ollccia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 497
Dot.: Amber Planet - ekspresowe zamówienie

Poza tym jak wejdziesz w kaboszony, to pod zdjęciem masz koszyczek zaznaczony i te, które nie są już dostępne, mają koszyczek przekreślony na czerwono Też to dopiero zauważyłam
ollccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 21:40   #35
Sunflower55
Zadomowienie
 
Avatar Sunflower55
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Stalowa Wola/Goleniów/Kraków
Wiadomości: 1 968
Dot.: Amber Planet - ekspresowe zamówienie

Cytat:
Napisane przez nagaLy Pokaż wiadomość
Robię za chochlika

1. - Iwogg, odjęłam Ci pozycję 19, kaboszon kamienia księżycowego, ta pozycja została już wzięta, kaboszony się nie powielają, musisz wybrać inny z dostępnych w sklepie
2. - E_W, przypadkiem Twoja tabela nie była sumowana, więc jeśli coś brałaś i nie zmieniało się w głównej ilości (pole żółte), to już jest ok już Cię dopisałam i będziesz doliczana z automatu ze wszystkim

Taka mała, tycia prośba, jeśli mogę oczywiście - nie zmieniacie proszę ilości ręcznie w polach oznaczonych na żółto i niebiesko, te formuły uzupełnią się automatycznie, gdy wpiszecie ilość do swojej tabeli. Jeśli zmieniacie ręczni, to kasujecie jednocześnie automat i jak ktoś sobie dopisze daną ilość - nie zostanie ona zamówiona.
Jeśli z jakiegoś powodu nie chce naliczyć ilości prawidłowo w polach kolorowych (albo jest to produkt wprowadzony przez Was, albo ktoś grzebał przy żółtym polu ), nie szkodzi, zostawcie, ktoś wpisze prawidłowe ścieżki przy wybranym asortymencie i wówczas wszystko ładnie samo się podliczy. Co jakiś czas sprawdzam kolorowe tabele, więc nikt nie zostanie pominięty.

Pozycje pojedyncze, których nie można już dobrać - oznaczam na jasofioletowo przy nazwie (tło).
Aniu, jesteś aniołemdzięki za pomoc
Sunflower55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 21:52   #36
ollccia
Zadomowienie
 
Avatar ollccia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 497
Dot.: Amber Planet - ekspresowe zamówienie

Wrzuciłam tanzanit fasetowany w 10 sztukach, ale widzę, że ktoś dalej dodał cały sznur w podobnej wielkości, w związku z czym usuwam to pierwsze 10 sztuk Jakby ktoś jednak je preferował, albo jak nie wybierzemy całego sznura, to pisać Różnica w cenie: 1,7zł za sztukę przy 10 szt, 1,54zł za sztukę przy sznurze.

Edytowane przez ollccia
Czas edycji: 2011-01-01 o 21:53
ollccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 21:53   #37
fire82
Raczkowanie
 
Avatar fire82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 243
Dot.: Amber Planet - ekspresowe zamówienie

wiecie co? Chyba to ekspresowe zamówienie będzie lepsze, niz zwykłe. Nie wiem, czy słowo "ekspresowe" wszystkich tak zmobilizowało, czy szaleństwo pierwszego dnia nowego roku, ale szykuje się niezła kwota i jakoś szybko wszystko idzie. Może zmienić tradycje i po prostu organizować coś podobnego raz na miesiąc?
__________________
mój wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=448704
mój BLOG
fire82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-01, 21:56   #38
Roxy80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 311
Dot.: Amber Planet - ekspresowe zamówienie

Ollccia widzę, że wzięłaś tanzanit - ja też mam ochotę na niego- ale nie dam rady wziąć calego sznura. Nie wzięłabyś części sznura, który poniżej wpisałam? Wychodzi taniej no i może ktoś jeszcze weźmie?

edit

Spóźniłam się z propozycją. Byłaś szybsza

Edytowane przez Roxy80
Czas edycji: 2011-01-01 o 21:59
Roxy80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 22:04   #39
Sunflower55
Zadomowienie
 
Avatar Sunflower55
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Stalowa Wola/Goleniów/Kraków
Wiadomości: 1 968
Dot.: Amber Planet - ekspresowe zamówienie

Cytat:
Napisane przez fire82 Pokaż wiadomość
wiecie co? Chyba to ekspresowe zamówienie będzie lepsze, niz zwykłe. Nie wiem, czy słowo "ekspresowe" wszystkich tak zmobilizowało, czy szaleństwo pierwszego dnia nowego roku, ale szykuje się niezła kwota i jakoś szybko wszystko idzie. Może zmienić tradycje i po prostu organizować coś podobnego raz na miesiąc?
Mnie to zaczyna przerażaćCiekawe co by było jakbym napisała, że czas jest tylko do jutra
Sunflower55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 22:05   #40
ollccia
Zadomowienie
 
Avatar ollccia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 497
Dot.: Amber Planet - ekspresowe zamówienie

A czy uda nam się dostać jakiś większy rabat jeszcze? Jaką kwotę musiałybyśmy przekroczyć, żeby coś jeszcze utargować?
ollccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 22:09   #41
Sunflower55
Zadomowienie
 
Avatar Sunflower55
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Stalowa Wola/Goleniów/Kraków
Wiadomości: 1 968
Dot.: Amber Planet - ekspresowe zamówienie

Cytat:
Napisane przez ollccia Pokaż wiadomość
A czy uda nam się dostać jakiś większy rabat jeszcze? Jaką kwotę musiałybyśmy przekroczyć, żeby coś jeszcze utargować?
20% to jest maksimum (wydaje mi się, że i tak sporo) i nic mi nie wiadomo żeby była szansa na większe rabaty
Sunflower55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-01, 22:14   #42
fire82
Raczkowanie
 
Avatar fire82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 243
Dot.: Amber Planet - ekspresowe zamówienie

Sunflower55, wydaję mi się, że gdyby czas był do jutra, to suma była by dwa razy większa , bo pod wpływem ekscytacji z pierwszego (chyba) zamówienia w Nowym roku, doszło by do tego niekompletne wytrzeźwienie po dzisiejszej sylwestrowej nocy. Więc kiedy składałabys zamówienie, zapewnie dostałabyś wiadomości od wizażanek z przeraźliwymi prośbami wycofania niektórych pozycji, bo zabrakło by na chleb i mleko dla rodziny
__________________
mój wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=448704
mój BLOG
fire82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 22:17   #43
Eilo
Rozeznanie
 
Avatar Eilo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 798
Dot.: Amber Planet - ekspresowe zamówienie

Dziewczyny, wpisałam sobie 10 kropli karneolu, głownie po to, żeby pomóc sznur wykończyć, nie są dla mnie niezbędne. Nie będę miała jutro dostępu do internetu, bo siedzę w pracy 12h, w związku z tym wielka prośba do Was.
Jeżeli ktoś będzie chciał te krople a zabraknie, to proszę śmiało u mnie wykreślać. Jeśli ktoś będzie miał ochotę na mniejszą ilość niż 10, to także nie ma sprawy - dla mnie ważne jest, aby została u mnie liczba parzysta, już mniejsza o to czy to będą 2 sztuki czy 8. Jeżeli jednak nie uda się skończyć tego sznura, to taka sama prośba - wyzerować
Z góry wam dziękuję

O, i sznur cały poszedł
Jednak jakby ktoś miał ochotę na te 10 kropelek, to proszę brać bez pytania

Edytowane przez Eilo
Czas edycji: 2011-01-01 o 22:20
Eilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 22:22   #44
ollccia
Zadomowienie
 
Avatar ollccia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 497
Dot.: Amber Planet - ekspresowe zamówienie

Cytat:
Napisane przez Sunflower55 Pokaż wiadomość
20% to jest maksimum (wydaje mi się, że i tak sporo) i nic mi nie wiadomo żeby była szansa na większe rabaty
Łeee, szkoda No rabat jest spory, ale apetyt rośnie w miarę jedzenia, i ja tak pod wpływem optymistycznego spojrzenia w Nowy Rok miałam nadzieję, że może jednak...
ollccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 09:02   #45
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Amber Planet - ekspresowe zamówienie

Tak się wkleję, ale nie planujecie może w najbliższym czasie zamówienia z hopei? Bo jak nie to stąd sobie zamówię srebrne kuleczki, a jak tak to mogę poczekać, bo od grudnia wydałam już trzykrotność mojego stypendium, ale coś by się jeszcze znalazło na srebro.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 09:23   #46
Eilo
Rozeznanie
 
Avatar Eilo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 798
Dot.: Amber Planet - ekspresowe zamówienie

Ha! jednak udało mi się dorwać do klawiatury
Jest problem z miseczkami antycznymi 4mm
http://www.sklep.amberplanet.pl/inde...a-miseczka-4mm
Na stanie jest tylko 180 sztuk, z tego powodu zmniejszałam u siebie ilość ze 100 do 80. Na razie są 3 osoby chętne na te miseczki i wyszło 230 szt.
Co robimy? Ja tak z 50 szt potrzebuję na pewno, z reszty mogę zrezygnować, ale nadal będziemy przekraczać dostępną ilość...
Eilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 10:07   #47
fire82
Raczkowanie
 
Avatar fire82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 243
Dot.: Amber Planet - ekspresowe zamówienie

wczoraj właśnie dodałam tę pozycje (miseczki antyczne), byłam pierwsza, ale mogę z 20 szt zrezygnować, więc będę miała 80 szt. Dla mnie nie ma sensu brać mniej
__________________
mój wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=448704
mój BLOG
fire82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 10:08   #48
Sunflower55
Zadomowienie
 
Avatar Sunflower55
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Stalowa Wola/Goleniów/Kraków
Wiadomości: 1 968
Dot.: Amber Planet - ekspresowe zamówienie

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Tak się wkleję, ale nie planujecie może w najbliższym czasie zamówienia z hopei? Bo jak nie to stąd sobie zamówię srebrne kuleczki, a jak tak to mogę poczekać, bo od grudnia wydałam już trzykrotność mojego stypendium, ale coś by się jeszcze znalazło na srebro.
Jeśli 2-3 tygodnie to najbliższy czas to pewnie tak
Sunflower55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 10:34   #49
Roxy80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 311
Dot.: Amber Planet - ekspresowe zamówienie

Cytat:
Napisane przez fire82 Pokaż wiadomość
wczoraj właśnie dodałam tę pozycje (miseczki antyczne), byłam pierwsza, ale mogę z 20 szt zrezygnować, więc będę miała 80 szt. Dla mnie nie ma sensu brać mniej
O.K. w takim razie ja rezygnuję z tych miseczek. Miałam wpisane 50 szt. Zgadza się, mniejsza ilość nie ma sensu.

Edytowane przez Roxy80
Czas edycji: 2011-01-02 o 10:37
Roxy80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-02, 10:41   #50
fire82
Raczkowanie
 
Avatar fire82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 243
Dot.: Amber Planet - ekspresowe zamówienie

Eilo, to co, bierzemy po 90 sztuk?
__________________
mój wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=448704
mój BLOG
fire82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 10:45   #51
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Amber Planet - ekspresowe zamówienie

Cytat:
Napisane przez Sunflower55 Pokaż wiadomość
Jeśli 2-3 tygodnie to najbliższy czas to pewnie tak
Fantastycznie, to w takim razie poczekam, a akurat przyjdzie mi styczniowa stypa no konto
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 12:13   #52
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Amber Planet - ekspresowe zamówienie

Cytat:
Napisane przez Sunflower55 Pokaż wiadomość
Aniu, jesteś aniołemdzięki za pomoc
Ja nie wiem jak Ty sama mogłaś ogarniać wcześniejszą tabelę...

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Wzięłam się za sprawdzanie dostępności produktów. No.. nie jest najlepiej.

1. Pozycje wybrane na styk - oznaczyłam czerwoną czcionką przy nazwie i dodałam info, że nie zamawiamy więcej

2. Pozycje z przekroczoną ilością sztuk / sznurów, względem dostępnych - oprócz czerwonej czcionki przy nazwie, mają w całości brzoskwiniowe tło - to będzie do skontrolowania przy składaniu zamówienia.
Najlepiej mimo wszystko byłoby, gdyby brzoskwiniowe pola stały się białe dzięki dobrowolnej rezygnacji (tj jeśli komuś coś nie jest bardzo potrzebne, to niech zmniejszy ilość sztuk / lub wyzeruje tam, gdzie jest tło brzoskwiniowe.

Informacyjnie: przy niektórych produktach, których limit wyczerpie się "za sztuk kilka" dodałam info przy nazwie, ale nadal można domawiać, wsio jest na czarno.
__________________



nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 12:59   #53
Sunflower55
Zadomowienie
 
Avatar Sunflower55
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Stalowa Wola/Goleniów/Kraków
Wiadomości: 1 968
Dot.: Amber Planet - ekspresowe zamówienie

Cytat:
Napisane przez nagaLy Pokaż wiadomość
Ja nie wiem jak Ty sama mogłaś ogarniać wcześniejszą tabelę...

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Wzięłam się za sprawdzanie dostępności produktów. No.. nie jest najlepiej.

1. Pozycje wybrane na styk - oznaczyłam czerwoną czcionką przy nazwie i dodałam info, że nie zamawiamy więcej

2. Pozycje z przekroczoną ilością sztuk / sznurów, względem dostępnych - oprócz czerwonej czcionki przy nazwie, mają w całości brzoskwiniowe tło - to będzie do skontrolowania przy składaniu zamówienia.
Najlepiej mimo wszystko byłoby, gdyby brzoskwiniowe pola stały się białe dzięki dobrowolnej rezygnacji (tj jeśli komuś coś nie jest bardzo potrzebne, to niech zmniejszy ilość sztuk / lub wyzeruje tam, gdzie jest tło brzoskwiniowe.

Informacyjnie: przy niektórych produktach, których limit wyczerpie się "za sztuk kilka" dodałam info przy nazwie, ale nadal można domawiać, wsio jest na czarno.
To ja się biorę za zamawianie tego co jest bo jutro może być jeszcze mniejPopytam o te rzeczy, których brakujeOczywiście można do jutra domawiać jeszcze

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Zamówienie złożone, mail z pytaniem wysłanyNie zamawiałam tej jednej kropli spinelu i jednej miseczki złoconej bo jedna sztuka chyba nikomu się nie przyda
Sunflower55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 13:32   #54
Eilo
Rozeznanie
 
Avatar Eilo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 798
Dot.: Amber Planet - ekspresowe zamówienie

Cytat:
Napisane przez fire82 Pokaż wiadomość
Eilo, to co, bierzemy po 90 sztuk?
jestem za
Już wpisuję

Zrezygnowałam z 2 par ozdobnych sztyftów (poczekam na większe zamówienie w Hopei ) i zamieniłam sznur kulek labradorytu 3,5 mm na kule 5,5 mm

Edytowane przez Eilo
Czas edycji: 2011-01-02 o 13:38
Eilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 14:00   #55
ollccia
Zadomowienie
 
Avatar ollccia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 497
Dot.: Amber Planet - ekspresowe zamówienie

Zauważyłam, że ktoś dodał 3mm fasetowane tanzanity do tabelki, a 4mm jeszcze nie zostały wybrane... To Daguś chyba, o ile dobrze patrzę.
Daguś - a bardzo Ci zależy na tych 3mm? Bo nie wiem czy chodzi o wielkość, czy o cenę za sztukę... Ja bym wolała 4mm, bo ostatnio z mniejszymi mam problem, żeby drucik 0,4mm przełożyć przez otwór (cieńszemu już nie ufam )... A nie wiem czy ktoś jeszcze te sznury dobierze, bo z obu zostało po 60 sztuk około. Jeżeli będziemy rezygnować z jednego, to ja mogę te 3mm wziąć od biedy, ale wolałabym większe
ollccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 14:19   #56
E_W
Wtajemniczenie
 
Avatar E_W
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Opolszczyzna
Wiadomości: 2 693
Dot.: Amber Planet - ekspresowe zamówienie

Cytat:
Napisane przez nagaLy Pokaż wiadomość
Robię za chochlika
2. - E_W, przypadkiem Twoja tabela nie była sumowana, więc jeśli coś brałaś i nie zmieniało się w głównej ilości (pole żółte), to już jest ok już Cię dopisałam i będziesz doliczana z automatu ze wszystkim

Taka mała, tycia prośba, jeśli mogę oczywiście - nie zmieniacie proszę ilości ręcznie w polach oznaczonych na żółto i niebiesko, te formuły uzupełnią się automatycznie, gdy wpiszecie ilość do swojej tabeli. Jeśli zmieniacie ręczni, to kasujecie jednocześnie automat i jak ktoś sobie dopisze daną ilość - nie zostanie ona zamówiona.
Jeśli z jakiegoś powodu nie chce naliczyć ilości prawidłowo w polach kolorowych (albo jest to produkt wprowadzony przez Was, albo ktoś grzebał przy żółtym polu ), nie szkodzi, zostawcie, ktoś wpisze prawidłowe ścieżki przy wybranym asortymencie i wówczas wszystko ładnie samo się podliczy. Co jakiś czas sprawdzam kolorowe tabele, więc nikt nie zostanie pominięty.

Pozycje pojedyncze, których nie można już dobrać - oznaczam na jasofioletowo przy nazwie (tło).
Przepraszam za zamieszanie - jeszcze nie bardzo ogarniam te sprawy z tabelką

Zamówienie złożone, mail z pytaniem wysłanyNie zamawiałam tej jednej kropli spinelu i jednej miseczki złoconej bo jedna sztuka chyba nikomu się nie przyda

Buuuu - to już namieszałam - chyba, że z tą moją nieszczęsną muszlą da się jeszcze coś zrobić - jeśli nie - nie ma sprawy - tzn. dodać po jednej kulce i jednej kostce w zamian za te 'stracone' plastry 14 mm? - zaznaczyłam u siebie na niebiesko

Edytowane przez E_W
Czas edycji: 2011-01-02 o 14:21
E_W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 14:33   #57
Sunflower55
Zadomowienie
 
Avatar Sunflower55
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Stalowa Wola/Goleniów/Kraków
Wiadomości: 1 968
Dot.: Amber Planet - ekspresowe zamówienie

Nie zmieniajcie nic proszę w tabelce nawet jak jest napisane, że czegoś brakuje bo może się okazać, że jednak brakujące rzeczy są i będzie można je zamówićNo chyba, że ktoś chce zrezygnować nawet jak towar będzie
Sunflower55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 15:12   #58
B.Zet
Raczkowanie
 
Avatar B.Zet
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 283
Dot.: Amber Planet - ekspresowe zamówienie

Jeśli o mnie chodzi, to mogę zrezygnować z brakujących bigli "lira" (wiersz 59) i sztyftów ozdobnych (wiersz 33).

Mam za to chęć zamówić pół sznura Ametystu oponki 4 x 2-3,5mm (wiersz 70), jeśli jeszcze można domawiać. Ktoś jest jeszcze chętny? Nie wpisywałam tego w tabelkę.
B.Zet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 15:16   #59
Sunflower55
Zadomowienie
 
Avatar Sunflower55
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Stalowa Wola/Goleniów/Kraków
Wiadomości: 1 968
Dot.: Amber Planet - ekspresowe zamówienie

Cytat:
Napisane przez B.Zet Pokaż wiadomość
Jeśli o mnie chodzi, to mogę zrezygnować z brakujących bigli "lira" (wiersz 59) i sztyftów ozdobnych (wiersz 33).

Mam za to chęć zamówić pół sznura Ametystu oponki 4 x 2-3,5mm (wiersz 70), jeśli jeszcze można domawiać. Ktoś jest jeszcze chętny? Nie wpisywałam tego w tabelkę.
Domówić można jeśli znajdzie się chętna osoba
Sunflower55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 17:33   #60
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Amber Planet - ekspresowe zamówienie

Sun - ponieważ wzięte zostały 2 różne wielkości Tanzanitu i żadna z nich nie została wybrana (czyli nie zamówiłąś pewnie) - pozycja 72 i 74
Chcę zrezygnować z pozycji 72, bo jest dla mnie za droga na poświęcenie się dla ponad 80 sztuk (obecnie mam 25 sztuk) na rzez 60 sztuk z pozycji 74 (wyzeruję i będzie cały sznur). Nie zmieniam jednak w tabeli, jak prosiłaś.

Edit - ok, nie zrozumiałam wcześniej o co chodziło z tym nie zmienianiem w tabeli. Już wiem, że dot. ew braków. Zatem zamieniłam Tanzanity i tym samym pozycja 74 jest gotowa do domówienia.

Jeśli ktoś stwierdzi, że ma ochotę na 74, z chęcią odstąpię nawet połowę
__________________




Edytowane przez nagaLy
Czas edycji: 2011-01-02 o 17:41
nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:51.