Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-09, 21:11   #991
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Moze kup sobie inny nawilzacz zatem bo humektan jest b lekki, wyprobuj moze ten LRP Hydraphase albo cos z SVR z mocznikiem np ten Xerial 5 lub 3
Nie wiesz przypadkiem jakie mają opinie?Czy zapychają,stosowałaś któryś?Podejrzewam ze oczywiście będe musiała sama wszystkie przetestować Tak to jest... niby podobne cery a jednak....
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 07:27   #992
aga007
Raczkowanie
 
Avatar aga007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 256
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez laza Pokaż wiadomość
a co poleccie 14-15 latce z gładką ale błyszczącą sięi przetłuszczająca cerą i do tego wrażliwą .?
Moim zdaniem jeśli masz gładką buźkę bez niespodzianek to delikatne oczyszczanie coś co nie wysusza i jakiś tonujący kremik. Jeśli chodzi o konkretny kosmetyk to trudno powiedzieć jest tak dużo tego na rynku. Myślę że coś o prostym, krótkim i nieskomplikowanym składzie. a może już czegoś używałaś i możesz powiedzieć jakie były tego efekty.
aga007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 07:28   #993
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Nie wiesz przypadkiem jakie mają opinie?Czy zapychają,stosowałaś któryś?Podejrzewam ze oczywiście będe musiała sama wszystkie przetestować Tak to jest... niby podobne cery a jednak....
Z tego co pamietam Hihi je stosowala i chwalila je sobie, ja planuje kupic Hydraphase Leggre
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 07:32   #994
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Z tego co pamietam Hihi je stosowala i chwalila je sobie, ja planuje kupic Hydraphase Leggre
StosowałamHydraphase Legere i była naprawdę ok - jedyne gliceryna mogłaby zapychać, ale mi krzywdy nie robiła, a nawilżala odczuwalnie
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 09:57   #995
pau141
Raczkowanie
 
Avatar pau141
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 354
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Hej! Pisalam juz na innym watku, ale chyba jakims zapomnianym, bo bez odpowiedzi A ja bardzo licze na Wasza pomoc, dlatego prubuje i tu.Mam nadzieje, ze bedziecie w stanie cos mi poradzic

Kiedys nie mialam zadnych problemow z cera bez specjalnych staran z mojej strony ale jakis czas temu (wiaze to z przeprowadzka- zmiana wody??) moja skora "zmienila sie" na mieszana. Niezaleznie od tego jakbym jej nie matowila to majpozniej po 2 godzinach swiecilam sie jak zarowka w strefie T. Do tego miejsca u nasady nosa mialam bardzo przesuszone, zaczerwienione, nawet bolesne i w tym miejscu duzo zaskórników. I jakby tego bylo malo cera plytko unaczyniona o czerwonkawym zabarwieniu, zwlaszcza na powiekach nienawidze tego-bez makijazu wygladam zawsze jakbym dopiero co skonczyla plakac
Poczytalam troche na forum i idac za Waszymi radami zmienilam pielegnacje. Teraz wyglada to tak: nie myje twarzy woda, rano tonik aktualnie Ziaja BIOaloesowy i Antirougeurs od Avene, wieczorem mleczko, aktualnie Ziaja calma HLC, tonik i krem Dermedic Hydrain 2 i na powieki i nos i policzki Diroseal od Avene. Raz w tygodniu maseczka nawilzajaca. Tonik i mleczko zmieniam, ale kupuje zawsze dla cery suchej/normalnej. Trwa to juz z 6 miesiecy.

I nie zmienilo sie nic-swiece sie dalej nasada nosa nadal przesuszona, czerwona i boli z zaskórnikami, wygladam jakbym ciagle miala katar powieki czerwone jak byly i buzia tez co robie nie tak???

Bardzo licze na Wasza pomoc i z gory dziekuje
pau141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 10:36   #996
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez pau141 Pokaż wiadomość
Hej! Pisalam juz na innym watku, ale chyba jakims zapomnianym, bo bez odpowiedzi A ja bardzo licze na Wasza pomoc, dlatego prubuje i tu.Mam nadzieje, ze bedziecie w stanie cos mi poradzic

Kiedys nie mialam zadnych problemow z cera bez specjalnych staran z mojej strony ale jakis czas temu (wiaze to z przeprowadzka- zmiana wody??) moja skora "zmienila sie" na mieszana. Niezaleznie od tego jakbym jej nie matowila to majpozniej po 2 godzinach swiecilam sie jak zarowka w strefie T. Do tego miejsca u nasady nosa mialam bardzo przesuszone, zaczerwienione, nawet bolesne i w tym miejscu duzo zaskórników. I jakby tego bylo malo cera plytko unaczyniona o czerwonkawym zabarwieniu, zwlaszcza na powiekach nienawidze tego-bez makijazu wygladam zawsze jakbym dopiero co skonczyla plakac
Poczytalam troche na forum i idac za Waszymi radami zmienilam pielegnacje. Teraz wyglada to tak: nie myje twarzy woda, rano tonik aktualnie Ziaja BIOaloesowy i Antirougeurs od Avene, wieczorem mleczko, aktualnie Ziaja calma HLC, tonik i krem Dermedic Hydrain 2 i na powieki i nos i policzki Diroseal od Avene. Raz w tygodniu maseczka nawilzajaca. Tonik i mleczko zmieniam, ale kupuje zawsze dla cery suchej/normalnej. Trwa to juz z 6 miesiecy.

I nie zmienilo sie nic-swiece sie dalej nasada nosa nadal przesuszona, czerwona i boli z zaskórnikami, wygladam jakbym ciagle miala katar powieki czerwone jak byly i buzia tez co robie nie tak???

Bardzo licze na Wasza pomoc i z gory dziekuje
Chociaż bardzo bym chciała to ja niestety Ci nie pomogę.Nadal szukam odpowiedniego preparatu do mycia twarzy.POprostu musisz ciągle próbować,tylko tak możesz sobie pomóc, szukając wśród płynów ,kremów itd.Moze pomoże Ci ktoś kto ma podobny typ cery do twojej.
Ja zawsze miałam cerę mieszaną .Na nosku brodzie i czole mam mnóstwo czarnych kropek"zaskórników" w dodatku nos i jego okolice są jakieś podrażnione i czerwone ,dodatkowo łuszczy mi się tam skóra.
Bez jakiegoś podkładu lub pudru sypkiego wyglądam jak choinka(wszystkie kolory na twarzy) dlatego znowu poszukuje czegoś do mycia twarzy bede latac po aptekach i zebrać o próbki
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 11:57   #997
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez pau141 Pokaż wiadomość
Hej! Pisalam juz na innym watku, ale chyba jakims zapomnianym, bo bez odpowiedzi A ja bardzo licze na Wasza pomoc, dlatego prubuje i tu.Mam nadzieje, ze bedziecie w stanie cos mi poradzic

Kiedys nie mialam zadnych problemow z cera bez specjalnych staran z mojej strony ale jakis czas temu (wiaze to z przeprowadzka- zmiana wody??) moja skora "zmienila sie" na mieszana. Niezaleznie od tego jakbym jej nie matowila to majpozniej po 2 godzinach swiecilam sie jak zarowka w strefie T. Do tego miejsca u nasady nosa mialam bardzo przesuszone, zaczerwienione, nawet bolesne i w tym miejscu duzo zaskórników. I jakby tego bylo malo cera plytko unaczyniona o czerwonkawym zabarwieniu, zwlaszcza na powiekach nienawidze tego-bez makijazu wygladam zawsze jakbym dopiero co skonczyla plakac
Poczytalam troche na forum i idac za Waszymi radami zmienilam pielegnacje. Teraz wyglada to tak: nie myje twarzy woda, rano tonik aktualnie Ziaja BIOaloesowy i Antirougeurs od Avene, wieczorem mleczko, aktualnie Ziaja calma HLC, tonik i krem Dermedic Hydrain 2 i na powieki i nos i policzki Diroseal od Avene. Raz w tygodniu maseczka nawilzajaca. Tonik i mleczko zmieniam, ale kupuje zawsze dla cery suchej/normalnej. Trwa to juz z 6 miesiecy.

I nie zmienilo sie nic-swiece sie dalej nasada nosa nadal przesuszona, czerwona i boli z zaskórnikami, wygladam jakbym ciagle miala katar powieki czerwone jak byly i buzia tez co robie nie tak???

Bardzo licze na Wasza pomoc i z gory dziekuje
Nie piszesz rowniez jaki krem kladziesz na dzien, czy stosuejsz makijaz jesli tak to jaki, wyglada na to ze potrzebuejsz wiecej nawilzenia i ohcrony w ciagu dnia. Proponuje Ci zakupic od La Roche Posay Active C XL badz Redermic XL. Oba maja wit C w skladzie ktora jest b dobra na naczynka, dodatkowo w skladzie tych kremow znajdziesz filtry przeciwsloneczne, ktore rowniez stanowia ochrone dla skory, niskie co prawda ale stabilne. Redermic jest troche b odzywczy od Active C wiec jesli masz problem z zapychaniem porow i krostkami to moze wyprobuj active c najpierw..wybor nalezy do Ciebie
Wit C koi naczynkowa cere i rozjasnia ja dodatkowo, ujednolicajac koloryt
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-10, 15:05   #998
pau141
Raczkowanie
 
Avatar pau141
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 354
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Nie piszesz rowniez jaki krem kladziesz na dzien, czy stosuejsz makijaz jesli tak to jaki, wyglada na to ze potrzebuejsz wiecej nawilzenia i ohcrony w ciagu dnia. Proponuje Ci zakupic od La Roche Posay Active C XL badz Redermic XL. Oba maja wit C w skladzie ktora jest b dobra na naczynka, dodatkowo w skladzie tych kremow znajdziesz filtry przeciwsloneczne, ktore rowniez stanowia ochrone dla skory, niskie co prawda ale stabilne. Redermic jest troche b odzywczy od Active C wiec jesli masz problem z zapychaniem porow i krostkami to moze wyprobuj active c najpierw..wybor nalezy do Ciebie
Wit C koi naczynkowa cere i rozjasnia ja dodatkowo, ujednolicajac koloryt
hej! dzieki za odpowiedz. tak jak napisalam na dzien stosuje Antirougeurs od Avene, a jesli chodzi o makijaz to niestety poki co jest konieczny codziennie. Uzywam podkladu Dermablend Vichy. Rozwaze La Roche Posay, a czy moge go uzywac rowniez na powieki?Akurat Antirogeurs mi sie konczy, wiec moze zmienie na cos innego. Tylko zostaje jeszcze problem z blyszczeniem i przesuszeniem skory u nasady nosa. Jesli zaczynalam uzywac jakiegos bogatszego kremu na dzien to blyszczalam sie jeszcze szybciej
pau141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 15:15   #999
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez pau141 Pokaż wiadomość
hej! dzieki za odpowiedz. tak jak napisalam na dzien stosuje Antirougeurs od Avene, a jesli chodzi o makijaz to niestety poki co jest konieczny codziennie. Uzywam podkladu Dermablend Vichy. Rozwaze La Roche Posay, a czy moge go uzywac rowniez na powieki?Akurat Antirogeurs mi sie konczy, wiec moze zmienie na cos innego. Tylko zostaje jeszcze problem z blyszczeniem i przesuszeniem skory u nasady nosa. Jesli zaczynalam uzywac jakiegos bogatszego kremu na dzien to blyszczalam sie jeszcze szybciej
to sprobuj ten active c XL, wazne by byla to ta wersja xl....wg mnie jest lzejszy od zwyklego active c do cery mieszanej no i ma filtr a to istotne!
Wyprobuj....powinien dobrze wspolgrac z dermablendem
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 17:24   #1000
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez aga007 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem jeśli masz gładką buźkę bez niespodzianek to delikatne oczyszczanie coś co nie wysusza i jakiś tonujący kremik. Jeśli chodzi o konkretny kosmetyk to trudno powiedzieć jest tak dużo tego na rynku. Myślę że coś o prostym, krótkim i nieskomplikowanym składzie. a może już czegoś używałaś i możesz powiedzieć jakie były tego efekty.
nie nie stosowałam żadnych takich kremów to tak: na noc zwykły krem nawliżajacy bym chciałab o mam to z tym problemu nie ma, ale na dzień jakiś krem z filtrem i matujący i nie drogi ;/ no i na to bym puder nałożyła to by mi starczyło, znacie taki krem.?
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 21:12   #1001
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez laza Pokaż wiadomość
nie nie stosowałam żadnych takich kremów to tak: na noc zwykły krem nawliżajacy bym chciałab o mam to z tym problemu nie ma, ale na dzień jakiś krem z filtrem i matujący i nie drogi ;/ no i na to bym puder nałożyła to by mi starczyło, znacie taki krem.?
Moze wyprobuj ktorys krem z Iwostinu?! np jakis matujacy na dzien z filtrem...sa dosc tanie i dobre
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-11, 07:28   #1002
aga007
Raczkowanie
 
Avatar aga007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 256
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Moze wyprobuj ktorys krem z Iwostinu?! np jakis matujacy na dzien z filtrem...sa dosc tanie i dobre
marea ma rację iwostin chyba jest najtańszy z kremów filtrowych ale mają jedną wadę strasznie bielą skórę i nie można na nie położyć żadnego pudru który zawiera talk imikkę właśnie mam teraz jeden z kremików i strasznie mi to przeszkadza bo buzia wygląda tak płasko, mój mąż określił to że wyglądam tak martwo. jedynie na avenki można położyć wszystko ale to już większy wydatek.
aga007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 16:05   #1003
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez aga007 Pokaż wiadomość
marea ma rację iwostin chyba jest najtańszy z kremów filtrowych ale mają jedną wadę strasznie bielą skórę i nie można na nie położyć żadnego pudru który zawiera talk imikkę
na pewno nie mozna na Iwostin? ostatnio czytalam na wizazu,ze mozna,chyba,ze sie myle?
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 16:28   #1004
aga007
Raczkowanie
 
Avatar aga007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 256
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
na pewno nie mozna na Iwostin? ostatnio czytalam na wizazu,ze mozna,chyba,ze sie myle?

Dziś pogrzebałam w necie i znalazłam można na iwostin kłaść puder
aga007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 18:17   #1005
vanessa9393
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 20
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

dobrze to wklejam linki do aukcji na allegro
http://allegro.pl/item340787159_la_r...i_h.html#photo http://allegro.pl/item337341850_la_r...zel.html#photo
chcialabym te 2 kosmetyki kupic. co wy na to?
vanessa9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 22:11   #1006
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Moze wyprobuj ktorys krem z Iwostinu?! np jakis matujacy na dzien z filtrem...sa dosc tanie i dobre
hmm..z iwostinu jest albo matujący albo z filtrem do wyboru ;/ ale np. oriflame jest dużo kremów i fluidów z filtrami i sa tanie i interesowałyby mnie taki fluid z filtrem bo jednocześnie matuje ;p ale najtańsze bedzie będzie do niczego .? no ja kaski nie mam a w tak młodym wieku to chyba taka super ochrona nie musi być .? jak skończę 18 i pójdę do pracy to będę używać tych droższych ;>
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 11:49   #1007
dorthea
Raczkowanie
 
Avatar dorthea
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Pytanie do doświadczonych biochemiczek :
Nawilżam skorę Cetaphilem Dermoprotektorem (na razie mi służy). Przedwczoraj kupiłam również Rilastil Deliskin na naczynka. Niestety, pod filtr się nie nadaje, roluje mi się, tworzy grudki, tak więc będę go stosować tylko na noc na obszary naczynkowe. I tu pytanie : najpierw Deliskin i później na całość Dermoprotektor czy na odwrót????????
Cetaphil na ulotce miał napisane że pomaga wchłaniać się innym lekom stosowanym w dermatologii, więc może on pod spód...
__________________
dorthea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 22:52   #1008
czarna71
Raczkowanie
 
Avatar czarna71
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK, ABINGDON
Wiadomości: 34
GG do czarna71
Question Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Kolejna zakłopotana zgłasza się z prośbą pomocy do WIZAżOWYCH EKSPERTEK

A więc bardzo proszę o ocenę mojej pielęgnacji, wiek 23 lata (jeszcze ), cera hmmm nie wiem w sumie dokładnie, ale powiem mieszana, błyszcząca w strefie T, rozszerzone pory, zaskórników już się pozbyłam dzięki AVENE CLEANANCE K, ale od dawien dawna moim największym problemem są podskórne, bolące gule na policzkach, które niestety zostawiają "blizenki" i przebarwienia. A więc mój cel to to rozjaśnienie szarej, przemęczonej ciągłym stosowaniem jakiś maści przeciwtrądzikowych cery, zmniejszenie blizn na policzkach i przebarwień i ogólna poprawa stanu cery.

Od jakiś dwóch miesięcy używałam AVENE CLEANANCE K tylko na noc. Zlikwidował mi zaskórniki i błyszczenie cery, minimalnie ją rozjaśnił. Złuszczenia strasznego nie zaobserwowałam... a szkoda. A więc teraz postanowiłam dorzucić kilka specyfików i właśnie tutaj proszę o pomoc

wymyśliłam to sobie tak:

RANO:
- pianka do mycia twarzy BOOTS BOTANICS
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...szczajaca.html

- tonik różany BOOTS BOTANICS
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...da-rozana.html

- krem do cery mieszanej GARNIER NUTRIDERMIST
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...mieszanej.html

- nawilżający krem SPF 15 GARNIER AMBRE SOLAIRE
http://www.superdrug.com/invt/359378&temp=morespec

- korektor RIMMEL RECOVER
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...concealer.html

- puder w kompakcie MAX FACTOR CREME PUFF
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...reme-puff.html
lub
SYPKI PUDER CLINIQUE GENTLE LIGHT
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ht-powder.html

WIECZOREM:

- pianka do mycia twarzy BOOTS BOTANICS
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...szczajaca.html

- tonik różany BOOTS BOTANICS
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...da-rozana.html

- ISOTREXIN żEL
http://www.☠☠☠☠☠☠☠/leki/p4022-Isotrexin

naprzemiennie co drugą noc z

- AVENE CLEANANCE K
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...ra-wersja.html

Dwa razy w tygodniu robię też SAUNE (PARóWKę HAHAHA NIE DO JEDZENIA ) NA TWARZ i nakładam albo

- SORAYA MASECZKA OCZYSZCZAJąCO LIFTINGUJąCA
http://esentia.pl/Soraya_Special_Car...lna_p31599.htm

albo

- maseczka nawilżająca BOOTS BOTANICS
http://www.boots.com/brandtreatment/...tionid=1045494

Tak więc trochę tego jest, ale czy dobrze??? BARDZO PROSZę O SUGESTIE WIELKIE DZIęKI
__________________
I think I'm fallin' in LOVE !!!
czarna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 10:16   #1009
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez dorthea Pokaż wiadomość
Pytanie do doświadczonych biochemiczek :
Nawilżam skorę Cetaphilem Dermoprotektorem (na razie mi służy). Przedwczoraj kupiłam również Rilastil Deliskin na naczynka. Niestety, pod filtr się nie nadaje, roluje mi się, tworzy grudki, tak więc będę go stosować tylko na noc na obszary naczynkowe. I tu pytanie : najpierw Deliskin i później na całość Dermoprotektor czy na odwrót????????
Cetaphil na ulotce miał napisane że pomaga wchłaniać się innym lekom stosowanym w dermatologii, więc może on pod spód...
Powiem szczerze ze nie mam pojecia, przetestuj co ci bardziej bedzie sluzyc
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-15, 11:44   #1010
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

A wiec tak wg mojej oceny, produkty do demakijau wygladaja na b fajne i maja swietne opinie..chyba sama je przetestuje
Nie mam jednak pewnosci co do kremu Garniera, obawiam sie ze moze przyczynic sie do zapychania...polecam Ci np La Roche Posay Hydraphase Leggre, nie zapycha i swietnie nawilza
Kolejno, krem na dzien z filtrem Garniera,...mysle ze uzywajac kwasow i retinoidow SPF 15 bedzie za niski i mozesz nabawic sie podraznien i przebarwien...przetestuj SVR 50 filtr barwiony - duza ochrona i dodatkowo efekt jak uzywanie podkladu ale musisz popytac o probki bo kolor moze ci nie podpasowac i jest mocno kryjacy
Pozatym nie musisz nawilzac sie na sile i uzywanie rano kremu nawilzajacego + filtra moze przyczynic sie do zaskornikow
Proponuje rano tylko krem z filtrem uzywac a nawilzac sie popoludniami np po pracy lub w nocy...i nie stosuj kazdej nocy Isotrenixu i Cleanance K rob przerwy na noce z nawilzeniem
Puder w kompakcie Max factora moze Cie pozapychac..ma na 3cim miejscu w skladzie parafine, dodatkowo talk i tlenki zelaza a te gryza sie np z filtrami w kremie Garniera ktory przytoczylas, powoduja jego destabilizacje wiec nie bedziesz chroniona
Ten filtr SVR ktory ja przytoczylam wyzej jest mineralny a wiec mozesz na niego uzywac wszelka kolorowke bez obawy o destabilizacje, bezpieczne odnosnie kolorowki sa rowniez filtry Avene aczkolwiek bardziej tressciwe...jest wiele watkow o filtrach wiec doradzam dluga lekture na te tematy
Puder Clinique rowniez ma talk w skaldzie wiec rowniez wszelkie filtry zawierajace i opierajace sie na filtrach Mexoryl beda przez niego destabilizowane
W tym watku masz liste kolorowki bezp. dla tego typu filtrow
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=115134
Ja osobiscie do matowienia filtra i jako wykonczenie makijazu uzywam puder jedwabny do ciala Dr Hauschki nie zawiera talku miki wiec jest bezpieczny i ladnie wygladza buzke dzieki jedwabiowi w skladzie...rowniez musisz wiedziec ze czesto to wlasnie kolorowka powoduje zapychanie porow wiec tego typu pudry sa jak najbardziej wskazane..a na to mozesz nalozyc obojetnmie jaki juz brazer czy roz bez obawy czy ma talk czy mike bo wszytkie je maja

Mam nadzieje ze pomoglam rozwiazac watpliwosci..pamietaj ze umiar jest jak najbardziej wskazany a wiec im mniej kosmetykow tym lepiej - jesli mozesz obyc sie bez podkladu to go unikaj..jesli nie nakladaj go w malych ilosciach...


Cytat:
Napisane przez czarna71 Pokaż wiadomość
RANO:
- pianka do mycia twarzy BOOTS BOTANICS
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...szczajaca.html

- tonik różany BOOTS BOTANICS
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...da-rozana.html

- krem do cery mieszanej GARNIER NUTRIDERMIST
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...mieszanej.html

- nawilżający krem SPF 15 GARNIER AMBRE SOLAIRE
http://www.superdrug.com/invt/359378&temp=morespec

- korektor RIMMEL RECOVER
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...concealer.html

- puder w kompakcie MAX FACTOR CREME PUFF
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...reme-puff.html
lub
SYPKI PUDER CLINIQUE GENTLE LIGHT
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ht-powder.html

WIECZOREM:

- pianka do mycia twarzy BOOTS BOTANICS
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...szczajaca.html

- tonik różany BOOTS BOTANICS
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...da-rozana.html

- ISOTREXIN żEL
http://www.☠☠☠☠☠☠☠/leki/p4022-Isotrexin

naprzemiennie co drugą noc z

- AVENE CLEANANCE K
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...ra-wersja.html

Dwa razy w tygodniu robię też SAUNE (PARóWKę HAHAHA NIE DO JEDZENIA ) NA TWARZ i nakładam albo

- SORAYA MASECZKA OCZYSZCZAJąCO LIFTINGUJąCA
http://esentia.pl/Soraya_Special_Car...lna_p31599.htm

albo

- maseczka nawilżająca BOOTS BOTANICS
http://www.boots.com/brandtreatment/...tionid=1045494

Tak więc trochę tego jest, ale czy dobrze??? BARDZO PROSZę O SUGESTIE WIELKIE DZIęKI
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 16:50   #1011
czarna71
Raczkowanie
 
Avatar czarna71
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK, ABINGDON
Wiadomości: 34
GG do czarna71
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Dziękuję CI bardzo MAREA ( tak na marginesie mój kolega miał taki samochód jak TWóJ nick ) za wszelkie baaaaaaaardzo treściwe odpowiedzi. Tak więc wszystko wydaje się ok oprócz za słabego filtra i pudru... Jeśli chodzi o podkład to stwierdziłam, że rzucam wszelkie podkłady w kąt i przestaję ich używać bo w sumie to nie wiem czy one tak na prawdę do pięknej cery są potrzebne - jak na razie wystarcza mi punktowo korektor i puder sypki ewentualnie kompakt, który nałożony na grubszą warstwę kremu z filtrem bardzo ładnie "zostaje" na buzi nie tworząc przy tym efektu maski i na pewno skóra bardziej oddycha przez to więc w 100% się z TOBą zgadzam, że im mniej tym lepiej Zastanawiam się jednak jeszcze nad tym nawilżaniem - czy kremu A-Derma EPITHALIE A.H https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...paratrice.html

można używać w czasie nocy "bezkwasowych" itd. jako nawilżenie ??? I jeszcze jedno - czytałam, że SERUM Z VIT C jest także skuteczne i polecane przy zmęczonej cerze oraz pozbyciu się przebarwień - czy nie zaszkodzi wprowadzenie go do mojego planu pielęgnacyjnego a jeśli nie to kiedy go stosować i jakie wybrać żeby nie zapychało ???

I ZAPOMNIAłABYM NO )) jeszcze jedno pytanko odnośnie samoopalaczy - czy przy takiej kuracji są one dozwolone ??? czy można ich używać w noc nawilżania i jakie polecacie do twarzy żeby znów nie zapychały WIEM, żE DUżO TEGO, ALE CHCę ZAPIąć WSZYSTKO NA OSTATNI GUZIK
__________________
I think I'm fallin' in LOVE !!!

Edytowane przez czarna71
Czas edycji: 2008-04-15 o 17:18
czarna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 18:30   #1012
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Ja moge Ci tylko podsunac podpowiedzi oczywiscie zawsze wyboru dokonujesz sama...co do wlasciwego kremu nawilzajacego ten bedzie dosyc tresciwy nie wiem czy zapcha to zawsze kwestia b indywidualna ale wyglada fajnie, fajny jest tez Cetaphil - podobniez osoby z cera tradzikowa sobie chwalabo nie zapycha tak btw sama go sobie zamowilam dzis
Proponuje Ci znalezc pasujacy Ci filtr z SPF min 40
Malo makijazu i nawilzac choc nie za czesto chyba ze wyraznie tego potrzebujesz i odczuwasz dyskomfort
Samoopalacz mozesz smialo uzywac tak jak juz wspomnialas najlepiej w noce na nawilzanie badz wieczorami..nie wiem jaka masz karnacje...ale do jasnej fajny jest L'oreal Sublime https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...do-twarzy.html, daje b subtelny efekt wiec dobry jest do jasnej karnacji
Serum z wit C jest faktycznie dobre aczkolwiek radzilabym Ci na spokojnie dolaczac kolejne produkty do pielegnacji..poczekaj moze z nim wlacz po kilku tyg tak by wiedziec czy cos Ci sluzy czy nie
Mozesz wybrac Active C od La Roche Posay masz do wybory wersje do cery mieszanej badz XL z filtrami SPF15..innym produktem polecanym jest serum z BU http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumferulicCE.html
uzywasz je rano pod krem z filtrem wspomagaja ochrone przeciwsloneczna, rozjasniaja i wyrownuja koloryt cery....postaraj sie o probki tych wszytskich produktow ktore wymieniam badz myslisz o ich zakupie...bo nie zawsze musi Ci cos podpasowac pomimo iz wiele osob poleca...kazda cera jest inna!



Cytat:
Napisane przez czarna71 Pokaż wiadomość
Dziękuję CI bardzo MAREA ( tak na marginesie mój kolega miał taki samochód jak TWóJ nick ) za wszelkie baaaaaaaardzo treściwe odpowiedzi. Tak więc wszystko wydaje się ok oprócz za słabego filtra i pudru... Jeśli chodzi o podkład to stwierdziłam, że rzucam wszelkie podkłady w kąt i przestaję ich używać bo w sumie to nie wiem czy one tak na prawdę do pięknej cery są potrzebne - jak na razie wystarcza mi punktowo korektor i puder sypki ewentualnie kompakt, który nałożony na grubszą warstwę kremu z filtrem bardzo ładnie "zostaje" na buzi nie tworząc przy tym efektu maski i na pewno skóra bardziej oddycha przez to więc w 100% się z TOBą zgadzam, że im mniej tym lepiej Zastanawiam się jednak jeszcze nad tym nawilżaniem - czy kremu A-Derma EPITHALIE A.H https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...paratrice.html

można używać w czasie nocy "bezkwasowych" itd. jako nawilżenie ??? I jeszcze jedno - czytałam, że SERUM Z VIT C jest także skuteczne i polecane przy zmęczonej cerze oraz pozbyciu się przebarwień - czy nie zaszkodzi wprowadzenie go do mojego planu pielęgnacyjnego a jeśli nie to kiedy go stosować i jakie wybrać żeby nie zapychało ???

I ZAPOMNIAłABYM NO )) jeszcze jedno pytanko odnośnie samoopalaczy - czy przy takiej kuracji są one dozwolone ??? czy można ich używać w noc nawilżania i jakie polecacie do twarzy żeby znów nie zapychały WIEM, żE DUżO TEGO, ALE CHCę ZAPIąć WSZYSTKO NA OSTATNI GUZIK
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 19:03   #1013
czarna71
Raczkowanie
 
Avatar czarna71
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK, ABINGDON
Wiadomości: 34
GG do czarna71
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Ok - wielkie dzięki wiem, że sama muszę przetestować kosmetyki aby móc stwierdzić czy one mi odpowiadają czy nie, ale zawsze warto zapytać przed kupnem bo produktów na rynku jest masa i można dostać czasami zawrotu głowy... W takim razie wydaje mi się, że już większość wiem ( bo nigdy nie będę wiedzie wszystkiego ) i na razie zostawiam wszystko tak jak jest z tym, że zmieniam filtr na wyższy i rezygnuję z GARNIER NUTRIDERMIST na rzecz nawilżania co 3-cią noc A-DERMA EPITHELIALE ... BUZKI
__________________
I think I'm fallin' in LOVE !!!
czarna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 20:28   #1014
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

a co sądzicie o kosmetykach z filtrami orifalme .?
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 20:45   #1015
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez laza Pokaż wiadomość
a co sądzicie o kosmetykach z filtrami orifalme .?
Nie sa polecane, nie sa stabilne
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 21:43   #1016
Karolin@@@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 58
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Tak sobie poczytuje ten wątek i myślę ze może i mi wyjdą na dobre Wasze rady bo jakoś nie mam konkretnego pomysłu na pielęgnację. Więc bardzo proszę o rady.

Moja 23 letnia cera: chyba tłusta ale nie jakoś bardzo, rozszerzone pory, zaskórniki, grudki i krosty a także przed miesiączką bolesne gule po których mam blizny i przebarwienia. tak w ogóle to mam problem z utrzymaniem rąk z dala od twarzy więc wiadomo ślady są.

Pielęgnacja:

Rano:
- żel z białą herbatą SPA Avon
- tonik z cytryną i ogórkiem Soraja
- krem z filtrem Iwostin. Narazie 25 bo muszę skończyć ale chociaż stabilny

Wieczór:
-żel myjący Solutions avon
-tonik Soraja ten co rano
-Acne Derm ale mi sie skończył i nie wiem co dalej
-co drugą noc albo i rzadziej krem nawilżający.

Dwa razy w tygodniu piling z kwasem glikolowym avon clinical. Dopiero użyłam dwa razy a wiele wyprysków zniknęło.
Punktowo stosuje Acnofan i jestem z niego na razie bardzo zadowolona. Raz w tygodniu maseczka oczyszczająca ale nie zawsze pamiętam.

Cel:
-Bardzo bym chciała pozbyć sie niespodzianek, bo nie ma dnia żebym nie miała jakiejś krostki na twarzy.
-wyrównać koloryt skóry - przebarwienia. Acne derm jakoś sobie radzi ale po 2,5 miesiącach myślałam ze będzie lepiej
- wyrównać powierzchnie skóry, mam takie jakby małe kratery na policzkach i blizny po wyciśniętych krostkach oraz rozszerzone pory.

Liczę na waszą pomoc wizażanki i z góry dziękuję za wszystkie rady.
Karolin@@@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 09:48   #1017
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Proponuje Ci zakupic tonki z BHA lub jest nie masz naczynkowej cery z AHA i BHA
http://www.biochemiaurody.com/sklep/tonikbha.html
lub http://www.biochemiaurody.com/sklep/tonikaha-bha.html
Nie piszesz tez jakiej kolorowki uzywasz a to czesto ona przyczynia sie do zapychania cery..generalnie fiiltr jest ok, sprawdzona firma - co do kosmetykow Avon jakos nie mam przekonania..lepiej siegnac po apteczne a nawet nasze polskie marki i kosmetyki o prostych krotkich skladach...mniej chemii zazwyczaj w nich jest
Fajne z wyzej podanej strony sa tez maseczki i peelingi zamow sobie ktorys nie kosztuja duzo a naprade sa skuteczne np peeling podstawowy z bromelina lub maseczka wulkaniczna..oglnie polecam tez olejek myjacy...nie ma w nich zbednej chemiia to sluzy skorze
Mi sluzy polaczenie toniku BHA + acne derm i lagodne srodki do mycia twarzy oraz lekkie nawilzacze, rzadko uzywam toniki i inne srodki
Jakby cos pytaj

Cytat:
Napisane przez Karolin@@@ Pokaż wiadomość
Tak sobie poczytuje ten wątek i myślę ze może i mi wyjdą na dobre Wasze rady bo jakoś nie mam konkretnego pomysłu na pielęgnację. Więc bardzo proszę o rady.

Moja 23 letnia cera: chyba tłusta ale nie jakoś bardzo, rozszerzone pory, zaskórniki, grudki i krosty a także przed miesiączką bolesne gule po których mam blizny i przebarwienia. tak w ogóle to mam problem z utrzymaniem rąk z dala od twarzy więc wiadomo ślady są.

Pielęgnacja:

Rano:
- żel z białą herbatą SPA Avon
- tonik z cytryną i ogórkiem Soraja
- krem z filtrem Iwostin. Narazie 25 bo muszę skończyć ale chociaż stabilny

Wieczór:
-żel myjący Solutions avon
-tonik Soraja ten co rano
-Acne Derm ale mi sie skończył i nie wiem co dalej
-co drugą noc albo i rzadziej krem nawilżający.

Dwa razy w tygodniu piling z kwasem glikolowym avon clinical. Dopiero użyłam dwa razy a wiele wyprysków zniknęło.
Punktowo stosuje Acnofan i jestem z niego na razie bardzo zadowolona. Raz w tygodniu maseczka oczyszczająca ale nie zawsze pamiętam.

Cel:
-Bardzo bym chciała pozbyć sie niespodzianek, bo nie ma dnia żebym nie miała jakiejś krostki na twarzy.
-wyrównać koloryt skóry - przebarwienia. Acne derm jakoś sobie radzi ale po 2,5 miesiącach myślałam ze będzie lepiej
- wyrównać powierzchnie skóry, mam takie jakby małe kratery na policzkach i blizny po wyciśniętych krostkach oraz rozszerzone pory.

Liczę na waszą pomoc wizażanki i z góry dziękuję za wszystkie rady.
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 13:00   #1018
violet.heather
Raczkowanie
 
Avatar violet.heather
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 32
Jaka kuracja do skóry tłustej,trądzikowej?

Witam!Mam ogromy problem.Nie wiem jaką kupić linie przeciwtrądzikową.Mam skórę tłustą,choć czasem suchą.Pojawiają się na niej miliony zaskórników i trochę stanów zapalnych.Wciąż szukam idealnego kosmetyku.Wiem,że stanów zapalnych nie da się do końca zredukować,ale zaskórniki,przebarwienia i tłustą skórę chyba tak.Biorę pod uwagę:Clarene Dermasebum Line,Avene Clanance,Vichy Normaderm,La Roche Posay Effaclar a ostatnio zauważyłam również Nuxe.A może coś z linij drogeryjnych,np.Clinique,Payot czy Shiseido.Mam ogromny mętlik w głowie.Chciałabym coś,co by zmniejszało stany zapalne,zwężało pory,matowało ale i redukowało przebarwienia i nawilżało.Pomocy!
violet.heather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 13:54   #1019
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jaka kuracja do skóry tłustej,trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez violet.heather Pokaż wiadomość
Witam!Mam ogromy problem.Nie wiem jaką kupić linie przeciwtrądzikową.Mam skórę tłustą,choć czasem suchą.Pojawiają się na niej miliony zaskórników i trochę stanów zapalnych.Wciąż szukam idealnego kosmetyku.Wiem,że stanów zapalnych nie da się do końca zredukować,ale zaskórniki,przebarwienia i tłustą skórę chyba tak.Biorę pod uwagę:Clarene Dermasebum Line,Avene Clanance,Vichy Normaderm,La Roche Posay Effaclar a ostatnio zauważyłam również Nuxe.A może coś z linij drogeryjnych,np.Clinique,Payot czy Shiseido.Mam ogromny mętlik w głowie.Chciałabym coś,co by zmniejszało stany zapalne,zwężało pory,matowało ale i redukowało przebarwienia i nawilżało.Pomocy!
Po pierwsze idealem byloby gdybys zamiast zakladac nowy watek na temat ktory byl wiele razy walkowany umiescila swoj post w tym watku: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=233412
tak by nie zasmiecac biochemii nowymi watkami ok?
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 15:13   #1020
violet.heather
Raczkowanie
 
Avatar violet.heather
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 32
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Mam ogromy problem.Nie wiem jaką kupić linie przeciwtrądzikową.Mam skórę tłustą,choć czasem suchą.Pojawiają się na niej miliony zaskórników i trochę stanów zapalnych.Wciąż szukam idealnego kosmetyku.Wiem,że stanów zapalnych nie da się do końca zredukować,ale zaskórniki,przebarwienia i tłustą skórę chyba tak.Biorę pod uwagę:Clarene Dermasebum Line,Avene Clanance,Vichy Normaderm,La Roche Posay Effaclar a ostatnio zauważyłam również Nuxe.A może coś z linij drogeryjnych,np.Clinique,Payot czy Shiseido.Mam ogromny mętlik w głowie.Chciałabym coś,co by zmniejszało stany zapalne,zwężało pory,matowało ale i redukowało przebarwienia i nawilżało.Pomocy!
violet.heather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-25 19:31:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:44.