Max Factor, Creme Puff (Puder w kompakcie 2 w 1)

Max Factor, Creme Puff (Puder w kompakcie 2 w 1)

Zobacz oferty

LadyMakeup
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.94/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Podkład kryjący 2 w 1 marki Max Factor, pomaga zatuszować drobne niedoskonałości cery i powoduje, że skóra nie świeci się zachowując matowy wygląd przez cały dzień. Zawiera filtry przeciwsłoneczne, które zabezpieczają skórę przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych. Max Factor Creme Puff dostępny w złotym okrągłym pudełku z gąbką, którą dla zwiększenia siły krycia można zwilżyć przed nakładaniem pudru. Puder 2 w 1 występuje w 10 odcieniach.

kryjące, matujące
prasowany
Krycie
średnie

Odrobinę ceglasty

Poder jest bardzo miałko zmielony i mocno zbity. Przy nakładaniu na pędzel w minimalnym stopniu się pyli. Na twarzy współgra z różnymi kosmetykami. Dobrze utrwala podkład i wyraźnie zmniejsza widoczność porów skórnych. Całkiem długo utrzymuje mat na twarzy. Używałam go w odcieniu nr 50 Natural i byłabym naprawdę zadowolona, gdyby nie ceglaste tony, które z niego wybijały. Może pasować do makijażu z użyciem podkładów z różowymi podtonami i do osób o naturalnie różowym odcieniu skóry. W innych przypadkach zawsze będzie się delikatnie odznaczał kolorystycznie. Ma typowo pudrowy, lekko duszący zapach.

Zawsze pod ręką.

Puder który zagościł w mojej kosmetyczce dawno temu. Fajnie się rozprowadza i dobrze kryje niedoskonałości. Jest wydajny i starcza mi na długi czas. Za niewielką cenę wart kupienia.

Najlepszy

Pudru firmy Max Factor używam już od kilku dobrych lat, z małymi przerwami na rzecz innych.
Według mnie to jest najlepszy z tych których miałam okazję używać. Skóra po jego użyciu jest ładnie zmatowiona, nie świeci się i nie sprawia wrażenia nienaturalnej. Z trwałością jest trochę gorzej, bo co jakiś czas muszę sprawdzić czy gdzieś na twarzy nie pojawiło się błyszczące miejsce.
Szkoda, że do aplikacji nie jest dołączony pędzelek albo innego rodzaju gąbka, ale to już takie zwykłe czepianie się.
Obecnie Creme Puff jest moim numerem jeden wśród pudrów w kamieniu.

Fajny.

Puder kupiłam z czystej ciekawości..czy sprawdzi się na mojej często świecącej się skórze. Zakup był strzałem w dziesiątkę. Puder idealnie nadaje się.. współgra z innymi kosmetykami.. matowi cerę.. nie zapycha jej.. nadaje lekkiego świeżego wyglądu. Poręczne opakowanie z gąbką w środku. Ta gąbką zapewnia możliwość idealnego użycia pudru. Odcień wydawał się ciemniejszy.. ale nie wyglądało to tak na skórze. Mega wydajny. Zapach specyficzny.. ale mi osobiście nie przeszkadza.

wspomnienie sprzed lat

Nie wiem już sama ile wykończyłam tych pudrów, w czasach studenckich. Można liczyć na "dziesiątki", nie wiem też jak to się stało, że dotychczas nie wyraziłam opinii o nim na wizazu.... Obecnie już nie stosuję, przerzuciłam się na pudry transparentne. Polecam do stosowania na wybrane partie twarzy, bardziej delikatnego konturowania, używany na całą twarz przyciemnia.

Mój ulubiony do "przypudrowania noska"

Uwielbiam ten puder, świetnie nadaje się na imprezach okolicznościowych typu wesela. Mieści się do torebki i robi kawał świetnej roboty.

PUDER zamknięty w okrągłym pojemniczku ze zdejmowana nakrywka. Posiada mięciutka gabeczke, dzięki której łatwo można zaaplikować produkt. Piękna kolorystyka złota i czerni, świetnie to ze sobą współgra. Jedyne czego mi brakuje to lustereczka w opakowaniu ale mimo wszystko i tak jest ok.

Konsystencja dla mnie jak najbardziej odpowiednia dobrze się nakłada nie osypuje i świetnie utrzymuje na twarzy

Przy aplikacji czuć lekki przyjemny perfumowy zapach

Puder idealnie dopasowuje się do skóry, wyrównuje koloryt. Przykrywa drobne niedoskonałości. Idealnie matuje i nie tworzy efektu sztucznej maski. Jest trwały i delikatny gdy dotknie się twarzy :) jest po prostu świetny. Ja go kupuje i Was też zachęcam do zakupu :)

Uwielbiam go

Absolutnie mój ulubiony puder w kamieniu.
Używam od wielu lat, odcien 05.
Jest bardzo gęsty, świetnie pokrywa cerę, dużo lepiej niz tradycyjny puder w kamieniu.
Jest to na pewno świetne rozwiązanie dla osób, które na co dzień nie używaja podkładu - puder ten nie zastąpi efektu dobrego podkładu w 100% ale niewiele mu do tego brakuje:)
Na pewno fajna alternatywa na lato.
Osobiście podkładu używam tylko na jakieś wyjścia, na codzien po prostu nie lubię. Mój codzienny "kamuflaż: to najpierw pokrycie wszystkich przebarwien i oznak starości i zmęczenia rozjaśniającym korektorem a następnie creme puff- i to wystarczy.
Puder ten trzyma się na twarzy bardzo długo, mimo, że np po jakimś czasie nasza skora zaczyna sie np błyszczeć: on nadal tam jest - co widać przy zmywaniu makijażu.
Mozna go dodawac wielokrotnie w ciągu dnia na twarz.
Może pozostac na włoskach przy np brwiach jeśli damy więcej, ale generalnie nie waży sie w zmarszczkach, tak jak pudry w kremie i korektory.
Ja nawet jak obecnie wykonuje swoja pracę z domu to nawet nie wychodząc używam go: po prostu od razu poprawia wygląd twarzy, koloryt, lekko matowi i eliminuje u mnie uczucie lepienia (skóra mi się ostatnio błyszczy bardziej: nie przepadam za piciem wody więc jest raczej sucha;)
Nawet odcien 05 - z definicji przezroczysty - ma barwę.
Zaczęłam go używać jakoś po 20 roku życia, później z niewiadomych mi przyczyn przestałam:) Wróciłam 5 lat temu i juz się z nim nie rozstaję. Mam 38 lat, i jest tak samo dla mnie dobry jak i 15 lat temu. Pudru tego używa też moja 65 letnia mama, która zawsze nienawidziła pudrów i podkładów - a ten bardzo lubi.
Uwaga: istnieje obiegowa opinia, że nie nalezy go nakładć na wcześniej zaaplikowany podkład. Zgadzam się: może być tak, że będzie po prostu za cięzki taki makijaż i to będzie widać.
Natomiast, mój sposob, jak tylko użyję raz na tzw ruski rok podkładu, to:
1. podkład - też Max Factor: Facefinity
2. korektor - Bell (ten z Biedronki) głównie na zaczerwienienia bruzd nosowowargowych oraz na cienie pod oczy
3. puder ryżowy
4. creme puff- nakladany bardzo delikatnie, miekkim pędzlem tylko w wybrane obszary - cos a la konturowanie
I tak jest ok. Nie polecam używac na podkład nakładając od razu gąbką.

Interesujący

To jeden z najciekawszych pudrów jaki miałam okazję używać. Jego plusem jest niewątpliwie wydajność, 21 g produktu wystarcza na naprawdę długi czas, ja jedno opakowanie (z przerwami) mordowałam 2 lata. Bardzo dobrze matuje i solo potrafi ujednolicić kolor skóry (oczywiście, gdy nie mamy dużych problemów skórnych). Nie zapycha. Bardzo dobry na lato, gdy nie chcemy obciążać skóry podkładem, krem nawilżający i ten puder naprawdę robią robotę. Dobrze współgra z innymi kosmetykami. Nie ciemnieje, chociaż ciężko trafić w odpowiedni odcień, gama kolorystyczna jest dość ciemna. Miałam już zarówno najjaśniejszy odcień 05 transclucent jak i 41 medium beige. Najlepiej nosi się na opalonej skórze. Bardzo jasne karnacje raczej się z nim nie zaprzyjaźnią. Puder ma obłędny zapach, który czuć na skórze przez cały dzień, mnie ten zapach przywodzi na myśl lata starego, dobrego Hollywood. Jeżeli ktoś nie znosi mocnego zapachu kosmetyków kolorowych, to polecam go powąchać w drogerii przed zakupem. Cena tego kosmetyku w drogeriach stacjonarnych jest niebotycznie wysoka, dlatego najlepiej polować na promocję lub kupować online.

Pięknie pachnie i idealnie wtapia się w skórę.

Puder który powinien znaleźć się w każdej kosmetyczce, ma ładne kobiece opakowanie, doskonale wyrównuje koloryt skóry, utrwala podkład i bardzo dobrze matuje. Jest aksamitny i miękki. Pięknie pachnie i idealnie wtapia się w skórę. Nie daje efektu wybielenia a ładnej naturalnej opalonej i rozświetlonej skóry. Cera nawet po kilku godzinach noszenia wygląda nieskazitelnie, nie świeci się i nie wymaga poprawek. Produkt zamknięty jest w stylowym, klasycznym i solidnym pudełeczku. Bogata gama kolorystyczna to duży plus. Puder jest bardzo wydajny.

Dobry puder

Bardzo dobry puder, gości w mojej kosmetyczne od dawna i sięgam po niego zawsze, gdy chce żeby moja cera wyglądała nieskazitelnie. Dobrze matuje i wygładza skórę, a efekt utrzymuje się przez cały dzień. Kolor natural jest dla mnie idealny, wpada w żółte tony i wyrównuje koloryt . Jest to najlepszy puder w kamieniu jaki do tej pory stosowałam. Cena w drogeriach jest bardzo wysoka, ale w internecie można go dorwać z kilkanaście złotych. Kiedyś w każdym opakowaniu była gąbeczka do aplikacji. Przy ostatnim zamówieniu nie dostałam jej. Nie wiem czy to zmiana wprowadzona przez producenta czy zwyczajnie taki mi się trafił. Podsumowując jest to produkt godny polecenia.

Zapewnia długotrwały i ładny mat!

Ten puder kusił mnie już dość długo, ale zawsze koniec końców decydowałam się na inny. Aż w końcu się poznaliśmy... i szkoda, że tak późno! :)

Puder:
-daje idealne wykończenie makijażu
-zapewnia długotrwały, ładny mat
-jest tanim produktem
-ma ładne opakowanie, jest bardzo kompaktowy
-ma przyjemny zapach
-jest łatwo dostępny

Czy ma jakieś wady? Nie wiem, być może, ale ja ich nie zauważyłam. ;)

Co za beznadziejne kolory...

Skusiłam się na ten puder bo lubię wynalazkować, a ten produkt jest wyjątkowo wychwalany w Internecie, a ja go jeszcze nie znałam! :0
Kosmetyk kupiłam na pewnej stronie internetowej za jakieś 15zl.
Produkt ma fajne opakowanie, bardzo eleganckie, proste, ale solidnie zabezpiecza zawartość opakowania.
Puder niesamowicie intensywnie pachnie w opakowaniu, jest dla mnie to zapach różano-kwiatowy i niestety jest na tyle mocny, że dla mnie już drażniacy, chodź na szczęście na twarzy już go tak intensywnie nie czuć.
Produkt ma fatalne kolory! Kupiłam odcień transparentny a mogę go używać jedynie latem do przyciemniania podkładu (bo bez wątpienia to robi) i Healthy Mix 52 po jego użyciu zmienia się w odcień 53 ????‍♀️.. Na lato nawet się cieszę, ale zima nie wyobrażam sobie zeby podkład tak mnie zbrązowił, jako że jest to odcień transparentny to nie powinien tak się zachowywac, ale cóż.. Dla bladziochow totalnie odpada.
Puder pozostawia twarz matową, ale nie jest to tępy mat a lekko satynowy, swiezy. Podkład jest fajnie utrwalony, chodź nie jest to mur beton :).
Puder nie podkreśla zmarszczek, ani suchych skorek. Trzyma mat ok 2h, potem należy odcisnąć sebum lub poprawić make up.

Działanie ok.. Chodź bez szału. Wolę Rimmel, który podobnie wygląda na twarzy i ma fajne odcienie.