Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-10, 21:20   #3301
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez devil inside Pokaż wiadomość
Ja rozjaśniałem z czarnych do jasnego blondu i to aż trzy razy i nie narzekam ;]
i za każdym razem tym syosem 12-0 ? nie zniszczył Ci włosów?
ja kupiłam 10-0 z nadzieją że chociaż puści jeden ton (i żeby nie zniszczyć włosów), a tu nic...
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 21:56   #3302
devil inside
Raczkowanie
 
Avatar devil inside
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 88
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
i za każdym razem tym syosem 12-0 ? nie zniszczył Ci włosów?
ja kupiłam 10-0 z nadzieją że chociaż puści jeden ton (i żeby nie zniszczyć włosów), a tu nic...
Tym syossem tyko raz rozjaśniałem. Wyszły rude, nic dziwnego. Plusem jest to ze rozjaśnił równomiernie i praktycznie bez plam.
Może były trochę bardziej suche, ale wystarczyło kilka razy nałożyć odżywkę i praktycznie nie było różnicy w ich stanie. A nawet lepiej się układały.
Kolejne dwa razy rozjaśniałem już profesjonalnym rozjaśniaczem i po kilku dniach położyłem blond farbę.
__________________
Chociaż wy nie mylcie mnie z kobietą...



devil inside jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 22:19   #3303
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez amazonka777 Pokaż wiadomość
Ja miałam zamiast dekoloryzacji miałam rozjasnianie.Z ciemnej czekolady do ciemnego blondu. Byłam przekonana,ze umówiłam sie z fryzjerka na dekoloryzacje...ech
Teraz mam problemy z farbowaniem włosów,bo farby łapią minimalnie.Kolor jest jakby wyblakły,spłukany...Farbu je co tydzien...wiec nie wiem,czy to rozjasnianie jest takim super wyjsciem.Co prawda FRYZ polecił mi pigmentacje,którą zrobiłam wczoraj i puki co jestem zadowolona
może rozjaśnianie to też nie jest jakieś super wyjście ale wiesz przynajmniej co zrobić po - mam na myśli pigmentacje i farbę, a po dekoloryzatorach jest jedna wielka loteria co wyjdzie potem na głowie jak coś położysz
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 22:23   #3304
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
i za każdym razem tym syosem 12-0 ? nie zniszczył Ci włosów?
ja kupiłam 10-0 z nadzieją że chociaż puści jeden ton (i żeby nie zniszczyć włosów), a tu nic...
wiesz co One maja racje , na farbowanych wlosach 12-0 tez nie rozjasnia spektakularnie. więc kombinuj z kapielą


Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Fryz5 zarzucisz radą? od innych takze chetnie uslysze opinie
jak myślisz co może mi wyjśćna głowie jakbym użyła Garnier Color Sensation 6.35 szykowny jasny kasztan? Ponoć to farba rozjaśniająca nadająca się i do blondów i do ciemnych włosów.
pierwsze słyszę aby to był odcien rozjasniający. nawet nie uzywałem (jeszcze) tych farb.

rudy wyjdzie. zalez jaki masz kolor ale farba o refleksie 3 i 5 to rudość.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 10:49   #3305
amazonka777
Raczkowanie
 
Avatar amazonka777
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 30
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Fryz- po dwóch dniach od pigmentacji,kilku myciach i masce według Twojego pomysłu mam duzo jasniejsze włosy
Trochę widac ciemniejsze smugi,to pozostałosc po tej mojej dekoloryzacji-rozjasnianiu.Nie dokładnie mi ta fryzjerka sciągnęła kolor...ale to tylko konce ,wiec do scięcia pójdą.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 01.jpg (62,6 KB, 37 załadowań)
amazonka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 11:12   #3306
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

o prosze to super za tydzień czy dwa będa się nadawały na loreala jeszcze raz ale pure paprika mocniejsza jest swoją drogą, od mango
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 12:16   #3307
amazonka777
Raczkowanie
 
Avatar amazonka777
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 30
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Radzisz uzyc pure paprika?
amazonka777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-11, 12:45   #3308
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

tak, tzn zalezy jaki kolor chcesz, pure paprika jest podobna do mango ale mocniejsza, początkowo wpada w czerwień
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 13:29   #3309
maymay6
Rozeznanie
 
Avatar maymay6
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 700
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Może mi pomożecie bo jednak nijak do dwukolorowych włosów przekonać się nie moge . Czy dekoloryzacją można coś zrobić z ciemniejszymi końcówkami? Odrosty mam w kolorze Loreala 7.43 a reszta to ciemny kasztan i chciałabym całośc mieć w kolorze odrostów. Kompletnie nie wiem czy warto coś z tym kombinować czy dać sobie spokój. Dodam, że na długości to jeszcze pozostałość po hennie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_4336.jpg (42,9 KB, 46 załadowań)
maymay6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 14:37   #3310
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

pewnie, ze da rade cos z tym zrobic
mi dekoloryzator Chantal pomogl pozbyc sie ciemniejszej czesci wlosow.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 14:47   #3311
maymay6
Rozeznanie
 
Avatar maymay6
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 700
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Serio? Kurcze to by było super jakby się dało. Bo jakoś może ten gradient na głowie az tak sie w oczy nie rzuca, ale źle się z tym czuję. Jakoś tak wydają mi się nieatrakcyjne w takim podwójnym kolorze i nijak nie mogę się do nich przekonać.
A w takim razie mam pytanie jak go nakładać? tylko na ciemne partie włosów nie tykając farbowanych odrostów czy od razu na całość?
Hmmm... przyznaję, że mam dwie lewe ręce do takich spraw i boję się, że coś zepsuję i będzie jeszcze gorzej .
maymay6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-11, 15:02   #3312
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

specem tutaj jest Fryz5. Ja Ci szczegoloej instrukcji nie podam bo raz sobie dekoloryzowalam wlosy, tez mialam 2kolorowe troche jasniejsze od Twoich ale tez z mocnym kontrastem.
I wlasnie instruowal mnie Fryz5.

To cierpliwy chlopak wiec pewnie wytlumaczy Ci krok po kroku co i jak
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 16:18   #3313
maymay6
Rozeznanie
 
Avatar maymay6
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 700
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Dziekuję goldika To liczę jeszcze na opinię Fryz5 bo przyznam, że przeczytałam już połowę wątku i nadal jak byłam głupia tak jestem. Nie mam pojęcia jak sie do tego zabrać i czy nie lepiej byłoby jutro przejechać się do Haircoif żeby coś z tym zrobili.
maymay6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 20:27   #3314
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
specem tutaj jest Fryz5. Ja Ci szczegoloej instrukcji nie podam bo raz sobie dekoloryzowalam wlosy, tez mialam 2kolorowe troche jasniejsze od Twoich ale tez z mocnym kontrastem.
I wlasnie instruowal mnie Fryz5.

To cierpliwy chlopak wiec pewnie wytlumaczy Ci krok po kroku co i jak
goldika mogłabyś przypomnieć co robiłaś po dekoloryzacji? tzn czy kąpiel r. i jaką i jaką kładłaś farbę i z jakim skutkiem? bo nie wiem nadal co robic dalej
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 20:43   #3315
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
goldika mogłabyś przypomnieć co robiłaś po dekoloryzacji? tzn czy kąpiel r. i jaką i jaką kładłaś farbę i z jakim skutkiem? bo nie wiem nadal co robic dalej
ja nic nie robilam dalej
zostawilam tak jak bylo, sciemnialy mi troche i nadal nie sa wyrownane kolorystycznie ale od nasady sa zblizone do mojego naturalnego wiec odrost nie rzuca sie w oczy za bardzo.

Nie wiem wlasnie jaki chcialabym kolor dlatego nic nie robie. Wlasnie siedze z Khadi Cassia dla odzywienia, pierwszy raz wiec troche sie boje
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 23:23   #3316
gosiaczek626
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Witajcie dziewczyny, siedze caly dzien i czytam Wasze opinie odnosnie dekoloryzacji, widze ze wiele z Was postanowilo wykonac dekoloryzacji w domu, wiec i ja chyba zaryzykuje, mam nadzieje ze pomozecie mi w szczegolnosci forumowiczka o niku "fryz" widze ze mega znajomosc dlatego prosze o pomoc!!!!
Zaczne od tego jaki mam kolor, o tuz mam bardzo dlugie czarne wlosy, hmm nie wiem czy mozna je nazwac czarne gdyz od dluzszego czasu farbuje je garnierem cream co drugi miesia, malo tego farbe nakladam glownie na odrosty, wiec sa bardzo splukane, ostatnio farbowalam przed nowym rokiem, wiec wyobrazcie sobie jakie mam odrosty i przeswity ale robie to z mysla iz chce zmienic kolor, ostatnio zaczelam nawet myc wlosy szamponem przeciwlupiezowy wyczytalam ze wskazane do wyplukania barwnika bardzo zalezy mi na kolorze rudym jaki miala ashlee simpson. Prosze o rade jak dojsc do tego koloru, myslalam nad kupnem matrixa efassor, ale wstrzyma sie, mam nadzieje ze doradzicie mi co bedzie dla mnie najlepsze, co do farb chcialam kupic wymarzony rudosci z matrixa, ale tez nie wiem ktory bedzie mniej wiecej taki sam jak na zalaczonym zdjeciu, no coz czekam na Wasze wsparcie i popowiedzi, sciskam i czekam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Ashlee2.jpg (46,8 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ashlee_simpson_jpg.jpg (33,8 KB, 13 załadowań)
gosiaczek626 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 09:19   #3317
mikal
Raczkowanie
 
Avatar mikal
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 61
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

To może i ja się dołączę ze swoimi włosami mój problem polega na tym, że nie weim czy właściwie dekoloryzacja jest mi potrzebna czy może uda się osiągnąć zamierzony efekt innymi metodami ale od początku. Od zawsze miałam włosy ciemny blond, prawie naturalne (mój to taki mysi ciemny blond) zazwyczaj była dawana tylko jakaś farba coby błysk był Przez ostatni rok nie robiłam z włosami nic, ale jakieś 2 miesiące temu fryzjerka zaproponowała mi blond champagne (żeby znowu nie było tak ciemno) ale niestety, kolor stał się z czasem bardzo ciepły, taki miodowo złoty i mnie to przerosło ja wole zimne barwy. Zdenerwowana, jakiś tydzień temu sięgnęłam więc po pierwszą lepszą farbę ciemny blond i wyszedł mi brąz, na dodatek też ciepły . Stupido me zamiast tonować tamten szampan to ja od razu z grubej rury Tak więc myję głowę szamponem przeciwłupieżowym For Men i trochę się zmywa. Pytanie brzmi co teraz:
1. dekoloryzacja i farba (tylko jaki odcień coby wyszedł mój wymarzony)
2. kąpiel rozjaśniająca i farba (ryzyko: po kąpieli może mi wyjść żółty i jak nałoże na to jakiś zimny popiel to mi się zrobi zielono na głowie, wiadomo żółty+niebieski=zielony)
3. a może po prostu nałożyć jakąś jasną farbę, bo chyba mi się wydaje że kolor jaki mam nie jest tak bardzo odległy od tego który mi się wymarzył
Dodaję zdjęcia moich włosów teraz (zdj,1 przy oknie, zdj.2 z lampą) a mój wymarzony kolor to wellaton 8/1. Piekny jest
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0226.jpg (89,5 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0230.jpg (90,2 KB, 19 załadowań)
mikal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 10:22   #3318
amazonka777
Raczkowanie
 
Avatar amazonka777
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 30
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez gosiaczek626 Pokaż wiadomość
mam nadzieje ze pomozecie mi w szczegolnosci forumowiczka o niku "fryz" widze ze mega znajomosc dlatego prosze o pomoc!!!!
yyyyy...Fryz to facet
...no ,ale na pewno Ci pomoże
amazonka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 11:39   #3319
gosiaczek626
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

oj dziekuje za sprostowanie przepraszam za mala ale istotna pomylkewiec czekam caly czas i licze na wasze wsparcie
gosiaczek626 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-12, 15:38   #3320
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez maymay6 Pokaż wiadomość
Może mi pomożecie bo jednak nijak do dwukolorowych włosów przekonać się nie moge . Czy dekoloryzacją można coś zrobić z ciemniejszymi końcówkami? Odrosty mam w kolorze Loreala 7.43 a reszta to ciemny kasztan i chciałabym całośc mieć w kolorze odrostów. Kompletnie nie wiem czy warto coś z tym kombinować czy dać sobie spokój. Dodam, że na długości to jeszcze pozostałość po hennie.
dekoloryzator moze pomóc ale powiedz jakie farby sa na tych dolnych partiach włosów? bow sumie różnica nie wielka, więc nie będzie takiego problemu myślę. jedno opakowanie chantala załatwi sprawę, kup od razu szampon bambino bo on jest fajny do mycia włosów po zabiegu.

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Cytat:
Napisane przez gosiaczek626 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, siedze caly dzien i czytam Wasze opinie odnosnie dekoloryzacji, widze ze wiele z Was postanowilo wykonac dekoloryzacji w domu, wiec i ja chyba zaryzykuje, mam nadzieje ze pomozecie mi w szczegolnosci forumowiczka o niku "fryz" widze ze mega znajomosc dlatego prosze o pomoc!!!!
Zaczne od tego jaki mam kolor, o tuz mam bardzo dlugie czarne wlosy, hmm nie wiem czy mozna je nazwac czarne gdyz od dluzszego czasu farbuje je garnierem cream co drugi miesia, malo tego farbe nakladam glownie na odrosty, wiec sa bardzo splukane, ostatnio farbowalam przed nowym rokiem, wiec wyobrazcie sobie jakie mam odrosty i przeswity ale robie to z mysla iz chce zmienic kolor, ostatnio zaczelam nawet myc wlosy szamponem przeciwlupiezowy wyczytalam ze wskazane do wyplukania barwnika bardzo zalezy mi na kolorze rudym jaki miala ashlee simpson. Prosze o rade jak dojsc do tego koloru, myslalam nad kupnem matrixa efassor, ale wstrzyma sie, mam nadzieje ze doradzicie mi co bedzie dla mnie najlepsze, co do farb chcialam kupic wymarzony rudosci z matrixa, ale tez nie wiem ktory bedzie mniej wiecej taki sam jak na zalaczonym zdjeciu, no coz czekam na Wasze wsparcie i popowiedzi, sciskam i czekam
a czy jesteś w stanie powiedzieć ile warstw ciemnych farb jest na końcówkach np? im więcej tym trudniej będzie zdjąć kolor, ale nie jest to niewykonalne jak dlugie masz włosy? kup na początek 2 opakowania chantala i do tego 2-3 saszetki rozjaśniacza chantal (pomarańczowy kolor saszetki) i wodę do nich 6%. ja potem napisze Ci co zrobisz osobiście nie lubię matrixa. ale ja bym trafiał w koloru z poziomu 7 o odcieniu mahoniowo-opalizującym

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

Cytat:
Napisane przez mikal Pokaż wiadomość
To może i ja się dołączę ze swoimi włosami mój problem polega na tym, że nie weim czy właściwie dekoloryzacja jest mi potrzebna czy może uda się osiągnąć zamierzony efekt innymi metodami ale od początku. Od zawsze miałam włosy ciemny blond, prawie naturalne (mój to taki mysi ciemny blond) zazwyczaj była dawana tylko jakaś farba coby błysk był Przez ostatni rok nie robiłam z włosami nic, ale jakieś 2 miesiące temu fryzjerka zaproponowała mi blond champagne (żeby znowu nie było tak ciemno) ale niestety, kolor stał się z czasem bardzo ciepły, taki miodowo złoty i mnie to przerosło ja wole zimne barwy. Zdenerwowana, jakiś tydzień temu sięgnęłam więc po pierwszą lepszą farbę ciemny blond i wyszedł mi brąz, na dodatek też ciepły . Stupido me zamiast tonować tamten szampan to ja od razu z grubej rury Tak więc myję głowę szamponem przeciwłupieżowym For Men i trochę się zmywa. Pytanie brzmi co teraz:
1. dekoloryzacja i farba (tylko jaki odcień coby wyszedł mój wymarzony)
2. kąpiel rozjaśniająca i farba (ryzyko: po kąpieli może mi wyjść żółty i jak nałoże na to jakiś zimny popiel to mi się zrobi zielono na głowie, wiadomo żółty+niebieski=zielony)
3. a może po prostu nałożyć jakąś jasną farbę, bo chyba mi się wydaje że kolor jaki mam nie jest tak bardzo odległy od tego który mi się wymarzył
Dodaję zdjęcia moich włosów teraz (zdj,1 przy oknie, zdj.2 z lampą) a mój wymarzony kolor to wellaton 8/1. Piekny jest
2 opcja wg mnie najodpowiedniejsza. z tym, że między kąpielą a docelową farbą, ja bym jeszcze zrobil tonowanie
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 16:21   #3321
hotties_ona
Raczkowanie
 
Avatar hotties_ona
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 281
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

http://allegro.pl/farouk-chi-infra-f...084768710.html czy słyszeliście moze o tej farbie mocno rozjasniajacej? Nie ukrywam, zaintrygowała mnie..
__________________
Jestem piekłem, otchłanią, tajemnicą, ten kto powiedział że mnie poznał, jest po trzykroć głupcem..


Stylistka paznokci )
hotties_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 16:44   #3322
maymay6
Rozeznanie
 
Avatar maymay6
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 700
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
dekoloryzator moze pomóc ale powiedz jakie farby sa na tych dolnych partiach włosów? bow sumie różnica nie wielka, więc nie będzie takiego problemu myślę. jedno opakowanie chantala załatwi sprawę, kup od razu szampon bambino bo on jest fajny do mycia włosów po zabiegu.
Na dolnych partiach to praktycznie już sama henna została. trochę się nabudowała bo to był orzechowy brąz (czyli henna z indygo). Niby dużej różnicy nie ma, ale nie moge już znieść tego dwukolorowego gradientu. Lubię jeden odcień. Bambino już mam bo sama nim myję od czasu do czasu
Czyli jutro mogę spokojnie chantala zamawiać
maymay6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 17:46   #3323
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Czy mógłby ktoś polecić dobry salon we Wrocławiu, gdzie mogłabym dokonać dekoloryzacji i farbowania włosów?

Mam włosy w kolorze bardzo ciemnego brązu (prawie czarny), farbowane Syossem kilka razy i chciałabym teraz uzyskać odcień średniego/ciemnego blondu.
Jest szansa zrobić to przy jednym podejściu, bez uzyskania zielonego odcienia?
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 18:25   #3324
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez maymay6 Pokaż wiadomość
Na dolnych partiach to praktycznie już sama henna została. trochę się nabudowała bo to był orzechowy brąz (czyli henna z indygo). Niby dużej różnicy nie ma, ale nie moge już znieść tego dwukolorowego gradientu. Lubię jeden odcień. Bambino już mam bo sama nim myję od czasu do czasu
Czyli jutro mogę spokojnie chantala zamawiać
Spróbuj z Chantalem jeśli nie chcesz ściągnąć zbyt dużo koloru, wg mnie raz wystarczy i zobaczysz co Ci wyjdzie, ja robiłam 6 razy i szału nie ma. Druga sprawa jak być może tu czytałaś - po dekoloryzatorach jest później kłopot z farbami żeby coś złapało, większość wychodzi po prostu za ciemna albo nie łapią wogóle, więc być może nic Ci nie złapie i będziesz musiała się z tym kolorem męczyć jakiś czas potem ( jak ja ) no chyba że nie zamierzasz farbować potem.
Ja na Twoim miejscu pogadałabym z dobrym fryzjerem albo żeby się tu ktoś wypowiedział kto miał hennę, bo nie wiadomo jak będzie z tą henną, co Ci wyjdzie po deko.
Jeśli się zdecydujesz to nałóż tylko na dół włosów skoro reszta Ci odpowiada. Chociaż ja i tak myślę że będziesz mieć dwukolorowe włosy, ponieważ inaczej zareagują na ew. farbę te bez deko od tych z.
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 19:56   #3325
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Spróbuj z Chantalem jeśli nie chcesz ściągnąć zbyt dużo koloru, wg mnie raz wystarczy i zobaczysz co Ci wyjdzie, ja robiłam 6 razy i szału nie ma. Druga sprawa jak być może tu czytałaś - po dekoloryzatorach jest później kłopot z farbami żeby coś złapało, większość wychodzi po prostu za ciemna albo nie łapią wogóle, więc być może nic Ci nie złapie i będziesz musiała się z tym kolorem męczyć jakiś czas potem ( jak ja ) no chyba że nie zamierzasz farbować potem.
Ja na Twoim miejscu pogadałabym z dobrym fryzjerem albo żeby się tu ktoś wypowiedział kto miał hennę, bo nie wiadomo jak będzie z tą henną, co Ci wyjdzie po deko.
Jeśli się zdecydujesz to nałóż tylko na dół włosów skoro reszta Ci odpowiada. Chociaż ja i tak myślę że będziesz mieć dwukolorowe włosy, ponieważ inaczej zareagują na ew. farbę te bez deko od tych z.
dokładnie....ja tez nie wiem jak to będzie z henna zwłaszcza że osobiście w życiu nie miałem styczności z henną.
chyba ze kąpiel rozjaśniająca. przynajmniej problemu z mozliwością ciemnienia nie będzie a wiele rozjaśniać nie trzeba
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 20:18   #3326
gosiaczek626
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

[QUOTE=fryz5;32254253]
---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------



a czy jesteś w stanie powiedzieć ile warstw ciemnych farb jest na końcówkach np? im więcej tym trudniej będzie zdjąć kolor, ale nie jest to niewykonalne jak dlugie masz włosy? kup na początek 2 opakowania chantala i do tego 2-3 saszetki rozjaśniacza chantal (pomarańczowy kolor saszetki) i wodę do nich 6%. ja potem napisze Ci co zrobisz osobiście nie lubię matrixa. ale ja bym trafiał w koloru z poziomu 7 o odcieniu mahoniowo-opalizującym

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------


Fryz wloski mam dlugie jak ashlee na tym zdjciu ktore jest w zalaczniku czyli dlugosc wlosow jest do lokcia, czyli jak stoje i mam wyprostowana reke to wlosy z tylu sa na rowni z lakciem, co do odcieni hmm mam rozne odcienie ale mysle ze konce to bardziej ciemny braz jak czarny, wlosy w sloncu maja odcienie od czarnego po rozne odcienie brazow, wlosy farbuje na czarny kolor 7 lat, ale jak wspomnialam farba glownie szla na odrosty, na poczatku uzywalam paletty ale szybko przeszlam na garniera, od ponad roku wloski farbuje garnierem color&shine bez amoniaku co drugi miesiac, farbe trzymalam 30 min w tym 10 min nakladam na konce z tym ze resztki farby mieszam z woda,wiec farba z dolnych parti pewnie troszke sie wyplukala. Co do firmy podalam matrixa bo wiele osob ja chwali ale jesli znasz cos lepszego to z mila checia skorzystam z Twoich rad,Ty jestes specem wiec licze sie bardziej z Twoja opinia i propozycja
gosiaczek626 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 21:02   #3327
gosiaczek626
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Fryz mam pytanko, moze zaproponujesz mi rozjasniacz z innej firmy, chcialam zamowic przez internet ale przedstawiciel ktory ma te saszetki jest "jako nieliczny" bardzo utrudnia zycie, dlugo czeka sie na przesylke, wiec moze zaproponuj mi inna firme jesli oczywiscie mozna co do szmponu na zakonczenie dekoloryzacji czy moze byc szampon Prosalon z linii Intensis, jest on polecany po uzyciu dekoloryzacji z seri Chantala, jeszcze jedno jesli piszesz abym zakupila 2/3 saszetki czyli rozumiem ze powinnam kupic 2 kaplety, gdyz w jednym opakowaniu sa 2 saszetki po 100gr a ja potrzebuje przynajmniej 3, wiec w sumie beda 4 saszetki po 100gr, przepraszam za to pytanie moze jest banalne ale zarazem istotne, dlatego wole dokladnie wypytac
gosiaczek626 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 21:38   #3328
gosiaczek626
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Powiedzcie dlaczego moje wiadomosci od razu sie nie pokazuja, czy tak dlugo trzeba czekac, napisalam dzisiaj 3 a jeszcze nie ma zadnej??? cos robie nie tak???porazka
gosiaczek626 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 21:39   #3329
mikal
Raczkowanie
 
Avatar mikal
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 61
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Dzięki fryz za odpowiedź, też się skłaniałam ku temu rozwiązaniu chociaż bardziej się boję tej kąpieli niż deko tak wiem, dziwna jestem
mikal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 23:07   #3330
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

nie jesteś dziwna ja w pełni rozumiem Twoje obawy zieleni sie nie bój bo jesli wyjdzie żólty kolor bądź złoty to kładziesz na to perłę a nie popiel, popiel kładziesz na rudy zeby go zgasić
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:10.