Filmiki urodowe na you tube, część XI - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-07, 21:17   #2461
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
bez PS'a nie ma włosów
czyli nie mam włosów
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 21:22   #2462
daab123
Zakorzenienie
 
Avatar daab123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3 630
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Kurczę, teraz to naprawdę się zastanawiam, czy w ogóle jest sens inwestować w te lakiery essie. Bo jak się nie sprawdzi to pieniądze wyrzucone w błoto. Szkoda, ze żadna z koleżanek ich nie ma, to bym sobie spróbowała i oceniła czy moje paznokcie dobrze je tolerują czy nie
__________________
 
Razem od 07.01.2011

daab123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 21:22   #2463
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
ja już nie wiem co gorsze - czy prosta reklama in your face czy tworzenie sztucznej do bólu historii zdjęciowej i nie tylko w celu promocji jakiegoś produktu.. okropne jest to robienie z ludzi idiotów.
dokładnie wolę to pierwsze zdecydowanie
__________________
Turn on the Light... take a Deep breath... Relax

Edytowane przez Labirynth
Czas edycji: 2013-05-07 o 21:23
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 21:25   #2464
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Co do essie, to kupiłam utwardzacz 'no chips ahead'. Beznadzieja, niech Wam nie przyjdzie do głowy kupowanie tego utwardzacza.
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 21:26   #2465
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez bentkuff Pokaż wiadomość
Jak patrzę na zdjęcia aktualizacji włosowych- to zdjęcia z tyłu przepiękne, błyszczące, męsiste, gęste włosy. A jak dodadzą zdjęcie z przodu to... czar pryska. Oklapnięte, nie odbite od skóry głowy, cienkie, smutne strąki bez objetości. Nawet na wizażu są foldery włosomaniaczek, jest też watek dot. pokazania naszych włosów. I tak jak włosy z tyłu zachwycają, piękna tafla zdrowych włosów (kocham flash), to z przodu wygladają jak co u drugiej dziewczyny, która nadal katuje się prostownicą i nie przywiązuje wagi do pielegnacji. Genów się nie oszuka, nie wiem po co tylko katować się 5 różnymi suplemetami czy lekami (często w podpisie jest co dziewczyny łykają/piją na porost), już lepiej użyć tej pianki i natapirować.
Bo z taką intensywną pielęgnacją włosową jest tak,że zazwyczaj(oczywiście nie zawsze) takie zdrowe włosy zyskują na zdjęciu z bliska czy z tyłu,że takie ładne, nawilżone itd. Ale tego typu włosy bardzo często są przylizane, przez tą gładkość. Rozjaśnione włosy , niby są mega zniszczone, ale zazwyczaj są puszyste, mają objętość. A brunetki ,które mają mocne, proste włosy często mają przylizane.
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 21:28   #2466
daab123
Zakorzenienie
 
Avatar daab123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3 630
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez cu.Kinia Pokaż wiadomość
Co do essie, to kupiłam utwardzacz 'no chips ahead'. Beznadzieja, niech Wam nie przyjdzie do głowy kupowanie tego utwardzacza.
podobno rewelacyjny jest good to go
__________________
 
Razem od 07.01.2011

daab123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 21:30   #2467
natii86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 672
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

ja miałam essie mademoiselle i byłam bardzo zadowolona, trzymał się ok. 3 dni, a na moich paznokciach to wyczyn kupiłam na ebay za ok. 5 dolarów (z usa)
__________________

natii86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-07, 21:30   #2468
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez daab123 Pokaż wiadomość
podobno rewelacyjny jest good to go
No właśnie nie wiem co mi przyszło do głowy, że wybrałam ten drugi Oby Was to przed czymś uchroniło
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 21:35   #2469
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez bentkuff Pokaż wiadomość
Akurat reklama jest wszędzie tego się nie uniknie. Ja tam patrzę na ogólną stylizację, nie na otoczkę marketingową.
rozumiem że jej sposób ubierania może sie podobać
jedak w porównaniu do innych, no nie wiem, 20 blogów modowych u niej jest najwięcej reklam i postów sponsorowanych - są zupełnie odwrócone proporcje - wiecej reklam aniżeli postów 'od niej'.
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 21:46   #2470
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Rzeczywiście są dobre
Teraz w SP są za +/- 26zł, więc możesz skoczyć (chyba do jutra) i kupić chociaż jeden, żeby ocenić czy faktycznie tak jest.
Ja wlasnie w tej promocji skusiłam sie na "Watermelon" chciałam przekonać sie co takiego mają w sobie te lakiery ...kryje nawet ok, 2 warstwy wystarczają..ale odpryskuje po dwóch dniach! mam paznokcie zdrowe i lakiery raczej dobrze mi sie trzymaja, golden rose 5-6 dni, wibo podobnie....ale ten dwa dni ....porazka na maxa. Nie polecam!
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 22:04   #2471
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Co do Essie, to np. Mdmoiselle jest ładny, ale krycie słabe..daje efekt "zadbanych paznokci", ale przy trzech warstwach.. Trzyma się dosyć długo, chociaż ostatnio ciągle używam utwardzacza. Podobny efekt dawała mi odżywka Eveline gdy używałam. Mam jeszcze jakiś jasny kolor wpadający w fiolet i nakłada się źle.. Mam też pomarańczowy Meet Me At Sunset i jest całkiem fajny, dobrze kryje i się długo trzyma. Wszystko więc zależy od koloru według mnie.
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 22:04   #2472
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
czyli nie mam włosów
to tylko złudzenie, fatamorgana
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 22:08   #2473
yunis30
Raczkowanie
 
Avatar yunis30
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 391
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

szusz wypalila z filmikiem o depilatorze
yunis30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 22:09   #2474
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
rozumiem że jej sposób ubierania może sie podobać
jedak w porównaniu do innych, no nie wiem, 20 blogów modowych u niej jest najwięcej reklam i postów sponsorowanych - są zupełnie odwrócone proporcje - wiecej reklam aniżeli postów 'od niej'.
Ja akurat w przypadku blogów modowych nie czytam, oglądam tylko zdjęcia. Tak samo Goniaroniaaa- kosmetycznie jest dość daleko ode mnie, więc rzadko zaglądam do niej w tej kwestii, ale lubię popatrzeć na outfity. W przypadku blogów pomijam wszystkie wstępy o pogodzie, rowerach, piknikach, wycieczce do Budapesztu itp. Jeżeli podoba mi się dana bluzka to nie zmieni tego to, że ktoś dostał to za darmo. Tak samo jak coś ewidentnie jest mi dalekie to gdyby 1000 blogerek zachwycałoby się tym to dla mnie pozostaje poza kręgiem zainteresowań.
A co do reklam we vlogach kosmetycznych- no cóż, mnie i tak zdecydowana większość kosmetyków nie przypasowałaby bo mam inną cerę niż gros dziewczyn zajmujących się tą działką na yt czy w blogosferze.
Gdzie nie wejdę to atrederm, a to o zaskórnikach, a to walce z trądzikiem i świeceniem się, albo matowienie, rozszerzone pory, usuwanie blizn potrądzikowych kwasami, żele normalizujące...

Znacie btw dziewczyny, które mają cerę suchą /bardzo suchą?
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 22:34   #2475
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez nicctakiego Pokaż wiadomość
miałam dwa lakiery z essie i je wydałam, bo mimo, że nie mam problemu z utrzymywaniem lakieru to te wybitnie szybko odpryskiwały - na następny dzień. nie rozumiem fenomenu tych lakierów
ja mam dwa lakiery essie - jeden wytrzymał u mnie 12 dni na pazurkach i zmyłam tylko dlatego, że było już widać brzydkie odrosty przy skórkach. drugi lakier totalne dno, więc rozrzut jest straszny...
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 22:36   #2476
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez Labirynth Pokaż wiadomość
Serio?? Jaaa, a ja mam paletkę z okrągłymi 5 kolorów, ale może jakieś inne wkłady tam włoże z innych firm, heh
Serio Tylko nie wiem kiedy w ogóle znikną, pewnie jak wyprzedadzą te które mają.

Cytat:
Napisane przez daab123 Pokaż wiadomość
oo, dziękuję za informację w przyszłym tygodniu planuję wyruszyć do inglota ale chyba ogólnie ceny nie są aż takie z kosmosu w tym Inglocie nie?
Z tego co wiem to okrągły wkład 10zł [czy 12zł?]. Reszty nie kojarzę teraz. Tylko proś o wkład, bo sprzedają też cienie okrągłe w normalnym opakowaniu z odpowiednio wyższą ceną Na chwilę obecną pamiętam tylko jeszcze, że róż "normalny" kosztuje tam 19zł.
__________________


Edytowane przez Takajakaya
Czas edycji: 2013-05-07 o 22:39
Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 22:54   #2477
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez Iraa Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy kojarzycie gdzie teraz w tej super turbo mega new wersji YT mozna znalezc aktualnie transmitowane programy na zywo? Bo nie moge znalezc;/
http://www.youtube.com/live/all
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 22:59   #2478
muahh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 28
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Jestem zachwycona dziewczyną z bloga który podałyście strone wczesniej Z rozmachu przejrzałam CAŁY - jejkuu , jaka ona jest idealna! Lubię zawiesić oko na takich przyjemnych do oglądania blogach, możecie polecić coś w tym klimacie?
muahh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 23:06   #2479
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Szusz nagrała filmik "bo dostała dużo pytań na temat Philipsa" a pod recenzją sześć komentarzy... Przy pokazie urządzenia piętnaście i nie tylko były to pytania :roll eyes:
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 23:07   #2480
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez daab123 Pokaż wiadomość
no nie powiem, bo ja też na początku przygody z lakierami miałam problem żeby nie wjeżdżać na skórki, ale żeby aż tak??

Tanie loty stylizacje2 http://www.youtube.com/watch?v=1rTkQOUwy2A
Fajny filmik, ale na szczęście zbyt mało konkretny imho, żeby przyciągnąć dużo ludzi (i robić mi konkurencję)

Cytat:
Napisane przez daab123 Pokaż wiadomość
serio, bo jakoś nie zaglądam do inglota, a też nie siedzę godzinami w internecie w poszukiwaniu cieni i tak wyszło ale lepiej późno niż wcale
To ja Ci od razu sprzedam newsa, że jest coś takiego jak outlet Inglota. Wybrane produkty można kupić taniej. Ja mam np. najbliżej do Piaseczna pod Warszawą, ale poszukaj, gdzie u Ciebie jest najbliżej - może akurat masz blisko. Niestety ciężko trafić w pasujące rzeczy, ale ja tak kupuję lakiery i cienie właśnie. Jest kilkadziesiąt procent taniej.

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
swojego czasu na wątku o blogerkach była mowa o tym jak przerabia swoje włosy w sensie dodaje im objętości w PSie, także ostrożnie z zachwytami
dobre

Cytat:
Napisane przez bentkuff Pokaż wiadomość
Przy użyciu lakieru, pianki, suszarki i okragłej szczotki jestem w stanie otrzymać taką samą fryzurę- tyle, że jest to "na chwilę"- po godzinie nie ma ani śladu.
Jak mam rozpuszczone włosy i mam ochotę na taki efekt to wystarczy, że użyję tego pudru z got2b. Moim włosom to wystarczy na 7-8 godzin, mimo że mam dosyć gęste i grube włosy do łopatek.

Cytat:
Napisane przez daab123 Pokaż wiadomość
Kurczę, teraz to naprawdę się zastanawiam, czy w ogóle jest sens inwestować w te lakiery essie. Bo jak się nie sprawdzi to pieniądze wyrzucone w błoto. Szkoda, ze żadna z koleżanek ich nie ma, to bym sobie spróbowała i oceniła czy moje paznokcie dobrze je tolerują czy nie
Ja kupuję inglot (w outlecie po 10-15 zł), a moim tanim pewniakiem jakości jest Wibo. Z takich droższych to mam jeden O.P.I, ale zupełnie mi nie pasuje i chyba oddam go na wymianę czy coś.

Edytowane przez 201705250955
Czas edycji: 2013-05-07 o 23:09
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 23:15   #2481
monicar
Zakorzenienie
 
Avatar monicar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6 401
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez daab123 Pokaż wiadomość
podobno rewelacyjny jest good to go
Mój ulubieniec od wielu lat Nic mu nie dorówna.

Kolejny- Bahama Mama (trzyma się 7 dni)
__________________
Wszystko napisane przed "ale", jest nieważne.

Edytowane przez monicar
Czas edycji: 2013-05-07 o 23:49
monicar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 23:22   #2482
muahh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 28
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Fajny filmik, ale na szczęście zbyt mało konkretny imho, żeby przyciągnąć dużo ludzi (i robić mi konkurencję)



To ja Ci od razu sprzedam newsa, że jest coś takiego jak outlet Inglota. Wybrane produkty można kupić taniej. Ja mam np. najbliżej do Piaseczna pod Warszawą, ale poszukaj, gdzie u Ciebie jest najbliżej - może akurat masz blisko. Niestety ciężko trafić w pasujące rzeczy, ale ja tak kupuję lakiery i cienie właśnie. Jest kilkadziesiąt procent taniej.



dobre



Jak mam rozpuszczone włosy i mam ochotę na taki efekt to wystarczy, że użyję tego pudru z got2b. Moim włosom to wystarczy na 7-8 godzin, mimo że mam dosyć gęste i grube włosy do łopatek.



Ja kupuję inglot (w outlecie po 10-15 zł), a moim tanim pewniakiem jakości jest Wibo. Z takich droższych to mam jeden O.P.I, ale zupełnie mi nie pasuje i chyba oddam go na wymianę czy coś.
Muszę sprobowac tego pudru bo mysle ze na moich wlosach zadziala - sa dlugie, cieniowane i mocno falowane. Gneralnie je lubie, bo jest ich duzo, ale marze wlasnie o takim efekcie pushup i pieknym, regularnym skrecie.
muahh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 23:45   #2483
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Jak mam rozpuszczone włosy i mam ochotę na taki efekt to wystarczy, że użyję tego pudru z got2b. Moim włosom to wystarczy na 7-8 godzin, mimo że mam dosyć gęste i grube włosy do łopatek.
No ja mam włosy długie (w zależności od pasma włosów ok. 60-70cm) i po prostu nie lubię żadnych lakierów, pianek i tego typu rzeczy, więc jak mam wolne to nie uzywam nic, żeby mi w końcu włosy i skalp odpoczął. Po niemalże codziennym lakierowaniu do koka to zasługują na odpoczynek. Jak miałam włosy do łopatek to wystarczyło się pochylić, odgarnąć włosy na bok i już był push-up. A po drugie- ja mieszkam nad morzem, więc jest często wietrznie, od czasu do czasu wiatr bora, nawet po litrze lakieru to w starciu z wiatrem nie ma szans szczególnie takim 150km/h, a bywa i ponad 200km/h. Samochody sie przewracają, to co mówić o fryzurze. W domu czy lokalu to wystarczy mi szczotka i suszarka.

A co do tanich lotów- no mam nadzieje, że temat zainteresuje niewielu ludzi
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 06:54   #2484
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość


Ja kupuję inglot (w outlecie po 10-15 zł), a moim tanim pewniakiem jakości jest Wibo. Z takich droższych to mam jeden O.P.I, ale zupełnie mi nie pasuje i chyba oddam go na wymianę czy coś.
z tymi lakierami to wszystko zależy od paznokci, chociaż nie zawsze - byłam ostatnio w salonie na manicure, Pani użyła lakieru Inglot - zanim wyszłam z salony miałam 4 odpryski. Malując w domu sama Inglotem trzyma mi się minimum 3 dni...
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 09:04   #2485
daab123
Zakorzenienie
 
Avatar daab123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3 630
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Fajny filmik, ale na szczęście zbyt mało konkretny imho, żeby przyciągnąć dużo ludzi (i robić mi konkurencję)



To ja Ci od razu sprzedam newsa, że jest coś takiego jak outlet Inglota. Wybrane produkty można kupić taniej. Ja mam np. najbliżej do Piaseczna pod Warszawą, ale poszukaj, gdzie u Ciebie jest najbliżej - może akurat masz blisko. Niestety ciężko trafić w pasujące rzeczy, ale ja tak kupuję lakiery i cienie właśnie. Jest kilkadziesiąt procent taniej.



dobre



Jak mam rozpuszczone włosy i mam ochotę na taki efekt to wystarczy, że użyję tego pudru z got2b. Moim włosom to wystarczy na 7-8 godzin, mimo że mam dosyć gęste i grube włosy do łopatek.



Ja kupuję inglot (w outlecie po 10-15 zł), a moim tanim pewniakiem jakości jest Wibo. Z takich droższych to mam jeden O.P.I, ale zupełnie mi nie pasuje i chyba oddam go na wymianę czy coś.
Do inglota mam moze z 1km a te outlety to sa jakoś sezonowo czy kiedy sie przypomni? chyba lepiej zainwestuje w essie good go go a lakiery będę kupować tańsze
__________________
 
Razem od 07.01.2011

daab123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 09:42   #2486
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez daab123 Pokaż wiadomość
Do inglota mam moze z 1km a te outlety to sa jakoś sezonowo czy kiedy sie przypomni? chyba lepiej zainwestuje w essie good go go a lakiery będę kupować tańsze
Jak sezonowo? Outlet to nie wyprzedaż, tylko sklep z "końcówkami" kolekcji. We Wrocławiu Inglot ma stanowisko w kilku galeriach handlowych, ale outlet jest jeden w centrum Factory.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 12:37   #2487
mintleaf
Raczkowanie
 
Avatar mintleaf
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 92
Filmiki urodowe na you tube, część XI

Co do essie to musicie sprawdzać recenzje i swatche poszczególnych kolorów w internecie przed zakupem!

- większość jest po prostu wspaniała, trzymają sie 7 dni, nakładają jak marzenie i są idealnie pokryte

Ale:

- niektóre o zelowej konsumenci, szczególnie neony, nie kryją, odpryskuja (np neons 2012 US , sprawdzcie u Urban na blogu)
- niektóre (przeważnie z tych jasnych) są glutowate, cieżko sie nimi maluje, ale trwałość jest bardzo dobra (np muchi muchi - UK)
- niektóre odpryskuja mimo ze na pierwszy rzut oka jest ok (np navigate her - US)
- niektóre zmieniają kolor po nałożeniu top coat, ale tutaj nie wszystkie egzemplarze maja ten problem, ok 50/50 (np bikini so teeny - UK)


Są to jednak pojedyncze przypadki. Zwróćcie tez uwagę, ze często jest różnica w jakości tego samego koloru pomiędzy wersja US a EUR...dlatego wystarczy sprawdzić w internecie... Ja polecam Good to go na 100%.

Sama posiadam ok 30 lakierow essie (wiem, wiem...) i juz od 1.5roku nie używam żadnych innych. W sumie to niewiem co z cała reszta zrobić (?) bo tez jest ich ok 30/40 a wiem ze juz nie użyje (No może toppers z OPI). Chyba ze pokombinuje z nim nakładając jako topper na jakiś kolor z essie.

Widzę, ze dużo dziewczyn z polski częściej narzeka na essie niż dziewczyny z zagranicy. Może coś w tym jest? Jakies gorsze rzuty? Niewiem...
mintleaf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 13:02   #2488
daab123
Zakorzenienie
 
Avatar daab123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3 630
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Jak sezonowo? Outlet to nie wyprzedaż, tylko sklep z "końcówkami" kolekcji. We Wrocławiu Inglot ma stanowisko w kilku galeriach handlowych, ale outlet jest jeden w centrum Factory.
Rzeczywiście no to u mnie chyba nie ma takiego sklepu.
__________________
 
Razem od 07.01.2011

daab123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 13:06   #2489
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Essie mam jeden z superph, tart deco, 2 wartswy czyli standard. Drugi ze strony jakiejs, niebieski jasny, no woda totalna. Bylam teraz w douglasie polowac i widzialam jak sie w buteleczkach przelewa to zrezygnowalam. Do tego w super kosztuja 26 zł jak maja promocje a maja je czesto. Akurat mialam bon do douglasa to musialam tam ale to w 100 zl roznica calej butelki.
Skonczylo sie na anny, nie wiem, czy ktos ich uzywal ale ja jestem zadowolona. Ich kolory sa intensywne, tak na 2 warstwy i sie trzymaja. Ale 50 zl kosztuja. Chyba sie na nie przerzuce z opi bo anny ma od razu cala szafe a nie po kilka sztuk z kolekcji, moge wybrac co chce.

Co do inglota- na wyspie za towarem jest stolik i tam one trzymaja wlasnie koncowki przecenione. Ja sie oblowilam kiedy zmieniali formule, duze cienie te w okraglych pudeleczkach, nie paletkowe, byly po 4,50, paletkowe po 3zl, pigmenty po 9 chyba. Trzeba podejsc i sie zapytac, czasem tez jakis lakier maja.
I pani mi potwierdzila, ze wycofuja te okragle wiec przeczuwam rowniez wyprzedaz na koniec roku.

A tak w ogole to ktos moze wie, czemu nie da sie wejsc do douglasa, zeby nie ciagneli na sile co collistara?
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 13:23   #2490
natii86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 672
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

callmeblondieee Projekt denko- zużyte kosmetyki w marcu i kwietniu http://www.youtube.com/watch?v=_wrWRmyw0S4

ja chętnie bym przygarnęła a crewed interest
__________________

natii86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:20.