Schwarzkopf Got2b, Powder'ful, Volumizing Styling Powder (Puder unoszący włosy u nasady)

Zobacz oferty

jokasklep.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.59/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Puder dodaje włosom objętości i sprawia, że stają się `artystycznie` szorstkie. Zaprojektowano go specjalnie z myślą o kobietach - zwłaszcza tych, które lubią szokować wielkością fryzury i cenią natychmiastowe efekty.
Nowy stylizujący puder dla pań zawiera mikro - cząsteczki, które `strosząc` powierzchnię włosa, nadają fryzurze maksimum objętości, poczynając już od nasady włosów. Wystarczy nasypać nieco pudru na dłoń, rozetrzeć i delikatnie wmasować we włosy. Inny sposób to nałożenie odrobiny pudru bezpośrednio na włosy i wmasowanie jak każdego innego kosmetyku. Dowolna objętość fryzury, odpowiednia do okazji, jest możliwa do wykreowania w kilka sekund.

w butelce, z aplikatorem
Struktura
lekkie
Utrwalenie
mocne

Bardzo nieprzyjemne w dotyku włosy po uzyciu tego produktu...

Produkt kupiony przez moją mamą. Sięgnęłam po niego przypadkiem myśląc kiedyś, że zadziała jak suchy szampon ratując mnie szybko przed katastrofą. I przyznam, że zadział dobrze mimo, że nie to jest jego działaniem :))

Produkt to dość mała, lekka buteleczka z sitkiem. Po zapoznaniu się z tym produktem używałam go jeszcze parę razy stosując się go typowo do unoszenia włosów. Stosowałam zarówno bezpośrednio na włosy jak i na dłoń. Produkt to biały proszek o dość mocnym zapachu. Nałożony na włosy rzeczywiście może je unosić tworząc dość sztucznie wyglądający efekt tapiru. Znaczy myślę, że byłoby to w porządku gdyby nie to, że włosy później są bardzo mocno zbite i nieprzyjemne w dotyku. Myślę, że przy większej ilości ciężko byłoby to rozczesac. Myślę, że w dotyku przypominają jakby grzebieniem zrobić bardzo intensywny tapir na nich. No nie jest to zbyt dobre. Raczej nie będę stosować ponownie. Może na krótszych wlosach nie byłoby tak nieprzyjemnego efektu.

Unosi u nasady

Puder kosztuje coś koło 20 zł w Hebe. Nie duże opakowanie z siteczkiem w środku (niby żeby nie nasypać za dużo, ale nie wiem czy to rzeczywiście tak działa, przynajmniej nie u mnie)
Sypałam na ręce, rozcierałam w dłoniach i wmasowywałam u nasady. Efekt był. Włosy uniesione, nic nie przyklapnięte. Ale to jakie one były potem poplątane i jak ciężko było to rozczesać to ciężko opisać. Nawet jak się użyło wody. Nie był też zbyt wydajny. Na jakąś okazje to tak, ale jakby ktoś chciał używać częściej to nie nacieszy się pojemniczkiem zbyt długo.

Całkiem niezły

Kupiłam ten puder dosyć dawno i chętnie do niego wracam. Jest mega wydajny więc starcza na długo, nawet przy moich włosach do pasa. Lubię go używać kiedy gdzieś wychodzę, żeby trochę nadać fryzurze objętości u nasady i sprawdza się, bo produkt zostaje długo na włosach.

Jeśli chodzi o aplikację to ja nasypuje ciut pudru na dlonie, delikatnie go wmasowuje i z głową do dołu wcieram we włosy u nasady. Czasami musne również końce włosów żeby były sztywniejsze.

Ta z pozoru mała buteleczka kryje w sobie biały proszek przypominający zasypkę czy też mąkę ziemniaczaną. Jest taki bardzo szorstki w dłoniach, włosy po nim są dosyć szorstkie i "tępe" ale dzięki temu mamy efekt utrzymujący się dość długo.

Po każdym uzyciu, na koniec dnia proponuję umyć włosy, bo po przebudzeniu są nieco obciążone i wyglądają na nieświeże.

Efekt jest...ale jakie to nieprzyjemnie

Puder dodający objętości włosom od Schwarzkopf kupiłam kiedyś w hebe ( nie pamiętam Ile dokładnie dałam ale było to ponad 15 zł .

Zostałam skuszona obietnicą pięknej fryzury jak po tapirze.

Włosy mam z natury średnio gęste ,często przyklapnięte na górze.
Nie przepadam za maltretowaniem ich układaniem czy tapirem ,robię to okazyjnie.
Więc taki puder wydawał się świetnym rozwiązaniem.

Zamknięty jest w plastikowym okrągłym ,zakręcanym pojemniku.
W środku mamy sitko, podobne do tych jakie można znaleźć w pudrach dla dzieci.
Pozwala to na wydobycie ilości jaka nam odpowiada.
Puder ten nie jest zbyt wydajny .Jeśli ktoś na zamiar używać go kilka razy w tygodniu, długo się nim nie nacieszy.

Zapach średnio mi odpowiada.Jest zbyt chemiczny..

Puder jest biały i trochę taki lepki.
Fajnie unosi włosy u nasady ,wyglądają naprawdę spoko.
Do efektu jaki daje nie mogę się przyczepić ,bo obietnice producenta zostają spełnione.

Tylko to co mamy na włosach kiedy ich dotkniemy.....feee...

Dla mnie to jest nie do przyjęcia .
Są tak nieprzyjemne ,lepkie ,jakiś koszmar.
Ani to dotknąć ani rozczesać.
Przy myciu też jest ciężko.

Dawałam mu szansę kilkukrotnie.
Jednak nie mogę się przełamać, mam wrażenie jakby ktoś oblał mi włosy czymś okropnym.

Raczej nie będę wracała więcej do tego typu produktów. Chyba że ktoś mnie przekona że zna taki który nie sprawi że wzdrygam się potem na myśl o dotknięciu własnych włosów.
Aczkolwiek pomysł z tym pudrem jest fajny ,w szybki i łatwy sposób możemy poprawić naszą fryzurę.
Jeśli komuś nie przeszkadza to jakie włosy stają się w dotyku może być zadowolony.

Zupełnie się nie sprawdził

Mam włosy cienkie, proste, przetłuszczające się. Po użyciu niewielkiej ilości włosy robią się tępe i takie oblepione tym pudrem. Mam wrażenie jakby ma włosach była guma. Od razu chce się je umyć. Podejść robiłam kilka za każdym razem to samo. Straszny!

Mieszane uczucia gwarantowane

Jako posiadaczka cienkich, pozbawionych objętości włosów, szukam często produktów, które trochę moje włosy uniosą, równocześnie ich nie obciążając. Zdarza się to bardzo rzadko, przyznaję, dlatego do takich produktów podchodzę z dozą sceptycyzmu.

Moje włosy są, jak już wspomniałam, cienkie, zazwyczaj oklapniete, przetłuszczają się na czubku i wysuszaja na końcach.

Produkt ten nie jest produktem złym, to z pewnością można stwierdzić. Spełnia swoją funkcję i podnosi włosy u nasady, to fakt. Niestety, efekt jaki uzyskujemy nie przypadł mi mimo wszystko do gustu. Wydaje się, że włosów jest więcej i są gestsze, ale równocześnie są ciężkie, wyglądają na tłuste i wysuszone. Sam produkt okropnie pachnie, a niestety ten zapach jest wyczuwalny na włosach. Ostatecznie uzyskujemy wrażenie, że włosów jest więcej, natomiast brzydko pachną, wydają się suche, tłuste i trzeba je niestety umyć. Jak dla mnie taki efekt, pomimo nadania objętości i uniesienia włosów, nie jest zadowalający. Na sam koniec dodam, że produktu wystarcza dosłownie na kilka razy i trzeba go użyć dużo.
Na pewno nie kupię go ponownie, będę szukać ideału dalej.

Działa

Ten puder jest przykładem kosmetyku, którego trzeba nauczyć się używać. Łączy w sobie działanie jednocześnie produktu unoszącego włosy u nasady i przy okazji odświeża je jak suchy szampon. Trzeba nakładać go w niewielkich ilościach w strategicznych miejscach, dzięki czemu uzyskuje się ładnie uniesioną fryzurę bez efektu sklejonych i sztywnych pasm. Efekt nie utrzymuje się super długo, co jest niewielką wadą, ale za to puder jest bardzo wydajny. Przy okazji pachnie bardzo lekko i świeżo. Myślę, że za tę cenę warto się skusić i przetestować. :)

Got2b, Powder'ful

Puder dostałam kiedyś w promocji. Ogólnie sceptycznie podchodzę do tego typu udziwnianych produktów, które mają zdziałać cuda. Tym bardziej jeśli się nie umie ich dobrze używać. Ale spróbowałam. Puder zamknięty w małym opakowaniu, jednak jest wydajny, gdyż wystarczy go odrobina. Wygląda jak zasypka. Wystarczy odrobinę nasypać we włosy i ułożyć, podnieść. Efekt? Tak, jest! i utrzyma się do chwili następnego umycia włosów. I o ile proszek w suchym szamponie po chwili nie jest wyczuwalny to tutaj uczucie popiołu we włosach zostaje. Spróbować można, zwłaszcza jeśli zależy komuś na uniesionych, a nie jedwabistych włosach :-)

Ok

Jak dla mnie jest na prawdę ok. Trzeba jadnak wiedzieć jak go używać żeby nie narobić sobie krzywdy. Ja w ciagu roku zużyłam niecałe dwa opakowania, jak dla mnie jest mega wydajny ale w chwili gdy przesadzimy z ilością może się zrobić dość nieprzyjemna sytuacja, włosy mogą być bardzo mocno sklejone. Ja zawsze daje odrobine pudru na opuszki palców i wcieram sobie to we włosy. Taki delikatny efekt jak dla mnie jest na prawdę super, w ciągu dnia jak przeczeszę włosy palcami to spokojnie efekt uniesionych włosów u nasady powraca. Jednak nie można stosować tego proszku zbyt często bo włosy stają się suche.

ok

Ciekawy produkt, faktycznie dodaje objętości włosom u nasady. Utrzymuje ten efekt przez wiele godzin, jednakże pasma włosów stają się tępe oraz matowe. Nie podrażnia ani nie uczula.

Trzeba umieć go używać

Zawsze miałam problem z oklapniętymi włosami, więc zaciekawiona, sięgnęłam po ten produkt. Przy pierwszym użyciu wiedziałam, że szybko się rozstaniemy, chociaż robiłam do niego kilka podejść.

Pewne jest, że puder ten jest intensywny. Dobrze utrwala to, co udało nam się nim zdziałać. Ale komu się udało, temu się udało... Ja kompletnie nie wiedziałam jak z nim pracować. Kiedy nanosiłam go na nasadę włosów i próbowałam coś przeczesać czy przytapirować, od razu robiły się tępe w dotyku, gęste kołtuny, które ciężko było potem doprowadzić no normalności. Wyglądało to oczywiście źle. Za każdym razem było tak samo, chociaż próbowałam używać go nawet w bardzo małych ilościach.

Myślę, że nie nadaje się dla osób niewprawionych, takich, które rzadko robią ze swoimi włosami coś bardziej skomplikowanego niż kucyk.

Super!

Opakowanie jest spoko, wolałabym jednak, aby pokrywka nie była odkręcana; proszek nie wylatuje, produkt jest wygodny w użytkowaniu. Zapach jest przyjemny całkiem, konsystencja sypka, jak nazwa wskazuje. Aplikacja łatwa, proszek jest biały, ale po wtarciu znika i nie zostawia plam. Zdecydowanie działa, idealny na wszelkie imprezy, jak i na co dzień, ale pewnie może niszczyć włosy, więc radze uważać. Świetny do zrobienia fryzury na Einsteina, jak i po prostu podniesienia włosów u nasady. Trzyma się cały dzień, a jak włosy lekko oklapną wystarczy delikatnie podtapirować i wszystko sie trzyma. Odporny na pot, ew trochę głowa może swędzić po kontakcie produktu z potem.