Wszystko o Avonie - cz. 9 - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-31, 21:49   #3301
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez teteesia Pokaż wiadomość
Podobno to jest w formie olejku, czytalam na KWC, że jest tlusty ale szybko sie wchlania. No i ma na celu przyśpieszyć a na tym mi zależy
Zgadza się, to olejek, wchłania się szybko i nie zostawia żadnego śladu ani na skórce, ani na paznokciu . Natomiast odnośnie działania sie nie wypowiem, bo odkąd kupiłam (już nawet nie pamiętam kiedy ), użyłam go zaledwie kilka razy .
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 21:53   #3302
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez ololufe Pokaż wiadomość
A czy ktoras z was robila zwrot z 2 katalogow wstecz ale zamiast korekty salda na koncie, chciala wymienic produkt na inny tzn chodzi mi o wymiane koloru. Zalezy mi aby byla to wymiana po tej samej cenie promocyjnej co 2 katalogi wstecz i po tym samym, wtedy wypracowanym opuscie. Czy tak to sie odbywa czy licza sobie jakos wg obecnego katalogu czy obecnego opustu?
Wiem, ze brzmi to glupio ale zawsze do tej pory przy zwrocie zadalam wyrownania salda, a teraz zalezy mi na wymianie.
Będzie taka cena, po której kupowałaś w danym katalogu.s
__________________
Storczyki
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 22:03   #3303
skimos
Zakorzenienie
 
Avatar skimos
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 5 414
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez FridaKahlo Pokaż wiadomość
Całe szczęscie, że załapałam się jeszcze na przyborniczek. Jestem z niego bardzo zadowolona, wygląda dużo lepiej niż się spodziewałam. a bransoletka mi sie nie podoba.

Nie wiecie może czy w kolejnych katalogach też są takie programy? Do mnie zadna ulotka nie przyszla, jestem ciekawa czy w 05 też coś dorzucą?
Mi moja LS szepnęła że od k06 mają być duże zmiany i być może zniosą okręgi

Zdenerwowałam się tą zmianą przybornika na bransoletkę, o wiele bardziej bym ją wolała a poza tym nie zmienia się reguł w trakcie gry
__________________
Bzium Bzium i Tadam!



Edytowane przez skimos
Czas edycji: 2010-01-31 o 22:04
skimos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 22:07   #3304
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez Yorki Pokaż wiadomość
Rozumiem, że jak ktoś otrzymał już przybornik, to zamawiając w 3terminie na 150 zł, bransoletki i peelingu nie otrzyma? Toby było za dobrze chyba
Drugi raz nie dadzą prezentu a szkoda
Porozmawiaj ze swoją liderką, może ona ma jakąś konsultantkę co nie będzie składać w tym katalogu zamówienia, to ty złóż za nią i będziesz miała prezent
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 22:36   #3305
ololufe
Zakorzenienie
 
Avatar ololufe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa/Stavanger
Wiadomości: 3 049
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez Ewlyn Pokaż wiadomość
Będzie taka cena, po której kupowałaś w danym katalogu.s
Dzieki! To opust zapewne rowniez?
ololufe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 22:56   #3306
Yorki
Rozeznanie
 
Avatar Yorki
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Różnie :)
Wiadomości: 851
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
Drugi raz nie dadzą prezentu a szkoda
Porozmawiaj ze swoją liderką, może ona ma jakąś konsultantkę co nie będzie składać w tym katalogu zamówienia, to ty złóż za nią i będziesz miała prezent
Dzięki, ale ... żebym ja miała z nią jakiś kontakt Raz się widziałyśmy przy podpisaniu umowy i tyle heheheNo nic, nieuczciwie ze strony avonu, nawet jak niespodziewanie im się skonczyl jeden prezent, to powinno być przynajmniej dopisane: do wyczerpania zapasów czy coś w tym stylu. No ale jak to mówią: darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby i tego się trzymajmy Jestem tak czy inaczej zadowolona z przybornika

Dobranoc
__________________
Spring is coming
***Marzec bez prostownicy i słodyczy ***

Yorki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 23:00   #3307
19patka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 334
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

na katalogowym jest HT05 i jest tam program promocyjny/motywacyjny ze przy zakupie 3 tuszy do rzęs ten nowy co wejdzie z żółtą szczoteczka za 19,90zł to dostanie sie w prezencie lekki podkład na lato "Idealny kolor" oraz 5 próbek nowego zapachu TTA Diamond,pisze to poniewaz gdzies ktos pisał czy jest jakis program motywacyjny do pozniejszych katalogów
19patka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-31, 23:05   #3308
krystell
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 159
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez skimos Pokaż wiadomość
ja już się gubię w tych ofertach dodatkowych
Powinno być wszystko w jednym miejscu, a nie tu trochę tam trochę
K03 już porozdawane więc nici z promocji
Ale uważam że jest to ok, jeśli ma Ci podwyższyć upust sama często do interesu nawet dokładam (dbałość o klientki), mam nadzieję że w końcu mi to zaprocentuje
Jeśli chodzi o obnizenie ceny pomadki z 18,90 na np. 15,90 to jest OK. Owszem jestem przeciwna - i chyba ze mną zgodzicie się - że sprzedawanie przez niektóre KK czy Liderów po cenach dumpingowych (-35/40%) to chyba nie jest najlepszy pomysł ?
Dopóki taka osoba nie sprzedaje na Waszym terenie to wszystkie chwalicie "ach, jaki świetny pomysł" itd.
Ale jak pojawi się u Was taka osoba to z pewnością pojawiającym się uśmieszkiem będzie wówczas:
Ja zrozumiem promocję na pomadkę 14,90 czy 15,90 ale nie promocję, gdzie 1 szminka wychodzi 12,50 bo to jest ponad 35% opustu.
Takie jest moje zdanie.

W pracy u moich 2 KK jest Lider, który sprzedaje wszystko minus 40% i minus swój zarobek Lidera. Np. żele XL Senses po 5zł, woda Perceive za 21zł a wody TTA za 30zł, nowy krem Anew Reversalist z tuszem za 25zł. Oczywistym jest, że te 2 KK częściej zamawiają u niego niż na swoje konta. I żadne pisma, skargi nie pomagają. On jest w Złotym KR, dyrektor go chwali, dywizyjna się zachwyca, a rynek jest popsuty dokumentnie.
Ale tak działa b.dużo Liderów - wystarczy przyjść do COK jak jest koniec katalogu i wtedy widać kto tak naprawdę działa w Avonie

Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość
O, właśnie, mi też kiedyś pomogło malowanie paznokci . Okazało się, że lakier mi nie smakuje .
Kiedyś w Avonie był lakier od obgryzania paznokci - jedna klientka rzeczywiście na jakiś czas wyleczyła się z tego nawyku, bo był potwornie gorzki. Ale stwierdziła, że to raczej kwestia psychiki ...

Cytat:
Napisane przez wadercia Pokaż wiadomość
widze ze sie w tym doskonale orientujesz, wiec zdradz mi tajemnice, czy kurierzy sa przydzielani z gory, czy jakos losowo? I ewentualnei zy ja moglabym do takiej osoby dzownic by zapytac o paczke?

Najchetniej sama bym sobie ja odbierala bo swojego kuriera wrecz nieznosze.
To musisz - jak radziły wcześniej dziewczyny - zadzwoń do koordynatora kurierów i oni najczęściej mają magazyn, gdzie przechowują paczki i można tam podjechać w umówionej porze i odebrać sobie paczkę.

Cytat:
Napisane przez katrina1991 Pokaż wiadomość
dziewczyny jak macie fakture elektroniczna to jak placice za zamowienie? bo ja zmienilam sobie na elektroniczna, nie przyszedl mi blankiet i niewiem co robic a termin zaplaty sie zbliza...
Ja podziwiam osoby, które latają z kwitkiem na pocztę czy do banku i płacą za fakturę + jeszcze prowizja. Czy policzyłyście ile rocznie wydajecie na prowizję kasy ?
Ja polecam przelew z konta albo wpłaty w COK albo (ja u siebie tak robię) wpłaty przez Lidera - zabieram kasę od KK i jadę do COK, a one mają bez prowizji wpłacone i od razu zaksięgowane na koncie.

Cytat:
Napisane przez ilussia Pokaż wiadomość
A mi smutno... Cieszyłam się, że jutro pakę dostanę(termin mam na wtorek, zawsze w pon.dostaje)... A na tej stronce UPS pisze ciągle, że "otrzymano informacje rozliczeniowe..."
Zawsze miałam już adnotacje-"planowany termin dostawy..." a teraz null.... Ehh...

A swoją drogą, to może Wy mi coś wytłumaczycie-skoro dostaje maila od UPS o statusie przesyłki, to czemu owa firma mi jre nie przywozi? Tylko jacyś Państwo zwykłym autem? To jacyś "wysłannicy" firmy?
UPS rozwozi paczki zarówno z przesyłek tzw. płatnych (za 9,90 lub za 28) jak i tzw. dostawy regularne (w niektórych częściach Polski). I w tym drugim przypadku kurier UPS czasami - znam takie przypadki - ma swojego "podwykonawcę", który rozwozi paczki w jego imieniu.

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Tylko jedyny problem w tym, że dwie konsultantki nie mogą mieć tego samego adresu. Nie wiem jak jest w przypadku relacji matka-córka, ale wydaje mi się, że od tego odstępstw nie ma.
Trochę inaczej to wygląda. Może być ten sam adres, ale musi być oświadczenie właśnie, o którym wcześniej tutaj pisano. Zresztą jest wiele sytuacji typu Akadmiki, Hotele Pracownicze itp., gdzie adres może być ten sam dla wielu osób i dochodziło by do paranoi przy spisywaniu umów. Jednak jest to zabezpieczenie, by na dom Lidera czy KK nie było zarejestrowanych 50 KK, bo w swoim czasie i takich "pseudogeniuszy" Avon miał u siebie.

Edytowane przez krystell
Czas edycji: 2010-01-31 o 23:08
krystell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 23:20   #3309
wadercia
Wtajemniczenie
 
Avatar wadercia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Olsztyn :)
Wiadomości: 2 575
GG do wadercia
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez krystell Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o obnizenie ceny pomadki z 18,90 na np. 15,90 to jest OK. Owszem jestem przeciwna - i chyba ze mną zgodzicie się - że sprzedawanie przez niektóre KK czy Liderów po cenach dumpingowych (-35/40%) to chyba nie jest najlepszy pomysł ?
Dopóki taka osoba nie sprzedaje na Waszym terenie to wszystkie chwalicie "ach, jaki świetny pomysł" itd.
Ale jak pojawi się u Was taka osoba to z pewnością pojawiającym się uśmieszkiem będzie wówczas:
Ja zrozumiem promocję na pomadkę 14,90 czy 15,90 ale nie promocję, gdzie 1 szminka wychodzi 12,50 bo to jest ponad 35% opustu.
Takie jest moje zdanie.

W pracy u moich 2 KK jest Lider, który sprzedaje wszystko minus 40% i minus swój zarobek Lidera. Np. żele XL Senses po 5zł, woda Perceive za 21zł a wody TTA za 30zł, nowy krem Anew Reversalist z tuszem za 25zł. Oczywistym jest, że te 2 KK częściej zamawiają u niego niż na swoje konta. I żadne pisma, skargi nie pomagają. On jest w Złotym KR, dyrektor go chwali, dywizyjna się zachwyca, a rynek jest popsuty dokumentnie.
Ale tak działa b.dużo Liderów - wystarczy przyjść do COK jak jest koniec katalogu i wtedy widać kto tak naprawdę działa w Avonie



Kiedyś w Avonie był lakier od obgryzania paznokci - jedna klientka rzeczywiście na jakiś czas wyleczyła się z tego nawyku, bo był potwornie gorzki. Ale stwierdziła, że to raczej kwestia psychiki ...



To musisz - jak radziły wcześniej dziewczyny - zadzwoń do koordynatora kurierów i oni najczęściej mają magazyn, gdzie przechowują paczki i można tam podjechać w umówionej porze i odebrać sobie paczkę.

Wiec tak, dzownilam do koordynatora i umowilams ie ze gdy bedziemi zalezalo na paczce tomam dzownic i on mi wtedy paczke odlozy i sama po nia przyjade Nie wiem czy kurierka cos na tym traci, ale gy jej o tym powiedzialam, stwierdzial ze moze mi odkladac paczki w domu i wieczorem moge po nie przyjezdzac

Co do tej odzywki przyspieszajacej porost paznokcia , to ja ja polecam akurt czy szybciej rozna? moze i tak. owszem to kwestia psychiki bo gry jej uzywam nie obgryzam to i rosna ale napewno sa twardsze i ladniejsze.

No i ostatnia sprawa tych opustow. Mnie tez irytuje to wszystko, ze oni z tak duzymi opustami daja. No coz.. ja nie dzialam w tym dla pieniedzy tylko jakies satysfakcji. I darmowych lub tanszych kosmetykow Ale.. powiem wam, ze zrobilam znizke na szminki, oraz bizuterie -10% chociaz to teoretycznie malo, ale jzu sie kobitki dorwaly i zaczely wybiera. O tak prosze promocje dzialaja, nawet jak jest te 1,65 zł mniej
__________________
Ich pocałunek trwał wieczność
Zapatrzyła się w jego niebieskie oczy, widząc w nich
odbicie własnych uczuć... ♥

wymienię

wadercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 23:33   #3310
krystell
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 159
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez wadercia Pokaż wiadomość
No i ostatnia sprawa tych opustow. Mnie tez irytuje to wszystko, ze oni z tak duzymi opustami daja. No coz.. ja nie dzialam w tym dla pieniedzy tylko jakies satysfakcji. I darmowych lub tanszych kosmetykow Ale.. powiem wam, ze zrobilam znizke na szminki, oraz bizuterie -10% chociaz to teoretycznie malo, ale jzu sie kobitki dorwaly i zaczely wybiera. O tak prosze promocje dzialaja, nawet jak jest te 1,65 zł mniej
Tylko, że jedni robią to dla zarobku - większego lub mniejszego. A po drugie to jak sama napisałaś wadercia - dajesz 10% - a nie oddajesz całego swojego opustu, prawda ?
Ale dopóki nie ma się większej konkurencji na swoim terenie, czyli osoby, która daje większe profity niż my dajemy - to ten problem traktujemy po macoszemu ... - co nie oznacza, iż nie należy klientów zachęcać różnymi sposobami do zakupów.
krystell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 23:34   #3311
Starlett
Wtajemniczenie
 
Avatar Starlett
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 660
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Wreszcie mam czas żeby napisać o swoich wrażeniach o paczce zestaw Magical - bardzo ładny, słodkawy, nieco waniliowo-kwiatowy, całkiem całkiem. Ale Eternal Magic - zupełnie nie dla mnie, przypomina mi celebre i preceive chyba zostawię dla kogos na prezent. nie podoba mi się
a u fever? wydaje mi się, że w Avonie już było cos podobnego - znajomy zapach tak po 15 minutach od popsikania.
A teraz wybieram dla siebie z katalogu 03
__________________
Książkowo: 97+26



Edytowane przez Starlett
Czas edycji: 2010-01-31 o 23:36
Starlett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 23:58   #3312
baniutka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 818
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

kurcze... zamówiłam zstaw biżuterii, naszyjnik + pierscionek, okazalo sie ze peirścionej jest za duży. Chciałam zwrócic pierścionek, i zakupic w kolejnym terminie nowy, zeby bylo szybciej... ale chyba tak nie moge bo byl w zestawie... a jeśli bede chciała wymienic pierscionek to bede musiala go zwracac razem z naszyjnikiem???

ja też chce branzoletkę zamiast przybornikaale to nie fer...
baniutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 06:20   #3313
MaT
Wtajemniczenie
 
Avatar MaT
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: WRO
Wiadomości: 2 114
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Jeśli miałaś go w jednym opakowaniu, to lepiej wyślij maila lub zadzwoń, jak w takiej sytuacji masz postąpić, ale jeśli to był każdy produkt osobno, to bez problemu możesz odesłać sam pierścionek z wypełnionym formularzem i zaznaczoną opcja wymiany na mniejszy rozmiar
MaT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 06:29   #3314
mode24
Raczkowanie
 
Avatar mode24
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 289
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

czy zmiany tych regulaminów dotyczące zwrotów itp juz obowiązują czy dopiero od katalogu 03? Bo mam pewien problem- klientki zamówiły płyny do higieny int., łącznie 5 sztuk, w I terminie- nie przyszły, zamawiałam na II termin- nie przyszły, w końcu klientki sie rozmysliły- wiec musiałabym z nich zrezygnowac tylko mam teraz pytanie, czy zdejując mi to z salda nie obnizą mi wypracowanego upustu- miałam trochę ponad 500 zł i 30 %, teraz kwota zmniejszy mi sie o prawie 50 zł- mczy obniżą mi upust do 25%? Może lepiej wziąc te płyny i sprzedac?
mode24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 06:45   #3315
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

dzień dobry

wczoraj pierwszy raz uzyłam maseczki peel-off skre i ryż;
dodam, ze wcześniej czytałam opinie na KWC i jednak było dużo niepochlebnych, wiec bałam się odrazu kupić całe opakowanie, a że teraz dali te saszetki, to się skusiłam;
no i ... jestem zachwycona zdziwiło mnie, ze ona taka biała, jak farba, ale dobrze się rozprowadza, ładnie kryje, ładnie schnie, no i mi bez najmniejszego problemu się ściągnęła jecnym ruchem właściwie
skóra po niej gładka, choć kilka skórem ominęła
ale generalnie - bardzo fajna i ja polecam
wczoraj tez pierwszy raz użyłam tej myjki do twarzy z PS i też reelacja gąbeczka jest mięciutka i fajnie rozprowadza żel balam się, ze bedzie długo schła, ale rano, jak wstałam, już była sucha
równiez polecam

tak pisayściwe o tej odżywce przyśpieszającej przyrost paznokcia o tak się zastanawiam,, czy nie spróbowac moze, jakby mi szybciej rosły, to nie nadążałabym obgryzać

a no i dzis klientka przy mnie rozpakowała naszyjnik gina - baaaaaaardzo ładnie się prezentuje ładne wykonanie i w sam raz to prostej sukienki z dekoltem
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 07:34   #3316
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez mode24 Pokaż wiadomość
czy zmiany tych regulaminów dotyczące zwrotów itp juz obowiązują czy dopiero od katalogu 03? Bo mam pewien problem- klientki zamówiły płyny do higieny int., łącznie 5 sztuk, w I terminie- nie przyszły, zamawiałam na II termin- nie przyszły, w końcu klientki sie rozmysliły- wiec musiałabym z nich zrezygnowac tylko mam teraz pytanie, czy zdejując mi to z salda nie obnizą mi wypracowanego upustu- miałam trochę ponad 500 zł i 30 %, teraz kwota zmniejszy mi sie o prawie 50 zł- mczy obniżą mi upust do 25%? Może lepiej wziąc te płyny i sprzedac?
jesli cos jest w brakach to jesli z tego zrezygnujesz/wykreslisz/ to nie obinza ci upustu.

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

Cytat:
Napisane przez krystell Pokaż wiadomość
Tylko, że jedni robią to dla zarobku - większego lub mniejszego. A po drugie to jak sama napisałaś wadercia - dajesz 10% - a nie oddajesz całego swojego opustu, prawda ?
Ale dopóki nie ma się większej konkurencji na swoim terenie, czyli osoby, która daje większe profity niż my dajemy - to ten problem traktujemy po macoszemu ... - co nie oznacza, iż nie należy klientów zachęcać różnymi sposobami do zakupów.
macie rację. ale co zrobic w sytuacji gdy moja długoletnia klientka mowi ze przeprasza ale nie bedzie u mnie juz kupowac.
ja pytam dlaczego; bo u nas w pracy -40,-45%sprzedaje kosmetyki inna pani.
pytam o jej nazwisko-a ona podaje nazwisko MOJEJ OMS!!!!!!!

dowodow nie mam-za reke nie zlapalam, ale ta kobieta nie zna nazwiska OMS, NIE MOGLA SOBIE TEGO WYMYSLIC.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 08:07   #3317
mlody9218
Rozeznanie
 
Avatar mlody9218
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Okolice Wrocławia
Wiadomości: 604
GG do mlody9218
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Nie wiem, dlaczego zaraz wszyscy piszecie, że zamiana przybornika na bransoletkę to nie fair? Przecież zawsze może być tak, że kończy się coś w magazynie i zastępują czym innym. A zresztą, Ci, co zamawiali w I terminie na pewno załapali się
mlody9218 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 08:15   #3318
Kicia_89
Raczkowanie
 
Avatar Kicia_89
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 89
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Ja się już doczekać mojej paczki nie mogę
Też bym wolała dostać bransoletkę
No i ja chyba też zrobię promocję na szminki, chociaż nie wiem,czy się ktoś skusi :P
__________________
I'm swimming in the smoke
Of bridges I have burned
So don't apologize
I'm losing what I don't deserve
What I don't deserve
Kicia_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 08:16   #3319
jblaszczyk11
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 255
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez joanwi Pokaż wiadomość
ja gdzieś widziałam tę ulotkę, ale to taki pic na wodę
chodzi o to, że jeśli polecisz konsultantkę to ona musi złożyć zamówienie na 250 zł, a ty musisz składać zamówienie przez następne chyba 4 katalogi też na min. 250 zł i wtedy dostaniesz torebkę


Też się cieszę, że załapałam się na przybornik bo bransoletek nie lubię za bardzo
no ta ulotke to widzialam ale tam jest tylko program dla mnie jako polecajacej a nie ma ani slowa o tym czy ta nowa konsultantka cos otrzyma i na jakich warunkach
jblaszczyk11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 08:22   #3320
mlody9218
Rozeznanie
 
Avatar mlody9218
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Okolice Wrocławia
Wiadomości: 604
GG do mlody9218
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Szczerze mówiąc to ten program na nowych konsultantów, to żadna rewelacja... :/ I torebki nie za ładne.
mlody9218 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 08:24   #3321
teroslawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 37
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

A ja właśnie dostałam pierwsze i ostatnie zamówienie z tego katalogu - na biżuterię, w sumie za 80 zł. Bo kosmetyki ta dziewczyna woli kupować na allegro, są tam o połowę tańsze niż w katalogu. Pozostałe klientki przeniosły się na zakupy allegrowe już w poprzednich katalogach, "bo u mnie jest za drogo", a na alle taka np. LBD kosztuje nie 49,90, a 30 zł z darmową wysyłką.
I tym sposobem najprawdopodobniej składam moje ostatnie zamówienie w Avonie... Ostatni raz wezmę następne katalogi, jeżeli nie będę mieć żadnych zamówień, to po 6 latach niestety podziękuję Avonowi za współpracę.
__________________
http://dragcave.net/user/lama
teroslawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 08:32   #3322
jblaszczyk11
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 255
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
Zgadza się, to olejek, wchłania się szybko i nie zostawia żadnego śladu ani na skórce, ani na paznokciu . Natomiast odnośnie działania sie nie wypowiem, bo odkąd kupiłam (już nawet nie pamiętam kiedy ), użyłam go zaledwie kilka razy .
potwierdzam ze ten olejek jest bardzo dobry mam klientke ktora go kupuje i nigdy w zyciu nie zapuscila paznokci a jak przyszla po trzech tygodniach po paczuche to normalnie bylam w szoku jak zobaczylam jej pazurki......normalnie eleganckie dlugie super

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Cytat:
Napisane przez mlody9218 Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc to ten program na nowych konsultantów, to żadna rewelacja... :/ I torebki nie za ładne.
no tak ale w porownaniu z ostatnimi tego rodzaju programami gdzie mozna bylo dostac kubek albo podstawki na stol to ten jest naprawde fajny
jblaszczyk11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 08:38   #3323
ewa_krk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 157
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez jblaszczyk11 Pokaż wiadomość

no tak ale w porownaniu z ostatnimi tego rodzaju programami gdzie mozna bylo dostac kubek albo podstawki na stol to ten jest naprawde fajny
No niby tak ale na te kubki czy podstawki to trzeba bylo 1 zamówienie złożyc + 1zł za te kubki
a tu przez 4 katalogi 250zł (wiem ze to nie jest dużo ) ale dodtakowo prawie 40zł za torebke która jak dla mnie jest porażka i nie chce mi sie wierzyc ze wartośc 1200zł no bez jaj za coś takiego

Najlepszy był TPS
__________________


Edytowane przez ewa_krk
Czas edycji: 2010-02-01 o 08:39 Powód: dopisek:P
ewa_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 08:51   #3324
magrens
Raczkowanie
 
Avatar magrens
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 321
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

może gdyby ta torebka była ładniejsza, choć i tak tyle trzeba zamawiać, żeby ją kupić, że przesada, lepsze są proste programy i na jedną kampanię, jak było w TPS
magrens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 08:55   #3325
malka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 999
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;16870220]
macie rację. ale co zrobic w sytuacji gdy moja długoletnia klientka mowi ze przeprasza ale nie bedzie u mnie juz kupowac.
ja pytam dlaczego; bo u nas w pracy -40,-45%sprzedaje kosmetyki inna pani.
pytam o jej nazwisko-a ona podaje nazwisko MOJEJ OMS!!!!!!!

dowodow nie mam-za reke nie zlapalam, ale ta kobieta nie zna nazwiska OMS, NIE MOGLA SOBIE TEGO WYMYSLIC.[/QUOTE]


To już jest przesada !!!!! Naprawdę. Napisz maila w tej sprawie, bez jaj - kto jak kto, ale OMS powinna naprawdę świecic przykładem, a nie robić takie rzeczy. Ja bym na Twoim miejscu napisała, że taka OMS to nadaje się tylko do ZWOLNIENIA, skoro tak traktuje swoje kk sprzedając z upustem.
malka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 09:07   #3326
skimos
Zakorzenienie
 
Avatar skimos
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 5 414
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez mlody9218 Pokaż wiadomość
Nie wiem, dlaczego zaraz wszyscy piszecie, że zamiana przybornika na bransoletkę to nie fair? Przecież zawsze może być tak, że kończy się coś w magazynie i zastępują czym innym. A zresztą, Ci, co zamawiali w I terminie na pewno załapali się
Ale jak ktoś by wolał bransoletkę, to wiedząc o tym że będzie, by poczekał do III terminu

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

aneszna to trzeba gdzieś zgłosić. Wątpię żeby ona nagle zrezygnowała z takich "promocji" jeśli tak się reklamuje
__________________
Bzium Bzium i Tadam!


skimos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 09:12   #3327
malka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 999
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Zamówiłam sobie torebkę Yoko. Jestem bardzo zadowolona z niej Dziś rano poszłam zanieść w niej Avon i mam już na nią zamówienie
malka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 09:13   #3328
Yorki
Rozeznanie
 
Avatar Yorki
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Różnie :)
Wiadomości: 851
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez mlody9218 Pokaż wiadomość
Nie wiem, dlaczego zaraz wszyscy piszecie, że zamiana przybornika na bransoletkę to nie fair? Przecież zawsze może być tak, że kończy się coś w magazynie i zastępują czym innym. A zresztą, Ci, co zamawiali w I terminie na pewno załapali się
Nie wiesz dlaczego? Dlatego, że jak Avon przypuszcza, że coś się może w magazynie skończyć, to wypadałoby dla jasności dopisać: "do wyczerpania zapasów", prawda? Jeśli gdzieś taka adnotacja była, to przepraszam, zwracam honor - ale ja nic takiego nie widziałam. Może komuś bardzo zależało na przyborniku, złożył później zamówienie i go teraz nie dostanie...? - to także jest właśnie nie fair.
__________________
Spring is coming
***Marzec bez prostownicy i słodyczy ***

Yorki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 09:14   #3329
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;16870220]
macie rację. ale co zrobic w sytuacji gdy moja długoletnia klientka mowi ze przeprasza ale nie bedzie u mnie juz kupowac.
ja pytam dlaczego; bo u nas w pracy -40,-45%sprzedaje kosmetyki inna pani.
pytam o jej nazwisko-a ona podaje nazwisko MOJEJ OMS!!!!!!!

dowodow nie mam-za reke nie zlapalam, ale ta kobieta nie zna nazwiska OMS, NIE MOGLA SOBIE TEGO WYMYSLIC.[/QUOTE]

ciekawe czy Avon coś z tym zrobi

Cytat:
Napisane przez teroslawa Pokaż wiadomość
A ja właśnie dostałam pierwsze i ostatnie zamówienie z tego katalogu - na biżuterię, w sumie za 80 zł. Bo kosmetyki ta dziewczyna woli kupować na allegro, są tam o połowę tańsze niż w katalogu. Pozostałe klientki przeniosły się na zakupy allegrowe już w poprzednich katalogach, "bo u mnie jest za drogo", a na alle taka np. LBD kosztuje nie 49,90, a 30 zł z darmową wysyłką.
I tym sposobem najprawdopodobniej składam moje ostatnie zamówienie w Avonie... Ostatni raz wezmę następne katalogi, jeżeli nie będę mieć żadnych zamówień, to po 6 latach niestety podziękuję Avonowi za współpracę.
niestety, taka jest u nas rzeczywistość

Cytat:
Napisane przez ewa_krk Pokaż wiadomość
No niby tak ale na te kubki czy podstawki to trzeba bylo 1 zamówienie złożyc + 1zł za te kubki
a tu przez 4 katalogi 250zł (wiem ze to nie jest dużo ) ale dodtakowo prawie 40zł za torebke która jak dla mnie jest porażka i nie chce mi sie wierzyc ze wartośc 1200zł no bez jaj za coś takiego

Najlepszy był TPS
to jeszcze się płaci potem za tą torebkę i nieby wartość tego badziewia to 1200 zł

niech wróci TPS
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 09:24   #3330
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez skimos Pokaż wiadomość
Zdenerwowałam się tą zmianą przybornika na bransoletkę, o wiele bardziej bym ją wolała a poza tym nie zmienia się reguł w trakcie gry
dokładnie

Cytat:
Napisane przez baniutka Pokaż wiadomość
kurcze... zamówiłam zstaw biżuterii, naszyjnik + pierscionek, okazalo sie ze peirścionej jest za duży. Chciałam zwrócic pierścionek, i zakupic w kolejnym terminie nowy, zeby bylo szybciej... ale chyba tak nie moge bo byl w zestawie... a jeśli bede chciała wymienic pierscionek to bede musiala go zwracac razem z naszyjnikiem???
Cytat:
Napisane przez MaT Pokaż wiadomość
Jeśli miałaś go w jednym opakowaniu, to lepiej wyślij maila lub zadzwoń, jak w takiej sytuacji masz postąpić, ale jeśli to był każdy produkt osobno, to bez problemu możesz odesłać sam pierścionek z wypełnionym formularzem i zaznaczoną opcja wymiany na mniejszy rozmiar


wystarczy, że odeślesz go wraz z formularzem zwrotu z opcją wymiany- ja ostatnio właśnie wymieniałam pierścionek Livia z zestawu gdyż klientka stwierdziła, że woli mniejszy
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:35.