kosmetyki mineralne Lucy Minerals - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-20, 10:41   #2911
nez123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 707
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Przepraszam, za wywołanie zamieszania, chciałam tylko pomóc a moje ogłoszenie miało na celu tylko i wyłącznie zapobiegnięcie niezadowoleniu wizażanek z niedoinformowania (jak to było w przypadku kitu numer 1).
Wszystkim nie dogodzisz
Ale tak jak pisałam, myślę, że powinnyśmy się wstrzymać z zamówieniem 2.kita do czasu aż dojdzie pierwszy.
nez123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 10:50   #2912
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Ok, tylko co zrobić z dziewczynami, które już są pozapisywane? Teraz całą listę na kit 2 wywalić? Czy wprowadzić zaostrzenia (szczególnie do mnie )i zostawić to, co na razie napisały a resztę pozbierać na forum zakupowym później?

Oczywiście znam regulamin forum. Tylko myślałam, ze jak pierwszy kit poszedł i Organizatorka była zadowolona(tak mi się wydaje) z ładnego zestawienia zrobionego przez Wronię to wszystko ok...

Co do godziny to mogłoby być ok, gdyby nie to, że wtedy wszyscy rzucą się na zamówienie i będzie jedna wielka jatka.

Co do ograniczeń, przyznam rację i mogę porezygnować z podkładów. Ale myślę, że co do dobierania czegoś na siłę to może zostawmy tą praktykę na wypadek, gdyby wszystko nie zeszło w ciągu paru dni (bo może się okazać, że jednak zejdzie).

Cold, fajnie, że chcesz się za to zabrać.

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Przesyłka rejestrowana.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 10:52   #2913
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Ok, tylko co zrobić z dziewczynami, które już są pozapisywane? Teraz całą listę na kit 2 wywalić? Czy wprowadzić zaostrzenia (szczególnie do mnie )i zostawić to, co na razie napisały a resztę pozbierać na forum zakupowym później?

Oczywiście znam regulamin forum. Tylko myślałam, ze jak pierwszy kit poszedł i Organizatorka była zadowolona(tak mi się wydaje) z ładnego zestawienia zrobionego przez Wronię to wszystko ok...

Co do godziny to mogłoby być ok, gdyby nie to, że wtedy wszyscy rzucą się na zamówienie i będzie jedna wielka jatka.

Co do ograniczeń, przyznam rację i mogę porezygnować z podkładów. Ale myślę, że co do dobierania czegoś na siłę to może zostawmy tą praktykę na wypadek, gdyby wszystko nie zeszło w ciągu paru dni (bo może się okazać, że jednak zejdzie).

Cold, fajnie, że chcesz się za to zabrać.
Dokładnie, coś tańszego dobiorą dziewczyny, które biorą podkład, tylko wtedy gdy sama go nie za bardzo będą chciały, ale zostaną jakieś rodzynki bez domu

Pytałam tylko czy przesyłka jest rejestrowana, w innym wypadku, zamówienia się nie podejmę, bo się boję, kilka paczek mi już zginęło.

Aha, jeśli rejestrowana to luz.
W wątku nadal możecie wymieniać sugestie. Jeśli to ja miałabym zorganizować zamówienie, to poczytam i dojdziemy do wspólnego porozumienia.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.

Edytowane przez coldold
Czas edycji: 2011-02-20 o 10:54
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 10:52   #2914
nez123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 707
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Ok, tylko co zrobić z dziewczynami, które już są pozapisywane? Teraz całą listę na kit 2 wywalić? Czy wprowadzić zaostrzenia (szczególnie do mnie )i zostawić to, co na razie napisały a resztę pozbierać na forum zakupowym później?



Co do godziny to mogłoby być ok, gdyby nie to, że wtedy wszyscy rzucą się na zamówienie i będzie jedna wielka jatka.
Ja bym zostawiła listę i wprowadziła ograniczenia podkładowe, żeby więcej dziewczyn miało możliwość zapisu
Ja właśnie uważam, że umówienie się, że wtedy i wtedy zaczynamy rozbiórkę kita to był by gorszy pomysł;P każda by chciała pierwsza ''zaklepać''.
Zostawmy, to co jest, a resztę pozbiera się na zakupowym i z zamówieniem i zamknięciem poczekajmy trochę(żeby nie było, tak jak teraz - jeden dzień i nie ma. Tylko żeby każda przemyślała, może ktoś się rozmyśli i wtedy wskoczy inna osoba.)
Myślę, że to będzie najbardziej fair.

Edytowane przez nez123
Czas edycji: 2011-02-20 o 10:55
nez123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 10:55   #2915
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez nez123 Pokaż wiadomość
Ja bym zostawiła listę i wprowadziła ograniczenia podkładowe, żeby więcej dziewczyn miało możliwość zapisu.

Ja właśnie uważam, że umówienie się, że wtedy i wtedy zaczynamy rozbiórkę kita był by gorszy;P każda by chciała pierwsza ''zaklepać''.
Zostawmy, to co jest, a resztę pozbiera się na zakupowym i z zamówieniem i zamknięciem poczekajmy trochę(żeby nie było, tak jak teraz - jeden dzień i nie ma. Tylko żeby każda przemyślała, może ktoś się rozmyśli i wtedy wskoczy inna osoba.)
Myślę, że to będzie najbardziej fair.
Nie wiem czy będzie najbardziej fair. Zakładając, że organizatorka weźmie coś dla siebie, cała lista może Wam się sypnąć, bo komuś może się nie opłacać brać np. jednego pędzla.

Okazja jest spora, ceny niskie, każda z dziewczyn powinna mieć szanse zamówienia. Tak mi się wydaje. Choć rozumiem, dziewczyny "stąd", które niejako się tym zajmują i wolałyby mieć pierwszeństwo, bo w końcu może się okazać, że do zamówienia dołączy dziewczyna, która nie miała pojęcia o okazji i trafi jej się jak ślepej kurze ziarno.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.

Edytowane przez coldold
Czas edycji: 2011-02-20 o 10:58
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 10:57   #2916
Olena77
Raczkowanie
 
Avatar Olena77
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 339
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
dziękuję .
Proszę bardzo
Olena77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 10:57   #2917
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Ok, Nez, też tak myślę.
Zrezygnowałam z 2 podkładów(te 3 to dobry limit ) light - original i light-light.
Za to dopisałam jeszcze Kobri (bo jak możecie zobaczyć w starych postach powiedziałam Jej, że jak się zwolni miejsce na formułę light to Ją dopiszę.

Fabregasowa-nie wiem, co w końcu z Twoim podkładem, bo miałaś zaklepanego, ale się fochnęłaś na nas i odklepałaś, więc w końcu nie wiem co z Twoim Medium Olive.

Cold, napisałam już, że rejestrowana.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-20, 11:00   #2918
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Ok, Nez, też tak myślę.
Zrezygnowałam z 2 podkładów(te 3 to dobry limit ) light - original i light-light.
Za to dopisałam jeszcze Kobri (bo jak możecie zobaczyć w starych postach powiedziałam Jej, że jak się zwolni miejsce na formułę light to Ją dopiszę.

Fabregasowa-nie wiem, co w końcu z Twoim podkładem, bo miałaś zaklepanego, ale się fochnęłaś na nas i odklepałaś, więc w końcu nie wiem co z Twoim Medium Olive.

Cold, napisałam już, że rejestrowana.
Dochodzi jeszcze kwestia tego jak na to patrzą moderatorki. Vril napisała wyraźnie, że zaklepywanie wcześniej miejsc mija się z celem.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Od kiedy na podforum sa dozwalane takie praktyki?
Regulamin zakupowy stanowi jasno, ze zamowieniami zajmuja sie wylacznie Organizatorki z LO, a "zaklepywanie" miejsc w zamowieniach jest bezwzglednie tepione. Ten watek sluzy jedynie do zadawania pytan odnosnie trwajacych zamowien i ewentualnego zglaszania checi udzialu w zamowieniach z firm, w ktorych aktualnie nie tocza sie zadne zamowienia, nie jest to jednakze miejsce na pozawatkowe zapisy. Jakakolwiek lista prowadzona prywatnie przez uzytkownikow nie ma wplywu na listy zakupowe uczestnikow konkretnych zamowien - zadna Organizatorka nie bedzie zobligowana do organizacji zamowienia z ustalona wczesniej lista uczestnikow, wobec tego powyzsze praktyki mijaja sie z celem.
Mial to byc watek ogolny sluzacy wszystkim, a glownie orientacji Organizatorek, widze jednakze, ze tutaj tez trzeba wprowadzic obostrzenia we wpisach, bo coraz trudniej rozeznac sie w tym "smieciowisku".
Podkreślenie moje.

Natomiast dalsza część postu daje niejako wolność wyboru dla organizatorki.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.

Edytowane przez coldold
Czas edycji: 2011-02-20 o 11:02
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 11:01   #2919
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Więc jeszcze musimy ustalić co robimy z listą...
Bo ja niby ogłosiłam ten "nabór" więc dziewczyny miały szansę się dopisać. Dobrze byłoby, gdyby to co jest zostało zamknięte i otwarte przez Organizatorkę jakby do dalszego zapełniania miejsc.

A jeśli Organizatorka chciałaby coś wziąść to najwyżej listę poprawi i edytuje się przy otwieraniu zamówienia ( poinformuje się kto z czym wylatuje i czy resztę rzeczy mimo tego bierze czy nie)
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 11:04   #2920
raxa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 87
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Jeśli będą jakieś zmiany z zamówieniu i znalazło by się dla mnie miejsce, to chciałabym
pale olive, cream original
róż Sweetcheeks, Petal
liner Navy
raxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 11:05   #2921
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Ale jeśli Ty chciałabyś się podjąć realizacji zamówienia i zgodziłabyś się na to, co już napisałyśmy (to, co już zaklepałyśmy, z małymi Twoimi poprawkami) to chyba przymknęłyby oko..
Taką mam nadzieję . Bo to, że się tak zapędziłyśmy w drugim kicie wynikło z tego, że przy pierwszym nikt problemów nie zrobił i już mamy wszystko (prawie) ustalone..
I jeśli teraz już więcej nie bedzie takich rzeczy (nikt nie zacznie tutaj zaklepywać, zeby trzeba było prowadzić listy) to może to co nabroiłyśmy nie zostanie całkiem usuniete..Po prostu teraz oficjalnie zamknęłabyś nielegalne "zapisy" do czasu otwarcia przez Ciebie legalnych.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-20, 11:05   #2922
nez123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 707
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Wszystko się już całkiem pomieszało Skoro to nielegalne to mam jeszcze jedną propozycję!
Poczekajmy chwilę( np. dwa dni- teraz weekend, wizażanek, które chciały by coś zamówić może nie być itd.) Każda się zastanowi.
A organizatorka otworzy listę i narzuci ewentualne ograniczenia.

Edytowane przez nez123
Czas edycji: 2011-02-20 o 11:07
nez123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 11:08   #2923
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Ale jeśli Ty chciałabyś się podjąć realizacji zamówienia i zgodziłabyś się na to, co już napisałyśmy (to, co już zaklepałyśmy, z małymi Twoimi poprawkami) to chyba przymknęłyby oko..
Taką mam nadzieję . Bo to, że się tak zapędziłyśmy w drugim kicie wynikło z tego, że przy pierwszym nikt problemów nie zrobił i już mamy wszystko (prawie) ustalone..
I jeśli teraz już więcej nie bedzie takich rzeczy (nikt nie zacznie tutaj zaklepywać, zeby trzeba było prowadzić listy) to może to co nabroiłyśmy nie zostanie całkiem usuniete..Po prostu teraz oficjalnie zamknęłabyś nielegalne "zapisy" do czasu otwarcia przez Ciebie legalnych.
Jeśli otworzyłabym "legalne" zamówienie w wątku zakupowym, to siłą rzeczy zgłoszenia tam wprowadzone będą liczyły się bardziej, niż prowadzone luźno zapisy tutaj.
Jak dla mnie lista, którą zrobiłyście może zostać taka jaka jest na chwilę obecną. Do wieczora może jeszcze, któraś z moderatorek się wypowie, a jeśli nie to na PW się wywiem, żeby nie było zgrzytów.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 11:09   #2924
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

A co z tym , co już zapisane?

Cold, oczywiście, ze jest wybór i ja to ciągle mówię, ze jeżeli podjęłabyś się realizacji rozbiórki to nie jesteś w żaden sposób zmuszona do przyjęcia tego, co napisałyśmy.
My tylko proponujemy.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 11:11   #2925
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez nez123 Pokaż wiadomość
Wszystko się już całkiem pomieszało Skoro to nielegalne to mam jeszcze jedną propozycję!
Poczekajmy chwilę( np. dwa dni- teraz weekend, wizażanek, które chciały by coś zamówić może nie być itd.) Każda się zastanowi.
A organizatorka otworzy listę i narzuci ewentualne ograniczenia.
Pisałam właśnie o tym wcześniej. Gdyby nie post Carolinki, to bym o tym kicie się nie dowiedziała. Mogę zapytać później Vril, czy mogę na zamówieniowym podać informację o rozbiórce kita, ale na razie go nie otwierać? Nie wiem już sama, czy za bardzo nie kombinuję.

Bo w gruncie rzeczy rozchodzi się najbardziej o to, żeby nie było niepotrzebnych frustracji i pokrzywdzonych. W sumie, nie powinnyśmy się martwić o osoby, które nie odwiedzają tego wątku. Oznacza to, że Lucy ich nie interesuje.

Proponuję poczekać do wieczora, dziewczyny się jeszcze będą miały okazję wypowiedzieć.
Ja sama dogadam się z siostrą i z Moderatorkami, i wtedy zamówienie można otworzyć w każdej chwili, albo tak jak piszesz z zachowaniem aktualnej listy, albo wyścig nam zostaje
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.

Edytowane przez coldold
Czas edycji: 2011-02-20 o 11:14
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 11:13   #2926
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

No i te nasze zapisy to nie była deklaracja prawdziwa,jak na zakupowym, tylko rezerwowanie (i to nie na pewno), tłumaczyłam wiele razy, że jeżeli jakaś Organizatorka bedzie chciała zorganizować i jeżeli przyjmie naszą listę to wtedy wszystko co tam jest napisane każdy będzie musiał wpisywać jeszcze raz w zakupowym (legalnie) i wtedy ewentualnie poszuka się chetnych na to, co zostało. Bo taka deklaracja jak tutaj na pewno nie wystarcza do wpisania kogoś do zamówienia.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 11:17   #2927
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość

Fabregasowa-nie wiem, co w końcu z Twoim podkładem, bo miałaś zaklepanego, ale się fochnęłaś na nas i odklepałaś, więc w końcu nie wiem co z Twoim Medium Olive.
wolałabym Creamy bisque, ale już jest zajęty.

"ja też miałabym ochotę na Medium Olive. Tylko mam nadzieję, że jeśli będzie kolejna taka akcja, to będzie ona zapowiedziana, a nie tak z łapanki na szybko "

czytaj uważnie, nie wiem jak rozumiesz pojęcie zaklepane ale ja inaczej.
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 11:18   #2928
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
No i te nasze zapisy to nie była deklaracja prawdziwa,jak na zakupowym, tylko rezerwowanie (i to nie na pewno), tłumaczyłam wiele razy, że jeżeli jakaś Organizatorka bedzie chciała zorganizować i jeżeli przyjmie naszą listę to wtedy wszystko co tam jest napisane każdy będzie musiał wpisywać jeszcze raz w zakupowym (legalnie) i wtedy ewentualnie poszuka się chetnych na to, co zostało. Bo taka deklaracja jak tutaj na pewno nie wystarcza do wpisania kogoś do zamówienia.
No właśnie. Czyli teoretycznie może się okazać, że osoby już zapisane, zajmują miejsce, a nie są pewne na 100%?

Pisałam już, że lista może zostać. Dla mnie to w sumie nawet lepiej. Otworzyłabym zamówienie z zaznaczeniem co jest wolne.

Czekaj, to jak to Twoim zdaniem miałoby wyglądać? Otwieram zamówienie z całym kitem wolnym, czekam na deklaracje osób, które miały rezerwacje, a dopiero potem zbieram inne chętne. Mam zaćmienie, nie rozumiem
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.

Edytowane przez coldold
Czas edycji: 2011-02-20 o 11:22
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 11:28   #2929
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Myślałam o czymś takim:
Otwierasz zamówienie z zaznaczeniem co jest wolne. Dziewczyny zapisują się na wolne rzeczy, w tym samym czasie te, które miały zaklepane potwierdzają swój udział. Dajesz czas (dobę, dwie od otwarcia zamówienia) na potwierdzenie osób zaklepujących rzeczy.Jeżeli nie potwierdzą, to miejsce się zwalnia i mogą zapisać się na nie inne osoby.


Fabregasowa, może rozumiemy inaczej... Przecież to właśnie z tego wynikają wszystkie kłótnie, no nie? Ludzie nie mogą się porozumieć, bo każdy rozumie innaczej.
Czytam uważnie. Dlatego dałam głośną informację, żeby każdy miał szansę.
Nie chcę się kłócić. Przepraszam za to, że odzywałam się do Ciebie niezbyt miło. Zirytowałam się,bo trochę inaczej zrozumiałam Twój post, ten o braniu 5 podkładów(wyszło, że bez kolejki, cichaczem, tak jakbym zrobiła coś innego niż inni).
Tak wyszło, nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Teraz się pytałam tylko po to, żeby wyjaśnić sytuację Twojego podkładu.
Przepraszam za to, że moje posty nie są całkiem spokojne. Po prostu zła jestem, że tak to wszystko wyszło od początku. Napisałam prośbę na pytaniach, czy ktoś mógłby zorganizować taką rozbiórkę, ale żadna organizatorka nie napisała. A że wszyscy się tak rzucili...
A później sama wszystko jeszcze pogorszyłam usiłując pomóc, moja wina, że niezgodnie z regulaminem zamieściłam informację o tym, co moim zdaniem i tak by się zaczęło robić tylko znowu cichaczem. Powinnam była od początku działać tylko zgodnie z regulaminem. Wszystkie powinnyśmy były odpuścić sobie i poczekać na organizatorkę.
Ten nieszczęsny minerałoholizm...
Jedyna nauka jaka z tego płynie dla mnie to tylko to, że nie powinnam się do niczego wtrącać, bo tylko bajzlu narobię. Niestety.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg

Edytowane przez kmb1
Czas edycji: 2011-02-20 o 11:38
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-20, 11:29   #2930
Selva
Raczkowanie
 
Avatar Selva
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 146
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Ja jestem pewna na 100%.
Selva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 11:31   #2931
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Myślałam o czymś takim:
Otwierasz zamówienie z zaznaczeniem co jest wolne. Dziewczyny zapisują się na wolne rzeczy, w tym samym czasie te, które miały zaklepane potwierdzają swój udział. Dajesz czas (dobę, dwie od otwarcia zamówienia) na potwierdzenie osób zaklepujących rzeczy.Jeżeli nie potwierdzą, to miejsce się zwalnia i mogą zapisać się na nie inne osoby.
No ok. napiszę do Vril czy według niej tak jest ok. i wieczorem mogę się tym zająć.
Potrzebowałabym tylko najaktualniejszą listę.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 11:41   #2932
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

https://spreadsheets.google.com/ccc?...CIHCoI4M#gid=0

to jest najaktualniejsza lista.
Nie wiem tylko, co z Wizażanką "raxa" - wpisała się podczas naszego wyjaśniania sprawy, kilka postów wyżej.
Aha, i Selva też się dopisała podczas naszej rozmowy.
Czy je dwie jeszcze mam wpisać, czy już nie?
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg

Edytowane przez kmb1
Czas edycji: 2011-02-20 o 11:44
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 11:44   #2933
nez123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 707
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

kmb1 zerknij proszę na post #2721 wizażanka prosiła o cienie, jeśli będzie drugi kit, nie ma jej teraz i nie może potwierdzić, ale myślę, że pasowało by ją zapisać.(Mówiła jeszcze o flat topie ale chyba na niego się ktoś zapisał)
nez123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 11:45   #2934
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Zasady zamowien sa proste. Ostatnie slowo dotyczace przyjec ma Organizatorka, a licza sie wylacznie listy zakupowe podane na watku zakupowym firmowym, tylko i wylacznie pod aktualnie zbieranym zamowieniem.

Jeszcze jedno - to jest watek na forum ogolnym i dotyczy dyskusji o kosmetykach Lucy Minerals, a nie ustalen z watkow zakupowych, prosze sie wiec trzymac meritum watku.
Dyskusje co, kto, kiedy, gdzie i z kim sa zbedne zarowno tutaj, jak i na podforum zakupowym.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 11:47   #2935
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
https://spreadsheets.google.com/ccc?...CIHCoI4M#gid=0

to jest najaktualniejsza lista.
Nie wiem tylko, co z Wizażanką "raxa" - wpisała się podczas naszego wyjaśniania sprawy, kilka postów wyżej.
Dzięki. Jeśli to co chce Raxa jest wolne, możesz nanieść zmiany. Na razie przecież i tak się umawiamy wstępnie.

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Zasady zamowien sa proste. Ostatnie slowo dotyczace przyjec ma Organizatorka, a licza sie wylacznie listy zakupowe podane na watku zakupowym firmowym, tylko i wylacznie pod aktualnie zbieranym zamowieniem.

Jeszcze jedno - to jest watek na forum ogolnym i dotyczy dyskusji o kosmetykach Lucy Minerals, a nie ustalen z watkow zakupowych, prosze sie wiec trzymac meritum watku.
Dyskusje co, kto, kiedy, gdzie i z kim sa zbedne zarowno tutaj, jak i na podforum zakupowym.
Super, że się wypowiedziałaś. To mamy jasność.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 11:56   #2936
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

wszystko pięknie ustalone tylko nowu wszystko zajęte, ja pisałam wcześniej (kiedy nie było rozmów o 2 kicie) że bym chciała bardzo pale olive light ale oczywiście pierwszeństwo mają te co siedzą tu 60 minut na godzinę.
Może by tak dac szanse komuś innemu?
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 11:58   #2937
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Lista jest już skończona i zamknięta.
Tylko ja pewnie jestem idiotką, bo teraz już nie wiem co w końcu będzie. (wypowiedź Vril mi namieszała). Cold, mogłabyś podsumować? Bo z wypowiedzi Vril rozumiem, że nasza lista się nie liczy ("prawnie"),ale to wiedziałyśmy od początku. Czy teraz zrobisz tak, jak proponowałam, czy po prostu otworzysz "czyste" zamówienie?
I czy dasz informację o tym, kiedy otworzysz (żeby wiadomo było kiedy obserwować)?
Już staram się kończyć offtop.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg

Edytowane przez kmb1
Czas edycji: 2011-02-20 o 12:00
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 12:05   #2938
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Nikt nie ma w niczym pierwszenstwa.
Jesli chodzi o zamowienia o doborze uczestnikow decyduje tylko i wylacznie Organizatorka wybierajac wylacznie z osob, ktore wpisaly sie pod aktualnym zamowieniem na watku firmowym. To jakimi kryteriami bedzie sie kierowac przyjmujac zgloszenia to jej rzecz, ani sami uzytkownicy, ani wczesniejsze prywatne "komitety kolejkowe" (slowo daje PRL sie klania), ani kolejnosc zgloszen, ani nawet moderatorzy nie maja w tej kwestii nic do powiedzenia.
Na tym prosze zakonczymy OT.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 12:15   #2939
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Według mnie najlepiej będzie jak organizatorka da ogłoszenie wcześniej TU na wątku że danego dnia będzie otwierane zamówienie, czyż nie?
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 13:07   #2940
behata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 135
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dziewczyny strasznie szybko to wszytsko się dzieje.. ja już nie wiem czy mam jakąkolwiek szansę na załapanie się na tego kita. Chciałabym poprosić o podkład light może być w wersji orginal i light albo tylko w jednej żeby dać szansę kupna komuś innemu. Nie wiem czy jest jeszcze jakaś szansa, ale wolę to napisać bo potem znowu tu wejdę i sie okaże że jest juz za późno..
__________________
Moje zdjęcia:
KLIK & KLIK
behata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-12 00:45:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:51.