Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-19, 14:15   #1681
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Hej dziewczyny

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ona tez za mną chodzi do wc
pani ja oddała bo nie miała czau się nią zajmować ze względu wyjazdów do rodziców
ma 1,5 roku

dodaje zdjęcia po londzie 12/9
1-przed
reszta po

Bunny mam prośbe odnosnie problemu jaki zauważyłam na moich włosach. po farbowaniu ostatnio garnierem sensation zauważyłam że tam gdzie farba była nałożona jest jaśniej i czysto, a zaraz poniżej jakieś 4cm od czubka w zależności od światła widać taki rudawy poblask na ostatnim foto . co to może być ? wcześniej miałam równe włosy nic się nieodcinało a po tym garnierze jakby jakieś plamy ciemne się porobiły
nawet na tym zdjęciu przed widać że przy głowie odrost robiony te 4cm jest jaśniejszy niż reszta ,a niechciałam dalej farby nakładać bo poco i teraz mam takie odcięcie
tiaaa... jasne penie jej sie nie chciało jak można oddać psa ... choć z drugiej strony to i tak dobrze sie zachowała bo nie porzuciła go w lesie jak niekiedy sie zdarza

asiu ja tam nic nie widze, u mnie sie zrobiło też coś dziwnego po tym jak zrobiłam wcześniej sensation a teraz nutrisska, w miejscu gdzie była sensation są białe włosy a nutrissek rozjaśnił tak jak wcześniej tak na żółtawo i teraz mam plamę zólci po naturalsie, białą po sensation i taki kolor jak chce po nutrissie i co z tym zrobić? myśle nad tymi refleksami

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
powiedziłam jej że jak mi nieodda to niepójdziemy na spacer potem zaczęłam ją głaskać i pokazałam jej drugą to wtedy zostawiła tą pierwszą
cwaniura panci skarpety najsmaczniejsze

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
no i ekstra, że Cię przyjęli, nie musisz czekać do 8go

a nie wiem czy jest, gdzie wyczytałaś? coś słyszałam, że ma się zająć restauracją Figaro, ale nie wiem ile w tym prawdy

u mnie znowu zima

i patrzcie co znalazłam w CCC "troszkę" się wzięli i zainspirowali Zarą
haha troszkę ale cena przyjazna , ciekawa jestem jak z jakością! a dobrze Ci sie kituś chodzi w tych bucikach? nie obcierają

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość

Kurcze to może w przyszłym miesiącu namówię tż żeby śmignąć obczaić te buty i wtedy mogłabym zmierzyć i ocenić czy wygodne i jak się na nodze prezentują Bo te Twoje Zarowe to pięknie wyglądały
ja mam ccc pod nosem,ale akurat cały tydzień sama w pracy bede wiec jak coś to lukne w następnym tygodniu na nie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
nie macałam, nie spodobał mi się od razu materiał ale nie są najgorsze. Tak jak napisałam - obcas jest tylko troszkę niższy i grubszy, wg mnie jest mniej zgrabny, ale może dzięki temu byłyby wygodniejsze od Zarowych
kituś a noga ci sie w nich "buja" tak na bok czy coś?
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 14:27   #1682
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Moja mama czegoś takiego używa
Ona ma taki, że tylko jedna osoba może używać- bo ta część, którą wkłada się do buzi jest na stałe. Ona tam daje lekarstwo jakieś i podłącza do prądu.... śmiesznie to paruje.
O takie coś ci chodzi?
no i jak jest jesli chodzi o infekcje ? mniej choruje?
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Asiu moja koleżanka z klasy ma inhalator dla córki, niestety nie wiem jaki ale bardzo mi polecała kupić jakiś dla synka bo często zdarzały mu się w tamtym czasie infekcje gardła Mówiła że odkąd ma inhalator córka nie miała ani razu antybiotyku więc to chyba dobra inwestycja

Kitka dzięki Zastanowię się nad nimi i spróbuję pojechać je obejrzeć do sąsiedniego miasta
no własnie to samo mi powiedziała lekarka
więc zakupie sobie nawet oglądałam na all są w bardzo korzystnych cenach
Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Moja córka, gdy miała jakies 2 msce miała robione inhalacje tym sprzetem w szpitalu (z powodu sapki) zwykłą wodą morska- widac bylo naprawde wyrazna poprawe
no to się przekonałam i zakupie ten sprzęt
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość





asiu ja tam nic nie widze, u mnie sie zrobiło też coś dziwnego po tym jak zrobiłam wcześniej sensation a teraz nutrisska, w miejscu gdzie była sensation są białe włosy a nutrissek rozjaśnił tak jak wcześniej tak na żółtawo i teraz mam plamę zólci po naturalsie, białą po sensation i taki kolor jak chce po nutrissie i co z tym zrobić? myśle nad tymi refleksami [COLOR="Silver"]
właśnie ja tez widze taka rożnice jakby mi tam bardziej wypaliło kolor a reszta dalej jakas jakby brudnawa się zrobiła
ja tez myslałam, żeby to refleksami zakamuflować ale zobacze czy niewybiore do fryz za miesiąc i zapytam jej co z tym zrobić
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 14:46   #1683
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość

właśnie ja tez widze taka rożnice jakby mi tam bardziej wypaliło kolor a reszta dalej jakas jakby brudnawa się zrobiła
ja tez myslałam, żeby to refleksami zakamuflować ale zobacze czy niewybiore do fryz za miesiąc i zapytam jej co z tym zrobić

no mi nutriss złączył sie chyba z tą sensation i tak właśnie wyszło... jeszcze zrobie zdjecie zeby wam wszystkim pokazać, bo to już tydzień minął od farbowania i w końcu prawie sie zmył smerf i wychodzi co tam za kwiatki narosły ale ja zrobie sobie chyba te refleksy w tym lub następnym tygodniu
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 15:18   #1684
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Kurcze to może w przyszłym miesiącu namówię tż żeby śmignąć obczaić te buty i wtedy mogłabym zmierzyć i ocenić czy wygodne i jak się na nodze prezentują Bo te Twoje Zarowe to pięknie wyglądały
dziękuję
myślę, że te też nie będą wyglądały na nodze źle, tylko obawiam się o ich jakość tak jak napisałam - mi nie podobał się w nich materiał


Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
haha troszkę ale cena przyjazna , ciekawa jestem jak z jakością! a dobrze Ci sie kituś chodzi w tych bucikach? nie obcierają


kituś a noga ci sie w nich "buja" tak na bok czy coś?
moje Zarowe nie obcierały ani trochę, mam idealnie dopasowane do stopy, nic nie lata, nic się nie rusza i są stabilne, ale kiepsko wyprofilowane stopa właściwie w nich wisi w powietrzu, opiera się na palcach i pięcie, a śródstopie w powietrzu i nogi bolą ale dałam radę pójść w moich na dłuższy spacer i przeżyłam, na imprezie też

może te z CCC są lepiej wyprofilowane, nie wiem, nie mierzyłam
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 15:45   #1685
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dziękuję
myślę, że te też nie będą wyglądały na nodze źle, tylko obawiam się o ich jakość tak jak napisałam - mi nie podobał się w nich materiał



moje Zarowe nie obcierały ani trochę, mam idealnie dopasowane do stopy, nic nie lata, nic się nie rusza i są stabilne, ale kiepsko wyprofilowane stopa właściwie w nich wisi w powietrzu, opiera się na palcach i pięcie, a śródstopie w powietrzu i nogi bolą ale dałam radę pójść w moich na dłuższy spacer i przeżyłam, na imprezie też

może te z CCC są lepiej wyprofilowane, nie wiem, nie mierzyłam
ale w ccc wogóle mają slabej jakości materiały do robienia obuwia, co u nich kupie buty to nieważne czy 150zł czy 50zł to sie rozwalają po 2-3 miesiącach, chodzi mi tu bardziej o zimówki . Jak kupiłam z deiczmana to wiedziałam co to jakość a tam sie sie za przeproszeniem samo gó**o trawia
ja sobie je zmierze ale mam dystans do ccc bo już nie raz sie przejechałam na ich towarach
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 15:46   #1686
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
no i jak jest jesli chodzi o infekcje ? mniej choruje?

no własnie to samo mi powiedziała lekarka
więc zakupie sobie nawet oglądałam na all są w bardzo korzystnych cenach

no to się przekonałam i zakupie ten sprzęt

właśnie ja tez widze taka rożnice jakby mi tam bardziej wypaliło kolor a reszta dalej jakas jakby brudnawa się zrobiła
ja tez myslałam, żeby to refleksami zakamuflować ale zobacze czy niewybiore do fryz za miesiąc i zapytam jej co z tym zrobić

Choruje tyle samo Po prostu lekarstwo jest w takiej formie do wdychania i jej pomaga- szybciej wraca do zdrowia.
Może lekarce chodziło o taki z maseczką nakładaną na nos i usta? Wdycha się jakieś krople, zioła itp.
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 15:48   #1687
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ale w ccc wogóle mają slabej jakości materiały do robienia obuwia, co u nich kupie buty to nieważne czy 150zł czy 50zł to sie rozwalają po 2-3 miesiącach, chodzi mi tu bardziej o zimówki . Jak kupiłam z deiczmana to wiedziałam co to jakość a tam sie sie za przeproszeniem samo gó**o trawia
ja sobie je zmierze ale mam dystans do ccc bo już nie raz sie przejechałam na ich towarach
ja w ccc kupuję tylko botki, takie na 2 sezony

przymierz, zobacz, może jedne wakacje się w nich prześmiga
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-19, 15:49   #1688
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

cześć
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ale w ccc wogóle mają slabej jakości materiały do robienia obuwia, co u nich kupie buty to nieważne czy 150zł czy 50zł to sie rozwalają po 2-3 miesiącach, chodzi mi tu bardziej o zimówki . Jak kupiłam z deiczmana to wiedziałam co to jakość a tam sie sie za przeproszeniem samo gó**o trawia
ja sobie je zmierze ale mam dystans do ccc bo już nie raz sie przejechałam na ich towarach
Ja mam natomiast odwrotnie. Buty z deichmanna rozwalają mi się bardzo szybko, jakieś pokrzywione są, obcierają mnie, a natomiast CCC mnie jeszcze nie zawiodło.
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 15:56   #1689
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Choruje tyle samo Po prostu lekarstwo jest w takiej formie do wdychania i jej pomaga- szybciej wraca do zdrowia.
Może lekarce chodziło o taki z maseczką nakładaną na nos i usta? Wdycha się jakieś krople, zioła itp.
tak o taki co sie leki wkrapla i maseczke nakładasz i wdychasz
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 15:57   #1690
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
cześć

Ja mam natomiast odwrotnie. Buty z deichmanna rozwalają mi się bardzo szybko, jakieś pokrzywione są, obcierają mnie, a natomiast CCC mnie jeszcze nie zawiodło.
A mama mówiła "kup mokasyny"

Na pewno nie rozwaliłyby się
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 16:13   #1691
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

haha troszkę ale cena przyjazna , ciekawa jestem jak z jakością! a dobrze Ci sie kituś chodzi w tych bucikach? nie obcierają

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------



ja mam ccc pod nosem,ale akurat cały tydzień sama w pracy bede wiec jak coś to lukne w następnym tygodniu na nie

kituś a noga ci sie w nich "buja" tak na bok czy coś?
Oo to super! Daj znać co sądzisz i czy wygodnie jeślibyś była skłonna zmierzyć

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dziękuję
myślę, że te też nie będą wyglądały na nodze źle, tylko obawiam się o ich jakość tak jak napisałam - mi nie podobał się w nich materiał

moje Zarowe nie obcierały ani trochę, mam idealnie dopasowane do stopy, nic nie lata, nic się nie rusza i są stabilne, ale kiepsko wyprofilowane stopa właściwie w nich wisi w powietrzu, opiera się na palcach i pięcie, a śródstopie w powietrzu i nogi bolą ale dałam radę pójść w moich na dłuższy spacer i przeżyłam, na imprezie też

może te z CCC są lepiej wyprofilowane, nie wiem, nie mierzyłam
Kituś na stronie ccc w zakładce kampania-> ona, na 15 zdjęciu są pokazane te buty z tym że opcja czarny-czerwony. Na nodzie Ani jakoś tak trochę dziwnie wyglądają Tzn nie jest źle ale mam wrażenie że są za szerokie.

Ja znalazłam takie butki z paskiem na all, z tym że na koturnie i beżowe całe
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-19, 16:19   #1692
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
tak o taki co sie leki wkrapla i maseczke nakładasz i wdychasz
Ja kiedyś czymś takim zatoki miałam leczyć, ale mi nie pomogło :bezradny:
Mama ma taki, że wdycha jak papierosa
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 16:30   #1693
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Oo to super! Daj znać co sądzisz i czy wygodnie jeślibyś była skłonna zmierzyć



Kituś na stronie ccc w zakładce kampania-> ona, na 15 zdjęciu są pokazane te buty z tym że opcja czarny-czerwony. Na nodzie Ani jakoś tak trochę dziwnie wyglądają Tzn nie jest źle ale mam wrażenie że są za szerokie.

Ja znalazłam takie butki z paskiem na all, z tym że na koturnie i beżowe całe
rzeczywiście kiepsko wyglądają... pewnie też dlatego, że obcas jest niższy.

Te z 9 zdjęcia super koturna, paseczek wokół kostki i peep toe jak weszłam to rzuciły mi się w oczy od razu
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 16:32   #1694
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

jestem wkoncu z pracy
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 16:41   #1695
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Ciągle głodna jestem ostatnio Chyba pizze sobie zamówie zaraz

podczytuje Was cały czas
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 16:51   #1696
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Kitka ja na lato planuję kupić lity, czarne odkryte, znalazłam na all w super cenie, ale to trochę głupota kupować teraz buty które będę nosić za 3-4 miesiące minimum No a poza litami chciałabym właśnie takie sandałki z paskami, te zarowe mi się podobają ale po pierwsze: nie wiem czy je gdzieś jeszcze dostanę, a do zary mam kawałek drogi, a po drugie trochę mi szkoda bulić za nie dużo kasy, bo ja buty kupuję przeważnie nowe co sezon bo co roku podobają mi się inne No nic, zobaczę co kotka powie o tych z ccc, i wtedy pojedziemy z tż je zobaczyć

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Ciągle głodna jestem ostatnio Chyba pizze sobie zamówie zaraz

podczytuje Was cały czas
Lavia żadnej pizzy Nie po to ćwiczysz z Ewką

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

Swoją drogą, ciekawa jestem jak tam nasza Agatka, coś mało jej ostatnio
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 17:00   #1697
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Kitka ja na lato planuję kupić lity, czarne odkryte, znalazłam na all w super cenie, ale to trochę głupota kupować teraz buty które będę nosić za 3-4 miesiące minimum No a poza litami chciałabym właśnie takie sandałki z paskami, te zarowe mi się podobają ale po pierwsze: nie wiem czy je gdzieś jeszcze dostanę, a do zary mam kawałek drogi, a po drugie trochę mi szkoda bulić za nie dużo kasy, bo ja buty kupuję przeważnie nowe co sezon bo co roku podobają mi się inne No nic, zobaczę co kotka powie o tych z ccc, i wtedy pojedziemy z tż je zobaczyć



Lavia żadnej pizzy Nie po to ćwiczysz z Ewką

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

Swoją drogą, ciekawa jestem jak tam nasza Agatka, coś mało jej ostatnio

ehh...juz od tygodnia nie ćwicze (( jakoś nie mam na nic ochoty ani sił. Ta pogoda tak na mnie działa że ciągle bym tylko jadła na pocieszenie a potem bede grubasem z cellulitem na wiosne
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 17:36   #1698
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
ehh...juz od tygodnia nie ćwicze (( jakoś nie mam na nic ochoty ani sił. Ta pogoda tak na mnie działa że ciągle bym tylko jadła na pocieszenie a potem bede grubasem z cellulitem na wiosne
Jeśli zawalasz ćwiczenia to postaraj się chociaż dość zdrowo odżywiać Do wiosny jeszcze trochę, trzeba się zmobilizować i ruszyć dupkę
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 17:43   #1699
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Kitka ja na lato planuję kupić lity, czarne odkryte, znalazłam na all w super cenie, ale to trochę głupota kupować teraz buty które będę nosić za 3-4 miesiące minimum No a poza litami chciałabym właśnie takie sandałki z paskami, te zarowe mi się podobają ale po pierwsze: nie wiem czy je gdzieś jeszcze dostanę, a do zary mam kawałek drogi, a po drugie trochę mi szkoda bulić za nie dużo kasy, bo ja buty kupuję przeważnie nowe co sezon bo co roku podobają mi się inne No nic, zobaczę co kotka powie o tych z ccc, i wtedy pojedziemy z tż je zobaczyć
mnie się lity nie podobają w ogóle są dla mnie zbyt toporne i jak wyglądają odkryte? Nie potrafię sobie ich wyobrazić


ja na wiosnę chcę te
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...0%C4%86WIEKAMI

ale nie widziałam jeszcze w sklepie, a akurat buty z Zary wolę najpierw przymierzyć, bo czasem mają dziką rozmiarówkę

Z paseczkowych te mi się podobają
1. http://www.zara.com/webapp/wcs/store...A%C5%81%C3%93W

2. http://www.zara.com/webapp/wcs/store...C4%84CZK%C4%84

3. http://www.zara.com/webapp/wcs/store...0SK%C3%93RZANE

kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-19, 18:37   #1700
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
mnie się lity nie podobają w ogóle są dla mnie zbyt toporne i jak wyglądają odkryte? Nie potrafię sobie ich wyobrazić


ja na wiosnę chcę te
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...0%C4%86WIEKAMI

ale nie widziałam jeszcze w sklepie, a akurat buty z Zary wolę najpierw przymierzyć, bo czasem mają dziką rozmiarówkę

Z paseczkowych te mi się podobają
1. http://www.zara.com/webapp/wcs/store...A%C5%81%C3%93W

2. http://www.zara.com/webapp/wcs/store...C4%84CZK%C4%84

3. http://www.zara.com/webapp/wcs/store...0SK%C3%93RZANE

Zaraz luknę na Twoje linki bo tu mi komp wolno działa i się wiesza jak za dużo otwieram

odkryte to takie jak te:
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK

Edit: Te co pokazałaś że chcesz na wiosnę są piękne :zakochany: A z tych 3 opcji to najbardziej do gustu przypadła mi jedynka
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-03-19 o 18:39
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 18:41   #1701
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Zaraz luknę na Twoje linki bo tu mi komp wolno działa i się wiesza jak za dużo otwieram

odkryte to takie jak te:
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK

Edit: Te co pokazałaś że chcesz na wiosnę są piękne :zakochany: A z tych 3 opcji to najbardziej do gustu przypadła mi jedynka
a teeee
to ładne! Jak to są lity to to jedyne lity, jakie mi się podobają śmiało kupuj
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 18:41   #1702
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

ale mam dziś beznadziejny humor dzisiaj...i jeszcze tz mnie w☠☠☠☠ił wg niego za często chodzę na siłownię/fitness no comment

Ex jak masz okazję kupić teraz letnie to kup, teraz taniej będzie na all bo jeszcze sezonu nie ma

Ja muszę jechać kupić spodnie dresowe bo te co mam z nike z dupy mi spadają tzn tak brzydko odstają jak pumpy i ramoneskę muszę kupić, i coś jeszcze, ogólnie muszę sobie humor poprawić zakupami na urodziny

a dziś zamawiam ekspres dla taty, taki zwykły ciśnieniowy ale może kilka lat mu pochodzxi dopóki nie kupi sobie porządnego ciśnieniowego z krupsa

znacie te odżywkę garniera??
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...hampooing.html
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 18:50   #1703
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Ex dobrze że już po dentyście

Kylie Ty dbaj o siebie, wiem, że to łatwo powiedzieć ale nie myślisz o zmianie pracy jak tak źle na Ciebie działa?

Czeko ja też mam problem z kolanami, jak je przetrenuje to boli, szczególnie lewe. Ale ja nadwyrężyłam kiedys jak po 20km dziennie na rowerze jeździłam, po nartach tak mnie bolały że ooo matko...stosuję Ibalgin sport, choć w sumie to też powinnam iść do lekarza

Asia takie uroki posiadania pieska w tą pogodę. Moja suczka to nie chce rano z łóżka wychodzić zawsze jak wstawałam rano na 6 do pracy to ona pierwsza przy mnie czekała aż się pomaluję i na spacer szłyśmy, a teraz 2 dni już czeka aż tz wstanie albo przyjdzie z pracy, czyli do ok 9 leń się zrobiła
Ja mam teraz tak że jak leże dłużej to mnie w pewnym momencie zaczynają poleć przy zginaniu nóg czy wstawaniu z łóżka, tak jak chodze to normalnie nie, chyba że po schodach.
Dzisiaj sobie odpuszcze trening i zobacze jak jutro bedzie

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
a byłas u reumatologa? może masz cos ze stawami? ja własnie mam podobne objawy z tym ze mnie czasami wszystkie stawy bolą i rodzinna skierowała mnie do reumatologa znowu moja szwagierka miała podobne problemy i okazało się że to od migdałów i musiała je wyciąć w dodatku zmiany jakie się zrobiły są juz nieodwracalne a groziło jej ,,kalectwo"

będę
narazie czekam ,aż sie oswoi i przede wszystkim na ocieplenie

Perełka tez mnie nie budzi dopiero jak sama wstane to ona też bo wie że na spacerek pójdzie
dzisiaj spała z moją skarpetką i znowu werczała rano i niechciała mi jej oddać
Asiu nie byłam bo dopiero co problem się zaczął, musiałabym do ogólnego najpierw iść po skierowanie i tak.

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
mnie się lity nie podobają w ogóle są dla mnie zbyt toporne i jak wyglądają odkryte? Nie potrafię sobie ich wyobrazić


ja na wiosnę chcę te
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...0%C4%86WIEKAMI

ale nie widziałam jeszcze w sklepie, a akurat buty z Zary wolę najpierw przymierzyć, bo czasem mają dziką rozmiarówkę

Z paseczkowych te mi się podobają
1. http://www.zara.com/webapp/wcs/store...A%C5%81%C3%93W

2. http://www.zara.com/webapp/wcs/store...C4%84CZK%C4%84

3. http://www.zara.com/webapp/wcs/store...0SK%C3%93RZANE

Ja widziałam ostatnio laske w litach beżowych, do tego miała skinny jeans. I wyglądała przebosko


Laski widziałyście tego nowego syossa? Aaaa Podoba mi sie strasznie Ogólnie jest kilka nowych odcieni nazwanych różnymi miastami, Tokyo czy Londyn np, blond to Los Angeles Aż mnie korci wytestować, ale troche sie boje tego wysuszenia o którym wszyscy mowią. No i najpierw c10 bo musze jeszcze ten mój spod włosów po Joaśce poprawić Ale jest piekny


http://www.elle.ro/Frumusete/Beauty-...ection-2135506
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 19:20   #1704
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a teeee
to ładne! Jak to są lity to to jedyne lity, jakie mi się podobają śmiało kupuj
Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Ex jak masz okazję kupić teraz letnie to kup, teraz taniej będzie na all bo jeszcze sezonu nie ma
No właśnie znalazłam je za jedyne 59,99zł na all a wyglądają identycznie jak te z deezee za 159zł Od tego użytkownika co je sprzedaje zamawiałam już 3 albo 4 pary butów, to taka hurtownia z butami co w sklepach stacjonarnych u mnie za te same modele mają kosmiczne ceny a na all marne 39zł, 49zł itp. Mają piękne czółenka z ćwiekami itp ale dla mnie na codzień za wysokie Miałam stamtąd zamawiać czarne czółenka ze szpicem, ale mnie chyba namówiłyście żeby brać jednak lity Albo wezmę obie pary, co się będę W sumie macie rację, potem za te lity dam dobrą stówkę, co najmniej Dziękuję kochane za pomoc i dobrą radę

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja widziałam ostatnio laske w litach beżowych, do tego miała skinny jeans. I wyglądała przebosko


Laski widziałyście tego nowego syossa? Aaaa Podoba mi sie strasznie Ogólnie jest kilka nowych odcieni nazwanych różnymi miastami, Tokyo czy Londyn np, blond to Los Angeles Aż mnie korci wytestować, ale troche sie boje tego wysuszenia o którym wszyscy mowią. No i najpierw c10 bo musze jeszcze ten mój spod włosów po Joaśce poprawić Ale jest piekny


http://www.elle.ro/Frumusete/Beauty-...ection-2135506
Mraau Te moje legginsy z lidla też są na mnie skinny Więc będę sekszy laska w litach i nich o ile do wakacji dożyją

Aleee kolor

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

schizaxa tż to może zazdrosny że Ty coś robisz ze swoim ciałem i spotykasz tam dużo atrakcyjnych panów a on siedzi na dupce i nic nie robi?
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 19:43   #1705
Cadiii
Przyczajenie
 
Avatar Cadiii
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 13
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Hej dziewczyny,
Chciałabym się was poradzić, załączam zdjęcia aktualne moich włosów. 2 miesiące temu farbowałam 9.13 majirel, wcześniej 9.22 z 10 majirel również. Wszytsko z oxydantem 9. Zastanawiam się co robić dalej z włosami, zapuszczać (boje się że mimio poświęcania włosom dużo czasulejowania, zabezpieczania itp niszczą się od tego koloryzowania) , zafarbować trochę jaśniej majirelem 10 1/2 może z oxy 6% albo zafarbowanie jakąś 'mniej niszczącą' farbą, chodziło mi po głowie tez przyciemnieni góry ala ombre. Zależy mi na zapuszczeniu włosów i wiem, że nie do twarzy mi w brązach i ciemniejszych. Mam problem z żółknięciem koloru ;/ Farbowanie zimnymi odcieniami daje efetk na 3 tyg max, afioletowy szampon prawie brak jakiegokolwiek efektu.Naprawdę nie wiem ;x

z góry dzięki za pomoc

1-w słońcu
2-w sztucznym
3-w miarę naturalnym
4-odrosty
5-odrosty
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie 1.jpg (112,2 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie 2.jpg (60,9 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie 3.jpg (18,7 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_02266.jpg (75,7 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0230.jpg (100,3 KB, 18 załadowań)
Cadiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 19:57   #1706
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
No właśnie znalazłam je za jedyne 59,99zł na all a wyglądają identycznie jak te z deezee za 159zł Od tego użytkownika co je sprzedaje zamawiałam już 3 albo 4 pary butów, to taka hurtownia z butami co w sklepach stacjonarnych u mnie za te same modele mają kosmiczne ceny a na all marne 39zł, 49zł itp. Mają piękne czółenka z ćwiekami itp ale dla mnie na codzień za wysokie Miałam stamtąd zamawiać czarne czółenka ze szpicem, ale mnie chyba namówiłyście żeby brać jednak lity Albo wezmę obie pary, co się będę W sumie macie rację, potem za te lity dam dobrą stówkę, co najmniej Dziękuję kochane za pomoc i dobrą radę



Mraau Te moje legginsy z lidla też są na mnie skinny Więc będę sekszy laska w litach i nich o ile do wakacji dożyją

Aleee kolor

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

schizaxa tż to może zazdrosny że Ty coś robisz ze swoim ciałem i spotykasz tam dużo atrakcyjnych panów a on siedzi na dupce i nic nie robi?
Poka te aukcje
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 20:12   #1707
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Poka te aukcje
Czeko mam nadzieję że nie nosisz 38 jak ja bo zostało tylko 6 par Podeślę Ci na pw, co by chronić swój interes, bo kasę na butki będę miała dopiero po pierwszym a nie chcę żeby ktoś mi sprzątnął sprzed nosa te wszystkie 6 par bo się chyba załamię
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 20:28   #1708
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Ex na pewno jest zazdrosny...bo jak ja idę na godzinę-dwie to on w tym czasie śpi albo gra, ale jak go ciągnę żeby ze mną szedł, kupił karnet to ma milion wytłumaczeń, że czasu nie ma, siły nie ma, pieniędzy nie ma...i to mnie wpienia!!

Podaj mi tez linka pooglądam sobie inne buty od niego jak mówisz że takie tanie bo ja potrzebuje jakieś botki lub czółenka

Jednak nie wybrałam ekspresu, z jakiej firmy Wy macie, jak macie, tylko nie o taki za 1000zł i więcej mi chodzi tylko o taki ciśnieniowy zwyklak
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 20:28   #1709
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Czeko mam nadzieję że nie nosisz 38 jak ja bo zostało tylko 6 par Podeślę Ci na pw, co by chronić swój interes, bo kasę na butki będę miała dopiero po pierwszym a nie chcę żeby ktoś mi sprzątnął sprzed nosa te wszystkie 6 par bo się chyba załamię
tez chciałam zobaczyć i nie nosze 38 jak cos
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 20:31   #1710
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
ja ja mialam chyba z 2 lata temu i pamietam jedna z wizazanek wtedy sie na nia napalila i sie wymienilysmy odzywkami
Podobnie dziala ja ta z garniera avokado a oddalam ja dlatego ze chyba wtedy balam sie o kolor , ze ociepli , przyciemni
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2013-03-19 o 20:37
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:33.