olej kokosowy - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-21, 23:57   #1411
kejtiskejtix3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 22
Dot.: Olej kokosowy.

Przecież oleje z dwóch pierwszych linków które podałaś są rafinowane, masz to wyraźnie napisane w aukcjach więc nie rozumiem dlaczego zastanawiasz się nad ich zakupem skoro szukasz oleju nierafinowanego. Tylko olej z ostatniego linku jest nierafinowany, takie oleje możesz kupić też np. tutaj http://allegro.pl/olej-kokosowy-eko-...895415400.html http://allegro.pl/olej-kokosowy-olej...887553051.html

---------- Dopisano o 00:57 ---------- Poprzedni post napisano o 00:50 ----------

Cytat:
Napisane przez dmskowl Pokaż wiadomość
skrót ktc oznacza po prostu nazwe firmy
ja mam ten: http://allegro.pl/olej-kokosowy-ktc-...857785271.html
i wydaje mi sie, ze jest dobry. Uzywam go głownie do zmywania makijazu i nakładania na włosy jako maska.

W Krakowie kupisz w sklepach ze zdrowa żywnoscia, i wydaje mi sie, ze w Almie powinien byc, a na pewno jest w Piotr i Paweł.
Nie, Twój olej nie jest dobry ponieważ jest rafinowany. Taki olej nadaje się jedynie do smażenia. Nakładanie go na włosy czy skórę jest bez sensu ponieważ rafinowany olej jest pozbawiony witamin oraz innych cennych składników. Do pielęgnacji skóry i włosów używa się oleju nierafinowanego.
kejtiskejtix3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 07:04   #1412
JemKrem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4
Dot.: Olej kokosowy.

Cytat:
Napisane przez kejtiskejtix3 Pokaż wiadomość
Przecież oleje z dwóch pierwszych linków które podałaś są rafinowane, masz to wyraźnie napisane w aukcjach więc nie rozumiem dlaczego zastanawiasz się nad ich zakupem skoro szukasz oleju nierafinowanego. Tylko olej z ostatniego linku jest nierafinowany, takie oleje możesz kupić też np. tutaj http://allegro.pl/olej-kokosowy-eko-...895415400.html http://allegro.pl/olej-kokosowy-olej...887553051.html

---------- Dopisano o 00:57 ---------- Poprzedni post napisano o 00:50 ----------



Nie, Twój olej nie jest dobry ponieważ jest rafinowany. Taki olej nadaje się jedynie do smażenia. Nakładanie go na włosy czy skórę jest bez sensu ponieważ rafinowany olej jest pozbawiony witamin oraz innych cennych składników. Do pielęgnacji skóry i włosów używa się oleju nierafinowanego.
Wiem wiem ale chodzi mi głównie czy one różnią sie tymi z firmy Organique(40zł 100gram) . Jeśli się roznia to duzo??? Każdy olej który wprzedaja ma stały stan skupienia?? Dziękuję za odpowiedz
JemKrem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 19:08   #1413
kejtiskejtix3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 22
Dot.: Olej kokosowy.

Cytat:
Napisane przez JemKrem Pokaż wiadomość
Wiem wiem ale chodzi mi głównie czy one różnią sie tymi z firmy Organique(40zł 100gram) . Jeśli się roznia to duzo??? Każdy olej który wprzedaja ma stały stan skupienia?? Dziękuję za odpowiedz
Olej z Organique jest ekologiczny i na jego opakowaniu widnieje potwierdzający to certyfikat (Ecocert) a np. olej z firmy KTC nie jest ekologiczny czyli jest niewiadomego pochodzenia oraz gorszy jakościowo. To czy olej kokosowy jest płynny czy ma stały stan skupienia zależy od temperatury pomieszczenia w którym się znajduje. Roztapia się w 23-26 stopniach Celsjusza więc w upalne dni oraz postawiony w mocno ogrzewanym pokoju będzie płynny a w chłodnym pomieszczeniu albo w lodówce będzie miał właśnie stały stan skupienia.
kejtiskejtix3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 17:08   #1414
braun00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 58
Dot.: Olej kokosowy.

Cytat:
Napisane przez dmskowl Pokaż wiadomość
skrót ktc oznacza po prostu nazwe firmy
ja mam ten: http://allegro.pl/olej-kokosowy-ktc-...857785271.html
i wydaje mi sie, ze jest dobry. Uzywam go głownie do zmywania makijazu i nakładania na włosy jako maska.

W Krakowie kupisz w sklepach ze zdrowa żywnoscia, i wydaje mi sie, ze w Almie powinien byc, a na pewno jest w Piotr i Paweł.
potwierdzam Alma
braun00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 20:09   #1415
Temperament
Zadomowienie
 
Avatar Temperament
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 088
Dot.: olej kokosowy

mam pytanie, czy olej kokosy dajecie na mokre końcówki czy suche?
Temperament jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 10:46   #1416
Wirrek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 53
Dot.: Olej kokosowy.

Cytat:
Napisane przez kejtiskejtix3 Pokaż wiadomość
Przecież oleje z dwóch pierwszych linków które podałaś są rafinowane, masz to wyraźnie napisane w aukcjach więc nie rozumiem dlaczego zastanawiasz się nad ich zakupem skoro szukasz oleju nierafinowanego. Tylko olej z ostatniego linku jest nierafinowany, takie oleje możesz kupić też np. tutaj http://allegro.pl/olej-kokosowy-eko-...895415400.html http://allegro.pl/olej-kokosowy-olej...887553051.html
Czy do picia również najlepszy będzie olej kokosowy nierafinowany?

Czy moglibyście polecić jakiś konkretny olej kokosowy nierafinowany? Pytam, ponieważ jest dość spory wybór tych olei, a i różnice w cenach są duże, co by sugerowało, że różnią się one jakością? Tutaj kilka propozycji:

http://www.czarymary.pl/p_855421_olej_kokosowy
http://www.czarymary.pl/p_855422_ole...sowy_bioplanet
http://www.czarymary.pl/p_855361_olej_kokosowy
http://www.czarymary.pl/p_855359_olej_kokosowy_1000ml

Czy moglibyście polecić któryś z nich? A może jakiś inny?

Cytat:
Napisane przez kejtiskejtix3 Pokaż wiadomość
Olej z Organique jest ekologiczny i na jego opakowaniu widnieje potwierdzający to certyfikat (Ecocert) a np. olej z firmy KTC nie jest ekologiczny czyli jest niewiadomego pochodzenia oraz gorszy jakościowo. To czy olej kokosowy jest płynny czy ma stały stan skupienia zależy od temperatury pomieszczenia w którym się znajduje. Roztapia się w 23-26 stopniach Celsjusza więc w upalne dni oraz postawiony w mocno ogrzewanym pokoju będzie płynny a w chłodnym pomieszczeniu albo w lodówce będzie miał właśnie stały stan skupienia.
No ja właśnie kupiłem KTC, ale z tego co czytam, to nie jest dobry, więc nie będę go brał. Też zmienił stan skupienia - z lekko płynnego zaraz po wyjęciu z przesyłki na stały, a później na płynny, gdy zrobiło się cieplej. Czy takie zmiany skupienia, nie wpływają negatywnie na olej kokosowy?

Jak w ogóle przechowujecie olej kokosowy? W temperaturze pokojowej? Bo chyba nie w lodówce?

Edytowane przez Wirrek
Czas edycji: 2014-08-09 o 10:48
Wirrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 12:14   #1417
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: Olej kokosowy.

ja miałam ten
http://allegro.pl/listing/listing.ph...v2-1-moda-0805

i byłam zadowolona, teraz mi się skończył i przymierzam się do następnego zakupu

co do zmian stanu skupienia to raczej to nie powinno to wpływać na jego właściwości
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-10, 11:04   #1418
Wirrek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 53
Dot.: Olej kokosowy.

A co sądzicie, o tych do których podałem linki? Wszystko są nierafinowane, więc chyba nie są złe?

Czy przy zakupie oleju kokosowego powinno się jeszcze na coś zwracać uwagę, oprócz tego, że olej powinien być nierafinowany?
Wirrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 13:30   #1419
Wirrek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 53
Dot.: Olej kokosowy.

Cytat:
Napisane przez kasiatoya Pokaż wiadomość
ja miałam ten
http://allegro.pl/listing/listing.ph...v2-1-moda-0805

i byłam zadowolona, teraz mi się skończył i przymierzam się do następnego zakupu

co do zmian stanu skupienia to raczej to nie powinno to wpływać na jego właściwości
Zakupiłem dzisiaj ten olej kokosowy z podanego linka

Cytat:
Napisane przez kejtiskejtix3 Pokaż wiadomość
Przecież oleje z dwóch pierwszych linków które podałaś są rafinowane, masz to wyraźnie napisane w aukcjach więc nie rozumiem dlaczego zastanawiasz się nad ich zakupem skoro szukasz oleju nierafinowanego. Tylko olej z ostatniego linku jest nierafinowany, takie oleje możesz kupić też np. tutaj http://allegro.pl/olej-kokosowy-eko-...895415400.html http://allegro.pl/olej-kokosowy-olej...887553051.html
Pytanie tylko, czy nawet i do smażenia nie lepiej będzie używać jednak nierafinowanego? Być może będzie to miało jakiś wpływ na smak smarzonych potraw?
Wirrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 14:57   #1420
oonaa
Zakorzenienie
 
Avatar oonaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 085
Dot.: olej kokosowy

czy olej kokosowy bedzie dobry dla włosów wysokoporowatych? jesli tak to czy nakładać go samego czy z oliwką np?
oonaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 22:20   #1421
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: olej kokosowy

Cytat:
Napisane przez oonaa Pokaż wiadomość
czy olej kokosowy bedzie dobry dla włosów wysokoporowatych? jesli tak to czy nakładać go samego czy z oliwką np?
Raczej przyjmuje się, że nie jest dobry dla wysokoporowatych, ale co włosy to inna reakcja na olej. Żeby dobrać odpowiedni olej lub mieszankę olejów do swoich włosów trzeba po prostu próbować na sobie. Jak Ci nie podpasuje do włosów to zużyjesz na ciało albo coś tam innego kombinuj
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-21, 17:38   #1422
Patrycjaa99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 254
Dot.: olej kokosowy

A gdzie kupujecie ten olejek kokosowy i jakiej firmy najlepiej?
Ja mam właśnie z tym olejkiem masło do ciała awokado z bielendy, i naprawdę fajnie się sprawdza, dobrze nawilża i do tego super pachnie. Dlatego chciałabym wypróbować jak działa sam olej kokosowy
Patrycjaa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 18:05   #1423
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: olej kokosowy

Sklepy zielarskie, sklepy ze zdrową żywnością,działy ze zdrową żywnością w marketach, allegro, sklepy internetowe z kosmetykami naturalnymi...
Z nierafinowanych (tj. droższych, pachnących kokosem i mających niby więcej wartości typu witaminy i inne takie) najpopularniejszy jest chyba Efavit, ale to może być dowolna marka.
Z rafinowanych (tj. tańszych, takich, które nie pachną i mają minimalnie słabsze właściwości, ale do włosów czy skóry w zupełności wystarczające) bardzo popularny jest KTC, ale jak wyżej marka nie ma większego znaczenia.
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 10:18   #1424
Sensuel
Wtajemniczenie
 
Avatar Sensuel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Danmark
Wiadomości: 2 760
Dot.: olej kokosowy

Ja kupuje olej kokosowy na dziale z zdrowa zywnoscia w sklepie/markecie od 6 lat. Stosuje go na wlosy - super nabłyszcza, sprawia że sa delikatne. Jak się dobrze spłucze to nie obciaza ich a wręcz przeciwnie , cale ciało zamiast balsamow i na twarz,bo mam bardzo przesuszona skore. Dziala rewelacyjnie i jestem bardzo zadowolona z niego,bo super nawilża i natłuszcza a przy okazji super pachnie kokosem.
Do gotowania nie uzywam go,bo jakoś mi nie podrodza.
Czytałam dzisiaj że olej kokosowy działa jak SPF 30. Nie wiem czy to rzeczywiście prawda,bo ja go uzywam do opalnia jak wyjeżdżam na wakacje i zawsze mam super opaleniznę niczym z karaibow. Także wg mnie nie działa jak SPF 30 ,ale to moje zdanie.
Ole ten ma tez wiele innych cudownych właściwości na skórę i włosy,ale o tym to można sobie już na necie poczytać.
__________________
......Myśli stają się rzeczami....
Sensuel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-25, 12:42   #1425
C_amille
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1
Dot.: olej kokosowy

Cześć dziewczyny, jakie efekty zauważyłyście po stosowaniu olejku kokosowego? Ja kupiłam BIO FOOD i jest on rafinowany. Używam go raz w tygodniu od miesiąca i na razie nie widzę żadnych zmian. Mam zniszczone włosy, ponieważ jestem uzależniona od prostownicy, używam jej codziennie i nie mogę przestać. Do tego staram się zapuścić włosy, ale nic z tego, podcinam je regularnie bo końcówki wyglądają okropnie. Co zrobić by zapuścić włosy i nadal móc je prostować? Czy olejek kokosowy (może nierafinowany? podobnież jest lepszy) pomoże mi w tym?
C_amille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 12:20   #1426
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: olej kokosowy

Ja mój kupowałam w cerfurze, na markecie
Jakoś dałam 15 zł, ale tez na necie widziałam, w jednej firmie u której kupuje.
Stosuję i do włosów, i do ciala.
Jeżeli chodzi o włosy to są po nim fajnie odżywione i miękki.
Natomiast genialnie nawilża skórę ;D

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Cytat:
Napisane przez C_amille Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, jakie efekty zauważyłyście po stosowaniu olejku kokosowego? Ja kupiłam BIO FOOD i jest on rafinowany. Używam go raz w tygodniu od miesiąca i na razie nie widzę żadnych zmian. Mam zniszczone włosy, ponieważ jestem uzależniona od prostownicy, używam jej codziennie i nie mogę przestać. Do tego staram się zapuścić włosy, ale nic z tego, podcinam je regularnie bo końcówki wyglądają okropnie. Co zrobić by zapuścić włosy i nadal móc je prostować? Czy olejek kokosowy (może nierafinowany? podobnież jest lepszy) pomoże mi w tym?
z tego co wiem, zasada jest prosta, powinnaś na jakiś czas odstawić to co włosy niszczy, czyli prostowanie.
Albo przynajmniej bardzo ograniczyć jej używanie.
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 14:23   #1427
blotowlosa
summerlover
 
Avatar blotowlosa
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 918
Dot.: Olej kokosowy.

Ja również zastanawiałam się nad wyborem kokosowego oleju. Właśnie kupiłam swój pierwszy kokosowy olej bio firmy Purity Vision.
https://www.facebook.com/PurityVision

Producent zapewnia, że olej był tłoczony na zimno i że jest "extra virgin", na słoiku sa wszystkie eko/bio certyfikaty, pochodzenie: Filipiny.

Nie wiem tak naprawdę czym różni się od pozostałych, ale zakupiłam go w drogerii z zamiarem stosowania na skórę i włosy ( na opakowaniu pisze, że nadaje się również do gotowania i smażenia)... Słoiczek ma 100ml

Niedawno w sklepie z żywnością spotkałam się z kokosowym olejem w pół kilogramowym słoiku jakiegoś węgierskiego producenta jednak zważywszy na to, że planuję go używać jako kosmetyku a nie smażyć na nim kotletów zdecydowałam się na ten "czystszy" i droższy...

Ale jestem zupełnie nowa w temacie olejów kokosowych, więc możliwe że po prostu przepłaciłam
blotowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 18:26   #1428
gerberek86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 6
Dot.: Olej kokosowy.

Ja z kolei używam od paru lat oleju BIO OIL jest bardzo wydajny i nieziemsko pachnie. Zamawiam tu xxx. Używam go i do jedzenia i jako kosmetyk, poza włosami też na twarz. Mam ciemne długie włosy i sprawdza się super

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-11-04 o 20:17 Powód: Link.
gerberek86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 21:25   #1429
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Olej kokosowy.

Cytat:
Napisane przez kejtiskejtix3 Pokaż wiadomość
Olej z Organique jest ekologiczny i na jego opakowaniu widnieje potwierdzający to certyfikat (Ecocert) a np. olej z firmy KTC nie jest ekologiczny czyli jest niewiadomego pochodzenia oraz gorszy jakościowo. To czy olej kokosowy jest płynny czy ma stały stan skupienia zależy od temperatury pomieszczenia w którym się znajduje. Roztapia się w 23-26 stopniach Celsjusza więc w upalne dni oraz postawiony w mocno ogrzewanym pokoju będzie płynny a w chłodnym pomieszczeniu albo w lodówce będzie miał właśnie stały stan skupienia.
A czemu wg Ciebie firma KTC nie ma produktow bio, bo jest jako 1 z marek w sklepach z markami ekologicznymi Ja co prawda olej kokosowy mam 100% bio tloczony na zimno nie z KTC, ale kupilam wode rozana KTC jako 100% ekologiczna
?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-07, 07:54   #1430
BasiaSmoter
Raczkowanie
 
Avatar BasiaSmoter
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 139
Dot.: Olej kokosowy.

Też tam kupuje , polecam
__________________
Wpadnij na mojego bloga , Fanpage oraz Instagram . Tam jest naprawdę ciekawie
BasiaSmoter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-21, 14:59   #1431
Pinka992
Przyczajenie
 
Avatar Pinka992
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Brodnica kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 13
Dot.: Olej kokosowy.

Ja stosuję olej nierafinowany, kupiłam go w miejscowym zielarczyku, za ok.16 zł za mały słoiczek.
Wiem, że można dostać też na www.helfy.pl (mają świetne naturalne kosmetyki )
Ma piękny kokosowy zapach (w przypadku oleju rafinowanego, jest bezzapachowy)
Używam go do zmywania makijażu, nawilżania ciała po kąpieli jak i olejowania włosów (czasem też dodaję do maski) i paznokci.
Doskonale nawilża, szybko się wchłania
Pinka992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-15, 15:05   #1432
miśkaaa
Przyczajenie
 
Avatar miśkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3
Dot.: Olej kokosowy.

Ja ostatnio kupuję zimnotłoczony, nierafinowany olej kokosowy firmy Ol'vita. Używam go do włosów i ciała i zmywania makijażu, czasem też w kuchni. Ma piękny zapach i jest wydajny. Kupuje go, ja i inne oleje w Krakowie w stacjonarnym sklepie zielarskim Kromed na ul. F. Nila, koło szpitala JPII.
miśkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 23:51   #1433
Pantegram
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 019
Dot.: Olej kokosowy.

Cytat:
Napisane przez kejtiskejtix3 Pokaż wiadomość
Nie, Twój olej nie jest dobry ponieważ jest rafinowany. Taki olej nadaje się jedynie do smażenia. Nakładanie go na włosy czy skórę jest bez sensu ponieważ rafinowany olej jest pozbawiony witamin oraz innych cennych składników. Do pielęgnacji skóry i włosów używa się oleju nierafinowanego.
To chyba dobry wątek, mimo że starszy, może ktoś mi odpowie.

"pozbawiony witamin oraz innych cennych składników" brzmi bardzo ogólnikowo; Zna się ktoś na procesie rafinacji i umiałby wskazać, czy rafinowany olej kokosowy również będzie miał porównywalnie wysokie stężenie kwasu laurynowego do tego nierafinowanego? Kwas laurynowy to nie delikatna witamina C, by podczas podgrzewania "wyparować"... ale z drugiej strony nie jestem chemikiem i nie wiem, jak proces rafinacji wygląda (artykuły dostępne na ten temat w sieci oceniam jako mocno propagandowe, ups, subiektywne ).

W oleju kokosowym zależy mi tylko i wyłącznie na właściwościach antyseptycznych oraz opcjonalnie filtrze UV, dodatkowe bonusy w postaci witamin i mikroelementów jestem w stanie sobie odpuścić, biorąc pod uwagę, że cena nierafinowanego oleju jest na ogół co najmniej dwukrotnie wyższa niż cena tego poddanego rafinacji...

Pomooocy, doradzi ktoś?
Pantegram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 09:19   #1434
moniazawadzka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6
Dot.: Olej kokosowy.

Słyszałam wiele dobrego o oleju kokosowym. Chciałabym go kupic. Zastanawia mnie tylko jedno, jestem posiadaczką cery problematycznej, musze bardzo uważać z wszelkimi kosmetykami, bo zatykaja mi sie pory i w dlatego zastanawiam sie czy olej kokosowy nie spowodowałby więcej szkód niż pożytku
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
moniazawadzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 09:52   #1435
KlaudiaaaPe
Raczkowanie
 
Avatar KlaudiaaaPe
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 85
Dot.: Olej kokosowy.

Cytat:
Napisane przez moniazawadzka Pokaż wiadomość
Słyszałam wiele dobrego o oleju kokosowym. Chciałabym go kupic. Zastanawia mnie tylko jedno, jestem posiadaczką cery problematycznej, musze bardzo uważać z wszelkimi kosmetykami, bo zatykaja mi sie pory i w dlatego zastanawiam sie czy olej kokosowy nie spowodowałby więcej szkód niż pożytku

Ja mam podobną cerę i u mnie olej kokosowy sprawdził się bardzo dobrze
KlaudiaaaPe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 17:04   #1436
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Olej kokosowy.

Cytat:
Napisane przez moniazawadzka Pokaż wiadomość
Słyszałam wiele dobrego o oleju kokosowym. Chciałabym go kupic. Zastanawia mnie tylko jedno, jestem posiadaczką cery problematycznej, musze bardzo uważać z wszelkimi kosmetykami, bo zatykaja mi sie pory i w dlatego zastanawiam sie czy olej kokosowy nie spowodowałby więcej szkód niż pożytku
Olej kokosowy ma duży potencjał zapychający, jednocześnie ma działanie antybakteryjne, także musisz spróbować i na swojej skórze ocenić. Może zapchać, może pomóc leczyć, nie wiesz jak trafisz
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-06, 10:13   #1437
Justyniakrk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 10
Dot.: olej kokosowy

Ja również doceniam kosmetyczne właściwości oleju kokosowego. Oczywiście zawsze wybieram ten naturalny. Niestety nie jest łatwo znaleźć dobry kosmetyk z wysokiej jakości olejem kokosowym, gdy się nie ma odpowiedniej wiedzy na ten temat. Zgłębiłam ostatnio trochę to zagadnienie i znalazłam ciekawy artykuł xxx Tu można przeczytać jak w łatwy sposób odróżnić dobry kosmetyk z olejem kokosowym od złego, ponieważ niestety nie zawsze cena świadczy o jakości. Niektórzy producenci chcą nas naciągnąć. Przykre, ale prawdziwe.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-07-06 o 12:48 Powód: reklama
Justyniakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-07, 19:50   #1438
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: olej kokosowy

heeej
jest olej kokosowy w hebe w promocji 6.99
czy któraś z was już go nabyła ? mozliwe ,że o tym rozmawiałyście a ja teraz wyskoczyłam jak filip z konopi
mam bardzo przesuszona skórę stóp i nic na nie nie działa. po wsmarowaniu kremow od razu robią się twarde i suche zwłaszcza teraz ;( okres klapkowy im nie służy
myslicie, że olej kokosowy to dobre rozwiązanie do stóp???
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-08, 08:10   #1439
Faxu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 796
Dot.: olej kokosowy

U mnie na stopy olej kokosowy się nie sprawdził. Na reszte ciała jest świetny, ale do suchych stóp potrzeba czegoś silniejszego niestety.
Faxu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-08, 12:07   #1440
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: olej kokosowy

ja tez kupuje w sklepie ze zdrowa zywnoscia
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-22 12:46:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:16.