...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::... - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-24, 17:57   #841
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez Pretty___Woman Pokaż wiadomość
Dziewczyny :-( mam prostownicę GHD i właśnie odkryłam że mi się zepsuła. Poradźcie mi co mam zrobić w tej sytuacji?
Co to znaczy zepsula? Nie grzeje czy nie prostuje tak jak powinna. Jak dlugo ja masz i czy wczesniej dzialala dobrze?
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 08:37   #842
Pretty___Woman
Raczkowanie
 
Avatar Pretty___Woman
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 68
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Nie grzeje, jeszcze w niedziele prostowałam nią włosy i wszystko było ok a wczoraj chcę włączyć i niestety się nie da. Mam ją krótko bo ok 5 miesięcy
__________________
" Trzeba kochać siebie bo tylko na sobie możemy najbardziej polegać ! "

" Żeby schudnąć trzeba jeść ! "

54 dni bez słodyczy, pieczywa, ziemniaków 12/54

Odchudzam się
Start: 86 kg ---> 83,5 kg

Cel I: 75 kg
Cel II: 68 kg
Pretty___Woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 12:17   #843
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez Pretty___Woman Pokaż wiadomość
Nie grzeje, jeszcze w niedziele prostowałam nią włosy i wszystko było ok a wczoraj chcę włączyć i niestety się nie da. Mam ją krótko bo ok 5 miesięcy
no to od czegoś jest gwarancja żeby ją w razie czego zwrócić
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 14:45   #844
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
też mi śmierdziała, ale 1-2 dni pierwsze to chyba nowość

najlepiej jak będziesz sekcjami wydzielonymi prostowała po paśmie to tak najłatwiej
Ale, że co w tym poście jest nie tak Że reklama, czy, że rada zła Dziwne, jak tak ludzie "znikają", wydawałoby się, że bez powodu Może jakieś wyjaśnienie...?
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 21:27   #845
Jazzmanka
Zadomowienie
 
Avatar Jazzmanka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 364
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Zarejestrowałam już swoją prostownicę na stronie na której ją kupiłam http://www.ghdhair.com/help/product-registration Szybko poszło Kupiłam w końcu termoochronę i szaleję znajomi widzą ogromną różnicę. Nawet kilka osób stwierdziło, że fajna nowa fryzura - a to ta sama fryzura tylko super wyprostowana. Bez prostowania też chodziłam z prostymi włosami, bo prostowałam na szczotce, ale teraz z ghd wyglądają zupełnie inaczej, jak z reklamy takie gładziusieńkie, sypkie i lśniące - i to wszystko zaledwie w kilka minut
Jazzmanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 11:09   #846
sandrvnia
Raczkowanie
 
Avatar sandrvnia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 184
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

I ja się napaliłam okropnie na te cudeńko! Tyle, że w Niemczech kosztuje ok. 200 euro, a aktualnie właśnie tu mieszkam. Mam nadzieję, że koleżanka w Anglii znajdzie trochę taniej a może któraś z Was kupowała tę prostownicę właśnie w DE?
sandrvnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 13:35   #847
andyfashionbaby
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 4
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez Jazzmanka Pokaż wiadomość
Zarejestrowałam już swoją prostownicę na stronie na której ją kupiłam http://www.ghdhair.com/help/product-registration Szybko poszło Kupiłam w końcu termoochronę i szaleję znajomi widzą ogromną różnicę. Nawet kilka osób stwierdziło, że fajna nowa fryzura - a to ta sama fryzura tylko super wyprostowana. Bez prostowania też chodziłam z prostymi włosami, bo prostowałam na szczotce, ale teraz z ghd wyglądają zupełnie inaczej, jak z reklamy takie gładziusieńkie, sypkie i lśniące - i to wszystko zaledwie w kilka minut
o to super a jaka termoochrona? ja zawsze jedwab kupuje ze stapiza

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Ale, że co w tym poście jest nie tak Że reklama, czy, że rada zła Dziwne, jak tak ludzie "znikają", wydawałoby się, że bez powodu Może jakieś wyjaśnienie...?
nie wiem. myśleli, że to jest konto sponsorowane.... to że współpracuję z GHD i testuję prostownicę chyba nie zakazuje mi jej opiniować? jeżeli tak to połowa użytkowników powinna być chyba zbanowana.
masakra jakaś. najbardziej mi szkoda tamtego konta.
andyfashionbaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-29, 16:25   #848
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez andyfashionbaby Pokaż wiadomość
nie wiem. myśleli, że to jest konto sponsorowane.... to że współpracuję z GHD i testuję prostownicę chyba nie zakazuje mi jej opiniować? jeżeli tak to połowa użytkowników powinna być chyba zbanowana.
masakra jakaś. najbardziej mi szkoda tamtego konta.
Niech będzie sprawiedliwość i ban dla wszystkich, którzy prowadzą współpracę z firmami i reklamują się na wizażu. A może reklamowanie czegoś (z korzyścią, jaką jest możliwość testowania za darmo kosmetyku czy urządzenia) na blogu, do którego link podany jest na wizażu jest bardziej w porządku, niż pisanie również swojej opinii na wizażu? No ale wtedy bym zrozumiała ostrzeżenie dla Ciebie i wykasowanie Twoich postów. Obecnej sytuacji nie rozumiem.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 21:24   #849
Jazzmanka
Zadomowienie
 
Avatar Jazzmanka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 364
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez sandrvnia Pokaż wiadomość
I ja się napaliłam okropnie na te cudeńko! Tyle, że w Niemczech kosztuje ok. 200 euro, a aktualnie właśnie tu mieszkam. Mam nadzieję, że koleżanka w Anglii znajdzie trochę taniej a może któraś z Was kupowała tę prostownicę właśnie w DE?
Ja z Polski kupiłam w Anglii Warto poobczajać zagraniczne stronki i jeśli koszty przesyłki za granicę są znośne, to może się opłacać. Ja trafiłam na promocję na ghdhair.com więc akurat prawie wyrównała mi ona koszty przesyłki. Na niemieckim ghdhair też jest teraz promocja 30 eur w dół i nie ma kosztów przesyłki: http://www.ghdhair.com/de/hair-straighteners
Jazzmanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 14:49   #850
sandrvnia
Raczkowanie
 
Avatar sandrvnia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 184
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez Jazzmanka Pokaż wiadomość
Ja z Polski kupiłam w Anglii Warto poobczajać zagraniczne stronki i jeśli koszty przesyłki za granicę są znośne, to może się opłacać. Ja trafiłam na promocję na ghdhair.com więc akurat prawie wyrównała mi ona koszty przesyłki. Na niemieckim ghdhair też jest teraz promocja 30 eur w dół i nie ma kosztów przesyłki: http://www.ghdhair.com/de/hair-straighteners
Wieczorem sobie popatrzę, może faktycznie to najlepsza opcja dziękuję mam tylko nadzieję, że jak już się zdecyduję to będę zadowolona i, że moje końcówki będą mniej cierpiały.. martwię się tylko o ten brak regulacji temperatury. Od roku prostuję na maks. 140 stopni, bo wcześniej prostowałam na 240 st. ;/ i włosy wyglądały okropnie.. każda końcówka w inną stronę i w dodatku wcale nie rosły na długości.. ehh
sandrvnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 16:24   #851
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

A jaka jest strona polskiego oddziału GHD? Jakby mi ktoś przesłał na priw to byłabym wdzięczna.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-30, 21:13   #852
Jazzmanka
Zadomowienie
 
Avatar Jazzmanka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 364
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
A jaka jest strona polskiego oddziału GHD? Jakby mi ktoś przesłał na priw to byłabym wdzięczna.
Oddziału to nie ma, jakby był to przez ghdhair.com możnaby do niego dotrzeć tak jak wczoraj znalazłam ten niemiecki. Ale można produkty ghd kupić w polskich sklepach np. pro-sprzęcie i przy płatności przelewem bez kosztów dostawy jest

Edytowane przez Jazzmanka
Czas edycji: 2013-01-30 o 21:14
Jazzmanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 21:44   #853
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Ooo to miło A ta polska strona GHD? Wyskoczyła mi w google jak szukałam.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 18:08   #854
Jazzmanka
Zadomowienie
 
Avatar Jazzmanka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 364
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Ooo to miło A ta polska strona GHD? Wyskoczyła mi w google jak szukałam.
W okolicach Sylwestra i na początku stycznia o niej pisaliśmy, bo też się zastanawiałam, ale krótko a wcześniej był tu na forum sprzedawca (aktualnie z pomarańczowym nickiem), więc też jakieś posty były.

Jako że zdecydowałam się na zakup prostownicy w trakcie świąt miałam czas poczytać regulaminy sklepów, które brałam pod uwagę i np. przed tym http://www.wantthelook.com/shop/bran...ighteners/6400 ostrzegam, bo można dodać prostownicę do koszyka, wyskoczą mega niskie koszty przesyłki do Europy, ale w zasadach dostawy jest napisane, że prostownice ghd wysyłają tylko w obrębie UK, także mała niespójność. Postanowiłam wysłać do nich w tej sprawie zapytanie czy wysyłają je w końcu za granicę czy nie, ale do dzisiaj brak odpowiedzi także odpuściłam sobie.

Edytowane przez Jazzmanka
Czas edycji: 2013-01-31 o 18:10
Jazzmanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 23:34   #855
Jazzmanka
Zadomowienie
 
Avatar Jazzmanka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 364
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez perkusjawokal Pokaż wiadomość
Jazzmanka ile zapłaciłaś za swoją prostownicę razem z kosztami wysyłki i jaki kupiłaś model ?
Kupiłam classic gold, o ten: http://www.ghdhair.com/gold-series/ghd-gold-classic Razem z kosztami przesyłki zapłaciłam 124,45 GBP z czego prostownica to 99 gbp, a 25,45 gbp to koszty przesyłki. Normalna cena prostownicy to 119 gbp, więc świąteczna promocja w wysokości 20 gbp prawie pokryła wysyłkę.
Jazzmanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 14:52   #856
jojomojo5
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

orientuje się ktoś jak wygląda sprawa oddania prostownicy na gwarancji zakupionej z anglii ? dzwoniłam na infolinie polskiego oddziału, ale oni wymieniają tylko numery seryjne które zostały zakupione u nich
jojomojo5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 16:25   #857
amcio11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez Jazzmanka Pokaż wiadomość
Kupiłam classic gold, o ten: http://www.ghdhair.com/gold-series/ghd-gold-classic Razem z kosztami przesyłki zapłaciłam 124,45 GBP z czego prostownica to 99 gbp, a 25,45 gbp to koszty przesyłki. Normalna cena prostownicy to 119 gbp, więc świąteczna promocja w wysokości 20 gbp prawie pokryła wysyłkę.

czyli w przeliczeniu wychodzi około 600zł to w polskim oddziale jest 50zł taniej ten sam model z tego co widze
amcio11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 10:37   #858
Jazzmanka
Zadomowienie
 
Avatar Jazzmanka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 364
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez amcio11 Pokaż wiadomość
czyli w przeliczeniu wychodzi około 600zł to w polskim oddziale jest 50zł taniej ten sam model z tego co widze
GHD nie ma polskiego oddziału widziałam w tym tygodniu na pro-sprzęcie, że obniżyli cenę, ale jak ja kupowałam to u nich jeszcze były za ponad 700 zł, więc z Anglii mi się bardziej opłacało. A z ghd-polska nie chciałam kupować - pisałam tutaj dlaczego.

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Cytat:
Napisane przez jojomojo5 Pokaż wiadomość
orientuje się ktoś jak wygląda sprawa oddania prostownicy na gwarancji zakupionej z anglii ? dzwoniłam na infolinie polskiego oddziału, ale oni wymieniają tylko numery seryjne które zostały zakupione u nich
A rejestrowałaś swoją prostownicę na ghdhair? Ja dostałam maila po rejestracji, zaraz go odszukam.

Okay już mam Na tej stronce wypełnij formularz: http://www.ghdhair.com/help/returns?...1&TYPE=organic i wydrukuj (nie wiem czy od razu się da czy dopiero jak Ci wyślą maila, bo nie musiałam jeszcze tego wypróbowywać na szczęście, w każdym razie jak wyślą Ci maila to na pewno będzie taka opcja wydruku tego formularza)
wyślą Ci maila z postage paid label - wydrukuj to i na te adres wyślij prostownicę i przyklej to na zewnątrz opakowania, a do środka razem z prostownicą wsadź dowód zakupu i ten wydrukowany Return Form

Edytowane przez Jazzmanka
Czas edycji: 2013-02-03 o 10:57
Jazzmanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 15:31   #859
barbina1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Prostownica jest swietna. tak bardzo ją chcialam, ze i mama i chlopak mi kupil na urodziny i mam teraz dwie. Naprawde prostuje wlosy idealnie;p
barbina1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-05, 19:14   #860
sandrvnia
Raczkowanie
 
Avatar sandrvnia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 184
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Dziś i ja stałam się szczęśliwą posiadaczką prostownicy GHD gold ahh jakie to cudowne uczucie zwłaszcza, że zastanawiałam się nad zakupem dobre 3 tygodnie zdecydowałam się na maks styler ponieważ testowałam już trzy cienkie prostownice, tylko mniej profesjonalne i chciałam mieć coś innego.. a teraz do rzeczy.. włosy wyglądają przepięknie nie wiem tylko czy to przypadkiem nie za sprawą wysokiej temperaturki (przez ostatni rok prostowałam na 130-140 st.) ale póki co jestem zadowolona! I naprawdę po jednym przeciągnięciu prostownicy po paśmie włosków są one idealnie proste aż ciężko było się przestawić i odruchowo próbowałam poprawić wyprostowany kosmyk... aa no i załapałam się na promochę 30 euro piechotą nie chodzi

Edytowane przez sandrvnia
Czas edycji: 2013-02-05 o 21:08
sandrvnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 19:19   #861
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

A ja dziś kupiłam szczotke GHD chciałam tez suszarke ale okazało się ze ma jedynie 1800 Wat'ow a na moje włosy to za mało...
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 20:34   #862
sandrvnia
Raczkowanie
 
Avatar sandrvnia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 184
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

A co to za szczotka? Jakaś obrotowa?
sandrvnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 21:18   #863
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez sandrvnia Pokaż wiadomość
A co to za szczotka? Jakaś obrotowa?
Nie ńie, zwyczajna okrągła do suszenia podwijania .
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 21:28   #864
justaa_
Raczkowanie
 
Avatar justaa_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 252
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cześć dziewczyny

Do prostownicy GHD przymierzam się już jakiś czas włosy prostuję dość często, dlatego wybór padł własnie na tą firmę. Mimo Waszych opinii chcę ją zamowić przez stronę ghd-polska.
Mimo małego wyboru mam dylemat, którą wybrać GOLD CLASSIC STYLER czy SCARLET DELUXE LIMITED EDITION. Tak jak podoba mi się kolor tej pierwszej tak w drugiej mamy sporo gratisów m.in. suszarkę. Jednak ktoś pisał, że odbiega ona od normalnej suszarki bo jest suszarka turystyczna. Czy mimo tego warto ją zamowić? Przy takiej cenie wolałabym potem nie żałować zakupu

Pisałam do sklepu i wiem, że dodają kosmetyk gratis. Czy do każdej prostownicy i jest mozliwość wyboru? z kosmetyków używam wyłącznie ochrony termicznej do włosów i w sumie nic innego by mi się nie przydało.

Będę wdzięczna za opinie

Pozdrawiam!
justaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 23:09   #865
Jazzmanka
Zadomowienie
 
Avatar Jazzmanka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 364
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Kochane Wizażanki,

Uprzejmie Was informuję, iż wszelkie informacje jakie tutaj zamieszczam są przeze mnie sprawdzone. W rozumieniu polskich przepisów przedsiębiorca prowadzący sklep internetowy na stronie ghd-polska nie jest oddziałem Jemella Limited (czyli ghd). Na forum pisałam o swoich odczuciach na temat różnych sprzedawców, które mam prawo mieć subiektywne, natomiast informację na temat przedsiębiorcy znanego tutaj jako ghd-polska osobiście sprawdziłam pod kątem działania jako oddział ghdhair czyli Jemella Limited - to nie jest ich oddział.

Buziaki,
Jazz

-----

Szanowny Panie,

Mimo, iż nie podobał mi się sposób w jaki uzyskał Pan mój adres e-mail, odpisałam Panu podając przy okazji kilka powodów dla których strona ghd-polska nie była dla mnie dostatecznie przekonująca aby dokonać tam zakupu - ucieszyłam się, że wprowadzili Państwo zmiany, ponieważ zwiększyło się moje zaufanie do Państwa i możliwe było, że kolejnych zakupów dokonałabym w sklepie Pana żony - tylko właśnie "było", aktualnie nie zamierzam nic u Was kupować. Uważam, iż sposób w jaki prowadzą Państwo marketing w internecie jest karygodny. To Ja decyduję co napiszę o Was na forum, a czego nie i nie życzę sobie otrzymywać takich wiadomości od Pana jak ta ostatnia - z tego też powodu zlikwidowałam skrzynkę mailową na którą Pan pisał. Jako że, mimo bana stałego, monitoruje Pan to forum, jeszcze raz odpisuję tutaj - to jest nieuczciwe! Nie jesteście oddziałem tylko dystrybutorem i proszę nie kłamać, bo takie rzeczy są do sprawdzenia, szczególnie że założenie w Polsce oddziału spółki zagranicznej obwarowane jest określonymi przepisami. Przykro mi, że tak się kończy nasz dialog, ale jestem zwolennikiem wolnego słowa na forach i nie pozwolę nikomu sterować moimi wypowiedziami, tym bardziej że nikogo nie pomawiam i bezpodstawnie nie oczerniam. Swoje wypowiedzi popierałam printscreenami i linkami, pisałam szczerze bo też i takich postów od pozostałych wizażanek oczekuję.

Pozdrawiam,
Jazzmanka
Jazzmanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 06:42   #866
sandrvnia
Raczkowanie
 
Avatar sandrvnia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 184
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Aaaa ja zwykłą nie potrafię ogarnąć moich włosów trochę bawiłam się tą obrotową, ale w ostateczności wylądowała w szafie i jednak wygrała prostownica.. chociaż bardziej niszczy włosy. Ale efekt o niebo lepszy a tak przy okazji może któraś z Was poleci mi jakiś ochronny spray przed prostowaniem? Szukam i szukam i jakoś nie mogę się zdecydować
sandrvnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 09:08   #867
justaa_
Raczkowanie
 
Avatar justaa_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 252
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez Jazzmanka Pokaż wiadomość
Kochane Wizażanki,

Uprzejmie Was informuję, iż wszelkie informacje jakie tutaj zamieszczam są przeze mnie sprawdzone. W rozumieniu polskich przepisów przedsiębiorca prowadzący sklep internetowy na stronie ghd-polska nie jest oddziałem Jemella Limited (czyli ghd). Na forum pisałam o swoich odczuciach na temat różnych sprzedawców, które mam prawo mieć subiektywne, natomiast informację na temat przedsiębiorcy znanego tutaj jako ghd-polska osobiście sprawdziłam pod kątem działania jako oddział ghdhair czyli Jemella Limited - to nie jest ich oddział.

Buziaki,
Jazz

-----

Szanowny Panie,

Mimo, iż nie podobał mi się sposób w jaki uzyskał Pan mój adres e-mail, odpisałam Panu podając przy okazji kilka powodów dla których strona ghd-polska nie była dla mnie dostatecznie przekonująca aby dokonać tam zakupu - ucieszyłam się, że wprowadzili Państwo zmiany, ponieważ zwiększyło się moje zaufanie do Państwa i możliwe było, że kolejnych zakupów dokonałabym w sklepie Pana żony - tylko właśnie "było", aktualnie nie zamierzam nic u Was kupować. Uważam, iż sposób w jaki prowadzą Państwo marketing w internecie jest karygodny. To Ja decyduję co napiszę o Was na forum, a czego nie i nie życzę sobie otrzymywać takich wiadomości od Pana jak ta ostatnia - z tego też powodu zlikwidowałam skrzynkę mailową na którą Pan pisał. Jako że, mimo bana stałego, monitoruje Pan to forum, jeszcze raz odpisuję tutaj - to jest nieuczciwe! Nie jesteście oddziałem tylko dystrybutorem i proszę nie kłamać, bo takie rzeczy są do sprawdzenia, szczególnie że założenie w Polsce oddziału spółki zagranicznej obwarowane jest określonymi przepisami. Przykro mi, że tak się kończy nasz dialog, ale jestem zwolennikiem wolnego słowa na forach i nie pozwolę nikomu sterować moimi wypowiedziami, tym bardziej że nikogo nie pomawiam i bezpodstawnie nie oczerniam. Swoje wypowiedzi popierałam printscreenami i linkami, pisałam szczerze bo też i takich postów od pozostałych wizażanek oczekuję.

Pozdrawiam,
Jazzmanka

hymm a to cos złego ze ghd-polska jest dystrybutorem? Rozumiem, że marketing kiepski ale w końcu sprzedają oryginalny produkt?

Nie współpracuję z tą firmą. Po prostu ponad rok zastanawialam sie nad kupnem ale nigdy w zyciu nic z zagranicy nie kupowałam dlatego odwlekałam kupno... a w Niemczech w sklepie widziałam je po 199 euro. A teraz jest w Polsce dystrybutor i to nie z kosmicznymi cenami. No ewentualnie jest jeszcze strona ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠

Nie ukrywam ze na LF bardzo mi sie podoba Pink Cherry Blossom Styler no i cena przystępna jednak mozna ja kupic tylko karta kredytowa czyz nie? no i co z wtyczką?

Pozdrawiam
justaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 09:24   #868
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez sandrvnia Pokaż wiadomość
Aaaa ja zwykłą nie potrafię ogarnąć moich włosów trochę bawiłam się tą obrotową, ale w ostateczności wylądowała w szafie i jednak wygrała prostownica.. chociaż bardziej niszczy włosy. Ale efekt o niebo lepszy a tak przy okazji może któraś z Was poleci mi jakiś ochronny spray przed prostowaniem? Szukam i szukam i jakoś nie mogę się zdecydować
Ale to mimo prostownicy. Ja prostuje na szczotce zawsze. Rowniez obowiazkowo przed prostowaniem GHD, bo koncowki wygladaja o wiele lepiej kiedy sa wyciagniete na szczotce
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 11:58   #869
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez justaa_ Pokaż wiadomość
hymm a to cos złego ze ghd-polska jest dystrybutorem? Rozumiem, że marketing kiepski ale w końcu sprzedają oryginalny produkt?

Nie współpracuję z tą firmą. Po prostu ponad rok zastanawialam sie nad kupnem ale nigdy w zyciu nic z zagranicy nie kupowałam dlatego odwlekałam kupno... a w Niemczech w sklepie widziałam je po 199 euro. A teraz jest w Polsce dystrybutor i to nie z kosmicznymi cenami. No ewentualnie jest jeszcze strona ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠
Też tak myślę. Zamawianie dużo droższego produktu z zagranicy jest dla mnie troszkę ryzykowne. Nie rozumiem tutaj dość sporego oburzenia stroną ghd-polska, szczerze powiedziawszy. Z forum zaczęła się tutaj robić nagonka w tonie "nie kupujcie w polskim sklepie, kupcie za granicą!". A to przecież wolny wybór każdej z nas. Po co czekać na przesyłkę zza granicy dłużej, jak można mieć oryginalny produkt w krótszym czasie?

Btw, czy model klasyczny jest najlepszy? Myślę tutaj nie tylko o prostowaniu, ale i o kręceniu włosów.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 12:46   #870
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Po co czekać na przesyłkę zza granicy dłużej, jak można mieć oryginalny produkt w krótszym czasie?
No wlasnie problem w tym ze nie wiadomo czy ten produkt bedzie oryginalnym bo na stronie GHD website checker wpisujac adres sklepu polskiego GHD-polska pojawia sie komunikat:
"Uwaga, strona nieautoryzowanego/nieznanego dostawcy"
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-17 13:54:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:52.