Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają! - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-11-14, 09:30   #181
PaniMigdalek
Zadomowienie
 
Avatar PaniMigdalek
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Wiadomości: 1 171
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Cytat:
Napisane przez muffinowe_love Pokaż wiadomość
zastanawiam się nad rogalem do karmienia. Brać czy nie brać do szpitala?

Zapomniałam wam wczoraj napisać jakie mnie rozczarowanie spotkało. Mieliśmy mieć wczoraj tą sesję, na którą z wielkim trudem namówiłam tż (bo po co robić zdjęcia brzucha). Mam znajomą fotografkę, która robiła nam już pare razy foto i z nią byłam umówiona już od miesiąca. Na początku jej mówiłam, że tylko parę zdjęć w studio, bo nie ma być to jakaś wielka sesja tylko parę foto na pamiątkę, a ona mnie namawiała na plener, że tak ładnie, kolorowe liście itd,więc stwierdziłam, ze ok jak bedzie pogoda to może być i ten plener. Ona mi pisze sms w sob.rano, że może tą sesję przełożymy, bo pogody nie ma, to dzwonię do niej i mówię, że jak pogoda nie wypaliła, to trudno cykniemy parę foto w studio, na co się dowiedziałam, że sudio to ona ma teraz takie małe, przystosowane do sesji noworodkowych, z mini tłami i nas tam nie upcha no ku....a nie szło od razu tak miesiąc temu mi powiedzieć, a nie liczyć na pogodę w listopadzie? teraz stwierdziła, że w tym tyg ma być słonecznie to może się uda, no ale przecież tż chodzi do pracy do 16, musiałby się specjalnie zwalniać, jak słońce wyjdzie, jak ja poza tym mam się ubrać jak temperatury spadają na łeb, na szyję? Dodatkowo mamy w pon, środy i pt szkołę rodzenia i wyszło na to, że to mi teraz nie pasuje żaden termin .zawiodłam się i rozczarowałam.
Teraz chyba poprosimy kolegę z pracy, który też robi fotki, bo nie mam siły szukać teraz fotografa na 4 tyg. przed terminem
Ja myślałam nad zabraniem rogala, tego mniejszego do karmienia.
Co do fotografa, to mało słowna osoba... A macie śnieg? Sesja na śniegu może być przepiękna... Jak nie to idźcie do innego

Cytat:
Napisane przez kociulek Pokaż wiadomość
Szukam was i szukam, a wy tu i to już tyle postów naskrobałyście. Nie macie litości

Ależ wy macie już poważne tygodnie Zawsze zaglądałam w akurat rozpakowywany wątek, a to już prawie wasz czas. Jak ten czas leci.
Przecież mój misiaczek ma już prawie miesiąc!

Miałam wam już wcześniej napisać, ale ciągle zapominam. Dzień przed urodzeniem Kubusiem byłam ściągnąć hybrydę. Tzn. miałam ją wymienić, ale ostatecznie ściągnęłam i to była bardzo dobra decyzja, bo przy cc nie można mieć nic na pazurkach. Oni podłączają te swoje sprzęty do palucha sprawdzające jak dobrze pamiętam dopływ tlenu do waszego organizmu i nie można mieć wtedy pomalowanych paznokietków. Także dla waszego bezpieczeństwa lepiej pozmywajcie

A tak z tego co mi się przypomniało przy pakowaniu torby, to u mnie w szpitalu poszło 3 opakowania podkładów poporodowych, bo to jednak przy każdej wizycie w toalecie... Podkładów na łóżko zużyłam 2. 2 koszule do karmienia to dla mnie absolutne minimum, bo odczuwałam ogromną potrzebę zmiany na świeżą po każdym prysznicu dlatego codziennie dawałam mamie na zmianę jedną do wyprania. Ale mój pobyt był mocno wydłużony. U was po porodzie sn 3 dni i do domciu
No właśnie, podkłady to najlepiej duży zapas, albo niech tż dowożą, bo może zabraknąć...
Ty już masz dzidzie prawie odchowaną a my dopiero zaczynamy panikować!

Cytat:
Napisane przez folinka Pokaż wiadomość
Haha, ale numer z tymi wizytami jutro! Trzymam wszystkie moje dwa kciuki za wszystkie Wasze wizyty!!!
A ja przecież jutro też mam to usg, o 15:40 (czyli 16:40 w Pl)

Doczytałam też, że więcej z Was się o mnie martwiło! Dziękuję za troskę wszystkim i myślę, że teraz już będziecie moje kochane kalafiory wszystkie pamiętać że to obowiązki domowo-remontowo-wyprawkowe mnie tak wciągają

Tak to właśnie po weekendzie przybyło mi kolejne kilka dobrych stron zaległości, ale za to pokój chłopców skończony Nowe meble skręcone, zabawki przesegregowane i ich liczba rozsądnie zmniejszona, ubrania ułożone i śpią szczęśliwi w nowym piętrowym łóżku

Buziaki dla wszystkich!
Idę czytać
Widzę, że się wszystko ładnie rozwija Pewnie łóżko piętrowe pokochali?

Cytat:
Napisane przez mewkaa Pokaż wiadomość
Melduje tylko że przeżyłam ta pełnię
I dalej jestem w stanie błogosławionym
Wczoraj myślałam że zejdę ze strachu bo tz na amory się zebrało
Majac w glowie ta pelnie plus ze jestem nieprzygotowana jeszcze na karola trochę na zawołanie pojeczalam żeby szybciej poszło
I się udało ��

Ps śnił mi się poród
Który polegał na tym że na dole brzucha zrobił mi się wielki czerwony strup
I on zaczął powoli pekac i przez tą dziurę miał Karol wyjść ��
Żeby dodać absurdu tej opowieści
Ja w tym czasie tj tego porodu miałam pisać maturę!
I jadąc na nią w aucie wylaly mi się na siedzenie pasażera ogórki kiszone. Wtf?
Co ogórki mają wspólnego z matura i Karolem...? ��
Mnie nie pytajcie ��
Ps ja wizytuje na 12.00.
Raczej się nie opóźni u mnie chyba że z mojej winy
Bo jadę zaraz po płytki i furtkę
w końcu kuźwa będzie to zrobione
Ekipa wytrzezwiala. Mają zdrowie żeby tyle chlac��

Pewnie dostanę też skierowanie na usg dzisiaj. Na to ostatnie ��
Zrobię je sobie może na początku przyszłego tygodnia co nie?
Jak myślicie skoro termin mamy na 6....
Sen niesamowity
Ja mam termin na 03 a wizyta 22.11 i też podejrzewam, że ostatnia..

Cytat:
Napisane przez kaziowa Pokaż wiadomość
Mewka ja to widzę tak.
Strup symbolizuję zagojenie starych ran i nowy, lepszy początek w szczupłej figurze i pięknej, wypoczetej facjacie, których będą zazdrościć studentki-modelki 20+ (to ten wątek z maturą).
Auto oczywiście jest oznaką szybkiego porodu.
Ogórki kiszone oznaczają nadejście łóżkowych szaleństw z Tż-tem, który nię bedzie juz musiał kisić ogóra do Twojego libido.


Cytat:
Napisane przez ewelinuus Pokaż wiadomość
Hej dziewczynu mnie dzis boli brzuch tak okresowo..wzięłam nospe ale nie pomaga. Trzymam kciuki za wasze wizyty dzisiejsze a jest ich dzis trochę
Polecam zestaw: magnez+ no-spa + prysznic + leżenie. Jak nie pomaga to IP

Cytat:
Napisane przez monika0185 Pokaż wiadomość
Dzien doberek Dziewuszki kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty! Czekam na relacje i pamiętajcie o podawaniu, w którym tygodniu i dniu jesteście ��

Ja mam wizytę dopiero w piątek.

Czy Wasze dzieci też mają często czkawkę? Moja z dnia na dzień zaczęła mieć taką mocną, że nieźle brzuszek podskakuje. No i tak ma gdzieś ok 3-4 na dzień.
Moja potrafi mieć 4x na dzień a czasem kilka dni wcale...



Zauważyłam, że robi mi się jakaś chcica w tym 9 miesiącu :O
WTF?
Przecież całą ciąże libido było na poziomie -1000...
Ale co z tego! Ja chcę a tż nie


Kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty!!!
Czekam na relacje z wag i tygodni
__________________
04.12.16 3kg 53cm

Edytowane przez PaniMigdalek
Czas edycji: 2016-11-14 o 09:31
PaniMigdalek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-14, 09:34   #182
mademoiselle_m
Zadomowienie
 
Avatar mademoiselle_m
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 002
Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Witam sie w ostatnim dniu 37 tc od jutra niby ciaza donoszona, mogę rodzic Zaczynam schizowac! Idę jutro do szpitala na ten cały gbs to mi pewnie zrobią znow KTG i w sumie sama nie wiem czy nie chciałabym zeby mi tam jednak juz jakis skurcz wyszedł 🤔 Przynajmniej wiedziałabym ze cis sie szykuje a tak ? Przyjdzie z zaskoczenia

Muffin kicha z ta Twoja sesja znajdź szybko jakiegos fotografa bo nie zdążysz ...


Lucky Ty to powinnaś medal dostać za to chodzenie do pracy! Ja bym juz w życiu nie dała rady , zwłaszcza z porannym wstawaniem ! Dobrze ze i Ty w końcu wypoczniesz

Mewka podziwiam za cierpliwość do chlejacej ekipy Ja bym wywaliła na zbity pysk. Niestety bilans naszej budowy jest taki ze z wszystkich ekip to moze ze dwie bym tak naprawdę poleciła. Nie ma fachowców w tym kraju. Wszyscy wyjechali do pracy za granice. Zostały wlasnie same ochleje albo specjaliści typu pan Geniu z panem Józkiem ktorzy generalnie najchętniej podpierali by łopatę i dużo opowiadali o tym jak to w 1973 robili remont komus tam A jak juz sie jakis trafi porządny to termin ma za dwa lata albo tobie wielka laske ze w ogole zajmie sie robotą. No, a ze ja mam charakter jaki mam to lekko nie jest i ten remont to skończymy za sto lat !!

Trzymamy kciuki za wszystkie wizyt , i za Twoje usg Doodo
Przypominam - nie rodzimy dzisiaj Kaziowa Ty tez nie choc juz masz termin

Migdalek nie martw sie , moj TZ tez sie nie chce bzykac bo "jak tak przy dziecku ?"
A ja mu mowie ze Kubus to sie nie przedrze przez te pajęczyny podczas porodu i mógłby mu przetkać troche drogę

A jesli chodzi o paznokcie to pytałam teraz moja gin czy do porodu mam miec zmyte bo mam zel+hybrydę wiec jak sie komus zachce w szpitalu żebym miała "gole" to nie da rady. Spojrzała na mnie jakbym sie urwała z choinki i powiedziała ze moge miec . To niw ściągam.

Edytowane przez mademoiselle_m
Czas edycji: 2016-11-14 o 09:43
mademoiselle_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-14, 09:49   #183
folinka
Zadomowienie
 
Avatar folinka
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1 775
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Cytat:
Napisane przez LuckySparkle Pokaż wiadomość
Kochana daj znac jutro po usg jak tam waga kruszynki

Cytat:
Napisane przez papaPapaya Pokaż wiadomość
Ciekawe jak tam twoje dziecie na usg zamelduj nam! A nie znowu znikaj na kilka dni

Cytat:
Napisane przez kaziowa Pokaż wiadomość
Cześć Folinka. Fajnie, że jeszcze machasz od czasu do czasu, że wszystko ok
Daj znać jak po wizycie

Cytat:
Napisane przez kamisha Pokaż wiadomość
folinka - powodzonka na usg, no i super ze pokoj chlopcow skonczony !



Z każdych kciuków kradnę też trochę dla siebie

Edytowane przez folinka
Czas edycji: 2016-11-14 o 09:52
folinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-14, 10:12   #184
Velvet Wave
Rozeznanie
 
Avatar Velvet Wave
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 836
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Cytat:
Napisane przez mademoiselle_m Pokaż wiadomość
Witam sie w ostatnim dniu 37 tc od jutra niby ciaza donoszona, mogę rodzic Zaczynam schizowac! Idę jutro do szpitala na ten cały gbs to mi pewnie zrobią znow KTG i w sumie sama nie wiem czy nie chciałabym zeby mi tam jednak juz jakis skurcz wyszedł �� Przynajmniej wiedziałabym ze cis sie szykuje a tak ? Przyjdzie z zaskoczenia

Muffin kicha z ta Twoja sesja znajdź szybko jakiegos fotografa bo nie zdążysz ...


Lucky Ty to powinnaś medal dostać za to chodzenie do pracy! Ja bym juz w życiu nie dała rady , zwłaszcza z porannym wstawaniem ! Dobrze ze i Ty w końcu wypoczniesz

Mewka podziwiam za cierpliwość do chlejacej ekipy Ja bym wywaliła na zbity pysk. Niestety bilans naszej budowy jest taki ze z wszystkich ekip to moze ze dwie bym tak naprawdę poleciła. Nie ma fachowców w tym kraju. Wszyscy wyjechali do pracy za granice. Zostały wlasnie same ochleje albo specjaliści typu pan Geniu z panem Józkiem ktorzy generalnie najchętniej podpierali by łopatę i dużo opowiadali o tym jak to w 1973 robili remont komus tam A jak juz sie jakis trafi porządny to termin ma za dwa lata albo tobie wielka laske ze w ogole zajmie sie robotą. No, a ze ja mam charakter jaki mam to lekko nie jest i ten remont to skończymy za sto lat !!

Trzymamy kciuki za wszystkie wizyt , i za Twoje usg Doodo
Przypominam - nie rodzimy dzisiaj Kaziowa Ty tez nie choc juz masz termin

Migdalek nie martw sie , moj TZ tez sie nie chce bzykac bo "jak tak przy dziecku ?"
A ja mu mowie ze Kubus to sie nie przedrze przez te pajęczyny podczas porodu i mógłby mu przetkać troche drogę

A jesli chodzi o paznokcie to pytałam teraz moja gin czy do porodu mam miec zmyte bo mam zel+hybrydę wiec jak sie komus zachce w szpitalu żebym miała "gole" to nie da rady. Spojrzała na mnie jakbym sie urwała z choinki i powiedziała ze moge miec . To niw ściągam.
Ja też bym nie dała rady w życiu już chodzić do pracy, także też Cię Lucky podziwiam Już sobie siebie wyobrażam z tą piłką z przodu radośnie ogarniającą 15 rozbrykanych dwulatków Niewykonalne. Zresztą lekarz dał mi zwolnienie bez zastanowienia na początku ciąży jak usłyszał o mojej branży, więc czemu nie skorzystać I tak się byczę od maja, ale nie ukrywam, że momentami strasznie tęsknie za nimi wszystkimi Jak byłam ostatnio w odwiedziny u nich to jakby nigdy nic przyniosły książkę i poprosiły, aby przeczytać. Po pytaniu "gdzie tak długo byłaś ciociu?"

Też się chyba zapytam dziś lekarza o paznokcie w takim razie. To niby bzdurka taka, ale zawsze +10 do samopoczucia

Ja to jestem dziwna bo ja mam chcicę całą ciąże... Aż czasami myślę, że coś ze mną nie halo
__________________
"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała
im wyrosnąć.
" Coco Chanel



Edytowane przez Velvet Wave
Czas edycji: 2016-11-14 o 10:14
Velvet Wave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-14, 10:18   #185
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Cytat:
Napisane przez kamisha Pokaż wiadomość
dziewczyny mozecie znalesc pozycje do spania? czy tylko ja mam z tym problem i nie wiem jak sie ulozyc...

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------



hahaha
moja jak moj maz lezal z rekami w gorze to dobrala sie do pach.. bleee
to ja wole stopy



Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

Ja również mam problemy jak się wieczorem kładę już spać,pomimo,że mam mały brzuch.Przeważnie usypiam na prawym boku,ale jak chcę się przewrócić na drugi bok to zawsze się obudzę i tak jest nie raz kilka razy w nocy + nocne sikanie No nic ale bliżej już jak dalej... bo
witam się w 35 tc
Moja koleżanka wczoraj do mnie mówi : kurcze 35 tydzień ?-robi się poważnie Iza

Słuchajcie ile macie kupionych okryć kąpielowych? Mam już jeden,ale wczoraj w Pepco miałam już brać drugi i w końcu nie wzięłam,ale chyba się skuszę koniec końców

Zastanawiam się jeszcze czy kupić MOTYLKA zagłówka?Czy to się przyda na samym początku?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg motyl.jpg (258,1 KB, 8 załadowań)
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-14, 10:29   #186
mademoiselle_m
Zadomowienie
 
Avatar mademoiselle_m
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 002
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Velvet ja tez mam chcieć cała ciaze wiec sama nie jestes

Iza ja kupiłam 3 ręczniki z kapturkiem w ikei + dostałam 1 wielki ręcznik kąpielowy
mademoiselle_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-14, 10:30   #187
LuckySparkle
Zadomowienie
 
Avatar LuckySparkle
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 1 964
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Ja również mam problemy jak się wieczorem kładę już spać,pomimo,że mam mały brzuch.Przeważnie usypiam na prawym boku,ale jak chcę się przewrócić na drugi bok to zawsze się obudzę i tak jest nie raz kilka razy w nocy + nocne sikanie No nic ale bliżej już jak dalej... bo
witam się w 35 tc
Moja koleżanka wczoraj do mnie mówi : kurcze 35 tydzień ?-robi się poważnie Iza

Słuchajcie ile macie kupionych okryć kąpielowych? Mam już jeden,ale wczoraj w Pepco miałam już brać drugi i w końcu nie wzięłam,ale chyba się skuszę koniec końców

Zastanawiam się jeszcze czy kupić MOTYLKA zagłówka?Czy to się przyda na samym początku?
Mam 4 reczniki z kapturkiem. 2 ja kupilam i 2 tz.
Jeden dostalam ale to taki na raz do szpitala i do kosza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez LuckySparkle
Czas edycji: 2016-11-14 o 10:33
LuckySparkle jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-14, 10:33   #188
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Ja sobie czekam do lekarza, 1,5 godz temu bylam u poloznej i kazala sobie wyjsc na 2 godz bo tyle ludzi i tak mialam to w planie. Mialam ktg ale zadnych skurczy tam nie widze. Wchodze za dwie osoby, w sumie myslalam ze dluzej zejdzie.
I njus dnia waga pokazala minus 1kg 😂😂😂, a i tak pokazuje o jeden za duzo bo jest zle ustawiona 😂😂😂
Ojej jaki chudzielec ze mnie! 😱😱😱 musze wiecej jesc bo jak tak dalej bedzie to znikne 😂😂😂
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-14, 10:33   #189
Emosz
Zadomowienie
 
Avatar Emosz
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 1 082
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Witam się już po ktg chyba dziś nie rodzę, bo skurcze jakieś się pisały ale ja ich nic a nic nie czułam, więc to tylko ćwiczenie się macicy (chyba że taka nieczuła jestem) :p o 20 wizyta zobaczymy czy nie okaże się, że rozwarcie mówi co innego

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Ja również mam problemy jak się wieczorem kładę już spać,pomimo,że mam mały brzuch.Przeważnie usypiam na prawym boku,ale jak chcę się przewrócić na drugi bok to zawsze się obudzę i tak jest nie raz kilka razy w nocy + nocne sikanie No nic ale bliżej już jak dalej... bo
witam się w 35 tc
Moja koleżanka wczoraj do mnie mówi : kurcze 35 tydzień ?-robi się poważnie Iza

Słuchajcie ile macie kupionych okryć kąpielowych? Mam już jeden,ale wczoraj w Pepco miałam już brać drugi i w końcu nie wzięłam,ale chyba się skuszę koniec końców

Zastanawiam się jeszcze czy kupić MOTYLKA zagłówka?Czy to się przyda na samym początku?
Ja mam w sumie 4 takie ręczniczki z kapturem z czego jedno przeznaczone do kangurowania, więc nie wiem czy potem będzie jeszcze do użytku

Ja kupiłam taki zagłówek, bo mam wrażenie, że wkładka niemowlęca, którą mamy w foteliku jest taka średnia

http://bangla.babyonline.pl/foto/pro...03_01_7012.jpg
Emosz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-14, 10:44   #190
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Question Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Kurcze no to muszę zakupić to okrycie, jak Wy macie nawet po 4 szt

Mam jeszcze dylemat co kupić do wózeczka .Już nawet mi nie chodzi o wyjścia na dwór bo mam kombinezony i śpiwór i koc gruby,ale tak nawet po domu.Czy poduszeczkę samą i kocyk czy jakichś zestaw:
http://allegro.pl/komplet-minky-do-w...209109028.html
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-14, 10:48   #191
mademoiselle_m
Zadomowienie
 
Avatar mademoiselle_m
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 002
Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
I njus dnia waga pokazala minus 1kg , a i tak pokazuje o jeden za duzo bo jest zle ustawiona
Ojej jaki chudzielec ze mnie! musze wiecej jesc bo jak tak dalej bedzie to znikne

Wczoraj czytałam objawy zbliżającego sie porodu. Utrata wagi była tam tez

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Kurcze no to muszę zakupić to okrycie, jak Wy macie nawet po 4 szt

Mam jeszcze dylemat co kupić do wózeczka .Już nawet mi nie chodzi o wyjścia na dwór bo mam kombinezony i śpiwór i koc gruby,ale tak nawet po domu.Czy poduszeczkę samą i kocyk czy jakichś zestaw:
http://allegro.pl/komplet-minky-do-w...209109028.html

Wydaje mi sie ze dziecko nie moze miec żadnej poduszki ani w łóżeczku ani w wózku. Powinno leżeć na płaskim

Ps. Czy to przedporodowe "czyszczenie organizmu" ma jakas określona formę ? Bo ja juz byłam dzisiaj 3 razy w toalecie na posiedzeniu 🤔🤔 ale nie mam biegunki

Edytowane przez mademoiselle_m
Czas edycji: 2016-11-14 o 10:51
mademoiselle_m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-14, 11:09   #192
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Cytat:
Napisane przez mademoiselle_m Pokaż wiadomość
Wczoraj czytałam objawy zbliżającego sie porodu. Utrata wagi była tam tez

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------




Wydaje mi sie ze dziecko nie moze miec żadnej poduszki ani w łóżeczku ani w wózku. Powinno leżeć na płaskim

Ps. Czy to przedporodowe "czyszczenie organizmu" ma jakas określona formę ? Bo ja juz byłam dzisiaj 3 razy w toalecie na posiedzeniu 🤔🤔 ale nie mam biegunki
Oczywiście wiem,że na początku nie powinno być "typowych" poduszek,chodzi mi raczej o coś takiego:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg poduszki.jpg (169,1 KB, 8 załadowań)
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-14, 11:15   #193
papaPapaya
Zakorzenienie
 
Avatar papaPapaya
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 5 625
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Cytat:
Napisane przez LuckySparkle Pokaż wiadomość
Witam sie w piekny ostatni poniedziałek pracujący w tym roku!!! Juuupi.
Jutro jakby nie bylo mam juz piatek i od pojutrza weekend na rok!
Dawno nie szlam tak szczesliwa do pracy!

Kazik podoba mi sie twoja interpretacja snow!

Mnie na koncowce tego 8-go miesiąca nirmalnie na amory bierze. Tz nie wie co sie ze mna dzieje!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
podziwiam cię, że dałaś radę wytrzymać tak długo w pracy!
Cytat:
Napisane przez mademoiselle_m Pokaż wiadomość
Wczoraj czytałam objawy zbliżającego sie porodu. Utrata wagi była tam tez

Ps. Czy to przedporodowe "czyszczenie organizmu" ma jakas określona formę ? Bo ja juz byłam dzisiaj 3 razy w toalecie na posiedzeniu 🤔🤔 ale nie mam biegunki
mnie też czyści ale to pewnie wina jabłek bo jem ich około 4 dziennie
no i ja nie chudne tylko cały czas tyje
pan doktor dzis mnie zabije za wage.
a i tak jak co wizyte odejme sobie kilogram
raz mi sie przytyło za dużo, bałam mu się powiedzieć i teraz już do końca musze kłamać, żeby widział ile przytyłam miedzy wizytami
__________________

13.12.2016 Julian
papaPapaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-14, 11:18   #194
PaniMigdalek
Zadomowienie
 
Avatar PaniMigdalek
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Wiadomości: 1 171
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Cytat:
Napisane przez mademoiselle_m Pokaż wiadomość
Witam sie w ostatnim dniu 37 tc od jutra niby ciaza donoszona, mogę rodzic Zaczynam schizowac! Idę jutro do szpitala na ten cały gbs to mi pewnie zrobią znow KTG i w sumie sama nie wiem czy nie chciałabym zeby mi tam jednak juz jakis skurcz wyszedł 🤔 Przynajmniej wiedziałabym ze cis sie szykuje a tak ? Przyjdzie z zaskoczenia

Mewka podziwiam za cierpliwość do chlejacej ekipy Ja bym wywaliła na zbity pysk. Niestety bilans naszej budowy jest taki ze z wszystkich ekip to moze ze dwie bym tak naprawdę poleciła. Nie ma fachowców w tym kraju. Wszyscy wyjechali do pracy za granice. Zostały wlasnie same ochleje albo specjaliści typu pan Geniu z panem Józkiem ktorzy generalnie najchętniej podpierali by łopatę i dużo opowiadali o tym jak to w 1973 robili remont komus tam A jak juz sie jakis trafi porządny to termin ma za dwa lata albo tobie wielka laske ze w ogole zajmie sie robotą. No, a ze ja mam charakter jaki mam to lekko nie jest i ten remont to skończymy za sto lat !!

Migdalek nie martw sie , moj TZ tez sie nie chce bzykac bo "jak tak przy dziecku ?"
A ja mu mowie ze Kubus to sie nie przedrze przez te pajęczyny podczas porodu i mógłby mu przetkać troche drogę
Ja właśnie się bardziej boję tego początku niż końca A jak mnie załapią skurcze, albo odejdą wody jak będę np po całym dniu, niewyspana, albo głodna? Takie mam dylematy!
Co do "fachofcóf"... Moja budowa jak stanęła jakieś 3 miesiące temu, tak dalej stoi!!! Chciałam do zimy chociaż dach postawić a tu kuźwa na piętrze skończyli i "fachofce" poszli dokańczać inną robotę
Na prawdę chciałabym już mieszkać na swoim jak mała zacznie raczkować
Już wiem jakiego argumentu użyję dziś do tż hehheehe... Przetkanie pajęczyn

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
witam się w 35 t
Moja koleżanka wczoraj do mnie mówi : kurcze 35 tydzień ?-robi się poważnie Iza

Słuchajcie ile macie kupionych okryć kąpielowych? Mam już jeden,ale wczoraj w Pepco miałam już brać drugi i w końcu nie wzięłam,ale chyba się skuszę koniec końców

Zastanawiam się jeszcze czy kupić MOTYLKA zagłówka?Czy to się przyda na samym początku?
Gratki za 35t
Ja mam 1 z kapturkiem, jeden zwyczajny i jeden ogromny :P
Żadnych poduszek nie kupuję, bo podobną są niezalecane.

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Mam jeszcze dylemat co kupić do wózeczka .Już nawet mi nie chodzi o wyjścia na dwór bo mam kombinezony i śpiwór i koc gruby,ale tak nawet po domu.Czy poduszeczkę samą i kocyk czy jakichś zestaw:
http://allegro.pl/komplet-minky-do-w...209109028.html
Ja tam w wózku mam podusie i kołderkę, z czego płaska podusia jest pod materacem zamiast na. W domu to pewnie jakiś zwykły kocyk
__________________
04.12.16 3kg 53cm
PaniMigdalek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-14, 11:23   #195
papaPapaya
Zakorzenienie
 
Avatar papaPapaya
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 5 625
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Cytat:
Napisane przez PaniMigdalek Pokaż wiadomość
Ja właśnie się bardziej boję tego początku niż końca A jak mnie załapią skurcze, albo odejdą wody jak będę np po całym dniu, niewyspana, albo głodna? Takie mam dylematy!
ja też o tym myśle za każdym razem jak szoruje podłogi w mieszkaniu!
Jutro na szczęście wkręcanie żyrandoli i już będzie święty spokój z generalnymi porządkami!!!

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

ja mam 2 okrycia kąpielowe, mam nadzieję, że ktoś mi w prezencie jeszcze dokupi bo wydaje mi sie mało. a juz nie chce tracic kasy. wole pokupowac Julkowi świąteczne ciuszki

Nie planuje kupować poduszek, nawet tych płaskich
__________________

13.12.2016 Julian
papaPapaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-14, 11:30   #196
Velvet Wave
Rozeznanie
 
Avatar Velvet Wave
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 836
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Cytat:
Napisane przez papaPapaya Pokaż wiadomość
ja też o tym myśle za każdym razem jak szoruje podłogi w mieszkaniu!
Jutro na szczęście wkręcanie żyrandoli i już będzie święty spokój z generalnymi porządkami!!!

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

ja mam 2 okrycia kąpielowe, mam nadzieję, że ktoś mi w prezencie jeszcze dokupi bo wydaje mi sie mało. a juz nie chce tracic kasy. wole pokupowac Julkowi świąteczne ciuszki

Nie planuje kupować poduszek, nawet tych płaskich
Mam to samo Cały czas myślę, że mnie złapie jak będę miała burdel w domu, zero organizacji, będę zmęczona, niewyspana, zarośnięta wszędzie i z tłustymi włosami I takie zirytowane zombie pojedzie rodzić

Mi się marzy, żeby tak sobie wszystko ogarnąć i pojechać bez spiny z poczuciem, że cokolwiek ma się pod kontrolą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała
im wyrosnąć.
" Coco Chanel


Velvet Wave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-14, 11:37   #197
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 593
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Cytat:
Napisane przez Emosz Pokaż wiadomość
Witam się już po ktg chyba dziś nie rodzę, bo skurcze jakieś się pisały ale ja ich nic a nic nie czułam, więc to tylko ćwiczenie się macicy (chyba że taka nieczuła jestem) o 20 wizyta zobaczymy czy nie okaże się, że rozwarcie mówi co innego



Ja mam w sumie 4 takie ręczniczki z kapturem z czego jedno przeznaczone do kangurowania, więc nie wiem czy potem będzie jeszcze do użytku

Ja kupiłam taki zagłówek, bo mam wrażenie, że wkładka niemowlęca, którą mamy w foteliku jest taka średnia

http://bangla.babyonline.pl/foto/pro...03_01_7012.jpg
Z tego co kojarzą to do fotelika samochodowego nic się nie powinno wkładać. Taki fotelik dostaję punkty w crash testach za caloksztalt, a taka poduszka zmienia ułożenie dziecka i nie jest zalecana.

Cytat:
Napisane przez papaPapaya Pokaż wiadomość
podziwiam cię, że dałaś radę wytrzymać tak długo w pracy!

mnie też czyści ale to pewnie wina jabłek bo jem ich około 4 dziennie
no i ja nie chudne tylko cały czas tyje
pan doktor dzis mnie zabije za wage.
a i tak jak co wizyte odejme sobie kilogram
raz mi sie przytyło za dużo, bałam mu się powiedzieć i teraz już do końca musze kłamać, żeby widział ile przytyłam miedzy wizytami
Mi położna co wizytę lekko zaniża u teraz już sama nie wiem ile powinno tam być wpisane za to w ostatnim miesiącu przytylam tylko 1 kg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-14, 11:39   #198
LuckySparkle
Zadomowienie
 
Avatar LuckySparkle
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 1 964
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Cytat:
Napisane przez Velvet Wave Pokaż wiadomość
Mam to samo Cały czas myślę, że mnie złapie jak będę miała burdel w domu, zero organizacji, będę zmęczona, niewyspana, zarośnięta wszędzie i z tłustymi włosami I takie zirytowane zombie pojedzie rodzić

Mi się marzy, żeby tak sobie wszystko ogarnąć i pojechać bez spiny z poczuciem, że cokolwiek ma się pod kontrolą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ha! Dlatego postanowiliśmy z tz, ze cos takiego jak balagan w domu od tego tygodnia nie bedzie istniał!(bynajmniej tak sobie wmawiamy).

Jak mnie zlapie musi byc czysto! Tz musi tylko wtedy wpasc do domu, ogarnac siebie, ewentualnie zabrac fotelik i rzeczy na wyjscie i poscielic w kolysce i koszu mojzesza.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LuckySparkle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-14, 11:41   #199
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Wg usg zaczety dzisaj 37t, gin potwierdzil cipke, wiec tu jestem spokojna ale jak podal wage to zamarlam, 3195!!!! Ej oblecial mnie strach, ze urodze giganta 😭😭 bo wg om termin na 12 grudnia, praktycznie miesiac...
Chce rodzic nawet dzisiaj!!! Prosze!!!!!!
Ja wiem, ze moze byc roznica miedzy waga okolo 300gram na usg. Nie wiem czy to przez te sterydy??
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-14, 11:44   #200
itstoolatex3
Zakorzenienie
 
Avatar itstoolatex3
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jego serce <3
Wiadomości: 28 892
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
Takie mini niemowlęce mikołajkowe czapy są za 8 zl w Auchan wczoraj widzialam

Muffin to kiepska z tą sesją... Ja mialam 19pazdziernika a i tak na dworze mimo 10 stopni mega bylo mi zimno.. A teraz przy -1 i śniegu to co w kurtce??? Nie fajnie..
byłam wczoraj w Auchan i najmniejsze jakie zostały to na 12msc

Cytat:
Napisane przez kociulek Pokaż wiadomość
Szukam was i szukam, a wy tu i to już tyle postów naskrobałyście. Nie macie litości


Ależ wy macie już poważne tygodnie Zawsze zaglądałam w akurat rozpakowywany wątek, a to już prawie wasz czas. Jak ten czas leci.
Przecież mój misiaczek ma już prawie miesiąc!


Aniaamelia, ale cudownie, że już jesteście w domku Wierzę, że ciężko jest się teraz ogarnąć, bo ja też o tym myślę. Zdałam sobie sprawę, że jak młody będzie w domu będę bardzo ograniczona w wyjściach nawet po zakupy, bo nie mam z kim go zostawiać. A jutro idę właśnie do ordynatora dowiedzieć się kiedy idziemy do domku
A jaką wagę osiągnęliście przy wyjściu? Kubuś dziś miał 2100g. Robisz tak jak zalecają z karmieniem, tzn pierś i butla?




Miałam wam już wcześniej napisać, ale ciągle zapominam. Dzień przed urodzeniem Kubusiem byłam ściągnąć hybrydę. Tzn. miałam ją wymienić, ale ostatecznie ściągnęłam i to była bardzo dobra decyzja, bo przy cc nie można mieć nic na pazurkach. Oni podłączają te swoje sprzęty do palucha sprawdzające jak dobrze pamiętam dopływ tlenu do waszego organizmu i nie można mieć wtedy pomalowanych paznokietków. Także dla waszego bezpieczeństwa lepiej pozmywajcie Ja tydzień po porodzie chciałam umówić się na ponowną hybrydę, ale jak przez całą ciążę miałam bardzo grube i twarde paznokcie, tak teraz wszystkie mi się połamały i musiałam obciąć na krótko


A tak z tego co mi się przypomniało przy pakowaniu torby, to u mnie w szpitalu poszło 3 opakowania podkładów poporodowych, bo to jednak przy każdej wizycie w toalecie... Podkładów na łóżko zużyłam 2. 2 koszule do karmienia to dla mnie absolutne minimum, bo odczuwałam ogromną potrzebę zmiany na świeżą po każdym prysznicu dlatego codziennie dawałam mamie na zmianę jedną do wyprania. Ale mój pobyt był mocno wydłużony. U was po porodzie sn 3 dni i do domciu
ooo kociulek ja się boje tylko tego, że mnie wypiszą po porodzie, a synka zostawią, jak ja to przeżyje to nie wiem

Cytat:
Napisane przez folinka Pokaż wiadomość
Rany Julek, co tu się wyprawia!
Jestem tyyyyle stron za Wami i jeszcze trochę, a Wy się tu już za rodzenie bierzecie?!

music, mam nadzieję, że trzymacie się zdrowo z Natalką! Widzę tylko na liście, że urodziłaś, więc gratuluję mocno i trzymam za Was kciuki!

Haha, ale numer z tymi wizytami jutro! Trzymam wszystkie moje dwa kciuki za wszystkie Wasze wizyty!!!
A ja przecież jutro też mam to usg, o 15:40 (czyli 16:40 w Pl)

Doczytałam też, że więcej z Was się o mnie martwiło! Dziękuję za troskę wszystkim i myślę, że teraz już będziecie moje kochane kalafiory wszystkie pamiętać że to obowiązki domowo-remontowo-wyprawkowe mnie tak wciągają

Tak to właśnie po weekendzie przybyło mi kolejne kilka dobrych stron zaległości, ale za to pokój chłopców skończony Nowe meble skręcone, zabawki przesegregowane i ich liczba rozsądnie zmniejszona, ubrania ułożone i śpią szczęśliwi w nowym piętrowym łóżku

Buziaki dla wszystkich!
Idę czytać
daj znać co tam u Was po wizycie

Cytat:
Napisane przez papaPapaya Pokaż wiadomość
Dziewczyny! za wszystkie wizyty!
Ktora z nas ma pierwsza wizyte?
Ja mam dopiero o 16
Ciekawa jestem jaka czesc z nas po wizycie pojedzie od razu na porodowke


Jest 6 a ja umieram z glodu 😒

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja chyba mam na końcu, bo dopiero na 19.30

Cytat:
Napisane przez monika0185 Pokaż wiadomość
Dzien doberek Dziewuszki kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty! Czekam na relacje i pamiętajcie o podawaniu, w którym tygodniu i dniu jesteście 😎

Ja mam wizytę dopiero w piątek.

Czy Wasze dzieci też mają często czkawkę? Moja z dnia na dzień zaczęła mieć taką mocną, że nieźle brzuszek podskakuje. No i tak ma gdzieś ok 3-4 na dzień.
mój ma często, i nie wiem jak on to robi, ale nie raz czuje tę jego czkwakę nawet w odbycie:brzydal :

Cytat:
Napisane przez Velvet Wave Pokaż wiadomość
Mam to samo Cały czas myślę, że mnie złapie jak będę miała burdel w domu, zero organizacji, będę zmęczona, niewyspana, zarośnięta wszędzie i z tłustymi włosami I takie zirytowane zombie pojedzie rodzić

Mi się marzy, żeby tak sobie wszystko ogarnąć i pojechać bez spiny z poczuciem, że cokolwiek ma się pod kontrolą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
o nie, to najgorzej!! Ja też się modlę o to, żeby zacząć rodzić po pięknie przespanej nocy, będąc wypoczętą, pojedzoną, ogoloną i w ogóle w świetnej formie


A propo oczyszczania organizmu - też byłam już dziś w kibelku 2 razy i zaraz muszę znowu iść... ale to tylko przypadek, bo tłumaczyłam już małemu, że w sobote mamy wyżerkę i ma zostać w brzuszku, to dostanie smakołyki
__________________
07.11.2015 - Żona
27.11.2016 - Mama

15.01.2021 - Aniołkowa Mama 🤍

itstoolatex3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-14, 11:47   #201
mewkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 426
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Co za bitch u mnie w przychodni
Spoznilam się do gina 15 min
Przeprosilam polozna chociaż i tak jest obsuwa
A ta do mnie
Na zwolnieniu wszystkie jesteście a czasu nie macie!
Ja do niej
Ja nie jestem proszę pani na zwolnieniu, tylko od początku ciazy pracuje
Ale suke zatkało 😎

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Siedzę i czekam aż zwolni się ktg
Potem gin
Zaraz padnie mi bateria więc odezwę się wieczorem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mewkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-14, 11:49   #202
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

ja juz hybrydy sciaglam, teraz leze bo synus tak matke e bok walnal ze ledwo doszlam...

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

iza - ja tez duzego nie mam ale no nir moge sie ulezec, jeszcze to sikanie... :/

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-14, 11:50   #203
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Co do hybryd to ja mialam zamiar sobie zrobic, a widze ze wy juz sciagacie
Niech mnie ktos z ta waga pocieszy, czy tylko moje dziecko jest grubasem??
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-14, 11:55   #204
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Kurcze no to muszę zakupić to okrycie, jak Wy macie nawet po 4 szt

Mam jeszcze dylemat co kupić do wózeczka .Już nawet mi nie chodzi o wyjścia na dwór bo mam kombinezony i śpiwór i koc gruby,ale tak nawet po domu.Czy poduszeczkę samą i kocyk czy jakichś zestaw:
http://allegro.pl/komplet-minky-do-w...209109028.html
ja mam reczniki 2 z kapturkiem

hmm na razie podusia sie nie przyda dopiero potem..

do wozka mam spiworek

do lozeczka kocyk i rozek

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

PaniMigdalek - nie fajnie z ta ekipa remontowa...
u nas juz maluje maz sufity i sciany, potem panele i drzwi.



Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-14, 11:55   #205
monika0185
Zakorzenienie
 
Avatar monika0185
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 257
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Wy o paznokciach a ja mam znowu ochotę na zagęszczęnie rzęs i jeszcze do fryzjera w końcu muszę podejść i hennę sobie zrobić 💇👀🎀
monika0185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-14, 11:56   #206
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Wg usg zaczety dzisaj 37t, gin potwierdzil cipke, wiec tu jestem spokojna ale jak podal wage to zamarlam, 3195!!!! Ej oblecial mnie strach, ze urodze giganta 😭😭 bo wg om termin na 12 grudnia, praktycznie miesiac...
Chce rodzic nawet dzisiaj!!! Prosze!!!!!!
Ja wiem, ze moze byc roznica miedzy waga okolo 300gram na usg. Nie wiem czy to przez te sterydy??
o zesz waga zacna
kochana mozesz juz rodzic
bedzie dobrze!
mala gigantem nie bedzie

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-14, 11:57   #207
papaPapaya
Zakorzenienie
 
Avatar papaPapaya
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 5 625
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Cytat:
Napisane przez Velvet Wave Pokaż wiadomość
Mam to samo Cały czas myślę, że mnie złapie jak będę miała burdel w domu, zero organizacji, będę zmęczona, niewyspana, zarośnięta wszędzie i z tłustymi włosami I takie zirytowane zombie pojedzie rodzić

Mi się marzy, żeby tak sobie wszystko ogarnąć i pojechać bez spiny z poczuciem, że cokolwiek ma się pod kontrolą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no to ja tak samo dlatego chce rodzic dopiero w grudniu!
Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Wg usg zaczety dzisaj 37t, gin potwierdzil cipke, wiec tu jestem spokojna ale jak podal wage to zamarlam, 3195!!!! Ej oblecial mnie strach, ze urodze giganta 😭😭 bo wg om termin na 12 grudnia, praktycznie miesiac...
Chce rodzic nawet dzisiaj!!! Prosze!!!!!!
Ja wiem, ze moze byc roznica miedzy waga okolo 300gram na usg. Nie wiem czy to przez te sterydy??
no to jeszcze troche moze urosnac
ja mam TP na 06.12 i dzisiaj tez bede miała dziecko ważone ciekawa jestem jaka waga bedzie
dzisiaj pewnie dziewczyny syona informacjami to sobie porownasz
Cytat:
Napisane przez mewkaa Pokaż wiadomość
Co za bitch u mnie w przychodni
Spoznilam się do gina 15 min
Przeprosilam polozna chociaż i tak jest obsuwa
A ta do mnie
Na zwolnieniu wszystkie jesteście a czasu nie macie!
Ja do niej
Ja nie jestem proszę pani na zwolnieniu, tylko od początku ciazy pracuje
Ale suke zatkało 😎

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Siedzę i czekam aż zwolni się ktg
Potem gin
Zaraz padnie mi bateria więc odezwę się wieczorem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
widze bojowy nastroj ciekawe ile ma stopa Karola


ja jeszcze nie miałam ani razu KTG zapytam sie dzis czy w ogole bede miala
__________________

13.12.2016 Julian
papaPapaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-14, 11:57   #208
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Cytat:
Napisane przez mewkaa Pokaż wiadomość
Co za bitch u mnie w przychodni
Spoznilam się do gina 15 min
Przeprosilam polozna chociaż i tak jest obsuwa
A ta do mnie
Na zwolnieniu wszystkie jesteście a czasu nie macie!
Ja do niej
Ja nie jestem proszę pani na zwolnieniu, tylko od początku ciazy pracuje
Ale suke zatkało 😎

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Siedzę i czekam aż zwolni się ktg
Potem gin
Zaraz padnie mi bateria więc odezwę się wieczorem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
co za su...
:/

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-14, 11:58   #209
monika0185
Zakorzenienie
 
Avatar monika0185
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 257
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Słuchajcie ile macie kupionych okryć kąpielowych? Mam już jeden,ale wczoraj w Pepco miałam już brać drugi i w końcu nie wzięłam,ale chyba się skuszę koniec końców
Mam dwa, jeden mniejszy drugi większy. I jeszcze jeden planuje kupić ciemniejszy aby go zabrać do szpitala do okrycia po porodzie
monika0185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-14, 12:00   #210
itstoolatex3
Zakorzenienie
 
Avatar itstoolatex3
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jego serce <3
Wiadomości: 28 892
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Wg usg zaczety dzisaj 37t, gin potwierdzil cipke, wiec tu jestem spokojna ale jak podal wage to zamarlam, 3195!!!! Ej oblecial mnie strach, ze urodze giganta 😭😭 bo wg om termin na 12 grudnia, praktycznie miesiac...
Chce rodzic nawet dzisiaj!!! Prosze!!!!!!
Ja wiem, ze moze byc roznica miedzy waga okolo 300gram na usg. Nie wiem czy to przez te sterydy??
Aż jestem ciekawe ile moje bobo waży, bo ja też dostałam sterydy
__________________
07.11.2015 - Żona
27.11.2016 - Mama

15.01.2021 - Aniołkowa Mama 🤍

itstoolatex3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 02:50:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:53.