Angielski dla dzieci - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-25, 20:31   #31
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: Angielski dla dzieci

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Uważam wręcz przeciwnie - chyba nie myślisz że pani przedszkolanka czy pani pedagog która ukończyła nauczanie wczesnoszkolne z językiem angielskim zna język na poziomie nie wiem, c2 ? I miała przedmioty jak na filologii....? Polacy też popełniają masę krytycznych błędów "ja to poszłem on to zamkł wiater wiał a ty to możesz wziąść" i co? Mówimy z błędami? Mówimy. Mówimy gwarą? Mówimy. Rozumiemy się? TAK. Przy przyswajaniu języka nie idzie o jego idealną wymowę czy hiperpoprawność gramatyczną ale o użycie...
wiesz, ale moim zdaniem osoba która chce aby jej dziecko mówiło językiem polskim literackim nie zostawia go w towarzystwie w którym mówi się ja wyżej napisałaś "ja to poszłem on to zamkł wiater wiał a ty to możesz wziąść" a więc ktoś kto oczekuje, że jego dziecko będzie mówiło kiedyś piękną angielszczyzną stwarza mu możliwości aby się z takową osłuchało a później znajduje mu nauczyciela reprezentującego wystarczający stopień znajomości języka nie pozostawiając tego przypadkowi i przedszkolance której znajomość języka bywa że tak powiem kulawa
__________________
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-28, 10:03   #32
Irysiik
Raczkowanie
 
Avatar Irysiik
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 53
Dot.: Angielski dla dzieci

U nas sprawdzają się wszelkie fiszki i gry typu memory. Odkrywamy pary, liczymy, zadajemy proste pytania po angielsku i jakos to naturalnie wychodzi
Irysiik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-10, 12:10   #33
fuksja85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1
Dot.: Angielski dla dzieci

U nas sprawdziły się różnego rodzaju Quizy w języku angielskim. To ciekawy sposób na powtórkę materiału zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

xxx

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-04-10 o 12:49 Powód: link
fuksja85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 22:36   #34
MadryBobas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2
Dot.: Angielski dla dzieci

A ja w przeciwieństwie do większości z Was polecam naukę w domu - zwłaszcza jeśli chodzi o naprawdę małe dziecko - oczywiście kontakt z native speakerem jesli istnieje taka możliwość jest niezastąpiony, ale oprócz tego praca w domu - jeśli i dziecko i rodzic mają z tego zabawę. Z tym że właśnie: nauka przez zabawę. Dla nas super się sprawdza metoda Domana, którą stosujemy od urodzenia i dopiero teraz będziemy wkraczać razem z nią w naukę języka. W stopce link jeśli ktoś byłby zainteresowany samą metodą.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
MadryBobas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 09:30   #35
SoniaKo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2
Dot.: Angielski dla dzieci

Cytat:
Napisane przez MadryBobas Pokaż wiadomość
A ja w przeciwieństwie do większości z Was polecam naukę w domu - zwłaszcza jeśli chodzi o naprawdę małe dziecko - oczywiście kontakt z native speakerem jesli istnieje taka możliwość jest niezastąpiony, ale oprócz tego praca w domu - jeśli i dziecko i rodzic mają z tego zabawę. Z tym że właśnie: nauka przez zabawę. Dla nas super się sprawdza metoda Domana, którą stosujemy od urodzenia i dopiero teraz będziemy wkraczać razem z nią w naukę języka. W stopce link jeśli ktoś byłby zainteresowany samą metodą.
Tak, tylko że w domu często trudno się zmotywować... odkłada się zwykle takie rzeczy, a czas leci. moim zdaniem lepiej zapisać się na zajęcia, zapłacić i motywacja od razu rośnie
my chodzimy na angielski do <ciach> i mogę z czystym sumieniem tę szkołę polecić. Lektorki zawsze super przygotowane, wiem, bo z najmłodszymi chodzą na zajęcia rodzice.
Pomoce, zabawki, gry bardzo atrakcyjne dla dzieci. Nie mogą się dosłownie doczekać kolejnych zajęć!

w domu oglądamy filmiki z naszych kursów i słuchamy płyt. ubaw jest niezły, bo śpiewa cała rodzina dorośli też się uczą. słuchając płyt natrafiłam wielokrotnie na słówka czy wyrażenia, których wcześniej nie znałam.

Edytowane przez d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Czas edycji: 2018-05-15 o 21:54
SoniaKo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 10:42   #36
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Angielski dla dzieci

o, miło widzieć, że HD już tak cienko przędzie, że muszą się biedareklamować w ten sposób. LOL.
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-15 11:42:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:08.