Jaki prezent na parapetówkę ? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-09, 06:30   #91
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Jaki prezent na parapetówkę ?

Cytat:
Napisane przez heart_shaped_box Pokaż wiadomość
ja na parapetowke dostalam:
* zestaw szkla, czyli: 4 kieliszki do wina, 4 kieliszki do martini, 4 kieliszki do wodki
* storczyka (niestety nie przyjal sie w moich warunkach) i 4 eleganckie szklanki do drinkow
* 1 kolezanka zapytala wprost co chce, to powiedzialam ze mikser. dostalam mikser i elektryczna wyciskarke do cytrusow! super sprawa, uzywam.
* slow cooker, nie uzylam, oddalam kolezance
* alkohol
* pieniadze w kopercie, gift card
* najfajniejszy prezent: znajomi zrobili zrzutke i kupili nam kino domowe (2 dni wczesniej kupilismy telewizor, wiec akurat bardzo trafiony prezent)

Uwazam, ze prezenty typu szklanki/lampki zawsze sie przydaja.
Znajomym kupilismy kilka zestawow szklanek i lampek do wina (+ wino) i talerz do ciasta na nozce. Byli bardzo zadowoleni.

Gdyby ktos mi dal taki prezent to... Detergenty to pierwsza rzecz, ktora kupuje jesli sie gdzies wprowadzam.
Nie każdego stać na kupowanie komuś kina domowego, czy innych takich . Niektórzy dają sobie na parapetówkę symboliczne prezenty - stąd zapewne detergenty - ostatecznie zawsze się przydadzą, chociaż jednak bezpieczniej kupić jakieś szkło, wino, czy coś w ten deseń. Sorry, ale lista prezentów, którą przedstawiłaś, to jak na wesele - onieśmiela.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 16:06   #92
heart_shaped_box
Zadomowienie
 
Avatar heart_shaped_box
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: usa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Jaki prezent na parapetówkę ?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Nie każdego stać na kupowanie komuś kina domowego, czy innych takich . Niektórzy dają sobie na parapetówkę symboliczne prezenty - stąd zapewne detergenty - ostatecznie zawsze się przydadzą, chociaż jednak bezpieczniej kupić jakieś szkło, wino, czy coś w ten deseń. Sorry, ale lista prezentów, którą przedstawiłaś, to jak na wesele - onieśmiela.
Ja to rozumiem, nie chodzilo mi o chwalenie sie (byc moze tak to odebralas) po prostu uwazam, ze detergenty to kiepski pomysl. Dlatego zasugerowalam, ze fajnym prezentem sa lampki do wina itd.

Edytowane przez heart_shaped_box
Czas edycji: 2012-07-09 o 16:07
heart_shaped_box jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 11:11   #93
marta_ga
Raczkowanie
 
Avatar marta_ga
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 45
Dot.: Jaki prezent na parapetówkę ?

A może jakieś kwiaty doniczkowe czy coś takiego. Dajmy na to taki mały bonsai albo wielki Rododendron? Ja bym była zadowolona z takiego prezentu.
__________________
Nic nie dzieje się przypadkiem
marta_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 20:30   #94
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki prezent na parapetówkę ?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Nie każdego stać na kupowanie komuś kina domowego, czy innych takich . Niektórzy dają sobie na parapetówkę symboliczne prezenty - stąd zapewne detergenty - ostatecznie zawsze się przydadzą, chociaż jednak bezpieczniej kupić jakieś szkło, wino, czy coś w ten deseń. Sorry, ale lista prezentów, którą przedstawiłaś, to jak na wesele - onieśmiela.
No bez przesady...nie trzeba nie wiadomo jak drogiego miksera czy szkła kupować,a zawsze się przydadzą. Detergenty na parapetówkę- dla mnie to tak niegrzeczne jak danie komuś w prezencie żelu pod prysznic czy mydła sugerując by się umył

W zeszłym miesiącu byłam u koleżanki na takiej imprezie i dostała:
-zestaw garnków
-kieliszki do wina i wódki (zwykłe z Krosna, żadne kryształy extra)
-dzbanek i szklaneczki (ode mnie )
-owocnicę w stylu gadżetów toys for boys
-obraz
-ręczniki
-kwiata w doniczce

czyli bardzo standardowo
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 00:30   #95
gossipgirl89
Raczkowanie
 
Avatar gossipgirl89
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 324
Dot.: Jaki prezent na parapetówkę ?

Mnie się spodobał bardzo pomysł mojej koleżanki na parapetówkę dla naszych znajomych. Nie miała za dużo kasy wiec zrobiła sama drewnianą skrzynkę na okno ( taką na kwiatki) i ładnie to pomalowała. Do tego dokupiła kilka różnych krzaczków przypraw m.in. bazylię, szałwię, oregano. Gospodyni była bardzo zadowolona bo lubi gotowanie i eksperymenty kulinarne Szkoda tylko, że tak jej się spodobało obrywanie listków, że krzaczki z powodu ich braku szybko zmarniały
__________________
"Ktokolwiek powiedział, że pieniądze szczęścia nie dają, nie wiedział gdzie robić zakupy."

~Blair Waldorf
gossipgirl89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 17:19   #96
8malina8
Raczkowanie
 
Avatar 8malina8
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 422
Dot.: Jaki prezent na parapetówkę ?

Gdy mnie i mojego TZ-ta koleżanka pierwszy raz zaprosiła do mieszkania tez miałam problem z prezentem. Na szczęście inna znajoma , która już była u tej koleżanki podpowiedziała mi , że w sypialni ma ściany w kolorze cappucino. I to mnie uratowało bo kupiłam taki zestaw brązowych świeczek ładnie zdobionych srebrnymi kryształkami i ustawionych na kwadratowym drewnianym talerzyku taki drobiazg ale koleżanke niezmiernie ucieszył natomiast na moją parapetówke dostałam od pary znajomych dwie takie duuuże lamki do wina no i oczywiście winko równiez fajny prezencik

Ogólnie to ja cieszyłabym się z wcześniej wspomnianych szklanek , lampek kieliszków , ale też z dodatków ozdobnych typu właśnie świeczniki , lampy , koszyczki , jakieś fajne ramki (np. zestaw ramek lub duża na kilka zdjęć) , jakiś koc (narzuta) , moze ciekawy zegarek , kuferek na biżuterie lub inne drobiazgi .Albo cos do kuchni : zestaw miseczek , kubeczki na kawe , magnesy na lodówke. To zależy co kto lubi i jaki ma charakter
__________________
„Kochać to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem,
lecz patrzeć razem w tym samym kierunku.”
[A. De Saint – Exupery]
23.12.2012r - zaręczyny
31.08.2013r - ślub
8malina8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 18:02   #97
euredyyka
Przyczajenie
 
Avatar euredyyka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 10
Dot.: Jaki prezent na parapetówkę ?

Ja właśnie wybieram się do przyjaciółki na parapetówkę i chyba zdecyduje się na magnesy na lodówkę od www.malestudio.pl :P
Mam dużo zdjęć przyjaciółki z jej mężem, zamówię kilka sztuk w fajnych ramkach i takie coś wręczę Mają już czajnik, ręczniki, talerze i inne takie, więc myślę, że takie magnesy na lodówce będą dla nich przyjemną niespodzianką
Dokładnie biorę te z aukcji nr 3437504645 http://allegro.pl/show_item.php?item=3437504645 Może też Ci się spodoba taki pomysł
euredyyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-08, 14:11   #98
Sauron
Raczkowanie
 
Avatar Sauron
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Mordor
Wiadomości: 42
GG do Sauron
Dot.: Jaki prezent na parapetówkę ?

HiHi Podoba mi sie ten post z alkoholem Faktycznie, zawsze udany prezent, w tym również dla gości.
Ja ostatnio korzystam z gotowych baz prezentów w tym również na parapetówkę, od razu problem z głowy :P nawet mój TŻ żartuje, że sam zacznie tam dla mnie szukać
Sauron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 16:32   #99
Renata_U
Raczkowanie
 
Avatar Renata_U
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 81
Dot.: Jaki prezent na parapetówkę ?

Ja kupiłam na parapetówkę swoich przyjaciół zestaw sushi, bo uwielbiają jeść i samodzielnie robić sushi. Prezent bardzo im się spodobał
__________________
Tylko 15 minut dzieli Cię od niezapomnianego lotu szybowcem. Wypełnij ankietę i wygraj lot w przestworzach.
Renata_U jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 15:05   #100
gruniaa
Zadomowienie
 
Avatar gruniaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 996
Odp: Jaki prezent na parapetówkę ?

Ja kupilam ramke na kilka zdjec, wydrukowalam, wlozylam ich zdjecia i wisi u nich.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
gruniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 19:57   #101
_Gosiaczek_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: Jaki prezent na parapetówkę ?

Hmm a co powiecie za zestaw do grzanego wina? Jakiś koszyk, a do koszyczka wino, ceramiczne kubki i dzbanek?
Może być?
_Gosiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-02, 10:34   #102
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Jaki prezent na parapetówkę ?

A nie prościej... zapytać gospodarzy?

Robię w tym tygodniu parapetówkę i tylko jedna koleżanka zapytała co chciałabym dostać.

A ja właśnie nie chcę nic wielkiego, to nie jest moje "pierwsze wybycie z domu", że nic nie mam. Szkła nie mam już gdzie upychać, parapety mam tylko od wschodniej strony, więc i kwiatki stojące się nie sprawdzą (wolałabym już jakieś takie balkonowe). Z wymienionych tutaj pomysłów chyba najbardziej mi do gusty przypadły środki czystości - tego nigdy nie za wiele, ale byleby nie był to mop;p

Generalnie moja whish lista:
- rękawice kuchenne (ciągle mi ich brakuje i ciągle o nich zapominam)
- reling nad kuchenkę aby mieć na czym powiesić różne akcesoria
- półka na przyprawy (ew. jakiś fajny zestaw przypraw w pojemniczkach)
- chemia gospodarcza - nie mam nic przeciwko, zawsze się przyda
- jakiś fajny nóż
- książka kucharska

Jeśli ktoś chciałby wydać więcej kasy (więcej to powyżej 50 zł) to:
- patelnię grillową na indukcję
- patelnię z odpinaną rączką
- parowar
- pastelowy, emaliowany czajnik z Olkusza

Lista nietrafionych prezentów:
- wszelkie szkło
- zasłony (nie lubię zasłon, rolety mi wystarczają)
- wszelkie zbieracze kurzu
- wszelki sprzęt AGD - bez konsultacji
- plakaty, obrazki itp.
- magnesy na lodówkę (drzwi lodówki dla mnie mają być czyste a nie obklejone, z resztą... skąd ktoś kto u mnie nie był ma wiedzieć czy mam lodówkę wolnostojącą czy zabudowaną)
- kwiatki
- fartuszki
- ręczniki

Edytowane przez Miss Saeki
Czas edycji: 2014-07-02 o 10:42
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 19:13   #103
varia91
Raczkowanie
 
Avatar varia91
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 38
Question Dot.: Jaki prezent na parapetówkę ?

Jak dobrze, że jest taki wątek

Mamy z Tżtem ten sam problem, za niedługo znajomi robią parapetówę z bloku przeprowadzają się do zakupionego domu, mają wszystko i nie wiemy co kupić nie chcemy by były to (jak ktoś to tu już celnie nazwał) "kurzolapki-durnostojki" sęk w tym, że gdy podpytywałam co by im się przydało oni mówią, że nic nie trzeba - ale jak na parapetówkę z niczym!?
Samo trunek będzie ok ?
Myślałam nad koszem prezentowym i trunkiem, kwiaty odpadają nawet storczyki...

Mają 3 dzieci jedno roczne.
Oboje mają alergię na orzechy.

Help
__________________
Ciemność nie zawsze oznacza zło,a światło nie zawsze niesie za sobą dobro.
varia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 16:00   #104
katarra11
Przyczajenie
 
Avatar katarra11
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 5
Dot.: Jaki prezent na parapetówkę ?

A może jakieś krzesła barowe byłyby dobrym pomysłem? Zwłaszcza, jeśli ktoś się dopiero wprowadził i jeszcze nie ma umeblowanego mieszkania... Całkiem ciekawe oferty krzeseł barowych znalazłam tutaj http://dkwadrat.pl/pol_m_Stolki-barowe-227.html
__________________
Stworzona jesteś do tego, do czego nikt inny stworzony nie został

Edytowane przez katarra11
Czas edycji: 2016-09-30 o 12:45
katarra11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 16:09   #105
fcd2e403d74287f117e7a506dac96c8726e1bb0f_60889772e2e8a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 31 783
Dot.: Jaki prezent na parapetówkę ?

Ja w takim przypadku postawiłabym na to coś przydatnego i niezagracającego, np. kartę upominkową do sklepu wnętrzarskiego lub dobry alkohol jeśli piją i do tego fajną świeczkę zapachową, ekologiczny miód w ładnym słoiczku (przyda się na sezon przeziębieniowy) i kwiaty cięte. Kosz prezentowy też w porządku.

Edytowane przez fcd2e403d74287f117e7a506dac96c8726e1bb0f_60889772e2e8a
Czas edycji: 2016-09-28 o 16:14
fcd2e403d74287f117e7a506dac96c8726e1bb0f_60889772e2e8a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-21, 14:24   #106
JulitaRoszcz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 5
Dot.: Jaki prezent na parapetówkę ?

Mieszkanie mojej koleżanki jest urządzone bardzo specyficznie, królują tam szarości, a detale są raczej powiedziałabym "surowe" dlatego próbowałam kupić jej coś w podobnym guście i wybrałam miskę betonową do jadalni, które wykorzystała na owoce.
Kupiłam ją na tej stronie: xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-01-27 o 11:16 Powód: Link.
JulitaRoszcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 13:34   #107
lila000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 6
Dot.: Jaki prezent na parapetówkę ?

Może jakiś dodatek do domu, obraz, świeczki, wazon. Albo np fajne kieliszki do wina
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
lila000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 10:52   #108
anulka9001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 50
Dot.: Jaki prezent na parapetówkę ?

Ja bym chciała dostać na parapetówkę gofrownicę. Upatrzyłam sobie dezal profi w czerwonym kolorze, który będzie pasował do mojej nowej kuchni. Na szczęście przyjaciele zapytali, co chcę dostać i uniknę udawania, że coś kompletnie nietrafionego mi się podoba.
anulka9001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 11:54   #109
_balance
Raczkowanie
 
Avatar _balance
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 324
Dot.: Jaki prezent na parapetówkę ?

Cytat:
Napisane przez varia91 Pokaż wiadomość
Jak dobrze, że jest taki wątek

Mamy z Tżtem ten sam problem, za niedługo znajomi robią parapetówę z bloku przeprowadzają się do zakupionego domu, mają wszystko i nie wiemy co kupić nie chcemy by były to (jak ktoś to tu już celnie nazwał) "kurzolapki-durnostojki" sęk w tym, że gdy podpytywałam co by im się przydało oni mówią, że nic nie trzeba - ale jak na parapetówkę z niczym!?
Samo trunek będzie ok ?
Myślałam nad koszem prezentowym i trunkiem, kwiaty odpadają nawet storczyki...

Mają 3 dzieci jedno roczne.
Oboje mają alergię na orzechy.

Help
Ciężki orzech do zgryzienia. Jak mieliśmy parapetówkę u brata to jego żona zrobiła listę i wybraliśmy konkretną pozycję, i po kłopocie.

Myślę, że jeśli nie potrafią zadeklarować się czego im brakuje, a Ty nie masz żadnego pomysłu to kup kosz prezentowy i wino. Chyba, że patelnia grillowa, komplet przyprawników kuchennych czy pościel?
_balance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-19, 09:31   #110
REILOON
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 4
Dot.: Jaki prezent na parapetówkę ?

Jeśli chodzi o prezenty na parapetówkę, to ja stawiam na uniwersalne podarki, czyli kwiaty doniczkowe
REILOON jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-10, 21:20   #111
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Jaki prezent na parapetówkę ?

Cytat:
Napisane przez REILOON Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o prezenty na parapetówkę, to ja stawiam na uniwersalne podarki, czyli kwiaty doniczkowe
Chyba lepiej zapytać zainteresowanych co się przyda. Dla mnie np kwiatek doniczkowy to kłopot. Nie mam kwiatków i nie chcę mieć, więc to nie jest uniwesalny prezent

___wysłane z telefonu, staram się sprawdzać co napisałam, ale czasami słownik "wie lepiej" ___
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-28, 09:48   #112
maria2255
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 21
Dot.: Jaki prezent na parapetówkę ?

Najlepiej zapytać co by się przydało w domu, bo można podarować coś co kompletnie się nie przyda
maria2255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-29, 07:24   #113
zuzkabuzka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 9
Dot.: Jaki prezent na parapetówkę ?

Ja mojej dobrej koleżance ze studiów kupiłam taki fajny stojak na wino w Duce, bardzo się ucieszyła. Ale można też się kogos zapytać jak go nie znamy za bardzp
zuzkabuzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-29, 08:25   #114
Rickyy34
Raczkowanie
 
Avatar Rickyy34
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 74
Dot.: Jaki prezent na parapetówkę ?

Też myślę, że warto spytać wprost. jak ja byłam na ostatniej parapetówce, to dałam pieniążki, bo wiedziałam, że zbierają na dodatkowy blat do kuchni. Większość gości dała szklanki, także szklanek, to już mają aż za dużo.
Rickyy34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-30, 13:16   #115
cindy17
Raczkowanie
 
Avatar cindy17
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 251
Dot.: Jaki prezent na parapetówkę ?

Słuchajcie sama jestem teraz w takiej sytuacji , że będę robić parapetówkę. I naprawdę nie chciałabym dostać czegoś na sile. Fajnie by było dostać karty prezentowe do home&you i tym podobnych. Albo po prostu życzenia z wkładka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cindy17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-26, 15:22   #116
pomalina
Przyczajenie
 
Avatar pomalina
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki prezent na parapetówkę ?

Oczywiście coś do domu. Tylko moim zdaniem nie ma sensu kupować czegokolwiek do wystroju. Ważne żeby to co komuś dajesz było praktyczne. Dobrze jest wiedzieć czego jeszcze w domu nie ma i co może się przydać. Dużo ciekawych rzeczy znajdziesz na indelo.pl. Masa wyposażenia np do kuchni w bardzo ładnym nowoczesnym stylu a do tego dobrej jakości. Jeśli nie kuchnia to sprawdź też inne działy i na pewno znajdziesz coś odpowiedniego

Edytowane przez pomalina
Czas edycji: 2017-08-28 o 14:26 Powód: literówka :)
pomalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-26, 16:34   #117
asia61
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki prezent na parapetówkę ?

Poznałam trochę gust mojej koleżanki z pracy, podpytalam ją ,co do stylu w jakim chce urządzić mieszkanie i trafiłam. Zakupiłam fantastyczną lampę, nowoczesną z bardzo klimatycznym światłem. Doskonale pasuje do jej pokoju,a o to
chodziło.

xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-07-27 o 08:52 Powód: reklama
asia61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-26 17:34:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:42.