Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-19, 17:45   #1981
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

ten żel borowinowy to ten do twarzy? Tak mi wyskoczyło w googlach Stosujesz go tak jak zwykłe żele tj po myciu i ugnieceniu włosów??? Odgniata się go? Sorki, że moje pytania może są głupie ale nie wiem o co chodzi z tym żelem:P Ale dla takiego efektu jak Twój to chętnie się skuszę
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 18:07   #1982
wicherek1989
Zakorzenienie
 
Avatar wicherek1989
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 177
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez bernadka20 Pokaż wiadomość
No zaraz pędzę edytować swojego posta w codzienniku...Leciutko są jeszcze wilgotne, ale ładnie dziś też wyglądają. Przyjdę do pracy mojego tż...To normalnie znowu będzie w siódmym niebie
Poszłam zobaczyć, świetne, leciutko wyglądają i delikatnie, aż chce się pogłaskać
__________________
"W konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa-nie przez swoją siłę, ale przez wytrwałość!!"
wicherek1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 18:18   #1983
Sensualitka
Raczkowanie
 
Avatar Sensualitka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Tychy/Pomorze
Wiadomości: 137
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Pokaż wiadomość
ten żel borowinowy to ten do twarzy? Tak mi wyskoczyło w googlach Stosujesz go tak jak zwykłe żele tj po myciu i ugnieceniu włosów??? Odgniata się go? Sorki, że moje pytania może są głupie ale nie wiem o co chodzi z tym żelem:P Ale dla takiego efektu jak Twój to chętnie się skuszę
Kto pyta nie błądzi
tak, to żel do twarzy i ciała. Tylko zaznaczę jeszcze raz, że on nie działa tak jak tradycyjnie rozumowany żel do włosów. Z pewnością nie będzie mocnych sucharów (ja miewam tylko delikatne na końcach) ani mocnego "holdu". On po prostu mi definiuje włosy bez obciążania. Dla mnie to ważne bo mam cienkie włosy i lubię objętość. Stosuję jak tradycyjny żel tj. odsączam włosy z nadmiaru wody, wylewam trochę żelu na dłonie, rozsmarowuje między nimi i ugniatam włosy głową w dół, dokładając wedle woli.

Mam też patent na "odsączanie" wody. Po spłukaniu odżywki odsączam włosy dłońmi, rozczesuję, potem staję na szerokość bioder, odchylam się do tyłu i energicznie pochylam w przód, potem szybko odginam do tylu i tak z 10 razy nie odsączam w żadne materiały bo mam wysokoporowate włosy i za szybko oddają wilgość w szmatki wszelkiego typu. Potem już tylko ugniatam żelem i suszę suszarką. Co jeszcze zauważyłam to to, że ten żel przyspiesza też proces suszenia. Kiedyś suszyłam jakies 12 minut, teraz ok 8 zawsze coś..
Cytat:
Napisane przez bernadka20 Pokaż wiadomość
Nie wiem moje włosy są lepsze czy mnie się tylko zdaje ? (dodałam do codziennika zdjęcia)...
:
Wyglądają na bardzo zadbane, jest delikatnie i kobieco pasują do Twojej sylwetki. Nie dziwię się, że partner bywa w siódmym niebie a pamiętam Cię jeszcze z krótszymi włosami. Moja siostra gdyby dała się przekonać do nieprostowania to chyba miałaby podobne do Twoich. Ale ona nie nadaje się na kręconowłosą. Każdy jeden odstający włosek doprowadza ją do szału. Nie umiem sprowadzić jej na lepszą stronę mocy

Edytowane przez Sensualitka
Czas edycji: 2014-02-19 o 18:32
Sensualitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 18:35   #1984
bijum
Raczkowanie
 
Avatar bijum
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 309
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Przeglądałam ostatnie posty - prześliczne wszystkie kręciołki! *.*

Ja z moimi już nie wiem co począć. Ostatnio spałam po raz pierwszy od dłuższego czasu w niezaplecionych, żeby dać im szansę na prosto. Były okropne, nie dość, że strasznie matowe i suche (choć dzień wcześniej, przy takim samym zestawie kosmetyków były ok). Od kosmyków prawie prostych (zawiniętych na końcach) odstawało mnóstwo pokręconych pojedynczych włosków, przez to całość była szorstka w dotyku i wyglądała kiepsko. Dziś spałam w dwóch ślimakach i oczywiście jedna strona pokręciła się dużo mniej, niż druga. Na dodatek nie dysponuję żadnym stylizatorem, więc nie miałam jak tego uratować ;c Ktoś może miał coś podobnego, jak temu zaradzić? Te nie jest takie typowe puszenie, wygląda to tak, jakby jeden włos na 100 miał potencjał do kręcenia się, a reszta olewała sprawę ;c
__________________


Zapiski z życia Włosomaniaczki

58. Moje kosmetyczne dziwactwa i sekrety.




Rozdanie u Bijum!



Edytowane przez bijum
Czas edycji: 2014-02-19 o 18:37
bijum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 18:37   #1985
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Sensualitka Pokaż wiadomość

Mam też patent na "odsączanie" wody.
hej hej


widziałam kudełki

patent masz niezły, potem łazienka cała mokra
ja tak moge wymachiwać po zdjęciu turbana z głowy
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 18:42   #1986
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cudowne włosy w codzienniku kochane wielkie zazdro, bo moje ostatnio mnie nie lubią i mi smutno
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 18:49   #1987
Sensualitka
Raczkowanie
 
Avatar Sensualitka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Tychy/Pomorze
Wiadomości: 137
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
hej hej


widziałam kudełki

patent masz niezły, potem łazienka cała mokra
ja tak moge wymachiwać po zdjęciu turbana z głowy
Mam długi korytarz ale w starym mieszkaniu faktycznie korzystałam z łazienki i lustro było do wycierania z kropek wody. Chociaż wydaje mi się, że i tak niewiele tego bywa. Moje włosy bardzo szybko oddają wilgoć. Kiedyś założyłam turban bo musiałam iść otworzyć drzwi to byłam zmuszona pryskać potem włosy rozpylaczem, żeby znów nawilżyć i "posklejać" włosy w pukle bo było już mnóstwo odstawaczy
Sensualitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-19, 18:53   #1988
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Sensualitka Pokaż wiadomość
Mam długi korytarz ale w starym mieszkaniu faktycznie korzystałam z łazienki i lustro było do wycierania z kropek wody. Chociaż wydaje mi się, że i tak niewiele tego bywa. Moje włosy bardzo szybko oddają wilgoć. Kiedyś założyłam turban bo musiałam iść otworzyć drzwi to byłam zmuszona pryskać potem włosy rozpylaczem, żeby znów nawilżyć i "posklejać" włosy w pukle bo było już mnóstwo odstawaczy
turban robię z koszulki z dość zbitej bawełnianej koszulki i wiesz, że nie wysychają mi końce?
w pielusze od razu mam puch na końcach.
Nieraz jak robię włosy "na prosto" tak macham głową woda się leje po kafelkach nieźle
jak tak robię przed stylizacją fal, to mam drobniejsze pasemka

miło Cię tu znowu widzieć
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 19:01   #1989
vidia9
Zadomowienie
 
Avatar vidia9
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 368
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Jednak za późno jestem w domu, wetrę w skalp olejek z GP i po myciu Joanną zieloną dam Biovaxa keratynę i jedwab, może to protein im brakuje Oby, bo mam ich szczerze dość
Bernardka i jakisnick cudownie w codzienniku
vidia9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 19:02   #1990
JudytaKas
Zakorzenienie
 
Avatar JudytaKas
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: malownicza lubelszczyzna:)
Wiadomości: 3 472
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Sensualitka Pokaż wiadomość
Mam długi korytarz ale w starym mieszkaniu faktycznie korzystałam z łazienki i lustro było do wycierania z kropek wody. Chociaż wydaje mi się, że i tak niewiele tego bywa. Moje włosy bardzo szybko oddają wilgoć. Kiedyś założyłam turban bo musiałam iść otworzyć drzwi to byłam zmuszona pryskać potem włosy rozpylaczem, żeby znów nawilżyć i "posklejać" włosy w pukle bo było już mnóstwo odstawaczy
Mam tak samo wystarczy, że po myciu na chwilę nałoże na włosy koszulkę (już nie mówiąc o ręczniku) i są suche. Po umyciu nakładam ręcznik na ramiona i co mam tam sobie ścieknąć to ścieka i od razu stylizuję
__________________
CG- 07.09.2012

"Spraw, aby każdy dzień miał
szansę stać się najpiękniejszym
dniem twojego życia."
JudytaKas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 19:57   #1991
Sensualitka
Raczkowanie
 
Avatar Sensualitka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Tychy/Pomorze
Wiadomości: 137
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
turban robię z koszulki z dość zbitej bawełnianej koszulki i wiesz, że nie wysychają mi końce?
w pielusze od razu mam puch na końcach.
Nieraz jak robię włosy "na prosto" tak macham głową woda się leje po kafelkach nieźle
jak tak robię przed stylizacją fal, to mam drobniejsze pasemka

miło Cię tu znowu widzieć


Właśnie przy tej technice podoba mi się fakt, że pasemka dodatkowo się rozdzielają bo to podbija objętość jak tak nie zrobie to zbijają się w rulony które są ciężkie i przy głowie mam przyklap. Wyglądam wtedy jak przychlast pierwszej kategorii dodatkowo też dzieki tej technice przy skórze układają się zgodnie z kierunkiem rośnięcia, tak naturalnie..

Cytat:
Napisane przez JudytaKas Pokaż wiadomość
Mam tak samo wystarczy, że po myciu na chwilę nałoże na włosy koszulkę (już nie mówiąc o ręczniku) i są suche. Po umyciu nakładam ręcznik na ramiona i co mam tam sobie ścieknąć to ścieka i od razu stylizuję



właśnie, miałam też skomentować wpis jakisnick w codzienniku. Lubie swoje włosy ale jakbym miała Twój skręt to już w ogóle bym chyba fruwała 10 cm nad ziemią
Sensualitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-19, 20:08   #1992
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Hej,

Sensualitka,piękne masz włosy.ja też roztrzepuję włosy po umyciu.Dzisiaj na drugi dzień mam już rulony,piersionki czy jak to jeszcze z zwą jak z lokówki i wyglądam komicznie w takich właśnie ciężkich rurkach..
Czy mi się wydaje czy masz na górze z tyłu krótkie pasma?Tak masz pocieniowane?Pytam bo fryzjerka chciała mi teraz tak zrobić ale nie chciałam.bałam się co z tego wyjdzie.

Byłam w codzienniku i napiszę to co już miałam napisać dawno.
Jakiśnick to są włosy idealne!

Wszystko to kwestia gustu bo uważam,że jest tu bardzo dużo pięknych włosów.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście

Edytowane przez Curly81
Czas edycji: 2014-02-19 o 20:18
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 20:41   #1993
Sensualitka
Raczkowanie
 
Avatar Sensualitka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Tychy/Pomorze
Wiadomości: 137
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Hej,

Sensualitka,piękne masz włosy.ja też roztrzepuję włosy po umyciu.Dzisiaj na drugi dzień mam już rulony,piersionki czy jak to jeszcze z zwą jak z lokówki i wyglądam komicznie w takich właśnie ciężkich rurkach..
moje włosy też lubią się organizować w rulony na drugi dzień zwłaszcza te od karku. Ale od karku jeszcze da się przeżyć.

Cytat:
Czy mi się wydaje czy masz na górze z tyłu krótkie pasma?Tak masz pocieniowane?Pytam bo fryzjerka chciała mi teraz tak zrobić ale nie chciałam.bałam się co z tego wyjdzie.
Wesprę się swoim postem starym w którym to wyjaśniłam
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...ostcount=77052

z tego postu zmieniło się tylko to, że przeprowadziłam się na Pomorze a fryzjerka którą wychwalałam została na Śląsku. Zbliża się czas pójścia do fryzjera i trochę jestem w kropce. Chyba w końcu sama się obetnę. Skoro byłam taka mądra do dawania sugestii w/w poście to teraz się do tego zastosuję :P
Sensualitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 20:45   #1994
wicherek1989
Zakorzenienie
 
Avatar wicherek1989
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 177
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Sensualitka Pokaż wiadomość
Mam też patent na "odsączanie" wody. Po spłukaniu odżywki odsączam włosy dłońmi, rozczesuję, potem staję na szerokość bioder, odchylam się do tyłu i energicznie pochylam w przód, potem szybko odginam do tylu i tak z 10 razy nie odsączam w żadne materiały bo mam wysokoporowate włosy i za szybko oddają wilgość w szmatki wszelkiego typu. Potem już tylko ugniatam żelem i suszę suszarką. Co jeszcze zauważyłam to to, że ten żel przyspiesza też proces suszenia. Kiedyś suszyłam jakies 12 minut, teraz ok 8 zawsze coś..

Każdy jeden odstający włosek doprowadza ją do szału. Nie umiem sprowadzić jej na lepszą stronę mocy
Dobry patent ja też nie robię turbanu, tylko tak odciskam w ręcznik już nie zawijam bo by za suche były i splątane

Haha moja siostra też tak ma, przylizana chodzi i tylko na mnie patrzy i komentuje, że ja w nieładzie tak słodko wyglądam, że też by tak chciała ale jak jej odstaje to przygładza
__________________
"W konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa-nie przez swoją siłę, ale przez wytrwałość!!"
wicherek1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 20:45   #1995
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Sensualitka Pokaż wiadomość
moje włosy też lubią się organizować w rulony na drugi dzień zwłaszcza te od karku. Ale od karku jeszcze da się przeżyć.



Wesprę się swoim postem starym w którym to wyjaśniłam
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...ostcount=77052

z tego postu zmieniło się tylko to, że przeprowadziłam się na Pomorze a fryzjerka którą wychwalałam została na Śląsku. Zbliża się czas pójścia do fryzjera i trochę jestem w kropce. Chyba w końcu sama się obetnę. Skoro byłam taka mądra do dawania sugestii w/w poście to teraz się do tego zastosuję :P
kochom te Twoje rysunki techniczne
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 21:08   #1996
Sensualitka
Raczkowanie
 
Avatar Sensualitka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Tychy/Pomorze
Wiadomości: 137
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez wicherek1989 Pokaż wiadomość
Dobry patent ja też nie robię turbanu, tylko tak odciskam w ręcznik już nie zawijam bo by za suche były i splątane

Haha moja siostra też tak ma, przylizana chodzi i tylko na mnie patrzy i komentuje, że ja w nieładzie tak słodko wyglądam, że też by tak chciała ale jak jej odstaje to przygładza
Ja kiedyś zrobiłam jej loki prostownicą bo chciałyśmy zobaczyć co z tego wyjdzie i powiedzmy, że źle nie było ale widziałam, że kusi ją żeby przygładzać właśnie wszystko co odstaje nie w tą stronę w którą by sobie życzyła. Jest straszną pedantką. Natura zadbała o równowagę w przyrodzie i dała jej siostrę będącą wcieleniem chaosu

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
kochom te Twoje rysunki techniczne
haha, proszę Cię....... a ile się namordowałam wtedy, żeby to zeskanować przynajmniej będę miała na co popatrzeć jak się będę obcinać od kilku dni nie myślę o niczym innym tylko o tym z której strony to ugryźć. Czemu obcinanie musi być takie stresujące. Pewnie będę tak jeszcze dumać ze dwa-trzy miesiące a potem umrę na serce
Sensualitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 09:59   #1997
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Sensualitka Pokaż wiadomość
Wyglądają na bardzo zadbane, jest delikatnie i kobieco pasują do Twojej sylwetki. Nie dziwię się, że partner bywa w siódmym niebie a pamiętam Cię jeszcze z krótszymi włosami. Moja siostra gdyby dała się przekonać do nieprostowania to chyba miałaby podobne do Twoich. Ale ona nie nadaje się na kręconowłosą. Każdy jeden odstający włosek doprowadza ją do szału. Nie umiem sprowadzić jej na lepszą stronę mocy
Dziękuję
Miałam krótsze, ale mój ciągle mówił, że chce widzieć mnie z troszkę dłuższymi i tak zostało :P

Mam dwie siostry. Jedna co się ścięła na krótko i drugą, która prostuje już hoho...I tak u niej trochę zmieniłam,bo schodzi z czarnego koloru i chce mięc piękny brąz. Fryzjerzy jej odmawiali dekoloryzacji i jej powiedziałam, by właśnie nie farbowała na czarny tylko na troszkę jaśniejszy i powolutku będzie schodzić. Noi najważniejsze...Ścina się na boba z lekką asymetrią.
Prostowanie również nie zmienię. Lekko odstaje włos to panika

Cytat:
Napisane przez wicherek1989 Pokaż wiadomość
Poszłam zobaczyć, świetne, leciutko wyglądają i delikatnie, aż chce się pogłaskać

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Cudowne włosy w codzienniku kochane wielkie zazdro, bo moje ostatnio mnie nie lubią i mi smutno

Dobre sobie Nigdzie nie zauwazylam tego, by Twoje włosy się sprzeciwiały...
Cytat:
Napisane przez vidia9 Pokaż wiadomość
Jednak za późno jestem w domu, wetrę w skalp olejek z GP i po myciu Joanną zieloną dam Biovaxa keratynę i jedwab, może to protein im brakuje Oby, bo mam ich szczerze dość
Bernardka i jakisnick cudownie w codzienniku
Spróbuj właśnie może z proteinami jeszcze...
Dziękuję
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 10:13   #1998
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Dawno tu nie zaglądałam.
Moje włosy z długością chyba coraz bardziej się kręcą
Zdjęcie samowyzwalaczem(ciężko mi było w niego trafić) i słabe światło tu jest, temu takie brzydkie i może temu wyglądają na trochę spuszone.
Ciągle czekam aż będą długie

Lecę oglądać Wasze

Edytowane przez 8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Czas edycji: 2014-02-20 o 10:15
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 10:41   #1999
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Myślałam, że na moje suche końce nic już nie pomoże i będę musiała się obciąć na krótko. Wczoraj jednak postanowiłam nałożyć olej (tym razem całkiem przypadkiem na lekko mokre włosy) i dziś mam bardzo miękkie i dobrze wyglądające włosy, nawet końce Nie lubię paprać się z tymi olejami i nie robię tego regularnie ale chyba muszę, bo różnica jest kolosalna. Dalej robię pielęgnację minimum Przede wszystkim postanowiłam nie farbować włosów tak często i myślę, że to już da mi dużo Jak będą bardziej wyjściowe to zrobię fotkę, bo to jeszcze nie to co kiedyś miałam na głowie Dłuuuuugaaa droga przede mną
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-20, 11:08   #2000
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez bernadka20 Pokaż wiadomość

Dobre sobie Nigdzie nie zauwazylam tego, by Twoje włosy się sprzeciwiały...
Nie no w ogóle wczoraj to miałam wyprost taki, że aż "miło" nie wiem co im się dzieje, ale się kręcić nie chcą. mam kilka kosmyków z przodu zakręconych a tył jak sztuczny wygląda
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 11:24   #2001
vidia9
Zadomowienie
 
Avatar vidia9
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 368
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Troszkę lepiej, pokręciło je, mniej puchu ale gorzej z ułożeniem, to chyba jednak wina cięcia Jakoś będę musiała to znieść, są za krótkie by znów ciachać.
vidia9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 11:49   #2002
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Imperfecta a Ty nie chcesz bardziej pocieniować tych włosów? Masz ich dużo i takie gęste może lepiej by Ci się układały i kręciły od góry???
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 12:00   #2003
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

wlasnie odebralam nowa suszarke, dzis bedzie test nowego dyfuzora zobaczymy co mi wyjdzie
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 12:01   #2004
jakisnick
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 124
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Dziękuję za miłe słowa

Cytat:
Napisane przez JudytaKas Pokaż wiadomość
Mam tak samo wystarczy, że po myciu na chwilę nałoże na włosy koszulkę (już nie mówiąc o ręczniku) i są suche. Po umyciu nakładam ręcznik na ramiona i co mam tam sobie ścieknąć to ścieka i od razu stylizuję
A jaką masz porowatość? Ostatnio mam tak z końcówkami - chwila pod koszulką i są suche (w każdym razie bardziej suche od reszty włosów :P).

kqq, jakie fajny, drobny skręcik!
jakisnick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 12:07   #2005
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Pokaż wiadomość
Imperfecta a Ty nie chcesz bardziej pocieniować tych włosów? Masz ich dużo i takie gęste może lepiej by Ci się układały i kręciły od góry???
Chcę je pocieniować, ale się boję. nie wiem do jakiego fryzjera mam z tym iść
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 12:21   #2006
JudytaKas
Zakorzenienie
 
Avatar JudytaKas
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: malownicza lubelszczyzna:)
Wiadomości: 3 472
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;45241061]Dawno tu nie zaglądałam.
Moje włosy z długością chyba coraz bardziej się kręcą
Zdjęcie samowyzwalaczem(ciężko mi było w niego trafić) i słabe światło tu jest, temu takie brzydkie i może temu wyglądają na trochę spuszone.
Ciągle czekam aż będą długie

Lecę oglądać Wasze [/QUOTE]
śliczny, mocny skręt
Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
wlasnie odebralam nowa suszarke, dzis bedzie test nowego dyfuzora zobaczymy co mi wyjdzie
a moja leży i odpoczywa wraz z dyfuzorami
Cytat:
Napisane przez jakisnick Pokaż wiadomość
A jaką masz porowatość? Ostatnio mam tak z końcówkami - chwila pod koszulką i są suche (w każdym razie bardziej suche od reszty włosów :P).
Na chwilę obecną powiedziałbym, że średnio porowate (choć długo już pielęgnuję i jestem na wątku to jakoś określenie porowatości sprawia mi niekiedy problem). Jeżeli chodzi o końcówki to porowatość utrzymuje się na tym samym poziomie z czego jestem zadowolona (końcówki są w bardzo dobrej formie również się nie puszą) - włosy schną jednolicie.
Moje są też cienkie co myślę, że również wpływa na szybkość schnięcia.
__________________
CG- 07.09.2012

"Spraw, aby każdy dzień miał
szansę stać się najpiękniejszym
dniem twojego życia."
JudytaKas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 12:30   #2007
wicherek1989
Zakorzenienie
 
Avatar wicherek1989
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 177
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

A ja miałam Wam zrobić zdjęcie, ale wyglądam jak wkurzony Chopin po ananasie związanym na siłownię
__________________
"W konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa-nie przez swoją siłę, ale przez wytrwałość!!"
wicherek1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 12:43   #2008
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez wicherek1989 Pokaż wiadomość
A ja miałam Wam zrobić zdjęcie, ale wyglądam jak wkurzony Chopin po ananasie związanym na siłownię
siłownia, ktos powiedział siłownia

jak się ogarniesz pokaż, po fryzjerze widziałam, fajnie wyszło
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 12:46   #2009
wicherek1989
Zakorzenienie
 
Avatar wicherek1989
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 177
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
jak się ogarniesz pokaż, po fryzjerze widziałam, fajnie wyszło
Spoko, na pewno pospamuję fotami
__________________
"W konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa-nie przez swoją siłę, ale przez wytrwałość!!"
wicherek1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 14:27   #2010
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez wicherek1989 Pokaż wiadomość
Spoko, na pewno pospamuję fotami
Cytat:
Napisane przez wicherek1989 Pokaż wiadomość
A ja miałam Wam zrobić zdjęcie, ale wyglądam jak wkurzony Chopin po ananasie związanym na siłownię
No ja Ci dam Spam Takie spamy to mogę kilka razy w ciągu dnia oglądać

Ha ha ha Nie pitol
Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
wlasnie odebralam nowa suszarke, dzis bedzie test nowego dyfuzora zobaczymy co mi wyjdzie
Z miłą chęcią obejrzę
Cytat:
Napisane przez vidia9 Pokaż wiadomość
Troszkę lepiej, pokręciło je, mniej puchu ale gorzej z ułożeniem, to chyba jednak wina cięcia Jakoś będę musiała to znieść, są za krótkie by znów ciachać.
No to wina cięcia...Są krótkie. Ale spokojnie nie masz się co denerwować. Moje po cięciu też są nie swoje. Poważnie i wstawiałam kilkakrotnie tutaj zdjęcia. :glaszcze:
Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Nie no w ogóle wczoraj to miałam wyprost taki, że aż "miło" nie wiem co im się dzieje, ale się kręcić nie chcą. mam kilka kosmyków z przodu zakręconych a tył jak sztuczny wygląda
To skoro tył się nie podoba zawsze możesz jak ja pierścionki im robić
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-01 16:28:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:07.