Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz. 5. - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-20, 07:41   #4981
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Oooo co do krótkich włosów. Ile się nasłuchałam pytań: czemu masz takie krótkie włosy?, będziesz hodowała?

I te komentarze na temat tego że wyglądam jak chłopak, szczególnie komentarze menelików na ulicy- że mój chłopak prowadzi chłopaka

Nie mam jakoś specjalnie krótkich włosów, mniej więcej takie https://polki.pl/work/privateimages/formats/E/27324.jpg więc nie rozumiem tego całego halo.
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 07:51   #4982
truskawkowestudio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: zależy gdzie łapie sieć
Wiadomości: 331
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez funk_you Pokaż wiadomość
Oooo co do krótkich włosów. Ile się nasłuchałam pytań: czemu masz takie krótkie włosy?, będziesz hodowała?

I te komentarze na temat tego że wyglądam jak chłopak, szczególnie komentarze menelików na ulicy- że mój chłopak prowadzi chłopaka

Nie mam jakoś specjalnie krótkich włosów, mniej więcej takie https://polki.pl/work/privateimages/formats/E/27324.jpg więc nie rozumiem tego całego halo.
Fajne .

Ja z kolei zawsze słucham "po co podcinasz włosy, masz już takie długie?" . Żeby nie były jeszcze bardziej zniszczone, niż są od ocierania o ubranie? Nie rozumiem, jak można nie wiedzieć tak oczywistej rzeczy, że długie włosy trzeba co jakiś czas podciąć, żeby nie wyglądały smutno.
truskawkowestudio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 08:08   #4983
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez truskawkowestudio Pokaż wiadomość
Ja z kolei zawsze słucham "po co podcinasz włosy, masz już takie długie?" . Żeby nie były jeszcze bardziej zniszczone, niż są od ocierania o ubranie? Nie rozumiem, jak można nie wiedzieć tak oczywistej rzeczy, że długie włosy trzeba co jakiś czas podciąć, żeby nie wyglądały smutno.

Mialam taka kolezanke w podstawowce, az sie smiali, ze wlosy to juz sie jej nie rozdwajają, a roztrajają ; P Co tam, ważne że długie, nieładnie to wyglądało, zmądrzała dopiero jak dorosła, zrobiła porządek na głowie i kobieta nie do poznania, bez porównania lepiej.
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 08:17   #4984
truskawkowestudio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: zależy gdzie łapie sieć
Wiadomości: 331
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez Laura2112 Pokaż wiadomość

Mialam taka kolezanke w podstawowce, az sie smiali, ze wlosy to juz sie jej nie rozdwajają, a roztrajają ; P Co tam, ważne że długie, nieładnie to wyglądało, zmądrzała dopiero jak dorosła, zrobiła porządek na głowie i kobieta nie do poznania, bez porównania lepiej.
Ja chodzę do swojej fryzjerki, co jestem w domu rodzinnym. Czyli średnio co pół roku. Wolę podciąć te 5 cm i wycieniować, niż mieć siano czy inną katastrofę na głowie.
truskawkowestudio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 09:06   #4985
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez funk_you Pokaż wiadomość
Oooo co do krótkich włosów. Ile się nasłuchałam pytań: czemu masz takie krótkie włosy?, będziesz hodowała?

I te komentarze na temat tego że wyglądam jak chłopak, szczególnie komentarze menelików na ulicy- że mój chłopak prowadzi chłopaka

Nie mam jakoś specjalnie krótkich włosów, mniej więcej takie https://polki.pl/work/privateimages/formats/E/27324.jpg więc nie rozumiem tego całego halo.
ahh, uwielbiam krótkie włosy

w ogóle nie rozumiem dlaczego niektóre kobiety krzywdzą się, nosząc fryzurę niedobraną do kształtu twarzy.
i jeszcze co do włosów, to nie pojmuję jak można robić sobie balejaż. przecież to wygląda koszmarnie, nieważne w jakim kolorystycznym wydaniu. rozumiem refleksy, ale balejaż? chroń mnie Boże przed takimi pomysłami...
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 10:35   #4986
makaron91
Zadomowienie
 
Avatar makaron91
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 517
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Mnie dziwią blachary, które bez końca potrafią się jarać tym, jakim samochodem jechały albo, że jechały w aucie z otwartym dachem. Żenada jak dla mnie takie zachowanie...
__________________
makaron91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 10:45   #4987
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez makaron91 Pokaż wiadomość
Mnie dziwią blachary, które bez końca potrafią się jarać tym, jakim samochodem jechały albo, że jechały w aucie z otwartym dachem. Żenada jak dla mnie takie zachowanie...

daleko szukać nie musisz- Wizaż też zna takie przypadki

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
ahh, uwielbiam krótkie włosy

w ogóle nie rozumiem dlaczego niektóre kobiety krzywdzą się, nosząc fryzurę niedobraną do kształtu twarzy.

mnie bardziej dziwi 'zapuszczanie włosów' na siłę, przez dziewczyny, które mają tak liche włosy, że aż prześwity na głowie widać co z tego, że 3 włosy na krzyż i plecy prześwitują? ważne, że włosy do pasa

poza tym dziwi mnie jeszcze obecna moda na borsuka: w,łosy blond, a od spodu czarne albo pasemka na ultrakrótkich, na męsko ściętych włosach- wygląda jakby ptak im nafajdał na głowę (bo to zazwyczaj takie zestawienie: cimne słosy +blond 'pasemka' )
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-20, 10:48   #4988
makaron91
Zadomowienie
 
Avatar makaron91
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 517
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
daleko szukać nie musisz- Wizaż też zna takie przypadki
Wiem, widziałam nie dawno jakiś post, w którym dziewczyna mówi, że uwielbia w swoim chłopaku jego czarne BMW
No i znam taki jeden krytyczny przypadek z mojego otoczenia
__________________
makaron91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 11:08   #4989
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
daleko szukać nie musisz- Wizaż też zna takie przypadki

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------
Serio? gdzie?
Ja takich dziewczyn nie znam. No, oprócz jednej, która zawsze jak mi mówi, że poznała jakiegoś chłopaka to mówi, jakie ma auto....

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
poza tym dziwi mnie jeszcze obecna moda na borsuka: w,łosy blond, a od spodu czarne albo pasemka na ultrakrótkich, na męsko ściętych włosach- wygląda jakby ptak im nafajdał na głowę (bo to zazwyczaj takie zestawienie: cimne słosy +blond 'pasemka' )
To już nie moda, to wyobrażenie niektórych o modzie
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 12:06   #4990
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Wezwijcie policje moze..
SZOK
Policja nie przyjmuje takich "Drobnych" zgłoszeń
Cytat:
Napisane przez makaron91 Pokaż wiadomość
Przydałby się jakiś większy pies na podwórku!
Zdecydowanie tak!
Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Najlepiej zamontować kamerę. I każdą kradzież zgłaszać na policję.
Szczyt chamstwa taka kradzież, naprawdę
Jak wyżej. Uporaliśmy się z większością przyłapanych innym sposobem: straszyliśmy ich, że zadzwonimy po policję "bo kręcą się koło domu, zaglądają w okna i skąd mamy wiedzieć, czy teraz jabłek nie kradną, a któregoś dnia nam domu nie obrabują?" Podziałało
Cytat:
Napisane przez truskawkowestudio Pokaż wiadomość
Ja bym się spytała, czy można im ukraść, np. zastawy stołowe, bo też mają ich dużo .
DO tych ludzi absolutnie nic nie dociera, niektórzy sprawiali wrażenie, jakby byli oburzeni, że nie spełniamy bożego obowiązku podzielenia się
Cytat:
Napisane przez crystalmethod Pokaż wiadomość
najlepiej zgłaszać każde takie zdarzenie.
Mój dziadek ma to samo, grusza rośnie dość blisko ulicy (za płotem) i zawsze znajduje się wielu amatorów na te owoce, najczęściej przychodzą po zmroku.
U nas tylko w biały dzień, jak pisałam - od razu kiedy ojciec wyjeżdżał samochodem zaczynały się pielgrzymki.
Cytat:
Napisane przez linka_12 Pokaż wiadomość
Jeszcze przechodzenie obok i zerwanie jednego jablka, które np. wystaje poza plot jestem w stanie zrozumieć (choć nie popieram i sama bym się najpierw spytała, czy mogę zanim bym zerwała), ale włażenie do cudzego ogrodu z siatami i zrywanie ile wlezie nie mieście mi się w głowie. I argument, bo ma pan tego tak dużo mnie powala. Ja mam dużo kosmetyków - czy to oznacza, że ktoś mi może wleźć do pokoju i coś wynieść? Wydaje mi się, że jednak nie, chociaż jak widać życia nie znam
No nie? Jak wytłumaczyć takiemu, że to chamstwo, skoro on sobie z tego sprawy nie zdaje?
Cytat:
Napisane przez Darkoz Pokaż wiadomość
O rany, boże, czy ty to widzisz! A nie możecie tej furtki zamykać?
Zamykaliśmy czasem, ale to dość uciążliwe, bo klucz jest tylko jeden i trzeba było ciągle kogoś odprowadzać.
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość

Nie pamiętasz z dzieciństwa, że kradzione owoce najsmaczniejsze ?! Ja pamiętam. Taki żarcik
A na poważnie - chamstwo.
I do tego kradzione nie tuczy

Strasznie denerwują mnie robotnicy na mojej uczelni (robią chodnik i parking). Mijam ich codziennie jak wszyscy inni, a oni pozwalają sobie na głupie uwagi - oczywiście zamiast pracować. Część z nich jest w "studenckim" wieku i nie bardzo rozumiem, czemu chcą się dowartościować (?) naszym kosztem. Codziennie słyszę rechot i głupie odzywki typu "nie idźcie, wszyscy zawaliliście egzamin", "zajęcia odwołane, do domu", "szybko, szybko profesor czeka"... Nie bezpośrednio do mnie, tylko do przechodzących grup studentów.
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 12:13   #4991
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
dziwi mnie, że ktoś chce oglądać drastyczne zdjęcia, a później ma focha, że je ogląda ...

Ludzie naogladali się filmów, na których gwiazdki po groźnym wypadku wychodzą z lekką szramą na czole. Przecież trzeba było się spodziewać, że ciała będą wyglądały tak, a nie inaczej.

Swoją drogą, mnie nie ruszyły tak te zdjęcia... Widziałam gorsze na stronie z wypadkami
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 12:13   #4992
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez pannaleksandra Pokaż wiadomość
A ciekawa jestem jaka jest dla Ciebie lepsza pora na "hałasowanie".
Żadna Wierceniu mówimy stanowcze NIE

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość

poza tym dziwi mnie jeszcze obecna moda na borsuka: w,łosy blond, a od spodu czarne albo pasemka na ultrakrótkich, na męsko ściętych włosach- wygląda jakby ptak im nafajdał na głowę (bo to zazwyczaj takie zestawienie: cimne słosy +blond 'pasemka' )
To chyba było kiedyś modne wśród blachar ze szkół średnich, nie? Dawno nie widziałam, teraz wszędzie króluje beznadziejnie zrobione ombre.

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość

Strasznie denerwują mnie robotnicy na mojej uczelni (robią chodnik i parking). Mijam ich codziennie jak wszyscy inni, a oni pozwalają sobie na głupie uwagi - oczywiście zamiast pracować. Część z nich jest w "studenckim" wieku i nie bardzo rozumiem, czemu chcą się dowartościować (?) naszym kosztem. Codziennie słyszę rechot i głupie odzywki typu "nie idźcie, wszyscy zawaliliście egzamin", "zajęcia odwołane, do domu", "szybko, szybko profesor czeka"... Nie bezpośrednio do mnie, tylko do przechodzących grup studentów.
Dlatego ja zawsze nosiłam słuchawki
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 12:23   #4993
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

A juz byscie dali siana z tymi komentarzami, zdjecia gorsze, nie gorsze, nie żyją i należy im się w końcu spokój, a nie licytacje czy są bardzo potrzaskani czy tak niezbyt i kto gorzej :/
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 12:25   #4994
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
w ogóle nie rozumiem dlaczego niektóre kobiety krzywdzą się, nosząc fryzurę niedobraną do kształtu twarzy.
i jeszcze co do włosów, to nie pojmuję jak można robić sobie balejaż. przecież to wygląda koszmarnie, nieważne w jakim kolorystycznym wydaniu. rozumiem refleksy, ale balejaż? chroń mnie Boże przed takimi pomysłami...
Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
mnie bardziej dziwi 'zapuszczanie włosów' na siłę, przez dziewczyny, które mają tak liche włosy, że aż prześwity na głowie widać co z tego, że 3 włosy na krzyż i plecy prześwitują? ważne, że włosy do pasa
Dziwi mnie zdziwienie, że komuś podoba się co innego niż aktualny kanon piękna czy mody.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 12:35   #4995
matyldaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z zaskoczenia
Wiadomości: 3 428
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez Laura2112 Pokaż wiadomość
To, że ktoś jest zielony nie znaczy, że ma dostęp wszędzie i do wszystkiego
Moderatorzy danego podforum są widoczni na dole jego strony i tutaj: https://wizaz.pl/forum/showgroups.php
A ja zrezygnowałam, jak nie miałam czasu, chociaz jak czasem teraz patrze to sie aż zastanawiam nad powrotem
A no chyba, że tak.

Zgadzam się z tym, że straszny chaos ostatnio na plotkowym, przydałoby się więcej moderatorów.
matyldaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 13:37   #4996
Julie_
Rozeznanie
 
Avatar Julie_
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 645
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez makaron91 Pokaż wiadomość
Wiem, widziałam nie dawno jakiś post, w którym dziewczyna mówi, że uwielbia w swoim chłopaku jego czarne BMW
No i znam taki jeden krytyczny przypadek z mojego otoczenia
Na studiach jedna dziewczyna w każdej rozmowie powtarzała, że jej chłopak ma czarne audi! Jak on ją odbierał po zajęciach to cały dzień mówiła - ktoś chce się przejechać czarnym audi? kogoś zabrać czarnym audi
Julie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 14:05   #4997
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez bezpaniki Pokaż wiadomość
(...)
Zaskoczylo mnie rozniewaz, ze Tauron (prad) nie posiada ogolnopolskiego systemu e-BOK - ekologiczna faktura i elektroniczna obsluga jest dostepna jedynie dla slaska i kilku mniejszych miejscowosci w maloposce i na podkarpaciu, z WYLACZENIEM np. Krakowa. A infolinia do 16.
Nie wiem co konkretnie chcesz od Tauronu, ale na maile w sprawach faktur, taryf, zaległości odpowiadają też jeżeli chodzi np. o Kraków, więc pewnie dla innych miast też.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 14:08   #4998
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
i jeszcze co do włosów, to nie pojmuję jak można robić sobie balejaż. przecież to wygląda koszmarnie, nieważne w jakim kolorystycznym wydaniu. rozumiem refleksy, ale balejaż? chroń mnie Boże przed takimi pomysłami...
też mi się nie podoba

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość

poza tym dziwi mnie jeszcze obecna moda na borsuka: w,łosy blond, a od spodu czarne
ktoś jeszcze nosi takie coś na głowie?
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 14:14   #4999
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
też mi się nie podoba


ktoś jeszcze nosi takie coś na głowie?
Moja koleżanka miała jeszcze niedawno, plus czarne pasemka po obu stronach twarzy, by taką ładną "ramkę" mieć . Koszmar.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 14:14   #5000
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość

ktoś jeszcze nosi takie coś na głowie?

o zgrozo tak!
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 14:37   #5001
makaron91
Zadomowienie
 
Avatar makaron91
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 517
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Moja koleżanka miała jeszcze niedawno, plus czarne pasemka po obu stronach twarzy, by taką ładną "ramkę" mieć . Koszmar.
Pięknisia
Też nie rozumiem tej fryzury kompletnie i kojarzy mi się z panienkami w białych kozaczkach spod dyskoteki
__________________
makaron91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 14:42   #5002
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Pozwoliłam SE założyć nowy https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=651731 bo tu się limit wyczerpał
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 17:45   #5003
Pussy22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 62
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez truskawkowestudio Pokaż wiadomość
Fajne .

Ja z kolei zawsze słucham "po co podcinasz włosy, masz już takie długie?" . Żeby nie były jeszcze bardziej zniszczone, niż są od ocierania o ubranie? Nie rozumiem, jak można nie wiedzieć tak oczywistej rzeczy, że długie włosy trzeba co jakiś czas podciąć, żeby nie wyglądały smutno.

wierz mi że można, zwłaszcza jeśli ktoś nie dba o włosy tylko je "myje" i tyle ludzie wiedza w temacie włosów
Pussy22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 05:40   #5004
cacajuate
Zadomowienie
 
Avatar cacajuate
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: México
Wiadomości: 1 902
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

wiecie, "krotkie" to ja mialam na mysli takie do 2-3 cm a nie dwunastu
__________________
Run Tequila -> mój blog o bieganiu w Meksyku

Meksyk i bieganie na fejsie TUTAJ
cacajuate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-31, 13:04   #5005
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Pozwoliłam SE założyć nowy https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=651731 bo tu się limit wyczerpał
Zapraszamy do nowego wątku
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:02.