Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2010-10-24, 16:00   #1861
gingerbabe
Raczkowanie
 
Avatar gingerbabe
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 150
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

http://www.goldmax.pl/szampon-kolory...on-p-9715.html

Wklejam link dla tych dziewczyn które s± zainteresowane koloryzacj± szamponami do 24 zmyæ.
Chyba siê skuszê i wypróbujê, choæ na oko to ciê¿ko stwierdziæ co z tego wyjdzie
gingerbabe jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-24, 16:45   #1862
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 10 846
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;22850370]Powiem ci tylko, ¿e ¿aden z tych balsamów nie rozja¶nia w³osów, wiêc w razie czego nie musisz baæ siê blondów Ten ora¿ lepiej przetestuj najpierw na pasemku w³osów, bo to mo¿e wyj¶æ ¿arówiasto czerwone.[/QUOTE]

No to teraz naprawdê nie wiem co mam robiæ
A by³am ju¿ zdecydowana na ten oran¿. Masz mo¿e jakie¶ zdjêcia jak wychodzi na w³osach ten blond??? By³abym bardzo wdziêczna, gdyby¶ wstawi³a jak±¶ fotkê.
meeedzik jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-24, 18:04   #1863
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

czekoladowo mam tak samo jak Ty Zdecydowalas sie na cos?
jeste latem, ubrania mam ch³odne, buziê bardzo jasn± z rumieñcami.
Marzy³ mi sie rudy ale odpuscilam bo balam sie ze bedzie wyciagal zaczerwienienia, bardzo podoba mi sie tez czerwony kolor ale to juz chyba w ogóle nie dla mnie.
Do tego oczu prawie czarne, wszystko z innej bajki

Coco fajne pomys³y z t± pomarañcz± Czy jest jeszcze jaki sposob aby to sprawdzic?
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-24, 18:16   #1864
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez meeedzik Poka¿ wiadomo¶æ
No to teraz naprawdê nie wiem co mam robiæ
A by³am ju¿ zdecydowana na ten oran¿. Masz mo¿e jakie¶ zdjêcia jak wychodzi na w³osach ten blond??? By³abym bardzo wdziêczna, gdyby¶ wstawi³a jak±¶ fotkê.
Nie mam niestety ¿adnego zdjêcia z tym kolorem. Mo¿e w przysz³ym tygodniu bêdê nim przykrywaæ odrost, bo nie chce mi siê zamawiaæ i potem mieszaæ papki z henny. Wtedy wstawiê jakie¶ zdjêcie je¶li nie zapomnê. W ka¿dym razie ten kolor wychodzi mi na jasnoszarych w³osach po prostu rudy, bez czerwnieni.

Mam za to zdjêcie do¶æ wyp³ukanego koloru "chna", by³ robiony na w³osach naturalnych (wcze¶niej by³y na nich inne Venity). Ju¿ kiedy¶ wstawia³am to zdjêcie i jest tu: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1285362945
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-24, 18:17   #1865
HellLie
Przyczajenie
 
Avatar HellLie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Poszukujê intensywnie rudej farby (mo¿e byæ nawet s³ynny pomarañcz), która bêdzie trzymaæ siê d³u¿ej, ni¿ dotychczas u¿ywana przeze mnie - P³omienna Iskra z Joanny. Czerwienie absolutnie wykluczone! ;p

Uprzejmie proszê o radê
HellLie jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-24, 18:21   #1866
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Szkoda ¿e nie mam swojego zdjecia nigdzie, bo pisze z nieswojego kompa. Poradzilybyscie mi

Mam zdjêcia

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=93101&page=29
POST 847

Bardzo prosze o pomoc czy jaki¶ odcien rudosci by mi pasowa³, ew.propozycje.
Przepraszam ¿e nie da³am zdjecia ale nie mam na komputerze.

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-10-24 o 18:47
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-24, 18:52   #1867
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
czekoladowo mam tak samo jak Ty Zdecydowalas sie na cos?
jeste latem, ubrania mam ch³odne, buziê bardzo jasn± z rumieñcami.
Marzy³ mi sie rudy ale odpuscilam bo balam sie ze bedzie wyciagal zaczerwienienia, bardzo podoba mi sie tez czerwony kolor ale to juz chyba w ogóle nie dla mnie.
Do tego oczu prawie czarne, wszystko z innej bajki

Coco fajne pomys³y z t± pomarañcz± Czy jest jeszcze jaki sposob aby to sprawdzic?
Ja pamiêtam ze mia³am mahoñ i kasztan i w tym kolorze mi by³o bardzo dobrze
A teraz nadal sie nie moge zdecydowac ooo, chcia³am taki intensywnie miedziany no ale nie wiem, znowu taki typowo w czerwien wpadaj±cy tez nie bardzo...
Nie wiem czy widzia³a¶ zwiastun Top Model, jak nie to zwróæ uwage, tam ta nowa dziewczyna co dosz³a ma taki ¶liczny, miedziany rudy. Boski kolor! Na sesji ma bardzo ró¿owe policzki zrobione i wygl±da cudnie. No ale to makijaz wiec niewiem jak to przy naturalnej cerze...

Ja to wogóle pomieszana jestem, teraz np kupi³am sobie bluzke be¿ow± w panterke, w ciep³o br±zowe te wzory i co? Idealnie mi w niej jest, przymierza³am jeszcze tak± jedn± szar± i wygl±dam tragicznie, a powinno mi w niej byæ ok W zimnym br±zie wygl±dam koszmarnie znowu w ciep³ym lepiej. W typowej mocnej czerwieni nie powinno mi byc dobrze, a jest ¶wietnie, tak samo nie powinien pasowaæ ¿ó³ty, a wyj±tkowo ¼le w nim nie wygl±dam. Powinny mi pasowac pastelowe kolory, moze i mi pasuj± ale o wiele lepiej czuje sie w tych zywych mocnych. Policzki mam delikatnie rozowe, od szyi wdó³ jestem ¿ó³tawa A oczy znowu mam ciemno-zielone, ale wokol zrenicy sa lekko cieplejsze, jakby z nutka zolci, i miejscami maja brazowe plamki
Zg³upia³am po prostu. A jak na sam± z³o¶æ w domu nic pomarañczowego wiêc testu który mi radzi³a Coco nie zrobie

Znalaz³am swoje zdjecia jak mia³am taki miedziany blond, co prawda na zywo on tak nie wygl±da³ jak na zdjêciach ale zawsze jakas orientacja. I generalnie wybija troche ten ró¿ ale wielkiej tragedii nie ma.

I tak my¶le, ¿e chyba kupie po prostu 2 tubki farby tej Allwaves. Akurat drogie nie s± wiec wielkiej straty nie bedzie. I kupie 7.44 i 7.46, i jak mi taki miedziany pasowa³ nie bedzie, to na³o¿e ten miedziano-mahoniowy i mysle ze bedzie lepiej.
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-10-24, 19:14   #1868
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 648
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
czekoladowo mam tak samo jak Ty Zdecydowalas sie na cos?
jeste latem, ubrania mam ch³odne, buziê bardzo jasn± z rumieñcami.
Marzy³ mi sie rudy ale odpuscilam bo balam sie ze bedzie wyciagal zaczerwienienia, bardzo podoba mi sie tez czerwony kolor ale to juz chyba w ogóle nie dla mnie.
Do tego oczu prawie czarne, wszystko z innej bajki

Coco fajne pomys³y z t± pomarañcz± Czy jest jeszcze jaki sposob aby to sprawdzic?
A mo¿e nie jeste¶ latem tylko zim±-¶nie¿k±. Nie musisz mieæ czarnych w³osów z natury, mog± byæ po prostu br±zowe. Pewnie maj± popielaty odcieñ.

£atwo sprawdziæ z g³ównymi kolorami poszczególnych typów - mówiê oczywi¶cie o twarzy bez ¿adnego makija¿u (ani tusz, ani podk³ad), w ¶wietle dziennym. I nie patrzymy na ca³o¶æ - nie interesuje nas kolor w³osów czy tego materia³u który przyk³adamy - trzeba patrzeæ na skórê twarzy - z którym kolorem wygl±da ³adnie, zdrowo, znikaj± cienie itp.
To jest oczywi¶cie baaardzo skrótowe, ale pomaga siê zorientowaæ:

- Jesieñ - test z pomarañczem - jak kto¶ nie wie czy jest jesieni± czy wiosn± (dwa ciep³e typy) to mo¿e tak sprawdziæ. Tak naprawdê tylko jesieñ wygl±da naprawdê dobrze w tego typu pomarañczowym kolorze.

- Wiosna ³adnie wygl±da w s³onecznym ¿ó³tym albo w groszkowym jasnozielonym (dla Jesieni s± za blade).

- Lato sprawdzamy z kolorem jasnoró¿owym (takim pastelowym "dzieciêcym", nie jak Barbie)- ten kolor pasuje tylko Latom, typom ciep³ym totalnie nie pasuje. Poza tym oczywi¶ci jasnoniebieski.

- Zima - tylko zima wygl±da bez makija¿u piêknie w czarnym, krwistoczerwonym i kanarkowym.

Poza tym test bi¿uterii srebro/z³oto. Jak kto¶ jest typem ciep³ym to ³adnie mu w z³ocie, ch³odnym w srebrze.
__________________
I love Vintage!

Edytowane przez CocoPoznan
Czas edycji: 2010-10-24 o 19:18
CocoPoznan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-24, 19:26   #1869
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Hmmm ja z³ota naprzyk³ad nigdy nie lubi³am. Mi kosmetyczka przyk³ada³a 2 materia³y do twarzy taki lekko ¿ó³ty i srebrny, w tym srebrnym podobno by³o mi lepiej, ale ja np ró¿nicy nie widzia³am

Ja zim± na pewno nie jestem, je¶li typ ch³odny to lato, w naturze mam ciemno blond w³osy, zim± popielate, a latem ze z³otymi refleksami. Podobno jestem tym mocnym latem, dlatego mi dobrze w kolorach zimy np. Ale czemu mi pasuj± niektóre ciep³e kolory to juz nie wiem...

Kurcze to sie wszystko takie proste do okre¶lenia wydaje a jak przychodzi co do czego to cz³owiek g³upieje.
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-24, 19:46   #1870
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

czekoladowoo, Te 4 typy urody to spore uproszczenie. Ja sama prawdopodobnie podpadam pod lato. Przede wszystkim mam ca³kiem szare w³osy i oprawê oczu. Odrosty bardzo rzucaj± siê w oczy przy rudym rolorze i dziwnie wygl±dam je¶li nie pomalujê brwi na br±zowo. Ogólnie wiele porad dla lata siê u mnie sprawdza, ale np. w jasnoró¿owym kolorze, o którym wspomnia³a CocoPoznan, wygl±dam jakbym by³a chora. Wszytko trochê siê zmienia przy farbowanych w³osach i makija¿u, ale sam kolor skóry mo¿e zupe³nie gry¼æ sie z kolorem ubrañ i nic na to nie poradzisz. Uniwersalne porady nie istniej±, tylko wskazówki.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-24, 19:51   #1871
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;22856551]czekoladowoo, Te 4 typy urody to spore uproszczenie. Ja sama prawdopodobnie podpadam pod lato. Przede wszystkim mam ca³kiem szare w³osy i oprawê oczu. Odrosty bardzo rzucaj± siê w oczy przy rudym rolorze i dziwnie wygl±dam je¶li nie pomalujê brwi na br±zowo. Ogólnie wiele porad dla lata siê u mnie sprawdza, ale np. w jasnoró¿owym kolorze, o którym wspomnia³a CocoPoznan, wygl±dam jakbym by³a chora. Wszytko trochê siê zmienia przy farbowanych w³osach i makija¿u, ale sam kolor skóry mo¿e zupe³nie gry¼æ sie z kolorem ubrañ i nic na to nie poradzisz. Uniwersalne porady nie istniej±, tylko wskazówki.[/QUOTE]

Ja jak by³am ma³a to wogóle by³am blondyna Ale to nie by³ ani typowo ch³odny odcien, ani typowo ciep³y, ot taki neutralny. Potem mi sciemnialy i zima mialam popielate a latem z³ote przeb³yski
Pewnie ¿e to tylko uproszczenie JA sie nigdy tym tak nie kierowa³am w doborze ubran czy makijazu, po prostu kupowa³am to w czym wyglada³am dobrze.
Tylko w³a¶nie jesli chodzi o rudy kolor teraz jestem troche w kropce bo nie wiem ktory mi bedzie pasowa³ przy tych lekko zaró¿owionych policzkach To jest jednak do¶æ "trudny" odcien do dopasowania.
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-24, 20:15   #1872
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

kathy - no i w³a¶nie tu ja sie nie wpasowujê w ¿aden typ. Najwyra¼niej jestem typem mieszanym Jesieni± nie jestem na 100%, w pomarañczy nie wygladam (w sensie ubrania)... £adnie mi w ró¿u (pod warunkiem, ¿e nie jestem ruda), lubiê siê w typowo zimnych kolorach jak morski, granat, turkus, szaro¶ci. Jednak jestem zdecydowanie cieplym typem
Z natury blondynka, czekoladowe oczy, ciemna oprawa oczu, piegi, karnacja w ciep³ym odcieniu, opalam siê na do¶ ³atwo, delikany br±z. Dziwne dziwy
A rudy mi pasuje jak ta lala
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-24, 20:18   #1873
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Ehhh a wieta co, raz kozie ¶mieræ najwyzej bede jak prosie
Kupie ten 7.4 albo 7.44, jak nie bedzie pasowa³ to na³o¿e 7.46 - ten juz pasowaæ musi
Wczesniej nigdy sie nie przejmowa³am tym czy to ciep³y czy zimny kolor i zawsze dobrze wygl±da³am i chyba czas zacz±c znowu stosowac t± zasade
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-24, 20:28   #1874
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Dziewczyny dziekuje

Coco no w³osy mam naturalnie popielate, taki ciemny blond. Ciekawa sprawa z t± zim±. Ale czy rumieñce pasuj± do tego typu? Co jest charakterystyczne dla zimy czego nie ma lato?
Widzialas moje zdjecia z zalaczonego linka?
Co sadzisz o rudym dla mnie-ew. jaki odcien by¶ poleca³a?
Bo widze ¿e sie znasz.
A testy porobiê takie jak mówisz ale jutro-w ¶wietle dziennym.

czekoladowo koniecznie pochwal sie efektami! A gdzie jest ten zwiastun Top Model gdzie widaæ te dziewczyne z rozowymi policzkami? Podasz linka?

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-10-24 o 20:31
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-24, 20:51   #1875
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny dziekuje

Coco no w³osy mam naturalnie popielate, taki ciemny blond. Ciekawa sprawa z t± zim±. Ale czy rumieñce pasuj± do tego typu? Co jest charakterystyczne dla zimy czego nie ma lato?
Widzialas moje zdjecia z zalaczonego linka?
Co sadzisz o rudym dla mnie-ew. jaki odcien by¶ poleca³a?
Bo widze ¿e sie znasz.
A testy porobiê takie jak mówisz ale jutro-w ¶wietle dziennym.

czekoladowo koniecznie pochwal sie efektami! A gdzie jest ten zwiastun Top Model gdzie widaæ te dziewczyne z rozowymi policzkami? Podasz linka?
Na efekty trzeba bedzie troche poczekaæ bo jeszcze troche czasu mi zosta³o. Chyba ze cos sprzedam wczesniej to wtedy kupie farby i dzia³am
A ten zwiastun widzia³am na TVN, szuka³am na youtube ale nigdzie nie widze tego najnowszego zwiastunu. Tylko ta dziewczyna wydaje mi sie jednak ciep³ym typem, po prostu do sesji jej zrobili taki makija¿ ¿e mia³a mocno ró¿owe policzki...

Znalaz³am tylko cos takiego
http://www.koktajl24.pl/nowa-dziewcz...na-w-Top-Model

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2010-10-24 o 20:54
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-24, 20:55   #1876
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Patrzy³am na te testy kolorystyczne, ale nie wiem ktory jest wiarygodny.

Coco dorad¼ mi proszê jak widzialas moje zdjecie


Wlasnie mi sie przypomnialo, moja Mama widziala sie z kole¿anka-wizazystk± kilka tyg temu i ta przy okazji powiedziala Jej ¿e jest typow± zim±, tyle ze Mama ma ciemne brwi, ciemn± oprawe oczu i ciemniejsza cere-raczej bez rumieñców.
Pomózcie, dorad¼cie kochane

Przepraszam ze zasmiecam watek, ale mo¿e w koncu kto¶ mi dobrze pomo¿e


1. Jak siê opalasz - szybko czy ciê¿ko(najpierw na czerwono b±d¼ ró¿owo). Odcieñ opalenizny jest ciep³y - z³otawo-br±zowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-be¿owy?
Potem br±zowieje, z³ociejê


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy têczówki maj± ciemniejsz± obwódkê, czy kolor ich jest czysty, a mo¿e maj± plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzêsy)-jasna czy raczej zdecydowana? Oczy ciemne, brazowe, z czana obwodka, kolor czysty bez plam.


3. Piegi - jesli wystêpuj±, to s± z³otawe ciep³e czy raczej szaro-br±zowe?
Jak siê opale obecne, ale bardzo ma³o, raczej szaro-br±zowe choæ jest ich tak ma³o ze ciezko odpowiedziec


4. Cera - jaki ma odcieñ Twoja skóra? Ciep³y brzoskwiniowy, oliwkowy, z³otawy czy bardzo jasny, ch³odny wpadaj±cy w ró¿ lub porcelanowy? Je¿eli siê rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy ró¿owy? To ciezkie pytanie, rumienie sie ale raczej na rozowo, choc nie jest to kolor ciemny i naprawde ciezko pomyliæ z jasna czerwienia. Ale raczej roz.


5. Naturalny kolor w³osów - ciemny, jasny. Jaki odcieñ? Czy ma z³otawo-br±zowe przeb³yski czy raczej mysie, bardziej popielate? Ciemny blond.
Jako dziecko mialam bardzo jasne w³osy, prawie bia³e, potem sciemnialy do ciemnego blondu.


6. Kolor ust (naturalny oczywi¶cie) jest do¶æ jasny, ró¿owy czy ciep³y - nasycona czerwieñ, brzoskwinia czy koral?
Czerwono-rozowy


7. W jakich kolorach czujesz siê dobrze, a które ¼le podkre¶laj± Twoj± urodê?
Lubie czarny, be¿, niebieski, ro¿owy(choæ z umiarem, rozowo fioletowy), fioletowy, ¶liwkowy, granat.

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-10-24 o 21:20
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-24, 21:14   #1877
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Patrzy³am na te testy kolorystyczne, ale nie wiem ktory jest wiarygodny.

Coco dorad¼ mi proszê jak widzialas moje zdjecie

Wlasnie mi sie przypomnialo, moja Mama widziala sie z kole¿anka-wizazystk± kilka tyg temu i ta przy okazji powiedziala Jej ¿e jest typow± zim±, tyle ze Mama ma ciemne brwi, ciemn± oprawe oczu i ciemniejsza cere-raczej bez rumieñców.
Pomózcie, dorad¼cie kochane
Jak tak patrze na twoje zdjêcia to wydaje mi sie ze chlodnym typem jestes, ca³a twoja cera ma taki ró¿owy poblask ( inaczej niz u mnie, bo u mnie odznaczaja sie tylko lekko rozowe policzki, a reszta juz nie jest ró¿owa tylko po prostu bardzo jasna). Ja stawiam na lato, za delikatna jestes na zime. Stawiam na to delikatne lato, bodaj¿e lazurowe Ale nie pamiêtam teraz dok³adnie.
Wiêc wychodzi na to ¿e te miedziane, pomarañczowe odcienie nie dla ciebie, wiec moze delikatnie w mahoñ co¶?
Mo¿e co¶ takiego jak ta dziewczyna? http://www.photoblog.pl/milkkk/77765701/chaos.html
Nie wiem sama.
Ja spróbuje z tym miedzianym blondem, a jak to nie bedzie to to pójde w miedziano-mahoniowy.

Ogólnie przypomnia³a mi sie Liv Tyler Ona jest zim±, a pamiêtam ze mia³a kiedys rudy
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-24, 21:26   #1878
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Bardzo dziekuje za odpowiedz Wyzej dalam jeszcze swoj opis W³asnie urode mam deliketna, bardzo delikatne rysy twarzy i szczerze powiem ze rzadko sie maluje, co widac na zdjeciach bo wtedy czujê sie g³upio
Moja skora ma wlasnie taki rozowy poblask i dlatego chcialabym sie dowiedziec czy pasuja mi rudekolory bo sa cudowne
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-24, 21:57   #1879
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Mia³am robiony test i tak jak przypuszcza³am jestem ,,jesieni±,,
Mój oryginalny kolor w³osów to br±z wpadaj±cy w kasztan.
Jednak nie za bardzo korzystam z tych rad je¶li chodzi o ubrania..to znaczy w wiêkszo¶ci nie u¿ywam tych kolorów które by³y zalecane..a w szczególno¶ci zielonych (mo¿e to b³±d, kto wie). Ubieram siê w szaro¶ci, br±zy, be¿e, czerñ,i uwielbiam jako dodatek brudny ró¿...w filet ciemny te¿ ok. Je¶li chodzi o kolor w³osów to zabawne jak mi siê kolor oczu zmienia, w obecnych jasnych mam miodowo-bursztynowy kolor oczu i do¶æ blad± twarz, natomiast w kolorze podchodz±cym pod mahoñ - oczy robi± siê wyra¼ne i bardzo ciemne a kolor skóry jakby opalony (to jest w³a¶nie fajne przy tych ciemnych kolorach) ale ja wolê siê w jasnych rudych....i ostatni strasznie chodzi mi po g³owie zakup pewnej spódniczki, mam nadziejê ¿e jeszcze bêdzie w ,,Vero Moda,, koronkowa spódnica przed kolana - o pod spodem w³a¶nie co¶ w rodzaju jedwabiu w kolorze ,,brudny ró¿,,...
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-24, 22:21   #1880
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Bardzo dziekuje za odpowiedz Wyzej dalam jeszcze swoj opis W³asnie urode mam deliketna, bardzo delikatne rysy twarzy i szczerze powiem ze rzadko sie maluje, co widac na zdjeciach bo wtedy czujê sie g³upio
Moja skora ma wlasnie taki rozowy poblask i dlatego chcialabym sie dowiedziec czy pasuja mi rudekolory bo sa cudowne
Przejrza³am wszystkie moje zdjêcia jakie mia³am i wszystkie kolory i:
mahoñ - ró¿owo¶ci na policzkach brak
miedziany mahoñ - ró¿owo¶ci brak
kasztan - ró¿owo¶ci brak
miedziany blond - wybija sie ró¿ na policzkach, w zestawieniu gdzie mam ciemniejsz± szyje,i taka miedz na w³osach jednak leciutki ró¿ sie wybija. Tragedii nie ma, ale u mnie sie ta roznica miedzy szyja strasznie wybija ...
Tak samo jest z br±zami - w ciep³ym bardziej widaæ ró¿ niz w zimnym.

Jeszcze w tych bardziej czerwonych mam wra¿enie ¿e moje oczy robia sie bardziej zielone.

Tak¿e sprawdza sie ta zasada ¿e ch³odne cery sa do tych bardziej czerwonych, ch³odnych "rudych". Tak¿e chyba od razu postawie na ten miedziano-mahoniowy. A czerwieñ i tak szybko sp³owieje i sie zrobi taka br±zowo-miedziana.

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2010-10-24 o 22:24
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-25, 11:38   #1881
Lulilu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Poka¿ wiadomo¶æ
Zapyta³am kilku sprzedawców na Allegro o dostêpno¶æ kilku kolorków Majirel.
Jak mi odpowiedz± to podam linki.
Oto one:
http://allegro.pl/show_item.php?item=1262061923 Maj± 7.4 i 7.40.
.

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

Ja u¿ywam Majirel, bo u mnie zawsze ³adnie wychodzi (odpukaæ w niemalowane). Próbowa³am ju¿ wiele farb i jako¶ ten mi najlepiej s³u¿±. Kupi³am sobie nawet paletê (te¿ na Allegro).
W³a¶nie na ca³ej d³ugo¶ci jest taki sam kolor i zawsze odrost ³adnie chwyta na 6%, ¿e nie ma ró¿nicy z reszt± w³osów. No i u mnie wyp³ukuje siê równomiernie i nie za mocno. K³adê na 15 min na sam odrost a potem na 20 na ca³o¶æ dodaj±c trochê ciep³ej wody do mieszanki (tak ka¿± w instrukcji) i to dzia³a.

Niestety nie mog³am u¿yæ Iskry bo nawet z wod± 9% nie chcia³a mi odrostu chwyciæ. A szkoda bo kolor boski.
Coco Nie stosowalam jeszcze farb fryzjerskich - podoba mi sie Majirel 7:40 tylko nie wiem jaki oxydant do tego koloru dobrac - mam ciemne odrosty a farbowalam wczesniej farbami drogeryjnymi wiec wychodzilo mi cos, co po spraniu pozostaje bure wyblakniete :/ 6% czy 9%??? Prosze o rade
Lulilu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-25, 12:40   #1882
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 648
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Co jest charakterystyczne dla zimy czego nie ma lato?
Widzialas moje zdjecia z zalaczonego linka?
Co sadzisz o rudym dla mnie-ew. jaki odcien by¶ poleca³a?
Bo widze ¿e sie znasz.
A testy porobiê takie jak mówisz ale jutro-w ¶wietle dziennym.
Zima ³adnie wygl±da w ostrych, zdecydowanych kolorach (cytryna, czerwony, fiolet) a lato w rozmytych, pastelowych. Ogólnie - zima ma bardziej wyra¼n± urodê, wiele z nich mo¿e w ogóle siê nie malowaæ. A lato jest takie trochê szare.

Wiza¿y¶ci mówi±, ¿e w Polsce 80% kobiet to lata, bo "gatunek" s³owiañski to lato.
Najwa¿niejsze to wiedzieæ czy siê jest "ciep³ym" czy "zimnym", samym typem a¿ tak bym siê nie przejmowa³a.
Oczywi¶cie tragedii nie ma jak kto¶ namiesza, ale bêdzie codziennie mieæ wiêcej roboty ¿eby wszystko dopasowaæ.

Ja sama kiedy¶, jak mia³am jazdê na Ditê Von Teese, przerobi³am siê na zimê-¶nie¿kê - w³osy prawie czarne, czerwona szminka, piegi dok³adnie zamalowane, do tego ubrania w odpowiednich kolorach itd. Mi siê podoba³o, ale tak jak mówiê, codziennie rano "charakteryzacja" bo inaczej to wygl±da³am jak zombie.


---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Lulilu Poka¿ wiadomo¶æ
Coco Nie stosowalam jeszcze farb fryzjerskich - podoba mi sie Majirel 7:40 tylko nie wiem jaki oxydant do tego koloru dobrac - mam ciemne odrosty a farbowalam wczesniej farbami drogeryjnymi wiec wychodzilo mi cos, co po spraniu pozostaje bure wyblakniete :/ 6% czy 9%??? Prosze o rade
My¶lê, ¿e 6% wystarczy.
Mi poziom 8 ³adnie rozja¶nia z naturalnych miêdzy 7 a 6. Ale uwaga 7.40 to ju¿ konkretna marchewka.
---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Przejrza³am wszystkie moje zdjêcia jakie mia³am i wszystkie kolory i:
mahoñ - ró¿owo¶ci na policzkach brak
miedziany mahoñ - ró¿owo¶ci brak
kasztan - ró¿owo¶ci brak
miedziany blond - wybija sie ró¿ na policzkach, w zestawieniu gdzie mam ciemniejsz± szyje,i taka miedz na w³osach jednak leciutki ró¿ sie wybija. Tragedii nie ma, ale u mnie sie ta roznica miedzy szyja strasznie wybija ...
Tak samo jest z br±zami - w ciep³ym bardziej widaæ ró¿ niz w zimnym.

Jeszcze w tych bardziej czerwonych mam wra¿enie ¿e moje oczy robia sie bardziej zielone.

Tak¿e sprawdza sie ta zasada ¿e ch³odne cery sa do tych bardziej czerwonych, ch³odnych "rudych". Tak¿e chyba od razu postawie na ten miedziano-mahoniowy. A czerwieñ i tak szybko sp³owieje i sie zrobi taka br±zowo-miedziana.
No to sama dosz³a¶ do tego, ¿e jeste¶ ch³odnym typem i lepiej za miedzianych nie robiæ Miedziano-mahoniowy bêdzie OK bo mahoñ to ch³odny kolor, wych³odzi t± mied¼.
---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Dodam te¿, ¿e kolor w³osów siê zmienia w lecie na z³otawy, albo pojawia siê kilka piegów tym lepiej siê nie sugerujcie.

Wiosnê od Jesieni odró¿nia opalanie siê -wiosna siê opala ³adnie na z³otobr±zowo. Jesieñ - ciê¿ko i raczej opalaj± siê piegi a sama skóra pozostaje bia³a.

To wszystko to tylko ogólniki, ale wydaje mi siê, ¿e trochê to pomaga.
Doda³am przyk³adowe palety kolorów ubrañ do poszczególnych typów urody.
Jak widaæ wiosna i jesieñ jest do¶æ podobna. Zima i lato te¿.
Mo¿na wiêc mieszaæ, ale najlepiej w obrêbie typu ciep³ego i zimnego.
__________________
I love Vintage!

Edytowane przez CocoPoznan
Czas edycji: 2010-10-25 o 13:05
CocoPoznan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-25, 15:29   #1883
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

To wszystko to tylko ogólniki, ale wydaje mi siê, ¿e trochê to pomaga.
Doda³am przyk³adowe palety kolorów ubrañ do poszczególnych typów urody.
Jak widaæ wiosna i jesieñ jest do¶æ podobna. Zima i lato te¿.
Mo¿na wiêc mieszaæ, ale najlepiej w obrêbie typu ciep³ego i zimnego.[/QUOTE]


Superbardzo dziêkujê, chêtnie sobie przypomnê i mo¿e zmieniê kolorystykê na jesieñ bo jestem jesieni±a ubieram siê no nie koniecznie jak jesieñ

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

to ja siê chyba bardziej na wiosnê robiê
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-25, 18:54   #1884
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Poka¿ wiadomo¶æ
No to sama dosz³a¶ do tego, ¿e jeste¶ ch³odnym typem i lepiej za miedzianych nie robiæ Miedziano-mahoniowy bêdzie OK bo mahoñ to ch³odny kolor, wych³odzi t± mied¼.
---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Dodam te¿, ¿e kolor w³osów siê zmienia w lecie na z³otawy, albo pojawia siê kilka piegów tym lepiej siê nie sugerujcie.

Wiosnê od Jesieni odró¿nia opalanie siê -wiosna siê opala ³adnie na z³otobr±zowo. Jesieñ - ciê¿ko i raczej opalaj± siê piegi a sama skóra pozostaje bia³a.

To wszystko to tylko ogólniki, ale wydaje mi siê, ¿e trochê to pomaga.
Doda³am przyk³adowe palety kolorów ubrañ do poszczególnych typów urody.
Jak widaæ wiosna i jesieñ jest do¶æ podobna. Zima i lato te¿.
Mo¿na wiêc mieszaæ, ale najlepiej w obrêbie typu ciep³ego i zimnego.
Ano jestem ch³odnym typem Ale dzisiaj zrobi³am tez po prostu wywiad u kole¿anek i generalnie i w miedzianym i w mahoniu jest mi dobrze. Ten ró¿ na policzkach jest podobno bardziej uroczy a nie prosiaczkowaty I wogóle praktycznie nikt na to uwagi nie zwróci³ i wiêkszosc uwaza ze mi po prostu ka¿dy kolor pasuje
No ale faktem jest ¿e do cery bardziej mi pasuje mahoñ bo ten ró¿ na twarzy niknie (przynajmniej na zdjeciach bo ten mahoñ tak dawno mia³am ze nie pamietam ). I jeszcze kwestia tego ¿e przy mahoniu nie wiedzia³am co to ró¿, a przy miedzianym juz tak Teraz sobie ró¿ wymienie na bronzer po prostu

Z tymi przeróbkami to te¿ jest prawda. Ja sie teraz robi³am na tak± delikatn± zime ca³y czas bo blada + bardzo ciemne w³osy. Makija¿ w³asciwie jak codzieñ, duzo sie nie mêcze. No ale co innego robiæ sie z zimnego typu na ciep³y i odwrotnie

A prawda jest te¿ taka ze znajac mnie i tak wyprobuje wszystkie odcienie bo lubie zmiany Ale na pewno pójde bardziej w tak± ciemn± miedz a nie t± bardziej pomarañczow±.

I juz sie nie moge doczekaæ Jak widze rudy kolor to dos³ownie mrrr, a niektóre dziewczyny tak ¶licznie wygl±daj± Ale mi jeszcze w³osy za mocno wypadaj± jednak, a u mnie to bedzie sie z rozja¶nianiem wi±za³o...

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2010-10-25 o 19:01
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-25, 20:34   #1885
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Coco a jak oceniasz mój typo po zdjeciach?
Nie chce Cie meczyæ wiêc obiecujê ¿e to ostatnie pytanie
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-25, 20:42   #1886
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 648
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Coco a jak oceniasz mój typo po zdjeciach?
Nie chce Cie meczyæ wiêc obiecujê ¿e to ostatnie pytanie
Spoko
Ja w ¿adnym razie nie jestem jak±¶ profesjonalistk± - tylko bardzo to lubiê i do¶æ du¿o poczyta³am. No i na zdjêciach to oczywi¶cie nie to co w realu, ale...
Na Ciebie stawia³abym, ¿e jednak Lato albo mieszany Lato-Zima. Lato mo¿e mieæ ciemnobr±zowe oczy. W ka¿dym razie ch³odna tonacja.
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-25, 20:47   #1887
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Coco dziekujê
Czyli rudy odpada. chyba ze np Majirel 7,46? Miedziano czerwony? Albo Brillance Schwarzkopf czerwienie?
Czy zadna rudo¶æ ani czerwieñ mi nie pasuje?
Bo mahoñ i kasztan za ciemne a chcia³abym mieæ max. poziom 7, nie ciemniej.
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-25, 20:59   #1888
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 648
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Coco dziekujê
Czyli rudy odpada. chyba ze np Majirel 7,46? Miedziano czerwony? Albo Brillance Schwarzkopf czerwienie?
Czy zadna rudo¶æ ani czerwieñ mi nie pasuje?
Bo mahoñ i kasztan za ciemne a chcia³abym mieæ max. poziom 7, nie ciemniej.
Nie jest powiedziane ¿e nie mo¿esz zrobiæ za...ego rudego. Tylko pamiêtej, ¿e wtedy trzeba ca³± resztê dopasowaæ. Z tego co pisa³a¶ to masz ciuchy w kolorach "letnich" a te nie zawsze do rudego pasuj±. Musisz popatrzeæ jak siê ubieraj± farbowane rudzielce i oceniæ czy takie kolory ubrañ Ci bêd± pasowaæ, czy bêdziesz je lubiæ.
Mogê Ci daæ przyk³ad ch³odnego typu farbowanego na rudo. To Christina Hendricks z "Mad Man". Na moje oko to Lato. Kolor w³osów wygl±da jak 8.4 z Majirel albo P³omienna Iskra z Joanny. Tutaj dzia³amy trochê na przekór naturze, ale wygl±da super.
Podobnie jest z wcze¶niej ju¿ wspominan± Dit± - z natury blondynka, bosko wygl±da w kruczoczarnych.
__________________
I love Vintage!

Edytowane przez CocoPoznan
Czas edycji: 2010-10-25 o 21:04
CocoPoznan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-25, 21:02   #1889
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Nie wyglada ¼le ale chyba rumieñce kolor rudy jej podkre¶la

A mo¿e czerwienie? Czy czerwony to kolor "ch³odny"?
Tylko problem z czerwieniami bo z tego co czytalam nie lubicie ich i nawet nie wiadomo jak± farbe wtedy braæ
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-25, 21:07   #1890
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Ja pamiêtam ¿e mimo miedzi to jako¶ garderoby nie zmienia³am i te¿ by³o ok Tylko ja nigdy nie zwraca³am uwagi na to czy cos pasuje do cery czy nie, dopiero jak sie dowiedzia³am jaki jestem typ to 'a faktycznie ch³odne te kolory' Ale tak samo chodzi³am we fioletach, turkusie, w ciemnym niebieskim, ró¿owym, a czerwonym nawet i pasowa³o Tak¿e to jest kwestia indywidualnej osoby.
Agatau Co ci szkodzi spróbowac? Zawsze mozesz potem ten kolor ochlodzic wrazie co.

Ja jestem teraz zakochana w tym kolorze Jaki to odcieñ? Wyjdzie cos podobnego po 7.4?? W³asnie nie chcia³abym takiego intensywnego miedzianego tylko wlasnie cos takiego Mysle ze powinno pasowaæ...
Ja to jestem niezdecydowane babsko Wiem ze mi z mahoniem bedzie bardziej pasowac ale ten rudy mn± zaw³adn±³ Ju¿ tyle lat o nim marze i zawsze jako¶ cos mnie powstrzyma. A jak mi wyszedl przypadkiem po spraniu koloru to sie go g³upia pozby³am nooo

A ta aktorka któr± Coco wklei³a to mimo tych rumieñcy - mi sie bardzo podoba. Wrêcz te rumieñce jakiego¶ uroku dodaj±

A apropo tych czerwieni to ja jako¶ nie moge sobie wyobraziæ jak czerwieñ moze pasowac do rumienców... no jakos nie jestem w stanie. Mahoñ - tak, ale czerwieñ...

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2010-10-25 o 21:10
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:40.