Zgłaszam problem: Recenzje nie na temat, wprowadzające w bład (kosmetyki dla dzieci). - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne dla katalogu kosmetyków

Notka

Techniczne dla katalogu kosmetyków Forum techniczne - obszar katalog kosmetyków. Tutaj zajmujemy się obsługą techniczną katalogu kosmetyków: "Kosmetyk Wszech Czasów".

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-17, 20:41   #1
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752

Recenzje nie na temat, wprowadzające w bład (kosmetyki dla dzieci).


Z góry zaznaczam, że nikogo nie atakuję ani nie neguję niczyich opinii, nie znalazłam podobnego tematu, więc postanowiłam założyć, bo doprowadza mnie to już do szewskiej pasji...
A więc od jakiegoś czasu kompletuję wyprawkę dla mojej córci, która ma się urodzić w styczniu, oczywiście uwielbiam opinie o kosmetykach na KWC i często się nimi sugeruję, ale do rzeczy - przeglądając kosmetyki dla dzieci, spotykam się ciągle z opiniami nie na temat - kobitki używają (tu podaję przykłady) pudru do pupki niemowlaka np do twarzy i o tym piszą tę opinię, lub też chusteczek dla dzieci do higieny intymnej, czy też płynu do mycia np do prania pędzli. No dobrze. Ale co to ma do rzeczy? Jestem pewna, że wiele młodych mam, które lubią wizaż, ma ten sam problem - czasem ciężko się dokopać do właściwej recenzji w tych dziecięcych kosmetykach, zwłaszcza firmy Baby Dream, nie są one oceniane pod kątem, pod którym powinny być... Ciężko się czymś takim sugerować i jest to, delikatnie mówiąc, irytujące. Zgłaszałam takie recenzje, ale nie usuwano ich. Co z tym zrobić?
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 12:58   #2
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Recenzje nie na temat, wprowadzające w bład (kosmetyki dla dzieci).

Generalnie z kosmetykami używanymi niezgodnie z przeznaczeniem jest tak, że usuwamy jedynie recenzje negatywne lub krytykujące kosmetyk za brak włąsciwości, którcyh producent nie obiecuje. Dotyczy to również kosmetyków dla dzieci, usuwamy te gdzie pojawia się krytyka, że szampon plącze włosy dorosłej kobiecie, oliwek które sotsowane do twarzy zapychają i inne tego typu kwiatki. Nie mamy natomiast podstaw do usuwania recenzji kosmetyków dla dzieci, które po prostu są używane przez dorosłe osoby. Obiektywnie te kosmetyki nadają się dla każdej grupy wiekowej, dlatego jeżeli jest używany i oceniany prawidłowo, to taka recenzja zostaje w bazie.

Może nie jest to oczywiście system doskonały, ale w takim kształcie funkcjonuje regulamin, więc chyba po prostu musisz przeglądając recenzje czytać, gdzie kto pod jakim kątem ocenił dany kosmetyk i brać pod uwagę recenzje mam, które stosowały interesujęcy Ciebie kosmetyk u swoich dzieci.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 21:45   #3
Doris Day
Zadomowienie
 
Avatar Doris Day
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 449
Dot.: Recenzje nie na temat, wprowadzające w bład (kosmetyki dla dzieci).

Cytat:
Napisane przez BlackSanctum Pokaż wiadomość
Z góry zaznaczam, że nikogo nie atakuję ani nie neguję niczyich opinii, nie znalazłam podobnego tematu, więc postanowiłam założyć, bo doprowadza mnie to już do szewskiej pasji...
A więc od jakiegoś czasu kompletuję wyprawkę dla mojej córci, która ma się urodzić w styczniu, oczywiście uwielbiam opinie o kosmetykach na KWC i często się nimi sugeruję, ale do rzeczy - przeglądając kosmetyki dla dzieci, spotykam się ciągle z opiniami nie na temat - kobitki używają (tu podaję przykłady) pudru do pupki niemowlaka np do twarzy i o tym piszą tę opinię, lub też chusteczek dla dzieci do higieny intymnej, czy też płynu do mycia np do prania pędzli. No dobrze. Ale co to ma do rzeczy? Jestem pewna, że wiele młodych mam, które lubią wizaż, ma ten sam problem - czasem ciężko się dokopać do właściwej recenzji w tych dziecięcych kosmetykach, zwłaszcza firmy Baby Dream, nie są one oceniane pod kątem, pod którym powinny być... Ciężko się czymś takim sugerować i jest to, delikatnie mówiąc, irytujące. Zgłaszałam takie recenzje, ale nie usuwano ich. Co z tym zrobić?
Jest na to rada - mamy muszą pisać więcej recenzji kosmetyków dla dzieci
__________________


22.06.09 - start: zapuszczam i dbam o włosy

Co było, a nie jest,
nie pisze się w rejestr



Doris Day jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 04:23   #4
zimna woda
Rozeznanie
 
Avatar zimna woda
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 678
Dot.: Recenzje nie na temat, wprowadzające w bład (kosmetyki dla dzieci).

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Generalnie z kosmetykami używanymi niezgodnie z przeznaczeniem jest tak, że usuwamy jedynie recenzje negatywne lub krytykujące kosmetyk za brak włąsciwości, którcyh producent nie obiecuje. Dotyczy to również kosmetyków dla dzieci, usuwamy te gdzie pojawia się krytyka, że szampon plącze włosy dorosłej kobiecie, oliwek które sotsowane do twarzy zapychają i inne tego typu kwiatki. Nie mamy natomiast podstaw do usuwania recenzji kosmetyków dla dzieci, które po prostu są używane przez dorosłe osoby. Obiektywnie te kosmetyki nadają się dla każdej grupy wiekowej, dlatego jeżeli jest używany i oceniany prawidłowo, to taka recenzja zostaje w bazie.

Może nie jest to oczywiście system doskonały, ale w takim kształcie funkcjonuje regulamin, więc chyba po prostu musisz przeglądając recenzje czytać, gdzie kto pod jakim kątem ocenił dany kosmetyk i brać pod uwagę recenzje mam, które stosowały interesujęcy Ciebie kosmetyk u swoich dzieci.
W temacie oliwek, to ja mam takie dwa kwiatki, pierwsza i druga recenzja. W pierwszej nie wiem, o co chodzi, w ta druga zapycha twarz... to jest oliwka! Może się czepiam...
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.p...ecenzja=695479
zimna woda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-10, 10:41   #5
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Recenzje nie na temat, wprowadzające w bład (kosmetyki dla dzieci).

Cytat:
Napisane przez zimna woda Pokaż wiadomość
W temacie oliwek, to ja mam takie dwa kwiatki, pierwsza i druga recenzja. W pierwszej nie wiem, o co chodzi, w ta druga zapycha twarz... to jest oliwka! Może się czepiam...
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.p...ecenzja=695479
Takie recenzje oczywiście należy zgłaszać do usunięcia.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-10, 11:58   #6
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752
Dot.: Recenzje nie na temat, wprowadzające w bład (kosmetyki dla dzieci).

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Takie recenzje oczywiście należy zgłaszać do usunięcia.
Ja zgłosiłam tę zapychającą recenzję już kilka dni temu i przez jakiś czas nikt tego nie usuwał.

Ja na pewno będę pisać z mamowego punktu widzenia, ale to jest po prostu irytujące, te wszystkie recenzje nie na temat. Czasem nie da się dokopać do właściwej recenzji przy niektórych produktach, albo dziewczyny dają 1 gwiazdkę, bo balsam do kąpieli dla ciężarnych nie sprawdził się jako szampon. O tutaj: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...lfuhl-bad.html
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-10, 17:16   #7
zimna woda
Rozeznanie
 
Avatar zimna woda
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 678
Dot.: Recenzje nie na temat, wprowadzające w bład (kosmetyki dla dzieci).

Cytat:
Napisane przez BlackSanctum Pokaż wiadomość
Ja zgłosiłam tę zapychającą recenzję już kilka dni temu i przez jakiś czas nikt tego nie usuwał.

Ja na pewno będę pisać z mamowego punktu widzenia, ale to jest po prostu irytujące, te wszystkie recenzje nie na temat. Czasem nie da się dokopać do właściwej recenzji przy niektórych produktach, albo dziewczyny dają 1 gwiazdkę, bo balsam do kąpieli dla ciężarnych nie sprawdził się jako szampon. O tutaj: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...lfuhl-bad.html
Ja też jestem mamą i mnie to też denerwuje, krem na odparzenia jako krem do twarzy...bez komentarza przeglądnęłam większość recenzji tego produktu i może jedna recenzentka jest w ciąży, ja rozumiem kreatywność, ale bez przesady... Balsam dla ciężarnych do mycia twarzy?

Edytowane przez zimna woda
Czas edycji: 2012-10-10 o 17:22
zimna woda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-10, 17:52   #8
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752
Dot.: Recenzje nie na temat, wprowadzające w bład (kosmetyki dla dzieci).

Cytat:
Napisane przez zimna woda Pokaż wiadomość
Ja też jestem mamą i mnie to też denerwuje, krem na odparzenia jako krem do twarzy...bez komentarza przeglądnęłam większość recenzji tego produktu i może jedna recenzentka jest w ciąży, ja rozumiem kreatywność, ale bez przesady... Balsam dla ciężarnych do mycia twarzy?
Ja uważam, że te osoby powinny sobie oszczędzić pisania takich recenzji. Jedna napędza drugą, wskutek czego są potem same takie bezsensowne recenzje nie na temat. Fajnie, że znajdują różne zastosowania danego produktu, ale jestem pewna, że nie jesteśmy jedynymi mamami na wizażu, które się wkurzają z tego powodu. Produkt jest wtedy nieadekwatnie oceniony, bo nie wiadomo, czym osoby go oceniające się kierują - czy rzeczywistym zastosowaniem, czy swoim wymyślonym na to sposobem. I weź tutaj potem kupuj kosmetyki dla dziecka... Trzeba szukać w tych recenzjach, czy one faktycznie się dla dzieci nadają, czy może jednak ta wysoka ocena oznacza fakt, że dla jakiejś tam osoby np puder do pupy jest super jako puder transparentny tudzież suchy szampon.

Nie bez powodu jest taka kategoria kosmetyczna, jak WYŁĄCZNIE DLA DZIECI. Jak sama nazwa wskazuje, powinny tam być recenzje pisane tylko i wyłącznie przez mamy, które używają tych produktów przy swoich dzieciach.

Edytowane przez BlackSanctum
Czas edycji: 2012-10-10 o 17:55
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-10, 18:00   #9
zimna woda
Rozeznanie
 
Avatar zimna woda
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 678
Dot.: Recenzje nie na temat, wprowadzające w bład (kosmetyki dla dzieci).

Może warto by wprowadzić jakąś kategorię na takie zastosowania kosmetyków? Ja np. używam pasty do zębów do czyszczenia biżuterii, odzywki do golenia nóg kremu na odparzenia czasem na syfki, ale recenzji bym na ten temat nie napisała, chyba, że przy okazji, małą wzmiankę. Moja córka (4lata) i syn (10mies) mają dość wrażliwą skórę, więc szukam czegoś łagodnego, ale jak mam się przebijać przez ten gąszcz recenzji alternatywnych...pisać też mi się nie chce, bo mam wrażenie, że to ja się wypowiadam nie na temat
zimna woda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-10, 18:04   #10
Odonate
Zadomowienie
 
Avatar Odonate
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 790
GG do Odonate
Dot.: Recenzje nie na temat, wprowadzające w bład (kosmetyki dla dzieci).

Po części macie rację, sfrustrowane mamy, ale jak zauważyła iceflower - kosmetyki dla dzieci nie są zakazane do użytku dla dorosłych. Często poleca się je przy problemach dermatologicznych bo są np. mniej perfumowane i wielu osobom pomagają.
Wiadomo, są przypadki absurdalne np. zarzuty zapychania przez oliwkę, albo krem do niemowlęcej pupci i takie recenzje są usuwane, sama wiele takich zgłaszam.
Jedyną radą jest recenzje czytać uważniej: pomijać te bezsensowne dla was i uwazniej czytać przydatne. W końcu fakt, że np. osoba z AZS poleca dziecięcy płyn do mycia ciała już coś mówi o tym produkcie, nieprawdaż?
__________________
Odonate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-10, 18:11   #11
zimna woda
Rozeznanie
 
Avatar zimna woda
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 678
Dot.: Recenzje nie na temat, wprowadzające w bład (kosmetyki dla dzieci).

Cytat:
Napisane przez Odonate Pokaż wiadomość
Po części macie rację, sfrustrowane mamy, ale jak zauważyła iceflower - kosmetyki dla dzieci nie są zakazane do użytku dla dorosłych. Często poleca się je przy problemach dermatologicznych bo są np. mniej perfumowane i wielu osobom pomagają.
Wiadomo, są przypadki absurdalne np. zarzuty zapychania przez oliwkę, albo krem do niemowlęcej pupci i takie recenzje są usuwane, sama wiele takich zgłaszam.
Jedyną radą jest recenzje czytać uważniej: pomijać te bezsensowne dla was i uwazniej czytać przydatne. W końcu fakt, że np. osoba z AZS poleca dziecięcy płyn do mycia ciała już coś mówi o tym produkcie, nieprawdaż?
Masz rację, można by w temacie recenzji krótko napisać, czy recenzuje mama, czy alergik, jak recenzuje ktoś AZS to chętnie czytam , mam osobę w rodzinie z tą chorobą, generalnie chodzi o to, że kilka, czasem kilkanaście takich opisów, to za dużo, no ale każdemu wolno pisać, szczególnie jeśli jest to zgodne z regulaminem, jak to się mówi, kij ma dwa końce, wszystkim nie dogodzisz, niestety
zimna woda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-11, 16:31   #12
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752
Dot.: Recenzje nie na temat, wprowadzające w bład (kosmetyki dla dzieci).

Cytat:
Napisane przez Odonate Pokaż wiadomość
Jedyną radą jest recenzje czytać uważniej: pomijać te bezsensowne dla was i uwazniej czytać przydatne. W końcu fakt, że np. osoba z AZS poleca dziecięcy płyn do mycia ciała już coś mówi o tym produkcie, nieprawdaż?
Co innego czytać o użytkowaniu takich kosmetyków przy AZS, a co innego, gdy dziewczyny piszą, że płyn do mycia dla niemowląt jest świetny jako żel do golenia nóg i za to 5 gwiazdek.
Uważniej czytać - ja czytam uważnie, tylko czasem w tych recenzjach praktycznie nie ma niczego rzeczowego i na temat, w przypadku niektórych kosmetyków 9/10 recenzji zostało napisane przez osoby, które nie mają dzieci i tych produktów dla dzieci nie używają. To jest po prostu... irytujące.
Nie zwracałam na to uwagi, dopóki sama nie zostałam (przyszłą) mamą. Teraz mi to przeszkadza, bo przeglądanie katalogu jest wtedy stratą czasu. Stąd nasze poirytowanie, które zapewne nie każdy zrozumie.

Edytowane przez BlackSanctum
Czas edycji: 2012-10-11 o 16:34
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 16:42   #13
zimna woda
Rozeznanie
 
Avatar zimna woda
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 678
Dot.: Recenzje nie na temat, wprowadzające w bład (kosmetyki dla dzieci).

Cytat:
Napisane przez BlackSanctum Pokaż wiadomość
Co innego czytać o użytkowaniu takich kosmetyków przy AZS, a co innego, gdy dziewczyny piszą, że płyn do mycia dla niemowląt jest świetny jako żel do golenia nóg i za to 5 gwiazdek.
Uważniej czytać - ja czytam uważnie, tylko czasem w tych recenzjach praktycznie nie ma niczego rzeczowego i na temat, w przypadku niektórych kosmetyków 9/10 recenzji zostało napisane przez osoby, które nie mają dzieci i tych produktów dla dzieci nie używają. To jest po prostu... irytujące.
Nie zwracałam na to uwagi, dopóki sama nie zostałam (przyszłą) mamą. Teraz mi to przeszkadza, bo przeglądanie katalogu jest wtedy stratą czasu. Stąd nasze poirytowanie, które zapewne nie każdy zrozumie.
Prawda, irytuje, może się czepiamy, ale trochę racji w tym jest. Kosmetyki dla dzieci są specyficzne, bo mają różne zastosowania, nie tylko dla maluchów
Ja czasem odżywki do włosów używam do golenia nóg, ale nie oceniłabym jej pod tym kątem. Pisania takich recenzji nikt nie zabroni, nam zostaje wzdychać i przedzierać się przez ten gąszcz, albo szukać informacji na portalach dla rodziców. Obie strony mają rację; chociaż...to irytujące... Czytając te recenzje sama dowiedziałam się takich rzeczy, które się filozofom nie śniły np. że odżywki można użyć do mycia włosów. Trzeba skrzyknąć wszystkie mamy-Wizażanki do pisana recenzji
zimna woda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 16:54   #14
Odonate
Zadomowienie
 
Avatar Odonate
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 790
GG do Odonate
Dot.: Recenzje nie na temat, wprowadzające w bład (kosmetyki dla dzieci).

Ja tam was doskonale rozumiem. Z resztą jakby się zastanowić, to ta przykładowa "recenzja płynu dla dzieci używanego do golenia nóg" jeśli traktuje tylko i wyłącznie o tym może chyba zostać zgłoszona do usunięcia jako niemiarodajna (bo użycie było niezgodne z przeznaczeniem) i "rozmydlająca" statystyki.
A tak najogólniej rzecz ujmując mam wrażenie, że w naszym pięknym kraju szerzy się plaga wtórnego analfabetyzmu. Zanika zdolność czytania ze zrozumieniem i to nie tylko regulaminów stron, ale też opakowań kosmetyków i innych produktów pielęgnacyjnych. Kupując oliwkę mamy możliwosć przeczytania jej składu, nie musimy więc wybierać tej na parafinie i w "recenzji" rozpisywać się o tym jaka ona jest zła, bo ma parafinę, nie mówiąc już o tym, że dziecięca oliwka ma na celu przede wszystkim natłuścić ciałko maluszka i zatrzymać wodę, więc wszelkie zarzuty na temat "tłustości", czy "nie wchłaniania" sa absurdalne.
Jeśli się wam chce możecie wytoczyć małą wojnę takim bzdurnym "recenzjom". O ile przeglądając katalog KWC nie zawsze chce mi się zgłaszać "kfiatki", to jednak dział dziecięcy ma u mnie specjalne względy
__________________
Odonate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 17:26   #15
zimna woda
Rozeznanie
 
Avatar zimna woda
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 678
Dot.: Recenzje nie na temat, wprowadzające w bład (kosmetyki dla dzieci).

Cytat:
Napisane przez Odonate Pokaż wiadomość
Ja tam was doskonale rozumiem. Z resztą jakby się zastanowić, to ta przykładowa "recenzja płynu dla dzieci używanego do golenia nóg" jeśli traktuje tylko i wyłącznie o tym może chyba zostać zgłoszona do usunięcia jako niemiarodajna (bo użycie było niezgodne z przeznaczeniem) i "rozmydlająca" statystyki.
A tak najogólniej rzecz ujmując mam wrażenie, że w naszym pięknym kraju szerzy się plaga wtórnego analfabetyzmu. Zanika zdolność czytania ze zrozumieniem i to nie tylko regulaminów stron, ale też opakowań kosmetyków i innych produktów pielęgnacyjnych. Kupując oliwkę mamy możliwosć przeczytania jej składu, nie musimy więc wybierać tej na parafinie i w "recenzji" rozpisywać się o tym jaka ona jest zła, bo ma parafinę, nie mówiąc już o tym, że dziecięca oliwka ma na celu przede wszystkim natłuścić ciałko maluszka i zatrzymać wodę, więc wszelkie zarzuty na temat "tłustości", czy "nie wchłaniania" sa absurdalne.
Jeśli się wam chce możecie wytoczyć małą wojnę takim bzdurnym "recenzjom". O ile przeglądając katalog KWC nie zawsze chce mi się zgłaszać "kfiatki", to jednak dział dziecięcy ma u mnie specjalne względy
Takich "kfiatków" jest pełno ale z tym wtórnym analfabetyzmem to masz rację i szczególnie przy pisaniu, brak polskich znaków jeszcze ujdzie, ale błędy ortograficzne... brr. Takie moje zupełnie subiektywne spostrzeżenie: czytam recenzję bronzera a w niej uparcie brązer i brązer, czy w tych szkołach nie uczą? a automatyczne podkreślenie błędów? Wiecie, klient nasz Pan, nikt mi nie zabroni użyć żelu dla dzieci do mycia twarzy, włosów, higieny intymnej, nawet do mycia zębów i okien... Już jakimś kompromisem jest zaznaczenie na początku, że nie jestem mamą, nie jestem w ciąży, wtedy można spokojnie ominąć, a Panie piszące mogły by sobie darować tekst "na szczęście nie jestem w ciąży"...taki wstęp widziałam przy recenzji kosmetyku dla ciężarnej, jak na mój rozum to jakaś nastolatka była
A my, biedne, sfrustrowane mamy, możemy się poużalać na wizażowym forum
zimna woda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 18:18   #16
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752
Dot.: Recenzje nie na temat, wprowadzające w bład (kosmetyki dla dzieci).

Macie rację. Składy są dostępne na produktach, a w recenzjach i tak piszą, że właśnie: oliwka się nie wchłania i zapycha, krem dla dzieci jest tłusty i ciężki, nie nadaje się pod makijaż ... No cóż.
Ja zgłaszam takie recenzje, jak je widzę, bo mnie one zwyczajnie wkurzają, ale w większości wypadków nikt z tym nic nie robi... Szkoda, bo moderatorek jest tutaj dużo i to raczej nie byłby problem, by przeglądać te produkty i katalogi pod tym kątem, żeby zostały same wiarygodne i rzeczowe recenzje...

Zimna Woda, ja też widziałam taki wstęp w recenzjach, bez komentarza to pozostawię. Bo szkoda gadać.

Edytowane przez BlackSanctum
Czas edycji: 2012-10-11 o 18:20
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 18:35   #17
zimna woda
Rozeznanie
 
Avatar zimna woda
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 678
Dot.: Recenzje nie na temat, wprowadzające w bład (kosmetyki dla dzieci).

Popieram, zostawmy to bez komentarza...biedne są te mazidła dla dzieci. Swoją drogą, może dzisiaj zrecenzuję chusteczki do pupy...Napiszę, jak zmywają makijaż, bo ja ich czasem tak używam, i kremu z cynkiem, jak działa na pryszcza, a pasta do zębów na opryszczkę. Generalnie kosmetyki Baby Dream są bardzo dobre, używam prawie wyłącznie ich, córka uwielbia te dla małych księżniczek ja dzisiaj sobie jeden z nich pożyczę, poczuję się jak duża księżniczka
zimna woda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 16:17   #18
zimna woda
Rozeznanie
 
Avatar zimna woda
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 678
Dot.: Recenzje nie na temat, wprowadzające w bład (kosmetyki dla dzieci).

No dobra, czepiam się, ale dzisiaj chciałam poczytać recenzję kremu od wiatru i mrozu dla dzieci, padło na BabyDream, ale nie dałam rady, pierwsze recenzje- wykorzystany jako krem do rąk, pod zakatarzony nos, na łydki po depilacji! No cóż, muszę kupić i wypróbować na moich dzieciach....
zimna woda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 09:43   #19
NoHeal
Przyczajenie
 
Avatar NoHeal
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Z laptopa
Wiadomości: 1
Dot.: Recenzje nie na temat, wprowadzające w bład (kosmetyki dla dzieci).

Odświeżam może i stary temat ale jakże aktualny! Ja mam dość czytania recenzji kosmetyków "wyłącznie dla dzieci" a używanych przez dorosłych na sobie i to często nie tak jak zaleca to producent. Będąc ostatnio na zakupach zrezygnowałam z kupna kosmetyku (w promocji!) bo przejrzałam szybko ocenę na wizażu a po powrocie do domu okazało się że oceny zostały wystawione przez osoby które używały kosmetyku tylko na sobie i nie koniecznie z przeznaczeniem
Ale widzę że te recenzje zostały usunięte po moim zgłoszeniu co mnie cieszy
ale to jedna rzecz, a kosmetyków na małych dzieci jest sporo i ciężko się przebić i znaleźć wiarygodną ocenę w sieci która nie będzie reklamą miałam nadzieję że na wizażu znajdę takie oceny a tu taki zawód...
__________________
Świat bez Internetu w 1 sekundzie zamiera, traci oddech aby następnie rozpaść się na kawałki i umrzeć.
NoHeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-22, 11:07   #20
Michalina29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2
Dot.: Recenzje nie na temat, wprowadzające w bład (kosmetyki dla dzieci).

Kosmetyki dla dzieci mają często w swoim składzie bardzo wątpliwe składniki. Ja stawiam tylko na kosmetyki naturalne, chociaż i tak trzeba uważać, bo nawet ekstrakty owocowe mogą uczulić. polecam fajny artykuł na ten temat.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-12-22 o 15:15 Powód: link
Michalina29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne dla katalogu kosmetyków


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-22 12:07:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:39.