Babiarz... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-22, 09:18   #1
Sander22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 118
GG do Sander22

Babiarz...


Hej w tamtym roku skończył się mój 3 letni związek przez jego zazdrość..Ponad miesiąc temu poznałam chłopaka starszego i strasznie mi się podoba od paru dni jesteśmy parą tylko że mam straszne wątpliwości a czemu...ponieważ jest on ze mną bardzo szczery, opowiadał mi o swoich podbojach o tym jak traktował dziewczyny dosłownie wszystko..wiem tez ze przez dwa lata był sam i w tym czasie podrywał laski na jedna noc...Mówi mi że się zmienił że taki już nie jest...Może mój problem tkwi w tym że mój były był bardzo spokojny a on całkiem inny..różni nas jeszcze to że ja jestem dziewicą i może to powinno mi dać do myślenia bo po co byłaby mu dziewczyna na którą trzeba czekać za nim się zdecyduje na sex..czytałam niedawno na forum że podobno facet musi się wyszaleć za młodu bo potem jest dobrym mężem
Sander22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 09:31   #2
nicka01
Wtajemniczenie
 
Avatar nicka01
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomości: 2 233
Dot.: Babiarz...

Cytat:
Napisane przez Sander22 Pokaż wiadomość
Hej w tamtym roku skończył się mój 3 letni związek przez jego zazdrość..Ponad miesiąc temu poznałam chłopaka starszego i strasznie mi się podoba od paru dni jesteśmy parą tylko że mam straszne wątpliwości a czemu...ponieważ jest on ze mną bardzo szczery, opowiadał mi o swoich podbojach o tym jak traktował dziewczyny dosłownie wszystko..wiem tez ze przez dwa lata był sam i w tym czasie podrywał laski na jedna noc...Mówi mi że się zmienił że taki już nie jest...Może mój problem tkwi w tym że mój były był bardzo spokojny a on całkiem inny..różni nas jeszcze to że ja jestem dziewicą i może to powinno mi dać do myślenia bo po co byłaby mu dziewczyna na którą trzeba czekać za nim się zdecyduje na sex..czytałam niedawno na forum że podobno facet musi się wyszaleć za młodu bo potem jest dobrym mężem

A jaki jest problem?
__________________



nie masz żadnej szansy ale ją wykorzystaj


nicka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 09:32   #3
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Babiarz...

Cytat:
Napisane przez Sander22 Pokaż wiadomość
.czytałam niedawno na forum że podobno facet musi się wyszaleć za młodu bo potem jest dobrym mężem
Jasne.

Czyli poprosiłaś go o wyniki badań na choroby weneryczne oraz HIV ?
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 09:33   #4
No1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 244
Dot.: Babiarz...

Cytat:
Napisane przez Sander22 Pokaż wiadomość
..czytałam niedawno na forum że podobno facet musi się wyszaleć za młodu bo potem jest dobrym mężem
Na to nie ma reguły.

Dla mnie to mowiac szczerze dziwne zachowanie. Zazwyczaj ludzie ktorzy czegos zaluja niechetnie wracaja do takich wspomnien bo po zdaniu sobie sprawy, ze byly to bledne zachowania sa to bolesne wspomnienia.
Mozesz dac szanse, ale radze nie dac sie naciskom i dac czas tej znajomosci, zeby potem nie bylo zalu.
No1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 09:38   #5
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Babiarz...

A w czym problem?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 09:45   #6
Diversification
Rozeznanie
 
Avatar Diversification
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 722
Dot.: Babiarz...

Chodzi o to, że boisz się, że czeka tylko aż się z nim prześpisz i Cię rzuci? Jeśli tak to ja rozwiązanie widzę jedno: czekaj do ślubu.
__________________
Możesz uciec od szumu rzeki i liści na wietrze, ale prawdziwy hałas jest w Tobie.



61 kg - ... - 50 kg
dam radę!


Diversification jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 09:49   #7
agnieszkaqazplm
Rozeznanie
 
Avatar agnieszkaqazplm
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: małopolskie :D
Wiadomości: 888
Dot.: Babiarz...

Cytat:
Napisane przez Sander22 Pokaż wiadomość
Hej w tamtym roku skończył się mój 3 letni związek przez jego zazdrość..Ponad miesiąc temu poznałam chłopaka starszego i strasznie mi się podoba od paru dni jesteśmy parą tylko że mam straszne wątpliwości a czemu...ponieważ jest on ze mną bardzo szczery, opowiadał mi o swoich podbojach o tym jak traktował dziewczyny dosłownie wszystko..wiem tez ze przez dwa lata był sam i w tym czasie podrywał laski na jedna noc...Mówi mi że się zmienił że taki już nie jest...Może mój problem tkwi w tym że mój były był bardzo spokojny a on całkiem inny..różni nas jeszcze to że ja jestem dziewicą i może to powinno mi dać do myślenia bo po co byłaby mu dziewczyna na którą trzeba czekać za nim się zdecyduje na sex..czytałam niedawno na forum że podobno facet musi się wyszaleć za młodu bo potem jest dobrym mężem
Odnośnie tego wyszumienia się faceta za młodu, to ja myślę, że nie ma reguły, facet jak się naprawdę zakocha i spotka odpowiednią dziewczynę po prostu zaczyna inaczej patrzeć na różne rzeczy
agnieszkaqazplm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-22, 10:23   #8
Sander22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 118
GG do Sander22
Dot.: Babiarz...

Czy warto się poświęcać dla takiej osoby...
Sander22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 10:26   #9
agnieszkaqazplm
Rozeznanie
 
Avatar agnieszkaqazplm
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: małopolskie :D
Wiadomości: 888
Dot.: Babiarz...

Cytat:
Napisane przez Sander22 Pokaż wiadomość
Czy warto się poświęcać dla takiej osoby...
Ale nie bardzo rozumiem , jak Ty się chcesz dla niego poświęcać??
agnieszkaqazplm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 10:35   #10
Kocham_Luline
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 342
Dot.: Babiarz...

Cytat:
Napisane przez Sander22 Pokaż wiadomość
czytałam niedawno na forum że podobno facet musi się wyszaleć za młodu bo potem jest dobrym mężem
Jak ja kocham takie ''madrosci''

gówno prawda i tyle.

Jesli faceta za mlodu ciagnie do uganiania sie za laseczkami na jedna noc to zapewniam Cie, ze pozniej mu to nie przejdzie.
Chyba, ze przeszedl jakas niesamowita metamorfoze, ale to zdarza sie rzadko.
Kocham_Luline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 11:12   #11
Aivilo
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 998
Dot.: Babiarz...

Cytat:
Napisane przez No1 Pokaż wiadomość
Na to nie ma reguły.

Dla mnie to mowiac szczerze dziwne zachowanie. Zazwyczaj ludzie ktorzy czegos zaluja niechetnie wracaja do takich wspomnien bo po zdaniu sobie sprawy, ze byly to bledne zachowania sa to bolesne wspomnienia.
Mozesz dac szanse, ale radze nie dac sie naciskom i dac czas tej znajomosci, zeby potem nie bylo zalu.
Z tym sie nie zgodze. Ja narobiłam dużo głupot, jak byłam młodsza, tzn seks nie (oprocz jednego, głupiego błędu), ale rożne inne rzeczy... I opowiadam o tym czasem TŻ, z perspektywy czasu wiem, że byłam głupiutka i niektórych rzeczy nie powinnam robić, ale z drugiej strony - chciałam, zeby on znał moja przeszłość, w końcu to, co robiłam kiedys w jakiś sposob uksztaltowało to, jaka jestem teraz. No i czasem to były dość zabawne wydarzenia
Jak dla mnie czasem takie ze wspomnienia stają się po prostu wspomnieniami. Nie nalezy ich unikac, starac sie zapomniec w obawie przed bólem - należy je zaakceptować, bo przeciez przeszłosci sie nie zmieni, a czasem można nawet na nie spojrzeć z uśmiechem

Uważam, że chłopak mógł się zakochać i zechcieć zerwać z dawnym stylem życia, aczkolwiek tezę że "facet musi sie wyszalec za młodu, bo po tym bedzie dobrym mężem" uważam za błędną, takie stereotypy są nieprawdziwe i krzywdzące.
__________________
Koniec mówienia "postaram się","spróbuję", "zobaczę". Od dzisiaj coś ZROBIĘ!

Będę Żoną!
http://www.suwaczek.pl/cache/092fbdd439.png
No dobra,wciąz palę, ale dużo mniej.
http://www.suwaczek.pl/cache/df81f45d30.png
Aivilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-22, 11:23   #12
agnieszkaqazplm
Rozeznanie
 
Avatar agnieszkaqazplm
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: małopolskie :D
Wiadomości: 888
Dot.: Babiarz...

Cytat:
Napisane przez Aivilo Pokaż wiadomość
Z tym sie nie zgodze. Ja narobiłam dużo głupot, jak byłam młodsza, tzn seks nie (oprocz jednego, głupiego błędu), ale rożne inne rzeczy... I opowiadam o tym czasem TŻ, z perspektywy czasu wiem, że byłam głupiutka i niektórych rzeczy nie powinnam robić, ale z drugiej strony - chciałam, zeby on znał moja przeszłość, w końcu to, co robiłam kiedys w jakiś sposob uksztaltowało to, jaka jestem teraz. No i czasem to były dość zabawne wydarzenia
Jak dla mnie czasem takie ze wspomnienia stają się po prostu wspomnieniami. Nie nalezy ich unikac, starac sie zapomniec w obawie przed bólem - należy je zaakceptować, bo przeciez przeszłosci sie nie zmieni, a czasem można nawet na nie spojrzeć z uśmiechem

Uważam, że chłopak mógł się zakochać i zechcieć zerwać z dawnym stylem życia, aczkolwiek tezę że "facet musi sie wyszalec za młodu, bo po tym bedzie dobrym mężem" uważam za błędną, takie stereotypy są nieprawdziwe i krzywdzące.
Dokładnie, różni są ludzie i nie można wrzucać wszystkich do jednego wora, a szczerze mówiąc to nie bardzo rozumiem o co chodzi autorce wątku ???
agnieszkaqazplm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 11:49   #13
Sander22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 118
GG do Sander22
Dot.: Babiarz...

Zastanawiam się czy warto zaufać takiej osobie...i czy nie za bardzo się różnimy...no spokojna, grzeczna dziewczyna a on szalony z ciekawą przeszłością...
Sander22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 12:46   #14
agnieszkaqazplm
Rozeznanie
 
Avatar agnieszkaqazplm
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: małopolskie :D
Wiadomości: 888
Dot.: Babiarz...

Cytat:
Napisane przez Sander22 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się czy warto zaufać takiej osobie...i czy nie za bardzo się różnimy...no spokojna, grzeczna dziewczyna a on szalony z ciekawą przeszłością...
Nie możesz wymagać, żebyśmy udzielały Ci rad w temacie , czy warto zaufać, czy też nie facetowi, którego w ogóle nie znamy i oceniać go na podstawie Twoich subiektywnych obserwacji i osądów. Fakt, że się różnicie o niczym nie świadczy, przecież przeciwieństwa często się przyciagają!!!!! I jak możesz oceniać człowieka po przeszłości ?? Wielu ludzi popełnia błędy, najważniejsze jest, czy będąc z Tobą nadal ogląda się za panienkami, bo jeżeli tak jest, no to wiadomo, że cudów nie ma i nie warto kimś takim zawracać sobie głowy !!! Czy on nadużył Twojego zaufania w czasie kiedy jesteście razem???

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

Wiem, że to żałosne, ale może On tylko Cię ściemnia, że z niego taki kogucik jest, czy tam był, bo może myśli, że bardziej wtedy męski jest, albo się w ten sposób dowartościowuje ?? Masz jakieś dowody na to,( np. jego była panna ), że faktycznie w przeszłości Twój Tż takim playboyem był???

Edytowane przez agnieszkaqazplm
Czas edycji: 2010-03-22 o 12:41
agnieszkaqazplm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 13:17   #15
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Babiarz...

Znam przypadki mężczyzn, którzy byli tacy jak Twój opisany w tym wątku i gdy poznali odpowiednią dziewczynę to się zmienili. Znam też takich, którzy się zmienili ale tylko chwilowo i potem byli znowu tacy jak dawniej Cięzko powiedzieć jak będzie w Twoim przypadku - kto nie ryzykuje ten nie ma więc jeśli chcesz i dobrze się z nim dogadujesz to możesz spróbować - czemu nie
A czy to bedzie ten jedyny wyśniony idealny facet i czy sie zmieni to już tylko czas pokaże.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 13:26   #16
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Babiarz...

Cytat:
Napisane przez Sander22 Pokaż wiadomość
Hej w tamtym roku skończył się mój 3 letni związek przez jego zazdrość..Ponad miesiąc temu poznałam chłopaka starszego i strasznie mi się podoba od paru dni jesteśmy parą tylko że mam straszne wątpliwości a czemu...ponieważ jest on ze mną bardzo szczery, opowiadał mi o swoich podbojach o tym jak traktował dziewczyny dosłownie wszystko..wiem tez ze przez dwa lata był sam i w tym czasie podrywał laski na jedna noc...Mówi mi że się zmienił że taki już nie jest...Może mój problem tkwi w tym że mój były był bardzo spokojny a on całkiem inny..różni nas jeszcze to że ja jestem dziewicą i może to powinno mi dać do myślenia bo po co byłaby mu dziewczyna na którą trzeba czekać za nim się zdecyduje na sex..czytałam niedawno na forum że podobno facet musi się wyszaleć za młodu bo potem jest dobrym mężem
No ale o co sie pytasz konkretnie?

Cytat:
Napisane przez Kocham_Luline Pokaż wiadomość
Jak ja kocham takie ''madrosci''

gówno prawda i tyle.

Jesli faceta za mlodu ciagnie do uganiania sie za laseczkami na jedna noc to zapewniam Cie, ze pozniej mu to nie przejdzie.
Chyba, ze przeszedl jakas niesamowita metamorfoze, ale to zdarza sie rzadko.
A jak ja kocham takie madrosci jak Twoja, rownie madra jak ta pierwsza, pozwol, ze Cie zacytuje:
Cytat:
gówno prawda i tyle.
Nie ma reguly - jednemu samo przejdzie, drugiemu nie przejdzie samo, trzeci w ogole nie bedzie takiej fazy mial itd. Tego typu ogolnienia "samo mu nie przejdzie", sa bez sensu.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 13:30   #17
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Babiarz...

Cytat:
Napisane przez Sander22 Pokaż wiadomość
Hej w tamtym roku skończył się mój 3 letni związek przez jego zazdrość..Ponad miesiąc temu poznałam chłopaka starszego i strasznie mi się podoba od paru dni jesteśmy parą tylko że mam straszne wątpliwości a czemu...ponieważ jest on ze mną bardzo szczery, opowiadał mi o swoich podbojach o tym jak traktował dziewczyny dosłownie wszystko..wiem tez ze przez dwa lata był sam i w tym czasie podrywał laski na jedna noc...Mówi mi że się zmienił że taki już nie jest...Może mój problem tkwi w tym że mój były był bardzo spokojny a on całkiem inny..różni nas jeszcze to że ja jestem dziewicą i może to powinno mi dać do myślenia bo po co byłaby mu dziewczyna na którą trzeba czekać za nim się zdecyduje na sex..czytałam niedawno na forum że podobno facet musi się wyszaleć za młodu bo potem jest dobrym mężem
No to szaleje... chyba ma jeszcze troche do starosci?
Opowiada Ci szczerze, ale to nie jest zadną gwarancja, ze Ciebie potraktuje lepiej. Ot wiesz, na co sie piszesz.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 21:48   #18
twizzy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 570
Dot.: Babiarz...

Cytat:
Napisane przez Sander22 Pokaż wiadomość
czytałam niedawno na forum że podobno facet musi się wyszaleć za młodu bo potem jest dobrym mężem
nie uogólniałabym
twizzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 23:22   #19
Precious things
Rozeznanie
 
Avatar Precious things
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: praskie klimaty
Wiadomości: 758
Dot.: Babiarz...

Cytat:
Napisane przez No1 Pokaż wiadomość
Na to nie ma reguły.

Dla mnie to mowiac szczerze dziwne zachowanie. Zazwyczaj ludzie ktorzy czegos zaluja niechetnie wracaja do takich wspomnien bo po zdaniu sobie sprawy, ze byly to bledne zachowania sa to bolesne wspomnienia.
Mozesz dac szanse, ale radze nie dac sie naciskom i dac czas tej znajomosci, zeby potem nie bylo zalu.
Ale przecież on nie mówił,że tego żałuje. Opowiada tylko jak było.Chociaż uważam,że może trochę koloryzować ,chcąc pokazać jaki z niego ,,juras"
Precious things jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-23, 10:33   #20
krooolewna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z daleka:D
Wiadomości: 1 938
Dot.: Babiarz...

Mam podobną sytuację tylko że my nie jesteśmy razem.Facet jest nieziemski,przystojny,ogó lnie cudo.Co lepsze leci typowo na mnie,a ja na niego.Wszyscy po prostu mowia,że powinnismy byc ze soba,bo nie dosc,ze do siebie super pasujemy to jeszcze wyczuwa sie miedzy nami chemie.
I co z tego skoro mimo ze super sie z nim gada,jest mega przystojny skoro ma tyle kolezanek,ja nigdy w zyciu tylu nie mialam....On chyba nawet nie widzi w tym problemu,bo w koncu to kolezanki,ale co slucham i widze jak np.siedzimy i prawie kazda dziewczyna nie przejdzie obok niego obojetnie.
Nie wiem czy jestem na takie cos gotowa i dlatego on typowo do mnie zarywa,a ja go trzymam na dystans...czy dobrze robie?nie wiem....
__________________

krooolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 10:59   #21
zielonooka niewiasta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 121
Dot.: Babiarz...

Cytat:
Napisane przez krooolewna Pokaż wiadomość
Mam podobną sytuację tylko że my nie jesteśmy razem.Facet jest nieziemski,przystojny,ogó lnie cudo.Co lepsze leci typowo na mnie,a ja na niego.Wszyscy po prostu mowia,że powinnismy byc ze soba,bo nie dosc,ze do siebie super pasujemy to jeszcze wyczuwa sie miedzy nami chemie.
I co z tego skoro mimo ze super sie z nim gada,jest mega przystojny skoro ma tyle kolezanek,ja nigdy w zyciu tylu nie mialam....On chyba nawet nie widzi w tym problemu,bo w koncu to kolezanki,ale co slucham i widze jak np.siedzimy i prawie kazda dziewczyna nie przejdzie obok niego obojetnie.
Nie wiem czy jestem na takie cos gotowa i dlatego on typowo do mnie zarywa,a ja go trzymam na dystans...czy dobrze robie?nie wiem....
A poczynił jakieś starania o Twoje względy? dobrze robisz,narazie potrzymaj go na dystans, bądź niedostępna, niech chłopak nie myśli, że pstryknie i może mieć każdą na zawołanie.
zielonooka niewiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 11:24   #22
JaninaZeSzczecina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 36
Dot.: Babiarz...

Unikam babiarzy jak ognia także po usłyszeniu czegoś takiego co mówił Ci ten śmieszny Pan (pff, nie wiem czym on się chce chwalić... żal..) to brałabym nogi za pas.
Mój pierwszy ex był typem takiego faceta, co się ugania za spódnicami. Na porządku dziennym były ciągłe flirty z innymi dziewczynami, częste imprezki z chłopakami, na których zapewne podbijali pijani do dziewczyn. Doszło do tego, że się dowiedziałam (oczywiście nie od niego), że całował się z jakąś lalunia na imprezie. Powiedziałam koniec, ale niestety obiecał, że się zmieni. Ależ ja byłam naiwniutka. Myślę, że taki typ wiecznego łowcy, zdobywcy nigdy się nie zmieni. Mój były owszem poza tym jednym incydentem był w miarę grzeczny, ale w końcu nie wytrzymał i związek się skończył, bo on nie chciał mnie kiedyś skrzywdzić przez swój charakter. Niestety późno do mnie dotarło jaki on jest, ale dziś mam nauczkę - unikać takiego lepu na kobiety.. Z tego nigdy nic dobrego nie wychodzi i myślę, że nie uogólniam, bo ludzie owszem mogą się zmienić, ale tylko na jakiś czas. Później znów wychodzi ich prawdziwa natura..
JaninaZeSzczecina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 12:44   #23
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Babiarz...

Cytat:
Napisane przez JaninaZeSzczecina Pokaż wiadomość
Unikam babiarzy jak ognia także po usłyszeniu czegoś takiego co mówił Ci ten śmieszny Pan (pff, nie wiem czym on się chce chwalić... żal..) to brałabym nogi za pas.
A gdzie Ty masz niby napisane, ze on sie chwalil?

Cytat:
Napisane przez JaninaZeSzczecina Pokaż wiadomość
Mój pierwszy ex był typem takiego faceta, co się ugania za spódnicami.
Tak, bo ludzie nie maja indywidulanych cech, tylko typy zachowan, szablony itd.
Bzdury i tyle.

Cytat:
Napisane przez JaninaZeSzczecina Pokaż wiadomość
Na porządku dziennym były ciągłe flirty z innymi dziewczynami, częste imprezki z chłopakami, na których zapewne podbijali pijani do dziewczyn. Doszło do tego, że się dowiedziałam (oczywiście nie od niego), że całował się z jakąś lalunia na imprezie. Powiedziałam koniec, ale niestety obiecał, że się zmieni. Ależ ja byłam naiwniutka. Myślę, że taki typ wiecznego łowcy, zdobywcy nigdy się nie zmieni. Mój były owszem poza tym jednym incydentem był w miarę grzeczny, ale w końcu nie wytrzymał i związek się skończył, bo on nie chciał mnie kiedyś skrzywdzić przez swój charakter. Niestety późno do mnie dotarło jaki on jest, ale dziś mam nauczkę - unikać takiego lepu na kobiety.. Z tego nigdy nic dobrego nie wychodzi i myślę, że nie uogólniam, bo ludzie owszem mogą się zmienić, ale tylko na jakiś czas. Później znów wychodzi ich prawdziwa natura..
Masz problem, bo trafilas na faceta, ktory nie byl wobec Ciebie wierny - Twoja sprawa, ale na grzyba cokolwiek wkrecasz autorce watku ?

Oczywiscie, ze uogolniasz, zenua
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 14:28   #24
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Babiarz...

Cytat:
Napisane przez Sander22 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się czy warto zaufać takiej osobie...i czy nie za bardzo się różnimy...no spokojna, grzeczna dziewczyna a on szalony z ciekawą przeszłością...
ja powiem tak....krowa ktora duzo ryczy malo mleka daje
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 14:38   #25
Sander22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 118
GG do Sander22
Dot.: Babiarz...

Może faktycznie to tylko takie jego gadanie jakoś nie wygląda mi na babiarza. Jest czuły i bardzo lubi jak mu mówię np. ze się stęskniłam czy samo "kochanie" tak jakby chciał po prostu pokazać jak to on niby nie był dla lasek..
Sander22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 15:19   #26
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Babiarz...

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
ja powiem tak....krowa ktora duzo ryczy malo mleka daje
No ale kto powiedzial, ze on sie chwali ?

Cytat:
Napisane przez Sander22 Pokaż wiadomość
Może faktycznie to tylko takie jego gadanie jakoś nie wygląda mi na babiarza. Jest czuły i bardzo lubi jak mu mówię np. ze się stęskniłam czy samo "kochanie" tak jakby chciał po prostu pokazać jak to on niby nie był dla lasek..
A jak ma wygladac babiarz? Ma wygladac jak boski Armando jakis, czy miec wypisane na czole ?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 17:05   #27
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Babiarz...

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
No ale kto powiedzial, ze on sie chwali ?
Cytat:
Napisane przez Sander22 Pokaż wiadomość
Hej w tamtym roku skończył się mój 3 letni związek przez jego zazdrość..Ponad miesiąc temu poznałam chłopaka starszego i strasznie mi się podoba od paru dni jesteśmy parą tylko że mam straszne wątpliwości a czemu...ponieważ jest on ze mną bardzo szczery, opowiadał mi o swoich podbojach o tym jak traktował dziewczyny dosłownie wszystko..wiem tez ze przez dwa lata był sam i w tym czasie podrywał laski na jedna noc...Mówi mi że się zmienił że taki już nie jest...Może mój problem tkwi w tym że mój były był bardzo spokojny a on całkiem inny..różni nas jeszcze to że ja jestem dziewicą i może to powinno mi dać do myślenia bo po co byłaby mu dziewczyna na którą trzeba czekać za nim się zdecyduje na sex..czytałam niedawno na forum że podobno facet musi się wyszaleć za młodu bo potem jest dobrym mężem
jak dla mnie "podboje" sa jednoznaczne. poza tym ja to odebralam tak, ze on nie mowi "wiesz kochanie, bylem kiedys z tą i tą" tylko mowi " noooo mialem kiedys wieeeele dziewczyn, co to ja z nimi nie robilem.....".
jak jest Autorko>?
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 18:23   #28
Sander22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 118
GG do Sander22
Dot.: Babiarz...

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
jak dla mnie "podboje" sa jednoznaczne. poza tym ja to odebralam tak, ze on nie mowi "wiesz kochanie, bylem kiedys z tą i tą" tylko mowi " noooo mialem kiedys wieeeele dziewczyn, co to ja z nimi nie robilem.....".
jak jest Autorko>?


Zgadza się
Sander22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 18:48   #29
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: Babiarz...

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
No ale kto powiedzial, ze on sie chwali ?



A jak ma wygladac babiarz? Ma wygladac jak boski Armando jakis, czy miec wypisane na czole ?
omg ten tekst mnie rozwalil na lopatki... z pewnych wzgledów. ha! tak czy inaczej Wyrak nalezy ci sie za to stwierdzenie Oscar

tego typu faceci o ktorym pisze autorka sie nie zmieniaja
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 18:59   #30
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Babiarz...

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
jak dla mnie "podboje" sa jednoznaczne. poza tym ja to odebralam tak, ze on nie mowi "wiesz kochanie, bylem kiedys z tą i tą" tylko mowi " noooo mialem kiedys wieeeele dziewczyn, co to ja z nimi nie robilem.....".
jak jest Autorko>?
Cytat:
Napisane przez Sander22 Pokaż wiadomość
Zgadza się
A to co nieco zmienia postac rzeczy Inaczej to zrozumialem, pardonciu.

Cytat:
Napisane przez cyanide sun Pokaż wiadomość
omg ten tekst mnie rozwalil na lopatki... z pewnych wzgledów. ha! tak czy inaczej Wyrak nalezy ci sie za to stwierdzenie Oscar

tego typu faceci o ktorym pisze autorka sie nie zmieniaja


Nie ugolnialbym - rozni ludzie, roznie sie to konczy. Sa tacy, co sie zmieniaja i tacy, co sie nie zmieniaja, sa tez tacy pomiedzy tymi dwoma opcjami.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:56.