Jasny podkład - zbiorczy - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-03, 18:32   #3211
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość
ja nie ogarniam tych skrótów :P C to pewnie oznacza tonację chłodną, ale reszta to nie wiem ?
szukam czegos w tonacji chłodnej, bo jestem typową, bardzo typową zimą a ten porcelain to się ciemny wydaje, na razie uzywam HM 51 i jest dla mnie za ciemny
dopiero niedawno zaczęłam interesować się podkładami w taki sposób, żeby spełniał wszystkie moje wymagania bo kiedyś brałam pierwszy lepszy z drogerii mówiłam, że ma mniej więcej pasować kolorystycznie i mało kosztować ale to czasy licealne jeszcze

Jeszcze chciałam się trochę pożalić kiedyś nie lubiłam swojej bladości, i choć wciąż uważam, że z lekką, naturalną opalenizną mi do twarzy, to blada też wyglądam ok - arystokratycznie lekko Ale niedawno dodatkowo zaczęłam się uczyć na dymplomowaną kosmetyczkę i moje koleżanki, przyszłe kosmetyczki, ciągle wmawiaja mi, że starszny bladzioch jestem, i że skoro już taka jestem, no trudno, nie każdy może być piękny i posiadać ciemną karnację, ale niech chociaż to podkładem ukrywam ! bo wyglądam wg nich anemicznie a jak im tłumaczę, że nie bo mi sie to podoba, to się pukają w czoło
Oczywiscie one uzywaja tych ciemnych podkładow na szyje, twarz, za uszami sie smarują, i nie wiadomo, gdzie jeszcze, a potem jak mam to im zmyć ( zajecia praktyczne ) to olaboga


i jeszcze jeden bonus opalona meeega byłam w swoim życiu byłam raz - na studniówce, jakieś 3 lata temu i wyglądałam raczej bardzo średnio, chociaż wtedy moje koleżanki były zachwycone dodaje zdjecia z tamtego okresu i teraz (w sumie jestem jeszcze bledsza niż na zdj 2),
to może być post ku przestrodze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg spalona.jpg (19,3 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Clipboard01.jpg (89,8 KB, 104 załadowań)

Edytowane przez marynka42
Czas edycji: 2011-03-03 o 18:59
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 18:36   #3212
Szabik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 541
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość
Z tych dwóch przede wszystkim CK uwielbiam, tylko jak dla mnie nie dość fajne krycie jak na czasami... Ale Tym, co chcą tylko, 'podrasować' cerę, a niekoniecznie dokonać cudów, powinien bardzo się spodobać. Supernaturalny kolor. Niestety z Armaniego ósemka była dla mnie za różowa, a pozornie żółty Lasting Silk wpada na mnie w delikatne pomarańczowe tony, co sprawia, że może samego makijażu nie widać, ale... wygląda jakoś niezdrowo i jakbym była nieco 'dziwna'

Dziewczyny, które minerały nie ciemnieją i są jasne? Bo jak się ostatnio przymierzałam do minerałów, to już się zdecydowałam na Aromaleigh, i zamknęli interes... I chwilowo straciłam do przedsięwzięcia serce, ale sesja się skończyła, wiosna idzie, i jestem pełna nowego zapału i nowej nadziei
Armani Face Fabric?! Toż to rozbielona żółć! O ile dobrze pamiętam absolutnie bez kapki różu... Z resztą FF jest wg. mnie tak przezroczysty, że nie wiem ile trzeba by go nałożyć, żeby w ogóle dał jakiś odcień.
A minerałów jest pełno jasnych... Właściwie prawie każda firma ma coś bardzo jasnego. Najlepiej sprawdzającym się odcieniem z tego co widzę po tym wątku i na form mineralnym jest Fair Neutral EDM i odcienie do niego podobne.
Szabik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 18:52   #3213
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

co do jasnych minerałów, to Pixie ma dużo bardzo jasnych odcieni, ale same minerały nie na każdym dobrze leżą no i nie trzeba ich sprowadzać z zagranicy.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 18:54   #3214
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
co do jasnych minerałów, to Pixie ma dużo bardzo jasnych odcieni, ale same minerały nie na każdym dobrze leżą no i nie trzeba ich sprowadzać z zagranicy.
ma, ale nie we wszystkich odcieniach...
W dodatku nie każde minerały są ok, na mnie edm jest koszmarem. Pixie lepiej, ale za to mnie swędzi buzia po nich i coś wyłazi...

I nie są dobre na zimę, wysuszają mocno mimo np. filtra pod spodem.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 19:12   #3215
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
ma, ale nie we wszystkich odcieniach...
W dodatku nie każde minerały są ok, na mnie edm jest koszmarem. Pixie lepiej, ale za to mnie swędzi buzia po nich i coś wyłazi...

I nie są dobre na zimę, wysuszają mocno mimo np. filtra pod spodem.
dla mnie EDM to też istny koszmar zaraz zrobiło mi się na twarzy ciasto, potem znikało w ciągu godziny, pozostając jedynie w porach i zmarszczkach. syf, syf, syf. próbowałam wielokrotnie, na wiele sposobów. teraz się cieszę, że mi nie pasują, bo sprowadzanie ich z zagranicy do dla mnie czarna magia
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 19:31   #3216
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

właśnie na jasnej cerze o minerałach pisałam, wkurza mnie to rozdzielenie tematów ale ok niech będzie, że tak ma być wygodniej
marynka42, masz ładną karnację( opalenizna wygląda naturalnie) ale mi się wydaje, że opalenizna zlewa oczy włosy i skórę a tak jaśniejsza buzia, brzoskwiniowe policzki i cudo
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 19:53   #3217
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
dla mnie EDM to też istny koszmar zaraz zrobiło mi się na twarzy ciasto, potem znikało w ciągu godziny, pozostając jedynie w porach i zmarszczkach. syf, syf, syf. próbowałam wielokrotnie, na wiele sposobów. teraz się cieszę, że mi nie pasują, bo sprowadzanie ich z zagranicy do dla mnie czarna magia
Już nie wysyłają do pl...

Cóż, ja czekam na Lily Lolo- odcienie najjaśniejsze.
A póki co chodzę na zmianę w 3 fluidach.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-03, 20:19   #3218
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Fiasco, jak Lumene?
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 21:54   #3219
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Wracając do minerałów - dla mnie większość to koszmar. Lucy uczula i robi ciasto, Blusche też się warzy w kilka kluch. EDM znika po godzinie, podobnie jak Meow. Póki co Lumiere trzyma fason, ale i tak zwykły podkład na mnie lepiej wygląda.

marynka42, jakoś nieformalnie posługujemy się tutaj kolorystyką MAC-a. NW- odcienie zimne, NC- ciepłe. Poziom 15 to taki mniej więcej Bourjois HM 51 czy Buff Revlon-a. Poziom 10 jaśniejszy jest o ton - to już pale NYX-a. Najjaśniejsze podkłady drogeryjne dostępne u nas w PL oscylują właśnie między poziomem 15 a 20.
PS. Duuużo lepiej Ci w jasnej cerze!
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 22:00   #3220
Alejandro
Rozeznanie
 
Avatar Alejandro
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 893
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Dziewczyny, a co z podkładami Mac'a? Chcę się skusić, bo tyle było mowy o żółtych pigmentach, a ja nie trawię różu ...
Alejandro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 22:45   #3221
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Alejandro Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co z podkładami Mac'a? Chcę się skusić, bo tyle było mowy o żółtych pigmentach, a ja nie trawię różu ...
Więc tak - seria Pro Long Wear jest ciemna. Najjaśniejszy odcień 15 odpowiada 20 z innych serii. Tak więc nie jest to podkład dla bladych. Inne serie na szczęście mają już jaśniejsze kolory i faktycznie są dość sensownie podzielone na tonacje.
Tyle, że radzę zapoznać się z testerami, bo według mnie podkłady MAC-a są bardzo kapryśne - lubią warzyć się na twarzy i lekko się utleniać.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-03, 22:49   #3222
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Na all pojawił się Gosh Natural Touch Foundation w kolorze Pearl. Któraś zaryzykuje? Ja się zastanawiam, choć istnieje ryzyko, że będzie żółtawy (nazwa tak mi się kojarzy).
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 08:17   #3223
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

ten podkład jest w drogeriach to można obmacać, niestety u mnie gosha ciężko gdzieś spotkać.
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 08:38   #3224
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Jak go wymacacie to dajcie znać czy było dobrze

Ciekawa jestem tego koloru, ale u mnie nie ma Gosh.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 09:28   #3225
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Na all pojawił się Gosh Natural Touch Foundation w kolorze Pearl. Któraś zaryzykuje? Ja się zastanawiam, choć istnieje ryzyko, że będzie żółtawy (nazwa tak mi się kojarzy).
http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...1t:429,r:6,s:0

http://funkymakeupjunkie.blogspot.co...on-velvet.html
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 09:56   #3226
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Fiasco, jak Lumene?
na razie leży w kosmetyczce i czeka na lepsze czasy... skóra mi się trochę łuszczy, minerały wyglądają na niej lepiej niż kompakt
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 11:33   #3227
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez milk
ten podkład jest w drogeriach to można obmacać, niestety u mnie gosha ciężko gdzieś spotkać.
U mnie podobnie Znalazłam Gosha w jednej drogerii, ale oczywiście koloru najjaśniejszego nie sprowadzają. Wątpię, żebym dorwała gdzieś Pearl do obmacania, nawet na allegro dopiero teraz się pojawił ten odcień

Cytat:
Napisane przez 19agusia91
Jak go wymacacie to dajcie znać czy było dobrze
Podłączam się

Jest różnica W Vanilla wyglądałabym jak po seansie słonecznym
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 12:18   #3228
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
U mnie podobnie Znalazłam Gosha w jednej drogerii, ale oczywiście koloru najjaśniejszego nie sprowadzają. Wątpię, żebym dorwała gdzieś Pearl do obmacania, nawet na allegro dopiero teraz się pojawił ten odcień


Podłączam się


Jest różnica W Vanilla wyglądałabym jak po seansie słonecznym
dokładnie...
piękny odcień, tylko ciekawe jak w porównaniu do porcelain wygląda
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 17:27   #3229
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

kiedyś wklejałam jeszcze jedną dziewczynę w pearl i wyglądała mega jasno-ale wiadomo jak to jest, trzeba samemu obmacać.
acha i trzeba uważać, czasem ivory jest jako najjasniejszy nawet na polskiej stronie ale szukałam w necie i ivory jest 36 a pearl 32 (ponoc jest 10 odcieni ) więc pearl jest jaśniejsze jak rozumiem.

Edytowane przez milk
Czas edycji: 2011-03-04 o 17:38
milk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-04, 21:28   #3230
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Mi jakoś ten pearl podejrzanie ciemno wygląda...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 23:18   #3231
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

no ja jakoś intuicyjnie obstawiam, że będzie ciemniejszy od porcelanki x
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 08:28   #3232
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
no ja jakoś intuicyjnie obstawiam, że będzie ciemniejszy od porcelanki x
A porcelanka nie jest już jakoś bardzo bardzo jasna. Ja bym nie ryzykowała z tym pearl.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 09:34   #3233
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lenlen Pokaż wiadomość
Testowałam ostatnio podkład Coastal Scents Undercover i niestety po pierwszych falach zachwytu nad kolorem przyszło rozczarowanie nad konsystencją . Bardzo podkreśla suche skórki (taki sam efekt miałam po Inglocie LW 100) przynajmniej na mojej suchej skórze. Wyglądam jakbym wytarzała się w mące. Nakładam podkład silikonową gąbką.

Mam do was pytanie. Czy jest jakaś szansa, że nakładanie podkładu (podkreślającego suche skórki) pędzlem do makijażu coś pomoże ? (w kwestii pędzli jestem zielona).
tak, jest przynajmniej mi pomaga. ważne tylko, by nie maziać, tylko wklepywać. możesz najpierw tę samą technikę obadać gąbką, może to kwestia metody, a nie narzędzia pracy nakładasz na wnętrze dłoni trochę podkładu, nabierasz gąbką lub pędzlem przykładając go do tej kropli podkładu a następnie stemplujesz twarz metodycznie, miejsce przy miejscu, ja robię tak, że 'stempluję' twarz jeszcze raz tam, gdzie już nałożyłam, wtedy pędzel zbiera nadmiar podkładu i rozprowadza go jeszcze raz równomierniej po całej powierzchni, zostawiając tam, gdzie nałożyło się go mniej.

tylko przed tym ostatnim krokiem nie oczyszcza się pędzla, bo w przeciwnym razie zbierze nadmiar tego, co tam stanowi bazę podkładu, zostawi pigmenty i wylezą suche skórki. ta technika nakładania sprawia również, że nałożenie uprzednio kremu nie czyni problemu, bo nie robią się smugi z podkładu zmieszanego z kremem, tudzież na nim się ślizgającego. mam nadzieję, że mój opis jest w miarę przejrzysty, bo mi na taki nie wygląda
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)
denq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 13:18   #3234
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

A jeśli już mowa o Coastal Scents a ściślej podkładzie Undrcover to powiem Wam, że przez ostatnie 2 tygodnie używałam podkładu MUFE HD https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...on.html&next=1 o odcieniu 117 i dochodzę do wniosku, że sam podkład bardzo mi przypomina Undercovera. Krycie, wykończenie i (nie) trwałość mają w zasadzie takie same. Kolor 117 to najjaśniejszy dostępny w naszych Sephorach ale i tak jest ciemniejszy niż ST-02 Undercover a nawet ciemniejszy niż HM51 Bourjois... Dobrze, że nie pokusiłam się na pełnowymiarowe opakowanie (210 zł!!!)
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 15:59   #3235
Kotek
Raczkowanie
 
Avatar Kotek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 52
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Próbowałyście używać tej bazy http://www.smashbox.com/PHOTO-FINISH...N-PRIMER-LIGHT samodzielnie, na zasadzie podkładu?
Kotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 16:26   #3236
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kotek Pokaż wiadomość
Próbowałyście używać tej bazy http://www.smashbox.com/PHOTO-FINISH...N-PRIMER-LIGHT samodzielnie, na zasadzie podkładu?
Nawet nie widziałam jej w Sephorze... Obawiam się jednak, że ona po roztarciu zrobi się przezroczysta
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 18:37   #3237
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Dziewczyny czy próbowałyście najjaśniejszych podkładów Bell? Oglądałam dzisiaj testery i wydają się jasne, choć są bardziej neutralne a nie żółte niestety.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 19:04   #3238
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy próbowałyście najjaśniejszych podkładów Bell? Oglądałam dzisiaj testery i wydają się jasne, choć są bardziej neutralne a nie żółte niestety.
który wydawał się najjaśnieszy? ten mineralny może?
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 19:56   #3239
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Mi podkłady bell nie wydają się wcale takie jasne
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 20:53   #3240
Unendlichkeit
Raczkowanie
 
Avatar Unendlichkeit
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 363
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

witam
dzisiaj udalo mi sie dorwac sliczny, jasniutki podklad.

alverde mineral make up w kolorze naturelle. tutaj swatch (nie mój)
http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠/uQP1f

jak jutro przetestuje to napisze wrazenia. ale ogolnie z firma alverde mam baaardzo dobre skojarzenia - szczegolnie z kamuflazami
__________________
just sleep with rockstars - support the arts
Unendlichkeit jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:20.