essence - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-05, 17:05   #4351
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez fankawizazuzuzu Pokaż wiadomość
No prosze niech mi ktos pomoze juz od 3 miesiecy staram sie zdobyc to cudo jakim jest essence aoh puder rozswietlajacy i nigdzie nie moge dostac go (((((((
hm, a szukałaś w najbliższej drogerii naturze?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 17:23   #4352
melka90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 863
GG do melka90
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez deMitia Pokaż wiadomość
essence ma bardzo słabe tusze- niestety ale są bardzo nietrwałe- obsypują sie i kruszą.
nie mogę się z Tobą zgodzić... posiadam tusz multi action i jestem w nim zakochana...nie zamienię na żaden inny... może i trwały nie jest ale jak nie płaczę to wytrzyma cały dzień ma świetną szczoteczkę, fajnie wydłuża i podkręca rzęsy... nie zdarzyło mi się jeszcze żeby się obsypał...mnie nie uczulił pomimo że mam wrażliwe oczy...mogę go polecić w 100%
__________________
Rossmannka
melka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 17:31   #4353
konopia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Londyn
Wiadomości: 1 094
Dot.: essence

O tak, tusze do rzęs Essence są beznadziejne, jak już dziewczyny wspominały. Wiem co mówię, tą wizażanką z zapaleniem spojówek byłam ja :P
Przechodzę okres zakochania w różu BF Jest idealny!
__________________
masterplanu część kolejna: Londyn od 25.08.2010!
następne przystanki: Royal Academy of Dramatic Art --> West End --> Broadway --> ...

aspirująca aktorka zawsze ma plan B i C


'Everytime I'm around you try to leave
but I'll be standing in your way
You want antidote I got the poison!'
konopia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 18:03   #4354
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez fankawizazuzuzu Pokaż wiadomość
No prosze niech mi ktos pomoze juz od 3 miesiecy staram sie zdobyc to cudo jakim jest essence aoh puder rozswietlajacy i nigdzie nie moge dostac go (((((((
posprawdzaj na watkach wymiankowych bo mialo kilka wizazanek aoh jest w stalej ofercie wiec powinni go co jakis czas dostawac do sklepu wiec jak nie bedzie dowiedz sie kiedy maja dostawe

Cytat:
Napisane przez konopia Pokaż wiadomość
O tak, tusze do rzęs Essence są beznadziejne, jak już dziewczyny wspominały. Wiem co mówię, tą wizażanką z zapaleniem spojówek byłam ja :P
Przechodzę okres zakochania w różu BF Jest idealny!
to dobrze ze nie pisalam nickiem jaka to wizazanka bo ladnego bym byka zrobila! heh jak nic musze obadac te roze !
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 19:40   #4355
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: essence

Zrobiłam dziś mały msiz-masz na oczcah Na brązowo-szary cień IL nałożyłam bladoniebieski IL (w sumie to taki gołębi ) i wyszedł ciekawy i fajny kolor Podoba mi się A wszystko to dzieło przypadku.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 20:19   #4356
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Zrobiłam dziś mały msiz-masz na oczcah Na brązowo-szary cień IL nałożyłam bladoniebieski IL (w sumie to taki gołębi ) i wyszedł ciekawy i fajny kolor Podoba mi się A wszystko to dzieło przypadku.
pokaż pokaż!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 20:23   #4357
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
pokaż pokaż!
wlasnie!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-06, 08:16   #4358
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: essence

Zachwyca mnie AOH swoją trwałością!!!Dzieki Wam dziewczyny go kupiłam(nie miałam żadnych problemów...uf)
I róż też jest niesamowicie trwałyna mojej tłustej cerze mało co sie trzyma, a tu takie cudo
Dziś ide po puder mineralny i wezmę też ten pędzelsa jego recenzje w KWC?coś nie mogłam znaleźć?a i jeszcze błyszczyk z Behemy...ogladałam ostatnio kolorki-zostały tylko dwa...a ile ich było?
PS. Do Kici Wampirzycy...minęłyśmy sie ostatnio w Naturzezawsze podziwiam Twoje makijaże na wizazu...a tu Ty na żywonie wiedziałam ze jesteś z Lublin
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 17:10   #4359
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Ani@1987 Pokaż wiadomość
Dziś ide po puder mineralny i wezmę też ten pędzelsa jego recenzje w KWC?coś nie mogłam znaleźć?a i jeszcze błyszczyk z Behemy...ogladałam ostatnio kolorki-zostały tylko dwa...a ile ich było?
PS. Do Kici Wampirzycy...minęłyśmy sie ostatnio w Naturzezawsze podziwiam Twoje makijaże na wizazu...a tu Ty na żywonie wiedziałam ze jesteś z Lublin
Moja recenzja pudru mineralnego : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...#review-261163 Polecam !
Błyszczyków Bohemia były 3 kolory.
Szkoda, że nie wiem jak wyglądasz Pewnie widziałaś mnie w dniu, w którym oglądałam pomadki Essence Cieszę się, że moje makijaże Ci się podobają
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 17:22   #4360
super_karo
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Avatar super_karo
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa,Wuppertal
Wiadomości: 3 019
Dot.: essence

Jesli takie pytanie juz bylo to przepraszam, ale gdzie w warszawie znajde najlepiej wyposazona Nature/Rossmana z essence?
super_karo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 17:50   #4361
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: essence

DianaM: i jak dalsze odczucia co do rozświetlacza z Bohemii (pisałaś o jednym psiknięciu)? Chciałam kupić ale nie wiem czy ogólnie warto czy nie?
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-06, 18:14   #4362
anuanusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 077
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez super_karo Pokaż wiadomość
Jesli takie pytanie juz bylo to przepraszam, ale gdzie w warszawie znajde najlepiej wyposazona Nature/Rossmana z essence?
naturę znajdziesz w podziemiach metro centrum
anuanusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 18:36   #4363
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: essence

Na blogu dziewczyny który się przewijał tutaj pojawiły się zdjęcia nowych produktów Essence - błyszczyk XXL, dwie kredki do smokey i dwa cienie w nowych odcieniach. Obejrzyjcie http://mylanqolia.wordpress.com/

Poza tym ona wspomina tam o jakiejś limitowance "Hello Tokyo" :| ciekawe o co chodzi?
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 19:04   #4364
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Na blogu dziewczyny który się przewijał tutaj pojawiły się zdjęcia nowych produktów Essence - błyszczyk XXL, dwie kredki do smokey i dwa cienie w nowych odcieniach. Obejrzyjcie http://mylanqolia.wordpress.com/

Poza tym ona wspomina tam o jakiejś limitowance "Hello Tokyo" :| ciekawe o co chodzi?
ta szara kredka ma rewelacyjny kolor ja chcę, ja chcę
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 19:06   #4365
super_karo
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Avatar super_karo
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa,Wuppertal
Wiadomości: 3 019
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez anuanusia Pokaż wiadomość
naturę znajdziesz w podziemiach metro centrum
dziekuje na pewno jutro tam zajrze
super_karo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 19:07   #4366
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: essence

Ja dzisiaj byłam w Naturze pooglądać sobie produkty Essence. Pamiętałam że wspominałyście o kredce Hot Chocolate - kolor mnie nie powalił, więc nie wzięłam Z Bohemii pozostawały już resztki - jeden błyszczyk ślicznie pachniał, ale wolę wydawać kasę na cienie Chodzę już uhuuhuu koło AOH, pewnie kiedyś go kupię, chociaż prawie nie używam rozświetlaczy A eyeliner w pisaku mógłby być dość wygodny, z tym że czytałam na KWC że bardzo szybko wysycha no i się nie zdecydowałam. Macałam też róże 2w1, ale żaden mnie nie zachwycił. Poza tym mam zamiar upolować jakiś stonowany kolor z Bourjois
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 19:19   #4367
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: essence

Witam,
kilka dni mnie nie było, ale już o sobie przypominam

Cytat:
Napisane przez The Fame Pokaż wiadomość
somebody help ile puder mineralny sypki essence posiada gram? i jezeli ktos ma porownanie z innymi mineralnymi np.loreala, to tesz prosze o opinie
Ja mam porównanie z L`orealem i...nie polecam go w ogóle. L`oreal nie dość, że drogi, to jeszcze mnie niemiłosiernie uczuił, miałam milion zaskórników i wyprysków. Poza tym jak już ktoś wspomniał rozsypywał się wszędzie, robił placki na skórze, których nie spoób usunąć, rozsypywał sie wszędzie. Umywalka cała wybrudzona, ubraia pobrudzone... Do tego kolory niebotycznie ciemne!!! W skrócie: a fuj!
Essence ma fajne kolorki, jest mineralny. Polecam!

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
DianaM: i jak dalsze odczucia co do rozświetlacza z Bohemii (pisałaś o jednym psiknięciu)? Chciałam kupić ale nie wiem czy ogólnie warto czy nie?
Kochana nie miałam okazji go nigdzie wypróbować tak na dłużej, ale specjalnie dla Ciebie zrobię to jutro
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 19:36   #4368
MalvinkaxD
Raczkowanie
 
Avatar MalvinkaxD
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 73
Dot.: essence

Witam maniaczki essence Przyjmiecie mnie do siebie ?

Co prawda marką tą zainteresowałam się od niedawna i mój zestaw kosmetyków z tej firmy jest jeszcze ubogi, ale dopiero zaczynam
Zaczęło się oczywiście od osławionego tu AOH, którego uważam za małe cudeńko, genialnie rozświetla i trzyma się nawet mojej tłustej buźki.
Oprócz tego posiadam póki co eyeliner w pisaku (również genialny i bardzo trwały), puder mineralny (mam nr o2, jak narazie odpowiada mi, ale jestem na początku testowania go) no i tusz, z którego jestem najmniej zadowolona niestety.

Pozdrawiam
__________________
' I got the poison, I got the remedy... '

' I fell in love, in love with you suddenly
There’s no place else I could be, but here in your arms...' P.
MalvinkaxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 20:20   #4369
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez MalvinkaxD Pokaż wiadomość
Witam maniaczki essence Przyjmiecie mnie do siebie ?

Co prawda marką tą zainteresowałam się od niedawna i mój zestaw kosmetyków z tej firmy jest jeszcze ubogi, ale dopiero zaczynam
Zaczęło się oczywiście od osławionego tu AOH, którego uważam za małe cudeńko, genialnie rozświetla i trzyma się nawet mojej tłustej buźki.
Oprócz tego posiadam póki co eyeliner w pisaku (również genialny i bardzo trwały), puder mineralny (mam nr o2, jak narazie odpowiada mi, ale jestem na początku testowania go) no i tusz, z którego jestem najmniej zadowolona niestety.

Pozdrawiam
im większa sekta tym przytulniej
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-06, 20:52   #4370
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Moja recenzja pudru mineralnego : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...#review-261163 Polecam !
Błyszczyków Bohemia były 3 kolory.
Szkoda, że nie wiem jak wyglądasz Pewnie widziałaś mnie w dniu, w którym oglądałam pomadki Essence Cieszę się, że moje makijaże Ci się podobają
Kiciu chodziło mi o recenzje tego pędzla do pudruTwoją recenzje pudru jak najbardziej już czytałam i oglądałam fotki na MMale puderku niestety dziś nie kupiłam-nie było 2...ale błyszczyk Bohemii mam(w innej naturze były wszystki 3)Wzięłam ten jasny z drobinkami...fajny jest

Cytat:
Napisane przez super_karo Pokaż wiadomość
Jesli takie pytanie juz bylo to przepraszam, ale gdzie w warszawie znajde najlepiej wyposazona Nature/Rossmana z essence?
W Rossmannach w ogóle nie ma Essence
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 10:11   #4371
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Sensacja!
Pamiętacie jak mówiłam że w niemieckiej szafie Essence są wyprzedawane niektóre produkty jak np. Cienie Multi Dimension, błyszczyki itd. To teraz są nowe produkty są nowe błyszczyki chyba w 6 albo 7 kolorach "XXL Shine", kolorki bardzo ładne. Są cienie "Soft Matt" w czterech odcieniach - beż, ciepły brąz, delikatna "zgniła" zieleń i łososiowy róż. Jest nowy tusz ale nie pamiętam nazwy, taka szczoteczka jak w VOLUMETRIX Astora. Ale największy hicior to kredki do Smokey Eyes czarna, szara i brązowa. Kupiłam czarną i jak na razie zapowiada się genialnie. Zdam relację bo dokłądnym przetestowaniu Pojawiły się też kremy z serii Hands To Love, na fotce widać jeden z nich, który sobie kupiłam :P
Po tygodniu studiowania wróciłam do domku na weekend, a tu takie niespodzianki ;D
Smokey Eyes Pencil Szara i czarna Mam nadzieję, że pojawią się w PL A jeśli nie to będę liczyć na Ciebie mOna
Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Jakby co to będę Wam wysyłać te kredki ;D

A trwałość b. dobra, z ręki nie chce się zetrzeć w ogóle, ani samą wodą też jej nie zmyję, musi iść płyn do demakijażu :P
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 13:10   #4372
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Smokey Eyes Pencil Szara i czarna Mam nadzieję, że pojawią się w PL A jeśli nie to będę liczyć na Ciebie mOna
Cypress Ty wiesz że ja dla moich Essencomaniaczek to wszystko ;p <3
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 13:22   #4373
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: essence

Trzymam za słowo
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 14:12   #4374
anta3
Raczkowanie
 
Avatar anta3
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 377
Re: essence

tranqil babe, byłam na stronie Essence i znalazłam tam pomadkę do ust, nazywa się shimmer lipbalm czy o tej mówiłaś? Rzeczywiście jest w 4 odcieniach, mogłabyś polecić któryś?

Przepraszam. pomyliłam wątki

Edytowane przez anta3
Czas edycji: 2008-10-07 o 14:36
anta3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 14:17   #4375
nowka1
Raczkowanie
 
Avatar nowka1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 405
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Na blogu dziewczyny który się przewijał tutaj pojawiły się zdjęcia nowych produktów Essence - błyszczyk XXL, dwie kredki do smokey i dwa cienie w nowych odcieniach. Obejrzyjcie http://mylanqolia.wordpress.com/

Poza tym ona wspomina tam o jakiejś limitowance "Hello Tokyo" :| ciekawe o co chodzi?
Z Hello Tokyo znalazłam tylko te róże:
Na jednej ze stron tu podawanych tez o niej wspominano . Było napisane ze jest ona przed Glam Rock.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg essence hello tokyo 01.jpg (44,6 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg essence hello tokyo 01b.jpg (58,7 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg essence hello tokyo 02.jpg (26,0 KB, 71 załadowań)
__________________
Don't stop me now
I'm having such a good time...

nowka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 14:51   #4376
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Na blogu dziewczyny który się przewijał tutaj pojawiły się zdjęcia nowych produktów Essence - błyszczyk XXL, dwie kredki do smokey i dwa cienie w nowych odcieniach. Obejrzyjcie http://mylanqolia.wordpress.com/

Poza tym ona wspomina tam o jakiejś limitowance "Hello Tokyo" :| ciekawe o co chodzi?
fajnie sie oglada taki zdjecia i makijaze
Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Smokey Eyes Pencil Szara i czarna Mam nadzieję, że pojawią się w PL A jeśli nie to będę liczyć na Ciebie mOna


Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Trzymam za słowo
ja tez!!
Cytat:
Napisane przez nowka1 Pokaż wiadomość
Z Hello Tokyo znalazłam tylko te róże:
Na jednej ze stron tu podawanych tez o niej wspominano . Było napisane ze jest ona przed Glam Rock.
fajnie wygladaja te roze ale chyba nie beda sie wiele roznily od tych ze stalej oferty?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 15:15   #4377
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
Witam,
kilka dni mnie nie było, ale już o sobie przypominam

Kochana nie miałam okazji go nigdzie wypróbować tak na dłużej, ale specjalnie dla Ciebie zrobię to jutro
dzięki słońce nie chcę kupować kolejnej rzeczy która mi sie nie przyda, a w sobotę idę na imprezę i chętnie bym się zaopatrzyła jeśli efekt widoczny. Ostatnio po zawodzie z Urban Jungle jakoś mam lekki dystans do essence, choć wciąż słabość istnieje
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 16:52   #4378
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez nowka1 Pokaż wiadomość
Z Hello Tokyo znalazłam tylko te róże:
Na jednej ze stron tu podawanych tez o niej wspominano . Było napisane ze jest ona przed Glam Rock.
Ten ostatni fajnie wygląda
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 17:34   #4379
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez nowka1 Pokaż wiadomość
Z Hello Tokyo znalazłam tylko te róże:
Na jednej ze stron tu podawanych tez o niej wspominano . Było napisane ze jest ona przed Glam Rock.
Tylko dlaczego na stronie Essence itp nic o niej nie mam :/?? Moze Essence robi jakies inne limitowanki w niektorych krajach niz te standadowe..

Na tej stronie tez jest cos o tej limitowance i sa fotki http://vorstadtcinderella.blogspot.c...ed-editon.html

i tu http://beautyjunkies.inbeauty.de/for...postcount=4282

a dziewczyna na tej stronie
http://mylanqolia.wordpress.com/2008/08/
napisala tak "I just wanted to ask if they could supply some stencils with cute pictures in a future Limited Edition. Unfortunately, I don’t have the opportunity to craft them myself. Guess what! She told me that’s it’s a really good idea and that she will forward it to the marketing department. Wow! That would be mind-blowing if they release such a lovely LE. Besides, she told me that there will be a launch of a new LE in October that’s called “Hello Tokyo” (exclusively for DM). It will contain a face and body stamp with a heart symbol. If you ask me it rocks. It’s just like a fake or let’s say temporary tattoo one can remove by washing. Wanna see a pic? This is the “stampy” in black kimono."
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 04-10-08-Haul.jpg (53,3 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SweetTemptation-Tokyo-Nailpolish.jpg (41,1 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Tokyo-Chart.jpg (32,9 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10060009ds5.th.jpg (4,5 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10060026tt1.th.jpg (5,5 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Tokyo-Nailpolish.jpg (28,1 KB, 70 załadowań)
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 17:52   #4380
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: essence

Wow! Wg mnie bardzo ciekawa ta limitowana seria - paletki cieni (zwłaszcza odcienie niebieskiego i fioletu), róże, eyelinery, mascara
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:53.