Mega wrażliwe oczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-02, 21:40   #1
QueenOfDamned
Raczkowanie
 
Avatar QueenOfDamned
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 262

Mega wrażliwe oczy


Mam straszny problem z demakijażem.Próbowałam już naprawdę wielu mleczek,płynów micelarnych i toników,ale każdy produkt szczypie mnie niemiłosiernie w oczy
Nie stać mnie za bardzo na kupienie preparatu do demakijażu za więcej niż 20 zł.Zwłaszcza że zawsze takie produkty szybko zużywam.Po zmyciu makijażu oczu nie potrafię położyć się spać,ciagle trę powieki i się męczę.Jedyne co zmywa mi makijaż bez szczypania to oliwa z oliwek,ale jednocześnie każdy olej strasznie zapycha mi skórę.Znacie może jakiś naprawdę 'bezbolesny' drogeryjny preparat do demakijażu?Bo jestem już załamana rozczarowując się każdym nowym zakupem
QueenOfDamned jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 22:35   #2
paulinka4pt
Raczkowanie
 
Avatar paulinka4pt
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Piotrków Tryb/Łódź
Wiadomości: 264
Dot.: Mega wrażliwe oczy

Też tak mam, nie mogę używać nic innego jak mleczko do demakijażu Lirene do cery wrażliwej. Gwarantuję że nie będzie piekło Białe opakowanie z zieloną nalepką
paulinka4pt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-03, 11:50   #3
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Mega wrażliwe oczy

Też miałam taki problem i teraz używam:
  1. Corine , ja kupiłam go za 6,99 w Auchan - dla mnie super, bo przystępna cena za normalną pojemność i mnie nie szczypie, do tego opakowanie z pompką, ja Ci nie gwarantuję, że u Ciebie będzie tak samo, bo dla mnie takie podrażnienia to sprawa ściśle indywidualna,
  2. używam żelu z Biedronki za 5 zł (zdjęcie w załączniku) - nie pieni się, jest delikatny, odpowiednik Tołpy za 25 zł, jedyny minus nie domywa mojej kredki i ją domywam patyczkiem kosmetycznym nasączonym w oliwce Babydream (ale mówisz, że takie rzeczy Cię zapychają),
  3. kiedyś używałam Oeparolu starej wersji, ale był droższy niż Corine - płaciłam za niego 15 zł za 180 ml, a nie lubię przepłacać za kosmetyki, które na skórze nie są za długo, poza tym zmieniła się firma produkująca starą wersję teraz jest nowa ta, a z tego co wiem to pozmieniali składy, a nie ma na KWC, więc nie wiem jak jest teraz.
Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg BiedronkaŻel.jpg (44,0 KB, 7 załadowań)
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-03, 20:34   #4
Asienka 333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poland
Wiadomości: 389
Dot.: Mega wrażliwe oczy

Witaj!
Ja uzywam olejku arganowego a później normalnie żelu do twarzy z wodą.
Wczesniej używałam uniwersalnego płynu do demakijażu z Ziaji ,niebieska buteleczka za 4 zł,jest super i nic nie szczypie mimo moich bardzo wrażliwych oczu.
Asienka 333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 10:59   #5
xTync
Wtajemniczenie
 
Avatar xTync
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 881
Dot.: Mega wrażliwe oczy

Ja tez mam taki problem i zaraz po zmyciu dostaje czerwonych bialek i skory wokol oczu.
Do demakijazu uzywam plynu micelarnego z Ziaji (ok.8zl), mialam tez lirene oraz bioderme, i oba sprawdzaja sie tez swietnie


Moja znajoma zmywa chusteczkami do pupy dla niemowlat i tez ponoc super.
__________________
xTync jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 15:17   #6
Dziumdzia
Raczkowanie
 
Avatar Dziumdzia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Z tamtąd.
Wiadomości: 295
Dot.: Mega wrażliwe oczy

Do demakijażu oczu polecam olej rzepakowy - makijaż usuwa bardzo dobrze i nie podrażnia skóry. Potem możesz jeszcze przemyć oczy wilgotnym wacikiem usuwając nadmiar oleju z powiek.
Dziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 05:37   #7
QueenOfDamned
Raczkowanie
 
Avatar QueenOfDamned
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 262
Dot.: Mega wrażliwe oczy

Cytat:
Napisane przez Asienka 333 Pokaż wiadomość
Witaj!
Ja uzywam olejku arganowego a później normalnie żelu do twarzy z wodą.
Wczesniej używałam uniwersalnego płynu do demakijażu z Ziaji ,niebieska buteleczka za 4 zł,jest super i nic nie szczypie mimo moich bardzo wrażliwych oczu.
Cytat:
Napisane przez xTync Pokaż wiadomość
Ja tez mam taki problem i zaraz po zmyciu dostaje czerwonych bialek i skory wokol oczu.
Do demakijazu uzywam plynu micelarnego z Ziaji (ok.8zl), mialam tez lirene oraz bioderme, i oba sprawdzaja sie tez swietnie


Moja znajoma zmywa chusteczkami do pupy dla niemowlat i tez ponoc super.
Cytat:
Napisane przez Dziumdzia Pokaż wiadomość
Do demakijażu oczu polecam olej rzepakowy - makijaż usuwa bardzo dobrze i nie podrażnia skóry. Potem możesz jeszcze przemyć oczy wilgotnym wacikiem usuwając nadmiar oleju z powiek.

Cała Ziaja to shit,wszystko od nich wchodzi mi w spojówki.Gdyby to było takie proste,że Ziaja by mnie nie podrażniała,nie pisałabym na forum
Na Bioderme mnie nie stać,pisałam to w pierwszym poście.Tak samo jak to,że oleje odpadają.Zapychają mi automatycznie skórę,mimo że zmywam nimi tylko oczy i w dodatku po każdym myciu twarzy muszę szorować łazienkę

Cytat:
Napisane przez paulinka4pt Pokaż wiadomość
Też tak mam, nie mogę używać nic innego jak mleczko do demakijażu Lirene do cery wrażliwej. Gwarantuję że nie będzie piekło Białe opakowanie z zieloną nalepką
Hmm chyba spróbuję tego.A powiedz,czy Ziaja również Cię podrażniala?
QueenOfDamned jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:08.