Kosmetyki do prostowania włosów-zbiorczy - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-01, 22:51   #121
Martysia_
Rozeznanie
 
Avatar Martysia_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Dublin, IR
Wiadomości: 823
GG do Martysia_
Dot.: Kosmetyki chroniące włosy przed wysoką temperaturą - jakie polecacie ?

I ja kolejna z podobnym problemem... Mnie pomagało zmiana prostownicy ale...na chwile. Kupiłam ostatnio w anglii prostownicę marka hilla początkowo byłam nią zachwycona, włosy pierwszy raz proste nawet jak jest wilgotno i padał lekki deszczyk! Nie mogłam w to uwierzyć po prostu ale po krótkim czasie zauważyłam że coś złego się dzieje z moimi końcówkami, więc zmniejszyłam temperaturę prostowania i niestety jest tak jak wcześniej. prostują się ładnie ale nie na długo :/ Co do mleczek wygładzających, wspomagających prostowanie u mnie przynosiły odwrotny efekt: jak prostowałam, owszem, były proste ale w styczności z lekką wilgocią dawały obfitsze fale niż zwykle! Nawet szczerze powiem że ładniejsze, ale ja chciałam mieć proste W końcu całkowicie zaprzestałam testowania tych mleczek bo efekt żadny A co do prostowania chemicznego: całkowicie odradzam, wpadłam kiedyś na taki głupi pomysł niedługo po dosć drastycznym rozjaśnianiu (mówi się, że rozjaśnianie z czarnego niszczy włosy- przy tym co miałam po tym prostowaniu zniszczenia po rozjaśnianiu ne było praktycnie żadnego) włosy całkowicie spalone (gdyby nie to było by pięknie nawet na deszczu włosy nie próbowały się kręcić) ale wyglądały od wysokości ucha w dół jakbym je pokarbowała karbownicą po czym wyprostowała,nie mogłam ich rozczesać, to był największy koszmar jaki przeszłam z włosami! Od tej pory minęło dwa i pół roku a ja nadal nie mogę się pozbierać po tym zabiegu! Włosy mam praktycznie tej samej długości (nie zdecydowałam się ściąć całych popalonych końcówek, podcinałam tylko i cieniowałam) ale one i tak się po prostu wykruszały i mimo iż teraz włosy mam lśniące, wyglądają na zdrowe to jakoś nie chcą rosnąć Na prostowanie chemiczne powinny się decydować tylko te dziewczyny co nie mają w ogóle zniszczonych włosów najlepiej by było nawet nie farbowane innym nie radze ryzykować ja do dziś żałuję tej decyzji
__________________
Marzenia się spełniają!!!

Edytowane przez Martysia_
Czas edycji: 2009-02-01 o 22:54
Martysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 13:15   #122
Nancy_Franciss
Zadomowienie
 
Avatar Nancy_Franciss
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 120
Question kręcone włosy ,prosta grzywka preparaty...

Mam kręcone wlosy i grzywkę na bok za oczy. Problem w tym ,że grzywka wygląda okropnie bo sie tak podwija i wygląda jak nie wiadomo co ;/ Ciągle ja prostuje ale po paru godzinach efekt znika . Pomyslałam ,że może zaczne używać jakiegoś balsamu prostującegio ale tylko na grzywkę ? Jak myslicie coś da? I druga sprawa znacie jakies dośc tanie preparaty przed prostowaniem wlosow ,co chronią włosy przed wysoka temperaturą?
__________________


Nancy_Franciss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 13:38   #123
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: kręcone włosy ,prosta grzywka preparaty...

uzyj wyszukiwarki, temat prostowania i preparatów do prostowania był wielokrotnie powtarzany
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 14:30   #124
Katelicious
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 203
Dot.: kręcone włosy ,prosta grzywka preparaty...

Albo na KWC
__________________
najlepsze wakacje w moim życiu !
Turcja 08.07 - 22.07

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!


walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną

Katelicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 18:51   #125
Mokina
Przyczajenie
 
Avatar Mokina
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 23
Dot.: prostowanie włosów. pomocy ! :)

Cześć dziewczyny, mam do was pytanko. czy może któraś z was używała już lini Gliss Kur Asia Straight? Bo ja od pewnego czasu zastanawiam sie nad uzyciem kosmetyków prostujących do włosów i nie wiem co wybrać (i żeby nie kosztowało zbyt wiele). A może lepsza byłaby linia Nivea Straight and Easy?? ostatnio zaczęłam używać prostownicy i chciałabym ją jakoś wspomóc kosmetykami. pomóżcie, proszę!
Mokina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 13:01   #126
pietrucha2191
Przyczajenie
 
Avatar pietrucha2191
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 28
Dot.: jakie kosmetyki przy PROSTOWNICY ?

ja mam spray do prostowania wlosow schwarzkopf got2b i nie jestem zadowolona, strasznie mi wysuszyło wlosy i wcale nie chroni pred wysokątemperaturą
pietrucha2191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 13:07   #127
pietrucha2191
Przyczajenie
 
Avatar pietrucha2191
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 28
Dot.: Najlepsze kosmetyki do prostowania wlosów :)

jonizacja w prostownicy sprawi że nie będą się elektryzowały, przynajmniej u mnie się to sprawilo a co do sprayato w zadnym wypadku nie kupuj schwarzkopfa duzo osób mi go polecalo ale jak zaczęłam stosować to miałam siano a nie włosy na dodatek strasznie smierdzi spirytusem i ta woń utrzymywała mi sie na włosach
pietrucha2191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-19, 17:09   #128
weenuska
Raczkowanie
 
Avatar weenuska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 191
Dot.: Najlepsze kosmetyki do prostowania wlosów :)

Ja mam paste Matrixa i szampon do prostowania wlosow .. Efekt? Dla mnie produkt doskonaly( w takim pomaranczowym opakowaniu) .Nie mam porozdawajanych wlosow w szczegolnosci koncowek .Cena nie jest mala pasta ok .40 szampon 45 zl,ale wydajna i wystarcza na dlugo
__________________
Może nie dziś ... nie jutro...ale pewnego dnia i do końca moich dni ...
weenuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 19:11   #129
Ogryzia
Raczkowanie
 
Avatar Ogryzia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 161
GG do Ogryzia
Dot.: jakie kosmetyki przy PROSTOWNICY ?

Cytat:
Napisane przez pietrucha2191 Pokaż wiadomość
ja mam spray do prostowania wlosow schwarzkopf got2b i nie jestem zadowolona, strasznie mi wysuszyło wlosy i wcale nie chroni pred wysokątemperaturą
Również go nie polecam. Faktycznie, włosy są przesuszone, obciążone, mają tendencję do klejenia się. Po przeczesaniu włosów palcami, również dłonie stają się lepkie.

Od niedawna używam Cement Termiczny Kerastase! Dla mnie bomba!
Włosy są zdrowe, sprężyste, błyszczące i ładnie pachną.
Jedynym mankamentem jest cena - ok. 100 PLN
__________________
The sweet is never as sweet without the sour

Edytowane przez Ogryzia
Czas edycji: 2009-02-19 o 19:12
Ogryzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 20:04   #130
daniele67
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 56
Dot.: jakie kosmetyki przy PROSTOWNICY ?

Polecam płyn do prostowania włosów GAMA PROTECT ION. Dobry produkt w niskiej cenie ok. 20 zł , przyjemny delikatny brzoskwiniowy zapach.
daniele67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 09:45   #131
MySoul695718
Raczkowanie
 
Avatar MySoul695718
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 250
Dot.: jakie kosmetyki przy PROSTOWNICY ?

ja używałam spreji z babylissa ale jakoś jak dla mnie nie jest rewelacyjne pozatym zawiera w swoim składzie alkohol więc włosom raczej nie pomaga tylko bardziej je jeszcze niszczy ale za to ostatnio odktyłam mleczko z garniera które jest bardzo fajne i w dodatku koszrtuje ok 12 zł a nie tak jak w przypadku babylisa 33 więc z cała pewnością się opłaca polecam ten kosmetyk z garniera znalazłam go na KWC oczywiście
__________________
Najważniejsza jest ta miłość,
którą czujemy w sobie i dajemy bezwarunkowo
i bezinteresownie innym,
a nie ta którą chcielibyśmy dostać od innych.
MySoul695718 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-11, 20:10   #132
eloania
Zadomowienie
 
Avatar eloania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 294
Dot.: jakie kosmetyki przy PROSTOWNICY ?

hej, a mozecie mi polecic jakis kosmetyk ktory dziala najlepiej jesli chodzi o pogode... bo poki nie wychodze na dwor to z moimi wlosami jest okej, no i jak jest sucha pogoda, ale jak jest wilgotno albo pada to masakra, nie moge sobie wogole poradzic z wlosami, a nie chce prostowac co 5minut przeciez...

znacie jakis dobry kosmetyk ktory poradzilby sobie z takim problemem, tzn dzialal by bez wzgledu na warunki atmosferyczne ?? ;/

bo w sumie to juz troche tych kosmetykow tez stosowalam, ale zawsze pogoda mi caly efekt psuje... przeciez nie bede chodzic w kapturze ciagle ;p

pozdro dziewczynki;]
__________________
keepin' your love lockdown...
eloania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 10:17   #133
Muesli
Raczkowanie
 
Avatar Muesli
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 265
GG do Muesli
Dot.: jakie kosmetyki przy PROSTOWNICY ?

ja nakładam na pasma jedwab do włosów i potem prostuję. Włosy są lśniące, mięciutkie i nigdzie nic nie odstaje:P polecam
Muesli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 17:50   #134
eloania
Zadomowienie
 
Avatar eloania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 294
Dot.: jakie kosmetyki przy PROSTOWNICY ?

a po jedwabiu wlosy ci sie nie skrecaja np jak jest wilgotno bardziej na dworze??
__________________
keepin' your love lockdown...
eloania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 17:59   #135
Clarissa:)
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: prawie Wrocław ;)
Wiadomości: 2 426
GG do Clarissa:)
Dot.: jakie kosmetyki przy PROSTOWNICY ?

Ja próbowałam różnych kosmetyków, ale dla mnie jedwab również jest najlepszy . Nakładam odrobinkę przed prostowaniem i kolejną kroplę po - włosy lśnią i są mięciutkie
Jednak na deszczu trochę się skręcają - taki ich urok i wiem, że nie uda mi się z tym wygrać.
Clarissa:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 18:00   #136
Muesli
Raczkowanie
 
Avatar Muesli
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 265
GG do Muesli
Dot.: jakie kosmetyki przy PROSTOWNICY ?

Cytat:
Napisane przez eloania Pokaż wiadomość
a po jedwabiu wlosy ci sie nie skrecaja np jak jest wilgotno bardziej na dworze??
szczerze mówiąc to nie zauważyłam, żeby coś było nie tak, gdy jest wilgotne powietrze, ale jak pada deszcz to wiadomo, że już tak pięknie nie jest

Edytowane przez Muesli
Czas edycji: 2009-03-12 o 18:02
Muesli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 10:08   #137
jeanette13
Raczkowanie
 
Avatar jeanette13
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 98
Dot.: Kosmetyki do prostowania włosów

Cytat:
Napisane przez Zu2ia Pokaż wiadomość
jedwab do wlosow. najlepszy
ale ten jedwab to jest jako odzywka tylko czy tez mozna go stosowac przed samym prostowaniem wlosow?
Ja zawsze mialam dlugie dosc ciezkie wlosy wiec nie musialam nic z nimi robic. teraz skrocilam do ramion i wycieniowalam wiec jak ich nie uloze to wygladaja jak siano! help!
chyba sprobuje z tym jedwabiem...
jeanette13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 18:01   #138
Igra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 31
Dot.: Kosmetyki do prostowania włosów

Matrix Sleek Look Iron Smoother podobno skleja włosy i nie nabłyszcza..ja wolę nie ryzykować ja bym potrzebowała czegoś co ochroni włosy przed temperaturą prostownicy, pomożecie?
Igra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 13:24   #139
astaarte
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2
Dot.: Kosmetyki do prostowania włosów

Jedwabiu nie powinno się stosować przed prostowaniem, tylko po. Ma on postać 'oleju' w związku z czym po przejechaniu prostownicą(200*C) po włosach 'naoliwionych' zwyczajnie się smażą... Więc nie polecam tego sposobu
Do prostowania używałam już Lisap Uni System i Indoli Thermal Protector Smooth.
Pierwszy z nich pięknie pachniał ładnie nabłyszczał i włosy były proste do wieczora. Jednak nie radził sobie kompletnie ze zjawiskiem elektryzowania się włosów, ponadto wydawało mi się, że miał słabe działanie ochraniające włosy przed wysoką temp.
Indola natomiast zdecydowanie mniej ładnie pachnie, słabiej nabłyszcza, ale efekt prostowania utrzymuje się dłużej, nie straszny mu był śnieg i deszcz. Włosy po nim są gładkie i nie elektryzują się. Trochę się 'lepi', więc najlepiej poczekać, aż podeschnie na włosach przed przejechaniem prostownicą. I widzę zdecydowaną różnicę w ochronie włosów- nie są one przesuszone, połamane czy wręcz spalone, jak to bywało wcześniej
Uff, trochę się rozpisałam... Mam nadzieję, że w czymś pomogłam Pozdrawiam serdecznie!
astaarte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-12, 17:20   #140
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Kosmetyki do prostowania włosów

Cytat:
Napisane przez astaarte Pokaż wiadomość
Jedwabiu nie powinno się stosować przed prostowaniem, tylko po. Ma on postać 'oleju' w związku z czym po przejechaniu prostownicą(200*C) po włosach 'naoliwionych' zwyczajnie się smażą... Więc nie polecam tego sposobu
Do prostowania używałam już Lisap Uni System i Indoli Thermal Protector Smooth.
Pierwszy z nich pięknie pachniał ładnie nabłyszczał i włosy były proste do wieczora. Jednak nie radził sobie kompletnie ze zjawiskiem elektryzowania się włosów, ponadto wydawało mi się, że miał słabe działanie ochraniające włosy przed wysoką temp.
Indola natomiast zdecydowanie mniej ładnie pachnie, słabiej nabłyszcza, ale efekt prostowania utrzymuje się dłużej, nie straszny mu był śnieg i deszcz. Włosy po nim są gładkie i nie elektryzują się. Trochę się 'lepi', więc najlepiej poczekać, aż podeschnie na włosach przed przejechaniem prostownicą. I widzę zdecydowaną różnicę w ochronie włosów- nie są one przesuszone, połamane czy wręcz spalone, jak to bywało wcześniej
Uff, trochę się rozpisałam... Mam nadzieję, że w czymś pomogłam Pozdrawiam serdecznie!

naprawde sie smaza?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 21:44   #141
ginza
Raczkowanie
 
Avatar ginza
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Kosmetyki do prostowania włosów

Do prostownicy zamiennie stosuję L'Oreal Professionnel Liss Ultime olejek termo - bardzo dobry kosmetyk, warty ceny, wydajny, buteleczka 50ml starcza na dobre kilka miesięcy, poza tym Nektar Termiczny Kerastase - mój ulubiony kosmetyk prostujący i chroniący włosy przed temperaturą, ślicznie wygładza, nadaje blasku, włosy są sypkie i bardzo ładnie pachnie. Poza tym z nowości, które tylko raz miałam na włosach to to: http://instytutkerastase.blogspot.co...yzowanych.html mocno wyciąga połysk z włosków, przynajmniej jest takie wrażenie, też są sypkie i gładkie. Oba kosmetyki wydajne, warte swojej ceny.
__________________
Bo układanie Wierszy i Piosenek to nie są rzeczy, które się łapie w powietrzu.
To one cię łapią i wszystko, co można zrobić, to pójść tam, gdzie one mogłyby cię znaleźć...
ginza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 22:03   #142
doro189
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
farbowanie blond

witam wlasnie sie tu zalogowalam i nie wiem za bardzo jak to wszystko tutaj dziala ale prosze o pomoc.pofarbowalam wlosy na jasny blond popielaty i strasznie mi sie ten kolor nie podoba, jest za ciemny.bardzo podoba mi sie kolor wlosow dody lecz nie mam zielonego pojecia jaki to.czy jest ktos kto wie jaki to kolor.oczywiscie z dostepnychw sklepach farb.bede wdzieczna.i przepraszam ze moze nie na temat
doro189 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 19:55   #143
Kajulec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 113
Dot.: jakie kosmetyki przy PROSTOWNICY ?

Cytat:
Napisane przez Wisnia Pokaż wiadomość
tez polecam ten specyfik. mimo ze moje wlosy raczej sie kreca to jednak uzywalam go do prostowania i musze przynac ze ladnie prostuje, wygladza i zabezpieczna wlosy. Nawet moje sie poddaly
A ja właśnie mam zamiar go sobie kupić przeczytałam dużo godnych opini do jego zakupienia. A i gdzie mogę go dostać.?
__________________


Włosomaniaczka
Dbam o figure
Kajulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 21:08   #144
tygrysia
Rozeznanie
 
Avatar tygrysia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 994
Dot.: jakie kosmetyki przy PROSTOWNICY ?

Cytat:
Napisane przez Muesli Pokaż wiadomość
ja nakładam na pasma jedwab do włosów i potem prostuję. Włosy są lśniące, mięciutkie i nigdzie nic nie odstaje:P polecam
Jaki konkretnie jedwab stosujesz?
__________________
"Człowiek posiadł sobie prawo do posiadania zwierzęcia. A powinien to być przywilej, który można odebrać."
tygrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 08:38   #145
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Kosmetyki do prostowania włosów

Czy któraś z was używała może:
- Prosalon iron spray dwufazowy
- got2b Guardian Angel
Prosalon jest dosyc tani, kosztuje 13zł na allegro, Guardian Angel widziałam w sklepie za jakieś 18zł i tez mnie zaciekawił.
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 13:25   #146
mosska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 123
Dot.: Kosmetyki do prostowania włosów

Up up.
Bo mnie też zaciekawił ten guardian angel, ja widziałam w sklepie za 23 zł i no ciekawa jestem czy wart jest ceny?
__________________
Zapuszczam włosy, niech znikną odrosty!


Byle do wakacji ;p
mosska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 14:07   #147
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Kosmetyki do prostowania włosów

Już zdążyłam zakupić oba produkty Z Guardian Angel jestem średnio zadowolona, włosy się puszą, efekt prostowania niezbyt trwały, wcześniej używałam High Hair Welli i uważam że GA wypada przy nim słabo :P Prosalon sto razy lepszy jak dla mnie, włosy proste i gładkie, nawet bardziej mi się podoba od High Hair bo włosy nie są takie usztywnione.
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 23:28   #148
s_biela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 126
Dot.: Kosmetyki do prostowania włosów

Właśnie czekam na moją pierszą prostownicę i olejek liss ultime l'oreala... ciekawa jestem jak to będzie, bo jeszcze nigdy przedtem nie prostowałam włosów
zaciekawiły mnie kosmetyki Marion: serum termoochronne i jedwabna kuracja. Kożystał ktos z Was już z tych produktów? zależy mi głównie na ograniczeniu szkodliwego wpływu prostownicy
s_biela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 22:28   #149
bezdzietna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 41
Dot.: Kosmetyki do prostowania włosów

A moze ktoras z Was wie, czy gdzies mozna dostac specjalne preparaty ochronne do prostowania wlosow na mokro? Moze byc nawet sklep internetowy za granica albo superdrogi kosmetyk specjalistyczny - moje wlosy sa juz zdesperowane od prostowania po kazdym myciu, co drugi dzien od kilku lat... Swoja droga ciekawe, ze na rynku jest teraz tak duzy wybor prostownic na mokro (kiedy kupowalam mojego Remingtona byla to pierwsza taka prostownica), a ni widu, ni slychu preparatow ochronnych do tego celu...
bezdzietna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 22:54   #150
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Kosmetyki do prostowania włosów

Kosmetyki termoochronne będą takie same Czyli kosmetyki z silikonami, takie, jak do prostowania na sucho. tak na marginesie, skoro ciągle katujesz włosy prostownicą, może lepiej byłoby zainwestować w prostowanie keratynowe? Na forum jest wątek o Encanto.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-24 11:40:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:55.