Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część V - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-15, 18:03   #3901
jasne_jasne
Zadomowienie
 
Avatar jasne_jasne
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 353
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Koniecznie odwiedź lekarza, nie ma sensu męczyć się z tymi plamieniami.
__________________

jasne_jasne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 18:12   #3902
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Pomóżcie, bo nie wiem co robić...nie wiem jak to się stało, ale nie wzięłam wczoraj tabletki i dopiero teraz to zauważyłam...minęły 24 h ! wzięłam jedną i powinnam wziąć kolejną czy co zrobić ? najgorsze jest to, że własnie kochałam się z moim Tż !!! co robić szybko ?!
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 18:17   #3903
jasne_jasne
Zadomowienie
 
Avatar jasne_jasne
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 353
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Który tydzień?
__________________

jasne_jasne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 18:19   #3904
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Powinnam od razu wziąć 2 tabletki ? Bo tak właśnie zrobiłam .... potem wyrzucić placebo i zacząć od razu nowe opakowanie ? Czy ten stosunek jest zabezpieczony czy mam się obawiać ciąży ? Tak się zestresowałam, ze nie myślę już trzeźwo...pierwze co zrobiłam to ulotka...są dwa warianty
1. przyjąc pominietą tabletkę (czyli mam wziąć 2 na raz ?)
dokończyć przyjmowanie tabletek białych
yrzucić zielone placebo
rozpocząć od razu przyjmowaie tabletek z nowego blistra
2.natychmiast przerwać przyjmowanie białych tabletek z blistra
rozpocząć bezpośrednio zielone placebo
nastęonie rozpocząć przyjmowanie tabletek z kolejnego blistra
Skoro jż wzięłam jedną białą to druga opcja odpada, wzięłam jż i drugą
Ale jestem tak roztrzęsiona, że nie wiem czy dobrze robię....pierwszy raz mi sie to przytrafiło i nie mam pojęcia jak to się w ogóle mogło stać ?!
wczoraj 15 tabletka dzisiaj 16 z opakowania
co z tym stosunkiem, który odbyłam przed wzięciem tej zapomnianej wczorajszej i dzisiejszej ?

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Cytat:
Napisane przez jasne_jasne Pokaż wiadomość
Który tydzień?
błagam pomóż !
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 18:24   #3905
jasne_jasne
Zadomowienie
 
Avatar jasne_jasne
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 353
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Po pierwsze- przestań panikować. Powiedz mi jeszcze jakie bierzesz tabletki i wszystko ci wytłumaczę.
__________________

jasne_jasne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 18:27   #3906
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Cytat:
Napisane przez jasne_jasne Pokaż wiadomość
Po pierwsze- przestań panikować. Powiedz mi jeszcze jakie bierzesz tabletki i wszystko ci wytłumaczę.
Daylette, to moje drugie opakowanie po zmianie z Qlairy
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 18:32   #3907
jasne_jasne
Zadomowienie
 
Avatar jasne_jasne
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 353
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Skoro wybrałaś opcję pierwszą- zastosuj się do niej. Przejrzałam ulotkę Daylette w internecie i skoro nie jest tam napisane, że trzeba zabezpieczać się przez tydzień, bądź antykoncepcja została zmniejszona- nie masz czym się martwić. Ostatni stosunek był zabezpieczony I BĘDZIE NADAL, więc nie panikuj już. A na przyszłość włącz sobie przypomnienie w telefonie.
__________________

jasne_jasne jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-15, 18:37   #3908
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Cytat:
Napisane przez jasne_jasne Pokaż wiadomość
Skoro wybrałaś opcję pierwszą- zastosuj się do niej. Przejrzałam ulotkę Daylette w internecie i skoro nie jest tam napisane, że trzeba zabezpieczać się przez tydzień, bądź antykoncepcja została zmniejszona- nie masz czym się martwić. Ostatni stosunek był zabezpieczony I BĘDZIE NADAL, więc nie panikuj już. A na przyszłość włącz sobie przypomnienie w telefonie.
Sęk w tym, że mam ciągle ustawione. Ok, mimo wszystko bardzo dziękuję za uspokojenie już nie panikuję
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 20:03   #3909
klara86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 34
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Biore tabletki wieczorem, a jest to czas, kiedy chodze czasem na imprezy i pije alkohol. Czy picie wina/piwa/itp. zaraz po wzieciu tabletki moze oslabiac jej skutecznosc? Czy tabletka normalnie przyswaja się, jesli popije się ją piwem?

(od razu mówie, ze nie chodzi mi o ew. wymioty, które moga wystapic po %)
klara86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 20:20   #3910
jasne_jasne
Zadomowienie
 
Avatar jasne_jasne
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 353
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Nie, alkohol nie wpływa na skuteczność tabletek. Czasem nawet zdarzyło mi się je popijać wódką.
__________________

jasne_jasne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 20:20   #3911
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Cytat:
Napisane przez klara86 Pokaż wiadomość
Biore tabletki wieczorem, a jest to czas, kiedy chodze czasem na imprezy i pije alkohol. Czy picie wina/piwa/itp. zaraz po wzieciu tabletki moze oslabiac jej skutecznosc? Czy tabletka normalnie przyswaja się, jesli popije się ją piwem?

(od razu mówie, ze nie chodzi mi o ew. wymioty, które moga wystapic po %)
Nie, alkohol nie wpływa na skuteczność tabletki Jeśli chcesz możesz ją nawet zapić piwem i ochrona jest w pełni zachowana.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-15, 20:49   #3912
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

witam,
mam może dziwne pytanie,

tabletki zaczynam brac w czwartki, a koncze wiadomo w srody, przez co okres przypada mi w weekned,
srednio mi to pasuje.

Jak bezpiecznie przesunąc sie z czwartku na sobote?

Przed przerwa zaczynalam brac tabletki w sobote i wtedy okres mialam w srodku tygodnia.
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 22:52   #3913
JiRin
Przyczajenie
 
Avatar JiRin
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Pomorze :)
Wiadomości: 26
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Hej dziewczyny
Przychodzę do Was aby się upewnić
Otóż w trakcie przyjmowania blistra po przyjęciu tabletki miałam ostra biegunkę, przyjęłam więc dodatkową tabletkę. Planowałam skrócić cykl o jeden dzień tzn przyjąć 20 tabletek, zrobić 7 dni przerwy i 8 dnia przyjąć tabletkę z kolejnego blistra.
Dziś wypadło mi przyjęcie owej 20 tabletki, dokładnie o godzinie 22. Niestety o 23 znów pojawił się luźny stolec (wybaczcie dokładność) i nie wiem co zrobić... Potraktować to jako pomięcie tabletki i skrócić cykl do 19 dni + 7 dni przerwy, czy lecieć rano po nowy blister i nie robić przerwy wcale?
Błagam o szybką odp
JiRin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 06:39   #3914
annakarenina123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 129
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Hej dziewczyny! Otoz tabletki biore od 6 miesiecy i ejstem wciaz niezla panikara, wiec jezeli moj pomysl jest glupi miejcie litosc :O
Biore tabletki o godzinie 9 wieczorem, dzisiaj rano obudzilam sie i zorientowalam ze tabletka z srody nie jest wzieta ( trzeci tydzien). Od razu ja wzielam (godzina 7.15) wiem, ze teoretycznei to mniej niz 12 godzin, czy dla pewnosci nie lepiej jest nie robic przerwy tygodniowej tylko kontynuowac nastepny blister? Biore tabletki naraya.
annakarenina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 07:16   #3915
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Cytat:
Napisane przez JiRin Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Przychodzę do Was aby się upewnić
Otóż w trakcie przyjmowania blistra po przyjęciu tabletki miałam ostra biegunkę, przyjęłam więc dodatkową tabletkę. Planowałam skrócić cykl o jeden dzień tzn przyjąć 20 tabletek, zrobić 7 dni przerwy i 8 dnia przyjąć tabletkę z kolejnego blistra.
Dziś wypadło mi przyjęcie owej 20 tabletki, dokładnie o godzinie 22. Niestety o 23 znów pojawił się luźny stolec (wybaczcie dokładność) i nie wiem co zrobić... Potraktować to jako pomięcie tabletki i skrócić cykl do 19 dni + 7 dni przerwy, czy lecieć rano po nowy blister i nie robić przerwy wcale?
Błagam o szybką odp
Jeden luźny stolec to nie biegunka. Moim zdaniem wszystko jest ok, ale poczekaj na odpowiedź kogoś innego
Ja przy tych tabletkach mam własnie z tym problem, czuję się jak balon, wzdęcia, do tego problem z wypróżnianiem, często mam luźny stolec, chyba mogę to powiązać z tabletkami, bo wcześniej nie miałam takich problemów. Z tym, że jak biorę tabletkę ok 18.30 to wypróżniam się dopiero rano, więc spokojnie mijają 4h ;p. Sorki za takie dokładne opisywanie. To jest jeden z powodów, dla których chcę zmienić znowu tabletki. Do tego dochodzi ciągłe zmęczenie, ciągle chce mi się spać, a ja należałam do osób, które nie potrafią spać w dzień ;p Mam też wrażenie, że mam problem z osiągnięciem orgazmu ;/ a to już znacznie większy problem. Odkąd biorę te tabletki nie miałam orgazmu podczas stosunku, jedynie parę razy podczas pieszczot, ale to też nie zawsze, a prze tymi tabletkami nie było z tym problemu. Czy to może być wina tabletek ? Powinnam je zmienić ?
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 07:30   #3916
jasne_jasne
Zadomowienie
 
Avatar jasne_jasne
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 353
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
Jak bezpiecznie przesunąc sie z czwartku na sobote?
Skróć opakowanie i ostatnią tabletkę- 17- weź sobie w sobotę. Po 7dniowej przerwie zaczynasz nowe opakowanie, stare traktujesz jako dodatkowe, w nagłych przypadkach typu biegunka, wymioty.

Cytat:
Napisane przez JiRin Pokaż wiadomość
Potraktować to jako pomięcie tabletki i skrócić cykl do 19 dni + 7 dni przerwy, czy lecieć rano po nowy blister i nie robić przerwy wcale?
Lepszym rozwiązaniem będzie, jeśli rozpoczniesz już 7-dniową przerwę.

Cytat:
Napisane przez annakarenina123 Pokaż wiadomość
czy dla pewnosci nie lepiej jest nie robic przerwy tygodniowej tylko kontynuowac nastepny blister? Biore tabletki naraya.
Nie musisz niczego przerywać, skoro nie minęło 12 godzin- antykoncepcja została zachowana i możesz dalej przyjmować tabletki.

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Czy to może być wina tabletek ? Powinnam je zmienić ?
To jest dopiero twoje drugie opakowanie, daj organizmowi jeszcze miesiąc i poobserwuj, jak się dalej będziesz czuła.
__________________

jasne_jasne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 07:47   #3917
JiRin
Przyczajenie
 
Avatar JiRin
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Pomorze :)
Wiadomości: 26
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

O kurcze, to ja poproszę o lanie
Dosłownie pięć minut przed zobaczeniem waszym postów wzięłam tą dodatkową tabletkę (założyłam, że tamta się nie wchłonęła).
Co teraz zrobić? Zaopatrzyłam się już w nowy blister, więc normalnie przyjąć dziś jeszcze tą 21 tabletkę i zrobić przerwę 7-dniową?
Jaki to człowiek głupi w stresie :/
JiRin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 08:45   #3918
jasne_jasne
Zadomowienie
 
Avatar jasne_jasne
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 353
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Skoro ją przyjęłaś, a nie minęło 12 godzin, to już możesz przyjąć tą ostatnią tabletkę i zrobić normalną, 7dniową przerwę.
__________________

jasne_jasne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 13:40   #3919
bierdonka
Wtajemniczenie
 
Avatar bierdonka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: jestem czarownica wiec pewnie gdzies latam na miotle...
Wiadomości: 2 048
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

dziewczyny, a bierze któraś z was II generację?
bierdonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-16, 15:26   #3920
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Cytat:
Napisane przez jasne_jasne Pokaż wiadomość


To jest dopiero twoje drugie opakowanie, daj organizmowi jeszcze miesiąc i poobserwuj, jak się dalej będziesz czuła.
Problem w tym, że tak czy siak muszę iść do ginekologa po receptę, a on zapyta czy chcę zmienić czy pozostać przy tych, a ja już sama nie wiem co robić. Tak na prawdę mam miesiąc mniej więcej do wizyty, i muszę wiedzieć, bo potem prędko nie będę miała okazji na wizytę, bo wyjeżdżam do domu na całe wakacje i muszę się już wtedy zaopatrzyć w nowe opakowania...może uda mi się jakimś cudem tu przyjechać, ale może być problem. Z Tż przez większość wakacji i tak nie będę się widzieć niestety, no ale te wzdęcia, bóle głowy ;/ Przy pierwszym opakowaniu miałam bardzo bolesne krwawienie z odstawienia, teraz po połączeniu opakowań pewnie w ogóle go nie dostanę ( prawda ?) i skąd ja mam wiedzieć czy e tabletki są dla mnie czy nie ?
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 16:51   #3921
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Cytat:
Napisane przez jasne_jasne Pokaż wiadomość
Skróć opakowanie i ostatnią tabletkę- 17- weź sobie w sobotę. Po 7dniowej przerwie zaczynasz nowe opakowanie, stare traktujesz jako dodatkowe, w nagłych przypadkach typu biegunka, wymioty.

Dzięki za info,
choć pewnie i tak będę niespokojna.

Ehhh po prawie 10 latach brania tabsow mam już 12 sztuk dodatkowych
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 19:25   #3922
alarunka
Wtajemniczenie
 
Avatar alarunka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 423
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Dziewczyny, jak to jest. Ktoś pisał na forum, że 1 tydzień brania tabletek jest ryzykowny, o co tu chodzi? Jak ja zaczęłam 2 opakowanie tabsów i kochałam się w pierwszym tygodniu brania tabletek, dokładnie 4 dnia do końca, to chyba jestem zabezpieczona? Ale mi mąci łeb ten internet :| Ale uspokójcie mnie.
alarunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 19:35   #3923
jasne_jasne
Zadomowienie
 
Avatar jasne_jasne
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 353
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Błagam cię, nie wierz w te brednie. Jeśli pierwszą tabletkę wzięłaś w pierwszy dzień okresu lub przy zmianie dostowałaś się do ulotki- jesteś zabezpieczona od razu. W internecie można naczytać się wieeeeelu głupot.
__________________

jasne_jasne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 19:41   #3924
alarunka
Wtajemniczenie
 
Avatar alarunka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 423
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

No tak, pierwsze opakowanie zaczęłam z 1 dniem okresu. Przez pierwsze opakowanie nie było stosunku Po 7 dniowej przerwie, w poniedziałek wzięłam 1 tabletkę z 2 opakowania. Dziś doszło do pełnego stosunku. Więc jest okej i jestem zabezpieczona, nie? Dzięki dziewczyny Przestanę czytać interneet.
alarunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 19:47   #3925
jasne_jasne
Zadomowienie
 
Avatar jasne_jasne
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 353
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Tak, jesteś zabezpieczona, ciesz się seksem!
__________________

jasne_jasne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 20:40   #3926
alarunka
Wtajemniczenie
 
Avatar alarunka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 423
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

No, to fajnie, bo seks jest taaaki zdrowy Chociaż... tak mnie dziś wymęczył, że bliżej mi do grobowej deski Dzięki jasne_jasne
alarunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 22:01   #3927
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Cytat:
Napisane przez alarunka Pokaż wiadomość
No, to fajnie, bo seks jest taaaki zdrowy Chociaż... tak mnie dziś wymęczył, że bliżej mi do grobowej deski Dzięki jasne_jasne
To za ten cały miesiąc!

Ja dziś byłam na kontrolnj wizycie u lekarza, wyniki cytologii odbiorę na początku czerwca, ale ogólnie po "przeglądzie" wszystko jest w normie, a bałam się, że coś będzie źle
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 22:23   #3928
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Przepraszam, to znowu ja, ale oszaleję.

W sobotę rano był stosunek, bez wytrysku w środku - ale wiadomo. W poniedziałek dostałam rozwolnienia, jednorazowe, ale dosyć intensywne, w godzinę po zażyciu tabletki - zażyłam KOLEJNĄ Z TEGO SAMEGO BLISTRA, NIE Z ZAPASOWEGO. Następne tabletki zażywałam z opóźnieniem o dzień - czyli jakby ciąg przyjmowania hormonów był zachowany, ale nie ich moc... dzisiaj kolejny stosunek - znów bez wytrysku.

czy fakt, że była to następna tabletka, a nie zapasowa bardzo zmienia obraz całej sytuacji...? proszę, pomóżcie. tabletki yaz, był to trzeci tydzień.
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 22:35   #3929
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
Przepraszam, to znowu ja, ale oszaleję.

W sobotę rano był stosunek, bez wytrysku w środku - ale wiadomo. W poniedziałek dostałam rozwolnienia, jednorazowe, ale dosyć intensywne, w godzinę po zażyciu tabletki - zażyłam KOLEJNĄ Z TEGO SAMEGO BLISTRA, NIE Z ZAPASOWEGO. Następne tabletki zażywałam z opóźnieniem o dzień - czyli jakby ciąg przyjmowania hormonów był zachowany, ale nie ich moc... dzisiaj kolejny stosunek - znów bez wytrysku.

czy fakt, że była to następna tabletka, a nie zapasowa bardzo zmienia obraz całej sytuacji...? proszę, pomóżcie. tabletki yaz, był to trzeci tydzień.
Nie doszło do wytrysku w Tobie, to spokojna głowa! Na pewno nic Ci nie jest. Jeżeli mieściłaś się do 12h z przyjmowaniem, to nie ma mowy, że moc inna

Co do Yaz-u czytałam, że nie można się chyba przy nich pomylić, bo inaczej są hormony dawkowane... ale nie myślę, żeby 1 tabletka dużo zmieniła... może coś w ulotce pisze? sprawdź koneicznie, może tam znajdziesz info !
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 22:42   #3930
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Cytat:
Napisane przez fiska Pokaż wiadomość
Nie doszło do wytrysku w Tobie, to spokojna głowa! Na pewno nic Ci nie jest. Jeżeli mieściłaś się do 12h z przyjmowaniem, to nie ma mowy, że moc inna

Co do Yaz-u czytałam, że nie można się chyba przy nich pomylić, bo inaczej są hormony dawkowane... ale nie myślę, żeby 1 tabletka dużo zmieniła... może coś w ulotce pisze? sprawdź koneicznie, może tam znajdziesz info !
"po wymiotach lub biegunce trzeba możliwie przyjąć jeszcze jedną tabletkę z rezerwowego blistra" - tylko tyle niestety
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:05.