Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-23, 10:05   #421
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

kamilko, no właśnie nie żartuję
wyglądało na całkowitą nieświadomość, ale tego to już nie wiem

mówisz, że naleśniki z mąką z pełnego przemiału? hmmm, może być fajne

coś mnie ostatnio nosi zakupowo
co chwilę jakieś muszmiecie mnie atakują
wiosna chyba

tak sobie dumam, jak już wszystko razem robimy: pamiętacie tą herbatę ryżową zieloną - jej trzeba było cały kg kupić, może by tak na spółkę?
bo mnie kusi troszkę

i wiesz co evelinku, jak przeliczyłam tą cenę lakierów i wysyłki
wg agabil (bo mnie najpierw 18$ zmiażdzyło) - to rzeczywiście lepiej brzmi
może by razem 9 buteleczek uzbierać?
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela

Edytowane przez spot
Czas edycji: 2010-03-23 o 10:11
spot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 10:07   #422
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Chyba żartujesz Nie wiem, czy to faktyczna niewiedza, czy po prostu wypieranie rzeczywistości ...
No nie wiem... mam znajomą, która powiedziała rodzicom, że jest w ciąży w 8 miesiącu (miała 17 czy 18 lat) na stałe mieszkała w internacie ale na każdy wekend przyjeżdżała do rodziców... A powiedziała tylko dlatego, że "teście" mieli przyjechać porozmawiać o przyszłości dzieci Normalniedo tej pory (a minęło już 17 lat) i po swojej ciąży nie wiem jak matka mogła nie widzieć, że córka jest w ciąży, normalnie nie wiem jak ona to zakamuflowała ....


VIol - gratki dla Was obu i najważniejsze, że mama się nie zniechęca
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 10:14   #423
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
a to tak staro wygladam ? prosze mi tu po pozorach nie oceniac

tez mi sie kubki podobaja bardzo



oj tam Ja bym juz chciala by mnie "pobolalo" porodowo Niestety, kazdy lekarz okulista mi mowil ze raczej tylko cesarskie mnie czeka ze wzgledu na oczy, dosc specyficzna sprawa)..

I nie mow-w basenie "to" zlapala
no nie wiem, wolałam nie pytać - niepokalane poczecie dotąd tylko jedno opisano i to nie w literaturze medycznej


Spociku, jak tylko szef wyjdzie zapalic to przeszukam forum, bo wklejalam zdjecia juz gdzies.. Ale szczerze-to sa tak niepraktyczne ze nie warto. Choc napewno zdobia. Ja i tak wysypuje na wieczko od EDM'u i tak nakladam.
zaraz poszukam zdjec.
i to właśnie chciałam przeczytać
bo miałam takie przekonanie
ale tak mi cichutki głosik mówił że a nóż na wyjściowe malowanie będą fajne
w takim razie nie wklejaj - poszukam sama, nawet pamiętam mgliście, że wklejałaś (tylko chyba małe były fotki)
a bardziej mi na opinii zależało

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

a jeszcze mi się przypomniało
(korzystam, że wszyscy się rozleźli i mogę sobie chwilę sama przed kompikiem posiedzieć, tylko w każdej chwili spodziewam się ataku)

przy cięciu cesarskim co prawda nei ma bólu porodowych (chyba, że cięcie z powodu trudności w porodzie), ale za to potem rana pooperacyjne boli - więc nie ma straty - natura jest okrutna, ma boleć, będzie boleć, tak czy inaczej
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela
spot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 10:16   #424
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
mówisz, że naleśniki z mąką z pełnego przemiału? hmmm, może być fajne
Tylko od razu uprzedzam, że takie ciasto naleśnikowe jest baaardzo treściwe, ja zwykle najadam się jednym. Hmmm, dawno nie jadłam

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
No nie wiem... mam znajomą, która powiedziała rodzicom, że jest w ciąży w 8 miesiącu (miała 17 czy 18 lat) na stałe mieszkała w internacie ale na każdy wekend przyjeżdżała do rodziców... A powiedziała tylko dlatego, że "teście" mieli przyjechać porozmawiać o przyszłości dzieci Normalniedo tej pory (a minęło już 17 lat) i po swojej ciąży nie wiem jak matka mogła nie widzieć, że córka jest w ciąży, normalnie nie wiem jak ona to zakamuflowała ....
OK, rozumiem, że można ciążę jakoś ukrywać, ale samemu nie przyjmować do wiadomości, że za chwilę będzie się mamą? Ruchów dziecka nie czuć? Brzucha nie widzieć? Dlatego tak sobie myślę, że to po prostu zamykanie oczu na problem, na zasadzie "dopóki problemu nie nazwę, to go nie ma".
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 10:24   #425
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
a która to jest ta fergusiowa, możesz przypomnieć?
zielona, jasminowa. tej kupilam akurat sporo wiec moge doslac. pani szanowna sobie zyczy?

wezcie ryzowa Tylko sanche, jest mocniejsza.

Spot-znalazlam na zbiorach, ale tu na plotkach, w tamtej czesci chyba wklejalam otwarte pudelko. ale sypie sie toto nieslychanie. zrobilam tylko dziurki w folli. jednak edm mial dobry pomysl z tym przekrecanym zamykaniem, trzymalo to jakos w ryzach..
#wklejam zdjecie opakowan, takie sa wielkosciowo. (obok nasza niedawna milosc )..

a na drugim-Kamilko, poznajesz? Kupilas sobie ja tez...?
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 10:29   #426
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
a na drugim-Kamilko, poznajesz? Kupilas sobie ja tez...?
Poznaję Nie kupiłam, bo chcę coś z równie pięknym obrazkiem. Subskrybuję aukcje tego sprzedawcy, w końcu coś upoluję Pawie się jeszcze nie powtórzyły.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 10:34   #427
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
Anka, ale u Ciebie to się nie liczy jako nadprogramowe kilogramy!
to właśnie ten okres kiedy możesz sobie ważyć ale chcasz i masz do tego świetny pretekst
więc wiesz ...
poza tym pojedziesz do USA, a tam będziesz się czuła jak chudzielec na tle społeczeństwa
ojojoj, właśnie, że się liczy, bo mi jeszcze zostało z poprzedniej ciąży 15kg, ech ....
a z tym usa to jakiś misanderstending, bo miałam wyjechać ale nie wyjechałam ze względu na Kasię, która była wówczas w drodze
ale może może ......


Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
przy cięciu cesarskim co prawda nei ma bólu porodowych (chyba, że cięcie z powodu trudności w porodzie), ale za to potem rana pooperacyjne boli - więc nie ma straty - natura jest okrutna, ma boleć, będzie boleć, tak czy inaczej
to prawda, niestety - cała prawda. boli jak cholercia

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
zielona, jasminowa. tej kupilam akurat sporo wiec moge doslac. pani szanowna sobie zyczy?
oj życzy sobie, życzy
to może jako dodatek do kredek ud? (a co z nimi tak swoją drogą?)

a ta ryżowa to jaka była?


Evelinku - ja do wspólnego ryżowego chcę chcę




w ogóle od kilku dni wszystko chcę - przez jakiś czas (tydzień, dwa) nie robiłam zakupów bo mi się nie chciało (nic a nic, no może poza Lucy, ale to wszyscy robili więc się nie liczy ) no i normalnie zauważyłam u siebie zespół odstawienny - po prostu dostałam doła z nie-kupowania.
także ten, no, dzisiaj już zrobiło mi się lepiej bo zakupach Bio w piotrze i pawle a w tygodniu chyba podjadę sobie do manufaktury na pełną kurację (buty, bluzki, spodnie, i jakieś fiu bździu wisiorki póki się jeszcze mieszczę )
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-23, 10:36   #428
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
zielona, jasminowa. tej kupilam akurat sporo wiec moge doslac. pani szanowna sobie zyczy?

wezcie ryzowa Tylko sanche, jest mocniejsza.

Spot-znalazlam na zbiorach, ale tu na plotkach, w tamtej czesci chyba wklejalam otwarte pudelko. ale sypie sie toto nieslychanie. zrobilam tylko dziurki w folli. jednak edm mial dobry pomysl z tym przekrecanym zamykaniem, trzymalo to jakos w ryzach..
#wklejam zdjecie opakowan, takie sa wielkosciowo. (obok nasza niedawna milosc )..

a na drugim-Kamilko, poznajesz? Kupilas sobie ja tez...?
i tego będę się trzymać!
czyli pudełka mnie już nie kuszą, nie kuszą - ile razy muszę to powiedzieć, żeby stało się prawdą?
ale puder wykończeniowy chyba wezmę, chyba, że z tych próbek co nazamawiałm coś mnie zachwyci
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela
spot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 10:43   #429
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
(..)

a jeszcze mi się przypomniało
(korzystam, że wszyscy się rozleźli i mogę sobie chwilę sama przed kompikiem posiedzieć, tylko w każdej chwili spodziewam się ataku)

przy cięciu cesarskim co prawda nei ma bólu porodowych (chyba, że cięcie z powodu trudności w porodzie), ale za to potem rana pooperacyjne boli - więc nie ma straty - natura jest okrutna, ma boleć, będzie boleć, tak czy inaczej

w rzeczy samej.. Kolezanka z grupy jest w ciazy, znajoma z wizazu wlasnie urodzila coreczke..bede cudowna ciocia narazie


Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
.....oj życzy sobie, życzy
to może jako dodatek do kredek ud? (a co z nimi tak swoją drogą?)

a ta ryżowa to jaka była?


Evelinku - ja do wspólnego ryżowego chcę chcę




w ogóle od kilku dni wszystko chcę - przez jakiś czas (tydzień, dwa) nie robiłam zakupów bo mi się nie chciało (nic a nic, no może poza Lucy, ale to wszyscy robili więc się nie liczy ) no i normalnie zauważyłam u siebie zespół odstawienny - po prostu dostałam doła z nie-kupowania.
także ten, no, dzisiaj już zrobiło mi się lepiej bo zakupach Bio w piotrze i pawle a w tygodniu chyba podjadę sobie do manufaktury na pełną kurację (buty, bluzki, spodnie, i jakieś fiu bździu wisiorki póki się jeszcze mieszczę )

tak tez moze byc niekupowannictwo konczy sie czesto kalectwem trwalym urazem.

Kredki kupilam, 14 euro/op, primera nie bylo-tylko ten shimmering, paletek niet niezbyt udane zakupy w UD

Wszystko juz spakowalam i dzis na przerwie ide wyslac (w poniedzialki nie mam nigdy czasu)-napewno bedzie u pastereczki w tym tyg Niestety jasminowej nie mam tutaj a i tak juz zakleilam pudelko-to dosle jutro Poprosze tylko adres na PW.
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 10:44   #430
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Mnie się podobają buty na Bao
TE i TE.
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 10:55   #431
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
tak tez moze byc niekupowannictwo konczy sie czesto kalectwem trwalym urazem.

Kredki kupilam, 14 euro/op, primera nie bylo-tylko ten shimmering, paletek niet niezbyt udane zakupy w UD

Wszystko juz spakowalam i dzis na przerwie ide wyslac (w poniedzialki nie mam nigdy czasu)-napewno bedzie u pastereczki w tym tyg Niestety jasminowej nie mam tutaj a i tak juz zakleilam pudelko-to dosle jutro Poprosze tylko adres na PW.
o to to, drugi raz już nie popełnię tego błędu

Farguś jesteś wspaniała, baaaardzo Ci dziękuję (Ferguś Wspaniały )
ale nie kłopocz się z herbatką, a u nas się jej nie znajdzie? możesz podać jeszcze raz nazwę, pls pls (i tej ryżowej też, pls, pls )


dziewczyny jak się zmienia ilość postów na stronie? bo szukam już któryś dzień i ni hu hu
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-23, 11:10   #432
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
[
Po kawkach, po sniadanku w trakcie drugiej zielonej jasminowej fergowej . A jak czytam o porodach to az mnie boli
o tak sie boje
ja teeż... chyba wolę cierpieć po cesarce niż w trakcie porodu tak właściwie. Zresztą, przy mojej tolerancji na ból nie wyobrażam sobie porodu innego niż przez cesarkę

Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
ja tylko chyłkiem, bo wisashuję z pracy
(nałóg się pogłębia i wciąga jak bagno)


ferg czy mogę Cie prosić o fotki tych nowych opakować blusche?
bo pamiętam, że pisałaś że ładne
ale czy praktyczne? jak się ich używa? - znaczy ja z tymi otwieranymi "puderniczkami" miewam kłopoty i zastanawiam się czy awrto dopłacać do przesyłki, skoro mogę zamówić refila?

atojko, uściski jeszcze dla Ciebie i malutkiej

a z tą świadomością to róznie bywa,
ja się spotkałam z dziewczyną lat 18 co to przyjechała z bólem brzucha na dyżur ostry chirurgiczny (że niby wyrostek)
btw przyjechała z rodzicami
a to jednak poród był
Ja też, to jest jedno wielkie uzależnienie od minerałoholiczek
Pudełka ładne, ale też mam wrażenie, że niezbyt praktyczne...
I nie wiem jak można nie zauważyć, że okres znika, że brzuch rośnie, że dziecko kopie... Szczególnie, że przecież chyba wiedziała skąd się dzieci biorą


Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
No nie wiem... mam znajomą, która powiedziała rodzicom, że jest w ciąży w 8 miesiącu (miała 17 czy 18 lat) na stałe mieszkała w internacie ale na każdy wekend przyjeżdżała do rodziców... A powiedziała tylko dlatego, że "teście" mieli przyjechać porozmawiać o przyszłości dzieci Normalniedo tej pory (a minęło już 17 lat) i po swojej ciąży nie wiem jak matka mogła nie widzieć, że córka jest w ciąży, normalnie nie wiem jak ona to zakamuflowała ....
rodzice chyba też nie chcieli widzieć tego.
Moja mama najmniejszego siniaka zauważy, o którym ja nawet nie wiem, że go mam, to ciążę by wykryła pewnie też szybciej ode mnie

wróciłam od fryzjera mam ochotę zasypać tą panią minerałami...
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 11:26   #433
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

poka poka
natychmiast rob zdjeciie telefonem i wklejaj
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 11:29   #434
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Anniee - poka, poka

Fanka, ja nie widzę tych butów - jakiegoś koda odemnie chca
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 11:34   #435
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

zrobiłam zdjęcie telefonem, ale nie widać jak je ładnie poukładała, pokażę się Wam jakoś po spotkaniu z Aljaką w taką pogodę to aż żal nie porobić zdjęć
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 11:43   #436
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Ja niby czytalam jak wyglada porod a i tak zorientowalam sie po kilku godzinach dopiero
Niby skurcze porodowe mialy byc inne i rozpoznawalne a u mnie przez pierwsze 10-12 godziny byly takie jak przez cala ciaze (od 17 tc. mialam silne i dosc czeste skurcze) tylko, ze regularne i nie przechodzily.
Najpierw biegalam z malzem galopkiem po miescie i on przyzwyczajony, ze zawsze szybko chodze, troche byl zdziwiony, ze co chwile przystaje bo skurcz ale zwalilismy to na szybkie tempo. Potem jeszcze wyciagnelam malza po wanienke, zrobilam obiad i zajelam sie skladaniem wanienki a malz poszedl na ryby. Pogadalam godzine z mama przez telefon, sapiac jak lokomotywa ale mowilam, ze to jeszcze nie teraz, bo jeszcze dwa tygodnie, brzuch wysoko, czop nie odszedl no i dopiero wczoraj spakowalam torbe do szpitala Malz przyniosl ryby i poszedl lowic dalej a ja stwierdzilam, ze zrelaksuje sie w wannie, bo skurcze nie chce przejsc. I dopiero jak polezalam troche w tej wannie, to zorientowalam sie, ze sa juz co 4 minuty, wiec z zadzwonilam po malza i zaczelismy sie zastanawiac co dalej robic i czy to juz a to bylo juz 11 godzin regularnych skurczy
a potem minelo jeszcze kilkanascie godzin w szpitalu, zanim Helena sie urodzila
Przy drugim porodzie bylam nastawiona na jakas polowe tego czasu a poszlo blyskawicznie, ledwie zdazylismy do szpitala a polozne robieraly mnie przy pierwszym skurczu partym, ktorych w sumie bylo 3
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 11:43   #437
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
o to to, drugi raz już nie popełnię tego błędu

Farguś jesteś wspaniała, baaaardzo Ci dziękuję (Ferguś Wspaniały )
ale nie kłopocz się z herbatką, a u nas się jej nie znajdzie? możesz podać jeszcze raz nazwę, pls pls (i tej ryżowej też, pls, pls )


dziewczyny jak się zmienia ilość postów na stronie? bo szukam już któryś dzień i ni hu hu
rumienie sie tu daj adres, naprawde nie ma problemu.
jasminowa kupuje tutaj lub w czajnisss sklepie. w house of.. maja swietny wybor zielonych, kusi mnie ta pearls wietnamska troche malo bialych za to

Ryzowa mialam jedna ze sklepiku w Dublinie, ale juz tam nie bylam dawno. Druga, Sencha( nie sancha, co ja z ta sancha ) dostalam od dziewczyn z Singapuru, tu jej nie spotkalam ale online sa.

zatem ryzowa to sencha z toasted rice. a druga to jedna z jasminowych na tej stronie


zaje~bos sie zaczal


Ania, zdjecia
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange

Edytowane przez ferguusson
Czas edycji: 2010-03-23 o 11:44
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 11:51   #438
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Ja niby czytalam jak wyglada porod a i tak zorientowalam sie po kilku godzinach dopiero
Niby skurcze porodowe mialy byc inne i rozpoznawalne a u mnie przez pierwsze 10-12 godziny byly takie jak przez cala ciaze (od 17 tc. mialam silne i dosc czeste skurcze) tylko, ze regularne i nie przechodzily.
Najpierw biegalam z malzem galopkiem po miescie i on przyzwyczajony, ze zawsze szybko chodze, troche byl zdziwiony, ze co chwile przystaje bo skurcz ale zwalilismy to na szybkie tempo. Potem jeszcze wyciagnelam malza po wanienke, zrobilam obiad i zajelam sie skladaniem wanienki a malz poszedl na ryby. Pogadalam godzine z mama przez telefon, sapiac jak lokomotywa ale mowilam, ze to jeszcze nie teraz, bo jeszcze dwa tygodnie, brzuch wysoko, czop nie odszedl no i dopiero wczoraj spakowalam torbe do szpitala Malz przyniosl ryby i poszedl lowic dalej a ja stwierdzilam, ze zrelaksuje sie w wannie, bo skurcze nie chce przejsc. I dopiero jak polezalam troche w tej wannie, to zorientowalam sie, ze sa juz co 4 minuty, wiec z zadzwonilam po malza i zaczelismy sie zastanawiac co dalej robic i czy to juz a to bylo juz 11 godzin regularnych skurczy
a potem minelo jeszcze kilkanascie godzin w szpitalu, zanim Helena sie urodzila
Przy drugim porodzie bylam nastawiona na jakas polowe tego czasu a poszlo blyskawicznie, ledwie zdazylismy do szpitala a polozne robieraly mnie przy pierwszym skurczu partym, ktorych w sumie bylo 3
Też niezła jesteś No ale że w ciąży jesteś, to zdążyłaś się przez 9 miesięcy zorientować, a z tego, co Spot pisze, podobno są takie, co do samego końca twierdzą, że mają po prostu wzdęcia
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 11:58   #439
manusiakubusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 703
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Dzień dobry
Komu kawki?
Mojego porodu wolę sobie nie przypominać
Skurcze zaczęły się o 5 nad ranem a że było juz 4 dni po terminie to wiedziałam o co chodzi
o 6 byłam w szpitalu,o 6.30 mnie wzieli na porodówkę i zaczęła się męka. 10 godzin okropnego bólu mimo znieczulenia zewnątrzoponowego a poród zakończony cesarskim cięciem o 17.30

F_F te drugie buciki super

Annieee poka poka
__________________

manusiakubusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-23, 12:03   #440
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Co do tej niewiedzy o byciu w ciazy to na discovery (travel&living bodajze) jest caly cykl o tym (http://www.youtube.com/watch?v=CJqqftBWT0w np )
Niejednokrotnie babki, ktore juz mialy dziecko nie wiedzialy ze sa w 2. czy 3. ciazy..
Po prostu nie dawala tak silnych 'objawow', a brzuch tez nie zawsze jest widoczny, okres nie musi zaniknac itd
Jedna babka to w ogole nawet do szpitala nie dojechala tylko w wannie urodzila
dobrze, ze miala juz za soba porod to chociaz wiedziala z grubsza co robic
__________________
It always seems impossible... until it's done

Edytowane przez cotka
Czas edycji: 2010-03-23 o 12:05
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 12:06   #441
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez manusiakubusia Pokaż wiadomość
F_F te drugie buciki super
ej, a jak wy widzicie te butki? mogę poprosić o zaproszenie na meila?

a propos herbat to miałam swego czasu korbę na zielone, bo generalnie mam korbę na japonię a japońskie zielone są przepyszne (moja the best - gyokuro, ale trudno ją dostać). no i kiedyś przyjechał do nas na wymianę jakiś japoński profesor, więc polazłam do niego zaciekawiona samym zjawiskiem a on tak się wzruszył (naopowiadałam mu o herbacie, kaligrafii, japońskich interpretacjach muz. klas. i japońskich pisarzach, sztuce itd) że z następnego wyjazdu przywiózł mi prezent - przepiękne pudełko z dwoma pięknie zapakowanymi i ręcznie opisanymi (po jap! ) puszkami ziel. herbaty. strasznie to było miłe, a puszki ma do dziś (tylko karteczki mi gdzieś zginęły)
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 12:14   #442
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

przypomnialas mi Anko ze dawno tu nie zagladala gabs z Olsztyna, ktora uczyla sie japonskiego
fajna przygoda wyslij mi priva z adresem mailowym a zaproszenie bedzie twoje
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 12:23   #443
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Anniee - poka, poka

Fanka, ja nie widzę tych butów - jakiegoś koda odemnie chca
Wysłałam zapro na maila

Anniee - zdjęcia!
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 12:24   #444
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

zielona jaśminowa wg mnie całkiem dobra jest firmy ahmad (ale liściasta)
dostępna w marketach od ręki

a ryżowa zielona była w jakimś polskim sklepie z herbatami
pamiętam że link był wklejany w poprzednim wątku, ale teraz nie znajdę, może wieczorem
chyba, że niezawodna kamilka ma w zanadrzu ten link
i były tylko paczki po 1 kg, a to trochę dużo naraz
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela
spot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 12:42   #445
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Dziewczyny, uderzam do Was po poradę, na pewno będziecie wiedziały Miałam zamiar zakupić sobie tran i łykać po łyżce z ranka. Ale widzę, że są też inne możliwości olejowania się od środka, np. olej lniany, z wiesiołka. I zgłupiałam, nie wiem, co kupić Pomożecie?
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 12:48   #446
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Ja olejuje sie lnianym.
jak jeszcze nie wykluczalam tranu ze wzgledu na diete, to moj orgnizm i tak jakos zle na niego reagowal moze to jakas autosugestia byla czy cos ale zle sie czulam.
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 12:49   #447
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
coś mnie ostatnio nosi zakupowo
co chwilę jakieś muszmiecie mnie atakują
wiosna chyba

tak sobie dumam, jak już wszystko razem robimy: pamiętacie tą herbatę ryżową zieloną - jej trzeba było cały kg kupić, może by tak na spółkę?
bo mnie kusi troszkę

i wiesz co evelinku, jak przeliczyłam tą cenę lakierów i wysyłki
wg agabil (bo mnie najpierw 18$ zmiażdzyło) - to rzeczywiście lepiej brzmi
może by razem 9 buteleczek uzbierać?
Ale ja dopiero po świętach najwcześniej. Mnie też te $ przeraziły, ale zostałam uświadomiona

Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość


Evelinku - ja do wspólnego ryżowego chcę chcę


w ogóle od kilku dni wszystko chcę - przez jakiś czas (tydzień, dwa) nie robiłam zakupów bo mi się nie chciało (nic a nic, no może poza Lucy, ale to wszyscy robili więc się nie liczy ) no i normalnie zauważyłam u siebie zespół odstawienny - po prostu dostałam doła z nie-kupowania.
także ten, no, dzisiaj już zrobiło mi się lepiej bo zakupach Bio w piotrze i pawle a w tygodniu chyba podjadę sobie do manufaktury na pełną kurację (buty, bluzki, spodnie, i jakieś fiu bździu wisiorki póki się jeszcze mieszczę )
Ale ja od lakierów jestem

Właśnie ja też Ale chcę jeszcze z 5kg zgubić i w międzyczasie trochę naskładać i poszaleję na wyprzedażach

Ja to jestem jednak blondynka Dopiero jak przeczytałam, że piszesz o manu, spojrzałam na lokalizację Czy byłabyś tak miła i reflektowała na spotkanie, jak już się przewiozę z zabawkami

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Mnie się podobają buty na Bao
TE i TE.
Mnie też i jeszcze kilka innych

Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
dziewczyny jak się zmienia ilość postów na stronie? bo szukam już któryś dzień i ni hu hu
Na dole w ustawieniach

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Fanka, ja nie widzę tych butów - jakiegoś koda odemnie chca
Bo zaproszenie musisz mieć

Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
ej, a jak wy widzicie te butki? mogę poprosić o zaproszenie na meila?

a propos herbat to miałam swego czasu korbę na zielone, bo generalnie mam korbę na japonię a japońskie zielone są przepyszne (moja the best - gyokuro, ale trudno ją dostać). no i kiedyś przyjechał do nas na wymianę jakiś japoński profesor, więc polazłam do niego zaciekawiona samym zjawiskiem a on tak się wzruszył (naopowiadałam mu o herbacie, kaligrafii, japońskich interpretacjach muz. klas. i japońskich pisarzach, sztuce itd) że z następnego wyjazdu przywiózł mi prezent - przepiękne pudełko z dwoma pięknie zapakowanymi i ręcznie opisanymi (po jap! ) puszkami ziel. herbaty. strasznie to było miłe, a puszki ma do dziś (tylko karteczki mi gdzieś zginęły)
Ja kcem poznać profesora

Kto chce zaproszenie na maila poproszę adres na pw

Annieee czekamy na zdjęcia po spotkaniu
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 12:53   #448
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Wysłałam zapro na maila

Anniee - zdjęcia!
Nie wiem dlaczego, ale spodziewałam się jakiś szpilek fajne i jedne i drugie (chyba sobie też jakieś tramkowate kupię... chociaz mam już sporo sportowych ... ale jeśli zacznę jeździć rowerem to się przydadzą... a czy stare mi nie wystarczą.... ale teraz są takie fajne trampki... ale czy stare nie systarcza.....0 - taki wewnętrzny dialog sama se sobą prowadzę

FF - a może omega3 w kapsułkach?

Edit: No i po co wysłałaś mi zaproszenie, no po co jak ja kasy teraz nie mam ;(

Edytowane przez marioladabr
Czas edycji: 2010-03-23 o 12:59
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 12:59   #449
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
chyba, że niezawodna kamilka ma w zanadrzu ten link
Niestety, nie tym razem Nie ten komputer

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
FF - a może omega3 w kapsułkach?
Właśnie, też chciałam to zaproponować, ja regularnie łykam TO

Kurka, muszę do wulkanizatora dziś chyba jechać ... Coś schodzi mi powietrze z przednich kół. Violl, nie moglibyście gdzieś bliżej ...?

Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2010-03-23 o 13:01
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 13:18   #450
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Mam newsa: JEDNAK CHŁOPAK
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:18.