TURBO FIRE - palarnia tłuszczu! - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-23, 20:38   #2761
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Dobrenka: Dodałam zdjęcie.. Różnica żadna..
I co z tego ... My i tak Cię lubimy
Ale chyba się nie poddasz ma się rozumieć


Dzisiejszy trening zaliczony, Agusiek robiłam fire45, mam nadzieję, że dzisiaj też padasz ze zmęczenia he he


p.s. wiecie co, mam małego dołka, stwierdzam, że nie mam szczęścia do mężczyzn. A im fajniejszych poznaję tym bardziej utwierdzam się w tym przekonaniu jutro kupię sobie czekoladę i zjem całą sama, o! i to jest najlepsza myśl !
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 21:08   #2762
StayAway
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Witam,
Chciałabym się przywitać jestem dosc 'swieża' na tym forum, choć temat podgląduję od już pewnego czasu . Chciałabym także rozpocząć TF ale nigdzie nie mgoę znaleźć rozpiski Jedyne jakie znalazłam to przygotowujące i dla zaawansowanych Czy mogłaby któraś z was wysłać mi to na PW ? wybaczcie jeśli gdzieś się pojawiły linki, wątek ejst zbyt długi jednak, zeby cały przejrzeć.
StayAway jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 21:11   #2763
naiyah
Raczkowanie
 
Avatar naiyah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice Łodzi
Wiadomości: 370
GG do naiyah
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez StayAway Pokaż wiadomość
Witam,
Chciałabym się przywitać jestem dosc 'swieża' na tym forum, choć temat podgląduję od już pewnego czasu . Chciałabym także rozpocząć TF ale nigdzie nie mgoę znaleźć rozpiski Jedyne jakie znalazłam to przygotowujące i dla zaawansowanych Czy mogłaby któraś z was wysłać mi to na PW ? wybaczcie jeśli gdzieś się pojawiły linki, wątek ejst zbyt długi jednak, zeby cały przejrzeć.
z tego co pamiętam na pierwszej stronie jest
__________________
A6W - 42 dzień <- 13.04.08 !! i 18.04.11 !!



naiyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 07:39   #2764
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
I co z tego ... My i tak Cię lubimy
Ale chyba się nie poddasz ma się rozumieć


Dzisiejszy trening zaliczony, Agusiek robiłam fire45, mam nadzieję, że dzisiaj też padasz ze zmęczenia he he


p.s. wiecie co, mam małego dołka, stwierdzam, że nie mam szczęścia do mężczyzn. A im fajniejszych poznaję tym bardziej utwierdzam się w tym przekonaniu jutro kupię sobie czekoladę i zjem całą sama, o! i to jest najlepsza myśl !
Hehe oj tak
A faceta spotkasz w odpowiednim czasie Jeszcze z takim ciałkiem... Niedługo lato, wskakuj w skąpe bikini i do dzieła
Cytat:
Napisane przez StayAway Pokaż wiadomość
Witam,
Chciałabym się przywitać jestem dosc 'swieża' na tym forum, choć temat podgląduję od już pewnego czasu . Chciałabym także rozpocząć TF ale nigdzie nie mgoę znaleźć rozpiski Jedyne jakie znalazłam to przygotowujące i dla zaawansowanych Czy mogłaby któraś z was wysłać mi to na PW ? wybaczcie jeśli gdzieś się pojawiły linki, wątek ejst zbyt długi jednak, zeby cały przejrzeć.
Witamy
Wszystkie rozpiski są na 1. stronie wątku a linki trzeba samemu poszukać, pełno jest tego w necie.
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 10:51   #2765
Doris_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 40
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

ufff dzisiaj pierwszy dzień z TF za mną.. jestem wykończona, ale szczęśliwa, że nie przerwalam w połowie i wytrwałam do końca Moja kondycha została gdzieś daaaleko w tyle i nie wiem jak to dalej będzie. Troche mnie zniechęciło to, że nie nadążałam za nimi i cwiczyłam strasznie niezdarnie aż momentami sama sie z siebie śmiałam. Ręce mi latały jak chciały.. masakra Czeka mnie jeszcze dziś hiit 15 + stretch 10.. W poniedziałek nie zaczęłam, więc musiałam dzisiaj odrobic fire 30.
Doris_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 14:36   #2766
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Przecież nie trzeba zaczynać w poniedziałek. Ja zaczęłam w poniedziałek, bo tak mi pasowało, ale później przestawiłam wszystko tak, by zaczynać każdy tydzień w niedzielę

Jestem padnięta, robię obiad. Później się uczę, eh.
tak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 16:16   #2767
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Agusiek: Hehe oj tak
A faceta spotkasz w odpowiednim czasie Jeszcze z takim ciałkiem... Niedługo lato, wskakuj w skąpe bikini i do dzieła
To dzisiaj się porządnie przygotuj bo ćwiczymy ręce i barki i będzie boleć
W odpowiednim czasie, taaaa, chyba po czterdziestce z moim szczęściem mam wrażenie, że interesują się mną same dziwne typki, a jak poznam jakiegoś fajnego to mnie tak brzydko rzecz ujmując olewa albo traktuje jak koleżankę ... a ja kurde kolegów to mam na pęczki, wrrrr.

W ogóle dzisiaj widziałam kobietę, całkiem młodą, wysoka, ładna, szczupła i miała taką krótką spódniczkę odsłaniającą calutkie nogi, a na tych nogach .... pan C. taki że ło matko i jeszcze takie niewysportowane te nogi, i tak se pomyślałam że ja to jestem zbyt krytyczna wobec siebie i tego co zakładam, bo ja miałabym opory żeby tak wyjść do ludzi a wydaje mi się że obecnie moje nogi wyglądają lepiej niż u tej kobietki ehhhh, wiem dziwna jestem
koniec mojego OT

Cytat:
Doris: ufff dzisiaj pierwszy dzień z TF za mną.. jestem wykończona, ale szczęśliwa, że nie przerwalam w połowie i wytrwałam do końca
To teraz wytrwałości i oby tak dalej A z tą niezdarnością i machaniem kończynami jak popadnie to się nie przejmuj, ja prawie skończyłam cały program i też mi sie to czasem zdarza
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni

Edytowane przez tygryskowym_okiem
Czas edycji: 2011-05-24 o 16:18
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-24, 20:16   #2768
Sanea
Raczkowanie
 
Avatar Sanea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 142
GG do Sanea
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Pierwszy sculpt z gumą za mną... Auć Wreszcie poczułam ten trening.
Szkoda, że nadal cokolwiek sobie naciągnęłam boli :P Ale nic to, będzie lepiej.

tygryskowym - niektóre przedstawicielki naszej płci są 'odrobinę' bezkrytyczne, inne dla odmiany mają tej krytyki o wiele za dużo Kiepsko się żeśmy ustawiały w kolejce jak rozdawali :P

Doris - ręce z czasem się nauczą :P Chociaż ja nadal z nogami miewam problemy
__________________
Eee... tutaj jestem...
Sanea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 20:41   #2769
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Sanea: Pierwszy sculpt z gumą za mną... Auć Wreszcie poczułam ten trening. Szkoda, że nadal cokolwiek sobie naciągnęłam boli :P Ale nic to, będzie lepiej.
Oho, czyżby kolejna z lekkim masochistycznym podejściem
Tylko sobie za bardzo nie nadwyręż czegoś, lepiej przystopować i wyleczyć, niż pogorszyć i mieć mega problemy potem

Cytat:
Sanea: tygryskowym - niektóre przedstawicielki naszej płci są 'odrobinę' bezkrytyczne, inne dla odmiany mają tej krytyki o wiele za dużo Kiepsko się żeśmy ustawiały w kolejce jak rozdawali :P
Ja osobiście wolę jednak mieć chociaż odrobinę krytycyzmu i mieć świadomość pewnych granic dobrego smaku, ale z tym mega krytycyzmem ostatnio walczę, bo stwierdziłam, że przeginam za bardzo
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 06:56   #2770
Sanea
Raczkowanie
 
Avatar Sanea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 142
GG do Sanea
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Oho, czyżby kolejna z lekkim masochistycznym podejściem
Tylko sobie za bardzo nie nadwyręż czegoś, lepiej przystopować i wyleczyć, niż pogorszyć i mieć mega problemy potem
Raczej nie mam podejścia masochistycznego, wkurzam się, bo mi od dwóch tygodni waga nie spada, a wręcz przeciwnie, stoi albo trochę w górę, a mnie to drażni, więc myślę - jak się kopnę w tyłek na treningu to może zejdzie A co do nadwyrężania - no tego, ten... nie ruszałam chwilami w trakcie treningu prawą ręką by oszczędzić to cuś obolałe więc raczej nie rozwalę się na maksa... Bo fakt, leczenie potem może mi odebrać treningi na długo, a ja je lubię :P

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Ja osobiście wolę jednak mieć chociaż odrobinę krytycyzmu i mieć świadomość pewnych granic dobrego smaku, ale z tym mega krytycyzmem ostatnio walczę, bo stwierdziłam, że przeginam za bardzo
Zdrowa doza krytycyzmy to dobra rzecz, ale perfekcjonizm i wypływające z niego wręcz tsunami krytycyzmu zwłaszcza w stosunku do siebie psują humor Mówię z doświadczenia.
__________________
Eee... tutaj jestem...
Sanea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 08:00   #2771
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Ella, no piękne wyniki klask i: gratulacje
I trzymaj tak dalej
Cytat:
Napisane przez tak Pokaż wiadomość
Wyniki świetne! Szczególnie te biodra! Gratulacje gratulacje!

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
Super efekty Gratuluję
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
Gratuluje efektów.. zazdroszczę Ci motywacji
Cytat:
Napisane przez izabelka_007 Pokaż wiadomość
Ella, gratuluję pięknych wyników w pomiarach
Dziękuję Wam Dziewczyny
Tak naprawdę to największym sukcesem w tej chwili dla mnie jest nie tylko to, że obwody pospadały, ale to, że wytrwałam cały miesiąc i nie zamierzam się poddać, jeszcze NIGDY wcześniej mi się to nie udało, a teraz właśnie dzięki WAM jest to możliwe, bo wiem, że mam w Was wsparcie, zawsze mogę Was się poradzić, wyżalić...

Cytat:
Napisane przez naiyah Pokaż wiadomość
dziewczyny a myślicie że przy tylu podskokach itd. rozbudują się łydki? mam nadzieję, że tak bo moje liczą sobie po 31 cm każda
Ja to mam nadzieję, że moje raczej się wyszczuplą

Cytat:
Napisane przez Doris_91 Pokaż wiadomość
ufff dzisiaj pierwszy dzień z TF za mną.. jestem wykończona, ale szczęśliwa, że nie przerwalam w połowie i wytrwałam do końca Moja kondycha została gdzieś daaaleko w tyle i nie wiem jak to dalej będzie. Troche mnie zniechęciło to, że nie nadążałam za nimi i cwiczyłam strasznie niezdarnie aż momentami sama sie z siebie śmiałam. Ręce mi latały jak chciały.. masakra Czeka mnie jeszcze dziś hiit 15 + stretch 10.. W poniedziałek nie zaczęłam, więc musiałam dzisiaj odrobic fire 30.
Na samym początku miałam to samo, ale z każdym kolejnym treningiem było lepiej ale i tak do tej pory kombinacja uderzeń "jab-cross-hook-up" jest dla mnie nie do wykonania :P


Idę robić Fire 55 EZ Edit: jak ja uwielbiam ten afterburn w końcówce F55


Dobrenka własnie pierwszy raz obejrzałam Twoje zdjęcia - jaką Ty masz przepiękną figurę no napatrzeć się nie mogłam
__________________
Turbo Fire
1-2-3-4 5-6-7-8 9-10-11-12

Edytowane przez Ella77
Czas edycji: 2011-05-25 o 09:59
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-25, 15:02   #2772
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Ella: ale to, że wytrwałam cały miesiąc i nie zamierzam się poddać
My cię będziemy pilnować, żebyś się nie poddała W razie czego zrobimy ci najazd i zmusimy cię siłą he he

Cytat:
ale i tak do tej pory kombinacja uderzeń "jab-cross-hook-up" jest dla mnie nie do wykonania :P
Ja na początku jak zobaczyłam ten moment jak ona to wymachuje rękami to miałam mniej więcej taką minę: tu
A potem w końcu się nauczyłam o co jej chodzi

Cytat:
Sanea: bo mi od dwóch tygodni waga nie spada, a wręcz przeciwnie, stoi albo trochę w górę, a mnie to drażni, więc myślę - jak się kopnę w tyłek na treningu to może zejdzie
Powiem Tobie, że w trakcie całego okresu kiedy ćwiczę też miałam takie wahania wagi, więc po prostu się tym nie przejmowałam
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 16:34   #2773
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
My cię będziemy pilnować, żebyś się nie poddała W razie czego zrobimy ci najazd i zmusimy cię siłą he he


Ja na początku jak zobaczyłam ten moment jak ona to wymachuje rękami to miałam mniej więcej taką minę: tu
A potem w końcu się nauczyłam o co jej chodzi


Powiem Tobie, że w trakcie całego okresu kiedy ćwiczę też miałam takie wahania wagi, więc po prostu się tym nie przejmowałam
Heheh Też tak miałam
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 20:45   #2774
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
My cię będziemy pilnować, żebyś się nie poddała W razie czego zrobimy ci najazd i zmusimy cię siłą he he
trzeba mnie krótko trzymać

Cytat:
Ja na początku jak zobaczyłam ten moment jak ona to wymachuje rękami to miałam mniej więcej taką minę: tu
A potem w końcu się nauczyłam o co jej chodzi
o taaak, to jest dokładnie ta mina jutro przede mna Fire 30 więc będę znów miała okazję zmierzyć się z tą kombinacją, dobrze że nie ćwiczę w okolicach lustra, bo pewnie padłabym ze śmiechu :P


Agusiek a jak Ty się czujesz?
__________________
Turbo Fire
1-2-3-4 5-6-7-8 9-10-11-12
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 20:47   #2775
naiyah
Raczkowanie
 
Avatar naiyah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice Łodzi
Wiadomości: 370
GG do naiyah
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Sanea Pokaż wiadomość
Raczej nie mam podejścia masochistycznego, wkurzam się, bo mi od dwóch tygodni waga nie spada, a wręcz przeciwnie, stoi albo trochę w górę, a mnie to drażni, więc myślę - jak się kopnę w tyłek na treningu to może zejdzie
Kurczę powiem Ci że mam tak samo :/ ćwiczę ćwiczę a waga idzie w górę. Gdzie tu logika ja się pytam!?
__________________
A6W - 42 dzień <- 13.04.08 !! i 18.04.11 !!



naiyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 07:55   #2776
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Ella77 Pokaż wiadomość
trzeba mnie krótko trzymać



o taaak, to jest dokładnie ta mina jutro przede mna Fire 30 więc będę znów miała okazję zmierzyć się z tą kombinacją, dobrze że nie ćwiczę w okolicach lustra, bo pewnie padłabym ze śmiechu :P


Agusiek a jak Ty się czujesz?
Teraz już dobrze, dzięki Widzę tak samo i czuję się dobrze
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 09:10   #2777
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Dziewczyny, laski, któraś z Was używa może spodenek neoprenowych?
tak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 14:27   #2778
kasia_no87
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_no87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 441
GG do kasia_no87 Send a message via Skype™ to kasia_no87
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez naiyah Pokaż wiadomość
Kurczę powiem Ci że mam tak samo :/ ćwiczę ćwiczę a waga idzie w górę. Gdzie tu logika ja się pytam!?
Miesni przybywa, tez tak mam.
__________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.


exAparatka
góra: 30.06.2010 - 8.04.2013
dół: 4.08.2011 - 8.04.2013
kasia_no87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 17:12   #2779
Kerju
Raczkowanie
 
Avatar Kerju
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 286
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Hey Turbomaniaczki! Pamiętacie mnie jeszcze? To ja - radzia1608 W związki ze zmianami w moim życiu postanowiłam zmienić też nick. Ostatnio nie miałam czasu udzielać się na forum, uczelnia pochłonęła mnie doszczętnie ale na TF zawsze mam czas! Jestem aktualnie na 3 miesiącu ale nie lecę zgodnie z rozpiską, zrobiłam miesiąc HIIT-owy. Za niecałe 2 tygodnie wypada mierzenie i mam nadzieję, że będę mogła się pochwalić jakimikolwiek efektami
Kerju jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-26, 17:45   #2780
Sanea
Raczkowanie
 
Avatar Sanea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 142
GG do Sanea
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

A ja muszę ze wstydem przyznać, że nie dałam rady... Dzisiejszy tone dał mi tak w kość, że część treningu przetuptałam, bo nie miałam siły robić tego, co było trzeba. Guma mnie zamordowała

tak - ja nie, nawet nie wiem co to :P
naiyah - witam w klubie
kasia_no87 - niby tak, ale moja ęteligetna waga pokazuje mi wzrost nie mięśni a zbędnego balastu No nic, może się jej odwidzi.
Idę szamać jakąś kolację, bo już najwyższa pora.
__________________
Eee... tutaj jestem...
Sanea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 20:45   #2781
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Kerju: Hey Turbomaniaczki! Pamiętacie mnie jeszcze? To ja - radzia1608
Hejo

Cytat:
W związki ze zmianami w moim życiu postanowiłam zmienić też nick.
To aż takie burzliwe zmiany, że dotknęły też biednego nicka



Padam ze zmęczenia, sesja mnie wykańcza, wczoraj nie ćwiczyłam bo sobie kark nadwyrężyłam. Ale dzisiaj już solidnie siłowy na nóżki+fire 60 I za chwilę będę się opychać ciastem
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 12:32   #2782
wkroplideszczu
Rozeznanie
 
Avatar wkroplideszczu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: pokój o ścianach w kolorze kanarkowym ;)
Wiadomości: 533
GG do wkroplideszczu Send a message via Skype™ to wkroplideszczu
Red face Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cześć dziewczyny xD

Wlazłam na wątek żeby się zebrać do ćwiczeń bo coś ciężko mi idzie z motywacją wczoraj musiałam opuścić trening ze względu na migrenę (jestem meteopatką) i muszę dzisiaj nadrobić HIIT15 i Sculpt3o a na dzisiaj w rozpisce jest Fire55 więc nie wiem jak to wszystko dzisiaj zrobie

Mam jeszcze do Was pytanie odnośnie tych gum, dziewczyny które ćwiczyły z hantelkami - czy jest jakaś różnica? Bo mam hantelki i nie wiem czy jest sens specjalnie kupować gumę?

Dajcie mi kopa do ćwiczeń plz xD

A i jeszcze jedna sprawa mnie demotywuje, jako że mój facet od 6 lat trenuje, właśnie przygotowuje sie do lokalnych zawodów, to odnosi się do tego moich początków z takim jakby poczuciem wyższości i to mnie strasznie wkurza. On się normalnie z tego śmieje co mnie też demotywuje ale nie ćwicze przy nim, tylko wie o samym fakcie. Smiał się ostatnio do swojego kumpla z którym trenuje: "Zobacz jaką ma rzeźbe, no pokaż mu" a D. sie pyta "A co, ćwiczysz coś?" ja do niego, że "tak, ale dopiero zaczełam" a mój "skacze sobie" i w śmiech. To wkurzające!
Z drugiej strony jest dla mnie motywacją do ćwiczeń bo mając chłopaka który tak dba o swoją fizyczną sprawność i wygląd też chciałabym coś w sobie zmienić. No i co mam z nim zrobić?
Z drugiej strony mam świadomość że jak sie teraz poddam to w ogóle będzie żałośnie wyglądać xD Sorki że tak sie rozpisałam ale musiałam to z siebie wyrzucić!
__________________
Po Turbo Fire ...
...ZUZKA LIGHT

69 -> 68 -> 67 -> 66 -> 65 -> 64 -> 63 -> 62 -> 61 -> 60 -> 59 -> 58

Edytowane przez wkroplideszczu
Czas edycji: 2011-05-27 o 12:35
wkroplideszczu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 13:23   #2783
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Wkroplideszczu: Mam jeszcze do Was pytanie odnośnie tych gum, dziewczyny które ćwiczyły z hantelkami - czy jest jakaś różnica? Bo mam hantelki i nie wiem czy jest sens specjalnie kupować gumę?
Z hantelkami niektóre ćwiczenia łatwiej robić, bo przy gumie, właśnie ta guma się plącze i czasem ciężko ją dobrze zamotać tak żeby nie przeszkadzała. Z kolei przy gumie łatwiej regulować siłę naciągu, a tym samym ciężar z którym ćwiczysz. Przy hantelkach masz tylko jedną określoną wagę.

Cytat:
Dajcie mi kopa do ćwiczeń plz xD
Do roboty

Cytat:
No i co mam z nim zrobić?
Po prostu mu powiedz, że to co robi jest nie fair, że sprawia ci przykrość, że jako Twój partner powinien cię wspierać, a nie wyśmiewać i że nie życzysz sobie takich sytuacji jak ta z jego kolegą. On też kiedyś zaczynał i od razu był takim super hiper sportowcem ? Śmiem wątpić. Powiedz mu, że skoro tak go to bawi to niech pomoże ci przy treningach, może ma jakieś rady co powinnaś robić lepiej. Albo zaproś go do wspólnych ćwiczeń, zaserwuj mu coś cięższego z Szalinkowych zmagań i niech zobaczy, że to co robisz wcale nie jest takie łatwe. Poza tym powiedz mu, że traktujesz to poważnie i jeżeli nie zamierza się cię wspierać to niech przynajmniej zachowa swoje głupie uwagi dla siebie, bo Ty potrzebujesz motywowania, a nie jego demotywującego podejścia.

p.s. Szczerze powiedziawszy, to znając mój charakter, gdyby mój partner powiedział coś takiego przy swoim koledze, miałby niezłą jazdę. Zrobiłabym taką awanturę jakiej jeszcze w życiu nie widział
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 13:56   #2784
wkroplideszczu
Rozeznanie
 
Avatar wkroplideszczu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: pokój o ścianach w kolorze kanarkowym ;)
Wiadomości: 533
GG do wkroplideszczu Send a message via Skype™ to wkroplideszczu
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Z hantelkami niektóre ćwiczenia łatwiej robić, bo przy gumie, właśnie ta guma się plącze i czasem ciężko ją dobrze zamotać tak żeby nie przeszkadzała. Z kolei przy gumie łatwiej regulować siłę naciągu, a tym samym ciężar z którym ćwiczysz. Przy hantelkach masz tylko jedną określoną wagę.


Do roboty


Po prostu mu powiedz, że to co robi jest nie fair, że sprawia ci przykrość, że jako Twój partner powinien cię wspierać, a nie wyśmiewać i że nie życzysz sobie takich sytuacji jak ta z jego kolegą. On też kiedyś zaczynał i od razu był takim super hiper sportowcem ? Śmiem wątpić. Powiedz mu, że skoro tak go to bawi to niech pomoże ci przy treningach, może ma jakieś rady co powinnaś robić lepiej. Albo zaproś go do wspólnych ćwiczeń, zaserwuj mu coś cięższego z Szalinkowych zmagań i niech zobaczy, że to co robisz wcale nie jest takie łatwe. Poza tym powiedz mu, że traktujesz to poważnie i jeżeli nie zamierza się cię wspierać to niech przynajmniej zachowa swoje głupie uwagi dla siebie, bo Ty potrzebujesz motywowania, a nie jego demotywującego podejścia.

p.s. Szczerze powiedziawszy, to znając mój charakter, gdyby mój partner powiedział coś takiego przy swoim koledze, miałby niezłą jazdę. Zrobiłabym taką awanturę jakiej jeszcze w życiu nie widział
No to na dzisiaj spróbuję z hantelkami a rozejrzę się za tą gumą

Wiesz, podejrzewam że on pewnie nawet sobie sprawy nie zdaje z tego że mi przykrość zrobił, bo ja jestem z tych osób które przy kimś nic nie powiedzą. A potem już nie wchodziliśmy na ten temat. Ale masz rację, pogadam z nim chciałam mu puścić filmik żeby ze mną poćwiczył ale dopiero jak ja będę już w formie że będę je robić w sposób skoordynowany Jego będzie dosyć ciężko zmęczyć bo chociaż trenuje siłowo to dba też o kondycję i rozciąganie, wiem że nie mam co konkurować z nim. Wczoraj chciał żebym poszła z nim biegać ale speniałam bo bałam się ze się ośmieszę
__________________
Po Turbo Fire ...
...ZUZKA LIGHT

69 -> 68 -> 67 -> 66 -> 65 -> 64 -> 63 -> 62 -> 61 -> 60 -> 59 -> 58
wkroplideszczu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 13:57   #2785
Sanea
Raczkowanie
 
Avatar Sanea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 142
GG do Sanea
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez wkroplideszczu Pokaż wiadomość
No i co mam z nim zrobić?
Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
p.s. Szczerze powiedziawszy, to znając mój charakter, gdyby mój partner powiedział coś takiego przy swoim koledze, miałby niezłą jazdę. Zrobiłabym taką awanturę jakiej jeszcze w życiu nie widział
Ja to bym pewnie takiego gostka pogoniła, jakby to nie była pierwsza tego typu sytuacja :P Ba, gdyby mój małż mi coś takiego odstawił to spałby w wannie albo w kuchni

A co do guma vs. hantelka - ja akurat polubiłam się z gumą, co prawda mam ją krótko, ale właśnie możliwość regulacji 'obciążenia' jest dla mnie rewelacyjna. Jak mam gorszy dzień to poluzuję, jak chcę więcej to naciągam Dla mnie bomba. Poza tym prędzej chyba kupiłabym obciążniki na nadgarstki albo dłonie (nie wiem jak to się profesjonalnie nazywa ), nie muszę ich trzymać, same to robią

Cytat:
Napisane przez wkroplideszczu Pokaż wiadomość
Dajcie mi kopa do ćwiczeń plz xD
Do ćwiczeń marsz!

Przede mną dzisiaj fire 55ez, który mi się jakoś przejadł... No ale nic to, dam radę :P
__________________
Eee... tutaj jestem...
Sanea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 14:40   #2786
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Wkroplideszczu: Wiesz, podejrzewam że on pewnie nawet sobie sprawy nie zdaje z tego że mi przykrość zrobił, bo ja jestem z tych osób które przy kimś nic nie powiedzą. A potem już nie wchodziliśmy na ten temat. Ale masz rację, pogadam z nim
I właśnie moim zdaniem źle robisz, że nic nie mówisz, bo tylko utwierdzasz go w przekonaniu, że wszystko jest okej. A nie jest jak widać

Cytat:
Sanea: Ja to bym pewnie takiego gostka pogoniła, jakby to nie była pierwsza tego typu sytuacja :P Ba, gdyby mój małż mi coś takiego odstawił to spałby w wannie albo w kuchni
Napewno gdyby taka sytuacja zdarzyła się więcej niż jeden raz to ja bym podziękowała za taki związek, bo dla mnie byłby to najzwyklejszy brak szacunku wobec mojej osoby. Natomiast zawsze w takich wypadkach jest jeszcze kwestia tego ile się jest razem, jak się układają relację, itp. Więc nie mogę napisać Wkroplideszczu np. : Weź go zostaw, nie szanuje cię, albo coś w tym stylu, bo nie znam całej historii ich związku



A ja nie wiem co mam dzisiaj w planie, ale zostały mi TYLKO 3 dni i KONIEC pięciomiesięcznych zmagań z TF
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 15:05   #2787
Sanea
Raczkowanie
 
Avatar Sanea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 142
GG do Sanea
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Napewno gdyby taka sytuacja zdarzyła się więcej niż jeden raz to ja bym podziękowała za taki związek, bo dla mnie byłby to najzwyklejszy brak szacunku wobec mojej osoby. Natomiast zawsze w takich wypadkach jest jeszcze kwestia tego ile się jest razem, jak się układają relację, itp. Więc nie mogę napisać Wkroplideszczu np. : Weź go zostaw, nie szanuje cię, albo coś w tym stylu, bo nie znam całej historii ich związku
Ależ ja nic takiego nie napisałam Zaznaczyłam tylko, że ja już na 'starość' chyba jestem mało tolerancyjna :P
Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
A ja nie wiem co mam dzisiaj w planie, ale zostały mi TYLKO 3 dni i KONIEC pięciomiesięcznych zmagań z TF
A co potem?
__________________
Eee... tutaj jestem...
Sanea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 15:10   #2788
wkroplideszczu
Rozeznanie
 
Avatar wkroplideszczu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: pokój o ścianach w kolorze kanarkowym ;)
Wiadomości: 533
GG do wkroplideszczu Send a message via Skype™ to wkroplideszczu
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Zasadniczo takie naśmiewanie się zdażyło się tylko ten jeden raz, a tak ogólnie to mam wrażenie że on nie traktuje tego po prostu poważnie, tylko jakby to był nie wiem, jakiś mój wymysł a nie poważny trening. Może dlatego że myśli że mi się to znudzi i sie poddam. Ale nie jest tak źle z moim związkiem dziewczyny w innych sprawach wszystko jest wporządku i nie mam mu nic do zarzucenia

Pozostaje mi udowodnić że jednak dam radę

Właśnie za mną HIIT15 i Sculpt30, wieczorem śmigamy na imprezę to jeszcze się powyginam dzisiaj :P Myślicie że jakbym zrobiła jeszcze to Fire55 dzisiaj to by było za dużo? Bo chciałabym być zgodnie z planem
__________________
Po Turbo Fire ...
...ZUZKA LIGHT

69 -> 68 -> 67 -> 66 -> 65 -> 64 -> 63 -> 62 -> 61 -> 60 -> 59 -> 58
wkroplideszczu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 16:00   #2789
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Nienawidzę Fire 60 może mi przejdzie na ten czas go nie mogę.. Wczoraj miałam go zrobić ale wróciłam o 21 z bólem głowy dzisiaj i jutro mam gościa dopiero zrobię w poniedziałek.. ehh znowu będzie mnie dupa boleć od zakwasów
Cytat:
Napisane przez Sanea Pokaż wiadomość
coś naciągnęłam w prawym boku
mam nadzieję że już u Ciebie lepiej
Cytat:
Napisane przez Sanea Pokaż wiadomość
Dobrenka - będzie dobrze! Tylko uwierz w to, że TF Ci pomoże :P Ja sobie tak powtarzam w chwilach zwątpienia i niechęci do ruszenia tyłka. Może u Ciebie też zadziała
3 miesiące to sobie powtarzałam nie liczę miesięcy w których robiłam inne rzeczy..
Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
I co z tego ... My i tak Cię lubimy
Ale chyba się nie poddasz ma się rozumieć
Jasne że nie.. ale motywację mam mniejszą.. kiedyś np. wyprosiłabym gościa z pokoju do kuchni żeby móc poćwiczyć teraz tego nie zrobię.. Ale postawiłam na MŻ i zobaczymy co będzie.. Jeden sukces to 60 kg obecnie (było 62 po 2 miesiącach TF zrobiło się 61,5)
Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
p.s. wiecie co, mam małego dołka, stwierdzam, że nie mam szczęścia do mężczyzn. A im fajniejszych poznaję tym bardziej utwierdzam się w tym przekonaniu jutro kupię sobie czekoladę i zjem całą sama, o! i to jest najlepsza myśl !
kiedyś miałam bez przerwy takie dołki a teraz jestem bardzo szczęśliwa.. spokojnie "każda potwora znajdzie swojego stwora" (puenta mojego wężowego)

Edytowane przez Dobrenka
Czas edycji: 2011-05-28 o 10:23
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 16:04   #2790
Sanea
Raczkowanie
 
Avatar Sanea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 142
GG do Sanea
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
mam nadzieję że już u Ciebie lepiej
Tak, dziękuję Lepiej.

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
3 miesiące to sobie powtarzałam nie liczę miesięcy w których robiłam inne rzeczy..
Hmm, no to może pora odwiedzić jakiegoś speca? Bo może potrzebujesz zupełnie innego rodzaju ćwiczeń albo coś? Nie wiem, ciężko mi doradzać, zwłaszcza, że ja marzę o wadze z 6 z przodu No i może rzeczywiście dieta coś zmieni!

Cytat:
"każda potwora znajdzie swojego stwora"
Jakby na to nie spojrzeć, prawda to. O!
__________________
Eee... tutaj jestem...
Sanea jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:50.