Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-31, 09:35   #2161
tynas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

dzieki Favianna za wyczerpującą wypowiedź nad Ziają Pro myślę...(nawet już znalazłam miejsce ,gdzie ją można zamówić ) konkretniej myślałam o peelingu i masce z mikrodermabrazją,ale jeżeli żel zachwalasz to też się zastanowie
tynas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 14:12   #2162
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
dziewczyny, niezłe zbiory
Hosenko, ... I ty i Favianna macie obie maseczkę zwężającą pory ziaja pro, warto ją kupić?
miskowa dziękuję maseczkę mam za krótko zeby powiedzieć o długofalowym działaniu. To co na teraz, to że ładnie zwęża i odświeża, ale efekt nie trwa jakoś wybitnie długo. Ja mam cerę mieszaną ze skłonnością do tłustej.

Cytat:
Napisane przez _Ya Pokaż wiadomość
favianna bardzo przemyślany zbiór
Możesz napisać czy jesteś zadowolona z Lyssanel Active (właśnie dziś mam iść go odebrać w aptece) i jak oceniasz serum z Ziaji Pro? Masz może porównanie z serum z Avonu?
Ya dziękuję sporo czasu minęło, biegania po aptekach i drogeriach i doksztalcaniu się w internecie zanim mój zbiór osiągnął ten stan. W dalszym ciągu jeszcze czasem kupuję niewypały
Lysanel nie stosuję codziennie w kuracji tylko co jakiś czas żeby oczyścić i podsuszyć skórę. Ładnie oczyszcza i niemiłosiernie mnie piecze Boję się używać go długofalowo bo mam reaktywną cerę, gdyby nie to stosowałabym codziennie bo fajny jest
Serum jest fajne ale delikatne (nie wiem czy zasługuje na miano serum), nakladam je pod kremik, ściąga, matuje na trochę, wygładza buzię. Nie mam porównania do Avonu, bo choć kiedyś byłam konsultantką to lata temu przestałam już używac kosmetyków od nich.

Cytat:
Napisane przez _Ya Pokaż wiadomość
Jeszcze dopatrzyłam się z LPR filtry, jak Ci służą, ja wczoraj po obejrzeniu kolekcji Hosenki pognałam po filtr z Erisa. Właśnie zastanawiam czy jest jakaś różnica miedzy jedną, a drugą firmą (w cenie jest spora). Nawet byłam w aptece, ale trafiłam na wyjątkowo niekompetentnego aptekarza, ale to inna opowieść. Do tej pory używałam filtrów z Iwostinu, ale one mocno ciężkie były, więc zrobiłam sobie 3 miesięczna przerwę i teraz zaczynam na nowo.
Ya z filtrami to ja całościowo mam kłopot, stosowalam już wiele, próbki miałam prawie wszystkich. Na mnie każdy się świeci okrutnie. Ten z LRP do twarzy tez ale mniej więc go wybrałam, za to ma alkohol i to czuć, lubi migrowac w okolice oczu.
Idealny byłby Soltan bo wchłania się do matu (myślałam że to bajka i nie możliwe) i jest stabilny ale niestety bieli nie ma filtru idealnego dla mnie.

Cytat:
Napisane przez _Ya Pokaż wiadomość
P.S. Dziewczyny co to zielone z Biodermy? Już któryś raz trafiam na ten krem w tym wątku? Zaraz przeczesze KWC, ale jak można prosić o jakiś opis?
to zielone to żel peelingujący do cery zanieczyszczonej, jak dla mnie za wodnisty, ale jego plusem jest to że ma dodatki oczyszczająco-leczące czego normalny peeling raczej nie ma. Raczej nie będzie mi się chciało kupowac drugi raz.

Cytat:
Napisane przez tynas Pokaż wiadomość
dzieki Favianna za wyczerpującą wypowiedź nad Ziają Pro myślę...(nawet już znalazłam miejsce ,gdzie ją można zamówić ) konkretniej myślałam o peelingu i masce z mikrodermabrazją,ale jeżeli żel zachwalasz to też się zastanowie
tynas żel normalizujący jest baaardzo fajny stosunek ceny do jakości mnie powala nie pieni się, trzeba się przyzwyczaić, zapach boski, zmywa świetnie, oczyszcza, wygładza, leczy.

wyszedł mi elaborat

na koniec wszystkim poszukiwaczkom doskonałości kosmetycznych i pięknej cery, włosów i całej reszty Szczęśliwego Nowego Roku 2009, udanego Sylwestra i super zabawy

oraz samych udanych kosmetycznych zakupów w przyszłym roku!
obyśmy były coraz piękniejsze

idę robić się na bóstwo

Edytowane przez favianna
Czas edycji: 2008-12-31 o 14:25
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 16:38   #2163
d5e122ca61e6f552e62c3b063bbe18e6104816de_6588c601bcce8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 485
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Treść usunięta
d5e122ca61e6f552e62c3b063bbe18e6104816de_6588c601bcce8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 17:07   #2164
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

dzięki Tysia.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 12:29   #2165
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Hosenko
prze-pię-kny zbiór
widzę u Ciebie sporo kosmetyków które mam lub miałam tylko ja nie uzywam praktycznie balsamów do ciała bo nie potrzebuję i nie mam do tego cierpliwości.

Co to za duża butla z Botanics z pompką? fajna? jak działa?

No i było już pytanie o maski do włosów, więc nie będę drugi raz pisać.

Jakie stężenie żelu hialuronowego masz? jak on działa? nadawałby się do skóry tłustej? naczytałam się już o nim tyle...

superaśny zbiór, lubię takie duże i ciekawe i przemyślane
Dziękuję
Z Botanics to żel/krem do mycia twarzy z kwasami
Zel mam 10% - bardzo go lubię. Jest wszechstronny - dodaję do balsamu, do kremu, do olejku z owoców leśnych, do serum lemon i tamanu (też z BU). Solo żadko uzywam, bo ściaga skorę, ale z drugiej strony powoduje to szybsze gojenie się syfków, które czasem wyskocza


Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Hosenko, powiedz mi, jak działa maseczka uspokajająca ziaja pro? zadowolona z niej jesteś? I ty i Favianna macie obie maseczkę zwężającą pory ziaja pro, warto ją kupić?

Uzywam jej (uspokajającej) po ciagu occzyszcającym Fajnie koi i łagodzi skórę. Ciekawa.
Natomiast zwężająca ory ostatnio bardzo mnei podraznia - skórą wygląda na poparzoną: piecze (jak oblana goraca wodą), jest czerwona, mimo że trzymam krótko (5 min), nie stosuję czesto aie nei kładę grubej warstwy

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Hosenko bardzo dziękuję za odpowiedzi


[1=d5e122ca61e6f552e62c3b0 63bbe18e6104816de_6588c60 1bcce8;10289101]Treść usunięta[/QUOTE]
Dziękuję
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 18:28   #2166
_Ya
Zadomowienie
 
Avatar _Ya
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Pcim dolny ;)
Wiadomości: 1 856
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość

Ya dziękuję sporo czasu minęło, biegania po aptekach i drogeriach i doksztalcaniu się w internecie zanim mój zbiór osiągnął ten stan. W dalszym ciągu jeszcze czasem kupuję niewypały
Lysanel nie stosuję codziennie w kuracji tylko co jakiś czas żeby oczyścić i podsuszyć skórę. Ładnie oczyszcza i niemiłosiernie mnie piecze Boję się używać go długofalowo bo mam reaktywną cerę, gdyby nie to stosowałabym codziennie bo fajny jest
Serum jest fajne ale delikatne (nie wiem czy zasługuje na miano serum), nakladam je pod kremik, ściąga, matuje na trochę, wygładza buzię. Nie mam porównania do Avonu, bo choć kiedyś byłam konsultantką to lata temu przestałam już używac kosmetyków od nich.
Moja przygoda z kosmetykami aptecznymi zaczęła się niedawno. Zawsze miałam skórę suchą i nauczyłam się z taką żyć, nigdy nie miałam problemów z wypryskami itd. Teraz po odstawieniu antykoncepcji, wyglądam jak nastolatka. Byłam już u dermatologa, smarowałam się jakimiś antybiotykami, a teraz postanowiłam spróbować Lysanel'a. Dobrze, że napisałaś, że stosujesz go sporadycznie, ja też tak spróbuję na dzień dobry.
Poszukam tego serum, nigdy nie stosowałam kosmetyków tego typu, pora to zmienić


Dziękuję bardzo za wyczerpującą odpowiedz

Wszystkiego dobrego w 2009 roku
__________________
Demon odkaszlnął nerwowo (demony nie oddychają; jednakże dla każdej istoty inteligentnej, oddychającej czy nie, nadchodzą w życiu takie chwile, gdy odkasłuje nerwowo. Jedna z takich chwil nastała właśnie teraz, przynajmniej dla tego konkretnego demona).
_Ya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 18:39   #2167
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Hosenko
prze-pię-kny zbiór
widzę u Ciebie sporo kosmetyków które mam lub miałam tylko ja nie uzywam praktycznie balsamów do ciała bo nie potrzebuję i nie mam do tego cierpliwości.

Co to za duża butla z Botanics z pompką? fajna? jak działa?

No i było już pytanie o maski do włosów, więc nie będę drugi raz pisać.

Jakie stężenie żelu hialuronowego masz? jak on działa? nadawałby się do skóry tłustej? naczytałam się już o nim tyle...

superaśny zbiór, lubię takie duże i ciekawe i przemyślane

BTW. natchnęłaś mnie na zdjęcia na koniec roku

1. żele do mycia
2. żele i peelingi do twarzy (w tym zapasy)
3. mleczka i toniki (w tym zapasy)
4. płyny micelarne, termalka, maseczki (w tym zapasy)
5. maseczki c.d., kremy (w tym zapasy), olejek do twarzy
6. serum i kremy - 2 kończę w tym tygodniu (tu też zapasy)
- 2 ostatnie pojemniczki to odlewki
SPOTLESS - KREM PIELĘGNUJĄCY DLA SKÓRY TRĄDZIKOWEJ
i RED DRY SKIN - ULGA DLA SKÓRY SUCHEJ, ZACZERWIENIONEJ I SWĘDZĄCEJ
zapowiadają się fajnie, mają fantastyczne ziołowe składy - tylko cena powala
Swietny sbior
Jak oceniasz pianke do mycia twarzy z Botanics?
Ciekawa jestem czy nadaje sie do skory wrazliwej,suchej ale ze sklonnoscia do zapychania-ma zapach ta pianka?

Btw z tej firmy lubie glinke maseczke(ta co masz) i przypadl mi jeszcze do gustu plyn do zmywania makijazu z serii no7 cleanse and care.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-02, 16:57   #2168
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Swietny sbior
Jak oceniasz pianke do mycia twarzy z Botanics?
Ciekawa jestem czy nadaje sie do skory wrazliwej,suchej ale ze sklonnoscia do zapychania-ma zapach ta pianka?

Btw z tej firmy lubie glinke maseczke(ta co masz) i przypadl mi jeszcze do gustu plyn do zmywania makijazu z serii no7 cleanse and care.
Dziękuję Czarny Elfie
Piankę używałam tylko przez 4 dni mojego pobytu w Irlandii i szybko pobiegłam kupić drugą. Nie wiem czy w dłuższej perspektywie zapcha, ma w składzie w miarę łagodny detergent, rozmaryn, czarną rzepę, glicerynę. Ma dość mocny zapach.
nie zauważyłam szczególnego wysuszania przez nia, ale po pierwsze mam mieszno-tłustą cerę, po drugie, za krótko ją stosowałam. Mi się podoba

Maseczkę z glinka też bardzo lubię, trochę mnie denerwuje rozdzielanie się skladników kiedy poleży, wtedy jeśli nie wstrząsnę jej, po otwarciu leci woda. Ale to drobna niedogodność, bo jest bardzo miła w użyciu, dobrze oczyszcza.

nad serią no. 7 też medytowałam w bootsie, ale zwyciężył botanics
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 19:02   #2169
fabolous
Raczkowanie
 
Avatar fabolous
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 65
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Moje skromne zbiory po segregacji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20090102(001).jpg (120,0 KB, 180 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20090102(003).jpg (109,2 KB, 140 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20090102(004).jpg (120,2 KB, 165 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20090102(006).jpg (174,5 KB, 199 załadowań)
__________________



It's high time you did something
Dietę czas zacząć


fabolous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 19:09   #2170
fabolous
Raczkowanie
 
Avatar fabolous
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 65
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Jestem pod wrażeniem niektórych zbiorów, imponujące
__________________



It's high time you did something
Dietę czas zacząć



Edytowane przez fabolous
Czas edycji: 2009-01-02 o 20:22
fabolous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 19:27   #2171
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez fabolous Pokaż wiadomość
oraz kolorowe

kolorówka to nie ten wątek

jak porównasz peelingi Joanny-który lepiej ściera i ma więcej drobinek?
czy mleczko Ziaji z masłem kakaowym zostawia tłustą warstwę? łatwo je usunąć tonikiem albo zmyć? zapycha?
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 18 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-02, 19:59   #2172
Aviiieee
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 604
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez fabolous Pokaż wiadomość
oraz kolorowe
Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość
kolorówka to nie ten wątek
Dla ułatwienia:http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=277575



Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość
jak porównasz peelingi Joanny-który lepiej ściera i ma więcej drobinek?
czy mleczko Ziaji z masłem kakaowym zostawia tłustą warstwę? łatwo je usunąć tonikiem albo zmyć? zapycha?
Ciekawe masz zbiory i ja również podłączam się do pytania o peelingi Joanny.
__________________
Kontynuuję przygodę z Wizażem pod innym nickiem.
Aviiieee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 20:08   #2173
fabolous
Raczkowanie
 
Avatar fabolous
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 65
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Faktycznie, trochę się rozpędziłam co do kolorówki, mój błąd

Według mnie lepszy jest peeling z serii Fruit fantasy, po zastosowaniu mam uczucie takiego solidnego złuszczenia martwego naskórka, skóra jest niebywale gładka; myślę, że zwiera więcej drobinek niż te z serii Naturia.
__________________



It's high time you did something
Dietę czas zacząć


fabolous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 20:12   #2174
fabolous
Raczkowanie
 
Avatar fabolous
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 65
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość
kolorówka to nie ten wątek

jak porównasz peelingi Joanny-który lepiej ściera i ma więcej drobinek?
czy mleczko Ziaji z masłem kakaowym zostawia tłustą warstwę? łatwo je usunąć tonikiem albo zmyć? zapycha?
Jeżeli chodzi o mleczko do demakijażu Ziaji, używam czasem do oczyszczenia skóry szyi i dekoltu, bo niestety ale zapychał po jakimś czasie, a co do tłustej warstwy- może minimalnie, oczywiście łatwo było je usunąć tonikiem bądź zmyć-nie sprawiało to problemu
__________________



It's high time you did something
Dietę czas zacząć



Edytowane przez fabolous
Czas edycji: 2009-01-02 o 20:14
fabolous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 20:28   #2175
Małgosia*79
Raczkowanie
 
Avatar Małgosia*79
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Isselilija (faktycznie sanktuarium), Hosenka, Umbra, Favianna, Fabolous - świetne zbiory
Mam parę pytań do kilku skarbów z waszych zbiorów

Isselilija - czy miałaś już okazję używać tego toniku Blue Lagoon Farmony? jak się sprawuje? gdzie go kupiłaś?

Hosenka - jak się sprawuje płyn micelarny Dax Cosmetics? dobrze zmywa makijaż oczu? widziałam, że na KWC zbiera całkiem niezłe opinie
I jeszcze jak się sprawuje krem po oczy Eva? dobrze nawilża? nadaje się na zimę?

Umbra - co to jest w tej zielonej tubce AA Oceanic? to jest jakiś krem antycelulitowy do ciała? jak się sprawuje? daje jakieś efekty czy to może tylko zwykłe placebo?

Favianna - na 3 zdjęciu pierwsza z prawej jest taka niebieska buteleczka, co to jest? czy to może tonik z Farmony Blue Lagoon? jak się sprawuje? gdzie go kupiłaś?

chciałam jeszcze spytać o Ziaję Pro, ale już na moje pytania były wcześniej udzielone odpowiedzi jak już zużyję moje zapasy to Ziaja Pro jest pierwsza na liście do kupienia

zauważyłam, że seria Garniera dla wrażliwców też się cieszy popularnością wśród Wizażanek sama też się skusiłam na tonik, mleczki i 2 fazę
Małgosia*79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 21:30   #2176
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez fabolous Pokaż wiadomość
Faktycznie, trochę się rozpędziłam co do kolorówki, mój błąd

Według mnie lepszy jest peeling z serii Fruit fantasy, po zastosowaniu mam uczucie takiego solidnego złuszczenia martwego naskórka, skóra jest niebywale gładka; myślę, że zwiera więcej drobinek niż te z serii Naturia.
Jeżeli chodzi o mleczko do demakijażu Ziaji, używam czasem do oczyszczenia skóry szyi i dekoltu, bo niestety ale zapychał po jakimś czasie, a co do tłustej warstwy- może minimalnie, oczywiście łatwo było je usunąć tonikiem bądź zmyć-nie sprawiało to problemu

dzięki za odp muszę gdzieś dorwać te nowe peelingi Joanny co do mleczka-skoro zapycha, to zostanę przy micelach
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 18 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 21:52   #2177
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Małgosia*79 Pokaż wiadomość
Isselilija (faktycznie sanktuarium), Hosenka, Umbra, Favianna, Fabolous - świetne zbiory
Favianna - na 3 zdjęciu pierwsza z prawej jest taka niebieska buteleczka, co to jest? czy to może tonik z Farmony Blue Lagoon? jak się sprawuje? gdzie go kupiłaś?
Małgosiu dzieki
Masz dobre oko, to faktycznie ten tonki, zdarłam z niego naklejki bo mnie denerwowały
Jeśli chodzi o skuteczność to powiem szczerze, wolałabym żebym go nie kupiła i to jeszcze za prawie 20 zł :P pięknie pachnie (trochę za mocno) i .... klei się :P
kupiłam go w moim mieście w drogerii która specjalizuje się w sprzedazy polskich marek kosmetycznych
ogólnie, ja nie polecam
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 22:01   #2178
facilmente_irritabile
Wtajemniczenie
 
Avatar facilmente_irritabile
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Favianna mogłabyś mi powiedzieć jak spisuje się odżywka pielęgnacyjna D'oliva?
__________________
Człowiek się nie zmienia, człowiek czasem - po prostu - daje się tylko poznać z innej strony.



WYMIANA
facilmente_irritabile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 04:00   #2179
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Dziękuję Czarny Elfie
Piankę używałam tylko przez 4 dni mojego pobytu w Irlandii i szybko pobiegłam kupić drugą. Nie wiem czy w dłuższej perspektywie zapcha, ma w składzie w miarę łagodny detergent, rozmaryn, czarną rzepę, glicerynę. Ma dość mocny zapach.
nie zauważyłam szczególnego wysuszania przez nia, ale po pierwsze mam mieszno-tłustą cerę, po drugie, za krótko ją stosowałam. Mi się podoba

Maseczkę z glinka też bardzo lubię, trochę mnie denerwuje rozdzielanie się skladników kiedy poleży, wtedy jeśli nie wstrząsnę jej, po otwarciu leci woda. Ale to drobna niedogodność, bo jest bardzo miła w użyciu, dobrze oczyszcza.

nad serią no. 7 też medytowałam w bootsie, ale zwyciężył botanics
Dzieki za odpowiedz
Jezeli ma dosc mocny zapach to sobie odpuszcze-ja nie moge nic zapachowego uzywac.Ostanio ta firma wypuscila linie bezapachowa dla cery wrazliwej-moze z tego cos wyprobuje?
Mam takie same odczucia co do maseczki z glinki
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-03, 07:47   #2180
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez facilmente_irritabile Pokaż wiadomość
Favianna mogłabyś mi powiedzieć jak spisuje się odżywka pielęgnacyjna D'oliva?
facilmente, powiem tak: włosy są po niej ładne, miękkie, proste, obłędnie pachnie ale ja jej nie lubię. Trochę obciąża moje włosy, kompletnie nie ułatwia rozczesywania, co dla mnie jest największym minusem, bo włosy myję codziennie rano i się spieszę. I jeśli nie ułatwia rozczesywania to poprostu je szarpię w pośpiechu :P nie kupię więcej, miałam lepsze (ale myślę że może bardzo się podobać , acha - cena za tą małą buteleczkę jest nieprzyzwoita :P - 10 zł)
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 08:27   #2181
Małgosia*79
Raczkowanie
 
Avatar Małgosia*79
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Małgosiu dzieki
Masz dobre oko, to faktycznie ten tonki, zdarłam z niego naklejki bo mnie denerwowały
Jeśli chodzi o skuteczność to powiem szczerze, wolałabym żebym go nie kupiła i to jeszcze za prawie 20 zł :P pięknie pachnie (trochę za mocno) i .... klei się :P
kupiłam go w moim mieście w drogerii która specjalizuje się w sprzedazy polskich marek kosmetycznych
ogólnie, ja nie polecam
Dziękuję za odpowiedź ostatnio zainteresowałam się tą serią i szukałam o niej opinii a na KWC na razie to skromniutko.
Dzięki za ostrzeżenie, że się klei na twarzy. W tej sytuacji to już nie będę go u siebie szukała, bo ja nie cierpię jak tonik się klei
Małgosia*79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 09:32   #2182
Isselilija
Rozeznanie
 
Avatar Isselilija
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: .::.(^_^).::.
Wiadomości: 621
GG do Isselilija
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Małgosia*79 Pokaż wiadomość
Isselilija (faktycznie sanktuarium)

Isselilija - czy miałaś już okazję używać tego toniku Blue Lagoon Farmony? jak się sprawuje? gdzie go kupiłaś?


To nie tonik tylko żel do mycia twarzy. Jeszcze nie używałam, na razie kończy mi się Nivea. Kupiłam w Międzyzdrojach Nie ma go na KWC i sama jestem bardzo ciekawa. Pani z drogerii mówiła, że cała seria jest b.dobra. Zobaczymy

Cytat:
Napisane przez Ms.Torres
Isselilija, jak się sprawuje seria Swedish Spa Algae czy jakoś tam do twarzy z Oriflame? serum dobrze nawilża? nie zapycha? a maseczka? oczyszcza? jak ją porównasz do maseczki błotnej Planet Spa z Avonu? która mocniej wysusza a która lepiej oczyszcza? wydajna jest ta z Ori? nie zasycha w pudełeczku? wiem, że w jednym jest 10 ml-chyba nie zużywasz jej na raz? mam ochotę na tę serię z Oriflame
a jak się sprawuje waniliowa odżywka z Joanny do włosów? nawilża? ładnie pachnie? obciąża? a letnia odżywka Summer Rescue z Avonu? da się stosować zimą? pomaga jakoś?
Seria z Orifalme jest na prawdę godna wypróbowania. Serum nawilża i nie zapycha mieszanej cery. Cudne jak za taką cenę: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-morskimi.html
Maseczka jest akurat średniawa. Błotna z Avonu jest o wiele lepsza, po za tym to dla mnie najlepsza tego typu maseczka jaką do tej pory mialam. Z Ori jest wydajna. Jeden pojemniczek starcza mi na 3-4 razy i nie zasycha. Peeling jest dobry. Całkiem mocny i ładnie pachnie.
Natomiast odżywka z Joanny ładnie pachnie ale zapach utrzymuje się krótko i obciąża włosy. Nie polecam choć to pewnie zależy od włosów. Ja mam rozjaśniane i kruche: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...t-fantasy.html
A z Avonu to nie odżywka tylko krem rozjaśniający. Dla mnie ideał. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...t-builder.html


Cytat:
Napisane przez Tysia_82
Wow faktycznie sanktuarium gratuluje zbioru! Zauważyłam, że masz jakąś odżywkę do włosów w spraju firmy Marion, widziałam je ostatnio u siebie w drogerii, mogłabyś napisać, którą masz, bo na zdjęciu niezbyt dobrze widać i jak wrażenia ze stosowania?
Ja mam tą: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...oncowkami.html
Ale zgadzam się z tą opinią tyko połowicznie. Zapach piękny i trwały (świeża brzoskwinka...) ale żadnego przesuszenia nie zauważyłam, wręcz przeciwnie. Włoski są miękkie, nie splątane, gładkie ale nie przeciążone i w ogóle jestem b. zadowolona z jej zakupu. Na pewno będę do niej wracać.
__________________
zamienię...



Edytowane przez Isselilija
Czas edycji: 2009-01-03 o 09:42
Isselilija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 11:36   #2183
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Małgosia*79 Pokaż wiadomość
Hosenka - jak się sprawuje płyn micelarny Dax Cosmetics? dobrze zmywa makijaż oczu? widziałam, że na KWC zbiera całkiem niezłe opinie
I jeszcze jak się sprawuje krem po oczy Eva? dobrze nawilża? nadaje się na zimę?


Micela jeszcze nie użyłam, bo wykańczam preparat do demakijazu z Superdrug. Mam nadzieje, że mi równiweż się spodoba

Krem pod oczy bardzo lubię (to moja 3 tubka, a 4 w zapasie). Kremów pod oczy nie rozróżniam "na zime" i "nie na zime" więc tu nie odpowiem czy sie nadaje Stosowany regularnie faktycznie zmniejsza cienie wokól oczu, rano budze się bez opuchniętych oczu. Na KWC opinie podzielone.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 13:19   #2184
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Hosenko*- masła Eveline są wg mnie pod względem treściwości i tłustości. słonecznikowe jest takie jak sezamowe, ale sezamowe wygrywa u mnie, bo ma delikatniejszy zapach.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 14:12   #2185
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

dzięki na odp, Isselilija no nie mogę-skoro masz rozjaśniane i kruche włosy a mimoto maseczka je obciąża, to by zrobiła z moimi cienkimi i przetłuszczającymi się
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 18 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 14:59   #2186
d5e122ca61e6f552e62c3b063bbe18e6104816de_6588c601bcce8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 485
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Treść usunięta
d5e122ca61e6f552e62c3b063bbe18e6104816de_6588c601bcce8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 15:26   #2187
facilmente_irritabile
Wtajemniczenie
 
Avatar facilmente_irritabile
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Favianna serdecznie dziękuje za odpowiedź

Oto moje zbiory.Niekompletne,bo nie chciałam wywalać wszystkiego z półek,a więc część moich zbiorów
Większość bez nakrętek bo je zawsze gubie. Poza tym pewnie część już przeterminowana Muszę w końcu zrobić segregacje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (24,8 KB, 171 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (26,8 KB, 142 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (23,0 KB, 140 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (27,0 KB, 136 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (28,8 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (31,7 KB, 123 załadowań)
__________________
Człowiek się nie zmienia, człowiek czasem - po prostu - daje się tylko poznać z innej strony.



WYMIANA
facilmente_irritabile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 15:27   #2188
facilmente_irritabile
Wtajemniczenie
 
Avatar facilmente_irritabile
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

C.d.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (29,8 KB, 133 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (28,4 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9.jpg (28,8 KB, 137 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10.jpg (39,9 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (34,6 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12.jpg (36,4 KB, 110 załadowań)
__________________
Człowiek się nie zmienia, człowiek czasem - po prostu - daje się tylko poznać z innej strony.



WYMIANA
facilmente_irritabile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 15:29   #2189
facilmente_irritabile
Wtajemniczenie
 
Avatar facilmente_irritabile
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Ostatnie.
Plus pare miniproduktów,ale jest ich wieleeee więcej
Pianek z Welliflex jest tyle,bo likwidowali sklep i wyprzedawali je po 5 zł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 13.jpg (34,3 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 14.jpg (33,4 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 15.jpg (24,7 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 16.jpg (24,8 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg obrazek17.jpg (43,9 KB, 158 załadowań)
__________________
Człowiek się nie zmienia, człowiek czasem - po prostu - daje się tylko poznać z innej strony.



WYMIANA
facilmente_irritabile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 15:54   #2190
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez facilmente_irritabile Pokaż wiadomość

Oto moje zbiory.




świetny zbiór ostatnio wysypało nam się sporo kosmetoholiczek może ktos jeszcze się ujawni
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 18 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:39.