Kocie mamy, czyli KZM! :D - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-03, 14:03   #31
eebfc9c325adb09985bf42ddedbac8fdab6caec1_659f30416d860
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 800
Dot.: Kocie mamy, czyli KZM! :D

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Działa.
Siedzę sobie w fotelu. Podchodzi kotek, sztura mnie łapką w udo. Ja nic. Kotek wbija szpon.
Nauczył mnie, że mam odsunąć dupę od oparcia, bo będzie leżał mi za plecami.
Z miejsca leżącego przy grzejniku też jestem przeganiana.
u mnie tak nie działa - raczej: jestem bluszczem i oplotę cię, żeby było ci cieplej nasze ulubione wspólne miejsce to narożnik kanapy - jeden kot opleciony dookoła jednej nogi, drugi oparty głową o stopę drugiej nogi
eebfc9c325adb09985bf42ddedbac8fdab6caec1_659f30416d860 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-03, 14:07   #32
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Kocie mamy, czyli KZM! :D

U mnie ogólnie rządzą zwierzęta. Najlepiej to widać po tym jak śpimy w nocy.
Niby łóżko jest moje i TŻta. Ale my się dostosowujemy do zwierząt i leżymy tak, żeby pieskom i kotkom jak najmniej przeszkadzać . A sami pozwijani, w niewygodnych pozycjach, na brzeżku łóżka. Bo ważne żeby piesek miał wygodnie i drugi piesek. I żeby kotek mógł leżeć tak jak chce.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-03, 14:24   #33
cukierkova0
Zadomowienie
 
Avatar cukierkova0
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: dom - duży pokój
Wiadomości: 1 176
Dot.: Kocie mamy, czyli KZM! :D

[1=eebfc9c325adb09985bf42d dedbac8fdab6caec1_659f304 16d860;63755886]u mnie tak nie działa - raczej: jestem bluszczem i oplotę cię, żeby było ci cieplej nasze ulubione wspólne miejsce to narożnik kanapy - jeden kot opleciony dookoła jednej nogi, drugi oparty głową o stopę drugiej nogi[/QUOTE]



Jak kładą głowę na stopę to tez fajne uczucie.
cukierkova0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-03, 14:57   #34
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Kocie mamy, czyli KZM! :D

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
U mnie ogólnie rządzą zwierzęta. Najlepiej to widać po tym jak śpimy w nocy.
Niby łóżko jest moje i TŻta. Ale my się dostosowujemy do zwierząt i leżymy tak, żeby pieskom i kotkom jak najmniej przeszkadzać . A sami pozwijani, w niewygodnych pozycjach, na brzeżku łóżka. Bo ważne żeby piesek miał wygodnie i drugi piesek. I żeby kotek mógł leżeć tak jak chce.
Ooo, to u nas tak samo. My mamy z TŻ swoją połówkę łóżka a kocur drugą "sprawiedliwie" ale on tak słodko śpi, na plecach z łapkami do góry, albo wtula się w TŻ że nie sposób go wygonić a kotki śpią w nogach/na naszych brzuchach
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016


Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-03, 16:33   #35
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Kocie mamy, czyli KZM! :D

Melduję się i ja
Odkąd Niuńki są u nas to mam fiola na ich punkcie, niestety nikt poza mną go nie podziela Tż owszem kocha nasze koty ale on to psiarz i to właśnie pies jest jego oczkiem w głowie Pozostała rodzina szkoda gadać, nawet nie przyznałam się że biorę 2 kociaki (wiecie, zabobony typu kot udusi w nocy czy zagryzie i nieśmiertlelne "po co ci koty skoro musisz się ich pozbyć jak urodzi się dziecko" )
Niuńki wylegują się dziś w słoneczku na balkonie (Niunia tyłkiem bo nieco obrażona po wizycie u weta )

Ja też chodzę permanentnie niewyspana, kocur upodobał sobie leżenie na moich kolanach a kotka śpi pod kołdrą wzdłuż mojego brzucha, do tego obowiązkowe wieczorne i poranne ciumkanie piżamy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160803_164934.jpg (115,8 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160803_164917.jpg (117,8 KB, 18 załadowań)
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-03, 16:43   #36
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Kocie mamy, czyli KZM! :D

Za każdym razem, jak słyszę, ż kota trzeba się pozbyć, bo dziecko to aż mi się przewraca. Koty i dzieci koegzystują w pełnej harmonii, czego byłam przykładem.

Kurczę, nie umiem sobie wyobrazić domu bez kota a najlepiej kilku.
Dla tych, którzy jeszcze nie wyrośli z magii dzieciństwa dam znalezioną na YT perełkę ( rodem z vinylowych płyt podobno):

__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-03, 19:39   #37
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Kocie mamy, czyli KZM! :D

meldujemy sie ))

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Znajoma mojego tz kumpla jest w ciazy. Ostatnio przychodzi tz, bo u nich byl i mowi, ze S. sie boi, ze sie zarazi toksoplazmoza. Wiec mowie "To niech jej chlop sprzata kuwety!" Tz na to, ze oni przeciec nie maja kotow, wiec pytam, skad w takim razie mialaby zlapac tokso.
Tz odpowiada z przerazeniem w oczach "ODE MNIE!!!!"

Ręce mi opadły...
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-03, 20:02   #38
cukierkova0
Zadomowienie
 
Avatar cukierkova0
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: dom - duży pokój
Wiadomości: 1 176
Dot.: Kocie mamy, czyli KZM! :D

Masakra... Tokso można chyba zlapac jesli sie zje obsikane warzywo np.... Tak słyszałam. Albo w surowym miesie.
cukierkova0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-03, 20:16   #39
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Kocie mamy, czyli KZM! :D

Cytat:
Napisane przez cukierkova0 Pokaż wiadomość
To takie pozytywne KZM.

Hej wszystkim. Fantasmagori piękne kotki. mi sie marzy jeszcze jeden rasowy ale mąż sie na bank nie zgodzi. Te toleruje bo większość czasu biegają i bawią się na zewnątrz
Mi też się marzy Maine Coon, taki tygrys piękny 😍 ale póki co nie mogę.





Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Za każdym razem, jak słyszę, ż kota trzeba się pozbyć, bo dziecko to aż mi się przewraca. Koty i dzieci koegzystują w pełnej harmonii, czego byłam przykładem.

Kurczę, nie umiem sobie wyobrazić domu bez kota a najlepiej kilku.
Dla tych, którzy jeszcze nie wyrośli z magii dzieciństwa dam znalezioną na YT perełkę ( rodem z vinylowych płyt podobno):

Nie wiem skąd to przekonanie że kot nie może być z dzieckiem... pies tak ale kot nie.



Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
meldujemy sie ))

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Znajoma mojego tz kumpla jest w ciazy. Ostatnio przychodzi tz, bo u nich byl i mowi, ze S. sie boi, ze sie zarazi toksoplazmoza. Wiec mowie "To niech jej chlop sprzata kuwety!" Tz na to, ze oni przeciec nie maja kotow, wiec pytam, skad w takim razie mialaby zlapac tokso.
Tz odpowiada z przerazeniem w oczach "ODE MNIE!!!!"

Ręce mi opadły...
A głupoty to są. Jeżeli kobieta ma w domu koty zajdzie w ciążę to nic nie grozi. Chyba że nie miała styczności nigdy to wtedy tak. Tak mi gin mówił



Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

A w ogóle to ja też jestem straszna kociara 😊 w dobrych czasach było u nas po 10-13 kotów. Teraz tylko trzy, dwa kocury i kotka

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-03, 20:43   #40
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Kocie mamy, czyli KZM! :D

Tokso mozna sie w wielu sytuacjach zarazic. Niedawno czytalam artykul na ten temat.
Mnie sie jeszcze marzy piesel albo ewentualnie trzeci syjam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-03, 20:49   #41
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Kocie mamy, czyli KZM! :D

Cytat:
Napisane przez cukierkova0 Pokaż wiadomość
Masakra... Tokso można chyba zlapac jesli sie zje obsikane warzywo np.... Tak słyszałam. Albo w surowym miesie.
Hihihi, jeden z moich kotów został nazwany Toksoplazmozą. Wołamy na niego Toxo

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
Tokso mozna sie w wielu sytuacjach zarazic. Niedawno czytalam artykul na ten temat.
Mnie sie jeszcze marzy piesel albo ewentualnie trzeci syjam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Syjamy są fantastyczne. Ja mam syjama tzw. starego typu, czyli właściwa nazwa brzmi: kot tajski. Mój eks miał syjama i zakochałam się w tej rasie. Kocham do dziś, choć po eksie pozostało wspomnienie a nawet nie bo kontakt urwałam. Do dziś się zastanawiam jednak, co się stało z jego kotem. Kot porządny był.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-03, 21:56   #42
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Kocie mamy, czyli KZM! :D

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Hihihi, jeden z moich kotów został nazwany Toksoplazmozą. Wołamy na niego Toxo

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------



Syjamy są fantastyczne. Ja mam syjama tzw. starego typu, czyli właściwa nazwa brzmi: kot tajski. Mój eks miał syjama i zakochałam się w tej rasie. Kocham do dziś, choć po eksie pozostało wspomnienie a nawet nie bo kontakt urwałam. Do dziś się zastanawiam jednak, co się stało z jego kotem. Kot porządny był.
Kot porządny a właściciel uj 😅

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-03, 22:27   #43
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Kocie mamy, czyli KZM! :D

My mamy trzy futrzaki, dwa buraski i jedną czarnulkę. KZM objawia się m.in.tym, że ja sypiam na brzeżku poduszki, a jej 99% zajmuje Dżi zwana Kapeluszem. W nogach zwykle zalega Grubaśnik, a Kostucha wciska się w TŻ-a. One wstają wyspane, my - jak połamani.
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-03, 23:31   #44
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: Kocie mamy, czyli KZM! :D

Jestem i ja .
Na stanie 5 Futrzastych: pierwszy z fundacji [Mieciu+/-8 lat], reszta z ulicy [Borys 6 lat, Fiodor i Attila 4 lata, Saphira 2 lata].
Od zeszlego roku walczymy z leukopenia, najstarszy ma dodatkowo FIC.
Kocury wykastrowane, najmłodsza czeka na zabieg, jak tylko uporamy sie do konca z katarem.
Moje KZM to glownie walka o ich dobro [czesto wbrew ich woli ] w takim systemie, zeby nie dac wejsc sobie na glowe.



Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Dla tych, którzy jeszcze nie wyrośli z magii dzieciństwa dam znalezioną na YT perełkę ( rodem z vinylowych płyt podobno):

Uwielbiam <3.
Moj winyl zaginal, ale mam te bajke na kasecie ^^, slucham podczas dluzszych kapieli .
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 04:20   #45
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Kocie mamy, czyli KZM! :D

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość

Syjamy są fantastyczne. Ja mam syjama tzw. starego typu, czyli właściwa nazwa brzmi: kot tajski. Mój eks miał syjama i zakochałam się w tej rasie. Kocham do dziś, choć po eksie pozostało wspomnienie a nawet nie bo kontakt urwałam. Do dziś się zastanawiam jednak, co się stało z jego kotem. Kot porządny był.
zapraszamy w odwiedziny
gwarantuje ze koty nie dadza spokoju i beda sie domagac glaskania )

my w sumie zdecydowalismy sie na syjamy nowego typu, bo tylko na nie tz nie ma alergii. Jak je zobaczylam pierwszy raz to pomysalalm: COŻ TO ZA UFO?
Dopiero pozniej się zakochalam zwlaszcza, ze to sa koty przytulaki, chodza za mna, zeby poglaskac, ponosic na rekach
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 06:45   #46
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Kocie mamy, czyli KZM! :D

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
zapraszamy w odwiedziny
gwarantuje ze koty nie dadza spokoju i beda sie domagac glaskania )

my w sumie zdecydowalismy sie na syjamy nowego typu, bo tylko na nie tz nie ma alergii. Jak je zobaczylam pierwszy raz to pomysalalm: COŻ TO ZA UFO?
Dopiero pozniej się zakochalam zwlaszcza, ze to sa koty przytulaki, chodza za mna, zeby poglaskac, ponosic na rekach
Oj tam, zaraz UFO. Nowy typ syjamow też piękny jest.

Ja kilka lat temu straciłam kotkę, która była ze mną przez 19 lat ( odkąd pamiętam). Też czasem ludzie wydziwiali bo to byl Cornish Rex i jak pierwszy raz ją widzieli to pytali, czy ten kot gra w horrorach, czy ten kot jest wyścigowy itp. A jak Angie podeszła i zaczęła swoje sztuczki to po 5 minutach każdy był w niej zakochany, nawet ludzie, którzy kotów nie lubią.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 08:29   #47
carmageddon
Pełzanie
 
Avatar carmageddon
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Midgard
Wiadomości: 531
Dot.: Kocie mamy, czyli KZM! :D

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Hihihi, jeden z moich kotów został nazwany Toksoplazmozą. Wołamy na niego Toxo

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------



Syjamy są fantastyczne. Ja mam syjama tzw. starego typu, czyli właściwa nazwa brzmi: kot tajski. Mój eks miał syjama i zakochałam się w tej rasie. Kocham do dziś, choć po eksie pozostało wspomnienie a nawet nie bo kontakt urwałam. Do dziś się zastanawiam jednak, co się stało z jego kotem. Kot porządny był.
Ja mam w domu coś, co miało być ragdollem a wygląda bardziej jak kot tajski, ale też nie do końca . Taki mix. Najfajniejsze jest to, że kładzie się spać razem ze mną, niezależnie od godziny.

Ja mam z pewnością KZM. Mój ojciec mówi na to po prostu ☠☠☠☠☠☠☠ec. Sama robię kotom jedzenie, na meblach mają porozkładane poduszki i kołderki, żeby wygodnie im się leżało, pozwalam spać w łóżku na poduszce...Któryś kichnie albo rzygnie - od razu dokładna obserwacja kota. Strasznie przeżywałam, jak miały zostać same na noc - bo do kogo się biduszki przytulą w nocy, smutno im będzie itp...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg unnamed.jpg (35,8 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg indeks.jpg (54,9 KB, 23 załadowań)
__________________
dumał nie dumał carem nie budiesz
carmageddon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 08:44   #48
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Kocie mamy, czyli KZM! :D

He he he. Ja ciebie dobrze rozumiem. Moje psy jedzą lepiej niż ja. Koty tez by jadły, gdyby chciały współpracować w tym zakresie. Rok temu kupiłam duża działkę rekreacyjna, nie żebym była bogata, ale po to żeby psy miały się gdzie wybiegac i miały swój kawałek trawnika.
zabawek psich i kocich, które są w domu, nie zlicze.
Kupy psie i kocie są pod obserwacja. Ogólnie na punkcie zdrowia zwierząt mam pierd.olca.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 09:03   #49
carmageddon
Pełzanie
 
Avatar carmageddon
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Midgard
Wiadomości: 531
Dot.: Kocie mamy, czyli KZM! :D

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
He he he. Ja ciebie dobrze rozumiem. Moje psy jedzą lepiej niż ja. Koty tez by jadły, gdyby chciały współpracować w tym zakresie. Rok temu kupiłam duża działkę rekreacyjna, nie żebym była bogata, ale po to żeby psy miały się gdzie wybiegac i miały swój kawałek trawnika.
zabawek psich i kocich, które są w domu, nie zlicze.
Kupy psie i kocie są pod obserwacja. Ogólnie na punkcie zdrowia zwierząt mam pierd.olca.

Taaaak, ja jem odgrzewaną kaszę z fasolką szparagową z poprzedniego dnia a koty udko z kurczaka
__________________
dumał nie dumał carem nie budiesz
carmageddon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-04, 12:13   #50
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Kocie mamy, czyli KZM! :D

Cytat:
Napisane przez carmageddon Pokaż wiadomość
Ja mam w domu coś, co miało być ragdollem a wygląda bardziej jak kot tajski, ale też nie do końca . Taki mix. Najfajniejsze jest to, że kładzie się spać razem ze mną, niezależnie od godziny.

Ja mam z pewnością KZM. Mój ojciec mówi na to po prostu ☠☠☠☠☠☠☠ec. Sama robię kotom jedzenie, na meblach mają porozkładane poduszki i kołderki, żeby wygodnie im się leżało, pozwalam spać w łóżku na poduszce...Któryś kichnie albo rzygnie - od razu dokładna obserwacja kota. Strasznie przeżywałam, jak miały zostać same na noc - bo do kogo się biduszki przytulą w nocy, smutno im będzie itp...
Jeżu, jakie cudo! Z pyszczka to idealna kopia mojego!
Zakonna jakie ma kocie cuda.

Ech, wzięłabym jeszcze jednego kota ale chyba już u mnie dokocone na maxa. No i za przewóz mojego zwierzyńca do nowego mieejca też pewnie zapłacę majątek ale zabieram wszystkie! No ale trzeba mieć zawsze kilka kotów- wtedy jest bardziej towarzysko
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 12:52   #51
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Kocie mamy, czyli KZM! :D

Ja przez koty mam jakieś rozdwojenie jaźni.. z jednej strony kocham podróżować i brakuje mi takich spontanicznych wypadów, a z drugiej zawsze radość z wyjazdu psuje mi świadomość, że będę z dala od moich kocich dzieci. A kto je lepiej dopilnuje niż my? Odkąd pod naszą nieobecność zajmuje się nimi sąsiadka-kociara to jest ciut lepiej, ale zawsze to jednak ktoś inny.
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 13:39   #52
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Kocie mamy, czyli KZM! :D

O tak. Mamy tyle planów wakacyjnych z TŻ ale co z tego jak pojechaliśmy na kilka dni nad morze to mieliśmy takie wyrzuty sumienia że szok Zostały pod opieką teściowej, która chętnie by nieba przychyliła swoim futrzastym wnukom a mimo to nam głupio było że je zostawiliśmy
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016


Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 14:02   #53
carmageddon
Pełzanie
 
Avatar carmageddon
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Midgard
Wiadomości: 531
Dot.: Kocie mamy, czyli KZM! :D

Kiedyś pewien producent karmy zorganizował promocję - trzeba było zakupić pakiet żarcia, tam był kod i na stronie można było sobie za free zamówić taki poradnik o kociętach, ze zdjęciem i imieniem swojego kota na okładce.

Akurat miałam dwa kody, więc zamówiłam sobie ten poradnik z foto kota i imieniem. Drugi był dla rodziców, ale zamiast imienia kota było napisane WNUCZEK.
__________________
dumał nie dumał carem nie budiesz
carmageddon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 14:08   #54
cukierkova0
Zadomowienie
 
Avatar cukierkova0
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: dom - duży pokój
Wiadomości: 1 176
Dot.: Kocie mamy, czyli KZM! :D

Cytat:
Napisane przez carmageddon Pokaż wiadomość
Kiedyś pewien producent karmy zorganizował promocję - trzeba było zakupić pakiet żarcia, tam był kod i na stronie można było sobie za free zamówić taki poradnik o kociętach, ze zdjęciem i imieniem swojego kota na okładce.

Akurat miałam dwa kody, więc zamówiłam sobie ten poradnik z foto kota i imieniem. Drugi był dla rodziców, ale zamiast imienia kota było napisane WNUCZEK.


niezły patent.



Moje dzis nie mogą się najeść. Jedzo i jedzo.
cukierkova0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 16:01   #55
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Kocie mamy, czyli KZM! :D

Moj tz mowi ze jestem nienormalna, bo koty moga spac nawrt na stole, jesli akurat maja na to ochote
Tez spia na poduszce. MOJEJ! Nawet jak mam dwie to Bobek spi mi na glowie, a buka obok niego

Co do zdrowia: moj wet do ktorego chodzilam jeszcze ze szczurkami. Jak wiedzial, ze bede musiala go pdwiedzic to juz przy wejsciu czestowal mnie chusteczkami, bo zaczynalam wyc, bo Buka zwymiotowala, za malo zjadla, kalsznela, itp.

Ja jak dzwonie do mamy to tez mowie: twoje wnuki dzisiaj ladnie zjadly lub zrobily sajgon w chalupie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 18:38   #56
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Kocie mamy, czyli KZM! :D

Cytat:
Napisane przez cukierkova0 Pokaż wiadomość
niezły patent.



Moje dzis nie mogą się najeść. Jedzo i jedzo.
Moje jedzo i jedzo na zapas. Weterynarz mi wyjaśnił, że to im zostanie, bo to znajdki i mają zakodowane zeby jeść bo potem może nie być. Trochę staram się oszukiwać i podaję jeden posiłek mokry (tego co mi podjedzą albo ukradną nie liczę plus smakołyków w postaci gotowanej ryby lub kurczęcej piersi) a chrupki mieszam z dietetycznymi w ilości nieograniczonej (według książki kot je często ale niewiele). Ale skubane wyjadają te chrupki, które lubią a dietetyczne zostawiają i nie ruszą. Ale generalnie przyznaję, że mam grubasy.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 18:47   #57
carmageddon
Pełzanie
 
Avatar carmageddon
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Midgard
Wiadomości: 531
Dot.: Kocie mamy, czyli KZM! :D

Moje wiecznie głodne... a dostają ze 4 - 5 razy dziennie, ale tylko puszki albo to co sama im zrobię. Też mam znajdę, wyciągniętą z kontenera na śmieci i on może jeść co godzinę i to podwójne porcje ale szczuplutki jest, nie wiem co się z tym żarciem dzieje.
__________________
dumał nie dumał carem nie budiesz
carmageddon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 20:00   #58
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Kocie mamy, czyli KZM! :D

Aaaaaaa wątek dla mnie!


Wita sie kocia mama 16 prawie letniej kotki, zaadaptowanej od Cats Protection, z nami juz 2 lata, zaadoptowaliśmy ja jak miała 14 lat. Jest przekochana.
Nawet Tz który twierdził wcześniej ze kotów nie lubi ja uwielbia No i zmienił zdanie oczywiscie koty lubi
Ma z powodu swojego wieku juz hyperthyroidism i problemy z nerkami, nie jest super ale jest stabilnie.

Planujemy przenieść sie za 1-2 lata do innego kraju i choc bedą pewnie kombinacje alpejskie i duże koszty to nie wyobrażamy sobie byśmy mieli jej nie zabrać ze sobą. (O dziwo większość osób sie pyta czy ja oddamy z powrotem albo uśpimy )


Edytowane przez 52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Czas edycji: 2016-08-04 o 20:04
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 20:02   #59
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Kocie mamy, czyli KZM! :D

Mija, a czym karmisz? Bo te karmy light to chwyt marketingowy.

Moje w tej chwili sa jedynie na mokrej, bo po suchej wymiotuja. Dzisiaj otworzylam 4 (slownie: cztery!!!) puszki, bo nie chcialy jesc, a Bobek je wszystko, wiec myslalam, ze moze zepsute... Ostatecznie zjadly, jak je wyblagalam...

Teraz lataja.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Cudly: piekna!!!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 20:06   #60
cukierkova0
Zadomowienie
 
Avatar cukierkova0
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: dom - duży pokój
Wiadomości: 1 176
Dot.: Kocie mamy, czyli KZM! :D

Cudly cudna!
cukierkova0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-10 19:53:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:34.