Kosmetyki M.A.C - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-18, 17:35   #2191
ShineStar
Raczkowanie
 
Avatar ShineStar
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 134
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Mam pytanie, bardzo duzo słyszłam i czytałam o cieniach MAC. Zastanawiam się nad ich zakupem jednak nie mam wprawy w makijażu i stąd moja obawa-czy łatwo się je nakłada? Bo podbno osypują się na policzki...
ShineStar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 17:51   #2192
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez ShineStar Pokaż wiadomość
Mam pytanie, bardzo duzo słyszłam i czytałam o cieniach MAC. Zastanawiam się nad ich zakupem jednak nie mam wprawy w makijażu i stąd moja obawa-czy łatwo się je nakłada? Bo podbno osypują się na policzki...
Cienie nie osypują się, przynajmniej nie mi, chyba, że chodzi o pigmenty ( są sypkie) - one mogą się osypywac mniej lub bardziej zależnie od techniki nakładania, ja na początku miałam niewielkie kłopoty przy malowaniu się pigmentami, ale wraz ze zmiana pędzla i modyfikacją sposobu malowania już sie nic nie osypuje
Pozdrawiam
Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 22:29   #2193
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
No i mój nr 1 z MACowych błyszczyków - z serii Cult of Cherry. Jest pięknie wisniowy, ale naturalny
Możesz podać jego nazwę koloru ?

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ostatnio jestem rozkochana w brazach ale przyznam sie ze nic takiego w inglocie jak opisujesz nie widzialam wiec bede musiala tam niezle poszperac
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 11:17   #2194
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Możesz podać jego nazwę koloru ?
Oczywiście Jest to Rich&Ripe
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 11:33   #2195
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
nie mam pojęcia przesyłka w dużej mierze zależy od wielkości paczki. A przyznam, że ta paletka jest duża... Więc pewnie najtaniej nie wyjdzie
Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dziękuję Wilhelmino na odpowiedź paletka jest piękna i bardzo mnie kusi, bardziej niż ta pstrokata 120
a może jakieś zbiorowe zamówienie...
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 14:10   #2196
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Oczywiście Jest to Rich&Ripe
Dzięki chyba na tru go nie ma
Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
a może jakieś zbiorowe zamówienie...
Dziewczyny, a co to za marka, bo pierwszy raz słyszę
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 14:34   #2197
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość

Dziewczyny, a co to za marka, bo pierwszy raz słyszę
nie wiem... ale skoro Wilhelmina woli ją od Mac'a to znaczy, że musi być świetna
ja ze wszystkich cieni Mac'a jakie mam jestem zadowolona, więc tą paletką pewnie będę zauroczona

a tak poważnie - też chętnie się czegoś dowiem o tej marce
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-19, 15:03   #2198
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Jest to marka produkująca kosmetyki mineralne. Wydaje mi się, ze jest to taki niby konkurent dla Everyday Minerals. Jednak w swojej ofercie mają nie tylko kosmetyki mineralne, ale tez właśnie wielkie palety cieni. Mam z tej firmy jeszcze trochę pędzli i jestem z nich zadowolona (mam glównie pędzle do makijazu oczu). CS ma też w ofercie bardzo ciekawe cienie sypkie. Ja mam tylko jeden ale jestem z niego zadowolona Testowałam ich podkłady mineralne, jednak mi nie podeszły Ale te palety są naprawdę warte uwagi Do przesyłki dorzucili mi gratis próbkę cienia

Wiecie, ja tak mówię, że niby lepsze niż MAC, ale może dla was niekoniecznie tak będzie. Mnie paleta CS podoba się bardziej niż MACowa dlatego, ze cienie są łatwiejsze w użyciu niż MACowe (na bazie Art Deco), dają naturalniejszy efekt, łatwiej się nimi cieniuje. Trwałość wg. mnie porównywalna. Polecam filmiki na YouTubie, w których dziewczyny mówią o tej palecie Generalnie bardzo się ona podoba. Jest jeden filmik, gdzie dziewczyna porównuje, które cienie MACa można spokojnie zastąpić tą paletką
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 15:09   #2199
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Witajcie

Już trochę czasu minęło od kiedy zaczęłam moją MACową przygodę. Myślę, ze pora na krótkie podsumowanie z mojej strony

Spróbowałam kilku róznych kosmetyków, ponieważ ciekawił mnie ogół kosmetyków MACa, nie tylko pigmenty czy cienie prasowane, jak jest w wielu przypadkach MACowego uzaleznienia Niestety po kilku już miesiącach stwierdzam, że tak naprawdę między mną a MACiem nie ma zbyt dobrych stosunków. Na wielu produktach się najzwyczajniej zawiodłam
Ale może po kolei.
Na zdjęciu jest mój obecny zbiór. Niektóre wizażanki pewnie pamiętają, jak dwa miesiące temu wklejałam tu moj zbiorek - wtedy bylo w nim zdecydowanie więcej kosmetyków MACa. Dziś już tylko cienie, trochę osypek pigmentów, puder mineralny, dwa błyszczyki i jeden róż. Dodam tylko, ze nie do konca jestem z tego całego zbioru zadowolona.
Wcześniej miałam jeszcze:
- Shadestick'a. Niby cień, niby genialna baza pod pigmenty. Dla mnie totalnie zbędny kosmetyk o niesamowicie tłustej konsystencji, która szybko zastyga na powiece. Jak już kiedyś wspomniałam, zminia kolor cieni, z niektórych robi zbita miazgę, a inne polepsza. Dziwna rzecz.
- Paints. Kupiłam skuszona zachwalaniami na YouTubie, że to wspaniała baza pod cienie. Bubel, nie baza. Cienie trzymają się godzinę, po czym zbierają sie w zalamaniu powieki. Cięzko sie na tym cieniuje, brak poślizgu. Jako cień stosowany solo słabe, bo nierównomiernie się rozprowadza. No i najgorsze to, że bardzo łatwo przesadzić z ilością, a wtedy ma się już miagę Paintsową na powiece, która za chiny nie chce wtopić się w skórę.
- podkład Select SPF15. Kupiłam chyba tylko dlatego, ze koniecznie chciałam jakiegoś podkładu ze słynnego MACa wypróbować. Zrezygnowałam z tego kosmetyku nie dlatego, ze był bublem, tylko dlatego, ze najzwyczajniej w świecie odzwyczaiłam się od podkładów
- cieliste blyszczyki. Miałam dwa - słynny Florabundance oraz Wildly Lush. Matko! Toż to horror! Przepraszam za porównanie, ale usta w tych blyszczykach wygladają jak usta Dody. Maksymalnie plastikowe i ninaturalne, jakby przyklejone i wybielone do koloru skóry. Wyglądałam jak plastikowa lala, co przyznam nie jest moim wymarzonym wyglądem Nie wsiąkają w skórę ust, tylko trzymają się na nich taką tłustą kołderką. Okropność.
- iskrzące błyszczyki. Bountiful i Morning Glory. Kolory podobne jak bracia. Gdybym wiedziała, na pewno nie kupiłabym Motning Glory wysyłkowo. Bardzo mocno iskrzą i zostawiają taka taflę wodnych iskier na ustach. Mnie to nie pasuje zupelnie, podobnie jak w przypadku cielistych, wyglądam jak plastikowa lala. Jednak te iskrzące nie tworzą już takiej warstweki grubej na ustach.
- róż Pinch O'Peach. Ładny kolor, fakt. Ale za ciepły dla mnie Jest taki "typowy", a ja jednak lubuję się w malinowych różach.
Pozdrawiam wszystkie MACoholiczki i życzę powodzenia w MACowej eksploracji
Wilhelminko dobrze że piszesz szczerze - nie łudźmy się - nie każdemu dane kosmetyki podchodzą do gustu i tak to już jest, a czasem potrzeba czasu żeby móc coś rzetelnie ocenić...
Ja też zakupiłam parę rzeczy i chciałam się odnieść do tego, co Ty napisałaś.
1. Painta chciałam stosować jako cień, a raczej jako "wyrównywacza" kolorytu na powiece. Ale w wypadku tym muszę się z Tobą nie zgodzić - na mojej powiece odrobina Painta (odcień Bare Canvas) trzyma się o wieeeeele dłużej niż cienie nałożone na Lumenkę (na wizazu tak zachwalaną, a u mnie nie sprawdzającą się kompletnie). A jak dodam na Paita cienie jakiekolwiek to trzyma się to cały dzień. Więc moim zdaniem jako baza spisuje się świetnie,ale to pewnie zależy od powieki
2. ufff cieszę się, że jak zamawiałam wtedy kosmetyki u Sis to się na ten podkład nie skusiłam!!! Skoro mówisz, że taka lipa to na dobre mi wyszło...
3. Pinch O'Peach to mój póki co ukochany róż!!! Jest dla mnie fantastyczny, uwielbiam go nakładać, zwłaszcza jak wstaję rano zmęczona i mam taką szarą skórę, zmęczoną - jest super! Poniekąd jego wybór zawdzięczam Tobie, dzięki

Moje zdobycze:
- korektor select spf 35... kurczę - trudno powiedzieć - na pewno nie nadaje się pod oczy, suchy pierońsko! Co do reszty - albo nie umiem go używać, albo nie wiem co, ale trochę ciężko nim zatuszować pryszczyka itp... może się jeszcze nauczę, w każdym razie nie wyobrażam sobie jak by to miało zatuszować np. tatuaż...
- błyszczyk Plushglass - Ample Pink - miodzio, fajny zapach, niezbyt ciężka konsystencja ale minusem jest niestety jego szybkie znikanie z ust... tylko że dla mnie to norma zwykła być (dopóki nie odkryłam fantastycznego błyszczyka - KWC - ale to już inna bajka) i nie oczekuję po blyszczyku mega trwałości - i tak lubię się malować, więc poprawki to moja codzienność !
- prasowańce - bomba!!! Świetnie się nimi cieniuje i są bardzo ładne. Na pewno moja kolekcja ich się powiększy wkrótce, mam nadzieję że już na Gwiazdkę!
- pigmenty - używam codziennie, dzięki nim powróciłam do malowania oczu - te kolory!! Trwałość na bazie też w porządku - lubię je nawet bardzo!

Cytat:
Napisane przez ShineStar Pokaż wiadomość
Mam pytanie, bardzo duzo słyszłam i czytałam o cieniach MAC. Zastanawiam się nad ich zakupem jednak nie mam wprawy w makijażu i stąd moja obawa-czy łatwo się je nakłada? Bo podbno osypują się na policzki...
Jeśli o pigmenty chodzi to zależy czym nakładasz, czy nakładasz na bazę czy nie, i jak porządnie otrzepiesz pędzelek. Kwestia techniki. Prasowańce są łatwe w obsłudze i nic się nie osypują

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dzięki chyba na tru go nie ma


Dziewczyny, a co to za marka, bo pierwszy raz słyszę
Mariola, na tru chyba nowych kolekcji nie ma albo pojawiają się baaardzo późno niestety. Mi się podoba Red She Said, ale czy ją dorwę... wątpię...
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 21:38   #2200
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dziewczyny, podczas krótkiego pobytu w Austrii zdobyłam Kiss Manish... piękna jest Czerwien ale nie za bardzo intensywna z połyskującymi drobinkami. I oczywiscie nie wyszlam bez 2 Pearlglide'ów (Black Russian i Miss Fortune)... chciałam Rave ale był wyprzedany
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 08:09   #2201
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Dziewczyny, podczas krótkiego pobytu w Austrii zdobyłam Kiss Manish... piękna jest Czerwien ale nie za bardzo intensywna z połyskującymi drobinkami. I oczywiscie nie wyszlam bez 2 Pearlglide'ów (Black Russian i Miss Fortune)... chciałam Rave ale był wyprzedany
Jak wrażenia z Black Russian ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-20, 08:57   #2202
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Dziewczyny, podczas krótkiego pobytu w Austrii zdobyłam Kiss Manish... piękna jest Czerwien ale nie za bardzo intensywna z połyskującymi drobinkami. I oczywiscie nie wyszlam bez 2 Pearlglide'ów (Black Russian i Miss Fortune)... chciałam Rave ale był wyprzedany
Zazdroszczę zakupów, tym bardziej, że ja cały czas ostrzę zęby na te kredki. Jakie wrażenia na żywo z kolorów i kredek?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Jak wrażenia z Black Russian ?
O to samo miałam pytac
Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 10:19   #2203
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Pearlglide'y są cudne Jak sie zaczęłam nimi maziac na ręce to zachciałam wszystkie Na żywo wyglądają o wiele lepiej jak na zdjęciach - cudnie połyskujące kredki, a połysk nie jest jakiś mocny, brokatowo-wieczorowy, poza tym łatwo można stopniować intensywność. Np. na fotach nie podobał mi się Miss Fortune ale po wypróbowaniu kupiłam bez wahania bo nie jest aż tak różowy jakby sie wydawało. Black Russian jest ciemny, czarny z ładnym połyskiem, który za bardzo nie rozjaśnia koloru - ciemniejszy od Wolf który przy nim wygląda na szary. Bardzo ładny jest Flu-by-Blu ale darowałam go sobie bo nie potrzebuję 3 niebieskiej kredki, ciekawie wygląda też Bankroll i któryś z brązów ale nie pamiętam nazwy. No i Rave to bardzo fajny ciemny fiolet.

Jak wrócę z pracy to mogę zrobić swatche jeśli jesteście zainteresowane.
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 10:32   #2204
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Pearlglide'y są cudne Jak sie zaczęłam nimi maziac na ręce to zachciałam wszystkie Na żywo wyglądają o wiele lepiej jak na zdjęciach - cudnie połyskujące kredki, a połysk nie jest jakiś mocny, brokatowo-wieczorowy, poza tym łatwo można stopniować intensywność. Np. na fotach nie podobał mi się Miss Fortune ale po wypróbowaniu kupiłam bez wahania bo nie jest aż tak różowy jakby sie wydawało. Black Russian jest ciemny, czarny z ładnym połyskiem, który za bardzo nie rozjaśnia koloru - ciemniejszy od Wolf który przy nim wygląda na szary. Bardzo ładny jest Flu-by-Blu ale darowałam go sobie bo nie potrzebuję 3 niebieskiej kredki, ciekawie wygląda też Bankroll i któryś z brązów ale nie pamiętam nazwy. No i Rave to bardzo fajny ciemny fiolet.

Jak wrócę z pracy to mogę zrobić swatche jeśli jesteście zainteresowane.
No koniecznie
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 11:12   #2205
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Pearlglide'y są cudne .
A nie mówiłam?

Cudne bez dwóch zdań
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 13:34   #2206
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Pearlglide'y są cudne Jak sie zaczęłam nimi maziac na ręce to zachciałam wszystkie Na żywo wyglądają o wiele lepiej jak na zdjęciach - cudnie połyskujące kredki, a połysk nie jest jakiś mocny, brokatowo-wieczorowy, poza tym łatwo można stopniować intensywność. Np. na fotach nie podobał mi się Miss Fortune ale po wypróbowaniu kupiłam bez wahania bo nie jest aż tak różowy jakby sie wydawało. Black Russian jest ciemny, czarny z ładnym połyskiem, który za bardzo nie rozjaśnia koloru - ciemniejszy od Wolf który przy nim wygląda na szary. Bardzo ładny jest Flu-by-Blu ale darowałam go sobie bo nie potrzebuję 3 niebieskiej kredki, ciekawie wygląda też Bankroll i któryś z brązów ale nie pamiętam nazwy. No i Rave to bardzo fajny ciemny fiolet.

Jak wrócę z pracy to mogę zrobić swatche jeśli jesteście zainteresowane.
Jasne, że chcemy swatche Widzę, że "macałaś" Wolfa też, powiedz mi jakie wrażenia? Jest podobny do pigmentu sweet sienna? Przepraszam, że molestuje, ale nie mam gdzie na żywo zobaczyc ;( to chociaz poczytam opini o nim, a swoją drogą choroba się rozprzestrzenia, już zamiast smaka na wolfa, mam już chęc na 3 kredki ...
Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 14:09   #2207
Eurydyke
Raczkowanie
 
Avatar Eurydyke
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 256
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cześć dziewczyny! Postanowiłam napisać w tym wątku, bo może poratujecie mnie jako fanki MAC'a? Chodzi o to, że jutro w krakowskim MAC'u będę miała rozmowę kwalifikacyjną i potrzebuję modelki do makijażu. Rozmowa będzie między 11.00 a 16.00, dokładną godzinę będę znała wieczorem. Skusi się któraś na darmowy makijaż?

Moje zdjęcia makijaży mogę wysłać na mail.

Uff... na szczęście kobietka z MAC'a załatwiła mi modelkę, więc pytanie jest nieaktualne. Pozdrawiam Was wszystkie. Bardzo dużo w tym wątku jest awatarków z kotkami

Edytowane przez Eurydyke
Czas edycji: 2008-10-20 o 18:25
Eurydyke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 16:53   #2208
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Jasne, że chcemy swatche Widzę, że "macałaś" Wolfa też, powiedz mi jakie wrażenia? Jest podobny do pigmentu sweet sienna? Przepraszam, że molestuje, ale nie mam gdzie na żywo zobaczyc ;( to chociaz poczytam opini o nim, a swoją drogą choroba się rozprzestrzenia, już zamiast smaka na wolfa, mam już chęc na 3 kredki ...
Nie wiem czy jest podobny bo sweet sienna nie mam ale wolf sam w sobie jest ładny

Swatche o które prosiłyście: Black Russian, Miss Fortune i Kiss Manish ktora na ustach wygląda znacznie ciekawiej (kilkakrotnie pociągnięte kreski, 2 fota - to samo tylko inne ujęcie).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF26721.jpg (51,2 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF26701.jpg (36,3 KB, 27 załadowań)
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 21:00   #2209
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Nie wiem czy jest podobny bo sweet sienna nie mam ale wolf sam w sobie jest ładny

Swatche o które prosiłyście: Black Russian, Miss Fortune i Kiss Manish ktora na ustach wygląda znacznie ciekawiej (kilkakrotnie pociągnięte kreski, 2 fota - to samo tylko inne ujęcie).
Dziękuje za swatche i opis
Co do jednego mnie upewniłaś, drugie się dalej waham

Przejrzałam stronkę MAc w każdą strone i nie znalazłam samych shimmerów, maja coś takiego w regularnej sprzedaży czy w limitówkach szukac? ( Chodzi mi o efekt jaki daje błyszcząca częsc w mineralize skinfinish and shimmer, tylko sam shimmer, bo w tym co mam ubyło więcej rozświetlacza niż pudru i jak tak dalej pojdzie będzie dziura )
Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-20, 22:13   #2210
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki M.A.C

hej
nie chcę wam tu mieszać w Waszym wątku dotyczącym kosmetyków MAC, a jednak mam problem i w związku z tym założyłam nowy wątek.
Widzę, że macie spore rozeznanie w temacie MAC'a więc może mogłybyście pomóc?
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=286162
Nie znam tych odcieni, więc moja prośba o potwierdzenie bądź też obalenie moich obaw odnośnie ich oryginalności.
Będę wdzięczna za pomoc, bo może po prostu szukam dziury w calym i najzwyczajniej w świecie nie trafiłam z kolorami
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 22:21   #2211
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Witaj cathy

Niestety to podrobki. Ostatno rozmawialam z dziewczyna, ktora równiez od tego sprzedawcy nabyla kolory i zamiast grape dostala granat, a zamiast pink opal jakąś brzoskwinie.

Pigmenty MAC maja o wiele bogatsza, niejednolita kolorystyke. Sa po prostu wyjatkowe.

Zalaczam fotke golden olive, gold, chocolate brown, provence( ten ostatni to śliczny beż ze zlotymi skierkami)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg golden olive.jpg (12,9 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 41goldenolive (Custom).jpg (11,0 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg provence.jpg (11,7 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Chocolatebrown.jpg (17,5 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Gold.jpg (40,4 KB, 38 załadowań)
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 22:29   #2212
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

widzisz, cathy tu znajdziesz fachową pomoc
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 22:34   #2213
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Geonia - Rzeczywiście, to co ja mam to ZDECYDOWANIE nie jest golden olive, który jest naprawdę piękny na tej fotce, którą dołączyłaś Podobnie moje provence i gold - one nawet nie leżały koło tych oryginalnych cieni. Koszmar jakiś Dziękuję za zrobienie zdjęcia
Kasiaj85 - bardzo Ci dziękuję
Tylko powiedzcie mi jeszcze, co robić? Ostrzegać inne dziewczyny, które dokonują zakupów na tych aukcjach? Zgłosić to do Allegro? Na policję? Strasznie mnie wkurza coś takiego. I tu już nawet nie chodzi o pieniądze wyrzucone, ale o czas, oczekiwanie i rozczarowanie, a nawet zniechecenie do kosmetyków MAC (gdybym nie zapytała tutaj ) ...
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 22:49   #2214
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Geonia - Rzeczywiście, to co ja mam to ZDECYDOWANIE nie jest golden olive, który jest naprawdę piękny na tej fotce, którą dołączyłaś Podobnie moje provence i gold - one nawet nie leżały koło tych oryginalnych cieni. Koszmar jakiś Dziękuję za zrobienie zdjęcia
Kasiaj85 - bardzo Ci dziękuję
Tylko powiedzcie mi jeszcze, co robić? Ostrzegać inne dziewczyny, które dokonują zakupów na tych aukcjach? Zgłosić to do Allegro? Na policję? Strasznie mnie wkurza coś takiego. I tu już nawet nie chodzi o pieniądze wyrzucone, ale o czas, oczekiwanie i rozczarowanie, a nawet zniechecenie do kosmetyków MAC (gdybym nie zapytała tutaj ) ...
Tu na wątku i tak wiemy, że ma podróbki, ale na all nie, więc wg mnie negatyw + zgłosic sprawę do allegro + listy do sprzedawcy, chyba nic więcej nie jesteś w stanie zorbic
Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 22:51   #2215
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

cathy: nie ma sprawy
na pewno zgloś to na All, po to ta opcja jest! Nie daj się zrobić w bambuko! wystawienie negatywu będzie także ostrzeżeniem dla potencjalnych klientek! A następnym razem - wchodź na wizaż! ehhh żeby tak dziewczyny tu zaglądły o ile mniej byłoby problemów i więcej zadowolonych MAComaniaczek
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 07:11   #2216
oo0paulinka0oo
Raczkowanie
 
Avatar oo0paulinka0oo
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 297
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Witajcie Kochane,
dawno mnie tu nie było
Zupełny brak czasu... Praca... Szkoła...
Widzę,że dużo się dzieje
Piękne zdjęcia dziewczyny


Co sądzicie o pędzlach MACa? Orientujecie się trochę w cenach?
Najbardziej interesują mnie te do nakładania, rozcierania cieni - ogólnie do wykonania makijażu oczu

Będę wdzięczna za jakiekolwiek sugestie

Buziaaaaki
oo0paulinka0oo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 09:58   #2217
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Kosmetyki M.A.C

5 najlepszych pedzli MAC'a do makijazu oczu (wedlug Marleny z MakeUp Geek):

http://www.makeupgeek.com/articles-r...ou-should-own/
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 14:32   #2218
mucia18
Zakorzenienie
 
Avatar mucia18
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z pięknego miasta
Wiadomości: 30 796
GG do mucia18
Dot.: Kosmetyki M.A.C

właśnie oglądam watek
jestem pod wrazeniem całego mac'a i waszych kolekcji.ja mam niewielka ale jak dołapie aparat to wkleje focie
__________________
WYMIANA
mucia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 15:35   #2219
mucia18
Zakorzenienie
 
Avatar mucia18
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z pięknego miasta
Wiadomości: 30 796
GG do mucia18
Dot.: Kosmetyki M.A.C

http://www.allegro.pl/item464316501_...sy_okazja.html

czy to oryginały??
bo cena niziusia
__________________
WYMIANA
mucia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 16:49   #2220
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez mucia18 Pokaż wiadomość
http://www.allegro.pl/item464316501_...sy_okazja.html

czy to oryginały??
bo cena niziusia
Nie wiem ciężko mi rozpoznac. Niby kolory prawidłowe ( przynajmniej te które znam ) wieczka też wydają sie byc matowe ( przynajmniej u mnie na monitorze ), ale nie mam pewności. Jeśli przejrzysz wątek znajdziesz tu namiary na 4ch sprawdzonych sprzedawców i tych bym polecała. Aha nie robie to ddla niczyjej reklamy, albo by kogos promowac, ale przynajmniej ja jak nie mam pewności do tego co chce kupic, albo do sprzedawcy jednak rezygnuje, bo szkoda rozczarowania, albo zrażenia się.
Pozdrawiam
Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:16.