Jasny podkład - zbiorczy cz II - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-01, 05:15   #1951
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Trochę linków...

Maybelline Fit Me 110 wydaje się niezły, o pomarańczowym Skin79 też słyszałam, że niby jasny (leci do mnie, to napiszę): http://www.beautyjunkies.de/forum/th...-reden/page179 (post 5351)

Ale Paul&Joe jeszcze lepszy: http://www.lenallure.com/2012/09/pau...ca-swatch.html ale na eBayu już z przesyłką coś koło 200zł

Z Lancome żółtków można szukać tylko w azjatyckich i ten mnie zaciekawił: http://beautyknot.wordpress.com/2010...miracle-bo-01/

Revlon Nearly Naked 120 Vanilla, żółta tonacja. Myślałam, że będzie jaśniejszy http://www.essiebutton.com/2013/02/r...oundation.html - porównanie z Siberią http://neonchipmunkmakeup.blogspot.c...on-review.html

Nowy korektor NARS. Chantilly http://www.vampyvarnish.com/2013/02/...watches-review
Z korektorów jeszcze MUFE HD 305 jest mega jasny, na mnie za jasny chyba. Nie wiem, bo leży gdzieś w szufladzie.

A tu blog z dziewczyną o naprawdę jasnej cerze, która testuje na sobie podkłady: http://drivelaboutfrivol.blogspot.co...A%20foundation Laura Mercier Soft Ivory się u niej sprawdza, ciekawa jestem tego podkładu. Testowała na sobie np. nowy YSL Touche Eclat i śmiesznie wyszło

Z blogów jeszcze Killer Colours jest super.

Lubię blogi bladych dziewczyn, bo przynajmniej odcienie kolorówki nie są przekłamane i mogę zobaczyć, jakbym w czymś wyglądała
Świetna robota z tymi linkami.
Ten podkład Paul & Joe ma przeurocze opakowanie. No i kolor.

Niech już przychodzą do mnie te BB creamy, bo ostatnio obraziłam się na wszystkie moje podkłady i mam ochotę wywalić je w cholerę.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 06:03   #1952
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Najjaśniejsze odcienie Coastal Scents Undercover High Definition Liquid Foundation.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 281109CSHD1.jpg (78,7 KB, 58 załadowań)
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 13:57   #1953
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Swego czasu mój ulubiony BB krem, ale jeśli wzięłaś 13, to uwaga, bo jest różowa jak świnka Piggy.
Mam #13 i mimo że mam żółte podtony to u mnie ten bb ładnie się wtapia . Z boku twarzy między żuchwą a szyją (pod uchem) widać że powinnam miec żółtszy podkład, ale twarz nie wygląda na różową. Swoją drogą nie wiem czy ten obszar pod uchem jest żółtszy od reszty szyi czy co, ale wszystkie podkłady wyglądają tam na za mało żółte. Natomiast jak się patrzy na wprost to jest ok.
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 18:40   #1954
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
U mnie Pupa podkreślała suche skórki . A pielęgnacja, wiadomo, najważniejsza, tylko że jak się używa kwasów itd, to suche skórki są właściwie częścią życia. No i jeżeli podkład reklamuje się jako nawilżający i wygładzający, to ja liczę, że chociaż tych skórek nie podkreśli. Masz rację, że jak cera ładna, to i zwykły podkład się sprawdzi, ale jak są problemy, to widać, jak obietnice producentów rozpływają się we mgle. A tobie bardziej przypadła do gustu Pupa czy MAC Sculpt? Nie mam jak zdobyć próbki MACa a malowanie w salonie proponowane przez pracowników MACa niewiele mi pomoże. A jak ma się ten nowy Maybelline do Pupy? Widzę, że cena niewielka . Choć postanowiłam sobie znaleźć coś sensownego, nie kierując się ceną, bo potem mam kilka podkładów a każdy beznadziejny.
Też jestem non stop na kwasach, peelingach i innych cudakach i właśnie dzięki temu suchych skórek nie mam Polecam ten peeling-maskę z Phenome i o skórkach można zapomnieć, często robią -40%.
Sculpta użyłam tylko raz z próbki, więc nie umiem się szerzej wypowiedzieć
A Maybelline i Pupa to kompletnie inna bajka. Maybelline jest raczej jak MAP, tylko nie warzy się i generalnie jest prostszy w obsłudze.

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Świetna robota z tymi linkami.
Ten podkład Paul & Joe ma przeurocze opakowanie. No i kolor.

Niech już przychodzą do mnie te BB creamy, bo ostatnio obraziłam się na wszystkie moje podkłady i mam ochotę wywalić je w cholerę.
Cieszę się, że się przydadzą, chociaż do pogapienia się Bardzo często robię taki research, to będę wrzucać, jak coś ciekawego znajdę.
Też mam co jakiś czas takie krytyczne momenty i wtedy właśnie też kupuję jakiś bb krem Ostatnio Lovely Me:ex i nawet jasny jest. Jaśniejszy na skórze, niż Diorskin Nude 010.

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
Mam #13 i mimo że mam żółte podtony to u mnie ten bb ładnie się wtapia . Z boku twarzy między żuchwą a szyją (pod uchem) widać że powinnam miec żółtszy podkład, ale twarz nie wygląda na różową. Swoją drogą nie wiem czy ten obszar pod uchem jest żółtszy od reszty szyi czy co, ale wszystkie podkłady wyglądają tam na za mało żółte. Natomiast jak się patrzy na wprost to jest ok.
No to super! Zazdroszczę. U mnie wszystko jest nienaturalnie różowe, a chłodne róże wyglądają jak brzoskwiniowe. Nie wiem, co mam z tym kolorem cery. Chociaż żółta Siberia daje radę.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 19:15   #1955
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

MissScareAll, dobrze zrozumiałam, że kwasy usuwają u ciebie skórki? U mnie złuszczanie kwasami BHA oraz retinoidami (od 10 lat) łączy się z ciągłym złuszczaniem się skóry, przez co peelingowanie nie pomaga, bo stale wierzchnia warstwa "odpada". A jakich kwasów używasz?
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 19:16   #1956
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Trochę linków...

Maybelline Fit Me 110 wydaje się niezły, o pomarańczowym Skin79 też słyszałam, że niby jasny (leci do mnie, to napiszę): http://www.beautyjunkies.de/forum/th...-reden/page179 (post 5351)

Ale Paul&Joe jeszcze lepszy: http://www.lenallure.com/2012/09/pau...ca-swatch.html ale na eBayu już z przesyłką coś koło 200zł

Z Lancome żółtków można szukać tylko w azjatyckich i ten mnie zaciekawił: http://beautyknot.wordpress.com/2010...miracle-bo-01/

Revlon Nearly Naked 120 Vanilla, żółta tonacja. Myślałam, że będzie jaśniejszy http://www.essiebutton.com/2013/02/r...oundation.html - porównanie z Siberią http://neonchipmunkmakeup.blogspot.c...on-review.html

Nowy korektor NARS. Chantilly http://www.vampyvarnish.com/2013/02/...watches-review
Z korektorów jeszcze MUFE HD 305 jest mega jasny, na mnie za jasny chyba. Nie wiem, bo leży gdzieś w szufladzie.

A tu blog z dziewczyną o naprawdę jasnej cerze, która testuje na sobie podkłady: http://drivelaboutfrivol.blogspot.co...A%20foundation Laura Mercier Soft Ivory się u niej sprawdza, ciekawa jestem tego podkładu. Testowała na sobie np. nowy YSL Touche Eclat i śmiesznie wyszło

Z blogów jeszcze Killer Colours jest super.

Lubię blogi bladych dziewczyn, bo przynajmniej odcienie kolorówki nie są przekłamane i mogę zobaczyć, jakbym w czymś wyglądała
Ten Maybelline nie jest wcale taki jasny- macałam go dzisiaj w Cubus w NO...jest taki ciemny powiedzmy jak Buff Revlona albo i nawet bardziej.

Jaśniejszy od niego jest np. odcień Isadory sheer to cover Ivory Beige 49
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 19:27   #1957
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Cieszę się, że się przydadzą, chociaż do pogapienia się Bardzo często robię taki research, to będę wrzucać, jak coś ciekawego znajdę.
Też mam co jakiś czas takie krytyczne momenty i wtedy właśnie też kupuję jakiś bb krem Ostatnio Lovely Me:ex i nawet jasny jest. Jaśniejszy na skórze, niż Diorskin Nude 010.
Wrzucaj, wrzucaj.
To ten BB http://2.bp.blogspot.com/-VagJuwjsI9...ovely+meex.jpg ?
W ogóle mają przefikuśne cienie z wąsami.
Dobijają mnie te podkłady, chyba otworze LRP UC, jest trochę za ciemny, ale za to ładnie się zachowuje na skórze.
A jeszcze się zapytam, jaki odcień tego maybelline whitestay miałaś?
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-01, 20:40   #1958
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Świetna robota z tymi linkami.
Ten podkład Paul & Joe ma przeurocze opakowanie. No i kolor.

Niech już przychodzą do mnie te BB creamy, bo ostatnio obraziłam się na wszystkie moje podkłady i mam ochotę wywalić je w cholerę.
Daj miiii
Ja ostatnio z braku laku dopuszczam się haniebnych czynów smarowania się podkładami 2-3 tony za ciemnymi chamsko w chodzę do sklepu i proszę o próbkę dzięki Bogu przewiduję mały przypływ gotówki więc może zainwestuję w Maybellina... Choć to słabe krycie mnie martwi:/
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 20:50   #1959
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Daj miiii
Ja ostatnio z braku laku dopuszczam się haniebnych czynów smarowania się podkładami 2-3 tony za ciemnymi chamsko w chodzę do sklepu i proszę o próbkę dzięki Bogu przewiduję mały przypływ gotówki więc może zainwestuję w Maybellina... Choć to słabe krycie mnie martwi:/
Chcesz?
Obiecałam tylko koleżance odlewki i mogę Ci wysłać.
TM sobie chyba zostawię, dam mu jeszcze szansę, ale jak chcesz MAP, Rimmela MP czy inglota lw 100, to mi nawet brewka nie pyknie jak się ich pozbędę.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 20:55   #1960
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

O łaskawco ale ze mnie sęp

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

W zamian podzielę się Whitestayem jak se zafunduję
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 21:03   #1961
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

O, na Rimmela mam już chętną, wyślę Ci MAP, dużo nie zostało, ale zawsze coś.
Chyba, że Inglota, którego też nie jest dużo, też chcesz?
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-01, 21:41   #1962
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Przyjmę cokolwiek
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 22:46   #1963
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Wrzucaj, wrzucaj.
To ten BB http://2.bp.blogspot.com/-VagJuwjsI9...ovely+meex.jpg ?
W ogóle mają przefikuśne cienie z wąsami.
Dobijają mnie te podkłady, chyba otworze LRP UC, jest trochę za ciemny, ale za to ładnie się zachowuje na skórze.
A jeszcze się zapytam, jaki odcień tego maybelline whitestay miałaś?
Tak, ten.
Wcześniej pisałam, C01 i W01.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 08:09   #1964
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Czy ten podkład z pupy jest jaśniejszy od HM 51?

zastanawiam sie, czy nie kupic sobie photoready ivory (-40% w hebe), ale jeśli pupa ma jasny odcień, to wolę zaplacic 2x wiecej
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 08:57   #1965
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Zamówiłam Maybelline Whitestay w 2 kolorach: c01 i co2
Jak przyjdą mogę wrzucić swatche albo nawet zdjęcia porównawcze z Colorstay 150 i 180 albo Photoready 03 bo takie posiadam
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 09:07   #1966
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
Czy ten podkład z pupy jest jaśniejszy od HM 51?

zastanawiam sie, czy nie kupic sobie photoready ivory (-40% w hebe), ale jeśli pupa ma jasny odcień, to wolę zaplacic 2x wiecej
marynko42, mi wydaje się, że jest minimalnie jaśniejszy, no i nie ciemnieje.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 09:13   #1967
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

a ja kliknełam snow white -,-

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
marynko42, mi wydaje się, że jest minimalnie jaśniejszy, no i nie ciemnieje.
dziękuję
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 10:16   #1968
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez lalesia Pokaż wiadomość
Zamówiłam Maybelline Whitestay w 2 kolorach: c01 i co2
Jak przyjdą mogę wrzucić swatche albo nawet zdjęcia porównawcze z Colorstay 150 i 180 albo Photoready 03 bo takie posiadam
Hmm, a używasz ich? (CSa i Photoready)
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 12:05   #1969
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Hmm, a używasz ich? (CSa i Photoready)
Używam używam Photoready mam od lata ale nie używałam, bo był za jasny na ciepły sezon i wydawało mi się, że widać go na twarzy, jednak ostatnio dostał jeszcze jedną szansę i okazał się być moim ulubieńcem Absolutnie niewidoczny na twarzy i piękny, idealnie pasujący odcień w neutralnych tonach
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-02, 14:08   #1970
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez lalesia Pokaż wiadomość
Zamówiłam Maybelline Whitestay w 2 kolorach: c01 i co2
Jak przyjdą mogę wrzucić swatche albo nawet zdjęcia porównawcze z Colorstay 150 i 180 albo Photoready 03 bo takie posiadam
ba, swatche zawsze mile widziane

a ja sobie ostatnio używam z My Secret Perfect matt i muszę przyznać że jest jasny ale trzeba go koniecznie wmasowywać(nie wklepywać) bo wtedy właśnie z pomarańczowego robi się coraz jaśniejszy pod wpływem wmasowywania choć jest niestety raczej chłodniejszy/neutralny, żółci w nim nie ma wcale ale cud -nie odcina mi się ja go trochę przypudrowuję i cały dzień skóra wygląda dobrze. Jak na tą cenę jest ok ale cudów nie ma co się spodziewać no i nie dla problemowej paszczy. Robi super za bazę pod minerałki

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
Czy ten podkład z pupy jest jaśniejszy od HM 51?

zastanawiam sie, czy nie kupic sobie photoready ivory (-40% w hebe), ale jeśli pupa ma jasny odcień, to wolę zaplacic 2x wiecej
jest jaśniejszy, nie utlenia się tak, HM robi się pomarańczowo ceglasty a Pupa cały czas jest jasno żółta. Dobry podkład, bardzo trwały(!) i super kryje ale nie dla każdego. Mi wykończenie się nie podobało, no i pory podkreślał niewiarygodnie Ale jakościowo bardzo dobry.
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 14:24   #1971
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

iamsolucky, a nie utlenia Ci się ten Miss Sporty? Jak tylko pojawił się w Rossmannie to testowałam go na dłoni i po wyjściu ze sklepu w świetle dziennym był pomarańczowy
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 14:38   #1972
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
iamsolucky, a nie utlenia Ci się ten Miss Sporty? Jak tylko pojawił się w Rossmannie to testowałam go na dłoni i po wyjściu ze sklepu w świetle dziennym był pomarańczowy
Nie mam z Miss Sporty tylko ten:
http://fashionery.blogspot.com/2013/...my-secret.html
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 14:52   #1973
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Myślę jedno, a piszę drugie Zerknę na niego przy okazji
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 15:03   #1974
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

bateria pada i takie zamazane te zdjęcia wyszły
ale coś tam widać że na ręku w przeciwieństwie do Maybelline czy Max Factor nie ma brzoskwiniowej plamy po wyciśnięciu z tubki ten łososiowy kolor może przestraszyć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (75,3 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (45,6 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (89,0 KB, 14 załadowań)
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 15:54   #1975
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Lalesiu, to kolory Whitestaya nie będą ci za jasne?
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 17:34   #1976
truskawkowa mamba
Raczkowanie
 
Avatar truskawkowa mamba
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 98
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Witam was wszystkie również należę do osób o raczej jasnej karnacji, może nie jestem ekstremalnie jasna, ale jakaś bladość w sobie mam :P Mam do was pytanie, bo zainteresował mnie podkład maybelline whitestay, ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji o nim. Jedyne co znalazłam to maybelline whitestay compact i base, tyle że one były produkowane w 2009-2011. Tak więc sądzę, że te podkłady nigdy nie były przez maybelline produkowane Jeżeli macie jakieś info na ich temat to prosze napiszcie coś bliżej
__________________
I <3 speedway
truskawkowa mamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 21:00   #1977
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Lalesiu, to kolory Whitestaya nie będą ci za jasne?
Nie wiem, okaże się Dlatego wzięłam ten 03 i mam nadzieję, że jak będzie 01 za jasny to wymieszam i będzie git

O tu na tym zdjęciu wygląda dokładnie jak Photoready Shell, tkóry posiadam i jest idealny
http://slodko-gorzkie.blogspot.com/2...1_archive.html

Edytowane przez lalesia
Czas edycji: 2013-03-02 o 21:04
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 11:32   #1978
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

http://wchwililuzu.blogspot.com/2013...fect-matt.html tu o wspomnianym przeze mnie My Secret za dychę.
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 19:10   #1979
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

do mnie przyszedł whitestay c00 snow white.
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 19:16   #1980
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

O i jak?
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-02 22:38:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:21.