Jasny podkład - zbiorczy cz II - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-13, 18:09   #1231
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
A ja mam N1 i nie ma wcale...
na buźce tych drobinek u mnie bynajmniej nie widać ale może wklep trochę podkładu na wierzchu dłoni i zobacz na dłoń w sztucznym świetle, może wtedy łone-te drobinki wyjdą w całej okazałości
Revlon PR toż to rozświetlacz w płynie niemalże taki perłowy choć te wszystkie drobinkowe podkłady i tak na twarzy dużo z blinka tracą i mika zostaje na palcach
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 20:11   #1232
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Uzywajac revlona pr strach wyjsc z domu jak jest slonce. :/
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 20:58   #1233
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

U mnie na twarzy nie widać w N1 drobinek, ale się nie przyglądałam za bardzo . Skin foundation z BB też mi jakoś schodzi z twarzy, ech...to moje kapryśne ryło
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 16:02   #1234
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Skusiłam się na tego rimmela, jest teraz na promocji w rossmannie za 27.99zł
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 16:05   #1235
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Byłam dzisiaj w drogerii Hebe i znalazłam tam taki jasny podkład firmy Elite Paris. Wie ktos coś o nim?
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 16:12   #1236
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w drogerii Hebe i znalazłam tam taki jasny podkład firmy Elite Paris. Wie ktos coś o nim?
To ten? http://2.bp.blogspot.com/-1SbQTk34v5.../Obraz+219.jpg
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 16:18   #1237
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Właśnie nie ten, drugi taki z pompką. Ten jest co pokazałaś jest ciemniejszy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg podklad-nawilzajacy.jpg (39,2 KB, 24 załadowań)
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-14, 16:31   #1238
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

jeśli którąś z Was interesował odcień Bell BB cream to u mnie na blogu zamieściłam, zapraszam
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 15:43   #1239
Pani Barokowa
Rozeznanie
 
Avatar Pani Barokowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 658
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

dziewczyny, dzisiaj nalozyłam armaniego lasting silk, i jestem mega zadowolonona świetny, jasny kolor, idealnie dopasowany, w ogóle nie widac że mam podkład, bardzo naturalny... niestety aż za bardzo, ponieważ słabo kryje czy to moja cera jest już taka straszna, czy on jest ogólnie słabo kryjący??
Pani Barokowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 15:59   #1240
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Pani Barokowa Pokaż wiadomość
dziewczyny, dzisiaj nalozyłam armaniego lasting silk, i jestem mega zadowolonona świetny, jasny kolor, idealnie dopasowany, w ogóle nie widac że mam podkład, bardzo naturalny... niestety aż za bardzo, ponieważ słabo kryje czy to moja cera jest już taka straszna, czy on jest ogólnie słabo kryjący??
Hm, ja bym jego krycie określiła jako lekkie/średnie. Wyrównuje koloryt mojej cery, przykrywa zaczerwienienia, neutralizuje cienie pod oczami, przy czym do pełnego zakrycia cieni itp. potrzebuję korektora i do wszelkiego rodzaju większych niespodzianek z pewnością taki będzie potrzebny.

Edit: Po zastanowieniu bardziej skłaniałabym się ku średniemu kryciu, chociaż to może powinna określić osoba z bardziej problematyczną cerą.
__________________
...

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2012-12-15 o 16:04
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 17:38   #1241
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Pani Barokowa Pokaż wiadomość
dziewczyny, dzisiaj nalozyłam armaniego lasting silk, i jestem mega zadowolonona świetny, jasny kolor, idealnie dopasowany, w ogóle nie widac że mam podkład, bardzo naturalny... niestety aż za bardzo, ponieważ słabo kryje czy to moja cera jest już taka straszna, czy on jest ogólnie słabo kryjący??
nie wiem jak akurat z tym podkładem, ale możliwe, że ze wszystkimi się tak da- spróbuj stemplować gąbeczką, powinno dać większe krycie
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-15, 17:47   #1242
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
nie wiem jak akurat z tym podkładem, ale możliwe, że ze wszystkimi się tak da- spróbuj stemplować gąbeczką, powinno dać większe krycie
U mnie z kolei nic nie daje większego krycia niż podkład nakładany palcami. Nakładany BB wygląda super, ale muszę go zużyć 2 razy więcej, żeby osiągnąć sensowny efekt.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 18:07   #1243
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
U mnie z kolei nic nie daje większego krycia niż podkład nakładany palcami. Nakładany BB wygląda super, ale muszę go zużyć 2 razy więcej, żeby osiągnąć sensowny efekt.
To właśnie jedyny minus gąbek, zżerają podkłady jak cholerka...

Ja aktualnie mam kryzys, bo mi wszystko z buzi spływa szybko, a nigdy tak nie miałam.

Póki co używam sobie Elemonga, starego Givenchy, ale to jeszcze nie to.
Dla mnie super kolor to revlon buff, ale troche za ciemny.
...
ja nie wiem, najlepiej podleczyć mooocno buzię i nie używać wcale, bo do końca życia podkładu dobrego nie znajdę chyba.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 19:44   #1244
Pani Barokowa
Rozeznanie
 
Avatar Pani Barokowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 658
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
nie wiem jak akurat z tym podkładem, ale możliwe, że ze wszystkimi się tak da- spróbuj stemplować gąbeczką, powinno dać większe krycie
Tak, tylko gąbeczka sprawdza się najlepiej przy gęstych, kremowych podkładach, a on jest lekki i wodnisty. No nic, następnym razem spróbuje palcami, bo dzisiaj nałożyłam pędzlem
Pani Barokowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 19:58   #1245
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Pani Barokowa Pokaż wiadomość
Tak, tylko gąbeczka sprawdza się najlepiej przy gęstych, kremowych podkładach, a on jest lekki i wodnisty. No nic, następnym razem spróbuje palcami, bo dzisiaj nałożyłam pędzlem
To rzeczywiście może być problem, nie miałam z nim do czynienia jeszcze.
Powodzenia
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 20:28   #1246
Pani Barokowa
Rozeznanie
 
Avatar Pani Barokowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 658
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
To rzeczywiście może być problem, nie miałam z nim do czynienia jeszcze.
Powodzenia
Mimo tego krycia podkład jest świetny, zwłaszcza kolor jak doprowadzę cerę do porządku to kupię go na pewno
Pani Barokowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-16, 12:21   #1247
201612080925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Uzywajac revlona pr strach wyjsc z domu jak jest slonce. :/
Jak go pierwszy raz nałożyłam i poświeciło słońce to koleżnaki powiedziały mi, że wyglądam jak Edward ze Zmierzchu
Na zimę można jeszcze go używać, bo nie ma zbyt wiele słońca, ale na wiosnę nie wyobrażam sobie wyjść z nim z domu.

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

A propos może znacie jakiś podkład podobny kolorem do photoready 002 Vanilla, tylko nie aż tak bardzo rozświetlający? Colorstay odpada, za ciężki.

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Też miałam N1(2x - z puzzlem i bez) i miał
Bardzo różni się ten z puzzlem od tego bez?
201612080925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-16, 12:34   #1248
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Tylko opakowaniem
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-16, 12:48   #1249
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
na buźce tych drobinek u mnie bynajmniej nie widać ale może wklep trochę podkładu na wierzchu dłoni i zobacz na dłoń w sztucznym świetle, może wtedy łone-te drobinki wyjdą w całej okazałości
Revlon PR toż to rozświetlacz w płynie niemalże taki perłowy choć te wszystkie drobinkowe podkłady i tak na twarzy dużo z blinka tracą i mika zostaje na palcach
Hm, właśnie wślepiłam się w próbkę na dłoni i patyczek, którym wyciągam resztki ze starego opakowania i tak - w świetle dziennym na ręce nie widać nic, na patyczku jedną drobinkę. Po wsadzeniu reki i patyczka tuż pod halogen widać, że faktycznie są drobinki, ale bardzo malutkie i raczej mało.

He, he, jakby nie wy to bym nie zauważyła - i to po kilku latach stosowania... wg mnie to on nie ma błyszczącego wykończenia, tylko naturalnie satynowe.

Unikam matowych podkładów, bo na ogół mają dużo pudrów, które mi się strasznie warzą na twarzy. Poza tym wolę satynę. A TM można spokojnie zmatowić dobrym pudrem, ja teraz wręcz mam problem bo jak nałożę puder bambusowy z filtrem BU na podkład to mam bardzo matową twarz. Ale też ostatnio kwasy + mróz i ryj mi isę tak nie świeci, podkłady się lepiej trzymają, normalnie cuda niewidy.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-17, 15:39   #1250
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Ja też zimą paszczę mam cały dzień matową, nic nie spływa
Również lubię to satynowe wykończenie True Matcha a tych drobinek to na buzi nie widać, w świetle świetlówek też ich nie widzę tak bardzo, natomiast pięknie wychodzą w takim ciepłym, sztucznym świetle zwykłych żarówek

Oglądam tak sobie Rimmela MP na zagranicznych blogach i on wygląda na buźkach na taki tłusty, błyszczący pewnie trwałością nie grzeszy, jak go dziewczęta używacie to napiszcie jak z jego trwałością i ciemnieniem

Mam jeszcze takie pytanie odnośnie podkładu Kryolan Ultrafoundation czy orientujecie się jak jasne są kolory lub któryś z tych kolorów: DF(death flash), DG, IW, Fair Olive, YH, RN, RN1... wszędzie widzę tylko swatche alabastra lub ivory a one wydają mi się ciemniejsze od tych co wymieniłam
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 16:02   #1251
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

U mnie ten Rimmel MP też się błyszczy na twarzy, nie ciemnieje, a raczej dopasowuje się i krycie nie za mocne, gdzieniegdzie potrzebuje dwie warstwy.
Ale używam go dopiero 3 dni.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 16:22   #1252
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Oglądam tak sobie Rimmela MP na zagranicznych blogach i on wygląda na buźkach na taki tłusty, błyszczący pewnie trwałością nie grzeszy, jak go dziewczęta używacie to napiszcie jak z jego trwałością i ciemnieniem

Mam jeszcze takie pytanie odnośnie podkładu Kryolan Ultrafoundation czy orientujecie się jak jasne są kolory lub któryś z tych kolorów: DF(death flash), DG, IW, Fair Olive, YH, RN, RN1... wszędzie widzę tylko swatche alabastra lub ivory a one wydają mi się ciemniejsze od tych co wymieniłam
U mnie Rimmel daje satynowe ale nie tłuste wykończenie. Po prostu świetliste jak przy bb kremie. Trwałość jest zmienna - raz jest to 5 godzin a raz 12.
Jeśli chodzi o Kryolan to odradzam go zwłaszcza dla osób podatnych na zapychanie. Moja koleżanka na nim pracowała i pomimo swojej lekkości nie jest to podkład przeznaczony do codziennego używania.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 16:30   #1253
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Stargazer Liquid Foundation - czy któraś z Was miała do czynienia z kolorem białym? Zastanawiam się nad zamówieniem, może udałoby mi się rozjaśnić zalegające mi zbyt ciemne podkłady ;-)
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 18:41   #1254
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
U mnie Rimmel daje satynowe ale nie tłuste wykończenie. Po prostu świetliste jak przy bb kremie. Trwałość jest zmienna - raz jest to 5 godzin a raz 12.
Jeśli chodzi o Kryolan to odradzam go zwłaszcza dla osób podatnych na zapychanie. Moja koleżanka na nim pracowała i pomimo swojej lekkości nie jest to podkład przeznaczony do codziennego używania.

uuu to niefajnie, ja jestem dość podatna na zapychanie muszę się non stop pilingować i maseczkować by w ryzach ładną cerę utrzymać
miałam nadzieję że skoro taki lekki, mało kryjący i ponoć zasychający będzie dobry właśnie na codzienne używanie. Dzięki za info.
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 19:54   #1255
Pani Barokowa
Rozeznanie
 
Avatar Pani Barokowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 658
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
uuu to niefajnie, ja jestem dość podatna na zapychanie muszę się non stop pilingować i maseczkować by w ryzach ładną cerę utrzymać

Moją cerę tez bardzo łatwo zapchać Jakich maseczek i pilingów używasz? Ja na razie testuje glinkę Ghassoul organique, ale specjalnych efektów nie widzę, a na KWC same ochy i achy...
Pani Barokowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 21:09   #1256
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
uuu to niefajnie, ja jestem dość podatna na zapychanie muszę się non stop pilingować i maseczkować by w ryzach ładną cerę utrzymać
miałam nadzieję że skoro taki lekki, mało kryjący i ponoć zasychający będzie dobry właśnie na codzienne używanie. Dzięki za info.
Oj, ja pracuję na kryolanie i nie zachwycam się nim. Co prawda kolory super, ale ciężkie to. TO typowo marka do charakteryzacji, bodypaintingu itd., to makijażu TV i na sesję, gdzie kładzie się machę i nie lata po 12 h w makijażu.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 21:43   #1257
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Pani Barokowa Pokaż wiadomość

Moją cerę tez bardzo łatwo zapchać Jakich maseczek i pilingów używasz? Ja na razie testuje glinkę Ghassoul organique, ale specjalnych efektów nie widzę, a na KWC same ochy i achy...
Z peelingów to tylko Soraya morelowa i oliwka wymieszana z paroma ziarenkami zaparzonej kawy zdzierak niezły używam też juz drugiego opakowania peelingu enzymatycznego z Bielendy profesjonalnej Ideal Skin-fajny jak się stosuje co dwa dni i zostawia na dłużej niż radzi producent. Z maseczek to borowinę(żeby to zmyć to 15 minut krwi, potu i łez ale po ok. 6 zabiegach co dwa dni warto) tej to też na ciało używam na przemian z glinką żółtą moją ulubioną, lubię też z Rival de Loop nawilżającą z algami. W sumie skromnie. Kiedyś używałam masy kosmetyków a co tydzień inna maseczka i krem
Mam mydełko aleppo z Organique i tyłka mi nie urywa
Jednak i tak u mnie największe efekty daje regularne i intensywne picie pokrzywy i zażywanie Sufrinu
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 22:24   #1258
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Poległam i skusiłam się dziś (po lekturze wątku rzecz jasna ) na Match Perfection, mam nadzieję, że to będzie to .

Widziałam też krem 'bb' od Bell w Naturze - ciemnizna, za to korektor z tej serii wydał mi się przyjemnie jasny, o ile drogeryjne światło nie zrobiło mnie w konia
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 09:06   #1259
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

A co do MP, to ja drobinki widzę tylko na palcach, a na twarzy ni hu, hu.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 10:28   #1260
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
Oj, ja pracuję na kryolanie i nie zachwycam się nim. Co prawda kolory super, ale ciężkie to. TO typowo marka do charakteryzacji, bodypaintingu itd., to makijażu TV i na sesję, gdzie kładzie się machę i nie lata po 12 h w makijażu.


Albo lata, ale tylko jednorazowo. A tak codziennie, brrrr...!
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-02 22:38:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:34.