Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26 - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-18, 17:22   #2581
manka1807
Raczkowanie
 
Avatar manka1807
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 159
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Jakie mile powitanie!
manka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 17:32   #2582
hschick
Zadomowienie
 
Avatar hschick
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 196
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Kochane ważne Na sprzedaż mam body czarne i białe monokini - oba w galerii Jeśli któraś z Was byś chciała piszcie Cena jak na alli oczywiście nie noszone tylko przymierzone, ja jednak potrzebuję L, już czekam na nową przesyłkę Linki do obu podaję poniżej:
Czarne body: http://www.aliexpress.com/item/2016-...619679060.html

Białe monokini: http://www.aliexpress.com/item/triki...396058106.html
__________________
29.02.2016 D. F Czechy. Już są Mentor, 450cc HP szer. 12,7 proj. 5,2
hschick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 17:39   #2583
Peg
Raczkowanie
 
Avatar Peg
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 294
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Z tego wszystkiego zapomniałam o dzisiejszej wyliczance. Dodałam dwie nowe cycolinki w tym Ciebie manka1807, witamy.

gal23 - 24.05 - 6




komtesa - 31.05 - 13




lijuana - 02.06 - 15




peg - 13.06 - 26




manka1807 - 18.07 - 61




szann - 16.09 - 121


I jeszcze a propos AB... może mój wpis był zbyt emocjonalny, ale naprawdę byłam wstrząśnięta tym co zobaczyłam w programie. Dlugienogi - to, że AB przeklina, ma to swoje "czarne" poczucie humoru i nie waha się odsysać tłuszcz 14-latce nie oznacza, że będziesz miała brzydkie piersi. Na pewno będą piękne, bo AB generalnie operuje DOBRZE i na nowoczesnym sprzęcie - bardziej chodzi o jego podejście do pacjentki, ewentualne poprawki i niedociągnięcia, jak np. zbyt luźny pancerz pooperacyjny, który pewnie przyczynił się do obniżenia piersi u Balonoowej. Tego lekarza trzeba po prostu bardziej "pilnować", mimo że za takie pieniądze powinien robić wszystko na tip top. Jeśli pancerz jest dobrze opięty i dobrze znosisz rekonwalescencję, to efekt na pewno będzie zadowalający

I jeszcze słówko do komtesty, bo zwróciłaś się do mnie w którymś komentarzu - nie mam asymetrii piersi ta pierwsza cyferka to numer modelu, czyli Mentror CPG 332, a 305 cc to ilość ml w obu piersiach będę mieć tyle samo, czyli 305 ml.
__________________
27.01.16 konsultacja u A.B. Warszawa
06.05.16 konsultacja u J.J. Wrocław > operacja! 21.06.16 Mentor CPG 332 305cc

Edytowane przez Peg
Czas edycji: 2016-05-18 o 17:46
Peg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 17:51   #2584
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

hschick kochana ile na pln za to czarne body????
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 17:52   #2585
Dlugienogi
Raczkowanie
 
Avatar Dlugienogi
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 464
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez Judyta71 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
byłam dziś na wizycie wszystko cacy oprócz tego że dr. kazał mi 3 miechy chodzić w staniku ,on co prawda wygodniutki ,ale ma szer. ramiączka i z każdej bluzki będzie wystawałmówię do niego ,że nie ma sumienia prawię całe lato ,ą on ,że ew. w 3 miesiącu na dzień inny sportowy ,a na noc pooperacyjny
zostało mi letnią porą nosić bluzki pod samą szyję ,których oczywiście mam mało , bo ja lubię dekolty

Długienogi fajnie ,że tak dobrze to znosisz i oby tak dalej,moja rada staraj się prostować plecki na ile to możliwe oczywiście
ja prosta jak struna chodzę i to od pierwszej chwili. Nie chce bronić AB ale ja nie narzekam. Ja sama nie odnioslam wrażenia ze zależy mu tylko na kasie. Czekam z niecierpliwością na relację balonoowy. Bo historia robi się coraz bardziej pikantna
__________________
Tylko nieszczęśliwi ludzie szukają swojego szczęścia w nieszczęściu innych
178/68=>66. W 2000r korekcja nosa, zadrutowana od 2015-10-21, laserowa depilacja od 2015-11-12, od 2016 siłownia i basen, zapuszczam włosy, na ciągłej diecie MŻ, 2016-05-16 AB - Silimed - 475 XH, 12,5 proj. 6,7
Dlugienogi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 18:57   #2586
hschick
Zadomowienie
 
Avatar hschick
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 196
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
hschick kochana ile na pln za to czarne body????
Wysłałam w wiadomość

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

Witamy nowe, przyszłe cycolinki w Naszym drugim domu
__________________
29.02.2016 D. F Czechy. Już są Mentor, 450cc HP szer. 12,7 proj. 5,2
hschick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 18:58   #2587
Balonoowa
Rozeznanie
 
Avatar Balonoowa
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 666
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez Peg Pokaż wiadomość
Dziewczyny SZOK SZOK SZOK!!!!! Jakie to szczęście, że nie wybrałam AB na swojego lekarza, po tym co dziś obejrzałam jestem w SZOKU!!!

Dziś siedzę sobie w domku do późna, więc oglądam telewizję - akurat na TVN Style był Stylowy Magazyn. I był materiał, w którym pokazali dziewczynę 14 lat ze sporą nadwagą. Postanowili zrobić prowokację i wysłali ją z ukrytą kamerą do anonimowego chirurga plastycznego żeby sprawdzić, czy zaproponuje jej odsysanie tłuszczu. Jak tylko pokazali ten gabinet i sylwetkę lekarza od razu poznałam - AB!!! Każdy kto był w tym pokoju od razu go pozna, ten sam monitor, okna w tych samych miejscach, z wyglądu też podobny mimo że twarz wiadomo była rozmyta.

I wiecie co?? ZAPROPONOWAŁ TEJ DZIEWCZYNCE ODSYSANIE. Ale to nie jest najgorsze, najgorszy był język jakim do niej mówił. Spytał się np. "Masz chłopaka?" Ona, że nie. A on: "A koleżanki mają? no właśnie". Kurrrrr.... "specyficzne" poczucie humoru AB w pełnej krasie!.... a potem jeszcze powiedział, żeby "zapier*alała" na piechotę zamiast jeździć autobusem/samochodem, bo on jej może ten tłuszcz odessać, ale jak ona się znowu "zapuści" to zabieg nic nie da. Kumacie? Takim językiem do 14-latki?

Możecie sobie obejrzeć same ten program i ocenić, czy to był AB (Stylowy magazyn 7, odc. 1). Ale jestem pewna, że dziewczyny, które u niego były potwierdzą. Dla mnie ten człowiek jest już totalnie skompromitowany i nikomu bym go nie poleciła. Nawet psycholog w studiu stwierdziła, że zachowanie lekarza było skandaliczne, a Szulim na koniec jeszcze dodała, żeby się zastanowić jakich specjalistów wybieramy... no więc ja radzę dziewczynom, żeby jednak omijały AB szerokim łukiem, bo jemu zależy tylko na $$$$$$, a nie na dobru pacjentek...
Jestem przerażona po tym co przeczytałam! Jutro oglądam powtórkę! Szok!!!

Jestem strasznie ciekawa co A.B. powie mi 31 maja, mam wizytę na 11, także dam Wam znać. Jak będzie coś kombinował, wspomnę mu o tv i o tym, że jest "gwiazdą tvn'u" . Myślę, że w sytuacji nowych faktów mam lekką przewagę
__________________
1 operacja - 01.2016
Poprawka - 09.2016
Silimed Natural 485 Hi
Balonoowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-18, 19:09   #2588
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
zgadza się, super. Ale bez pomocy to orka a nie radość.
Ja zawsze marzyłam o dużej rodzinie, ale pojawiły się kłopoty, zostaliśmy przy dwójce. Natomiast są tak cudowne i tak energiczne, że na nudę nie narzekam. Przy 5 takich łobuzów pewnie bym oszalała

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

myszola podjedź do A.K. , zobaczysz co Ci doradzi! To naprawdę świetny człowiek i dr!

oj chyba sie wybiore...

Cytat:
Napisane przez Peg Pokaż wiadomość
Dziewczyny SZOK SZOK SZOK!!!!! Jakie to szczęście, że nie wybrałam AB na swojego lekarza, po tym co dziś obejrzałam jestem w SZOKU!!!

Dziś siedzę sobie w domku do późna, więc oglądam telewizję - akurat na TVN Style był Stylowy Magazyn. I był materiał, w którym pokazali dziewczynę 14 lat ze sporą nadwagą. Postanowili zrobić prowokację i wysłali ją z ukrytą kamerą do anonimowego chirurga plastycznego żeby sprawdzić, czy zaproponuje jej odsysanie tłuszczu. Jak tylko pokazali ten gabinet i sylwetkę lekarza od razu poznałam - AB!!! Każdy kto był w tym pokoju od razu go pozna, ten sam monitor, okna w tych samych miejscach, z wyglądu też podobny mimo że twarz wiadomo była rozmyta.

I wiecie co?? ZAPROPONOWAŁ TEJ DZIEWCZYNCE ODSYSANIE. Ale to nie jest najgorsze, najgorszy był język jakim do niej mówił. Spytał się np. "Masz chłopaka?" Ona, że nie. A on: "A koleżanki mają? no właśnie". Kurrrrr.... "specyficzne" poczucie humoru AB w pełnej krasie!.... a potem jeszcze powiedział, żeby "zapier*alała" na piechotę zamiast jeździć autobusem/samochodem, bo on jej może ten tłuszcz odessać, ale jak ona się znowu "zapuści" to zabieg nic nie da. Kumacie? Takim językiem do 14-latki?

Możecie sobie obejrzeć same ten program i ocenić, czy to był AB (Stylowy magazyn 7, odc. 1). Ale jestem pewna, że dziewczyny, które u niego były potwierdzą. Dla mnie ten człowiek jest już totalnie skompromitowany i nikomu bym go nie poleciła. Nawet psycholog w studiu stwierdziła, że zachowanie lekarza było skandaliczne, a Szulim na koniec jeszcze dodała, żeby się zastanowić jakich specjalistów wybieramy... no więc ja radzę dziewczynom, żeby jednak omijały AB szerokim łukiem, bo jemu zależy tylko na $$$$$$, a nie na dobru pacjentek...
ehhh....
__________________
konsultuje się
20.05.2015 KONSULTACJA DR A.B.
09.10.2015 KONSULTACJA M.SZ
16.11.2015 KONSULTACJA S.Ł.
23.08.2016 KONSULTACJA G.N.J.

OXY
64->62->58.5->58.3->58.2->57.8->57.3->56.4->56.2->54.9->54.8

56,6->56,3->55,9->55,2

https://www.instagram.com/lukrecjaass/
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 19:09   #2589
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez Balonoowa Pokaż wiadomość
Jestem przerażona po tym co przeczytałam! Jutro oglądam powtórkę! Szok!!!

Jestem strasznie ciekawa co A.B. powie mi 31 maja, mam wizytę na 11, także dam Wam znać. Jak będzie coś kombinował, wspomnę mu o tv i o tym, że jest "gwiazdą tvn'u" . Myślę, że w sytuacji nowych faktów mam lekką przewagę
Balonoowa a może te żelki tak Ci się ułożyły? Może po prostu masz taką budowę klatki... patrzę na Twoja wyjściówkę i są dosyć szeroko rozstawione i nisko.Tak gdybam,bo ja wyglądam podobnie i boję sie jak fix,żeby mi się tak nie rozjechały.... same wiecie,że żelki zanim się ułożą mija trochę czasu... moja kumpela tak ma:dwie bułki pod pachami,bo miała szeroko rozstawione piersi i mega mało gruczołu i wielką autostradę po środku. Kuerwa... sama nie wiem.Te blizny to fakt,to doktorek spartolił.Ale hmmm...no jak Ty myślisz??? Przecież nie włożył implantu gdzie indziej nie??? :-/
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 19:13   #2590
patrycjanka1987
Zadomowienie
 
Avatar patrycjanka1987
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 317
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

U Balonoowej one się ewidentnie rozjechaly. Jak dla mnie spartolone. Oczywiście żadna ze mnie specjalistka. Ale aż tak się chyba cycki nie rozchodza?
__________________
SEBBIN 435ML 11.7 6.0
A.K. Katowice
patrycjanka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 19:40   #2591
mano3891
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 648
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez nadasana Pokaż wiadomość
Ja dziewczyny dopiero dzis zauważylam że moje żelki zmiękły i jakby delikatnie opadły i jak mylam rano zęby to już troszke sie poruszają a jestem 5 tyg po operceeee.....
No to mamy postęp Jak tak dalej pójdzie to wystarczy, że wymienisz implant za 50 lat

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Monika_lb Pokaż wiadomość
U mnie w sumie 5 Trojaczki 6,5lat i bliźniaki 22miesiące
O łał !!! Ale Ci obrodziło Na pewno masz wesoło z taką gromadką. Gratuluję

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Co do AB to każdy lekarz ma zadowolonych i niezadowolonych pacjentów. Ale jak może i jest dobrym specjalistą tak ostatnio ewidentnie ma jakieś problemy, które wpływają na jakość jego pracy. Dziewczyna, która była operowana z Balonoową, już jest po poprawce.
__________________
1. A / 168cm/ 50kg
2. 25.01.2016 DF Czechy Eurosylicone anatomy/ wysoki profil
mano3891 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-18, 19:41   #2592
Balonoowa
Rozeznanie
 
Avatar Balonoowa
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 666
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez maleficenta Pokaż wiadomość
Balonoowa a może te żelki tak Ci się ułożyły? Może po prostu masz taką budowę klatki... patrzę na Twoja wyjściówkę i są dosyć szeroko rozstawione i nisko.Tak gdybam,bo ja wyglądam podobnie i boję sie jak fix,żeby mi się tak nie rozjechały.... same wiecie,że żelki zanim się ułożą mija trochę czasu... moja kumpela tak ma:dwie bułki pod pachami,bo miała szeroko rozstawione piersi i mega mało gruczołu i wielką autostradę po środku. Kuerwa... sama nie wiem.Te blizny to fakt,to doktorek spartolił.Ale hmmm...no jak Ty myślisz??? Przecież nie włożył implantu gdzie indziej nie??? :-/
Czuję, że piersi w środku latają na prawo i lewo, a tak raczej nie powinno być. Moim zdaniem, to zbyt szeroka kieszeń, bo mogę je sobie sama podnieśc do góry i mam wtedy fajny push-up, tak samo mogę je zbliżyć. Także wydaje mi się, że doktorek czegoś nie uwzględnił u mnie.
Piersi wcześniej były blisko siebie, także budowa u mnie raczej nie wpłynęła na totalny rozjazd implantów. Zresztą zobacz wcześniejsze zdjęcia

Cytat:
Napisane przez patrycjanka1987 Pokaż wiadomość
U Balonoowej one się ewidentnie rozjechaly. Jak dla mnie spartolone. Oczywiście żadna ze mnie specjalistka. Ale aż tak się chyba cycki nie rozchodza?
Ja czuję i jestem pewna na 100%, że są źle zrobione
__________________
1 operacja - 01.2016
Poprawka - 09.2016
Silimed Natural 485 Hi
Balonoowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 19:58   #2593
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez Balonoowa Pokaż wiadomość
Czuję, że piersi w środku latają na prawo i lewo, a tak raczej nie powinno być. Moim zdaniem, to zbyt szeroka kieszeń, bo mogę je sobie sama podnieśc do góry i mam wtedy fajny push-up, tak samo mogę je zbliżyć. Także wydaje mi się, że doktorek czegoś nie uwzględnił u mnie.
Piersi wcześniej były blisko siebie, także budowa u mnie raczej nie wpłynęła na totalny rozjazd implantów. Zresztą zobacz wcześniejsze zdjęcia



Ja czuję i jestem pewna na 100%, że są źle zrobione
Oczywiście Kochana ja tylko się zastanawiam...znawczyni ze mnie żadna ;-) ehhh... oby Ci poprawił i były tak piękne jak na początku tego Ci życzę :-*
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 20:05   #2594
komtesa
Rozeznanie
 
Avatar komtesa
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 945
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez Monika_lb Pokaż wiadomość
U mnie w sumie 5 Trojaczki 6,5lat i bliźniaki 22miesiące
Jakoś nie mam widzę żeby któraś z Was miała operację u P.O.
To masz wesoło. Musisz być dzielną kobietą.
P.O. jest z Warszawy. Pracował w Lasermedzie, ale teraz nie wiem, gdzie zawędrował. Myślałam o nim przez chwilę, ale ma na stronie mało zdjęć i nie za bardzo mi się podobały.

Cytat:
Napisane przez karolinake Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny podczytuje ten wątek od kilku miesięcy i postanowiłam się wreszcie zarejestrować. Postanowiłam sobie, że po latach wstydzenia się swojej płaskiej klaty zrobię wreszcie operację. Niestety w tym roku mam już zaplanowany urlop więc powiększanie planuję na początek przyszłego roku. Wybrałam już lekarza - A.K. i pytanie do Was - na konsultacje umawiać się już teraz żebym wiedziała na czym stoję czy dopiero w styczniu? Druga sprawa niby głupia ale mnie męczy- mam psa 55 kg i jednak spacery z nim wymagają mocy w rękach i tak sobie myślę czy to nie będzie dla mnie dużym problemem? tzn pierwsze powiedzmy 2 m-ce mąż by go wyprowadzał ale później wiadomo. A pozatym panicznie boje się lekarzy bólu i krwi ale po waszych relacjach myślę że dam radę to przetrwać żeby później cieszyć się boskimi cycami
Witaj!

Cytat:
Napisane przez nadasana Pokaż wiadomość
hej karolina skąd masz moją fote w avatarze????
Dokładnie. W pierwszej chwili myślałam, że to Ty. Dziwnie tak.
Ta modelka kojarzy mi się już tylko z nadasaną.

Cytat:
Napisane przez manka1807 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

Jestem zupelnie nowa (tzn. znalazlam forum 2tygodnie temu i sumiennie czytam Wasze posty!), ale 'glos' zabieram po raz pierwszy

Chcialam tylko napisac, ze mega sie ciesze ze sie 'natknelam' na ten watek i Wasze dyskusje/ doswiadczenia- tyle czasu nie moglam sie doczekac operacji (ponad 10 lat), a jak uswiadomilam sobie ze pozostalo do niej mniej niz 100 dni zaczelam swirowac... Dopiero jak zaczelam tu wpadac to troszke mi lepiej. Takze dzieki!

Ahhhh, zapomnialabym! U mnie padlo na Krakow i implanty Mentor Moderate Plus 375cc. Termin operacji 18/07/16, wiec dokladnie za 2 miesiace! Aplikacja w telefonie juz odlicza
Witaj Robisz u T.K.?
Cytat:
Napisane przez Judyta71 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
byłam dziś na wizycie wszystko cacy oprócz tego że dr. kazał mi 3 miechy chodzić w staniku ,on co prawda wygodniutki ,ale ma szer. ramiączka i z każdej bluzki będzie wystawałmówię do niego ,że nie ma sumienia prawię całe lato ,ą on ,że ew. w 3 miesiącu na dzień inny sportowy ,a na noc pooperacyjny
zostało mi letnią porą nosić bluzki pod samą szyję ,których oczywiście mam mało , bo ja lubię dekolty
Ja też dzisiaj u niego byłam. Widzisz, a ja będę mogła nosić ten sportowy szybciej, ale tylko w dzień. No ale nie ma się czemu dziwić - Ty masz taaakie rakiety. Dasz radę!
Cytat:
Napisane przez Peg Pokaż wiadomość
I jeszcze słówko do komtesty, bo zwróciłaś się do mnie w którymś komentarzu - nie mam asymetrii piersi ta pierwsza cyferka to numer modelu, czyli Mentror CPG 332, a 305 cc to ilość ml w obu piersiach będę mieć tyle samo, czyli 305 ml.
Hahaha, dobra jestem. A ja dzisiaj u doktora, że koleżanka ma asymetrię, tylko taką małą, że nie widać, a ma dwa różne implanty. A ja mam wyraźną i proponuje mi jednakowe. I pytam go, dlaczego?
komtesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 20:22   #2595
Biyadhoo
Zadomowienie
 
Avatar Biyadhoo
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 170
Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Bylo juz setki razy ale zapomnialam. Kiedy moge jezdzic autem? W poniedzialek wracam do pracy i w sumie mogłabym z buta ale ja ztych leniwych. Bede 2 tyg po operacji. Myslicie ze lepiej jeszcze nie jezdzic?

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Jutro rano lece do domu tak sie ciesze!!
__________________
A-B/69/161/51
10.05.16 - Juz po! 325cc Mentor Moderate Plus 12,8cm/ 3,8 proj. - M.P. Ostrava
Biyadhoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 20:28   #2596
mano3891
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 648
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

kometsa, miałaś okazję zapytać doktorka ?
__________________
1. A / 168cm/ 50kg
2. 25.01.2016 DF Czechy Eurosylicone anatomy/ wysoki profil
mano3891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 20:30   #2597
patrycjanka1987
Zadomowienie
 
Avatar patrycjanka1987
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 317
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez Biyadhoo Pokaż wiadomość
Bylo juz setki razy ale zapomnialam. Kiedy moge jezdzic autem? W poniedzialek wracam do pracy i w sumie mogłabym z buta ale ja ztych leniwych. Bede 2 tyg po operacji. Myslicie ze lepiej jeszcze nie jezdzic?

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Jutro rano lece do domu tak sie ciesze!!
Jechalan po 9 i luz. Tylko wsteczny oporny. Ale dałam rade
__________________
SEBBIN 435ML 11.7 6.0
A.K. Katowice
patrycjanka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 20:31   #2598
mano3891
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 648
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

bayadhoo, ja jeździłam ok 10 dni po operacji, a może nawet szybciej. Czułam dyskomfort. Ale to chyba zależy głównie od Ciebie .
__________________
1. A / 168cm/ 50kg
2. 25.01.2016 DF Czechy Eurosylicone anatomy/ wysoki profil
mano3891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 20:31   #2599
patrycjanka1987
Zadomowienie
 
Avatar patrycjanka1987
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 317
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Ale ja to inna bajka
__________________
SEBBIN 435ML 11.7 6.0
A.K. Katowice
patrycjanka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-18, 20:33   #2600
Dlugienogi
Raczkowanie
 
Avatar Dlugienogi
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 464
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez Biyadhoo Pokaż wiadomość
Bylo juz setki razy ale zapomnialam. Kiedy moge jezdzic autem? W poniedzialek wracam do pracy i w sumie mogłabym z buta ale ja ztych leniwych. Bede 2 tyg po operacji. Myslicie ze lepiej jeszcze nie jezdzic?


---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Jutro rano lece do domu tak sie ciesze!!
A jak się wogóle czujesz?
__________________
Tylko nieszczęśliwi ludzie szukają swojego szczęścia w nieszczęściu innych
178/68=>66. W 2000r korekcja nosa, zadrutowana od 2015-10-21, laserowa depilacja od 2015-11-12, od 2016 siłownia i basen, zapuszczam włosy, na ciągłej diecie MŻ, 2016-05-16 AB - Silimed - 475 XH, 12,5 proj. 6,7
Dlugienogi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 20:34   #2601
Judyta71
Rozeznanie
 
Avatar Judyta71
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 534
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

komtesa

też mi powiedział,że to duży implant i trzeba nosić dłużej żeby wszystko się dobrze ułożyło a odnośnie mojej asymetrii to podobno ma zostać tak jak teraz jest nawet jak zejdą niżej ,ale czas pokaże
na razie jestem zadowolona z naszego dr.on. wykonuje mniej zabiegów,ale gość jest ok. nawet osoby ,które z nim pracują mówią o nim zdecydowanie lepiej niż o PO,który wcześniej tam pracował
ja dziś ze 2 km. pieszką zrobiłam ,żadnych przeciwbólowych,a w ogóle to już w niedzielę jeździłam samochodem i tragedii nie było ,tylko szybsze obroty kierownicą nie fajne były i tak Wam powiem,że gdyby nie ten cho....y ból w dole brzucha po prawej str.przez dwa dni to naprawdę byłoby ok.
__________________
op.TD 10.05.2016
Mentor 400cc UHP (szer.10,6 ,wys. 5,4 , okrągłe)
Judyta71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 20:47   #2602
Balonoowa
Rozeznanie
 
Avatar Balonoowa
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 666
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez maleficenta Pokaż wiadomość
Oczywiście Kochana ja tylko się zastanawiam...znawczyni ze mnie żadna ;-) ehhh... oby Ci poprawił i były tak piękne jak na początku tego Ci życzę :-*
Oby, oby! No po tym programie na tvn style mam nadzieję, że nabierze troszkę pokory! I przede wszystkim nie będzie mi wmawiał, że to moja wina.

Dziękuję Kochana
__________________
1 operacja - 01.2016
Poprawka - 09.2016
Silimed Natural 485 Hi
Balonoowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 20:53   #2603
szann
Zakorzenienie
 
Avatar szann
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 257
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez komtesa Pokaż wiadomość
Wiecie co, dla mnie najlepszy lekarz to T.K. z Krakowa. Wprawdzie nie byłam u niego na konsultacji, ale ma pełno zdjęć piersi na stronie i robi je naprawdę pięknie! Poza tym, wszystko dokładnie opisane, przedstawione, np. zalecenia pooperacyjne. Naprawdę mądry lekarz.
Nie wybrałam go tylko ze względu na odległość. W Warszawie jest kilku, dziewczyny tu specjalnie przyjeżdżają, więc stwierdziłam, że nie będę wydziwiać. Teraz widzę, że to wcale nie byłoby wydziwianie.
Jest świetnym plastykiem.. ale na boga.. nie każda chce mieć małe, naturalne cycki.
ja u niego byłam dwa razy i 2x się wykłócałam o okrągłe ;-)
jest specyficzny, egocentryczny, arogancki, w sumie, to taki jak ja, więc mi podpasował
co do piersi, to talentu nie da mu się odmówić. Ale również ma na koncie kilka zpartaczonych operacji i się wymigał od poprawki.
Cytat:
Napisane przez myszola21 Pokaż wiadomość
do tej pory brałam...na samym początku chciałam iść tam gdzie Star na początku tj. w Szczecinie a teraz już Katowice biore pod uwagę...
JO CIE ODWIEDZA
Cytat:
Napisane przez maleficenta Pokaż wiadomość
Helollll :-* mi powiedział 18k i jak ustalisz termin to praktycznie od razu należy wpłacić zaliczkę 2tysie. Jak zrezygnujesz zaliczka przepada.Mi na szczęście zwrócili,przecież byłam w ciąży! No z tymi okrągłymi może jakbyś sie wyklócila to by Ci zrobił niechętnie hehe ;-) :-P taki ten doktorrrooo ,ale fachmen jest no i taki hmmm... przystojniaczek ;-) :-P :-P :-D jak mi te pseudo cycki mierzył to tak dziwnie hehehe :-D
Znieczulenie chyba było już w tej cenie...??? Bo za co niby te 18 koła??? Bez przesady.... ;-)
U T.K jeszcze trzeba iść po zwolnienie z podatku 23% - najlepiej do jego kolegi psychologa ;-)
mi szczeknął ze 3 lata temu 18tys za 390NUANCE, bo wtedy pracował tylko na Silimedzie, w dodatku oczywiście piankowe, więc się nie zgodziłam.
Cytat:
Napisane przez Dlugienogi Pokaż wiadomość
No ja wczoraj od niego wyjechałam i będę w poniedziałek. .. jak to on to mu chyba powiem ze jest gwiazdą tv

Ja jutro do niego dzwonie i chyba się troche pośmiejemy. A co lepsze na fb widziałam, że jeździ do kliniki na rowerze

Cytat:
Napisane przez Peg Pokaż wiadomość
I jeszcze a propos AB... może mój wpis był zbyt emocjonalny, ale naprawdę byłam wstrząśnięta tym co zobaczyłam w programie. Dlugienogi - to, że AB przeklina, ma to swoje "czarne" poczucie humoru i nie waha się odsysać tłuszcz 14-latce nie oznacza, że będziesz miała brzydkie piersi. Na pewno będą piękne, bo AB generalnie operuje DOBRZE i na nowoczesnym sprzęcie - bardziej chodzi o jego podejście do pacjentki, ewentualne poprawki i niedociągnięcia, jak np. zbyt luźny pancerz pooperacyjny, który pewnie przyczynił się do obniżenia piersi u Balonoowej. Tego lekarza trzeba po prostu bardziej "pilnować", mimo że za takie pieniądze powinien robić wszystko na tip top. Jeśli pancerz jest dobrze opięty i dobrze znosisz rekonwalescencję, to efekt na pewno będzie zadowalający
zobaczę odcinek to od razu Wam napiszę, 1dni i 17h na playerze

mi np odmówił i odradził odssysania i przeszczepu, czyli BodyJet'a , generalnie akurat Doktorko to mi tak pasuje humorem i charakterem, że jak boga kocham, jutro dzwonie i go wyśmieje ;p nie dość, że mi na czas implanty nie doszły, to powiem, że chu*owo sławny się na forum zrobił.. i co z Balonowej cyckiem, żeby był świadomy, że fama idzie. powiem, że D. chce ze mną na 16.09 że będziemy krzyczeć od progu że 4ry implanty w cenie dwóch mają być
Cytat:
Napisane przez Balonoowa Pokaż wiadomość
Jestem przerażona po tym co przeczytałam! Jutro oglądam powtórkę! Szok!!!

Jestem strasznie ciekawa co A.B. powie mi 31 maja, mam wizytę na 11, także dam Wam znać. Jak będzie coś kombinował, wspomnę mu o tv i o tym, że jest "gwiazdą tvn'u" . Myślę, że w sytuacji nowych faktów mam lekką przewagę
umre zaraz ze śmiechu haha ale mamy Doktorkaaaaa hahahaaaa, coś mi sie wydaje, że trzeba o 'za darmo' za 610tki walczyć
__________________
Arturito vel A.B Warszawa!
-> 20.04.2015r. Nagor 460cc EHR 12,2 p.5,8 za mało!
-> 24.10.2016r. Silimed Natural 610cc XH 13,7 p.7,1
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post52273277
jak zobrazować sobie i liczyć wymiary implantów.
szann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 20:55   #2604
Biyadhoo
Zadomowienie
 
Avatar Biyadhoo
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 170
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez Dlugienogi Pokaż wiadomość
A jak się wogóle czujesz?

Czuje sie niby ok ale pas tak mnie meczy ze non stop marudze cisnie, uwiera... Nie umiem sie do niego przyzwyczaic. Jeszcze 2 tygodnie
__________________
A-B/69/161/51
10.05.16 - Juz po! 325cc Mentor Moderate Plus 12,8cm/ 3,8 proj. - M.P. Ostrava
Biyadhoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 20:56   #2605
komtesa
Rozeznanie
 
Avatar komtesa
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 945
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

A teraz o konsultacji u T.D.

Jak już pisałam, jestem mega zadowolona.
Najpierw pokazałam doktorowi wyniki badań – wszystko jest w porządku.
Później rozmawialiśmy. Już na wejściu powiedział z uśmiechem, że pewnie mam dużo pytań.
Pokazałam mu zdjęcia, wytłumaczyłam, co mi się podoba, a co nie. On szczerze mi wyjaśnił, co można zrobić, a czego się nie da. Nie obiecywał gruszek na wierzbie. Powiedział np. że taki rowek, jak mu pokazałam na zdjęciu, to u mnie nie wyjdzie, że odstęp między piersiami będzie, bo taką mam budowę. On jedynie może dać możliwie najszerszy implant. Jest rozwiązanie, gdyby ktoś uparł się na taki rowek – nacięcie mięśni, ale powiedział, że jest bardzo duże ryzyko, że wtedy implanty się połączą.
Pomierzył mnie bardzo dokładnie. Sprawdzał, jak będzie z różnymi implantami, a jak z jednakowymi. Stwierdził jednak, że w większej piersi mam dużo gruczołu (czy coś tam ) i to się trochę rozejdzie, więc on proponuje jednak dać takie same.
Stwierdził niestety, że u mnie większym problemem jest to, że mięsień prawej piersi (klata )jest większy, a lewej bardziej płaski i że tego nie zmieni, że to będzie widać. Pytam, czy będzie bardziej widoczne niż teraz. Stwierdził, że bardziej nie, ale żebym miała świadomość, że piersi nie będą identyczne.
Poprosił, żebym stanęła bokiem do lustra i pokazywał mi tę różnicę, ale ja patrzyłam się i nic nie widziałam. Haha, więc mam nadzieję, że to będzie rzeczywiście tak samo „widoczne” po operacji.
Potem pokazał mi staniczki. Ma też śliczny sportowy, który zechcę sobie dokupić do pancernika. I wiecie co – to staniczek z Anity. Pisałyście o nich.
Jestem naprawdę zadowolona.
Wiecie, dr nie jest typem osoby, która się chwali, reklamuje. Jest skromny, zapisuje sobie wymiary na jakiejś karteczce, liczy też na kartce. Podoba mi się. Nie robi wokół siebie tej całej otoczki, jest bardzo spokojny i kulturalny, taki misio trochę. Aż miałam ochotę go przytulić po wizycie.
Widać, że chce, żebym była zadowolona.
Mam nadzieję, że mu się to uda. Bardzo bym tego chciała. Idealnie nie będzie – no trudno, taka budowa, ale wierzę, że doktor zrobi wszystko, aby było, jak najlepiej.

Aha, za wizytę nie wziął nic, bo to konsultacja przed operacją.

Balonoowa i Mano, pytałam również o Was. Oglądał zdjęcia, ale stwierdził, że nie umie powiedzieć, dlaczego tak się stało. Nie zna pacjentek, nie operował. Piersi są szeroko i to wynika z budowy. Wcześniej były jeszcze opuchnięte, więc dlatego wydawały się być bliżej siebie. Są za nisko – nie powinny tak być, ale nie wie, czy to jest wina lekarza. Może to być wynikiem zbyt luźnego stanika (to by się zgadzało!), ale też tłumaczył mi coś, rysując na zdjęciach. Nie wiem, czy dobrze to ujmę, ale w skrócie mówił o tym, że pod piersiami są jakieś 3 szwy, które podtrzymują implant. One się rozpuszczają po około 4-5 miesiącach. Powiedział, że może szwy się rozpuściły i implanty opadły. Tak jakby torebka nie zrosła się jeszcze, a szwy już puściły. No jakoś to tak tłumaczył. Przepraszam, że niewiele Wam pomogłam.
komtesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 21:04   #2606
nadasana
Zadomowienie
 
Avatar nadasana
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 840
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez mano3891 Pokaż wiadomość
No to mamy postęp Jak tak dalej pójdzie to wystarczy, że wymienisz implant za 50 lat

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------


O łał !!! Ale Ci obrodziło Na pewno masz wesoło z taką gromadką. Gratuluję

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Co do AB to każdy lekarz ma zadowolonych i niezadowolonych pacjentów. Ale jak może i jest dobrym specjalistą tak ostatnio ewidentnie ma jakieś problemy, które wpływają na jakość jego pracy. Dziewczyna, która była operowana z Balonoową, już jest po poprawce.
Ha ha ha dzieki mano ale sie uśmiałam
__________________
11.04.2016
Mentor CPG323 390cc/12/11,3/6.0
nadasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 21:08   #2607
szann
Zakorzenienie
 
Avatar szann
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 257
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

ps/ ja tez miałam luźny stanik i cyce wciąż wysoko ;-)
nie ma reguły dziewczyny.
__________________
Arturito vel A.B Warszawa!
-> 20.04.2015r. Nagor 460cc EHR 12,2 p.5,8 za mało!
-> 24.10.2016r. Silimed Natural 610cc XH 13,7 p.7,1
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post52273277
jak zobrazować sobie i liczyć wymiary implantów.
szann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 21:09   #2608
komtesa
Rozeznanie
 
Avatar komtesa
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 945
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez szann Pokaż wiadomość
Ja jutro do niego dzwonie i chyba się troche pośmiejemy. A co lepsze na fb widziałam, że jeździ do kliniki na rowerze


zobaczę odcinek to od razu Wam napiszę, 1dni i 17h na playerze

mi np odmówił i odradził odssysania i przeszczepu, czyli BodyJet'a , generalnie akurat Doktorko to mi tak pasuje humorem i charakterem, że jak boga kocham, jutro dzwonie i go wyśmieje ;p nie dość, że mi na czas implanty nie doszły, to powiem, że chu*owo sławny się na forum zrobił.. i co z Balonowej cyckiem, żeby był świadomy, że fama idzie. powiem, że D. chce ze mną na 16.09 że będziemy krzyczeć od progu że 4ry implanty w cenie dwóch mają być

umre zaraz ze śmiechu haha ale mamy Doktorkaaaaa hahahaaaa, coś mi sie wydaje, że trzeba o 'za darmo' za 610tki walczyć



A co do T.K., to ja właśnie z tych, co lubią naturalne - u siebie.
Ale powiem Wam, że po przebywaniu na forum trochę mi się gust zmienił. Pierwsze, co powiedziałam, jak weszłam do gabinetu, to: "Zapomnijmy, o tym, co panu pokazywałam na pierwszej konsultacji". i wyciągnęłam nowe zdjęcia.
komtesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 21:13   #2609
Balonoowa
Rozeznanie
 
Avatar Balonoowa
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 666
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez szann Pokaż wiadomość
Ja jutro do niego dzwonie i chyba się troche pośmiejemy. A co lepsze na fb widziałam, że jeździ do kliniki na rowerze

zobaczę odcinek to od razu Wam napiszę, 1dni i 17h na playerze

mi np odmówił i odradził odssysania i przeszczepu, czyli BodyJet'a , generalnie akurat Doktorko to mi tak pasuje humorem i charakterem, że jak boga kocham, jutro dzwonie i go wyśmieje ;p nie dość, że mi na czas implanty nie doszły, to powiem, że chu*owo sławny się na forum zrobił.. i co z Balonowej cyckiem, żeby był świadomy, że fama idzie. powiem, że D. chce ze mną na 16.09 że będziemy krzyczeć od progu że 4ry implanty w cenie dwóch mają być

umre zaraz ze śmiechu haha ale mamy Doktorkaaaaa hahahaaaa, coś mi sie wydaje, że trzeba o 'za darmo' za 610tki walczyć
Jeździ na rowerze na pokaz, że taki fit jest, a kazdy widzi, że to pączuś potem przesiada się do jaguara za nasze hajsy!

Haha 2 implanty w cenie 1 to dobry motyw! choć za ból to powinien nam jeszcze dopłacić! Wspomnij mu o tym koniecznie, że chcemy specjalne promo jak w PKP Intecity!
Ciekawe czy powie mi 31, że już "zna sprawę od podszewki" od M.

komtesa dziękuję za informację o tych szwach nie wiedziałam, także nie mów, że nic nie pomogłaś! A ze stanikiem też masz rację! ale to akurat już wina A.B., bo ja mu o tym mówiłam ze 3 razy po operacji...
__________________
1 operacja - 01.2016
Poprawka - 09.2016
Silimed Natural 485 Hi
Balonoowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 22:20   #2610
Peg
Raczkowanie
 
Avatar Peg
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 294
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez Balonoowa Pokaż wiadomość
Jestem przerażona po tym co przeczytałam! Jutro oglądam powtórkę! Szok!!!

Jestem strasznie ciekawa co A.B. powie mi 31 maja, mam wizytę na 11, także dam Wam znać. Jak będzie coś kombinował, wspomnę mu o tv i o tym, że jest "gwiazdą tvn'u" . Myślę, że w sytuacji nowych faktów mam lekką przewagę
Cytat:
mi np odmówił i odradził odssysania i przeszczepu, czyli BodyJet'a , generalnie akurat Doktorko to mi tak pasuje humorem i charakterem, że jak boga kocham, jutro dzwonie i go wyśmieje ;p nie dość, że mi na czas implanty nie doszły, to powiem, że chu*owo sławny się na forum zrobił.. i co z Balonowej cyckiem, żeby był świadomy, że fama idzie.
Błagam nieeeeee nie mówcie mu nic teraz!!! Najpierw same obejrzyjcie program, może ja miałam jakieś omamy i biednego faceta napadniecie... Ale kurcze - miał takie same siwe dłuższe włosy, taki niebieski kitelek (w niebieskim chodzi nie?), dosyć wysoki głos, biureczko pod oknem, duży ekran komputerowy z napisem ASUS - dla mnie wszystko się zgadza, ale lepiej same oceńcie jak będzie powtórka albo odcinek pojawi się w internecie.
Cytat:
Hahaha, dobra jestem. A ja dzisiaj u doktora, że koleżanka ma asymetrię, tylko taką małą, że nie widać, a ma dwa różne implanty. A ja mam wyraźną i proponuje mi jednakowe. I pytam go, dlaczego?
Hahahaha pogubić się można w tych oznaczeniach, ja też na początku nie mogłam rozkminić tych cyferek przy mentorach ale to bardzo dobrze, że jesteś taka skrupulatna i wnikliwa, lepiej zadać o jedno pytanie za dużo niż za mało
Cytat:
Jeździ na rowerze na pokaz, że taki fit jest, a kazdy widzi, że to pączuś potem przesiada się do jaguara za nasze hajsy!
No proszę, niby zapier*ala a bebzon dalej jest... sam sobie powinien zrobić odsysanie tłuszczu
__________________
27.01.16 konsultacja u A.B. Warszawa
06.05.16 konsultacja u J.J. Wrocław > operacja! 21.06.16 Mentor CPG 332 305cc
Peg jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-10 13:50:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:47.