Jak wejść na 'wyższy level' - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-29, 00:04   #1
BakamLolo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1

Jak wejść na 'wyższy level'


Witam!
Jestem w pewną dziewczyną już od.. dobrych kilku miesięcy. Sprawa polega na tym, że ciągle jesteśmy jakby na.. niższym levelu. Przytulamy się, całujemy, leżymy, robimy masaże. Nie ma nic przeciwko, jeżeli czasami pobawie się jej piersiami. Problem polega na tym, że nie wiem jak to pociągnąć dalej. Również ja kocham i chciałbym czasami sprawić, aby odczuła troche więcej przyjemności podczas naszych spotkań. Już nie chodzi mi o sam seks, bo to nie jest dla mnie aż tak ważne, nie spotykam się z nią tylko i wyłącznie dla tego. Poprostu czuje, że chciałbym zrobić dla niej coś więcej. Jak to zaproponować ? Byłbym wdzięczny za wasze opinie, jak wy przechodziliście na tak zwane wyższe levele. Moze jakaś kobieta dałaby mi kilka porad odnośnie kobiet, kiedy potrzebujecie 'czegoś więcej' ?
BakamLolo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 07:04   #2
Bojra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 365
Dot.: Jak wejść na 'wyższy level'

Spontanicznie - jak komuś coś nie pasowało, to wtedy mówił (ale sobie nie przypominam, żeby któreś z nas musiało). Jak nie, to hulaj dusza, obu stronom się podoba Raczej bym nie chciała, żeby mnie o wszystko pytano.

Jedynie przed seksem, z wiadomych względów, była rozmowa.
Bojra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 07:26   #3
nadijahh
Raczkowanie
 
Avatar nadijahh
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Восток!
Wiadomości: 353
Dot.: Jak wejść na 'wyższy level'

Cytat:
Napisane przez BakamLolo Pokaż wiadomość
Witam!
Jestem w pewną dziewczyną już od.. dobrych kilku miesięcy. Sprawa polega na tym, że ciągle jesteśmy jakby na.. niższym levelu. Przytulamy się, całujemy, leżymy, robimy masaże. Nie ma nic przeciwko, jeżeli czasami pobawie się jej piersiami. Problem polega na tym, że nie wiem jak to pociągnąć dalej. Również ja kocham i chciałbym czasami sprawić, aby odczuła troche więcej przyjemności podczas naszych spotkań. Już nie chodzi mi o sam seks, bo to nie jest dla mnie aż tak ważne, nie spotykam się z nią tylko i wyłącznie dla tego. Poprostu czuje, że chciałbym zrobić dla niej coś więcej. Jak to zaproponować ? Byłbym wdzięczny za wasze opinie, jak wy przechodziliście na tak zwane wyższe levele. Moze jakaś kobieta dałaby mi kilka porad odnośnie kobiet, kiedy potrzebujecie 'czegoś więcej' ?
Z całym szacunkiem, ale żaden dorosły i dojrzały mężczyzna nie zadawałby takiego pytania, bo najnormalniej w świecie nie byłoby takiej konieczności. I on wiedziałby, jak to zrobić, i dorosła partnerka również dałaby sygnał.

Z tego wynika, że albo masz plus-minus 16 lat, albo oboje nie dojrzeliście do współżycia, więc nie ma się co pchać w "wyższy level" w związku, jeśli w życiu jest się ciągle na niższym.
__________________
"...И твердит он, смотря на закат, и на берег — покинутый узкий: этот город вернётся назад, Севастополь останется русским..."
nadijahh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 07:39   #4
Suzanne
Rozeznanie
 
Avatar Suzanne
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Dot.: Jak wejść na 'wyższy level'

Nooo, pisząc słowo "level" masz na myśli poziom, jak w grach komputerowych?

I prosząc o odpowiedzi na bardzo inwazyjne pytania dotyczące własnej seksualności nie wiedziałeś/aś że forum wizaż ma również forum o seksie? Bo ty jedynie edukacji szukasz, nie sensacji?

Czy nowy nick i prowokacyjny wpis na złym forum to tak spontanicznie, bo przysłowiowe ferie?

Bo ty gwiazdo już jesteś zgłoszony/zgłoszona do uwagi moderatora
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez Suzanne
Czas edycji: 2014-01-29 o 07:45
Suzanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-29 08:39:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:18.