Źle ufarbowane włosy-help:-( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-02-28, 15:14   #1
Agusia23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5

Źle ufarbowane włosy-help:-(


Witam
Niedawno chciałam sobie troszkę ocieplić i zmienić kolor włosów z dosyć ciemnych kolor- mokka do bardziej brązowych takich kasztanowych zakupilam farbke i nalozyłam niestety nie zauwazyłam że poprzedni kolor zszedł z czubka głowy i od skóry głowy a reszta calkiem mocno jeszcze była zabarwiona . Wynik był żałosny bo po nałożeniu farbki z nowym kolorem ufarbował mi sie czybek głowy i wlosy przy głowie na jasny kolor kasztanowy a reszta jest ciemna:-(. POMOCY nie wiem co z tym teraz robić:-(.POMOCY!!!!!!!!
Agusia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-28, 17:27   #2
dixi
Zakorzenienie
 
Avatar dixi
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 3 619
GG do dixi
Re: Źle ufarbowane włosy-help:-(

no coz, witaj w klubie, szkoda ze nie przeczytalam twojego postu dzis rano, teraz mam identyczny problem (opisalam wyzej w watku) ja zastanawiam sie nad balejazem, a jak nie to zafarbuje to wszystko na ciemno chyba w desperacji
dixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-28, 17:38   #3
Agusia23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5
Re: Źle ufarbowane włosy-help:-(

Oj łączę wyrazy ubolewania wiesz ja wpadłam na pomysł by same odrosty tylko zafarbować taką farbka szybko schodzacą w ciemniejszym kolorze, bo przeciez jak trzeci raz naloże farbę długotrwałą to jeszcze mi włosy wypadna:-( aa i zakupiłam ostatnio( były w promocji 6.90) szmpon i odżywke timotei z ekstraktem z henny.ładnie się po nim przynajmniej włoski świecą.
Agusia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-28, 17:48   #4
dixi
Zakorzenienie
 
Avatar dixi
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 3 619
GG do dixi
Re: Źle ufarbowane włosy-help:-(

no wlasnie mam obawy identyczne co do dalszych zabiegow ;( a a propos timotei - dzieki za opinie, wlasnie sie zastanawialam czy nie kupic bo widzialam ostatnio w rossmanie chyba, ale nie nabylam bo mam troche zapasow szamponowych; ale dobrze wiedziec ze odczucia pozytywne, teraz tak mysle ze gdyby tak go uzywac to moze nada odcien i przez to choc troche ten kolor sie wyrowna?
dixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-28, 20:11   #5
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Źle ufarbowane włosy-help:-(

musisz zrobic dekoloryzacje tych ciemnych i wyrownac kolor ale moze idz do fachowca
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:02.