Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-14, 16:33   #4531
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Kamilanno

To i ja się przyłączę do dzisiejszego smutkania- będąc dzisiaj u jubilera usłyszałam od ekspedientki tak prosto w twarz, że strasznie przytyłam i jestem gruba i powinnam się wstydzić, bo dziewczyny w moim wieku, to powinny być jeszcze szczupłe i czemu nie zadbam o siebie. Normalnie Fakt, od października przytyłam 7 kg, przy moim niecałym 1,60m tym bardziej to widać, ale do licha ciężkiego, czemu ludzie myślą, że jak człowiek nie jest idealny, to od razu o siebie nie dba?! Już raz to przerabiałam, miałam buzię w gorszym stanie niż Anecka (a teraz obie jesteśmy śliczniusie) i też mi ludzie zarzucali, że nie dbam i jak ja się nie wstydzę, tak na świat wychodzić Boże, ile ja lekarzy wtedy zaliczyłam, dbałam chyba nawet bardziej, niż teraz. Zresztą nieważne. I teraz jest to samo. Najgorsze, że tak naprawdę nie wiem, dlaczego. Jem 800-1000kcal dziennie, coś słodkiego raz na 2-3 tygodnie, ćwiczę codziennie, chodzę na basen....i coraz bardziej tyję. Nie jestem w ciąży, wszystkie wyniki w normie (miałam robione w związku z problemami ze snem). Już nie mam siły naprawdę
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 16:33   #4532
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Pranie, skoro pracodawca Cie szanowal i uwazal za dobrego i potrzebnego mu, pracownika, to przyjal Cię znowu. U nas nie ma tak latwo. Moja kolezanka wrecz uslyszala od szefa, ze nie potrzebuja kolejnej asystentki (bo zatrudnil nowe pod jej nieobecnosc- macierzynski) i zeby nie wracala... chamstwo ale co zrobic...

Kamilanna, a gdzie dokladnie mieszkasz? Wasilkow bliziutko od Bialego- od granicy od strony Galerii Podlaskiej do poczatku Wasilkowa sa cale 3km

Ev ludzie sa podli... az slow mi brak. trzeba bylo wygarnac tej osobie. ja bym nie przepuscila pewnie., wrrr az sie zagotowalam. niestety panuje kult szczuplych, pieknych ludzi i to sie raczej nie zmieni, jesli nadal wszedzie bedziemy tym kultem karmieni (tv glownie)

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2010-01-14 o 16:36
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 16:39   #4533
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Hexx cieszę się razem z Tobą

Kamilanna trzymam kciuki żebyś znalazła w sobie siłę do walki, do wyjścia z sytuacji
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 16:41   #4534
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Kami, Ty umiesz tak fajnie ubrać w słowa dobre, sensowne rady, normalnie nic, tylko Ciebie się słuchać
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 16:45   #4535
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
To i ja się przyłączę do dzisiejszego smutkania- będąc dzisiaj u jubilera usłyszałam od ekspedientki tak prosto w twarz, że strasznie przytyłam i jestem gruba i powinnam się wstydzić, bo dziewczyny w moim wieku, to powinny być jeszcze szczupłe i czemu nie zadbam o siebie. Normalnie Fakt, od października przytyłam 7 kg, przy moim niecałym 1,60m tym bardziej to widać, ale do licha ciężkiego, czemu ludzie myślą, że jak człowiek nie jest idealny, to od razu o siebie nie dba?!
No nie wytrzymam, co za bezczelne babsko! Nie zdzierżyłabym, zaraz bym się francy jednej odgryzła i zapytała o jakiś szczegół jej wyglądu, na który zupełnie nie ma się wpływu, np. a dlaczego pani ma takie brzydkie, słabiutkie włosy / krzywe zęby / krzywe nogi / wąsik ?
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 16:46   #4536
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Evelinku nie daj sobie wmówić takich głupot to Ty masz się ze sobą czuć dobrze. A robiłaś badania w kierunku niedoczynności tarczycy?
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 16:46   #4537
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Kami, Ty umiesz tak fajnie ubrać w słowa dobre, sensowne rady, normalnie nic, tylko Ciebie się słuchać
No weź mnie nie zawstydzaj ... Lubię was, zawsze mam dobre intencje
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-14, 16:52   #4538
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Kamilanno

To i ja się przyłączę do dzisiejszego smutkania- będąc dzisiaj u jubilera usłyszałam od ekspedientki tak prosto w twarz, że strasznie przytyłam i jestem gruba i powinnam się wstydzić, bo dziewczyny w moim wieku, to powinny być jeszcze szczupłe i czemu nie zadbam o siebie. Normalnie Fakt, od października przytyłam 7 kg, przy moim niecałym 1,60m tym bardziej to widać, ale do licha ciężkiego, czemu ludzie myślą, że jak człowiek nie jest idealny, to od razu o siebie nie dba?! Już raz to przerabiałam, miałam buzię w gorszym stanie niż Anecka (a teraz obie jesteśmy śliczniusie) i też mi ludzie zarzucali, że nie dbam i jak ja się nie wstydzę, tak na świat wychodzić Boże, ile ja lekarzy wtedy zaliczyłam, dbałam chyba nawet bardziej, niż teraz. Zresztą nieważne. I teraz jest to samo. Najgorsze, że tak naprawdę nie wiem, dlaczego. Jem 800-1000kcal dziennie, coś słodkiego raz na 2-3 tygodnie, ćwiczę codziennie, chodzę na basen....i coraz bardziej tyję. Nie jestem w ciąży, wszystkie wyniki w normie (miałam robione w związku z problemami ze snem). Już nie mam siły naprawdę
Bezczelna normalnie


Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
Kamilanna, a gdzie dokladnie mieszkasz? Wasilkow bliziutko od Bialego- od granicy od strony Galerii Podlaskiej do poczatku Wasilkowa sa cale 3km
na Slonecznym Stoku

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Hexx cieszę się razem z Tobą

Kamilanna trzymam kciuki żebyś znalazła w sobie siłę do walki, do wyjścia z sytuacji
dziekujewlasnie sily mi teraz potrzeba
Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Kami, Ty umiesz tak fajnie ubrać w słowa dobre, sensowne rady, normalnie nic, tylko Ciebie się słuchać
Prawda,ze ona tak wszystko ubierze w slowa i od razu wszystko jasne
Krotko i zwiezle, natomiast ja w opowiadaniu i opisach jestem strasznie chaotyczna
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 16:52   #4539
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość

Ev ludzie sa podli... az slow mi brak. trzeba bylo wygarnac tej osobie. ja bym nie przepuscila pewnie., wrrr az sie zagotowalam. niestety panuje kult szczuplych, pieknych ludzi i to sie raczej nie zmieni, jesli nadal wszedzie bedziemy tym kultem karmieni (tv glownie)
Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
No nie wytrzymam, co za bezczelne babsko! Nie zdzierżyłabym, zaraz bym się francy jednej odgryzła i zapytała o jakiś szczegół jej wyglądu, na który zupełnie nie ma się wpływu, np. a dlaczego pani ma takie brzydkie, słabiutkie włosy / krzywe zęby / krzywe nogi / wąsik ?
Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Evelinku nie daj sobie wmówić takich głupot to Ty masz się ze sobą czuć dobrze. A robiłaś badania w kierunku niedoczynności tarczycy?

Robiłam, wszystko w normie. Tylko właśnie ja mam oczy, widzę, co się ze mną robi. Nie potrzebuję, żeby mi to ktoś 'uświadamiał'. Tym bardziej, że naprawdę się staram. A wychodzi coś zupełnie przeciwnego
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 16:58   #4540
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Evelinku nie wiem, co Ci napisać nie znam się na tym, ale wydaję mi się, że taki przyrost wagi musi mieć jakąś przyczynę... Może powtórz badania? A durną babą się nie przejmuj, pewnie TŻ powiedział jej, że jest gruba, brzydka albo coś i się teraz na ludziach wyżywa
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 16:58   #4541
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Kamilanna mnie pozostaje podpisać się pod wypowiedziami dziewczyn. Pierwszy krok masz za sobą, teraz działaj, nie zostaw tak tego. I spotkaj się z Paulą koniecznie gdyby było bliżej to sama bym przyjechała


Ev no co za.... ******... piiiiiii... !!!
Ja przepraszam, trzeba być totalnie bezczelnym, żeby obcej osobie wytknąć jej wagę, wygląd i tak dalej. Było babsku jednemu powiedzieć, że lepiej jest mieć kilka kg za dużo niż taktu o wiele za mało! Zabiłabym... nie wiem co ludzie mają w głowie. Zapytałabym jeszcze, czy już poczuła się dowartościowana moim kosztem czy może jeszcze ma ochotę sobie poużywać. I kierownika bym poprosiła!!! Wątpię, że chce zatrudniać kogoś kto ma taki stosunek do klientek. Już ja bym jej zrobiła koło pędzla za taki tekst!
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-14, 17:02   #4542
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Ev, ale tu nie chodzi o to co sie z toba dzieje, tylko o to, ze to chamskie zachowanie bylo. ja tez nie jestem zadowolona ze swojego wygladu, ale jak ktos mi (dobrze znany) w zartach nawet powie ze przytylam to mu kaze nie patrzec na mnie skoro mu sie nie podobam ,bo mnie to denerwuje. Nikt nie ma prawa tak Cie traktowac.

Kamilanna,to rzeczywiscie wychodzi dosc daleko. Ale wiekszego problemu nie widze. zawsze mozemy sie spotkac w okolicy dworca PKS- ja mam tam super dojazd 100, a ty nie masz tez zbyt daleko chyba. hmm?

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2010-01-14 o 17:06
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 17:09   #4543
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Prawniczy?? Kochana, ja w tym siedzę już od paru ładnych lat
nie masz ochoty poznać Poznania? gdyby nie kartki ze słówkami od kumpla to właściwie nie wiem czy bym w ogóle to tknęła

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
fanko, Paulo, gadi.. nieee najwieksza radosc bedzie wieczorem bo wtedy sie przenosze z gratami, IT musi mnie poprzepinac i popodpinac

wielka radosc z... nieplanowanego, niespodziewanego.. i cudownego wyjazdu do Londynu, na urodziny przyjaciol, robie im niespodzianke 30stego..
super niespodzianka

renia, piękna ta bluzka tylko cena już mniej piękna.

Cytat:
Napisane przez kamilanna Pokaż wiadomość
Witam
U mnie beznadziejenie
Dobrze ,ze chociaz mam Was


Annieee gratuluje koniecznie w nagrode jakis zakup
tylko pozniej czekam na foto
nie umiem pisać tak ładnie jak tu dziewczyny, ale Kamila ma rację, poza tym jak sama zauważyłaś- masz nas tu, to zawsze możesz napisać co Ci na wątrobie leży, masz tam blisko Paulę, to możecie się umówić... mam nadzieję, że jak najszybciej uda Ci się z problemami uporać, trzymam kciuki

i dziękuję za gratulacje i może wrzucę foto ciuchów, które dziś od Winly przyszły, bo się po prostu zakochałam w spódnicy, szukałam takiej od dawna

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Annieee, gratki
dziękuję

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość

To i ja się przyłączę do dzisiejszego smutkania- będąc dzisiaj u jubilera usłyszałam od ekspedientki tak prosto w twarz, że strasznie przytyłam i jestem gruba i powinnam się wstydzić, bo dziewczyny w moim wieku, to powinny być jeszcze szczupłe i czemu nie zadbam o siebie. Normalnie Fakt, od października przytyłam 7 kg, przy moim niecałym 1,60m tym bardziej to widać, ale do licha ciężkiego, czemu ludzie myślą, że jak człowiek nie jest idealny, to od razu o siebie nie dba?! Już raz to przerabiałam, miałam buzię w gorszym stanie niż Anecka (a teraz obie jesteśmy śliczniusie) i też mi ludzie zarzucali, że nie dbam i jak ja się nie wstydzę, tak na świat wychodzić Boże, ile ja lekarzy wtedy zaliczyłam, dbałam chyba nawet bardziej, niż teraz. Zresztą nieważne. I teraz jest to samo. Najgorsze, że tak naprawdę nie wiem, dlaczego. Jem 800-1000kcal dziennie, coś słodkiego raz na 2-3 tygodnie, ćwiczę codziennie, chodzę na basen....i coraz bardziej tyję. Nie jestem w ciąży, wszystkie wyniki w normie (miałam robione w związku z problemami ze snem). Już nie mam siły naprawdę
jak można się tak w ogóle zachować... niektórzy ludzie się starają podwyższyć swoją samoocenę przez takie teksty, ale nie przejmuj się kochana
i czy Ty przypadkiem kochana nie jest za mało? 800 kcal? ja się nie znam na dietach, ale to 800 kcal brzmi jak prawie nic...
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 17:11   #4544
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
Ev, ale tu nie chodzi o to co sie z toba dzieje, tylko o to, ze to chamskie zachowanie bylo. ja tez nie jestem zadowolona ze swojego wygladu, ale jak ktos mi (dobrze znany) w zartach nawet powie ze przytylam to mu kaze nie patrzec na mnie skoro mu sie nie podobam ,bo mnie to denerwuje. Nikt nie ma prawa tak Cie traktowac.

Kamilanna,to rzeczywiscie wychodzi dosc daleko. Ale wiekszego problemu nie widze. zawsze mozemy sie spotkac w okolicy dworca PKS- ja mam tam super dojazd 100, a ty nie masz tez zbyt daleko chyba. hmm?
Dworzec PKS to juz calkiem niedaleko.
Jak tylko pogoda na to pozwoli chetnie sie z Toba spotkam
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 17:11   #4545
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cansada dziękuję za paczkę i kartkę Napiszesz tylko co jest w tych słoiczkach?
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 17:16   #4546
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Kamilanna no to świetnie , dla mnie ekstra w weekend, a niedlugo Tz bierze tydzien urlopu to i w tygodniu moglabym wyskoczyc bez tego swego szataniuka zgadamy sie jeszcze

a gabs dawno sie nie odzywala, miala byc w Bialym w styczniu..
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 17:20   #4547
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Evelinku nie wiem, co Ci napisać nie znam się na tym, ale wydaję mi się, że taki przyrost wagi musi mieć jakąś przyczynę... Może powtórz badania? A durną babą się nie przejmuj, pewnie TŻ powiedział jej, że jest gruba, brzydka albo coś i się teraz na ludziach wyżywa
Wiesz, ja już nawet nie wiem, gdzie szukać. Miałam robioną tarczycę dwa razy w odstępie 2 miesięcy i jestem w normie, dolnej granicy, ale w normie. I czasem sobie myślę, że może zwyczajnie próbuję znaleźć winnego, zamiast 'wziąć się za siebie', ale po chwili sobie uświadamiam, że właśnie to robię, stosuję się do większości zasad 'zdrowego trybu życia' i już mi pomysłów brakuje, co bym mogła jeszcze zrobić.

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Ev no co za.... ******... piiiiiii... !!!
Ja przepraszam, trzeba być totalnie bezczelnym, żeby obcej osobie wytknąć jej wagę, wygląd i tak dalej. Było babsku jednemu powiedzieć, że lepiej jest mieć kilka kg za dużo niż taktu o wiele za mało! Zabiłabym... nie wiem co ludzie mają w głowie. Zapytałabym jeszcze, czy już poczuła się dowartościowana moim kosztem czy może jeszcze ma ochotę sobie poużywać. I kierownika bym poprosiła!!! Wątpię, że chce zatrudniać kogoś kto ma taki stosunek do klientek. Już ja bym jej zrobiła koło pędzla za taki tekst!
Jesteś zabójcza jak zawsze. Dziękuję

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
Ev, ale tu nie chodzi o to co sie z toba dzieje, tylko o to, ze to chamskie zachowanie bylo. ja tez nie jestem zadowolona ze swojego wygladu, ale jak ktos mi (dobrze znany) w zartach nawet powie ze przytylam to mu kaze nie patrzec na mnie skoro mu sie nie podobam ,bo mnie to denerwuje. Nikt nie ma prawa tak Cie traktowac.
No my się widzimy niemal codziennie, bo kawałek dalej jest moja 'praca', więc czy to na lunchu, czy ona czasami do nas wpada Coś czuję, że się koleżankowanie skończy, eh

Annieee, no ja na codzień nie jem strasznie dużo, a teraz musiałam w ogóle z pieczywa i płatków zrezygnować, bo zaczęły mi szkodzić. Więc siedzę na twarożku, sałacie, piersi z kurczaka i mandarynkach A no i kakałko czasem

Dziękuję dziewczyny, jesteście naprawdę kochane, jakoś jak się Wam tu wygadam, to tak się lżej robi na sercu. Powinnyście otworzyć pocieszalnię jakąś

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2010-01-14 o 17:27
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 17:24   #4548
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Kamilanna
oj kochana, mogę się tylko domyślać .... sam fakt ze o tym piszesz oznacza, ze nie jest źle,...... ale dokładnie potwierdzam, że to duży krok na przód .... przyznanie że jest problem, wielkie buziaki. Wróg wyszedł na otwarte pole, nie kryje się po kątach ... mozesz go namierzyć i nawalać ile wlezie ..... pokonać gada. Tylko nie pozwól mu się znowu schować, bo zwoła posiłki gnida .....
evelinek_r
no nosi mnie jak coś takiego słysze ...no kim trzeba być by tak mówić. Co musiało by sie stać, bym tak komuś powiedziała...pojęcia nie mam.
po pierwsze. Trzeba być wredną s..ką by tak gadać. Tępym babskiem, bez podstawowej umiejętności pojmowania, że to jest twoja sprawa i Twoje życie i nawet jeżeli jest problem to raczej to ty go masz, a jej g...no do tego
po drugie. Trzeba być nie-wychowanym, nie-kulturalnym cielakiem ....(nie obrażając cielaków) brak kultury i tyle
po trzecie. Trzeba być zołzą do entej potęgi z wyjątkowo nudnym i beznadziejnym życiem...by tak sie do innych odnosić
aaaa no nosi mnie

A co do wyjścia z domu .... ja jestem z Alą od hu hu i.......... chcę do ludzi ... ale zabrać sie nie mogę .... ale nie oszukujmy sie u mnie to z lenistwa
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 17:25   #4549
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Znowu nie ogarniam

Evelinku jesz za malo i masz skopany metabolizm. Organizm jest w stanie kleski glodu i broni sie jak moze przed spalaniem.
Im dluzej to bedzie trwalo, tym bedzie gorzej.
Chodz na Fitness do 30-tek, to Ci wszystko wytlumaczymy
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-14, 17:27   #4550
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Jeny dziewczyny Trzymajcie się jakoś

Evelinko Rzabbka ma w podpisie linka do 10 przykazań żywieniowych. Poczytaj sobie, 800 kalorii to nie sposób i to na pewno za mało. No i chyba jakieś szersze badania są potrzebne.

edit: ale się zgrałyśmy
edit2: No i zapomniałam napisać, że nie mam pojęcia gdzie Evelinko Ty takich ludzi wynajdujesz. Nosz masakra jakaś
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2010-01-14 o 17:30
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 17:30   #4551
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

a właśnie da zgrania to ja wpisuję sie w grupę obecnych posiadaczy @
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 17:32   #4552
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
a właśnie da zgrania to ja wpisuję sie w grupę obecnych posiadaczy @
czyli Ty, Paula i ja zgrałyśmy żeśmy się
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 17:38   #4553
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
Kamilanna no to świetnie , dla mnie ekstra w weekend, a niedlugo Tz bierze tydzien urlopu to i w tygodniu moglabym wyskoczyc bez tego swego szataniuka zgadamy sie jeszcze

a gabs dawno sie nie odzywala, miala byc w Bialym w styczniu..
Wlasnie o niej tez myslalam
Jak juz to w tygodniu odpada ,bo jednak "praca"
potem po mala do przedszkola i w domu jestesmy o ok 16-17
Weekendy jak najbardziej mi odpowiadaja ,
ale od razu uprzedzam ja wszedzie z Julia wiec i Twoja mala moglaby sie z Toba zabrac
Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
Kamilanna
oj kochana, mogę się tylko domyślać .... sam fakt ze o tym piszesz oznacza, ze nie jest źle,...... ale dokładnie potwierdzam, że to duży krok na przód .... przyznanie że jest problem, wielkie buziaki. Wróg wyszedł na otwarte pole, nie kryje się po kątach ... mozesz go namierzyć i nawalać ile wlezie ..... pokonać gada. Tylko nie pozwól mu się znowu schować, bo zwoła posiłki gnida .....
A co do wyjścia z domu .... ja jestem z Alą od hu hu i.......... chcę do ludzi ... ale zabrać sie nie mogę .... ale nie oszukujmy sie u mnie to z lenistwa
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 17:53   #4554
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

hoho, Kamilanna chcesz, zebym palpitacji serca dostala? po tym jakie mi numery odstawiala w sklepach (wrzaski bo ona chce do windy albo na schody pojezdzic, a ja nie moglam zrobic zakupow, albo nie chciala wysiadac z mpk-u bo jej sie jazda podoba) powiedzialam ze jadac sama, nigdzie jej nie biore bo wyjde z siebie no i mowiac szczerze wole spokojnie polazic niz ganiac za nia choc moze kiedys ja wezme, nie mowie nie.

a ja kilka kg schudlam, pozniej znow przytylam a przez swieta i stresy objadam sie slodyczami, i wlasnie wczoraj mi przyszlo do glowy, ze znowu musze sie wziac za siebie bo za dlugo sie to ciagnie. aaaa... potrzebuje jakiejs realnej grozby chyba zeby doprowadzic do konca plan- schudnij wreszcie i rusz
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 17:57   #4555
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
..
evelinek_r
no nosi mnie jak coś takiego słysze ...no kim trzeba być by tak mówić. Co musiało by sie stać, bym tak komuś powiedziała...pojęcia nie mam.
po pierwsze. Trzeba być wredną s..ką by tak gadać. Tępym babskiem, bez podstawowej umiejętności pojmowania, że to jest twoja sprawa i Twoje życie i nawet jeżeli jest problem to raczej to ty go masz, a jej g...no do tego
po drugie. Trzeba być nie-wychowanym, nie-kulturalnym cielakiem ....(nie obrażając cielaków) brak kultury i tyle
po trzecie. Trzeba być zołzą do entej potęgi z wyjątkowo nudnym i beznadziejnym życiem...by tak sie do innych odnosić
aaaa no nosi mnie

A co do wyjścia z domu .... ja jestem z Alą od hu hu i.......... chcę do ludzi ... ale zabrać sie nie mogę .... ale nie oszukujmy sie u mnie to z lenistwa
Kochany leniuszek

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Znowu nie ogarniam

Evelinku jesz za malo i masz skopany metabolizm. Organizm jest w stanie kleski glodu i broni sie jak moze przed spalaniem.
Im dluzej to bedzie trwalo, tym bedzie gorzej.
Chodz na Fitness do 30-tek, to Ci wszystko wytlumaczymy
Już tuptam Czy to bardzo głupio zabrzmi, jak powiem, że zwyczajnie nie jestem głodna (zwykle)? Ok, teraz widzę, że to głupio brzmi Zaraz do Was dotrę

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Evelinko Rzabbka ma w podpisie linka do 10 przykazań żywieniowych. Poczytaj sobie, 800 kalorii to nie sposób i to na pewno za mało. No i chyba jakieś szersze badania są potrzebne.

edit: ale się zgrałyśmy
edit2: No i zapomniałam napisać, że nie mam pojęcia gdzie Evelinko Ty takich ludzi wynajdujesz. Nosz masakra jakaś
Synchronizacja A co do ludzi- takie mam szczęście Ale Was też wynalazłam, więc się równoważy

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
a właśnie da zgrania to ja wpisuję sie w grupę obecnych posiadaczy @
To ja się muszę wyłamać
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 17:59   #4556
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Cos tu sie przewijalo o korektorach nawilzajacych, wiec jakby co, bylabym chetna. Na taki na przebarwienia, odpowiednik Multi-tasking, nie wiem ktory to (Clear?). Juz dawno chcialam te nawilzane zamowic, ale calosci mi sie nie oplaca.
Budyn mam gotowy, jeszcze inke sobie dorobie.
Dziewczyny, piszecie o zamknieciu sie w sobie po ciazy, po - albo w trakcie - siedzenia w domu z dzieckiem. Naprawde wyrwalo mnie z tego pojscie do pracy, co prawda po roku mialam kompletnie dosc i z przyjemnoscia siedze teraz w domu na L4. Ale rok temu to bylo jedyne sensowne wyjscie z sytuacji.
I Ty Praniuszku i Angelek-dlaczego chcecie wybierac?? kazdy sie przyda z korektorow! Fresh rozswietlajacy-pod oczy, wymieszany z Morning i wygladasz jak po 12godzinach snu(chociaz ja w sumie nawet po 9h spania puchne az). dawn-na zaczerwienienia, wypryski, plamki Musi byc! i niezastapiony Clear na wszystko. Moge tak dlugo opisywac...

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Ferg, widac ze jestem w plecy z kumacja, bo caly czas bylam przekonana, ze Ty mieszkasz w Londynie.. Tak czy siak, strasznie zazdroszcze, kocham to miasto.
...
ja w tej brzydszej kuzynce Londynu mieszkam


Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość

Nie będzie gorzej. Sama przecież przyznajesz, że właśnie dotarłaś do granicy wytrzymałości. To oznacza, że właśnie pukasz w dno od spodu Może być tylko lepiej. Porządnie się od tego dna odbij i do góry!!!
popieram jak niemal zawsze

Kamilanna-a gdzie pracowalas wczesniej..?

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Hexx cieszę się razem z Tobą

Kamilanna trzymam kciuki żebyś znalazła w sobie siłę do walki, do wyjścia z sytuacji

angelku.. mam genialny pomysl.. Bede w domu dopiero po 8mej ale dam Ci znac
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 18:05   #4557
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
hoho, Kamilanna chcesz, zebym palpitacji serca dostala? po tym jakie mi numery odstawiala w sklepach (wrzaski bo ona chce do windy albo na schody pojezdzic, a ja nie moglam zrobic zakupow, albo nie chciala wysiadac z mpk-u bo jej sie jazda podoba) powiedzialam ze jadac sama, nigdzie jej nie biore bo wyjde z siebie no i mowiac szczerze wole spokojnie polazic niz ganiac za nia choc moze kiedys ja wezme, nie mowie nie.

a ja kilka kg schudlam, pozniej znow przytylam a przez swieta i stresy objadam sie slodyczami, i wlasnie wczoraj mi przyszlo do glowy, ze znowu musze sie wziac za siebie bo za dlugo sie to ciagnie. aaaa... potrzebuje jakiejs realnej grozby chyba zeby doprowadzic do konca plan- schudnij wreszcie i rusz
No to Cie rozumiem
Co prawda Julia taka nie byla ,ale raz dala nam popis w autobusie
Nie wiedzialam co z nia zrobic ,bo wczesniej sie to nie zdarzalo
Tylko dlatego ,ze nie dalismy jej skasowac biletu to takiej histerii dostala,ze wstyd.
Caly autobus na nas patrzyl ,a Julia wiszczy (doslownie) glowa szybe probowala rozbic,kopala, zeby mogla to na podloge by sie kladla (a to tez zima byla-blota pelno) Sama siebie zaczela bic. Nie poznawalam wlasnego dziecka
Nigdy wczesniej ani pozniej sie to nie zdazylo-jednorazowy wystep jednak nie zapomne tej chwili nigdy ani tego wstydu

Za kare tego dnia dostala zakaz wstepu na ta karuzele w Galerii Bialej,
bo wlasnie tam jechalismy.
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 18:10   #4558
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Fergie aż się boję pomyśleć co wymyśliłaś

dzisiaj jest chyba jakiś dzień dobijamy innych
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 18:13   #4559
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Kamilanna moja niestety, od kiedy skonczyla rok zaczela pokazywac rozki niezle i histeryzowac w kazdej dobrej, w jej mniemaniu, chwili. dlatego albo nigdzie z nia nie jezdzimy, jesli nie musimy (z bolem serca bralam ja do galerii zeby kupic buty, ale wtedy byla grzeczna w trakcie zakupow, za to wrzeszczala jak wychodzilismy i w parku... masakra) albo jedziemy ze znajomym autem i szybko sie ulatniamy w razie potrzeby. ona niz wiecej nie robi, tylko wrzeczy. czasem czyms rzuca. ale po co mi takie cyrki w ludziach

a ja tez nie mam tych nawilzajacych korektorow, i jakos nie planuje narazi ich zakupu. wole zeby mint byl matowy, a na niespodzianki uzywam multi- intensive. nawet aussie jakos w odstawke poszedl, mazne pod oczy jak se przypomne czasem
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 18:15   #4560
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Kamilanna-a gdzie pracowalas wczesniej..?
Ciezko z tym Zaraz po skonczeniu szkoly (technik fizjoterapii)
pare miesiecy pracowalam w zawodzie w DPS'ie (Dom Pomocy Spolecznej ,praca z dziecmi uposledzonymi zarowno umyslowo jak i fizycznie), ale nawet pelnego stazu nie odbylam
Potem tak po trochu (na czarno) juz nic nie zwiazanego z zawodem
Mialam jeszcze sie uczyc, w kazdym badz razie chcialam...
jednak los szykuje rozne niespodzianki. Teraz wlasnie przez to nie widze dla siebie przyszlosci ani szans na nic-to tez nie napawa mnie optymizmem


Edit: Z tego wszystkiego glowa mnie rozbolala juz

Edytowane przez kamilanna
Czas edycji: 2010-01-14 o 18:19
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:52.