Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-21, 19:10   #4201
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

U mnie też wygląda na jaśniejszy.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 19:39   #4202
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ciekawe tylko jak z trwałością? Jak się zachowuje, czy nie zapycha Będę uważnie śledzić bloga bo kosmetyki jaśniejsze niż poczciwy bonżurek nie trafiają się za często.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 20:55   #4203
Blushed
Raczkowanie
 
Avatar Blushed
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 148
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Co mysliscie o podkladach Revlon ColorStay?
Zastanawiam sie czy zamawiac. Interesuje mnie odcien 010 Ivory. Najjaśniejszy. Mam bardzo jasną karnacje.
Ostatnio zamowilam Oriflame Porcelain i wydaje mi sie za ciemny...
Blushed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 21:06   #4204
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Blushed, na jasnopodkładowym wrzucałam swatche
Dla mnie to bardzo dobry podkład, ale za ciężki - w sensie mam wrażenie że moja skóra "dusi" się pod nim. No i ze względu na alkohol troszkę wysusza. Ale trwałość powala
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 21:38   #4205
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Blushed Pokaż wiadomość
Co mysliscie o podkladach Revlon ColorStay?
Zastanawiam sie czy zamawiac. Interesuje mnie odcien 010 Ivory. Najjaśniejszy. Mam bardzo jasną karnacje.
Ostatnio zamowilam Oriflame Porcelain i wydaje mi sie za ciemny...
Są o nim dość różne opinie, ale dla mnie chyba na zawsze pozostanie numerem jeden wśród płynnych podkładów
Oprócz tego, co mówi Quench, to pamiętam jeszcze, że Dziewczyny narzekały, że ciemnieje i jest zbyt różowy. U mnie natomiast wypada neutralnie i jeszcze nigdy się nie utlenił. Jego trwałość również jest nie do przecenienia - mnie nigdy nie zawiódł
Może poczytaj jeszcze opinie na KWC zanim podejmiesz ostateczną decyzję
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 21:57   #4206
Blushed
Raczkowanie
 
Avatar Blushed
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 148
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

a najjaśniejszy Dermacol? To ten z numerem 208, no nie?
I co możecie o nim powiedziec? Dobrze kryje i nie ma sie po nim wysypu krostek?
Poszukuje też odpowiedniej bazy pod podkład. Jakiejś niedrogiej. Aby zgrywała się z Dermacolem lub innym jaśniutkim podkładem. Czekam na odpowiedz

Edytowane przez Blushed
Czas edycji: 2010-11-21 o 21:59
Blushed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 22:36   #4207
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Blushed Pokaż wiadomość
a najjaśniejszy Dermacol? To ten z numerem 208, no nie?
I co możecie o nim powiedziec? Dobrze kryje i nie ma sie po nim wysypu krostek?
Poszukuje też odpowiedniej bazy pod podkład. Jakiejś niedrogiej. Aby zgrywała się z Dermacolem lub innym jaśniutkim podkładem. Czekam na odpowiedz
No niestety, na Dermacol też są przeróżne reakcje... 208 (moim zdaniem) kolor ma śliczny i raczej neutralny. Kryje, że tak to ujmę, 'megastycznie', ale przy niewielkim nadmiarze kosmetyku, efekt machy murowany Jeśli byś chciała nakładać go na całą twarz, to wymaga to trochę wprawy, bo, jak wspomniałam, łatwo przesadzić. Najlepiej rozrzedzać go mieszając z lekkim kremem lub lekkim podkładem, bo sam w sobie jest wyjątkowo ciężki.
Ja stosuję go jako korektor i chyba u większości osób bardziej sprawdza się o właśnie w takiej roli
Na całą twarz nakładałam go tylko do zdjęcia i niestety kończyło się to paroma pryszczochami
Ale jako korektor - dla mnie bomba
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-22, 15:27   #4208
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Blushed, jak pisały dziewczyny, Revlon czasem ciemnieje, czasem nie i trudno powiedzieć od czego to zależy (od Ph skóry?). trwałość powala, nie spotkałam się z aż tak trwałym podkładem trochę ciężki, może zapychać jak i wysuszać.

Dermacol baaaardzo mocno kryje. kolor jaśniutki, wg mnie neutralny w stronę chłodnego. moze zapychać i wysuszać, bo z tego co pamiętam, opiera się głównie na parafinie ale mimo to używałam go parę m-cy jako podkład i jakoś żyłam z tym że po paru godzinach, gdy zaczęłam się świecić, sebum tak jakby rozpuszczało kosmetyk i robił się taki rzadki, że znikał po najdelikatniejszym dotknięciu
btw, czy wam (dziewczynom posiadającym Dermacol) opakowanie choć trochę wytrzymało? bo mi ta metalowa tubka zaraz popękała w paru miejscach, zwłaszcza na zgięciach i przełożyłam do słoiczka po kremie. jak miałam jeszcze starą wersję było dokładnie to samo

o obu kosmetykach poczytaj jeszcze na Kwc


zdziwiło mnie ostatnio coś. rozumiem, że podkład może czasem się utlenić, czasem nie, czasem zwarzyć... ale nie rozumiem, jak to się dzieje, że czasem mnie mineralna Lirenka bieli i to bardzo mocno, a czasem w ogóle. bo wróciłam do filtrowania i jakoś trafiło na Lirenkę waśnie i byłam mile zaskoczona, że nie zostawiła białego osadu
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2010-11-22 o 15:30
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 17:03   #4209
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
zdziwiło mnie ostatnio coś. rozumiem, że podkład może czasem się utlenić, czasem nie, czasem zwarzyć... ale nie rozumiem, jak to się dzieje, że czasem mnie mineralna Lirenka bieli i to bardzo mocno, a czasem w ogóle. bo wróciłam do filtrowania i jakoś trafiło na Lirenkę waśnie i byłam mile zaskoczona, że nie zostawiła białego osadu
Jakim cudem? Mnie Lirenka tak bieli, że się jej używać nie da. Chociaż podejść miałam malutko
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 17:19   #4210
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
No niestety, na Dermacol też są przeróżne reakcje... 208 (moim zdaniem) kolor ma śliczny i raczej neutralny. Kryje, że tak to ujmę, 'megastycznie', ale przy niewielkim nadmiarze kosmetyku, efekt machy murowany Jeśli byś chciała nakładać go na całą twarz, to wymaga to trochę wprawy, bo, jak wspomniałam, łatwo przesadzić. Najlepiej rozrzedzać go mieszając z lekkim kremem lub lekkim podkładem, bo sam w sobie jest wyjątkowo ciężki.
Ja stosuję go jako korektor i chyba u większości osób bardziej sprawdza się o właśnie w takiej roli
Na całą twarz nakładałam go tylko do zdjęcia i niestety kończyło się to paroma pryszczochami
Ale jako korektor - dla mnie bomba
Moim zdaniem 208 nowego Dermacolu to bardzo wpada w róż, gdzieś czytałam,że wizażanka pisała,że daje efekt świnki na żółtawym odcieniu.
Ja mam Dermacol i właśnie 208 i sobie chwalę - całkiem udany produkt,ale stosowany z umiarem, w końcu to kosmetyk wyprodukowany przez firmę która robi kosmetyki do branży filmowej...
http://studiokateann.blogspot.com/
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 17:25   #4211
Blushed
Raczkowanie
 
Avatar Blushed
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 148
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

A Bourjois Healthy Mix Vanille Clair?
Jak jest z jego jasnością? Mogę poprosić o swatche w świetle dziennym i z fleszem? Znalazłam na wątku o Jasnych Podkładach, ale zdjecia byly niewyrazne
Blushed jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-22, 17:25   #4212
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość

zdziwiło mnie ostatnio coś. rozumiem, że podkład może czasem się utlenić, czasem nie, czasem zwarzyć... ale nie rozumiem, jak to się dzieje, że czasem mnie mineralna Lirenka bieli i to bardzo mocno, a czasem w ogóle. bo wróciłam do filtrowania i jakoś trafiło na Lirenkę waśnie i byłam mile zaskoczona, że nie zostawiła białego osadu

ja mam Lirene 50 i mi pływa po podkładzie

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...na.html&next=1 piszesz i tym filtrze ?
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 17:44   #4213
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
ja mam Lirene 50 i mi pływa po podkładzie

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...na.html&next=1 piszesz i tym filtrze ?
tak, to ten. nieźle mi się trzyma, a nakładam przepisowe ilości - tylko nakładam warstwami coby się lepiej wchłonął. wymaga więcej poprawek, niż gdy stosuję coś lżejszego pod podkład ale daje radę podejrzewam, że 50-tka jest cieższa, jak to zwykle bywa - im większy faktor, tym kosmetyk jest bardziej 'treściwy', nawet tłustszy.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 18:22   #4214
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

To ja jestem jakimś dziwadłem, bo u mnie ani Lirenka mineralna ani Lirenka dla dzieci (SPF50) nie bieliły. Tylko średnio się wchłaniały. Ale obie bardzo sobie chwalę, bo z nie-aptecznych filtrów jakoś najlepiej się nosiły (pomijając fakt że tego lata znowu uśmierciłam nimi kilka białych koszulek. Wiadomo - żółte plamy)
Blushed, proponuję przejść się do Rossmana czy innego Douglasa, by na żywo obejrzeć Bonżurka. Na swatchach kolor ciężko jest uchwycić, bo aparaty przekłamują kolory. Dużo zależy też od światła, a nawet ... bieli skóry na tle której dany podkład jest prezentowany. A piękne jakościowo swatche były w linku do bloga, który podawała się Lemirka (tym o bb kremach; autorka porównywała misshę m.in do Bourjoisa).
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 19:14   #4215
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Jakim cudem? Mnie Lirenka tak bieli, że się jej używać nie da. Chociaż podejść miałam malutko
A mnie mineralna nie bieliła nic a nic

a tak w ogóle to mi się filtr Durcay skończył i dziś się wysmarowałam Missh-ą #21 i o dziwo po pierwsze wytrzymała dobrze cały dzień (od 7 do 20) i tak sie stopiła ze skórą ze w ogóle się nie odcinała jestem pod wrażeniem
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 19:18   #4216
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez little witch Pokaż wiadomość
w tym miejscu teoretycznie wysypuje od pryszczogennego jedzonka - słodkich, mlecznych, ostrych, czekoladowych rzeczy....
ale to tylko moja wiedza nabyta w pismach kosmetycznych i tym podobnych, nie sugeruje porzucania czekolady
Cóż, niby tak... ale ja jestem maniaczką zdrowego jedzenia. Ograniczam prawie do zera rzeczy ostre i słone przekąski. Jedynym moim błędęm żywieniowym jest zamiłowanie do czekolady, ale i tak staram się ograniczać Muszę znowu wrócić do zielonej herbaty...
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie

Edytowane przez _Czarodzielnica_
Czas edycji: 2010-11-22 o 19:23
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 19:37   #4217
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Wczoraj wieczorem wróciłam z Hiszpanii. Muszę powiedzieć, że moja skóra wzbudzała tam zainteresowanie. Ludzie, zwłaszcza rodowici Hiszpanie (choć i erasmusi) patrzyli się na mnie z nieukrywanym zainteresowaniem na ulicach, jedna kobieta pytała się czy pochodzę ze Skandynawii. Raz rano wyszłam na miasto bez makijażu, byłam do tego bledsza niż zazwyczaj (ciężka noc ) jeden chłopak aż przystanął na środku ulicy żeby popatrzeć.
Trochę sobie podbudowałam samoocenę
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 19:44   #4218
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
Wczoraj wieczorem wróciłam z Hiszpanii. Muszę powiedzieć, że moja skóra wzbudzała tam zainteresowanie. Ludzie, zwłaszcza rodowici Hiszpanie (choć i erasmusi) patrzyli się na mnie z nieukrywanym zainteresowaniem na ulicach, jedna kobieta pytała się czy pochodzę ze Skandynawii. Raz rano wyszłam na miasto bez makijażu, byłam do tego bledsza niż zazwyczaj (ciężka noc ) jeden chłopak aż przystanął na środku ulicy żeby popatrzeć.
Trochę sobie podbudowałam samoocenę
dobre
i welcome back
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 20:45   #4219
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

witamy z powrotem w kraju solar,tu gdzie za swoją bladość raczej uświadczysz dziwych spojrzeń niż podziwu...
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-22, 21:10   #4220
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
witamy z powrotem w kraju solar,tu gdzie za swoją bladość raczej uświadczysz dziwych spojrzeń niż podziwu...
ehh, podpisuję się....
jak to jest z tymi podkładami. rozowawy Rvlon robi na mnie efekt świnki (jestem ciepła) a niby równiez rózowawy korektor boe-ing 01 benefita nadaje sie u mnie n acął atwarz niemal i tworzy idelanie blady, bezowy efekt. kurde.

btw, własnie wróciłam z krakowa z objazdu. jedna z doktorantek ozdjęciowała mnie przypadkiem na kazimierzu
__________________
potrzebuję cię, ponieważ cię kocham, a nie kocham cię, ponieważ cię potrzebuję.

"You know that saying, all you need is love? well, oxygen is even more important" Gregory House.

wypatruję wielbłądów.
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 14:32   #4221
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
Wczoraj wieczorem wróciłam z Hiszpanii. Muszę powiedzieć, że moja skóra wzbudzała tam zainteresowanie. Ludzie, zwłaszcza rodowici Hiszpanie (choć i erasmusi) patrzyli się na mnie z nieukrywanym zainteresowaniem na ulicach, jedna kobieta pytała się czy pochodzę ze Skandynawii. Raz rano wyszłam na miasto bez makijażu, byłam do tego bledsza niż zazwyczaj (ciężka noc ) jeden chłopak aż przystanął na środku ulicy żeby popatrzeć.
Trochę sobie podbudowałam samoocenę
fajnie tak sobie poprawić humor
little witch - 'kraj solar' mnie rozwalił
ale co prawda to prawda...
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 14:40   #4222
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez little witch Pokaż wiadomość
ehh, podpisuję się....
jak to jest z tymi podkładami. rozowawy Rvlon robi na mnie efekt świnki (jestem ciepła) a niby równiez rózowawy korektor boe-ing 01 benefita nadaje sie u mnie n acął atwarz niemal i tworzy idelanie blady, bezowy efekt. kurde.

btw, własnie wróciłam z krakowa z objazdu. jedna z doktorantek ozdjęciowała mnie przypadkiem na kazimierzu
b.ładny kolor włosów i idealnie pasuje do tej zieleni! : D
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 20:57   #4223
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

aaa przeprowadziłam eksperyment związany z moim domniemanym "zciemnieniem". Odstawiłam na kilka dni Epiduo i zostawiłam tylko nawilżanie, odżywianie itp. I Eureka. Ja wcale nie zciemniałam, Epiduo powodował chyba lekkie zaczerwienienie skóry na tyle delikatne, że nie widać było, że to zaczerwienienie, ale na tyle mocno zmieniające naturalny koloryt, że cały czas miałam wrażenie ciemniejszej twarzy..
Dzis po zmyciu makijażu wygladam jak zwykle - czyli jak trup ;]
Teraz czeka mnie trudny wybór - doczyszczone pory, czy jasna promienna skóra. Ech
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 21:38   #4224
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
aaa przeprowadziłam eksperyment związany z moim domniemanym "zciemnieniem". Odstawiłam na kilka dni Epiduo i zostawiłam tylko nawilżanie, odżywianie itp. I Eureka. Ja wcale nie zciemniałam, Epiduo powodował chyba lekkie zaczerwienienie skóry na tyle delikatne, że nie widać było, że to zaczerwienienie, ale na tyle mocno zmieniające naturalny koloryt, że cały czas miałam wrażenie ciemniejszej twarzy..
Dzis po zmyciu makijażu wygladam jak zwykle - czyli jak trup ;]
Teraz czeka mnie trudny wybór - doczyszczone pory, czy jasna promienna skóra. Ech
Ja bym miała dylemat. I chyba bym postawiła na jasną skórę. Paranoiczka ze mnie
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 22:07   #4225
Blushed
Raczkowanie
 
Avatar Blushed
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 148
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Kurcze. Już nie wiem co mam zrobić. Załączam swoje zdjęcie, wiem że ciężko będzie dobrać podkład po zdjęciu, ale ja już jestem bezsilna. Mam na prawdę bardzo jasną karnację. Szukam czegoś do 60zł, najjaśniejszego jak się da.
Ale też czegoś, co nie jest zbyt ciężkie, a trwałe i nie ciemnieje na buzi...
Zastanawiam się nad kupnem najjaśniejszego Loreala True Match, albo Bourjoisa i mieszania go z najjaśniejszym Dermacolem. Można mieszać Dermacol z jakimś innym podkładem? Jestem w tym kompletnie zielona. Strasznie truję - wiem, ale mimo wszystki liczę na pomoc
Blushed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 06:09   #4226
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Blushed Pokaż wiadomość
Kurcze. Już nie wiem co mam zrobić. Załączam swoje zdjęcie, wiem że ciężko będzie dobrać podkład po zdjęciu, ale ja już jestem bezsilna. Mam na prawdę bardzo jasną karnację. Szukam czegoś do 60zł, najjaśniejszego jak się da.
Ale też czegoś, co nie jest zbyt ciężkie, a trwałe i nie ciemnieje na buzi...
Zastanawiam się nad kupnem najjaśniejszego Loreala True Match, albo Bourjoisa i mieszania go z najjaśniejszym Dermacolem. Można mieszać Dermacol z jakimś innym podkładem? Jestem w tym kompletnie zielona. Strasznie truję - wiem, ale mimo wszystki liczę na pomoc
A to musi być podkład w płynie? Bo łatwiej byłoby szukać wśród minerałów
Z płynnych to faktycznie true match, odcień C1 albo n1. I koniecznie wersja amerykańska. Europejska jest ciemna. Akurat true match u mnie ładnie łączył się z innymi podkładami, więc myślę że mieszanie z dermacolem nie byłoby uciążliwe. Polecam też obejrzeć swatche na wątku podkładowym - szczególnie te starsze. Dziewczyny porównywały odcienie wersji europejskiej i amerykańskiej.
Co do Bourjois-a, to dla mnie jest on za ciemny, więc uważam że dla Ciebie też będzie.
Aaa, ponoć bardzo jasny jest też podkład NYX odcień pale. Jak zobaczyłam swatche, to aż mi szczęka opadła. Tylko nie wiem jak z jakością i ceną, bo dziewczyny mają o nim różne opinie.
I na koniec pytanie: Próbowałaś rozświetlającego podkładu z Inglota? AMC ? Też jest bardzo jasny...
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2010-11-24 o 06:10
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 07:50   #4227
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
aaa przeprowadziłam eksperyment związany z moim domniemanym "zciemnieniem". Odstawiłam na kilka dni Epiduo i zostawiłam tylko nawilżanie, odżywianie itp. I Eureka. Ja wcale nie zciemniałam, Epiduo powodował chyba lekkie zaczerwienienie skóry na tyle delikatne, że nie widać było, że to zaczerwienienie, ale na tyle mocno zmieniające naturalny koloryt, że cały czas miałam wrażenie ciemniejszej twarzy..
Dzis po zmyciu makijażu wygladam jak zwykle - czyli jak trup ;]
Teraz czeka mnie trudny wybór - doczyszczone pory, czy jasna promienna skóra. Ech
to przy okazji- jak sprawuje się Epiduo ? warto ?
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 08:29   #4228
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Ja bym miała dylemat. I chyba bym postawiła na jasną skórę. Paranoiczka ze mnie
Ja też mam dylemat, i też wybieram jasną cerę - chciałam się tylko upewnić że nie zwariowałam
Spróbuje tylko nos i brodę smarować od od czasu do czasu.

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
to przy okazji- jak sprawuje się Epiduo ? warto ?
Rinaa nie powiem Ci czy warto stosować Epiduo, bo to pewnie zależy od tego jaki kto ma problem. Ja mam tylko trochę zaskórników i rozszerzone pory, trądzik jako taki juz mnie na szczęście nie dotyczy.
Po wypróbowaniu wszystkiego od lekkich rzeczy typu: Effaclar, Acne-Derm, oliwki salicylowe, po Lysanel Active, Zorac, Atrederm i wreszcie metodę Klingmana ( kurcze, chyba tak to się nazywało) - stwierdzam, że Epiduo najlepiej doczyszcza mi pory. Skóra u mnie nie łuszczyła się, nie piekła, nie miałam "niby poparzeń" - jedynie zmiana kolorytu.
Używałam przez 4 miesiące - co drugą noc.
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 09:55   #4229
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość

Rinaa nie powiem Ci czy warto stosować Epiduo, bo to pewnie zależy od tego jaki kto ma problem. Ja mam tylko trochę zaskórników i rozszerzone pory, trądzik jako taki juz mnie na szczęście nie dotyczy.
Po wypróbowaniu wszystkiego od lekkich rzeczy typu: Effaclar, Acne-Derm, oliwki salicylowe, po Lysanel Active, Zorac, Atrederm i wreszcie metodę Klingmana ( kurcze, chyba tak to się nazywało) - stwierdzam, że Epiduo najlepiej doczyszcza mi pory. Skóra u mnie nie łuszczyła się, nie piekła, nie miałam "niby poparzeń" - jedynie zmiana kolorytu.
Używałam przez 4 miesiące - co drugą noc.
dziękuję, chyba spróbuje wobec tego, bo moim problemem są zaskórniki i rozszerzone pory
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 13:18   #4230
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

holender, dwa dni pod rząd użyłam podkładu pixie, i mam 4 niespodzianki! co prawda małe, ale ostatnio nie miałam prawie nic, i teraz nie wiem, czy to pixie, czy wczorajsza impreza
teoretycznie impreza mogła zaszkodzić, ale z drugiej strony ja nie zaobserwowałam u siebie do tej pory ścisłej zależności...
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:32.