Odchudzanie... - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-17, 19:49   #91
51eb7b1acd47bd33c5c16690ed8ee2bace5a6d43_5e96409a7b024
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 133
Dot.: Odchudzanie?

Basen odpada.. nie mam nic w poblizu . A szkoda.
Skakanka wydaje mi sie ze tez poniewaz mam delikatnie mowiac rozbudowane nogi a nie chcialabym je jeszcze bardziej rozbudowac:P

W obiedzie jem zwykle pierwsze , albo drugie danie (nigdy naraz bo poprostu je nie mieszcze :P ) i prawie zawsze surowki (mniam ^^) wiec warzywa zawsze sa.. No a z tym białkiem to chyba rzeczywiscie słabo ... wiec co zmienic ?
51eb7b1acd47bd33c5c16690ed8ee2bace5a6d43_5e96409a7b024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 20:41   #92
gabka9
Zadomowienie
 
Avatar gabka9
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Żywiec / Warszawa
Wiadomości: 1 662
GG do gabka9
Dot.: Odchudzanie?

[1=51eb7b1acd47bd33c5c1669 0ed8ee2bace5a6d43_5e96409 a7b024;11929532]wiec co zmienic ?[/quote]

Ja proponuję tak:

śniadanie :musli z mlekiem <-zamiast mleka (albo na zmianę z mlekiem co drugi dzień-bo wapń też potrzebujesz ) serek homogenizowany naturalny słodzony miodem.
II śniadanie : jakies 2 owoce <-dodaj do tego jakiś jogurcik, pieczywo (jogurt to nie jest białko, ale sam owoc to nie posiłek)
obiad : dostosowuje sie do rodzinki <-taki jak jest
podwieczorek : owoc <-zamień owoc na jakąś sałatkę, może grecką? z tuńczyka? poszukaj fajnych przepisów, urozmaicaj jadłospis
kolacja : pieczywo wasa lub czarne pieczywo z wędlinka / serkiem <-zjedz do tego kawałek chudego twarogu, albo serek wiejski, albo jajko i dorzuć jakiegoś pomidorka, ogórka.


W ogóle to możesz to pieczywo z kolacji przenieść na drugie śniadanie, albo chociaż jego część A wieczór nastaw się na białko i warzywka.

I nie zapominaj o NNKT (czyli oliwa z oliwek, orzechy, ryby, oliwki, migdały, avocado, siemię lniane, słonecznik) bo to ważne.

Odchudzać się nie powinnaś, ale to co wyżej to zdrowe odżywianie I zapomnij o jakichkolwiek głódówkach w każdej postaci (mam na myśli mity typu: "niejedzenie po 18.00")
__________________

Siedzę i zastanawiam się co robi pozostałe 6 cudów świata


Bloguję:

WrzosowiskoMakeUp




gabka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 21:25   #93
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Odchudzanie?

Owoce to nie posilek a fruktoza lubi odkladac sie w postaci tluszczu jesli nie zostanie spalona zaraz po spozyciu

jesz jeszcze ciagle za duzo weglowodanow, malutko bialka, i nie widze zdrowych tluszczy a one sa niezbedne zeby chudnac

na drugie sniadanie moze jakas mala kanapka z chuda wedlina i jakas zielenina?
a zamiast owocu na podwieczorek danie obiadowe, ktorego nie zjadlas?

musli tylko bez dodatku cukru, jesli nie mozesz takiego kupic skomponuj sama - na dietetyce na pewno znajdziesz fajne przepisy


i z mierz si czy przypadkiem ostatnio nie uroslas, bo w twoim wieku przyrost masy nie koniecznie musi swiadczyc o przytyciu
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 09:34   #94
51eb7b1acd47bd33c5c16690ed8ee2bace5a6d43_5e96409a7b024
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 133
Dot.: Odchudzanie?

ojjj jakbym ja chciała urosnąć niestety nic nie urosłam prawie przez już... 2 lata :P
Dzieki wielkie za odpowiedz ^^
Pozmieniam sobie w jadlospisie i zobaczymy
51eb7b1acd47bd33c5c16690ed8ee2bace5a6d43_5e96409a7b024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 10:10   #95
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Odchudzanie?

jeżeli człowiek ćwiczy to efekt odchudzania może widzieć po sobie bo często chudnie a ze rosną mu mięśnie to waży więcej ja po roku ćwiczenia na orbitreku z 48 wskoczyłam na 53 i niby dużo a czuje się szczupła bo to same mięśnie wiec nie kieruj się tak waga

ja bym po obiedzie juz nie jadla pieczywa
i racja więcej białka ... może serek wiejki lub twaróg mógł by stać się twoim przyjacielem :P możesz zawsze z czyms wymieszac zeby bylo lepsze .. moja mama dodaje do serka rzodkiewki :P
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 10:22   #96
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Odchudzanie?

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
jeżeli człowiek ćwiczy to efekt odchudzania może widzieć po sobie bo często chudnie a ze rosną mu mięśnie to waży więcej ja po roku ćwiczenia na orbitreku z 48 wskoczyłam na 53 i niby dużo a czuje się szczupła bo to same mięśnie wiec nie kieruj się tak waga

ja bym po obiedzie juz nie jadla pieczywa
i racja więcej białka ... może serek wiejki lub twaróg mógł by stać się twoim przyjacielem :P możesz zawsze z czyms wymieszac zeby bylo lepsze .. moja mama dodaje do serka rzodkiewki :P
Po roku przybrałaś 5kg mięśni? wybacz, ale to niemożliwe, tym bardziej, jeżeli byłaś na diecie redukcyjnej i miałaś cały czas bilans ujemny kalorii. Oglądałam ostatnio program. Trener kulturystki, która po takim doświadczeniu, w którym zmieniła diametralnie nawyki żywieniowe i przestała ćwiczyć straciła 0,5kg mięśni powiedział, że na ich odbudowanie potrzebują pół roku ćwiczeń i diety...
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 12:48   #97
laktoza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 693
GG do laktoza
Dot.: Odchudzanie?

Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość
Po roku przybrałaś 5kg mięśni? wybacz, ale to niemożliwe, tym bardziej, jeżeli byłaś na diecie redukcyjnej i miałaś cały czas bilans ujemny kalorii. Oglądałam ostatnio program. Trener kulturystki, która po takim doświadczeniu, w którym zmieniła diametralnie nawyki żywieniowe i przestała ćwiczyć straciła 0,5kg mięśni powiedział, że na ich odbudowanie potrzebują pół roku ćwiczeń i diety...
Kulturyscie ciezej przybywa miesni, jak czlowiek ma bardzo malo miesni i zacznie cwiczyc to na poczatku szybciej ich przybywa i w miejsce tluszczu robia sie miesnie, a te sa ciezsze.
laktoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-18, 12:59   #98
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Odchudzanie?

Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość
Po roku przybrałaś 5kg mięśni? wybacz, ale to niemożliwe, tym bardziej, jeżeli byłaś na diecie redukcyjnej i miałaś cały czas bilans ujemny kalorii. Oglądałam ostatnio program. Trener kulturystki, która po takim doświadczeniu, w którym zmieniła diametralnie nawyki żywieniowe i przestała ćwiczyć straciła 0,5kg mięśni powiedział, że na ich odbudowanie potrzebują pół roku ćwiczeń i diety...
to chodzilo nie tylko o odbudowanie miesni ale o powrot do poprzedniej formy

100g miesni tygodniowo jest jak najbardziej realne ale nie na orbitreku
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 18:43   #99
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Odchudzanie?

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
to chodzilo nie tylko o odbudowanie miesni ale o powrot do poprzedniej formy
Ale o utratę nabranego tłuszczu i odbudowanie masy mięśniowej też
Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
100g miesni tygodniowo jest jak najbardziej realne ale nie na orbitreku
ano
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 12:36   #100
pancia111
Przyczajenie
 
Avatar pancia111
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Odchudzanie

Witam. Dziewczyny opiszcie swoje historie związane z odchudzaniem, pochwalcie się swoimi wynikami.
Ja ostatnio ostro wzięłam się za siebie. Tzn. 3 razy w tygodniu ćwiczę ( 100 brzuszków, 100 przysiadów, ćwiczenia rozciągające, 12 minut biegania). Do tego staram się zdrowo odżywiać, tzn. jem dużo warzyw i owoców, zero smażonego itp. Zeby efekt był lepszy stosuję kosmetyki- balsam po ćwiczeniach Runberry i z tej samej firmy żel tuż przed ćwiczeniami. Ten żel trochę piecze po nałożeniu, ale przynajmniej czuję że działa. A po tym balsamie skóra jest dobrze nawilżona i ujędrniona, więc mam nadzieję że nie będę miała dzieki niemu obwisłej skóry po schudnięciu. Trzymajcie za mnie kciuki.
pancia111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 13:28   #101
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Odchudzanie

Cytat:
Napisane przez pancia111 Pokaż wiadomość
Witam. Dziewczyny opiszcie swoje historie związane z odchudzaniem, pochwalcie się swoimi wynikami.
Ja ostatnio ostro wzięłam się za siebie. Tzn. 3 razy w tygodniu ćwiczę ( 100 brzuszków, 100 przysiadów, ćwiczenia rozciągające, 12 minut biegania). Do tego staram się zdrowo odżywiać, tzn. jem dużo warzyw i owoców, zero smażonego itp. Zeby efekt był lepszy stosuję kosmetyki- balsam po ćwiczeniach Runberry i z tej samej firmy żel tuż przed ćwiczeniami. Ten żel trochę piecze po nałożeniu, ale przynajmniej czuję że działa. A po tym balsamie skóra jest dobrze nawilżona i ujędrniona, więc mam nadzieję że nie będę miała dzieki niemu obwisłej skóry po schudnięciu. Trzymajcie za mnie kciuki.
Dobrze, ze masz checi i chcesz cos zmienic, bo to wazne, wrecz podstawa
Natomiast jesli chodzi o cwiczenia, ktore opisalas, to niestety groch z kapusta i sa malo efektywne. Zachecam do poczytania tematow przypietych na fitnessie i dieteyce, znajdziesz tam duzo uzytecznych informacji
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-12, 06:10   #102
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Odchudzanie

Witaj Dietki, które stosowałam to Dieta plaż południowych i Dra Dukana. Obie bardzo efektywne Ja aktualnie wymieszałam je obie i staram się trzymać podstawowych ich zasad. Jeśli chodzi o ćwiczenia: 2 razy w tyg aerobik plus 30-35 min trening w domu, tzn. ok 20 min biegu w miejscu, następnie ćwiczenia na uda i pośladki, na koniec brzuszki (czasami z użyciem Kołyski AB Roller Slimmer). Zastanawiam się jeszcze nad kupnem Twistera, zależy mi głównie na spaleniu tłuszczu z brzucha, ogólnie wyrobieniu go, umięśnieniu, no i smukłej talii rzecz jasna

---------- Dopisano o 07:10 ---------- Poprzedni post napisano o 07:09 ----------

A napisz jeszcze cóż to za piekący żel, którego używasz, znaczy się czy on w ogóle działa
dzoan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 15:33   #103
madziulana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 17
Dot.: Odchudzanie

Witam
schudłam 24 kilo najlepszą moim zdaniem dietą MZ czyli mniej zreć jem wszystko ,czasami nawet schabowego,ale z umiarem oczywiście,jedyne czego nie jem to słodycze i białe pieczywo,jak makaron to pełnoziarnisty ,jak ryż to brązowy.3x w tygodniu siłownia ,tam rowerek stacjonarny i ćwiczenia na poszczególne partie ciała,do tego ćwiczyłam aerobic ,teraz biegam .Zdaję sobie że przemiana materii która teraz jest świetna,super efekty i dobry nastrój to głównie efekt sportu.
Wydaje mi sie ,ze te 100 brzuszków i 100 przysiadów to troszke mało,a powiedz mi ile chcesz schudnać,a moze bardziej zależy ci na wyrzeżbieniu poszczeólnych partii ciała???
madziulana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 16:47   #104
bratek 06
Rozeznanie
 
Avatar bratek 06
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 543
Dot.: Odchudzanie

Pancia111- trzymam kciuki! Na pewno Ci się uda!
__________________
10 lutego 2009 zostałam mamą Kubusia
bratek 06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 18:28   #105
czarna22xx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4
Odchudzanie

Jeśli bede ograniczała jedzenie i dużo ćwiczyła,bez żadnych diet to czy w ten sposób schudne??Czy ktoś z was tak schudł??
czarna22xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 19:46   #106
adusiia013
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Odchudzanie ;D

Więc mam taki problem. Mam trochę nadwagi ;( Przy wzroście 158 waże 55 kg. Do koloni zostały 2 miesiąca a ja bym chciała zrzucić przez ten czas z 5 kg nawet więcej jak to możliwe. Nie znam się i chciałabym wiedzieć jaka dieta będzie dla mnie najlepsza i ćwiczenia (uda, brzuch, boczki, pośladki) Z góry dziękuję
adusiia013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 20:02   #107
adusiia013
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Odchudzanie

Myślę że schudniesz tylko jest kilka zasad żywieniowych. Ostatni posiłek minimalnie 3 godz. przed snem. Nie sól potraw. Pij dużo wody bo ona oczyszcza organizm. I ćwicz ćwicz i ćwicz. I oczywiście odstaw słodycze bo to je najtrudniej spalić i to one są tym tłuszczykiem.
adusiia013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 09:38   #108
aam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 1 370
Dot.: Odchudzanie ;D

O dietach i odchudzaniu jest już dużo wątków, z których dowiesz się wszystkiego na ten temat. Także polecam użyć wyszukiwarki.
A nadwagi wcale nie masz, chociaż powiem że mam podobną wagę i wzrost (160/58) i też chcę się tego pozbyć

Kilka wątków które powinny Ci pomóc:
Zbiór wątków dotyczących ćwiczeń i diety
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=77131
Zbiór wątków dot. odżywiania
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=194945
Ułóż własną dietę
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342994
Dietetyczne FAQ, czyli zbiór najczęściej zadawanych pytań
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=195668

I pamiętaj - wyszukiwarka
aam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 09:44   #109
aam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 1 370
Dot.: Odchudzanie

Nie powinnaś tak po prostu ograniczać jedzenia. No chyba że pochłaniasz całe tony Jedz tyle żeby się najeść (ale nie przejeść), no i wyeliminuj ze swojej diety wszystkie możliwe niezdrowe i bardzo tuczące rzeczy Jedz dużo warzyw i białka(chude mięso, serki, jajka, ryby - te już mogą być i chude i tłuste), najlepiej przy każdym posiłku. No i ćwiczenia z pewnością będą bardzo pomocne
aam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-27, 09:55   #110
Iwona1302
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
GG do Iwona1302
odchudzanie

Proszę o informację,gdzie w Katowicach można ćwiczyć bez skrępowania i zrzucić zbędne kilogramy?
Iwona1302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 13:06   #111
annielka123
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6
Dot.: odchudzanie

wazneeeee!!
ostatnio tj. od listopada 2010 roku pojawiaja sie reklamy w gazetach platform wibracyjnych marki VIBROPLATE, pisze zeby wszytkich ostrzec, przed zakupem tej marki. nic moge powiedziec nic na temat platforme generalnie, ale na pewno duzo na temat platform tej firmy.
w grudniu ubieglego roku , zamowilam sobie jedna za prawie 4000 zlotych, podobnie jak dwie moje kolezanki. zapewniano mnie ze produkt jest produkcji hiszpanskiej, oprogramowanie natomiast mialo byc angielskie, pytajac czy to przypadkiem nie jest produkcja chinska, odpowiadano ze nie, ze platformy sa prod. hiszpanskiej. kiedy mi ja przywieziono znalazlam znaczek made in china. nastepnie zlozylam swoja platforme i przeszlam do cwiczen tzn chcialam przejsc bo platforma nie dzialala, zadzwonila do serwisu firmy na co zapewniali mnie ze przywioza mi nowa zebym sie nie martwila. dzis jest 27 stycznia a ja wciaz nie mam nowej platformy. na moje maila ani telefony juz nie odpowiadaja!!!!! firma VIBROPLATE to zlodzieje i oszuci. wydalam 200 zlotych na telefony do nich , dzwonilam codziennie przez ponad miesiac i nic, zawsze tylko slyszalam ze zaraz sie tym zajma. ale to nie jest wszystko, powiedzieli ze jest 10 lat gwarancji, chcialam wiec ja oddac, ale powiedzieli mi ze zwroty przyjmuja tylko do 2 tygodni po zakupie.

co wiece moje 2 kolezanki ktore kupily platforme, tez maja do dnia dzisiejszego problemy z firma VIBROPLATE, mianowice platforma jednej z nich zotala zniszczona w trakcie transportu (za ktory placi sie 250 zl, a mowia ze przesylka jest gratisss) i do tej pory rowniez nie moze doprosic sie wymiany zniszczonej podstawy, bez ktorej nie da sie uzywac platformy. druga kolezanka nie miala problemow, natomiast po 3 tyg uzywania tego G **** zaprzestala, bo dostala takich migren od wstrzasow ze " po scianach chodzila z bolu"( wczesniej nie zdarzalo jej sie miec migreny) pisze zeby wszystkich przestrzec, przd tymi platformami i przed ta firma, nie dajcie sie zbajerowac mila obsluga pan pracujacych w tej firmie, sa to zlodzieje!!! i klamcy. buszujac po forach spotkalam sie z roznymi opiniami, bylo duzo negatywnych na temat tej samej firmy. byly owszem pozytywne tylko , ze z tego co mi powiedzieli w poradni konsumenta, takie wpisy to public relation osoby pracujacej dla nich- pracownik ma za zadanie wpisywac pozytywne opinie na temat ich produktow, wiadomo aby ludzie wierzyli w znakomite platformy i je kupowali.
pozdrawiam wszytkich i ostrzegam przed zakupem, nie kupujcie kota w worku!!!!
omijajcie z daleka firme VIBROPLATE.
annielka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 19:53   #112
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: odchudzanie

Anielka
ja to nie wiem jak trzeba być naiwnym by kupowac platforme za 4000 zl...
wolalabym ta kase wydac na karnety na fitness,masaże cokolwiek innego...
albo chociaz przetestowac ta platforme ! teraz w salonach sa, sama chodzilam i za 10 wejsc , za KOMPLET:15 min na platformie wibracyjnej+ 30 min vacu fit+60 min rollen+20 min kapsula na podczerwien zaplacilam chyba 180zl czy 220 zł...

na sama platforme bylo taniej. pochodzilabys przetestowalabys czy to cos dziala... no a cudow na pewno po niej nie ma ;p
ale od razu wydawac 4 tys? i jeszcze z dwoma kolezankami?

sama sobie jestes winna, niestety ;>
czemu ich nie zaskarżysz?
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 12:36   #113
annielka123
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6
Dot.: odchudzanie

Kociczka!
no terz to wiec ze bylo to glupota kupowanie takiego sprzetu za taka kase!! tylko wiesz nie kazdy mieszka w miejscu gdzie jest silownia, fitness czy jakis salon. ja i moje kolezanki mieszkamy na wsi, do najblizszego misteczka w ktorym jest silowni( nie maja pltform) jest 20 kg, ja nie mam samochodu zeby podjechac tam codziennie, a autobus jedzie 45 min i wyjezdza co 1.5 godz, dlatego zdecydowalam sie to kupic.
nie wiem czy moge ich zaskarzyc, tzn nie wiem czy mam na to ochote, czas i pienidze, pewnie ta firma w tki sposob dzial ze wysyla ludziaom badziewie, nie przyjmuje reklamacji i liczy n to ze niekt ich nie bedzie podwal do sadu, bo wiadomo jak sadzy dzialaja.
sama jestem sobie winna, wielka glupota byl zakup tego dziadostwa przez internet. napisalam to tylko po to aby ostrzec ludzi , szczegolnie przed ta firma.
pozdrwiam , anielka biedniejsza o 4000 zl
annielka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 22:26   #114
aam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 1 370
Dot.: odchudzanie

Cytat:
Napisane przez annielka123 Pokaż wiadomość
wazneeeee!!
ostatnio tj. od listopada 2010 roku pojawiaja sie reklamy w gazetach platform wibracyjnych marki VIBROPLATE, pisze zeby wszytkich ostrzec, przed zakupem tej marki. nic moge powiedziec nic na temat platforme generalnie, ale na pewno duzo na temat platform tej firmy.
w grudniu ubieglego roku , zamowilam sobie jedna za prawie 4000 zlotych, podobnie jak dwie moje kolezanki. zapewniano mnie ze produkt jest produkcji hiszpanskiej, oprogramowanie natomiast mialo byc angielskie, pytajac czy to przypadkiem nie jest produkcja chinska, odpowiadano ze nie, ze platformy sa prod. hiszpanskiej. kiedy mi ja przywieziono znalazlam znaczek made in china. nastepnie zlozylam swoja platforme i przeszlam do cwiczen tzn chcialam przejsc bo platforma nie dzialala, zadzwonila do serwisu firmy na co zapewniali mnie ze przywioza mi nowa zebym sie nie martwila. dzis jest 27 stycznia a ja wciaz nie mam nowej platformy. na moje maila ani telefony juz nie odpowiadaja!!!!! firma VIBROPLATE to zlodzieje i oszuci. wydalam 200 zlotych na telefony do nich , dzwonilam codziennie przez ponad miesiac i nic, zawsze tylko slyszalam ze zaraz sie tym zajma. ale to nie jest wszystko, powiedzieli ze jest 10 lat gwarancji, chcialam wiec ja oddac, ale powiedzieli mi ze zwroty przyjmuja tylko do 2 tygodni po zakupie.

co wiece moje 2 kolezanki ktore kupily platforme, tez maja do dnia dzisiejszego problemy z firma VIBROPLATE, mianowice platforma jednej z nich zotala zniszczona w trakcie transportu (za ktory placi sie 250 zl, a mowia ze przesylka jest gratisss) i do tej pory rowniez nie moze doprosic sie wymiany zniszczonej podstawy, bez ktorej nie da sie uzywac platformy. druga kolezanka nie miala problemow, natomiast po 3 tyg uzywania tego G **** zaprzestala, bo dostala takich migren od wstrzasow ze " po scianach chodzila z bolu"( wczesniej nie zdarzalo jej sie miec migreny) pisze zeby wszystkich przestrzec, przd tymi platformami i przed ta firma, nie dajcie sie zbajerowac mila obsluga pan pracujacych w tej firmie, sa to zlodzieje!!! i klamcy. buszujac po forach spotkalam sie z roznymi opiniami, bylo duzo negatywnych na temat tej samej firmy. byly owszem pozytywne tylko , ze z tego co mi powiedzieli w poradni konsumenta, takie wpisy to public relation osoby pracujacej dla nich- pracownik ma za zadanie wpisywac pozytywne opinie na temat ich produktow, wiadomo aby ludzie wierzyli w znakomite platformy i je kupowali.
pozdrawiam wszytkich i ostrzegam przed zakupem, nie kupujcie kota w worku!!!!
omijajcie z daleka firme VIBROPLATE.
Chyba sobie żartujesz że ludzie uwierzą w tę historyjkę
Potrafię pojąć, że jedna osoba może być tak naiwna żeby kupić coś takiego, ale z tym że twoje koleżanki również kupiły to już grubo przesadziłaś (anty)REKLAMA jak nic!

Nawiązując do twojej kolejnej wypowiedzi - piszesz, że nie planujesz nic z tym zrobić i te 4 tysiące złotych tak po prostu podarujesz im? I samochodu również nie masz ale za to na platformę Cię było stać?
Nie pogrążaj się już lepiej...
aam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 08:32   #115
Mini82
Zakorzenienie
 
Avatar Mini82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lejos de aqui
Wiadomości: 9 109
GG do Mini82
Dot.: odchudzanie

mysle, ze watek sie nie rozwinal moze warto go juz zamknac?
__________________
Żyję po raz drugi ... teraz wszystko musi być na 100% !!!
Mini82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 19:46   #116
kabe95
Przyczajenie
 
Avatar kabe95
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: starachowice
Wiadomości: 1
GG do kabe95
Lightbulb odchudzanie.

Witam
Mam 16 lat, i proszę Was o pomoc. 3 razy w tygodniu uprawiam sport, dość wysiłkowy - koszykówke. Jak każdy lubie jeść, a ten nadmiar mi własnie zaszkodził. Mimo, że przy wzroscie 174 waże 60 kg to mam masywane uda, które są pokryte rozstępami i cellulit'em, ale nie o tym mowa. Chciałabym schudnąć, wyrobic sobie pośladki, nie narzekam, ale mam swoj ideał. Chciałabym aby ten zewnetrzny od węwnatrz ud tłuszczyk zniknoł. Treningi tylko pogarszają, ponieważ nie chudnę, a nabieram wiekszej tkanki mięsniowej. Bardzo proszę o pomoc, bo jestem tu nowa i nie wiem jak mam przeszukiwac forum, aby znalezc konkretne cwiczenia do swego trybu życia. Mam czas do wakacji, aby pewna siebie pokazac się w bikini na plaży.

Ps. proszę o cwiczenia na uda i pośladki, które mi pomogą pozbyc sie kilogramów.

Pozdrawiam
kabe95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 22:23   #117
201703061232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 605
Dot.: odchudzanie.

Cytat:
Napisane przez kabe95 Pokaż wiadomość
Witam
Mam 16 lat, i proszę Was o pomoc. 3 razy w tygodniu uprawiam sport, dość wysiłkowy - koszykówke. Jak każdy lubie jeść, a ten nadmiar mi własnie zaszkodził. Mimo, że przy wzroscie 174 waże 60 kg to mam masywane uda, które są pokryte rozstępami i cellulit'em, ale nie o tym mowa. Chciałabym schudnąć, wyrobic sobie pośladki, nie narzekam, ale mam swoj ideał. Chciałabym aby ten zewnetrzny od węwnatrz ud tłuszczyk zniknoł. Treningi tylko pogarszają, ponieważ nie chudnę, a nabieram wiekszej tkanki mięsniowej. Bardzo proszę o pomoc, bo jestem tu nowa i nie wiem jak mam przeszukiwac forum, aby znalezc konkretne cwiczenia do swego trybu życia. Mam czas do wakacji, aby pewna siebie pokazac się w bikini na plaży.

Ps. proszę o cwiczenia na uda i pośladki, które mi pomogą pozbyc sie kilogramów.

Pozdrawiam
Do wakacji został miesiąc, za późno się obudziłaś. Poczytaj o diecie - podwieszone watki, ćwiczenia na nogi znajdziesz na początku tematów fitness
201703061232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 10:05   #118
Landini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 32
Dot.: odchudzanie platforma VIBROPLATE

Kupilam ta platforme by ujedrnic swoje cialo i zredukowac celulit.
Wybralam modl GOLD bo ma dosc duzo poziomow predkosci i programow do cwiczen.
Zamowienie trawalo dosc dlugo, (czesc bralam za got. czesc na raty) chyba 1,5tyg. czekalam na odzew pani z banku z ktorym maja podpisana umowe. Ale nic, platforma doszla na czas 23.12.2010.
Ucieszona ze bede miala prezent na gwiazdke otworzylam karton. Wszystko bylo dobrze zabezpieczone, natomiast brakowalo kilku gratisow ktore mialy byc. Ksiazki zywieniowej.. krokomierza.. i co najwazniejsze INSTRUKCJI! po interwencji na ich infolinie, przeslano mi instrukcje i ksiazke na meilA! we wlasnym zakresie musialam sobie to wydrukowac, a bylo tego sporo! co do krokomierza to zwodzono mnie dwu krotnie, ze jak tylko bedzie na magazynie to mi przyśla. Mija prawie 5 miesiac, a krokomierza jak nie bylo, tak nie ma! i nikt sie nie odzywa. Platforma sprawuje sie dosc dobrze. Potrzebne jest tylko regularne cwiczenie
__________________
21.03.2007
02.09.2009
17.07.2010
Landini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 20:59   #119
zamloda25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
odchudzanie

hej!!!
szukam osoby ( najchętniej dziewczyny z miejscowości starachowice), która chciałaby zrzucić tak jak ja parę zbędnych kg...razem razniej!!!
poprostu szukam kogoś z kim mogłabym pobiegać, poćwiczyc itp, z kim mogłabym się wspierac nawzajem w zrzucaniu zbędnych kalori...
zamloda25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:18.