Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-29, 21:18   #901
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

zrobię jutro zdj porównawcze do edm kilku kolorów, ale ja raczej ciemniejsze mam odcienie. mogę porównać do perfecta, ale to pod wieczór.
Próbki bardzo porządnie zapakowane.
ich pigmenty nie trzymają mi się na oku
zaczynam wątpić czy jakiekolwiek pigmenty/cienie mogę używać same, bez bazy

Edytowane przez braworka
Czas edycji: 2009-05-29 o 21:21 Powód: literówka
braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 21:29   #902
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
30 gram - wielki słój
Niby wielki, ale mi on jakoś szybko schodzi. Dlatego zamówiłam dzisiaj drugie opakowanie. Za to krem przeciwzmarszczkowy, ten podoczny jest mega wydajny i chyba prędzej się zepsuje niż go zużyję.

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
ZitZap jest wspanialy. W jedna noc wygoil mi wszystkie niespodzianki. Co dziwne, nigdy nie zauwazylam az tak spektakularnego dzialania, gdy robilam sama mieszanki neema z olejkiem herbacianym.
Ja mam probke Night Botanical Treatment, przyslali mi jako gratis ale jeszcze nie testowalam ze wzgledu na ostatnie przygody z cera
Dołączam się do tej opinii, ZitZap jest świetny i wbrew pozorom (czyt. tyci, tyci buteleczce) będzie wydajny. Wczoraj się wypaćkałam nim naprawdę sporo na linii żuchwy a ubytku nie widzę żadnego.
Przyznam jednak, że planowałam przy okazji zrobić własną mieszankę właśnie z neema i olejku herbacianego, ale skoro piszecie że jakość olejku herbacianego ma tu kluczowe znaczenie, to nie wiem czy uda mi się zrobić coś równie skutecznego.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 21:44   #903
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Niby wielki, ale mi on jakoś szybko schodzi. Dlatego zamówiłam dzisiaj drugie opakowanie. Za to krem przeciwzmarszczkowy, ten podoczny jest mega wydajny i chyba prędzej się zepsuje niż go zużyję.



Dołączam się do tej opinii, ZitZap jest świetny i wbrew pozorom (czyt. tyci, tyci buteleczce) będzie wydajny. Wczoraj się wypaćkałam nim naprawdę sporo na linii żuchwy a ubytku nie widzę żadnego.
Przyznam jednak, że planowałam przy okazji zrobić własną mieszankę właśnie z neema i olejku herbacianego, ale skoro piszecie że jakość olejku herbacianego ma tu kluczowe znaczenie, to nie wiem czy uda mi się zrobić coś równie skutecznego.
a ja przy takiej kwocie za gotowca nawet nie bede sie zabierala za robienie, starczy mi na wieki, (mydlo afrykanskie dziala)
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 21:46   #904
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Dołączam się do tej opinii, ZitZap jest świetny i wbrew pozorom (czyt. tyci, tyci buteleczce) będzie wydajny. Wczoraj się wypaćkałam nim naprawdę sporo na linii żuchwy a ubytku nie widzę żadnego.
A ja zamówiłam sobie kolejną buteleczkę... używam od dwóch dni, miejscowo, no i ubytek widać już dość powazny...
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 21:58   #905
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
a ja przy takiej kwocie za gotowca nawet nie bede sie zabierala za robienie, starczy mi na wieki, (mydlo afrykanskie dziala)
No w zasadzie to masz rację.

Pastereczko napisz proszę coś więcej o tym afrykańskim cudzie na plotkowym. Da się to np. przepołowić i podzielić z kimś? I jak w ogóle się ono sprawuje, pieni się, nawilża, śmierdzi. Na zdjęciu wygląda na twardą kupę gliny.

Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
A ja zamówiłam sobie kolejną buteleczkę... używam od dwóch dni, miejscowo, no i ubytek widać już dość powazny...
Hmm, widać u każdego schodzi inaczej.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 22:15   #906
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

kusicie tym śmierdzidełkiem
mam co prawda olejek herbaciany, działa ale cudów jakoś nie widać a czasem by sie przydały
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 22:27   #907
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

ja się już resztką sił opieram przed wypróbowaniem tego cuda...Chyba ostatnio przechwaliłam moją cerę, bo coś mi dzisiaj wyskoczyło na samym środku czoła i tak sobie myślę, że szkoda, że nie mam tego ZZ, bo bym go wypróbowała.. I już chyba kilka razy pisałam i kasowałam na zakupowym do Pastereczki, żeby mnie do zamówienia z jednym małym ZZ przygarnęła.. Na razie się trzymam jeszcze jednak
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-29, 22:34   #908
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
ja się już resztką sił opieram przed wypróbowaniem tego cuda...Chyba ostatnio przechwaliłam moją cerę, bo coś mi dzisiaj wyskoczyło na samym środku czoła i tak sobie myślę, że szkoda, że nie mam tego ZZ, bo bym go wypróbowała.. I już chyba kilka razy pisałam i kasowałam na zakupowym do Pastereczki, żeby mnie do zamówienia z jednym małym ZZ przygarnęła.. Na razie się trzymam jeszcze jednak
Cathy właśnie czytałam na zakupowym, że ZitZap wychodzi po 12 zł jak dopiszesz się do zbiorowego zamówienia Pastereczki. Czy naprawdę warto się dla tak śmiesznej ceny powstrzymywać? Nie chcę tu wyjść na jakąś wstrętną kusicielkę, ale polecam to maleństwo z czystym sumieniem, zwłaszcza za tą kasę.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 22:40   #909
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Potwierdzam również jego działanie I również nie jestem wstrętną kusicielką, ale za tą cenę
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 22:43   #910
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

wstrętne kusicielki
problem polega na tym, że ja na ZZ nie skonczę i jak już się dorwę do zamówienia, to poleci Zwłaszcza, że i highlighter&contour chcę i te róże, którymi tak kusiłyście ...
zresztą, Pastereczka NA PEWNO ma już zamkniętą listę i nie będę jej mieszać w rozliczeniach...

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-05-29 o 22:45
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 23:13   #911
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Pomóżcie w typowaniu odcieni podkładu Pasuje mi z Lumiere Light golden L i light warm C. Z EDM olive fair i linen. Co byłoby zbliżone z EGM?
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-30, 10:15   #912
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Najnowsze wieści z frontu testowego: Ruth i Stacy są dla mnie za jasne. Wprawdzie Stacy jest w dobrej dla mnie tonacji Warm/Peach ale po prostu za jasny. Czy jest coś ciut ciemniejszego w tej samej rodzinie kolorystycznej?
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 15:31   #913
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Pomóżcie w typowaniu odcieni podkładu Pasuje mi z Lumiere Light golden L i light warm C. Z EDM olive fair i linen. Co byłoby zbliżone z EGM?
ja jestem chyba minimalnie jasniejsza od Ciebie (bo Light golden w Luminesse jest zdziebełko za ciemny, za to VV i Cashmere są ok) za to też pasuja mi i Goldeny i WArmy z Lumiere - i moje kolory to z CM "tajna" Aida, z YG MaiLee i Natalie (1 bardziej zoltawa), a z L&N pasuje mi Maribelle (najbardzziej), Linda i Kelly (ta ostatnia jako podklado-brazerek)
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 15:48   #914
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

To i ja poproszę o radę w sprawie koloru podkładu. Najbardziej pasuje mi Fairly Light Golden z Lumiere (VV), dość mocno rozjaśniony, ewentualnie Fair Neutral EDM pod względem jasności, bo jest odrobinę zbyt ziemisty dla mnie.

Już się czerwca nie mogę doczekać żeby zamówić próbki. Najbardziej kuszą róże i cienie
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 19:01   #915
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

troszkę kiepsko wyszły
jodie YG
pan CM
laura CM
ingrid YG
namina CM.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg egm2.jpg (59,6 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg egm.jpg (41,6 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg EGMM.jpg (102,5 KB, 47 załadowań)

Edytowane przez braworka
Czas edycji: 2009-05-30 o 19:23
braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 19:21   #916
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
To i ja poproszę o radę w sprawie koloru podkładu. Najbardziej pasuje mi Fairly Light Golden z Lumiere (VV), dość mocno rozjaśniony, ewentualnie Fair Neutral EDM pod względem jasności, bo jest odrobinę zbyt ziemisty dla mnie.

Już się czerwca nie mogę doczekać żeby zamówić próbki. Najbardziej kuszą róże i cienie

Evelinek
ciężko będzie Ci coś wybrać, zwłaszcza w formule CM, jako że najbardziej kryje. Weź Paulę z rodziny Yellow, a najlepiej zapytaj czy mają jakiś biały rozjaśniacz do niej, lub czy sami Ci ją rozjaśnią, bo sama Paula i tak będzie za ciemna dla Ciebie. Zawsze to lepiej mieć rozjaśniacz w określonej formule, niż np. dosypywać biała bazę z Lumiere lub Buff'd.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-05-30 o 19:22
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 19:54   #917
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość

Evelinek
ciężko będzie Ci coś wybrać, zwłaszcza w formule CM, jako że najbardziej kryje. Weź Paulę z rodziny Yellow, a najlepiej zapytaj czy mają jakiś biały rozjaśniacz do niej, lub czy sami Ci ją rozjaśnią, bo sama Paula i tak będzie za ciemna dla Ciebie. Zawsze to lepiej mieć rozjaśniacz w określonej formule, niż np. dosypywać biała bazę z Lumiere lub Buff'd.
No właśnie dosypuję Chciałam tylko jak najbardziej zbliżony i w miarę jasny odcień, wiem, że idealnego nie znajdę, pod tym względem EGM są "ciemni". A masz jeszcze jakiś pomysł, oprócz tej Pauli?
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 20:09   #918
tyska30
Zadomowienie
 
Avatar tyska30
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 1 724
GG do tyska30
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Miałam się pochwalić swoim zamówieniem więc się chwalę. Z tego co dotąd testowałam: Theoda jest w stylu EDM olive fair (wyglądam w niej niezdrowo), Anastasia za żółta, Roselyn prawie dobra, jeszcze muszę sprawdzić, a dzis testuję Ritę, jak dotąd jest najlepsza. Cienie są przepiękne, trwałe średnio. Szczególnie cudny jest ten Rainbow, mieni się na złoto-różowo-i chyba seledynowo troszkę.
Z pielęgnacji wzięłam krem B&E i szampon. Włosy po nim są mięciutkie i nawilżone.
W zestawie dla skóry Mature (no bo po maturze jestem już dawno to ten wzięłam) był:
krem Intesive Eye&Fine Line Cream (budyń z masła shea, aloesu i zielonej herbaty), krem Intensive Moisturizer (tłuścioch z masła shea, aloesu i róznych olejów), Facial Toner Green Tea i Chamomile z gliceryną, mydło w płynie, maska Fruit &Honey (woda zabarwiona błotem - aloes, papaja, kaolin, mango) i tłusty peeling chyba cukrowy bo słodki ale tłuszcz rozpuścił literki na opakowaniu więc nie wiem z czego. Generalnie super chociaż mam trochę wyrzuty sumienia bo w każdym kącie kuchni i łazienki mam oleje, masła i ekstrakty, a kupuje gotowce.

edit: woreczki są od Hexxany
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S1038980.jpg (30,5 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S1038985.jpg (30,6 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S1038986.jpg (30,7 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S1038987.jpg (30,7 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S1038989.jpg (20,9 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S1038981.jpg (24,8 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S1038998.jpg (24,5 KB, 66 załadowań)
tyska30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 20:34   #919
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
No właśnie dosypuję Chciałam tylko jak najbardziej zbliżony i w miarę jasny odcień, wiem, że idealnego nie znajdę, pod tym względem EGM są "ciemni". A masz jeszcze jakiś pomysł, oprócz tej Pauli?
Tzn. mi nie chodzi o to żeby nie dosypywać rozjaśniacza, tylko że lepiej by było gdyby ten rozjaśniacz był tej samej firmy i w tej samej formule co podkład, bo wtedy nie zmieniają się właściwości tak rozjaśnionego podkładu.

Używam z Lumiere tego samego podkładu co Ty (teraz jest dobry, ale zimą też będę go rozjaśniać), więc na pewno będą dla Ciebie za ciemne Joyce, Frances, Shannon i dalsze w kolejności tym bardziej. Pozostaje więc najjaśniejsza Paula, której na żywo nie widziałam, tylko na zdjęciu i na podstawie zdjęcia wydaje mi się, że bez rozjaśniacza się nie obejdzie. Podajrzewam, że jakbyś chciała coś brać z kategorii Beige, to też tylko pierwszy w kolejności + rozjaśniacz.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-30, 23:12   #920
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

czy ktoś już może testował Eye Primer Gel?
albo podpowie co to jest Oil Cleansing Bar ?
znaczy się jak to stosować?
braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 23:16   #921
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez braworka Pokaż wiadomość
czy ktoś już może testował Eye Primer Gel?
albo podpowie co to jest Oil Cleansing Bar ?
znaczy się jak to stosować?
własnie zamówiłam - skład ma przyjemnie prosty, zobaczymy

a linka mozesz dać do Oil...
edit: znalazłam, to po prostu mydło z olejkami eterycznymi, używasz jak zwykłego
__________________

Edytowane przez IlonaP
Czas edycji: 2009-05-30 o 23:22
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 13:29   #922
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

dzięki
tak myślałam tylko dlaczego nie wrzucili tego w dział mydła?
dziś testuję 2 kolory lexy(różowy) i andy (beż),
w woreczkach zupełnie inne, ale na twarzy się ujednoliciły i nie widać już że mam 2 połówki taki ładny zdrowy kolorek nadają.
oba troszkę odcinają się od szyji, więc muszę obstawiać jaśniejsze, tak z pól tonu. chociaż andy całkiem fajny
ale efekt cudny, inny niż przy edm, na pewno kupię cały, jak tylko dopasuje kolor, trochę to potrwa
braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 13:40   #923
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

nie wiem o co ja kombinuje
nalozylam dzis CM glow dean i pieknie jest
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 17:45   #924
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Dziś mam na sobie Myrdis - to jest fajny kolorek dla mnie Lekko wpada w brzoskwiniowe tony Tylko formuła L&N nic a nic mi nie kryjeNawet po 2-3 warstwach.

No i nie polubiłam się z formuła Cover.Kryje idelanie, twarz jak z okładki, ale szybko przetłuszcza mi się w strefie T, warzy miejscami i robi ciężką, nienaturalną maskę.
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI

Edytowane przez madziczka
Czas edycji: 2009-05-31 o 17:46
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 18:40   #925
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Rany, jak ja sie ciesze ze mi CM maski nie robi i nie musze juz wiecej szukac Chociaz ostatnio bardzo szybko skora mi sie przetluszcza - lato. Trudno, westchnelam i kupilam zachwalanego przez Lorri rozanego Hauschke w kamieniu do poprawek. I jest git.
Pastereczko, co to za afrykanskie mydlo?

Edit: widze, ze juz caly watek na ten temat powstal, sorry za glupie pytania

Edytowane przez pranie
Czas edycji: 2009-05-31 o 18:48
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 18:51   #926
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
ja jestem chyba minimalnie jasniejsza od Ciebie (bo Light golden w Luminesse jest zdziebełko za ciemny, za to VV i Cashmere są ok) za to też pasuja mi i Goldeny i WArmy z Lumiere - i moje kolory to z CM "tajna" Aida, z YG MaiLee i Natalie (1 bardziej zoltawa), a z L&N pasuje mi Maribelle (najbardzziej), Linda i Kelly (ta ostatnia jako podklado-brazerek)
Dziękuję
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 21:04   #927
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Smile Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Rany, jak ja sie ciesze ze mi CM maski nie robi i nie musze juz wiecej szukac Chociaz ostatnio bardzo szybko skora mi sie przetluszcza - lato. Trudno, westchnelam i kupilam zachwalanego przez Lorri rozanego Hauschke w kamieniu do poprawek. I jest git.

Pranie który to puderek hauschki dokładnie Moje czoło też szybko i mocno się tłuści Szukam czegoś do poprawek właśnie bo sama bibułka działa na bardzo krótko.
Jak się spisuje ten hauschka pod względem matu?

Dziś też nałożyłam cv glo dean i muszę odszczekać Jest super poza tłustym czołem.

Szkoda że nie załapałam się na zamówienie Pastereczki
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 21:23   #928
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

a czego Golabek Ci trzeba? moze mi doloza bo jest w trakcie realizacj?

dziś pomino tego ze idealnej skory nie mam to idealnie wygladam w tym makijazu EDM a juz wieczor
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 21:28   #929
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Smile Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
a czego Golabek Ci trzeba? moze mi doloza bo jest w trakcie realizacj?

dziś pomino tego ze idealnej skory nie mam to idealnie wygladam w tym makijazu EDM a juz wieczor
Kochana chciałam kilka próbek ale nie będę ci już głowy zawracać

Moja cera też ostatnio wygląda bardzo średnio a cv wygląda do tej pory fajnie
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 18:26   #930
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Ja też jestem wciąż zachwycona formułą CM, chociaż przy ostatnim zamówieniu wzięłam jeszcze próbki, żeby kolor dobrać idealnie.
Wczoraj od samiutkiego ranka do późnego wieczora podkład przetrwał na mojej buzi mimo bardzo ciepłego przedpołudnia i ulewnego popołudnia. Nic się nie zwarzyło, nic nie świeciło, no bajka.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:41.