Kosmetyki Essence - część XIII - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-20, 09:34   #3631
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Można to sprawdzić na stronie essence - wejdź w aktualne kolekcje i zmień język na czeski
Z tego co pamiętam w Czechach jest LotS i MM
Tak patrzę że u nas niby teraz jest Fruity. Ciekawe gdzie. -.-
u nas jest Fruity i w aktualnych i w zapowiedziach
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 09:36   #3632
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Co do macania... Wiem że w USA i UK chyba też każdy kosmetyk jest oddzielnie zapakowany: tusze zafoliowane, nawet kredki do oczu w opakowaniu uniemożliwiającym "pomacanie" https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...34497624_n.jpg
Dlaczego te same kosmetyki w Polsce nie posiadają już takiego zabezpieczenia
Ostatnio w naturze jakaś małolata otworzyła liner w żelu, dziobnęła paznokciem, po czym wzięła do koszyka ale niezaczęte opakowanie! Mimo że te które sprawdzała sama pierwsza zaczęła;/
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 09:40   #3633
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Co do macania... Wiem że w USA i UK chyba też każdy kosmetyk jest oddzielnie zapakowany: tusze zafoliowane, nawet kredki do oczu w opakowaniu uniemożliwiającym "pomacanie" https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...34497624_n.jpg
Dlaczego te same kosmetyki w Polsce nie posiadają już takiego zabezpieczenia
Ostatnio w naturze jakaś małolata otworzyła liner w żelu, dziobnęła paznokciem, po czym wzięła do koszyka ale niezaczęte opakowanie! Mimo że te które sprawdzała sama pierwsza zaczęła;/

Chyba złamałabym wszelkie konwencje międzynarodowe dotyczące praw człowieka gdybym taką delikwentkę dorwała
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 09:44   #3634
SuperKotek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 699
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Niestety , najgorszy jest fakt że takie bezczelne chamstwo, spotykamy nie tylko w naturze...
SuperKotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 10:03   #3635
madzia0007
Zadomowienie
 
Avatar madzia0007
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 736
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez SuperKotek Pokaż wiadomość
Niestety , najgorszy jest fakt że takie bezczelne chamstwo, spotykamy nie tylko w naturze...
Prawda. Ja pare dni temu widzialam jak pani przy szafie essence po kolei otwierala roze w musie i smarowala sobie nimi lapy A jak zorientowala sie ze dziwnie jej sie przygladam to schowala sie miedzy polki i testowala tam
madzia0007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 10:35   #3636
agave
Rozeznanie
 
Avatar agave
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 781
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

W Niemczech też są macane kosmetyki. Trafiają potem na półki z wyprzedażami. Wymacane jest tu wszystko-cienie, linery, róże, szminki.
Już się cieszyłam że upolowałam paletkę Lots, otwieram a tam masakra-nie dość że pomacane, to jeszcze porozcierane po całej paletce.
__________________
mój frywolitkowy wątek
agave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 11:10   #3637
Flicka
Rozeznanie
 
Avatar Flicka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 689
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

też mnie to wkurza

ale nie rozumiem, dlaczego część kosmetyków nie ma testerów.. wiadomo, że sporo osób obawia się kupienia kota w worku i już woli coś otworzyć i pomacać (a następnie odłożyć i ew. zakupić nowy, nieotwarty i niewymacany przez siebie egzemplarz)... nie to, żebym usprawiedliwiała "macające", ale uważam, że na tym tracą same drogerie - potem leżą sterty przecenionych, wybrakowanych produktów, których nikt nie chce kupić.

moim zdaniem porządne testery, do wszystkich produktów (i we wszystkich kolorach itd.) chociaż częściowo rozwiązały by sprawę.
__________________

„Wierzę w kolor różowy. Wierzę, że najlepszym sposobem na spalanie kalorii jest śmiech. Wierzę w pocałunki. Wierzę, że można być silnym, kiedy wszystko wydaje się iść źle. Wierzę, że szczęśliwe dziewczyny są najładniejsze. Wierzę, że jutro będzie kolejny dzień i wierzę w cuda.”
Audrey Hepburn
Flicka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-20, 12:11   #3638
Jelly Bean
Raczkowanie
 
Avatar Jelly Bean
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 436
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
Catrice jest lepszy nawet z tego powodu, że masz wybór - skośna albo cienka końcówka. I ja właściwie głównie tej cienkiej używam
No to dobrze, bo już jestem po zakupach i w końcu wzięłam Catrice
Oczywiście, podczas polowania na brązowy eyeliner, udało mi się trafić na zmacany egzemplarz. Już chcę wrzucić pudełko do koszyka, zadowolona, że znalazłam dobry odcień, a tu mistrzowsko odbite linie papilarne na wierzchu -nic, tylko dać policji do znalezienia w bazie danych na szczęście znalazłam drugi, który się uchował przed czyimiś łapskami.
__________________

Jelly Bean jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 12:43   #3639
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Jelly Bean Pokaż wiadomość
No to dobrze, bo już jestem po zakupach i w końcu wzięłam Catrice
Oczywiście, podczas polowania na brązowy eyeliner, udało mi się trafić na zmacany egzemplarz. Już chcę wrzucić pudełko do koszyka, zadowolona, że znalazłam dobry odcień, a tu mistrzowsko odbite linie papilarne na wierzchu -nic, tylko dać policji do znalezienia w bazie danych na szczęście znalazłam drugi, który się uchował przed czyimiś łapskami.
to jest to! baza danych macantek!
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 12:43   #3640
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Flicka Pokaż wiadomość
też mnie to wkurza

ale nie rozumiem, dlaczego część kosmetyków nie ma testerów.. wiadomo, że sporo osób obawia się kupienia kota w worku i już woli coś otworzyć i pomacać (a następnie odłożyć i ew. zakupić nowy, nieotwarty i niewymacany przez siebie egzemplarz)... nie to, żebym usprawiedliwiała "macające", ale uważam, że na tym tracą same drogerie - potem leżą sterty przecenionych, wybrakowanych produktów, których nikt nie chce kupić.

moim zdaniem porządne testery, do wszystkich produktów (i we wszystkich kolorach itd.) chociaż częściowo rozwiązały by sprawę.
Ale skoro macant decyduje się na zakup to już niech wsadzi do koszyka tę sztukę którą sam paluchami wymacał a nie nową. Brak testera tutaj nikogo nie usprawiedliwia.

Ja nie otwieram opakowań zeby popatrzeć, albo tester albo robie zakupy w ciemno (bądź opieram się na internetowych swatchach jak zakup planowany). Dopiero gdy jestem zdecydowana na zakup otwieram kosmetyk i sprawdzam czy wszytsko z nim w porządku. Jak nie to szukam do skutku
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 13:09   #3641
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Flicka Pokaż wiadomość
ale nie rozumiem, dlaczego część kosmetyków nie ma testerów.. wiadomo, że sporo osób obawia się kupienia kota w worku i już woli coś otworzyć i pomacać (a następnie odłożyć i ew. zakupić nowy, nieotwarty i niewymacany przez siebie egzemplarz)... nie to, żebym usprawiedliwiała "macające", ale uważam, że na tym tracą same drogerie - potem leżą sterty przecenionych, wybrakowanych produktów, których nikt nie chce kupić.

moim zdaniem porządne testery, do wszystkich produktów (i we wszystkich kolorach itd.) chociaż częściowo rozwiązały by sprawę.
też tak uważam, mimo wszystko fajnie jest wypróbować, jak na skórze wygląda cien do powiek, róż czy nawet kredka, o podkładzie nie wspominając. czasem z powodu braku testera po prostu rezygnuję z zakupu. co do swatchy - nie wszyscy kupujący odwiedzają blogi kosmetyczne co nie zmienia faktu, że macanie jest okropne i nagminne


mam pytanie - czy w Essence jest jakiś warty uwagi, trwały eyeliner w płynie? bo wiem że jest ich kilka w ogóle
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-20, 13:14   #3642
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

dziewczyny, chciałam kupić lakier do paznokci w kolorze miętowym. Zastanawiam się nad Essence Colour&Go nr.53 you belong to me i My secret 148 Mint. Czy ktoś ma porównanie tych lakierów? Czym różnią się te odcienie?
__________________
Always Fighter
britnay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 13:15   #3643
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

You belong to me jest w moim odczuciu niebieski, ten drugi zielony.
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 13:26   #3644
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

J jutro wybiorę się na zakupy wypatrzyłam sobie pojedynczy brzoskwiniowy cień essence Kojarzy ktoś czy z wysuwanych trwałych kredek jest biała albo beżowa? Szukam czegoś na linię wodną

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

EDIT już znalazłam https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ye-pencil.html druga od prawej chyba się nada
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 13:29   #3645
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
EDIT już znalazłam https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ye-pencil.html druga od prawej chyba się nada
Druga od prawej to almost famous i ona już jest niedostępna
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 13:30   #3646
renferek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 169
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość

[/COLOR]EDIT już znalazłam https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ye-pencil.html druga od prawej chyba się nada
Druga po prawej została wycofana
renferek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 13:30   #3647
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

A ja dziś przeżywam kolejną miłość, odgrzaną jak mielony z obiadu, bo trochę zapomnianą: All about cupcake - jaka ładna, przypomniałam sobie po raz kolejny, dlaczego ją tak lubię.
Ożywia jak żadna inna pomadka, którą posiadam

Co do linera - jest trwały z I<3 Style, a

Kredki LL już nie ma jasnej, była Almost Famous, ale wycofali - mogę wymienić lub za symbolicznego piątaka odstąpić jeśli się na nią "napalisz" po swatch'ach macana trochę, ale zużycie minimalne - testowe.
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 13:33   #3648
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
You belong to me jest w moim odczuciu niebieski, ten drugi zielony.
czyli you belong to me to bardziej taki turkus?

Dziewczyny, jakiś czas temu kupiłam sobie cudny błyszczyk nude XXXL w kolorze 01 pure beuty. A teraz wchodze na stronę internetową i nie ma tam już tego koloru. Czy został już wycofany?
__________________
Always Fighter

Edytowane przez britnay
Czas edycji: 2012-04-20 o 13:35
britnay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 13:35   #3649
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Dla mnie you belong to me idzie w stronę błękitu, jest chłodny, nie za bardzo w nic widze miętę.
Ten drugi widziałam tylko u koleżanki, na moich paznokciach nie. Ale dla mnie Essence to błękit.
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-20, 13:51   #3650
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
czyli you belong to me to bardziej taki turkus?

Dziewczyny, jakiś czas temu kupiłam sobie cudny błyszczyk nude XXXL w kolorze 01 pure beuty. A teraz wchodze na stronę internetową i nie ma tam już tego koloru. Czy został już wycofany?

Z serii Nudes został tylko Nude Kiss
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 13:55   #3651
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Można to sprawdzić na stronie essence - wejdź w aktualne kolekcje i zmień język na czeski
Z tego co pamiętam w Czechach jest LotS i MM
Tak patrzę że u nas niby teraz jest Fruity. Ciekawe gdzie. -.-
Na stronie byłam już, ale tak jak piszesz - u nas jest niby Friuty Myślałam, że ktoś może mieszka/była w Czechach lub na Słowacji ostatnio i mniej więcej może potwierdzić, czego się można spodziewać
__________________
http://www.pustamiska.pl
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 14:02   #3652
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość

Z serii Nudes został tylko Nude Kiss
A to może ten taki mleczno-różówy prawie bez drobin? Bo wczoraj właśnie go oglądałam, miał nalepkę 'New' , ale że natury macacza nie mam, to nie wzięłam...z obawy przed :
a) brokatem
b) całkowitą transparentnością

Znasz go? Zoila Zoila znasz? powiedz, że jest brzydki i się klei, i najlepiej jeszcze pachnie rybą, to go nie kupię...nawet w ciemno
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 14:13   #3653
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
A to może ten taki mleczno-różówy prawie bez drobin? Bo wczoraj właśnie go oglądałam, miał nalepkę 'New' , ale że natury macacza nie mam, to nie wzięłam...z obawy przed :
a) brokatem
b) całkowitą transparentnością

Znasz go? Zoila Zoila znasz? powiedz, że jest brzydki i się klei, i najlepiej jeszcze pachnie rybą, to go nie kupię...nawet w ciemno
Nude Kiss to raczej nie był. Może ten nowy, jaśniutki Nude Candy. Tego pana nie miałam, ale jak weszły nowości to długo ważyłam go w dłoni.
Błyszczyki z serii XXXL pięknie pachną, muszę cię rozczarować, nie jest to ryba. Lepią się minimalnie, nie są specjalnie trwałe, ale używa się ich z przyjemnością. Nude Kiss to był jedyny błyszczyk, jaki udało mi się w życiu zdenkować . Mam tylko zastrzeżenia do ich opakowań- napisy się ścierają i rozwala nakrętka
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 14:18   #3654
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Błyszczyki z serii XXXL pięknie pachną, muszę cię rozczarować, nie jest to ryba. Lepią się minimalnie, nie są specjalnie trwałe, ale używa się ich z przyjemnością. Nude Kiss to był jedyny błyszczyk, jaki udało mi się w życiu zdenkować . Mam tylko zastrzeżenia do ich opakowań- napisy się ścierają i rozwala nakrętka
Też mi się to rzadko zdarza, ostatnio wykończyłam błyszczyk crystalliced i chyba kupię następny bo dawał całkiem fajny efekt na moich wąskich łypkach
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 14:51   #3655
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Znalazłam słocza, przekonałyście mnie http://www.missnattysbeautydiary.com...in-bubble.html
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 15:25   #3656
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Co do macania... Wiem że w USA i UK chyba też każdy kosmetyk jest oddzielnie zapakowany: tusze zafoliowane, nawet kredki do oczu w opakowaniu uniemożliwiającym "pomacanie" https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...34497624_n.jpg
Dlaczego te same kosmetyki w Polsce nie posiadają już takiego zabezpieczenia
Właśnie - ilekroć gdzieś za granicą widzę tak zabezpieczone kosmetyki, to aż mnie z zazdrosci ściska - dlaczego?! Dlaczego nikt w naszym kraju nie wpadł jeszcze na pomysł, żeby foliować tusze, kredki, lakiery itd. Przecież to najlepsze rozwiazanie z możliwych, postawic tester na standzie, żeby każdy mógł obmacać, a produkty popakować i z głowy! Nie zrozumiem nigdy logiki, którą posługują się dystrybutorzy, producenci na polski rynek itd.
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 15:28   #3657
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

A ja kupiłam Make up to match bo moja skóra wkońcu się zlitowała i krycia mi nie potrzeba. Pomalowałam się i
Świetna konsystencja, daje uczucie nawilżenia i ma świetne matowe wykończenie. I bez pudru już siedzi na mojej twarzy pare godzin i nic się z nim nie dzieje.
Mam nadzieje że nie będzie zapychał.
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 15:30   #3658
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Właśnie - ilekroć gdzieś za granicą widzę tak zabezpieczone kosmetyki, to aż mnie z zazdrosci ściska - dlaczego?! Dlaczego nikt w naszym kraju nie wpadł jeszcze na pomysł, żeby foliować tusze, kredki, lakiery itd. Przecież to najlepsze rozwiazanie z możliwych, postawic tester na standzie, żeby każdy mógł obmacać, a produkty popakować i z głowy! Nie zrozumiem nigdy logiki, którą posługują się dystrybutorzy, producenci na polski rynek itd.
Ale to wszystko idzie chyba z jednego źródła? To co na granicy rozpakowują to co idzie do polszy czy od razu produkują bez folii na zasadzie "dla trzeciego świata nie będziemy marnować materiału"
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 15:33   #3659
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Właśnie - ilekroć gdzieś za granicą widzę tak zabezpieczone kosmetyki, to aż mnie z zazdrosci ściska - dlaczego?! Dlaczego nikt w naszym kraju nie wpadł jeszcze na pomysł, żeby foliować tusze, kredki, lakiery itd. Przecież to najlepsze rozwiazanie z możliwych, postawic tester na standzie, żeby każdy mógł obmacać, a produkty popakować i z głowy! Nie zrozumiem nigdy logiki, którą posługują się dystrybutorzy, producenci na polski rynek itd.
I tak się dobiorą. Ja ostatnio widziałam panią która rozfoliowywała kredki, sprawdzała na ręcę i ostatecznie wziełą nową. I jeszcze sprawdziła czy nie macana. SZCZYT.
Ja nie wiem.
Jak otwieram kosmetyk w sklepie - a nauczyłam się że trzeba wszystko w naturze sprawdzać czy nie macane to biorę ten co otworzyłam a nie.
Powinno być jak w sephorach i douglasach - wystawiony jest tester a produkty do sprzedaży pochowane.

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Ale to wszystko idzie chyba z jednego źródła? To co na granicy rozpakowują to co idzie do polszy czy od razu produkują bez folii na zasadzie "dla trzeciego świata nie będziemy marnować materiału"
A to nie dystrybutor pakuje?
Mnie najbardziej skręca jak widzę amerykańskie tusze w blistrach - szczoteczka osobno, tusz z dodatkową zakrętką osobno. I widać szczoteczkę i nikt się nie dobierze.
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 15:35   #3660
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość

A to nie dystrybutor pakuje?
Mnie najbardziej skręca jak widzę amerykańskie tusze w blistrach - szczoteczka osobno, tusz z dodatkową zakrętką osobno. I widać szczoteczkę i nikt się nie dobierze.
Pewnie tak. No dobra to to powinien być wymóg unijny!
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:14.