Essence, Longlasting Eye Pencil (Długotrwała kredka do oczu)

Essence, Longlasting Eye Pencil (Długotrwała kredka do oczu)

Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.80/5

zobacz więcej ofertzwiń
REKLAMA
Pojemność 0,28 g

Automatyczna, trwała kredka do oczu Essence Longlasting Eye Pencil. Miękka, umożliwiająca precyzyjna aplikację.
Essence Longlasting Eye Pencil jest dostępna wielu odcieniach: 01-black fever, 02-hot chocolate, 05-c'est la vie!, 09-cool dawn, 12-i have a green, 17-tu-tu-tourquoise, 20-lucky lead, 26-deep-sea baby, 27-purple rain, 28-life in pink, 29-berry fantastic.

Bardzo dobra i niedroga

Kredka w cenie poniżej 10 zł. Jest ona kredką automatyczną. Posiadam wersję 01 Fever Black. Mimo że rzadko się maluję, tusze do rzęs i czarne konturówki są dla mnie najważniejszymi kosmetykami. Jak wypadła propozycja od Essence?

Zarówno kredki automatyczne jak i strugane mają swoje wady i zalety. Osobiście wolę jednak te w automacie, chociaż nie służą one precyzji w przypadku cienkich kresek.

Kredka 01 to dość mocna czerń, ale widziałam lepsze (np żelowa kredka Supershock od Avon). Ma dobrą trwałość na powiece, ale łatwo ją rozmazać. Na linii wodnej oczywiście utrzymuje się dużo krócej, ale nie sypie się ani nie znika, tylko osiada przy dolnych rzęsach.

Podsumowując, kredka jak na tak niską cenę jest naprawdę bardzo dobra. Do ideału brakuje, ale na razie jest to moja najlepsza konturówka razem z Supershock od Avon. Kupię ponownie i dopóki nie znajdę ideału, oznaczę jako HIT.

Świetne kredki

Świetne kredki za niewielkie pieniądze. Nie zliczę, które kolory już miałam, ale z każdej byłam naprawdę zadowolona. Beżowa - nr 25 rewelacyjna na linię wodną. Pozostałe kolory trwałe, nie odbijały się na górnej powiece i nie rozmazywały się, choć nieco traciły na intensywności w ciągu dnia. Na pewno miałam jeszcze kolor turkusowy, fioletowy, granatowy, brązowy - wszystkie były jednakowo dobre. Warto zaznaczyć, że nie są to kredki wodoodporne i producent tego nie zapewnia, a często sprawdzały się lepiej niż inne, które powinny być dużo trwalsze. Szkoda tylko, że kolory cyklicznie się zmieniają i nie zawsze można trafić ponownie na swoje ulubione.

Brązowa najlepsza.

Posiadam 2 odcienie: 01-black fever, 02-hot chocolate. Brązowa jest znacznie lepsza niż czarna, zarówno jeśli chodzi o odcień jak i trwałość. To jest taki brąz jak lubię, nie kakaowy, lecz trochę przygaszony, jakby z minimalną domieszką zgniłej zieleni. Czarna jest głęboką czernią wpadająca w granatowe tony.
U mnie żadna kredka nie trzyma się długo. Essence radzi sobie w tej kwestii całkiem poprawnie. Kredka jest w stanie wytrzymać w sprzyjających warunkach od. 2-3 godziny. Czasem bardzo szybo znika z oka, innym razem trzyma się dość dzielnie.
Kredka jest dobrze napigmentowana i miękka, ale bez przesady (nie jest to masło takie jak Eveline Variete). Łatwo i szybko można narysować nią ładną kreskę, nie trzeba się gimnastykować przez pół godziny.
Plus za cenę i za to, że nie trzeba jej temperować.
Brązową oceniam - 4/5. Czarną - 3/5.

Bardzo dobra kredka

Nie jestem w stanie zliczyć ile już opakowań zużyłam. Tania, bardzo dobra kredka automatyczna. Jest miękka, trwała. Zawsze do niej wracam. Przyjemnie się nią pracuje, łatwo się rozciera i dobrze utrzymuje na powiece oraz linii wodnej. Obowiązkową pozycją jest kolor 01. Posiadam jeszcze 20, który jest chłodnym brązem oraz 12 - butelkową zieleń wchodzącą w turkus. Szczerze polecam, w moim przypadku zawsze jest w kosmetyczce.

Warta zakupu!

Uwielbiam i polecam, kredka ta sprawdza mi się świetnie, jest w rewelacyjnej cenie, wydajna, przepiękny odcień, świetnie się sprawdza na powiekę jak również na linie wodną oka, jestem bardzo zadowolona

Miękka i trwała

Essence, Longlasting Eye Pencil to długotrwała kredka do oczu, która jest miękka, dobrze się rozprowadza, nieźle się rozciera i jest trwała. Mam trochę problem z jej zmyciem przy wieczornym demakijażu. Ładny kolor.

Trwała, ale bardzo miękka przez co łatwo ją uszkodzić.

Kredkę zakupiłam w Hebe, wybrałam odcień 008 czyli ciemny brąz. Jest to kredka automatyczna i ubolewam nad faktem że do opakowania nie jest dołączona mini temperówka (jak np w kredkach Wibo) bo kiedy kredka się tępi trudno ją naostrzyć - używałam temperówki z innej kredki i ciężko to zrobić. Konsystencja jest bardzo miękka i chyba aż za bardzo...parę razy kredka mi się złamała kiedy mocniej nacisnęłam. Ale dobrze maluje się nią kreski na powiece. Trwałość jest dobra, nawet w upały pod koniec dnia kredka nie rozmazała się bądź zrobiła to w minimalnym stopniu. Więc jest w porządku ALE trochę za miękka konsystencja i szkoda że brak temperówki do zaostrzenia końcówki :(

C'est la vie

Uwielbiam swoje kredki. Na chwilę obecną mam dwie - srebrną i turkusową. Bardzo cieszy mnie to, że są wkręcany, bo za tymi struganymi jakoś nie przepadam. Kredki są miękkie, takie jak trzeba. Da się nią wyrysować na powiece idealną kreskę. Przy czym nie rozmazuje się. Jest bardzo trwała, a przede wszystkim dobrze napigmentowana. Bije na głowę niejedną dużo . Na pewno będę do nich wracać. -

Zdecydowanie mój KWC

Moja ulubiona kredka. Stosunek ceny do jakości jest wprost rewelacyjny. Stosuję na linię wodną i poniżej, a także na powieki. Można przy jej użyciu zrobić przyzwoite kreski. Czasami rozmazuje się (dolna kreska), ale wystarczy poprawić makijaż i trzyma resztę dnia. Zużyłam już kilka opakowań. Używam wersji czarnej i ona naprawdę jest czarna. Zdarzyło mi się kupić kredkę innej firmy i miała słabą pigmentację, a była droższa od Essence. Jedyny mankament to fakt, że od kiedy pojawiła się wersja wodoodporna, od razu po pomalowaniu trochę bolą mnie oczy, później to mija. Nie wiem, czy to przez kreskę, czy może przez tusz.

Najlepsza jaką mam

Nie spodziewałam się, że tak tani i "zwyczajny" produkt będzie tak dobry. Mam kredkę w odcieniu turkusowym i uwielbiam nosić ją na co dzień. Produkt pięknie trzyma się oka, sam wkład nie jest ani zbyt twardy, ani zbyt miękki. Kredka nie odbija się na powiece, co u mnie niestety zdarza się często przy tego typu produktach, bo ma raczej tłustą powiekę, i to jest jej niesamowita zaleta. Mam ją już dłuuugi czas, a mimo to wszystko jest z nią w porządku. Jej wydajność jest bardzo dobra. Dodatkowym atutem jest to, że kredki nie trzeba ostrzyć. Można budować intensywność koloru na powiecie. Nie wiem, jak kredka się rozciera, bo ja lubię wyraźną kreskę, ale zdarzy mi się czasem potrzeć oko i nie widzę, aby się zbytnio rozmazywała czy ścierała. Myślę, że przy okazji zaopatrzę się w jeszcze jakiś bardziej przygaszony kolor, bo turkus jest intensywny (ale ja to lubię :) ).

moja opinia

Używam codziennie model w kolorze czekolady.

plusy:
trwała oraz bardzo precyzyjna
łatwo się nakłada

minusy:
słabo się utrzymuje
mało wydajna

Tani HIT!

Posiadam wszystkie kolory tej kredki :D Kredka jest super mięciutka, bardzo dobrze napigmentowana, bezproblemowo się nią rysuje, super się rozciera, długo się trzyma nawet na linii wodnej. Niska cena i super dostępność. Czy potrzeba pisać coś więcej?