Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-27, 21:39   #2341
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dziewczyny kusicie tym Fair & lovely. Wybielanie, wygładzanie i matowienie to to czego mi trzeba nie wiecie jak się sprawuje przy cerze trądzikowej, nie będzie zapychał?
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 21:57   #2342
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
wracając do wątku o jasnych korektorach/podkładach - wczoraj w rossmannie, na stoisku bourjois zauważyłam ich nowy korektor i puder, których najjaśniejszy odcień (chyba 51 vanilla beige) naprawdę sprawiał wrażenie jasnego a nie 'jasnego'. muszę wybrać się tam z moim korektorem maybelline albo wziąć go ze stoiska i porównać, ale wydaje mi się, że jest jaśniejszy i bardziej pojemny. ta linia jest reklamowana jako przyjazna skórze, bogata w ekstrakty z owoców (m.in z arbuza i truskawki), w takich czerwonych opakowaniach. widziałyście już to może?
Healthy Mix? Widziałam, ale śpieszyłam się i tylko rzuciłam okiem... na francuskiej stronie najjaśniejszy odcień to 51 Eclat Clair, muszę zobaczyć co oferują Polskie stoiska... Na all już jest http://www.allegro.pl/item895793708_...ix_nowosc.html

paradiso to chyba nie ja ale miło, że znalazłaś swojego number 1

black-bubu no co do matowienia to jest mocne, nie wiem jak z wybielaniem i zatykaniem... Stosuję póki co 2-3 dni, więc przez taki krótki czas chyba nie zdążyłby zaszkodzić jeśli by chciał oczywiście Ale wiem, że na problematyczną cerę dobry jest ten z kurkumą Też ma jakieś właściwości rozjaśniające ten dokładnie http://www.allegro.pl/item898631541_...adzik_30g.html
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 12:06   #2343
Djapira
Zadomowienie
 
Avatar Djapira
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dziewczyny a kojarzycie córke Taylor z Mody na sukces? Taka blondynecza z kreconymi włosami. Ma cudownie rozświetloną, gładką, nawilżoną buźke, jak z okładki. Czym taki efekt mogłabym osiągnąć? Mam cerę suchą, jest matowa, nie świeci się, czasem chciałabym żeby wyglądała na promienną, nawilżoną, da się?
__________________
"Jeśli nie odważysz się zrobić kroku, nigdy nie dowiesz się tego, do czego jesteś zdolny. Ufaj po prostu, że w nowej sytuacji dasz radę"!


Djapira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 12:33   #2344
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Healthy Mix? Widziałam, ale śpieszyłam się i tylko rzuciłam okiem... na francuskiej stronie najjaśniejszy odcień to 51 Eclat Clair, muszę zobaczyć co oferują Polskie stoiska... Na all już jest http://www.allegro.pl/item895793708_...ix_nowosc.html

paradiso to chyba nie ja ale miło, że znalazłaś swojego number 1

black-bubu no co do matowienia to jest mocne, nie wiem jak z wybielaniem i zatykaniem... Stosuję póki co 2-3 dni, więc przez taki krótki czas chyba nie zdążyłby zaszkodzić jeśli by chciał oczywiście Ale wiem, że na problematyczną cerę dobry jest ten z kurkumą Też ma jakieś właściwości rozjaśniające ten dokładnie http://www.allegro.pl/item898631541_...adzik_30g.html
51 jest w polskich sklepach i jest naprawdę jasny, do tego trochę bardziej treściwy niż 10 hours sleep effect. Na wątku o B. toczy się o nim dyskusja, zapraszam


A co możecie powiedzieć o najjaśnieszym odcieniu Revlona Custom creations, ma któraś, jest jasny?
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 13:06   #2345
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Djapira Pokaż wiadomość
Dziewczyny a kojarzycie córke Taylor z Mody na sukces? Taka blondynecza z kreconymi włosami. Ma cudownie rozświetloną, gładką, nawilżoną buźke, jak z okładki. Czym taki efekt mogłabym osiągnąć? Mam cerę suchą, jest matowa, nie świeci się, czasem chciałabym żeby wyglądała na promienną, nawilżoną, da się?
Na pewno się da nie ma rzeczy niemożliwych, ale grunt to dobre nawilżenie bo nawet rozświetlacz nie pomoże ani nie zatuszuje suchych skórek na nosie Dobry krem nawilżający, może jakieś maseczki, a dopiero później zabawa z kosmetykami... tak przynajmniej myślę
A taki efekt jak ma ta dziewczyna to pewnie zasługa makijażu, odpowiedniego światła i sztuczek montażystów w dużej mierze

Nie oglądam, ale chyba trafiłam... Czy to ta? MacKenzie Mauzy?
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 16:43   #2346
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
A co możecie powiedzieć o najjaśnieszym odcieniu Revlona Custom creations, ma któraś, jest jasny?
ja miałam, nawet zużyłam całą ta jaśniejszą część
ale trudno mi jest porównać jego kolor do czegoś, bo to był taki etap przejściowy między końcówką letniej "opalenizny" a zimową bladością (która jest teraz na poziome Pharmaceris Ivory, żeby było obrazowo)...

ale chyba mam gdzieś w domu zdjęcia - bo zdaje się, że je kiedyś zamieszczałam - jak się znajdą, to wkleję
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 17:47   #2347
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
ja miałam, nawet zużyłam całą ta jaśniejszą część
ale trudno mi jest porównać jego kolor do czegoś, bo to był taki etap przejściowy między końcówką letniej "opalenizny" a zimową bladością (która jest teraz na poziome Pharmaceris Ivory, żeby było obrazowo)...

ale chyba mam gdzieś w domu zdjęcia - bo zdaje się, że je kiedyś zamieszczałam - jak się znajdą, to wkleję
Dziękuję
A nie wysuszał skóry, wyglądał w miarę naturalnie?
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-28, 18:13   #2348
Djapira
Zadomowienie
 
Avatar Djapira
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Na pewno się da nie ma rzeczy niemożliwych, ale grunt to dobre nawilżenie bo nawet rozświetlacz nie pomoże ani nie zatuszuje suchych skórek na nosie Dobry krem nawilżający, może jakieś maseczki, a dopiero później zabawa z kosmetykami... tak przynajmniej myślę
A taki efekt jak ma ta dziewczyna to pewnie zasługa makijażu, odpowiedniego światła i sztuczek montażystów w dużej mierze

Nie oglądam, ale chyba trafiłam... Czy to ta? MacKenzie Mauzy?
Tak, tak, ona Też bym chciała umieć tak się malować Dzieki za rady
__________________
"Jeśli nie odważysz się zrobić kroku, nigdy nie dowiesz się tego, do czego jesteś zdolny. Ufaj po prostu, że w nowej sytuacji dasz radę"!


Djapira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 18:19   #2349
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Djapira Pokaż wiadomość
Tak, tak, ona Też bym chciała umieć tak się malować Dzieki za rady
Ale ten makijaż to chyba żadna filozofia...
Wytuszowane rzęsy, kreska na powiece dolnej i górnej (chyba kredką żeby było delikatniej i raczej nie czarną...) oraz pomadka w odcieniu brudnego różu... Spróbuj!
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 18:22   #2350
Djapira
Zadomowienie
 
Avatar Djapira
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Nie nie mi nie chodzi o makijaż, mi chodzi o to jak ładnie ona wygląda w filmie, chodzi o cere, taka świetlista, moja jest matowa
__________________
"Jeśli nie odważysz się zrobić kroku, nigdy nie dowiesz się tego, do czego jesteś zdolny. Ufaj po prostu, że w nowej sytuacji dasz radę"!


Djapira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 18:25   #2351
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Rabu dzięki za link do aukcji bardzo sie przyda, muszę wypróbować ten krem. Może w końcu coś mi pomoże na moje syfki
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-28, 18:35   #2352
Immaginary
Zadomowienie
 
Avatar Immaginary
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań/Kielce
Wiadomości: 1 270
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Przetestowałam dzisiaj wspominaną wcześniej bazę z Bourjois i oto co o niej sądze
Na samym początku zaznaczam, iż jest to moja pierwsza baza w życiu, bo nigdy wcześniej nie miałam potrzeby używania takowych. Tak więc niektóre z moich "ochów" i "achów' mogą być dla niektórych przewidywalne.
Baza ma kolor zielony i zaraz po aplikacji uzyskałam efekt świeżo zatopionego truposzczaka Na szczęście po kilku minutach nie było śladu po tej zielonkawej poświacie, ale ostrzegam z góry przed nią, bo ktoś naprawdę mógłby się przerazić i mieć odrzut od lustra
Efekt po zastosowaniu jest więcej niż zadowalający. Baza rzeczywiście niweluje wszelkie zaczerwienienia, a także delikatnie wybiela i matuje. Podkład rozprowadza się po niej wyśmienicie. Naprawdę polecam

I mam do Was kobiety pytanie. Czy mogłybyście polecić mi jakiś naprawdę dobry i przetestowany nawilżacz? Na nosie i dookoła niego mam całe mnóstwo suchych skórek i po zastosowaniu pudru wyglądam czasami jakbym sobie sypnęła w twarz mąką, albo jakimś innym prochem
__________________
Poszukuję odlewek!
Dark Extacy, Chocolovers i Angel Violette

Edytowane przez Immaginary
Czas edycji: 2010-01-28 o 18:36
Immaginary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 18:48   #2353
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Immaginary Pokaż wiadomość
I mam do Was kobiety pytanie. Czy mogłybyście polecić mi jakiś naprawdę dobry i przetestowany nawilżacz? Na nosie i dookoła niego mam całe mnóstwo suchych skórek i po zastosowaniu pudru wyglądam czasami jakbym sobie sypnęła w twarz mąką, albo jakimś innym prochem
Też miałam kiedyś z tym problem (teraz z resztą czasami wracają te suche skórki jak bumerang), ale pomogło mi smarowanie nosa maścią z wit. A, ale w dużych ilościach może zatykać...
Ktoś na forum kosmetykowym polecał Nanobase... podobno cudo http://www.vitanea.pl/product/detail...skory-30g.html i Physiogel https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...y-i-ciala.html. Nie wiem - nie testowałam żadnego, ale chyba mam zamiar...

Poza tym od godziny moje czoło zaczęło mnie przeraźliwie swędzieć i wyskoczyło mi kilka krostek nie mam pojęcia co się dzieje... potraktowałam paskudztwo tribioticiem! Niech się dzieje co chce...
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 21:23   #2354
Immaginary
Zadomowienie
 
Avatar Immaginary
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań/Kielce
Wiadomości: 1 270
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Raboussamai dziękuje bardzo za te linki
Ja z moim nosem mam podwójny problem, bo nie dość że suche skórki, to jeszcze pękające naczynka. Więc jeśli go nie upudruję, przyjmuje odcień pomidora, jeśli zaś użyję pudru, to odcień jest wprawdzie normalny, ale za to wyglądam jakbym zużyła cały ten puder za jednym zamachem... I tak źle i tak niedobrze xD
Ale mam nadzieję, że wygram tą walkę z suchymi skórami, bo mnie już szlag trafia
__________________
Poszukuję odlewek!
Dark Extacy, Chocolovers i Angel Violette
Immaginary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 21:38   #2355
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Raboussama, mam gorącą prośbę Mogłabyś zerknąć na skład Fair&Lovely i powiedzieć, czy ma wazelinę albo parafinę?
Co prawda czytałam wszystkie ostatnie strony wątku, ale jeszcze dla pewności użyłam wyszukiwarki I nie widziałam, żeby była o tym mowa.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 21:52   #2356
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

jyyli nie bardzo znam się na składach, więc spiszę cały i sobie wyszukasz
proszę bardzo

Fair&Lovely Multivitamin skład:
water, stearic/palmitic acid, niacinamide (vitamin B3), glycerin, titanium dioxide, sodium ascorbyl phosphate (provitamic C), tocopheryl acetate (provitamin E), pyridoxine hydrochloride (provitamin B6), octyl methoxy cinnamate, butyl methoxydibenzoylmethane, alantoin, isopropyl myristate, potassium hydrixide, cetyl alcohol, dimethicone, phenoxyethanol, methyl paraben, propyl paraben, disodium edta, perfume.

Edytowane przez * Raboussamai *
Czas edycji: 2010-01-28 o 21:53
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 22:13   #2357
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
jyyli nie bardzo znam się na składach, więc spiszę cały i sobie wyszukasz
proszę bardzo

Fair&Lovely Multivitamin skład:
water, stearic/palmitic acid, niacinamide (vitamin B3), glycerin, titanium dioxide, sodium ascorbyl phosphate (provitamic C), tocopheryl acetate (provitamin E), pyridoxine hydrochloride (provitamin B6), octyl methoxy cinnamate, butyl methoxydibenzoylmethane, alantoin, isopropyl myristate, potassium hydrixide, cetyl alcohol, dimethicone, phenoxyethanol, methyl paraben, propyl paraben, disodium edta, perfume.
Dziękuję ślicznie
Nie widzę tu wazeliny ani parafiny Na pewno wypróbuję w przyszłości
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 10:07   #2358
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Dziękuję
A nie wysuszał skóry, wyglądał w miarę naturalnie?
nie, nie wysuszał - ale ja mam mieszaną cerę, z tendencją do błyszczenia, wiec mnie podkłady raczej nie wysuszają
był dość kryjący i treściwy, ale zdecydowanie lżejszy niż colorstay (który notabene mnie zapychał okrutnie, a custom nie)
znalazłam zdjęcia - robione w rożnym oświetleniu (ale starałam się żeby to było w dziennym świetle z tego co pamiętam)

PS dodam jeszcze, że wg mnie wyglądał naturalnie, ale ja jestem zwolenniczka raczej kryjącego makijażu, ze względu na przebarwienia
__________________



Edytowane przez ruda3d
Czas edycji: 2010-01-30 o 10:09 Powód: dopisek
ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 16:08   #2359
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
nie, nie wysuszał - ale ja mam mieszaną cerę, z tendencją do błyszczenia, wiec mnie podkłady raczej nie wysuszają
był dość kryjący i treściwy, ale zdecydowanie lżejszy niż colorstay (który notabene mnie zapychał okrutnie, a custom nie)
znalazłam zdjęcia - robione w rożnym oświetleniu (ale starałam się żeby to było w dziennym świetle z tego co pamiętam)

PS dodam jeszcze, że wg mnie wyglądał naturalnie, ale ja jestem zwolenniczka raczej kryjącego makijażu, ze względu na przebarwienia
Dziękuję Ci bardzo!
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-31, 17:44   #2360
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Witam ponownie już po studniówce
Byłam nieco zaskoczona, bo w klasie TŻa było całkiem sporo bladolicych i dodatkowo podkreślających tę bladość Przynajmniej nie byłam sama

Btw, jeśli ktoś byłby zainteresowany, to mogę zrobić i wkleić zdjęcia swoich kosmetycznych zbiorów z serii Dla bladolicych
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 17:56   #2361
OwocowaLandrynaax3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bialystok
Wiadomości: 158
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
Witam ponownie już po studniówce
Byłam nieco zaskoczona, bo w klasie TŻa było całkiem sporo bladolicych i dodatkowo podkreślających tę bladość Przynajmniej nie byłam sama

Btw, jeśli ktoś byłby zainteresowany, to mogę zrobić i wkleić zdjęcia swoich kosmetycznych zbiorów z serii Dla bladolicych
jestem chetna ! moze akorat trafi sie jakas perelka poza tym lubie ogladac zbiory kosmetyczne (tymbardziej te jasniejsze..)

drogie kolezanki miala moze ktoras z was podklad bourjois 10h snu ten najjasniejszy odcien (51?)? jest bardziej do bialego czy bardziej do mulatkowego )? i ogolnie jak sie sprawuje? z kwc wyczytalam (juz dlugo go obserwuje), ze krycie jest niewielkie i nadaje fajny efekt 'glow' skorze. moze ktos cos jeszcze dopowie ?

ps(again) Rabu piekny avatar ! i niebieskie usta : o.
__________________
Wystarczy landrynka Tak to jest gdy pomyslu na nick brak

Chanel Rouge Coco 05 Madmeoiselle !!! Wielbie !!!

Edytowane przez OwocowaLandrynaax3
Czas edycji: 2010-01-31 o 18:06 Powód: zapominalstwo ;)) pytanie.
OwocowaLandrynaax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 18:56   #2362
Immaginary
Zadomowienie
 
Avatar Immaginary
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań/Kielce
Wiadomości: 1 270
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość

Btw, jeśli ktoś byłby zainteresowany, to mogę zrobić i wkleić zdjęcia swoich kosmetycznych zbiorów z serii Dla bladolicych
Wklejaj wklejaj i koniecznie zaznaczaj te, które szczególnie polecasz
__________________
Poszukuję odlewek!
Dark Extacy, Chocolovers i Angel Violette
Immaginary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 19:00   #2363
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Dziękuję ślicznie
Nie widzę tu wazeliny ani parafiny Na pewno wypróbuję w przyszłości
A jaką "chemiczną" nazwę ma parafina i wazelina? Fajnie byłoby wiedzieć na przyszłość

Srebrnousta no to lecisz z tym koksem! Chcę zobaczyć Twoje zbiory!

OwocowaLandrynaax3 a dziękuję A niebieskie usta to zasługa bezbarwnego błyszczyka i brokatu Nie polecam - brzuch boli i między zęby włazi

Edytowane przez * Raboussamai *
Czas edycji: 2010-01-31 o 19:01
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 19:00   #2364
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez OwocowaLandrynaax3 Pokaż wiadomość
jestem chetna ! moze akorat trafi sie jakas perelka poza tym lubie ogladac zbiory kosmetyczne (tymbardziej te jasniejsze..)
Cytat:
Napisane przez Immaginary
Wklejaj wklejaj i koniecznie zaznaczaj te, które szczególnie polecasz
A więc ja, Srebrnousta, zobowiązuję się do wstania jutro rano i zrobienia zdjęć w naturalnym oświetleniu, a także późniejszego wklejenia ich do tego wątku. Chwała bladolicym!
Małe pytanko: róże też?
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 19:02   #2365
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
A jaką "chemiczną" nazwę ma parafina i wazelina? Fajnie byłoby wiedzieć na przyszłość
Parafina to Paraffinum Liquidum a wazelina to Petrolatum. Nie każdego zapycha, ale mnie niestety tak.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 19:06   #2366
Immaginary
Zadomowienie
 
Avatar Immaginary
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań/Kielce
Wiadomości: 1 270
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
A więc ja, Srebrnousta, zobowiązuję się do wstania jutro rano i zrobienia zdjęć w naturalnym oświetleniu, a także późniejszego wklejenia ich do tego wątku. Chwała bladolicym!
Małe pytanko: róże też?
Wszystko!!
__________________
Poszukuję odlewek!
Dark Extacy, Chocolovers i Angel Violette

Edytowane przez Immaginary
Czas edycji: 2010-01-31 o 19:08
Immaginary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 19:11   #2367
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez OwocowaLandrynaax3 Pokaż wiadomość

drogie kolezanki miala moze ktoras z was podklad bourjois 10h snu ten najjasniejszy odcien (51?)? jest bardziej do bialego czy bardziej do mulatkowego )? i ogolnie jak sie sprawuje? z kwc wyczytalam (juz dlugo go obserwuje), ze krycie jest niewielkie i nadaje fajny efekt 'glow' skorze. moze ktos cos jeszcze dopowie ?

ps(again) Rabu piekny avatar ! i niebieskie usta : o.
51? Najjaśniejszy to przecież 71? Chyba, że jakiś odcień niedostępny w PL. W każdym razie 71 ma żółtawy odcień, ale dobrze stapia się z cerą, nawet zaróżowioną (moją) tworząc świeży efekt. Nie polecam dla fanek zmatowienia. Mam mieszaną cere.
__________________

Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 19:11   #2368
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Immaginary Pokaż wiadomość
Wszystko!!
Ale róży mam akurat dwa (no, mogę wkleić jeszcze Burżujka Mamy), więc to nie problem
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 19:17   #2369
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Rabu - fotka powala - kto Ci robi te zdjęcia, ja też chce
i w lutym się spotkanko szykuje

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Noc(nik) Pokaż wiadomość
51? Najjaśniejszy to przecież 71? Chyba, że jakiś odcień niedostępny w PL. W każdym razie 71 ma żółtawy odcień, ale dobrze stapia się z cerą, nawet zaróżowioną (moją) tworząc świeży efekt. Nie polecam dla fanek zmatowienia. Mam mieszaną cere.
Dokładnie,
51 to najjaśnieszy ten nowy Healthy Mix czy jakoś takoś
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 21:29   #2370
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
Chwała bladolicym!
Małe pytanko: róże też?
Chwała!
Róże też

jyyli dziękuję Ci bardzo teraz obok złych silikonów w kosmetykach do włosów, zapiszę sobie i te... ale to paraffinum liquidum to występuje chyba we wszystkim, powszechnie dostępnym... nie?

Lemirka dziękuję Kto mi robi zdjęcia? Sama sobie jestem fotografem, bo tylko ja najlepiej wiem jak urzeczywistnić swój pomysł Inni nie potrafią czytać mi w myślach


A co do tego Burżujka - też słyszałam i czytałam, że to taki lekki podkład "na lato". Lekki, krycie też niewielkie czyli dla posiadaczek raczej bezproblemowej cery... Co do matowienia, hmm... jak dziewczyna zazwyczaj na wykończenie używa pudru, to chyba nie robi wielkiej różnicy
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:20.