Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-31, 16:31   #1861
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Re: Podkład, fluid, puder.. itd.

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
darko - dziekuje
a czym Ty myjesz? Wiem ze to nie ten watek, zaraz przestane zasmiecac :P

bo wlasnie musze cos zakupic i sie zastanawiam
....
Babydream żel dla niemowlaków z rossmana i olejek do mycia z Biochemii Urody.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 17:28   #1862
gosia_samosia89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Dziewczynki ratujcie!! Mam cerę mieszaną, suchą na noskie i czole. gdy nadkłądma podkład widać mi wszystkie skórki na płatkach nosa i na czole. Jaki podkład polecacie. Teraz używam astor perfect stay podklad 24h nakładm puder transparentny i po 2-3h już się świecę. Nie mogę mieć chyba matującego podkładu bo mnie dopiero wysuszy...może podkłąd dla cery suchej-boje się, że wtedy to się będę świecić. Chcicłam iśc do sephory po próbke jakiegoś odpowiedniego podkładu ale tam polecają zawsze te, które muszą polecać..;/poratujcie mnie, proszę
gosia_samosia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 18:05   #1863
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez gosia_samosia89 Pokaż wiadomość
Dziewczynki ratujcie!! Mam cerę mieszaną, suchą na noskie i czole. gdy nadkłądma podkład widać mi wszystkie skórki na płatkach nosa i na czole. Jaki podkład polecacie. Teraz używam astor perfect stay podklad 24h nakładm puder transparentny i po 2-3h już się świecę. Nie mogę mieć chyba matującego podkładu bo mnie dopiero wysuszy...może podkłąd dla cery suchej-boje się, że wtedy to się będę świecić. Chcicłam iśc do sephory po próbke jakiegoś odpowiedniego podkładu ale tam polecają zawsze te, które muszą polecać..;/poratujcie mnie, proszę
.......
pomyśl o zmianie pielęgnacji,żaden podkład nie będzie dobrze wyglądał na łuszczącej się skórze...ale to żaden.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 22:22   #1864
dziama_
Raczkowanie
 
Avatar dziama_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 386
Dot.: Re: Podkład, fluid, puder.. itd.

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
dziama a jakiego uzywasz kremu?

ja tez mam mega sucha skore, ale przy tym tez podatna na zapychanie i jak cos mnie nawilza to jednoczesnie zapycha i tak w kolko..
aj, to nie wiem czy Cie to nie zapcha, niektóre narzekały
ja używałam na początku z Ziaji Masło Kakaowe, a teraz używam Kozie Mleko (te takie malutkie opakowanka, 2,50 PLN zapłaciłam za 50ml bodajże).

Cytat:
Napisane przez barbarka95 Pokaż wiadomość
u mnie nie ma opcji świecenia się ;( ale spróbuje zrobić tak jak mówisz, dzięki
u mnie na początku też nie było takiej opcji, miałam wiele suchych skórek, ale od tych podkładów, które mi nawilżały, to np. nos, broda, policzki suche dalej jak byly, ale czoło zaczynało mi sie szybciej świecić - czyli skóra mieszana mi sie zrobiła (a wcześniej tylko sucha) i wkońcu nie wiem, jakby te podkłady mi sie nie przyjmowały, i zamiast nawilżać, świeciły

ale jak pisze również dark01, baaaaardzo ważna jest pielęgnacja, jak są suche skórki to zaden podkład nie będzie ładnie wyglądał
dziama_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 12:22   #1865
Justynka530
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 63
Dot.: Re: Podkład, fluid, puder.. itd.

Hej dziewczyny
Proszę Was o pomoc.
Do niedawna używałam podkładu Bourjois Mineral Matte, jednak wycofali go z produkcji I teraz kompletnie nie mogę sobie poradzić z doborem podkładu, który byłby jak najbardziej podobny do używanego wcześniej przeze mnie...Chciałabym, żeby również był to podkład mineralny w musie o tak samo dobrych właściwościach matujących. Używłam kiedyś musu Loreala, czy Maybelline, ale nie odpowiadają mi niestety Jedna Pani w drogerii polecała mi mus Gosha, że rzekomo jest podobny do musu Bourjois, ale nie jestem co do tego przekonana, bo on chyba nie jest mineralny z tego co przeczytałam w internecie. Może są tu na forum dziewczyny, które mogą mi coś zaproponować, albo które również używałay do niedawna podkładu Mineral Matte i teraz znalazły jego godnego następce? Z góry dziękuję za pomoc i liczę na Was dziewczyny
__________________
Justyna
Justynka530 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 21:07   #1866
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Re: Podkład, fluid, puder.. itd.

Cytat:
Napisane przez Justynka530 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Proszę Was o pomoc.
Do niedawna używałam podkładu Bourjois Mineral Matte, jednak wycofali go z produkcji I teraz kompletnie nie mogę sobie poradzić z doborem podkładu, który byłby jak najbardziej podobny do używanego wcześniej przeze mnie...Chciałabym, żeby również był to podkład mineralny w musie o tak samo dobrych właściwościach matujących. Używłam kiedyś musu Loreala, czy Maybelline, ale nie odpowiadają mi niestety Jedna Pani w drogerii polecała mi mus Gosha, że rzekomo jest podobny do musu Bourjois, ale nie jestem co do tego przekonana, bo on chyba nie jest mineralny z tego co przeczytałam w internecie. Może są tu na forum dziewczyny, które mogą mi coś zaproponować, albo które również używałay do niedawna podkładu Mineral Matte i teraz znalazły jego godnego następce? Z góry dziękuję za pomoc i liczę na Was dziewczyny
........
nie przejmuj się,że tem Gosh nie do konca mineralny,Burżujek też niemineralny wbrew nazwie.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 22:11   #1867
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Kochane dość długo szukałam opinii o różnych przeróżnych podkładach i w końcu zdecydowałam że kupię Almost Powder Clinique. Jest to podkład drogi i dlatego zwracam się do Was z ogromną prośbą o radę Czy któraś z Was używała tego pudru/podkładu? Możecie go polecić?
Zależy mi na tym aby wyrównać kolor oraz wygładzić cerę bo mam bardzo widoczne i dość duże pory na twarzy Chciałabym też aby podkład nie wzmagał przetłuszczania się twarzy i nie wyglądał ciężko. Moim dość uciążliwym problemem jest to że często jak się uśmiecham czy nawet mówię to podkład/puder zbiera mi się w drobnych zmarszczkach/liniach mimicznych i je podkreśla Martwię się czy w przypadku tego pudru tez tak byłoby
Oczywiście zdaję sobie sprawę że nie ma podkładów idealnych, ale może uda mi się znaleźć taki, który choć w części spełni moje oczekiwania
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-02, 23:07   #1868
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Re: Podkład, fluid, puder.. itd.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.......
jesli potrzebujecie kuracji nawilżająco-odżywczej przez jakiś czas,żeby zregenerować skórę,polecam serie różaną La Rosa Miraculum/recenzje w KWC/Nawilża wygładza i nie zapycha(a mnie zapycha praktycznie wszystko)krem na dzien i na noc,i nie zwracajcie uwagi dla jakiego wieku jest polecana,nie ma to znaczenia w tym wypadku...ponad to na skórki i inne rogowacjejące miejsca na twarzy krem CERKODERM 15%mocznika +AHA.genialnie nawilża i zmiękcza.
i przypominam Dziewczyny,że bardzo ważne jest to czym myjecie buzie,żadnych agresywnych detergentów !
a propos kremu z mocznikiem ja moge polecic kermuren plus, ma co prawda 5% mocznika, wiec jest łągodniejszy ale tez super zmiekcza i likwiduje suche skórki.
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 16:05   #1869
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Re: Podkład, fluid, puder.. itd.

Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
a propos kremu z mocznikiem ja moge polecic kermuren plus, ma co prawda 5% mocznika, wiec jest łągodniejszy ale tez super zmiekcza i likwiduje suche skórki.
..........
no tak kemuren to jakby łagodniejsza wersja cerkodermu,ja polecam jeszcze tan kremik BAAARDZO,tylko,ze trudno go dostać u nas https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...us.html&next=1
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 15:42   #1870
Desdemona
Raczkowanie
 
Avatar Desdemona
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: z zielonej krainy.
Wiadomości: 55
GG do Desdemona
Dot.: Najlepszy puder/podkład na ostre słońce.

Wróciwszy z tego fantastycznego kraju (i chcąc jeszcze!) stwierdzić muszę, że absolutnie nie zawracałam sobie tam głowy tapetą, więc nie było problemu. (: Kiedy twarz nabrała nieco koloru, nie było to już wcale potrzebne. Poza kamuflażem na przebarwienia i szybkim makijażem oczu nie ma tam wcale potrzeby się malować.
Tak więc problem z głowy. Chętnie jeszcze raz poleciałabym do Turcji...
__________________
` Nim zaklniesz się, żeś jego
Drżąc przy tym i wzdychając,
A on ci miłość przysięgnie
Niczego już nie tając,
Pamiętaj tylko o tym, że
Jedno z was na pewno łże.
Desdemona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 20:16   #1871
Kingulaaa
Zadomowienie
 
Avatar Kingulaaa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 081
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Pia Gizela Pokaż wiadomość
Dziewczyny!

A czy któraś z Was używała L'Oreal True match (albo tego z wałeczkiem, roll on) w połączeniu z mineralnym sypkim pudrem true match minerals? Tak się zastanawiam właśnie nad nadchodzącym sezonem jesienno-zimowym. Mimo, że mam skórę suchą to ww puder mi jej nie wysusza ale czułam w zeszłą zimę, że to za mało dla mojej twarzy
Używałam tego połączenia. Nie wysusza, nawet troszkę nawilża. Niestety po dłuższym stosowaniu lekko zatyka pory. Krycie dość dobre.
__________________
Tylko w słowniku sukces jest przed wysiłkiem

razem od 09.03.2010 !

zaręczeni od 15.11.2012

ślub 19.09.2015


Kocham i jestem kochana
Kingulaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-05, 20:50   #1872
yatagirl
Przyczajenie
 
Avatar yatagirl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 24
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Astor Mineral Match- odcień 004 lub 005- czy któraś z Was stosuje takowy czy może chociaż widziała jego kolor? Dwa dni szukam testera/swatchy tego podkładu, w moim niewielkim mieście są tylko testery odcieni 1,3 (jest różowy) ,7 (za ciemny), a w googlach znalazłam swatche odcienia 1 i 2 (są za jasne). Jestem teraz opalona, pozatym mam już za jasny puder więc gdy kupię ciemniejszy to mogę go mieszać, podkład musi wpadać w żółty, a 3 jest za różowa.. dwa dni rozterki a jakoś nie mogę dać sobie spokoju, do tego na stronie Astora zdjęcia odcieni są pomieszane.
Odcień 005 przemawia do mnie bo w sklepie nie mogę znaleźć testerów, a na allegro najwięcej osób właśnie ten odcień podkładu wybiera... Czy on wpada w żółty? Czy ktoś ma może jego zdjęcie?
Zastanawiam się też nad Revlon Colorstay (chociaż podobno jest ciężki i zapycha) lub Bourjois Healhty skin (podobno dobry na lato, a lato przecież już się prawie kończy)
__________________
The higher we soar, the smaller we appear to those who cannot fly.

Edytowane przez yatagirl
Czas edycji: 2011-08-05 o 20:51
yatagirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 12:12   #1873
dziama_
Raczkowanie
 
Avatar dziama_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 386
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez yatagirl Pokaż wiadomość
Astor Mineral Match- odcień 004 lub 005- czy któraś z Was stosuje takowy czy może chociaż widziała jego kolor? Dwa dni szukam testera/swatchy tego podkładu, w moim niewielkim mieście są tylko testery odcieni 1,3 (jest różowy) ,7 (za ciemny), a w googlach znalazłam swatche odcienia 1 i 2 (są za jasne). Jestem teraz opalona, pozatym mam już za jasny puder więc gdy kupię ciemniejszy to mogę go mieszać, podkład musi wpadać w żółty, a 3 jest za różowa.. dwa dni rozterki a jakoś nie mogę dać sobie spokoju, do tego na stronie Astora zdjęcia odcieni są pomieszane.
Odcień 005 przemawia do mnie bo w sklepie nie mogę znaleźć testerów, a na allegro najwięcej osób właśnie ten odcień podkładu wybiera... Czy on wpada w żółty? Czy ktoś ma może jego zdjęcie?
Zastanawiam się też nad Revlon Colorstay (chociaż podobno jest ciężki i zapycha) lub Bourjois Healhty skin (podobno dobry na lato, a lato przecież już się prawie kończy)
ja używałam Astora, ale 002, bo to zima była, byłam bladuchna
ja miałam Revlon Colorstay ale do suchej/normalnej i ogólnie był fajny, nie zapychał, ale jednak za mało matu, do konca mnie nie zadowalał, mocno nie krył
ale jak wiadomo do tłustej/mieszanej jest lepszy
dziama_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 19:17   #1874
Aliseja
Rozeznanie
 
Avatar Aliseja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 522
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Jakiś fluid żeby pokrył świetnie trądzik? lepiej kupić "estee lauder, clinique coś tam fit , czy vichy dermablend
__________________
Nie ma wyjścia, muszę żyć..
Aliseja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 22:13   #1875
1710
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Zastanawiam się nad podkładem mineralnym, tyle że w moim miasteczku nie ma zdrogierii ktora by owe sprzedawała, czy któraś z was stosowała revlon colorstay 200 i moglaby polecic odpowiedni kolor jakiegoś mineralnego? (interesują mnie te sypkie np edm)
1710 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 00:28   #1876
daanaa2
Przyczajenie
 
Avatar daanaa2
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: Który podkład?

Cześć,

Jestem tu nowa i szukam opini jaki podkład powinnam wybrać.

Nigdy się nie malowałam i chciałam kupić swój pierwszy w życiu (!) podkład. Nie ukrywam że jestem tym faktem przerażona.

Cerę mam jasną z niedoskonałościami (trądzik, zaskórniki). Typ cery - mieszany. Nie chcę żeby zatkał mi porów i trądzik się nasilił. Co polecacie?

Myślałam żeby iść do np Douglasa, ale nie wiem czy mi doradzą, czy tylko "wcisną" jakiś produkt.
daanaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 10:56   #1877
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Który podkład?

Cytat:
Napisane przez daanaa2 Pokaż wiadomość
Cześć,

Jestem tu nowa i szukam opini jaki podkład powinnam wybrać.

Nigdy się nie malowałam i chciałam kupić swój pierwszy w życiu (!) podkład. Nie ukrywam że jestem tym faktem przerażona.

Cerę mam jasną z niedoskonałościami (trądzik, zaskórniki). Typ cery - mieszany. Nie chcę żeby zatkał mi porów i trądzik się nasilił. Co polecacie?

Myślałam żeby iść do np Douglasa, ale nie wiem czy mi doradzą, czy tylko "wcisną" jakiś produkt.
Douglas jest dobrym pomysłem, nie musisz od razu kupować jeśli trafisz na fajną obsługę to pomoże zdecydowanie lepsze spostrzeżenia mam z D. niż z Sephory
Poza tym próbki - gdy już dotrzesz do konsultantki i będziesz się wahać co do wyboru to po prostu poproś żeby dała Ci próbki kosmetyku - przecież wiadomo że nikt z nas nie chce wyrzucać pieniędzy w błoto a kosmetyku do śmieci
Ważne jest by dobrać też właściwy kolor
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 16:24   #1878
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Który podkład?

Cytat:
Napisane przez daanaa2 Pokaż wiadomość
Cześć,

Jestem tu nowa i szukam opini jaki podkład powinnam wybrać.

Nigdy się nie malowałam i chciałam kupić swój pierwszy w życiu (!) podkład. Nie ukrywam że jestem tym faktem przerażona.

Cerę mam jasną z niedoskonałościami (trądzik, zaskórniki). Typ cery - mieszany. Nie chcę żeby zatkał mi porów i trądzik się nasilił. Co polecacie?

Myślałam żeby iść do np Douglasa, ale nie wiem czy mi doradzą, czy tylko "wcisną" jakiś produkt.
Może spróbujesz minerałów? Dziewczyny z problemami skórnymi bardzo je sobie chwalą
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 18:41   #1879
daanaa2
Przyczajenie
 
Avatar daanaa2
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: Który podkład?

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Może spróbujesz minerałów? Dziewczyny z problemami skórnymi bardzo je sobie chwalą
Masz na myśli podkład mineralny?? Który polecasz??

Widziałam bodajrze w Sephorze, że można zrobić sobie makijarz dzienny. Może wóczas ta pani która bedzie mnie malowac doradzi co powinnam kupić? Co sądzicie?? Któraś z was próbowała robić taki makijarz?? Ile on kosztuje??
daanaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-09, 20:46   #1880
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Który podkład?

Cytat:
Napisane przez daanaa2 Pokaż wiadomość
Masz na myśli podkład mineralny?? Który polecasz??

Widziałam bodajrze w Sephorze, że można zrobić sobie makijarz dzienny. Może wóczas ta pani która bedzie mnie malowac doradzi co powinnam kupić? Co sądzicie?? Któraś z was próbowała robić taki makijarz?? Ile on kosztuje??
Mam na myśli sproszkowane minerały. Z tego co wiem dziewczyny, zwłaszcza te które borykają się z trądzikiem, bardzo je sobie chwalą. Wystarczy zajrzeć na forum o minerałach. Osobiście nigdy nie miałam styczności z tego typu podkładami, więc się nie wypowiem
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 20:52   #1881
daanaa2
Przyczajenie
 
Avatar daanaa2
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: Który podkład?

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Mam na myśli sproszkowane minerały. Z tego co wiem dziewczyny, zwłaszcza te które borykają się z trądzikiem, bardzo je sobie chwalą. Wystarczy zajrzeć na forum o minerałach. Osobiście nigdy nie miałam styczności z tego typu podkładami, więc się nie wypowiem
dziękuję za wskazówkę
daanaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 21:39   #1882
Galadriela87
Zadomowienie
 
Avatar Galadriela87
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 272
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Hej Wizażanki.

Potrzebuję pomocy. Szukam nietłustego (!) podkładu, który ładnie zakryłby lekkie przebarwienia, wyrównałby koloryt skóry i nie przekroczyłby ceny 50zł. Do tej pory nie miałam szczęścia do podkładów - mam tłustą cerę, a większość fluidów pozostawiała tłusty film na twarzy i świeciłam się jak latarnia. Może nawet mocno kryć, byleby nie był tłusty.

No i jeszcze jedna kwestia - jestem bardzo blada i większość podkładów jest dla mnie stanowczo za ciemna.

Z góry dzięki za odpowiedzi.
Galadriela87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 23:48   #1883
mon88
Zadomowienie
 
Avatar mon88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 417
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Mam pytanie o ASTOR Perfect Stay
miałam próbki i bardzo podpasował mi ten podkład... miałam kolor 200 i był o wiele za ciemny... więc dzis kupiłam 100, ale ten z kolei jest sporo za jasny (na zimę będzie okej)
czy jest coś pomiędzy tymi kolorami w żółtej tonacji?
bo widziałam inne numerki, ale wydały mi się różowe...
mon88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 09:08   #1884
Galadriela87
Zadomowienie
 
Avatar Galadriela87
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 272
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Przerzuciłam kilka wątków na forum i zwróciłam uwagę na podkład Loreal True Match. Mam w związku z tym pytanie: czy ten produkt można dostać w naprawdę jasnych odcieniach (i to najlepiej żółte, cieliste - bez różowego tonu). Może macie jakiś konkretny, sprawdzony kolor? Już kilkakrotnie nacięłam się na tym, że w sklepowym, sztucznym świetle barwa wyglądała zupełnie inaczej niż w naturalnym i zakup był nieudany.

No i czy nie jest tłusty, to dla mnie najważniejsze.
Galadriela87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 10:02   #1885
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Galadriela87 Pokaż wiadomość
Przerzuciłam kilka wątków na forum i zwróciłam uwagę na podkład Loreal True Match. Mam w związku z tym pytanie: czy ten produkt można dostać w naprawdę jasnych odcieniach (i to najlepiej żółte, cieliste - bez różowego tonu). Może macie jakiś konkretny, sprawdzony kolor? Już kilkakrotnie nacięłam się na tym, że w sklepowym, sztucznym świetle barwa wyglądała zupełnie inaczej niż w naturalnym i zakup był nieudany.

No i czy nie jest tłusty, to dla mnie najważniejsze.
Nie mam doświadczeń z Lorealem, więc w tej sprawie nie pomogę, ale osobiście polecam Revlon Colorstay do cery tłustej i mieszanej. Jest to podkład mocno kryjący ( mam przebarwienia po trądziku), trzyma się cały dzień, matuje naprawdę mocno i na długo (mam cerę mieszaną), posiada w swojej palecie również bardzo jasne odcienie. Ma dośc gęstą, ale nie tłustą konsystencję. Osobiście bardzo polecam Zapraszam do wątku o tym podkładzie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=148333
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 12:48   #1886
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Galadriela87 Pokaż wiadomość
Przerzuciłam kilka wątków na forum i zwróciłam uwagę na podkład Loreal True Match. Mam w związku z tym pytanie: czy ten produkt można dostać w naprawdę jasnych odcieniach (i to najlepiej żółte, cieliste - bez różowego tonu). Może macie jakiś konkretny, sprawdzony kolor? Już kilkakrotnie nacięłam się na tym, że w sklepowym, sztucznym świetle barwa wyglądała zupełnie inaczej niż w naturalnym i zakup był nieudany.

No i czy nie jest tłusty, to dla mnie najważniejsze.
Powinnaś coś znaleźć,loreale mają podział na tonacje:

C- z różowymi tonami
W-żółtki
N-neutralne

W Twoim przypadku celuj w kategorie W-Warm.
W drogeriach ciężko znaleźć W1,ale raczej osiągalne
Zawsze zostaje również allegro. Dodam że angielska wersja true matcha ma jaśniejsze odcienie od naszych.
Nie jest tłusty,ten podkład ma taką pudrową fakturę,ale z tego względu może podkreślać suche skórki.
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka



Edytowane przez Kachnaaaa
Czas edycji: 2011-08-10 o 12:50
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 13:47   #1887
Galadriela87
Zadomowienie
 
Avatar Galadriela87
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 272
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

O! Dziękuję bardzo za odpowiedzi.

Ten opis tonacji, to przydatna sprawa, bo naprawdę czasami ciężko dostrzec, jaki odcień ma podkład.

Revlon też brzmi kusząco, ponieważ ja potrzebuję właśnie podkładu kryjącego przebarwienia po trądziku. Nie mam ich co prawda dużo i nie są tak bardzo widoczne, ale jednak psują ogólny wizerunek (zwłaszcza zimą, gdy nie jestem lekko osmalona).

No i te niebieskawe sińce pod oczami...grrr.
Galadriela87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 18:15   #1888
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Galadriela87 Pokaż wiadomość
O! Dziękuję bardzo za odpowiedzi.

Ten opis tonacji, to przydatna sprawa, bo naprawdę czasami ciężko dostrzec, jaki odcień ma podkład.

Revlon też brzmi kusząco, ponieważ ja potrzebuję właśnie podkładu kryjącego przebarwienia po trądziku. Nie mam ich co prawda dużo i nie są tak bardzo widoczne, ale jednak psują ogólny wizerunek (zwłaszcza zimą, gdy nie jestem lekko osmalona).

No i te niebieskawe sińce pod oczami...grrr.
Z Revlona byłam bardzo zadowolona, choc kiedy moja cera wyglądała naprawdę kiepsko, musiałam wspomóc się korektorem. Obecnie szukam innego podkładu mocno kryjącego, ponieważ Revlon już mi się znudził a ponadto przeszkadza mi niewygodna aplikacja. Rozważałam zakup podkładu korygującego LRP (dziewczyny piszą, że buzia nadmiernie się świeci, więc trochę się obawiam), boję się, że Dermacol mnie zapcha. Miałam kiedyś próbki Vichy Dermablend, ale odpada, zdecydowanie za ciężki, a dodatkowo bardzo się po nim świeciłam. Zastanawiam się nad Goshem. Macie jakieś inne pomysły?
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 20:20   #1889
jula4488
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: śląsk :D
Wiadomości: 11
GG do jula4488 Send a message via Skype™ to jula4488
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Chciałabym zapytac o Vichy Dermablend. Używałam w przeszłości Pan Stick Max Factora i bardzo zapychał mi pory.. Czy zauważyłyście podobne właściwości u Dermablend?
jula4488 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 08:03   #1890
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Powinnaś coś znaleźć,loreale mają podział na tonacje:

C- z różowymi tonami
W-żółtki
N-neutralne

W Twoim przypadku celuj w kategorie W-Warm.
W drogeriach ciężko znaleźć W1,ale raczej osiągalne
Zawsze zostaje również allegro. Dodam że angielska wersja true matcha ma jaśniejsze odcienie od naszych.
Nie jest tłusty,ten podkład ma taką pudrową fakturę,ale z tego względu może podkreślać suche skórki.
Ja dodam, że kolor n1 i w1 warto przetestować.N1 jest już całkiem ciepły, dodatkowo oksyduje wybijając żółty pigment. W1 jest jeszcze bardziej intensywne żółty, moim zdaniem przeznaczone jest już typowo dla bardzo ciepłej skóry.
Tutaj swatch z N1. Dobrym odnośnikiem jest MAP FLW1NB, będący neutralnym kolorem:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1309705895
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:07.