Co zamiast nieszczęsnego BOLERKA? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-11, 12:20   #31
stokocoto
Raczkowanie
 
Avatar stokocoto
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Pogranicze Podlasia i Polesia
Wiadomości: 176
Dot.: Co zamiast nieszczęsnego BOLERKA?

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Mi BARDZO podobają się etole, ale jak będzie 20stopni to głupio zakładać etolkę Oczywiście TYLKO I WYŁĄCZNIE ze sztucznego futerka!!!
Wiązana na wstążkę
http://allegro.pl/etola-slubna-i1421571540.html
Właśnie tą sobie wypatrzyłam! Uważam, ze jest śliczna, ale powstrzymam się jeszcze z kupnem. Mam ślub na koniec sierpnia i kompletnie nie umiem przewidzieć pogody. W tamtym roku było bardzo zimno, ale 2 lata temu opalałam się nad morzem w ostatni weekend wakacji Ale powracając do etolki powiem, że chciałabym ją mieć nawet jedynie ze względów ozdobnych.
stokocoto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 14:53   #32
bea_dalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 207
Dot.: Co zamiast nieszczęsnego BOLERKA?

Cytat:
Napisane przez perelka27 Pokaż wiadomość
Ja mam inną propozycję. Po co Ci bolerko i szale? Przecież ten szal wygląda okropnie. Jak mumia obwinieta kawałkiem materiału. Idź do modniarki i poproś o doszycie jakichś ślicznych ramiączek szerokich. Krawcowe potrafia z górą sukni zrobić wszystko. chyba, że podobają Ci się takie odsłoniete ramiona i nie chcesz z tego rezygnować. Wtedy polecam bolerko, naprawde te szale sa nieeleganckie.
Do sukni na jedno ramie nie da się doszyć ramięczek!!! A bolerka są paskudne. A ramiączka nie poza tym nie rozwiązują kwestii odslonietych ramion. To jest wątek co zamiast bolerka, więc propozycja bolerka jest co najmniej dziwna i nie w temacie.

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

Cytat:
Napisane przez muminek82 Pokaż wiadomość
hej dziewczynyja też nie lubie bolerka,a co ubrać w kwietniu?nie wiadomo jaka będzie pogoda ale myśle że w szalu by mnie poprostu "wygwizdało" znalazam na allegro coś takiego,napiszcie co o tym wdzianku myslicie,a może to na kwiecień będzie "za ciepłe?"nie mam pojęcia co włożyć
http://moda.allegro.pl/biala-dama-bo...439166078.html
Wydaje mi się, że mogłoby być na kwiecień. jednak w kwietniu bywa zimnawo. A przecież ono jest krotkie i absolutnie nie wyglada zimowo.

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

Cytat:
Napisane przez stokocoto Pokaż wiadomość
Właśnie tą sobie wypatrzyłam! Uważam, ze jest śliczna, ale powstrzymam się jeszcze z kupnem. Mam ślub na koniec sierpnia i kompletnie nie umiem przewidzieć pogody. W tamtym roku było bardzo zimno, ale 2 lata temu opalałam się nad morzem w ostatni weekend wakacji Ale powracając do etolki powiem, że chciałabym ją mieć nawet jedynie ze względów ozdobnych.
Tak,macie rację, taka etolka jest trochę za ciepla na lato, 30 stopni. ale faktycznie, gdyby kocem sierpnia bylo zimno, to już bedzie dobrze grać. Tylko tego wszystkiego niestety nie da się przewidzieć.

Ja myśle o tiulowej etolce bardziej w celu przyslonieca ramion w kościele. Ale jak bedzie bardzo zimno, w zeszlym roku w czerwcu na poludniu chodzilam w plaszczu, byly te powodzie, to moze nawet jakiś slubny plaszczyk, kurteczka by się przydała.

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Dziewczyny,

a zobaczcie na to - myślicie, że to faktycznie wygląda jak na zdjęciu? Czyli co by to bylo - taki kawalek welonu do owinięcia się?

http://allegro.pl/luksusowy-szal-slu...449856979.html

Edytowane przez bea_dalia
Czas edycji: 2011-02-11 o 14:37
bea_dalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 15:08   #33
bluemooon
Raczkowanie
 
Avatar bluemooon
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 415
Dot.: Co zamiast nieszczęsnego BOLERKA?

super watek, czekamy na nowe propozycje!!
bluemooon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 15:20   #34
bea_dalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 207
Dot.: Co zamiast nieszczęsnego BOLERKA?

Wrzucam jeszcze kilka propozycji - coś jak z kufra babci - vintage, szale/chusty dziergane, romantyczne, nawet niezłe, może komuś się by spasowało, i szal zamiast welonu. Jest też etolka puchata - zobaczcie, mnie się trochę kojarzy z Rosją i Anną Kareniną.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg g-pic-Szal__kremowy__koronkowy.jpg (47,2 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Anna_wedding_1.jpg (65,9 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Anna_wedding_2.jpg (66,6 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2501chusta zetor scraf pattern.jpg (27,7 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg t_szal_1_196.jpg (26,1 KB, 156 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images2.jpg (8,7 KB, 136 załadowań)
bea_dalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 15:32   #35
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Co zamiast nieszczęsnego BOLERKA?

Kilka miesięcy temu też miałam problem tytułowy :P
Może komuś się spodoba moje rozwiązanie. Wprawdzie to bolerko, ale delikatne, z tiulu. Dołożyłam tez do niego koronkę, bo miałam bardzo prostą suknię.

Gratis kilka zdjęć z moich poszukiwań czegoś na zastępstwo bolerka :P

Ostatnie zdjęcie to "pelerynka" od sukni Papilio, nad która się poważnie zastanawiałam (oczywiście w wersji ślubnej- białej). Niesamowicie mnie urzekło to okrycie, cudnie się prezentowało
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bolerko.jpg (60,6 KB, 425 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kiecka9.jpg (122,8 KB, 484 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2105wd2.jpg (47,7 KB, 296 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg halifax.jpg (13,0 KB, 183 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg portrait-lg.jpg (14,1 KB, 219 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pravia_1.jpg (14,2 KB, 249 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg relieve.jpg (14,2 KB, 237 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg finesa_1.jpg (15,1 KB, 199 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg friburgo.jpg (15,7 KB, 257 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg MariaMagdalena - Papilio 420(2).jpg (29,7 KB, 215 załadowań)
__________________
Sutaszuję

Główna przyczyna rozwodów?
Kobiety myślą, że po ślubie mężczyzna się zmieni, a on się nie zmienia, natomiast mężczyźni mają nadzieję, że kobieta się nie zmieni, a ona się zmienia.
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 15:48   #36
magda84
Raczkowanie
 
Avatar magda84
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 112
Dot.: Co zamiast nieszczęsnego BOLERKA?

To ja Wam opowiem jaka była moja alternatywa dla bolerka - którego oczywiście nie znoszę.

Miałam ślub w połowie wrzesnia i nie było ciepło, tzn goście byli w takich lekkich kurtkach lub płaszczach. Bałam się że w samej sukni bedzie mi zimno, dlatego awaryjnie wzięłam z domu biały taki śmietankowy płaszczyk do kolan z pasem ładnie podkreślającym talię(pas i guziki w tym samy kolorze). Kupiłam go już jakiś czas temu i zakładam go tylko na wieksze wyjścia bo jest dosyć elegancki.

Założyłam go jak już się zbieraliśmy do kościoła i idealnie się sprawdził. Przed kościołem zdjęłam go bo z tych emocji zrobiło mi się gorąco. Przez całą mszę było mi cieplutko w samej sukience. Dopiero jak wyszliśmy na zewnątrz i goście zaczeli nam składać życzenia to założyłam go spowrotem.
magda84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 16:05   #37
emillia006
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 495
Dot.: Co zamiast nieszczęsnego BOLERKA?

Cytat:
Napisane przez bea_dalia Pokaż wiadomość
Oj, z tą suknią faktyczni nie latwo. Tak na pierwszy rzut oka pasowałby mi chyba najbardziej jakiś porściuchny szal, bez żadnych zdobień, nieszyfonowy, tylko z takiego materiału jak suknia.

Tez tak pomyslalam i najlepiej aby nie byl wiazany tylko lekko opadajacy na ramiona. Dzieki za pomoc
emillia006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-11, 16:31   #38
bea_dalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 207
Dot.: Co zamiast nieszczęsnego BOLERKA?

Cytat:
Napisane przez emillia006 Pokaż wiadomość
Tez tak pomyslalam i najlepiej aby nie byl wiazany tylko lekko opadajacy na ramiona. Dzieki za pomoc
Tak, zdecydowanie puszczony, wiązany sprawilby, że będziesz napakowana pod szyja, bo przecież są juz ramiączka .
bea_dalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 16:46   #39
Miecia85
Raczkowanie
 
Avatar Miecia85
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 64
Dot.: Co zamiast nieszczęsnego BOLERKA?

Cytat:
Napisane przez emillia006 Pokaż wiadomość
Mieci85 propozycja bardzo mi sie podoba. Gdzie znalazlas ten szal
Niestety zupełnie nie pamiętam myślę że przypadkowy traf w google obrazki.
__________________
10 wrzesień 2011
Miecia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 16:53   #40
Caddy
Raczkowanie
 
Avatar Caddy
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 218
Dot.: Co zamiast nieszczęsnego BOLERKA?

Tytuł wątku od razu mnie przyciągnął, bo ślub planowany dopiero na przyszły rok, ale bolerek nie cierpię do tego stopnia, że już zastanawiałam się, czy znajdę jakąś ciekawą alternatywę.

Ze wstawionych przez was zdjęć, już wybrałabym kilka dla siebie, także świetny pomysł na wątek
__________________
15.06.2006 Zakochani

17.09.2010 Zaręczeni
Caddy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 16:58   #41
Anduina
Raczkowanie
 
Avatar Anduina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 287
Dot.: Co zamiast nieszczęsnego BOLERKA?

Cytat:
Napisane przez bea_dalia Pokaż wiadomość

[/COLOR]Dziewczyny,

a zobaczcie na to - myślicie, że to faktycznie wygląda jak na zdjęciu? Czyli co by to bylo - taki kawalek welonu do owinięcia się?

http://allegro.pl/luksusowy-szal-slu...449856979.html
Jak dla mnie to wygląda na kawałek firanki. Pozdrawiam
__________________
Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrtyobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką


Wymiana książkowia
Anduina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-11, 17:08   #42
nathalja7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 6
Dot.: Co zamiast nieszczęsnego BOLERKA?

Mam ten sam problem co koleżanka wyżej ... Ślubuję 7 maja i ciężko na ten termin przewidzieć wysokość temperatury. W ogóle to kościół, w którym odbędzie się ślub jest mega oziębiający, a do tego mam tak, że z nerwów jest mi okropnie zimno i telepię się jak szalona. Więc chyba bez okrycia ramion nie ma co startować ;/tylko czy śmiesznie nie będę wyglądała w cieplejszym wdzianku, skoro wiosna w pełni ?
nathalja7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 19:27   #43
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Co zamiast nieszczęsnego BOLERKA?

Również dołączam do grona anty-bolerkowiczek

Dorzucam jedną propozycję z mojej kolekcji, wydaje mi się, że jeszcze nie padła
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 43maxxi8.jpg (32,4 KB, 448 załadowań)
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 22:56   #44
_black and white_
Raczkowanie
 
Avatar _black and white_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 35
Dot.: Co zamiast nieszczęsnego BOLERKA?

Cytat:
Napisane przez bea_dalia Pokaż wiadomość
Ja mam jeszcze tył tego szala, ktory pokazywałam w pierwszym poście. Oto on. Wynika ze zdjęcia, że PM na pewno nie miała welonu, ale też nie wiem, czy tak bardzo by się to gryzło, gdyby miała.
Też szukam po necie czegoś sensownego oprócz bolerka. Super pomysł z tym szalem najlepszy jaki widziałam. Prosty do uszycia i tani a nie jak te bolerka w salonach po 200 zł. Ja mam ślub w czerwcu, mam nadzieje ze nie umarzne
_black and white_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 23:08   #45
_black and white_
Raczkowanie
 
Avatar _black and white_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 35
Dot.: Co zamiast nieszczęsnego BOLERKA?

szkoda ze nie da się przewidzieć pogody;/

Edytowane przez _black and white_
Czas edycji: 2011-02-11 o 23:12
_black and white_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 10:56   #46
perelka27
Raczkowanie
 
Avatar perelka27
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 139
Dot.: Co zamiast nieszczęsnego BOLERKA?

Cytat:
Napisane przez bea_dalia Pokaż wiadomość
Do sukni na jedno ramie nie da się doszyć ramięczek!!! A bolerka są paskudne. A ramiączka nie poza tym nie rozwiązują kwestii odslonietych ramion. To jest wątek co zamiast bolerka, więc propozycja bolerka jest co najmniej dziwna i nie w temacie.

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------


Wydaje mi się, że mogłoby być na kwiecień. jednak w kwietniu bywa zimnawo. A przecież ono jest krotkie i absolutnie nie wyglada zimowo.

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------


Tak,macie rację, taka etolka jest trochę za ciepla na lato, 30 stopni. ale faktycznie, gdyby kocem sierpnia bylo zimno, to już bedzie dobrze grać. Tylko tego wszystkiego niestety nie da się przewidzieć.

Ja myśle o tiulowej etolce bardziej w celu przyslonieca ramion w kościele. Ale jak bedzie bardzo zimno, w zeszlym roku w czerwcu na poludniu chodzilam w plaszczu, byly te powodzie, to moze nawet jakiś slubny plaszczyk, kurteczka by się przydała.

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Dziewczyny,

a zobaczcie na to - myślicie, że to faktycznie wygląda jak na zdjęciu? Czyli co by to bylo - taki kawalek welonu do owinięcia się?

http://allegro.pl/luksusowy-szal-slu...449856979.html
Nie doczytałam, że masz na jedno ramię. Wiesz, nie wiem czy wkleiłaś zdjęcie swojej sukni, bo patrzyłam tak co z grubsza na wiadomości, ale ja nie zauważyłam. Jak więc można Ci cokolwiek doradzić jak nie wiadomo jak ta Twoja suknia wygląda. Jakieś wyraźne zdjęcie najlepiej. Po za tym to faktycznie do takiej sukni nawet nie pasuje bolerko. Ja założyłam, że masz suknie bez ramion. Jeśli ślub jest w niezbyt ciepłą porę to jest to problem. A inne rozwiązania typu etole itp.. sa brzydkie.

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Ja nie lubie bolerek więc dobrałam taką suknie, która nie wymaga ich zakładania. Chodziłam długo za nią. Ten szal co pokazałaś z tyłu i z przodu wygląda źle. Po za tym jeżeli ślub jest np w kwietniu to w takim szalu zamarzniesz.
perelka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 13:26   #47
bea_dalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 207
Dot.: Co zamiast nieszczęsnego BOLERKA?

Jeszcze coś takiego wyszukałam. Na ostatnim zdjęciu jest coś niby bolerko-niby kurteczka raczej. Całkiem fajne i myślę, ze wygląda z klasą. Oczywiście kokarda albo w kolorze całości albo kontrastowo - dodatków, np. butów. Alternatywa na kwiecień, maj?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CRBoggsDesigns wrap2.jpg (10,1 KB, 145 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Our-shop-new-style-bridal-wedding-scarf-WS0004.jpg (43,2 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg productimg1274413296707.jpg (38,3 KB, 211 załadowań)
bea_dalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 14:35   #48
_black and white_
Raczkowanie
 
Avatar _black and white_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 35
Dot.: Co zamiast nieszczęsnego BOLERKA?

mnie się podoba to
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (34,8 KB, 378 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (24,4 KB, 206 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (22,2 KB, 209 załadowań)
_black and white_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 15:59   #49
akinom50227
Raczkowanie
 
Avatar akinom50227
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 280
Dot.: Co zamiast nieszczęsnego BOLERKA?

Cytat:
Napisane przez Caddy Pokaż wiadomość
Tytuł wątku od razu mnie przyciągnął, bo ślub planowany dopiero na przyszły rok, ale bolerek nie cierpię do tego stopnia, że już zastanawiałam się, czy znajdę jakąś ciekawą alternatywę.
Ja też mam ślub dopiero w przyszłym roku - w lipcu - ale już szukam alternatywy dla bolerka, także brawo za taki wątek
Najbardziej nie podobają mi się takie sztywne satynowe - jakieś takie aseksualne są i potrafią zeszpecić nie jedną śliczną sukienkę :/
akinom50227 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-12, 16:08   #50
HerbADKA
Raczkowanie
 
Avatar HerbADKA
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 465
Dot.: Co zamiast nieszczęsnego BOLERKA?

Ja też się przyłączę. Jakiś czas temu oglądałam szale i bolerka. Chyba na allegro albo w jakimś sklepie @ widziałam żakiety i śliczne płaszczyki, nie tylko z satyny, tiulu itp. Jak znajdę link to wkleję.
HerbADKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 09:16   #51
perelka27
Raczkowanie
 
Avatar perelka27
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 139
Dot.: Co zamiast nieszczęsnego BOLERKA?

Cytat:
Napisane przez bea_dalia Pokaż wiadomość
Jeszcze coś takiego wyszukałam. Na ostatnim zdjęciu jest coś niby bolerko-niby kurteczka raczej. Całkiem fajne i myślę, ze wygląda z klasą. Oczywiście kokarda albo w kolorze całości albo kontrastowo - dodatków, np. butów. Alternatywa na kwiecień, maj?
To na ostatnim zdjęciu jest śliczne. Mnie się bardzo podoba. Napisz gdzie będziesz szukała takiego czegoś? Naprawdę lepsze niż te szale.
perelka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 22:08   #52
87_meg
Wtajemniczenie
 
Avatar 87_meg
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 518
Dot.: Co zamiast nieszczęsnego BOLERKA?

rewelacyjny wątekklaski :
__________________
razem od... 10.09.2003
zaręczeni... 10.09.2009
ślubo-branie 10.09.2011
..i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę
87_meg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 22:20   #53
happy2gether
Wtajemniczenie
 
Avatar happy2gether
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 849
Dot.: Co zamiast nieszczęsnego BOLERKA?

Cytat:
Napisane przez bea_dalia Pokaż wiadomość
Ja mam jeszcze tył tego szala, ktory pokazywałam w pierwszym poście. Oto on. Wynika ze zdjęcia, że PM na pewno nie miała welonu, ale też nie wiem, czy tak bardzo by się to gryzło, gdyby miała.
jak patrzę na tą suknię to wiem, że dokonałam dobrego wyboru

Faktycznie ta PM, nie miała welonu. No a ja na następnej przymiarce sprawdzę czy bardzo się to gryzie, czy nie. Wcześniej zwracałam uwagę jedynie na suknię

Cytat:
Napisane przez perelka27 Pokaż wiadomość
Ja mam inną propozycję. Po co Ci bolerko i szale? Przecież ten szal wygląda okropnie. Jak mumia obwinieta kawałkiem materiału. Idź do modniarki i poproś o doszycie jakichś ślicznych ramiączek szerokich. Krawcowe potrafia z górą sukni zrobić wszystko. chyba, że podobają Ci się takie odsłoniete ramiona i nie chcesz z tego rezygnować. Wtedy polecam bolerko, naprawde te szale sa nieeleganckie.
Ja bym raczej powiedziała, że to bolerka są nieeleganckie
happy2gether jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 23:24   #54
Patitka7
Raczkowanie
 
Avatar Patitka7
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 31
Dot.: Co zamiast nieszczęsnego BOLERKA?

SUPER wątek!

Jak że ja nienawidzę BOLER... bo dla mnie to nie bolerka tylko BOLERA!

Paula54 Twoja alternatywa jest super!będe mieć podobną sukienke jak na zdjęciu a takie połączanie bardzo mi się podoba. A zależy mi tylko na zakryciu ramion do kościoła.

Pozdrawiam
__________________
20.08.2011 nasz ślub!!!!
Patitka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 07:47   #55
sosenka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 116
Dot.: Co zamiast nieszczęsnego BOLERKA?

dziewczyny, super wątek, brawo już ściagnęłam sobie na pulpit swojego kompa kilka zdjęć najbardziej podobają mi się szale, tylko delikatnie przykrywające ramiona a nasz ślub w czerwcu, dokładnie 11 czerwca, a pogoda jest wielką zagadką :/
sosenka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 11:36   #56
bea_dalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 207
Dot.: Co zamiast nieszczęsnego BOLERKA?

Cytat:
Napisane przez Patitka7 Pokaż wiadomość
SUPER wątek!

Jak że ja nienawidzę BOLER... bo dla mnie to nie bolerka tylko BOLERA!

Paula54 Twoja alternatywa jest super!będe mieć podobną sukienke jak na zdjęciu a takie połączanie bardzo mi się podoba. A zależy mi tylko na zakryciu ramion do kościoła.

Pozdrawiam
No bo jak tu lubić np. coś takiego. no nie? Chyba najgorsze bolerka, jakie widziałam w życiu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bolero-shrug-wrap-wedding-felt.jpg (17,1 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bonzies-etsy-shop.jpg (22,0 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg il_fullxfull_36363250.jpg (50,4 KB, 83 załadowań)
bea_dalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 11:50   #57
Elfka86
Zakorzenienie
 
Avatar Elfka86
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 187
Dot.: Co zamiast nieszczęsnego BOLERKA?

Dziewczyny a co zamiast bolerka, jeśli ślub mam w październiku i na pewno nie będzie aż tak gorąco, żeby się tylko szalem okryć?
__________________
M
M
Elfka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 16:28   #58
bea_dalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 207
Dot.: Co zamiast nieszczęsnego BOLERKA?

Cytat:
Napisane przez Elfka86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co zamiast bolerka, jeśli ślub mam w październiku i na pewno nie będzie aż tak gorąco, żeby się tylko szalem okryć?
Biała kurteczka lub płaszczyk, najlepiej z taki z niezbyt grubego materiału coś jak wełenka? najlepiej uszyć u krawcowej, żeby kolor i fason pasował idealnie do sukni. Wydaje mi się, że na październik idealnie. Moja bratowa tak miała - kurteczka żakietowa z rozszerzanymi lekko do dołu rękawami i szerokim lekko falowanym kolnierzem. Na to przed kościolem miała założony szal jasny fiolet, w kolorze bukietu, w kościele go zdjęła oczywiście. Slub brała w październiku, był chłodny, choć sloneczny dzień, godzina 17, nie marzła.

Edytowane przez bea_dalia
Czas edycji: 2011-02-16 o 16:29
bea_dalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 17:55   #59
Natalii83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5
Dot.: Co zamiast nieszczęsnego BOLERKA?

Zdjecie Nr 2 rewelacja,bardzo proste i eleganckie, nasz ślub jest poczatkiem Wrzesnia 2011 i chyba wykorzystam ten pomysl . Dzieki

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Cytat:
Napisane przez magdaef Pokaż wiadomość
Ja też nie znoszę tych okropnych satynowych bolerek ;/ Z resztą, nawet nie pasowałyby one do mojej sukni. Etole z futerkiem nawet by uszły wizualnie, ale ślub na początku września, więc średnio pasuje...

Znalazłam coś takiego (ostanie zdjęcie, to w prawdzie bolerko, ale dość oryginalne...najbardziej do mnie przemawia z tych wszystkich okryć, dlatego wklejam również - może kogoś zainspiruje )
Zdjecie Nr 2 rewelacja
Natalii83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 18:20   #60
happy2gether
Wtajemniczenie
 
Avatar happy2gether
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 849
Dot.: Co zamiast nieszczęsnego BOLERKA?

Znalezione dzisiaj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2010-wedding-dress-6.jpg (26,7 KB, 161 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1289828490_bol018.jpg (44,3 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bolerko_1.jpg (29,4 KB, 191 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 882c9d3db6863a7b2eef31460600daf3037d17cf_m.jpg (39,7 KB, 102 załadowań)

Edytowane przez happy2gether
Czas edycji: 2011-02-16 o 18:24
happy2gether jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-08 12:04:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:33.