Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-29, 20:14   #1501
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Brydzia_ Pokaż wiadomość
DD brytyjskie równa się E polskiemu... ja tak mam
[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;19663069]z tego co ja się orientuję, to angielskie DD to jest to samo co polskie E. Ale już angielskie DD i E to 2 różne miski. Mam nadzieję, że nic nie pomylyłam [/QUOTE]

dziękuję
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 20:34   #1502
pirella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cześć!
Najpierw zachwyt - jakież tu są mądre tematy i osóbki!
A teraz problem.
Zapewne jak 99,9% dziewczyn mam źle dobrany biustonosz. Wylewają mi się piersi w okolicach paszek, jakoś w rozmiar trafić nie mogę. Niby czytam tu po kolei, ale i tak mi jakoś ciężko to ogarnąć. Mam nadzieje, że ktoś mi pomoże!
Jaki to rozmiar?
88 w biuście
78 pod biustem
Błagam o pomoc! Bo dzięki Wam świadomość kobiet (przynajmniej tych tu trafiających) rośnie!
pirella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 20:38   #1503
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez pirella Pokaż wiadomość
Cześć!
Najpierw zachwyt - jakież tu są mądre tematy i osóbki!
A teraz problem.
Zapewne jak 99,9% dziewczyn mam źle dobrany biustonosz. Wylewają mi się piersi w okolicach paszek, jakoś w rozmiar trafić nie mogę. Niby czytam tu po kolei, ale i tak mi jakoś ciężko to ogarnąć. Mam nadzieje, że ktoś mi pomoże!
Jaki to rozmiar?
88 w biuście
78 pod biustem
Błagam o pomoc! Bo dzięki Wam świadomość kobiet (przynajmniej tych tu trafiających) rośnie!
to jest proszę Ciebie 70 C
Możesz strzelać także w szersze jeśli ten będzie za wąski w obwodzie - 75 B


a źle dobranego stanika aż tyle dziewcząt nie ma

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

aa, dziewczyny, upolowałam nowiuśką wonderbrę na Allegro 65F za 33 zł
http://img13.allegroimg.pl/photos/or.../54/1052095471
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik

Edytowane przez dottoressa
Czas edycji: 2010-05-29 o 20:42
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 20:56   #1504
pirella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
to jest proszę Ciebie 70 C
Możesz strzelać także w szersze jeśli ten będzie za wąski w obwodzie - 75 B


a źle dobranego stanika aż tyle dziewcząt nie ma

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

aa, dziewczyny, upolowałam nowiuśką wonderbrę na Allegro 65F za 33 zł
http://img13.allegroimg.pl/photos/or.../54/1052095471
Dziękuję!

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Dywanna Pokaż wiadomość
Podobno dobrze dobrany stanik to taki, którego środkowa część dotyka do mostka. Dowiedziałam się dziś w ZT na Wielkim Dniu Dobierania Biustonoszy

http://www.neolink.pl/zda...nia-biustonoszy
Reklama?
pirella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 21:29   #1505
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez pirella Pokaż wiadomość
Dziękuję!

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------



Reklama?
proszę
co do reklamy to to bardzo przydatna wiadomość Gdyby wkleiła link do swojej aukcji na pewno zostałaby upomniana... a tak? wszelkie spotkania i zorganizowane meettingi z brafitterkami są mile widziane

Dziewczyny, byłyście ostatnio na tym mierzeniu z okazji Dnia Mamy? Wiem, że kilka wizażanek się wybierało
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 21:48   #1506
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Dzisiaj dobrałam sobie stanik w sklepie w Pasażu handlowym na stacji metra Centrum. Kupiłam Panache Tango II, rozmiar 80H. Jestem jak na razie bardzo zadowolona, zobaczymy tylko, czy przyzwyczaję się do ucisku, gdyż biustonosz uciska mnie mocno Kupiłam sobie także "przedłużkę", żeby w razie rozciągnięcia był dłużej ścisły. Trochę mi było głupio, gdyż panie ekspedientki miały zamknąć o 14, a przez nas zamknęły o 14:30 (kompletnie straciłam poczucie czasu)

I mogę skakać, robić pajacyki, schylać się, a piersi są na miejscu!
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 10:15   #1507
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
w takim razie pomoze ktoras?
w zwisie 89
normalnie 84
obwod pod 70

__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-30, 10:22   #1508
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
masz 65 D
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 10:37   #1509
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
masz dość dużą różnicę między wyprostem a zwisem, więc możliwe że 30DD/ 65E będzie lepsze.
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 11:08   #1510
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Dzisiaj dobrałam sobie stanik w sklepie w Pasażu handlowym na stacji metra Centrum. Kupiłam Panache Tango II, rozmiar 80H. Jestem jak na razie bardzo zadowolona, zobaczymy tylko, czy przyzwyczaję się do ucisku, gdyż biustonosz uciska mnie mocno Kupiłam sobie także "przedłużkę", żeby w razie rozciągnięcia był dłużej ścisły. Trochę mi było głupio, gdyż panie ekspedientki miały zamknąć o 14, a przez nas zamknęły o 14:30 (kompletnie straciłam poczucie czasu)

I mogę skakać, robić pajacyki, schylać się, a piersi są na miejscu!
no właśnie, jak jest z tym 'ściskiem' - można się przyzwyczaić?
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 16:52   #1511
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Dzisiaj dobrałam sobie stanik w sklepie w Pasażu handlowym na stacji metra Centrum. Kupiłam Panache Tango II, rozmiar 80H. Jestem jak na razie bardzo zadowolona, zobaczymy tylko, czy przyzwyczaję się do ucisku, gdyż biustonosz uciska mnie mocno Kupiłam sobie także "przedłużkę", żeby w razie rozciągnięcia był dłużej ścisły. Trochę mi było głupio, gdyż panie ekspedientki miały zamknąć o 14, a przez nas zamknęły o 14:30 (kompletnie straciłam poczucie czasu)

I mogę skakać, robić pajacyki, schylać się, a piersi są na miejscu!
Po co tę przedłużkę kupiłaś
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-30, 19:00   #1512
myszkakinia
Rozeznanie
 
Avatar myszkakinia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 581
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

witam Was ponownie

wczoraj skorzystałam z akcji bra-fittingu i pomierzyłam kilka staników, najlepsze okazały się 65E, ale ich cena mnie powaliła. Wiem na pewno, że mierzyłam staniki Ewy Bień, ale też było kilka zagranicznych firm za ok 300zł.. Poszperałam w necie i zobaczyłam, że Ava sprzedaje rozmiar 65E w swoim sklepie internetowym i mam pytanie.. czy staniki Avy mają standardową wielkość? Wpadł mi w oko model AV 653, ale nie chce go później odsyłać bo się okaże za duży..
__________________
Pozdrawiam!


myszkakinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 19:19   #1513
wegeta22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 26
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez wegeta22 Pokaż wiadomość
Proszę o pomoc dla małego biustu :P
Wymiar pod biustem to: 71
Wymiar w biuście to: 80
Da się coś z tym zrobić? Mam taką nadzieję...
??
wegeta22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 19:30   #1514
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez myszkakinia Pokaż wiadomość
witam Was ponownie

wczoraj skorzystałam z akcji bra-fittingu i pomierzyłam kilka staników, najlepsze okazały się 65E, ale ich cena mnie powaliła. Wiem na pewno, że mierzyłam staniki Ewy Bień, ale też było kilka zagranicznych firm za ok 300zł.. Poszperałam w necie i zobaczyłam, że Ava sprzedaje rozmiar 65E w swoim sklepie internetowym i mam pytanie.. czy staniki Avy mają standardową wielkość? Wpadł mi w oko model AV 653, ale nie chce go później odsyłać bo się okaże za duży..
miałam w rękach stanik Avy 75C i rozciągał się do prawie 90cm więc średnio polecam tę firmę

wegeta22, spróbuj 65C i pomierz obwód w zwisie, możliwe że trzeba będzie skorygować ten rozmiar
__________________


Edytowane przez aniolusiek_
Czas edycji: 2010-05-30 o 19:32
aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 19:57   #1515
bombka666
Zakorzenienie
 
Avatar bombka666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krapkowice/ woj. Opolskie
Wiadomości: 4 222
GG do bombka666
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Co sadzicie o esotiqach??
Zastanawiam sie nad zakupem w ciemno, z kalkulatora wychodzi mi 65C

http://www.allegro.pl/item1057819909..._c_kolory.html
bombka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 20:12   #1516
dorotka21
Raczkowanie
 
Avatar dorotka21
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 34
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Postanowilam do Was napisac, bo jakos nie mam na siebie pomyslu. Mam piekna sukienke, zapinana na szyi, gole ramiona. Jaki stanik dobrac, zeby bylo dobrze? bardotki sie boje, ze jakos mi opadnie, a majac ramiaczko na szyi, po 10 minutach szyja mi odpada od dzwigania ciezaru piersi. Mam duze piersi (75E), no i niestety nierowne...bardzo nawet nierowne - roznica ok 2 rozmiarow.. ciezko cos dobrac..moze Wy macie jakis pomysl..?pozdrawiam
dorotka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 20:29   #1517
nadus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: MAZOWSZE
Wiadomości: 173
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Dziewczyny , zakochałam się w
http://www.*********pl/products/167/...ProducerId=33&

Czy to możliwe, że Showgirl produkują od miseczki dd ?
Mam 69 pod biustem, 84 w , z maskaradek mam 65d i nie są zbyt ścisłe, w takim razie pomyślałam, może zmieściłabym się w 60 ( e ) Jak myślicie, dobry pomysł? Czy może zrezygnować z zakupu? Chociaż podoba mi się straaaaaasznie!
Proszę o pomoc
Chodzi mi o model Curvy Kate Thrill me fuchsia /orange
__________________
more than yesterday. less than
tomorrow.

Edytowane przez nadus
Czas edycji: 2010-05-30 o 20:33
nadus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 20:38   #1518
myszkakinia
Rozeznanie
 
Avatar myszkakinia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 581
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez aniolusiek_ Pokaż wiadomość
miałam w rękach stanik Avy 75C i rozciągał się do prawie 90cm więc średnio polecam tę firmę

wegeta22, spróbuj 65C i pomierz obwód w zwisie, możliwe że trzeba będzie skorygować ten rozmiar
sam obwód jeszcze nie jest najgorszy, bo najwyżej bym go podszyła ale chodzi o miseczkę.. byłybyście w stanie ocenić, czy miseczka 70D, którą mam na sobie jest dobra, czy za duża na mnie? Nie wiem, czy celować w 65D, czy 65E
__________________
Pozdrawiam!


myszkakinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 21:28   #1519
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Po co tę przedłużkę kupiłaś
Kupiłam mniejszy obwód + przedłużka, żeby w razie rozciągnięcia biustonosza odpiąć przedłużkę i dłużej cieszyć się dobrym obwodem

Na razie nie mogę przyzwyczaić się do ucisku, najbardziej dokucza mi ucisk w mostku, ale efekt tak mi się podoba, że się muszę przyzwyczaić

Powiedzcie mi dziewczyny, czy biustonosz ma mi się nie ruszać nawet na milimetr? Bo nie wiem, jak ciasno mam się zapinać. I np. dobrze czuję się w tym staniku stojąc, jest w odpowiednim miejscu, ale kiedy siadam, to jest za wysoko i mi się wpija w fałdkę na brzuchu (jestem puszysta i garbię się przy siedzeniu, może dlatego) dlatego siedząc muszę ten biustonosz przesuwać w dół, a wstając przesunąć w górę. I nie wiem co o tym myśleć.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-30, 22:15   #1520
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Kupiłam mniejszy obwód + przedłużka, żeby w razie rozciągnięcia biustonosza odpiąć przedłużkę i dłużej cieszyć się dobrym obwodem
A jak się nie rozciągnie to będziesz go zawsze nosiła z przedłużką Nie lepiej było wziąć w miarę dobry obwód
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 22:33   #1521
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
A jak się nie rozciągnie to będziesz go zawsze nosiła z przedłużką Nie lepiej było wziąć w miarę dobry obwód
zgadzam sie z Astro. po kij w ten sposob robic, jesli mozna kupic stanik w dobrym rozmiarze? jak sie stanik ma rozciagnac, to sie rozciagnie, zreszta, zanizanie w ogole obwodu wlasnie to tez uwzglednia. a nadmierne tego czynienie jest bez sensu rowniez stad, ze jednak stanik z duzo wezszym obwodem od naszych wymiarow jest przeznaczony dla wezszej klatki piersiowej (rozklad fiszbin i insze takie), no i im wezszy obwod, tym bardziej zabudowany stanik (wieksza miska). jedynie w sytuacji, kiedy nie ma wyboru (znaczy, na przyklad brak rozmiaru z wlasciwym obwodem), widze sens kupowania stanika, ktory musze od poczatku nosic z przedluzka.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 22:38   #1522
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
A jak się nie rozciągnie to będziesz go zawsze nosiła z przedłużką Nie lepiej było wziąć w miarę dobry obwód
No to będę nosiła z przedłużką, coś w tym złego? Poza tym planuję jeszcze schudnąć, więc ciaśniejszy stanik powinien być lepszy też "na później". No i kierowałam się poradami Pani ekspedientki. Poza tym stanik dobrze na mnie leży. Tylko muszę się cholera przyzwyczaić do tego ucisku Najgorzej jest w mostku.

Czy Wy leżycie w staniku? Ja dzisiaj pochodziłam w nim niewiele, ponieważ zdjęłam go, gdyż położyliśmy się z TŻ zdrzemnąć, potem obejrzeć film, pogadać... no i jestem przyzwyczajona do chodzenia bez.

Jak długo potrwa przyzwyczajanie się?
__________________

Edytowane przez Jeanne90
Czas edycji: 2010-05-30 o 22:41
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 22:42   #1523
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
zgadzam sie z Astro. po kij w ten sposob robic, jesli mozna kupic stanik w dobrym rozmiarze? jak sie stanik ma rozciagnac, to sie rozciagnie, zreszta, zanizanie w ogole obwodu wlasnie to tez uwzglednia. a nadmierne tego czynienie jest bez sensu rowniez stad, ze jednak stanik z duzo wezszym obwodem od naszych wymiarow jest przeznaczony dla wezszej klatki piersiowej (rozklad fiszbin i insze takie), no i im wezszy obwod, tym bardziej zabudowany stanik (wieksza miska). jedynie w sytuacji, kiedy nie ma wyboru (znaczy, na przyklad brak rozmiaru z wlasciwym obwodem), widze sens kupowania stanika, ktory musze od poczatku nosic z przedluzka.
Też się zgadzam Jeszcze ewentualnie kupuję stanik z przedłużką jak wiem, że jest rozciągliwy bardzo.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 23:38   #1524
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez myszkakinia Pokaż wiadomość
witam Was ponownie

wczoraj skorzystałam z akcji bra-fittingu i pomierzyłam kilka staników, najlepsze okazały się 65E, ale ich cena mnie powaliła. Wiem na pewno, że mierzyłam staniki Ewy Bień, ale też było kilka zagranicznych firm za ok 300zł.. Poszperałam w necie i zobaczyłam, że Ava sprzedaje rozmiar 65E w swoim sklepie internetowym i mam pytanie.. czy staniki Avy mają standardową wielkość? Wpadł mi w oko model AV 653, ale nie chce go później odsyłać bo się okaże za duży..
polskie 65E to nie to samo, co 'brytyjskie 65E' czyli 30E. odpowiednikiem 30E jest polskie 65F.

Cytat:
Napisane przez bombka666 Pokaż wiadomość
Co sadzicie o esotiqach??
Zastanawiam sie nad zakupem w ciemno, z kalkulatora wychodzi mi 65C

http://www.allegro.pl/item1057819909..._c_kolory.html
esotiqi te z podstawowej kolekcji, czyli te z microfibry (?), są całkiem fajne, ale te bawełniane mają dość duże gąbki i są rozciągliwe, podobno.

a jakie masz wymiary? bo wynik z kalkulatora nie zawsze jest prawidłowy

Cytat:
Napisane przez dorotka21 Pokaż wiadomość
Postanowilam do Was napisac, bo jakos nie mam na siebie pomyslu. Mam piekna sukienke, zapinana na szyi, gole ramiona. Jaki stanik dobrac, zeby bylo dobrze? bardotki sie boje, ze jakos mi opadnie, a majac ramiaczko na szyi, po 10 minutach szyja mi odpada od dzwigania ciezaru piersi. Mam duze piersi (75E), no i niestety nierowne...bardzo nawet nierowne - roznica ok 2 rozmiarow.. ciezko cos dobrac..moze Wy macie jakis pomysl..?pozdrawiam
to 75E to 'uświadomiony' rozmiar? polskie czy brytyjskie? jakie masz wymiary?
oj to chyba jednak masz zły rozmiar, ponieważ to obwód podtrzymuje 80% ciężaru biustu, więc z ramiączkiem na szyi nie powinno być aż takiego problemu.
a jeśli chodzi o asymetrię, to rozmiar dobieramy do większej piersi a do mniejszej mozna włożyć wkładkę albo dwie.

Cytat:
Napisane przez nadus Pokaż wiadomość
Dziewczyny , zakochałam się w
http://www.*********pl/products/167/...ProducerId=33&

Czy to możliwe, że Showgirl produkują od miseczki dd ?
Mam 69 pod biustem, 84 w , z maskaradek mam 65d i nie są zbyt ścisłe, w takim razie pomyślałam, może zmieściłabym się w 60 ( e ) Jak myślicie, dobry pomysł? Czy może zrezygnować z zakupu? Chociaż podoba mi się straaaaaasznie!
Proszę o pomoc
Chodzi mi o model Curvy Kate Thrill me fuchsia /orange
tak, niestety od dd produkują CK są podobno dużomiseczkowe, więc może nawet 60dd. a jeśli wykropkowany sklep to ten o którym myślę to najlepiej napisz do właścicielki zapytać o rozmiar.

Cytat:
Napisane przez myszkakinia Pokaż wiadomość
sam obwód jeszcze nie jest najgorszy, bo najwyżej bym go podszyła ale chodzi o miseczkę.. byłybyście w stanie ocenić, czy miseczka 70D, którą mam na sobie jest dobra, czy za duża na mnie? Nie wiem, czy celować w 65D, czy 65E
moim zdaniem stanik jest za nisko założony, miseczki łamią się na dole, więc ciężko coś stwierdzić. podsuń fiszbiny pod samą pierś i zrób nowe zdjęcia.

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Kupiłam mniejszy obwód + przedłużka, żeby w razie rozciągnięcia biustonosza odpiąć przedłużkę i dłużej cieszyć się dobrym obwodem

Na razie nie mogę przyzwyczaić się do ucisku, najbardziej dokucza mi ucisk w mostku, ale efekt tak mi się podoba, że się muszę przyzwyczaić

Powiedzcie mi dziewczyny, czy biustonosz ma mi się nie ruszać nawet na milimetr? Bo nie wiem, jak ciasno mam się zapinać. I np. dobrze czuję się w tym staniku stojąc, jest w odpowiednim miejscu, ale kiedy siadam, to jest za wysoko i mi się wpija w fałdkę na brzuchu (jestem puszysta i garbię się przy siedzeniu, może dlatego) dlatego siedząc muszę ten biustonosz przesuwać w dół, a wstając przesunąć w górę. I nie wiem co o tym myśleć.
jeśli biustonosz podjeżdża do góry tzn że jest za luźny. jeśli zjeżdża w dół za ciasny. może jednak za luźno go zapięłaś? biustonosz powinien być wygodny cały dzień bez poprawiania, ale też nie może być za ciasno zapięty żeby nie przeszkadzał w oddychaniu i nie sciskał za mocno.

a jakie masz wymiary i model i rozmiar biustonosza? może jednak masz zły rozmiar? albo model. pod mostek możesz podłożyć płatek kosmetyczny albo watkę.

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
No to będę nosiła z przedłużką, coś w tym złego? Poza tym planuję jeszcze schudnąć, więc ciaśniejszy stanik powinien być lepszy też "na później". No i kierowałam się poradami Pani ekspedientki. Poza tym stanik dobrze na mnie leży. Tylko muszę się cholera przyzwyczaić do tego ucisku Najgorzej jest w mostku.

Czy Wy leżycie w staniku? Ja dzisiaj pochodziłam w nim niewiele, ponieważ zdjęłam go, gdyż położyliśmy się z TŻ zdrzemnąć, potem obejrzeć film, pogadać... no i jestem przyzwyczajona do chodzenia bez.

Jak długo potrwa przyzwyczajanie się?
ja dzisiaj nawet spałam w staniku zrobiłam sobie drzemkę popołudniu

mi przyzwyczajanie zajęło kilka dni, góra tydzień.
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 07:10   #1525
bombka666
Zakorzenienie
 
Avatar bombka666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krapkowice/ woj. Opolskie
Wiadomości: 4 222
GG do bombka666
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość


esotiqi te z podstawowej kolekcji, czyli te z microfibry (?), są całkiem fajne, ale te bawełniane mają dość duże gąbki i są rozciągliwe, podobno.

a jakie masz wymiary? bo wynik z kalkulatora nie zawsze jest prawidłowy
W biuscie 82
Pod biustem 74
bombka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 08:00   #1526
ewaw71
Zakorzenienie
 
Avatar ewaw71
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: W
Wiadomości: 3 378
GG do ewaw71
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Też się zgadzam Jeszcze ewentualnie kupuję stanik z przedłużką jak wiem, że jest rozciągliwy bardzo.
Sorki że zadam banalne pytanie
Tą przedłużkę to się nosi jak stanik w obwodzie jest za ciasny?
Bo mam taki ,gdzie można coś takiego kupić?
ewaw71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 09:45   #1527
myszkakinia
Rozeznanie
 
Avatar myszkakinia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 581
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość


moim zdaniem stanik jest za nisko założony, miseczki łamią się na dole, więc ciężko coś stwierdzić. podsuń fiszbiny pod samą pierś i zrób nowe zdjęcia.
zrobiłam nowe zdjęcia, nie jestem w stanie go już wyżej podnieść dla porównania wrzucam też fotki w 70C. Oba są z Avy bo próbuję dociec jak u nich wygląda rozmiarówka miseczek.
__________________
Pozdrawiam!


myszkakinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 09:54   #1528
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
No to będę nosiła z przedłużką, coś w tym złego? Poza tym planuję jeszcze schudnąć, więc ciaśniejszy stanik powinien być lepszy też "na później". No i kierowałam się poradami Pani ekspedientki. Poza tym stanik dobrze na mnie leży. Tylko muszę się cholera przyzwyczaić do tego ucisku Najgorzej jest w mostku.

Czy Wy leżycie w staniku? Ja dzisiaj pochodziłam w nim niewiele, ponieważ zdjęłam go, gdyż położyliśmy się z TŻ zdrzemnąć, potem obejrzeć film, pogadać... no i jestem przyzwyczajona do chodzenia bez.

Jak długo potrwa przyzwyczajanie się?
Ja niestety się nie przyzwyczaiłam i musiałam zmienić model. Do obwodu ciasniejszego się przyzwyczaiłam po 2 dniach, ale ucisk na mostku powodował ostry ból i to nie niestety nie znikało. Po zmianie modelu na taki, który ma nisko fiszbiny jak. Masquerade Tiffany jest genialnie
Ja wiem, że nie dla mnie biustonosze z wysokimi fiszbinami na mostku
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 10:00   #1529
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez ewaw71 Pokaż wiadomość
Sorki że zadam banalne pytanie
Tą przedłużkę to się nosi jak stanik w obwodzie jest za ciasny?
Bo mam taki ,gdzie można coś takiego kupić?
Tak, przedłużka pozwala 'rozszerzyć' troszkę obwód.
Możesz ją dostać w pasmanterii . Ewentualnie allegro, ale chyba lepiej najpierw poszukać u siebie w mieście.
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 10:16   #1530
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
jeśli biustonosz podjeżdża do góry tzn że jest za luźny. jeśli zjeżdża w dół za ciasny. może jednak za luźno go zapięłaś? biustonosz powinien być wygodny cały dzień bez poprawiania, ale też nie może być za ciasno zapięty żeby nie przeszkadzał w oddychaniu i nie sciskał za mocno.

a jakie masz wymiary i model i rozmiar biustonosza? może jednak masz zły rozmiar? albo model. pod mostek możesz podłożyć płatek kosmetyczny albo watkę.


ja dzisiaj nawet spałam w staniku zrobiłam sobie drzemkę popołudniu

mi przyzwyczajanie zajęło kilka dni, góra tydzień.
Mam Panache Tango II, rozmiar 80 H.
Pod mostkiem noszę tą wkładkę silikonową pod ramiączka

To mój pierwszy "prawdziwy" (czyli dobrze dobrany) stanik, więc możliwe, że kupiłam źle. Ale się nie zrażam
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:52.